aan 1SPORTÏ Club' in [Gemeentehuis Soesterberg' twee dagen >er week in het Dorpshuis Gemeente Soest dringt nu ook aan op treintaxi Soesterberg Buurtzorg in wijk Bloemheuvel APK KEURINGSSTATION F.A. Tammer Schaatsers zijn er vroeg bij in Soesterberg Fusie PCO-Soest/PCBO-Soesterberg rond ^aladiel PAGINA 10 LDMINTON so neemt optie kampioenschap >RFBAL tendeling KVO 1 ODS: 10-10 WOENSDAG 1 DECEMBER 1993 fosca Veenhuizen 'runt' alle af delingen 'Rondje Soesterberg' weer terug naar 'van twaalf tot één' Paspoorten en geld uit huis HH Secretarissen... Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening Meningen van lezers V erhuiskostenregeling Beheercommissie Dienstencentrum "De Drie Eiken" Ons Kent Ons (OKO) Het Dorpsplein 't Stekkie Agenda voor Soesterberg els is deze baan in Soesterben de grootste en zeker de bekend ederland. Hij staat bekend va- in ideale Iesbaan, maar ook va Ie specialisatie in skispring, i le, langlauf, ski touren, snol' n monoskiën. Met andere woqr- n de Kerklaan staat een accon' ivaar men zich op een idejle kan voorbereiden op de sti- alles in ons dorp... niet te gejo- O-overwinning voor Badso öp Dit was te danken aan de §e- i single van Morten Hjört te^n i Grave en de eveneens gewon- i c van Tim en Claudien, alle in i. De overige partijen werden in s gewonnen. Door deze knappe I ining staat Badso nu in de 3e indelijk aan de top van het klas met een verschil van vier punten mer twee. Badso 3 - Inside 3: 4-4; Nijkerjc 5 1: 7-1Badso 5 - Vale Ouwe 2: 3-5; - Badso 6: 1-7; Badso 7 - 't Slotó: lex 1 - Badso 8: 1-7; Badso J - 5-2; USS7 - Badso 10: 5-3; Kring - Badso 11: 5-3. npetitie: Inside - Badso 1: 1,7. - 't Gein 4: 8-0. dag 2 december houdt Badsciin t te Soest en vrijdag 3 december nninghal, een 'Pepernotento^r- leide avonden aanvang 20.30 toernooi is bestemd voor alle 1 men kan zich inschrijven opde >nd of voor de aanvang van ïet ballers van KVO hebben in de van het duel tegen het Rijswijk- een gelijkspel moeten tce- 0-10. itrijd verliep rommelig; er werd gekorfbald en de scheidsrech- met dubieuze beslissingen iiri- De spanning vergoedde eth- Na een 5-6-ruststand kwim de laatste minuut met 1(4-9 de laatste seconden van de i scoorde ODS uit een vrije bal I de gelijkmaker. Topscorer jij as Petra Blaauwendraat net lpunten. SKF 3:6-7; KV O A1 - Antilofen KVO BI - Meeuwen B2: 2-20; 1 Cl - KVO Cl: 6-3; KVO El - 0-6. ilden per toegangskaart. t geen krimp en blijft staan, sje Adriaan de cadeautjes leeldgen°emde kraam) htb" andigt het volgende nummer sie begrijpt er natuurlijk w«er naar hij is wel getruct genoeg rtner een tientje afhandig te kinderen klappen en zingjn De meeste papa's zitten onbewogen op hun plek. De ima s doen net zo enthcu- et nog uitbundiger dan hjn idriaan zijn een succesnun- onderen, dat blijkt ontegen- 1 Aqua Indoor. De peute*s, jeugdigen eten van begin lot in handen en beleven tw;e Jke uren. djes en vriendinnetjes, tot ie eer maar weer." Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Baroeveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 ■et is even zoeken, maar op de be- ane grond van het Dorpshuis is buro met de naam: 'Depen dance Publiekszaken van de Ge- Jieente Soest te Soesterberg' ge vestigd. Ouderen in Soesterberg uilen zeker de hulpsecretarie van oen met dhr. J.A. Luyf nog herin- Beren. i 1988 werd het vanwege bezuinigin- :n en andere zaken, gewijzigd. Was Ket buro toen alle dagen geopend, nu ïlleen op dinsdag en donderdag van &4.00 - 16.00 uur (dus op dd-dagen). Sinds 1988 is mw. Tosca Veenhuizen |28) als ambtenaar van de gemeente Koest er werkzaam en dat doet ze met [veel plezier. Van achter het loket tracht Jzij alle vragenstellers adequaat te beant woorden en dat gelukt haar goed. den kan bij haar terecht voor het aan dragen van paspoorten, rijbewijzen, de Pas 65 en het afhalen van diverse for- nulieren en folders. In dit verband noet men denken aan onder andere [aangifte hondenbelasting, aanvragen |kapvergunning, huursubsidie-formu- n, verklaring van inkomen en ver- ■mogen, aanvraagformulieren verkla- Iring omtrent het gedrag enz. enz. Ver- Ider liggen er stukken ter inzage over za- Iken in Soesterberg, bijvoorbeeld aan- I vragen hinderwetvergunningen. I Wat betreft de paspoorten (f75,-), toe- 1 ristenkaarten (f 37,50 geldig voor twee [jaar) en rijbewijzen bestaat sinds kort [een 'klaar terwijl u wacht'-service. I Wanneer men de benodigde stukken inlevert en er bestaan geen bezwaren te gen de afgifte van een reisdocument of rijbewijs, dan wordt dit direkt gemaakt en afgegeven. Men moet wel persoon lijk verschijnen, maar het voordeel is 1 dat men dan in één keer klaar is. Verder vervult mw. Veenhuizen een 'doorverwijs-funktie'. Wanneer men niet exact weet waar men met een be paald probleem of vraag moet zijn bij de gemeente Soest, dan verwijst zij naar de juiste afdeling of persoon. Nieuwe bewoners in Soesterberg krij gen een welkomstbrief van de gemeen te. Daarin worden ze verwezen naar het buro in Soesterberg, waar ze een infor matiepakket ontvangen. Hierin zit een plattegrond en informatiemateriaal eventueel met hondepoepzak en on kruidkrabber. Op het memo-bord in de hal van het Dorpshuis worden kennisgevingen van het gemeentebestuur opgehangen. En bij de wachtruimte hangt een 'ideeën bus', waarin men haar/zijn ideeën aan gaande de gemeente Soest kan depone ren. De burgerlijke stand voor aangifte ge boorte, huwelijk en overlijden is (nog) niet in Soesterberg. Hierover wordt in Soest wel gedacht; technisch is het vrij snel te realiseren. De 'Dependance Publiekszaken van de gemeente Soest te Soesterberg', in het Dorpshuis, Dorpsplein 17, en telefo nisch te bereiken onder 51412, heeft in mw. Tosca Veenhuizen de juiste vrouw op de juiste plaats. Tosca Veenhuizen. Na enkele wijzigingen (verbeteringen) binnen Radio Soest zijn de uitzendin gen speciaal voor Soesterberg nu ook definitief vastgesteld. Elke morgen van 9.00 - 10.00 uur de uitzending 'Soest Aktueel'. Daar komen ook relevante gegevens over Soesterberg in voor. Dit zelfde programma wordt 's middags van 16.00 - 17.00 uur herhaald. Het programma 'Rondje Soesterberg' komt met ingang van 13 december om de veertien dagen in de lucht en geluk kig weer op de oude tijd, namelijk van 12.00 - 13.00 uur. Heeft men een melding voor 'Soest Ak tueel', dan even 51252 bellen. Voor Rondje Soesterberg kan men Anneke Vestering bellen, tel. 51273 of 51252. Elke woensdagmiddag is er van 13.00 - 14.00 uur het programma 'Graag ge daan' van Maria Drost. Men heeft de keus tussen geestelijke en lichte mu ziek. Woensdag 1 december wordt lich- I te muziek gespeeld en woensdag 8 de cember geestelijke muziek en zo kan men elke woensdag invullen. Soester- bergse aanvragen kan men elke dins dagmiddag via tel. 51252 opgeven. Een duidelijk programma-overzicht kan men in deze krant vinden. Daarbij staat tevens via welke zenders men Ra dio Soest kan bereiken. Bewoners van de Drie Eiken die hier toch nog proble men mee hebben kunnen dhr. Fousert, tel. 52653, om hulp vragen. Steun voor mevrouw Kamphuis De gemeente Soest heeft zich on langs ondubbelzinnig achter de handtekeningenactie gesteld, die Soesterberg hopelijk aan een treintaxi-bediening vanuit Amers foort moet gaan helpen. Soest steunt daarmee de campagne, op gezet door mevrouw Kamphuis uit Soesterberg. Soest heeft Treintaxi V.O.F. per brief gevraagd de bediening van Soesterberg ter hand te nemen als volgend jaar fe bruari de "geldigheidsgebieden" op nieuw overwogen worden. De gemeen te wijst erop dat Soesterberg voor het openbaar vervoer volledig afhankelijk is van de bus, waarvan de diensten door de bezuinigingen zijn teruggebracht, met name 's avonds en op zondag. De achteruitgang van het openbaar ver voer in Soesterberg is de aanzet geweest tot de spontane actie van mevrouw C.J. Kamphuis-Jansen, die in korte tijd ruim 600 handtekeningen ophaalde. Ook in stellingen als het Kontakt der Konti nenten en het Nationaal Lucht- en Ruimtevaartgeneeskundig Centrum ondersteunden het pleidooi, en er zijn meer instellingen die veel bezoekers ontvangen. De vliegbasis, het luchtvaartmuseum en het kamp van Zeist liggen ver van de bushaltes in Soesterberg en bieden vol gens B. en W. een goede basis voor de Treintaxi. "Naar ons oordeel voegen dergelijke attractiepunten een zodanig potentieel aan reizigers toe dat een lou ter op de bevolking van Soesterberg ge baseerde beoordeling van de haalbaar heid van de bediening door de Treintaxi een onvolledig beeld geeft," klinkt het in onnavolgbaar ambtelijk jargon. Onlogisch Het College vindt het verder onlogisch dat vrijwel alleikernen in de directe om geving wel door Treintaxi's worden be diend: Austerlitz, Doorn, Driebergen, Odijk, Rijsenburg en Zeist vanaf het station Driebergen/Zeist; Baarn, Eem- brugge en Soest vanaf station Baarn; Berg en Bosch, Bilthoven, Bosch en Duin, De Bilt, Den Dolder, Groene- kan, Lage Vuursche en Maartensdijk vanaf station Bilthoven. Vanaf Amersfoort NS worden alleen Amersfoort zelf, Hoogland en Leusden bediend, constateert het College. "Met de bediening van Zon en Schild tussen Amersfoort en Soesterberg bereikt de Treintaxi Soesterberg nu juist niet." Het College ondersteunt de actie van harte en verzoekt Treintaxi V.O.F. de aanvraag goed te bekijken. "Naar ons oordeel is het daarbij zeker niet uitge sloten dat de bediening van Soesterberg met Treintaxi's ook voor uw bedrijf een goede zaak blijkt." In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een inbreker zijn slag geslagen in een woning aan de Arithonie van Leeu wenhoeklaan. Hij nam twee paspoor ten van de bewoners mee en stak ook nog eens driehonderd gulden in zijn zak. van verenigingen, clubs, comite's, orga nisaties, instellingen enz. in Soester berg. Jullie hebben misschien je eigen blad of boekje enz. waarin veel aktivi- teiten met data staan vermeld. Stuur een exemplaar naar of zet het even op een briefje en stop het in de bus op het adres: Van IVfaarenplein 1, en jullie staan voor de krant én de radio 'op de agenda'. Wil je nog een betere reclame? De huurdersvereniging "Bloem heuvel" kwam op dinsdag 23 no vember met ongeveer twintig men sen luisteren naar het onderwerp "buurtpreventie". Frans Roelofs, coördinator Criminaliteits Pre ventie, mw. Anne van den Hof, Buro Bestuurlijke Preventie van de Gemeente Soest, en wijkagent Evert Oosterman stonden garant voor een duidelijke uitleg. Dhr. Roelofs maakt al snel duidelijk dat de invoering van buurtpreventie het ge volg moet zijn van overlast en criminali teit. En niet, zoals velen denken, als waarschuwing ter voorkoming daar van. Vervolgens vraagt buurtpreventie nogal een stevige organisatie en moet het gedragen worden door de gehele wijk of straat. Voor Bloemheuvel is dat net iets teveel van het goede, maar wat dan? Hoe moetje dan reageren op het veel te snel rijden van auto's en vooral brommers, de hondepoep, baldadige jeugd, rom mel op de straat, het vernielen van lan taarns enz.? De wijkagent wordt voor de zoveelste keer,onder handen genomen. "Waar blijf jij nou? We zien je nooit!" Rustig legt hij de nieuwe situatie uit. Hoe vaak zal hij dat al gedaan hebben? Een apar te wijkagent voor Bloemheuvel kan net niet doorgaan... Een stuk onvrede blijft. "Weet u, vroe ger was het zo anders..." Die tijd is voorbij, we zullen het nu samen en met elkaar moeten doen. "En als je belt om de politie, dan duurt het zo lang." Als de ^torm van opmerkingen voorbij is, komen de alternatieven. Bij urgente gevallen is de politie er binnen 10, zeker 12 minuten. Maar wat zijn urgente ge vallen? Een inbraak waar geen inbreker meer is, is geen urgente zaak, hoe gek dat ook klinkt. Wel als iemand vanwege een misdrijf gewond op de grond ligt. Als jongelui met stenen gooien en ze ra ken niets, dan doen ze in feite niets. In noodgevallen wordt de Koninklijke Marechaussee gevraagd de eerste han delingen te verrichten, maar dat zijn dan noodgevallen. Dan worden moge lijkheden genoemd. Hondepoep en los lopende honden melden aan de contro leur woonomgeving, dhr. Henk Bin nendijk. Zelf handelend optreden waar dat kan en niet alles overlaten aan de overheid. Bij constatering van een strafbaar feit en daar is een bekende bij, geef dit door aan de politie. Er komt een tijd dat hij/ zij "voor de bijl gaat". Niet voor alles en nog wat de politie bellen. Voor sociale veiligheid bellen: 02155-93705. Zijner in de woonomgeving kleine klussen die hersteld moeten worden: tel. 02155-25346. We moeten elkaar kunnen aanspreken over ongewenste zaken. Vaak gebeuren die dingen door onoplettendheid. Strafbare feiten bijvoorbeeld met au to's: geef het kenteken door met plaats en tijd van de overtreding. Wijkagent Oosterman dringt aan op het melden van al die zaken. Wil men met de wijkagent spreken, even een briefje in de brievenbus van de politiepost aan het Dorpsplein 17a, is voldoende. Wijk Bloemheuvel weet nu van wanten, men is gewaarschuwd! Gouden Oliebol' voor Bart Gijtenbeek? Progressief Soest geeft traditiegetrouw ook dit jaar weer haar "Gouden Olie bol" uit aan iemand die zich voor de "Soester" gemeenschap verdienstelijk heeft gemaakt. Zij heeft daartoe twaalf kandidaten genomineerd en daaronder staat ook één Soesterberger: Bart Gij tenbeek. Als Soesterberger moet je wel wat in je mars hebben om hierin door te dringen en daarom gunnen we Bart Gijtenbeek dit van harte. De motivatie achter Bart z'n naam is; omdat hij 32 jaar de be graafplaats in Soesterberg beheert en met pensioen gaat en dat niet wil. Het is zo krom als een hoepel, want dan kan iedereen die oliebol wel krijgen. Nee, Bart doet dat het meest in zijn vrije tijd en plant op eigen kosten de bloe men voor de bakken enz. enz. En hij wil dat na zijn pensionering graag koste loos voortzetten, wat op voorhand niet kan. Wel, voor Soesterbergers voldoende reden om de fractie-assistent Nel Kos ter van Progressief Soest telefonisch of schriftelijk in kennis te stellen "dat de oliebol naar Bart moet". Dat moet wel vóór dinsdag 7 december gebeuren. Hoe? Schriftelijk d.m.v. een brief of briefkaart: Aan Progressief Soest, t.a.v, Nel Koster, Van Hamelstraat 87, 3762 JC Soest of telefonisch 02155-20870 met de vermelding "De oliebol naar Bart Gijtenbeek!" Gewoon doen! ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 3 december, 15.00 uur: Eerste vrijdagviering op de pastorie Zaterdag 4 december, 19.00 uur: Stille viering Zondag 5 december, 10.30 uur: Viering met Herenkoor NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 Zondag 5 december, 10.00 uur: zie geref. kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 Gezamenlijke SoW-dienst: 2e adventszondag 10.00 uur: ds. J. van Marion STERRENBERG 'de Lichtpunt' 10.30 uur: dhr. J. Stap De aankondiging van Jezus' geboorte Huisarts: van vrijdag 3 december 18.00 uur tot maandag 6 december 08.00 uur W. Brandt, Dolderseweg 57a, Den Dolder, tel. 030-293100 Arts Creutzberg t/m 5 december afwe zig Tandarts Eigen tandarts bellen; dan hoort men welke arts dienst heeft. Dierenarts Dierenartsenpraktijk Soesterberg H.J.M. Tonino en mw. P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak) Stichting Hulpdienst Soesterberg Dagelijks hulp aanvragen tussen 09.00 en 10.00 uur; tel. 15789, b.g.g. 51658 óf 51437. Stichting Centrum Maatschappelijke Dienstverlening Soest: Gen. Winkelmanstraat 103, (geref. kerk), elke dinsdag en woensdag van 09.30-10.30 uur, tel. 52606. Politie Op werkdagen van 12.00-13.00 uur en elke donderdag van 19.00-21.00 uur: Dorpsplein 17a, tel. 51555; Overige tijden: 02155-19444 Alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht: 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut.). Klaar terwijl u wacht Herkeuring gratis Bij 10.000 km beurt APK gratis 20 uitstekende occasions Reparatie en onderhoud alle merken auto's, Ook lichte bedrijfswagens. SCHADE-REPARATIES +SPUITEN+LASWERK Automobielbedrijf Postweg 58 (ind. terrein) Soesterberg, tel. 03463-53381 Geopend: 08.00-18.00 uur Vrijdagavond koopavond Zaterdag geopend van 09.00-16.00 uur. In de Soesterbergse Courant van 17 no vember is onder de kop "verhuiskos tenregeling" een stukje geplaatst dat wellicht, om misverstanden te voorko men, enige toelichting behoeft. Het is inderdaad zo dat het Stads- en Dorpsvernieuwingsfonds van de ge meente Soest per 1 januari 1994 wordt opgeheven. Opheffing van het fonds hoeft echter niet te betekenen dat daar mee ook de verhuiskostenregeling van de gemeente Soest voor 5 5-plussers verdwijnt. Voor aanvragen van deze verhuiskos tenvergoeding is het dan ook niet van invloed of deze vóór of na 1 januari 1994 zijn ingediend. Wel is het zo dat de aanvraag ingediend moet zijn vóórdat men verhuisd is. Nadere informatie kan men verkrijgen bij de gemeente Soest, afdeling Huis vesting, telefoon 02155-93536 of 93532. B.G.M. Moons Vrijdag 3 december wordt het vanaf 's middags twee uur spannend in het Dienstencentrum van de Drie Eiken. Sint Nicolaas is voornemens dit mooie gebouw te bezoeken. Om de stemming er in te krijgen is£r een optreden van de cabaretier Theo van den Oever. Heel wat harten van ouderen zullen om vier uur sneller gaan kloppen als de Sint met zijn Pieten binnenkomt. Vanwege de enorme drukte, heeft de Sint helaas maar een uur voor de Sint met zijn Pie ten binnenkomt. Vanwege de enorme drukte, heeft de Sint helaas maar een uur voor de Drie Eiken kunnen reserve ren. Om vijf uur is er een koud buffet voor slechts vijf gulden. Dinsdag 7 december: "warme maal tijd", aanvang 's middags half één. Het menu ziet er als volgt uit: kippesoep, gevolgd door Bakini (en niet die andere naam!), een shoarmaschotel met ge mengde salade en ijs met kersen toe. In 1993 betaalt men hiervoor f 7,50. Niet te geloven! Men kan zich elke ochtend tussen 9.00 en 12.00 uur (met uitzondering van donderdag) hiervoor opgeven op het kantoor van het Dienstencentrum, tel. 51402. Woensdag 24 november besloot de algemene ledenverga dering van de 'Vereniging voor protestants christelijk basis onderwijs te Soesterberg', beter bekend als 'de Postiljon- school', een fusie aan te gaan met de'Vereniging voor protes tants-christelijk onderwijs te Soest'. De naam van de nieuwe vereniging gaat luiden:Vereniging voor protestants-christe lijk basisonderwijs Soest /Soesterberg'. Een wekelijkse 'column' van een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: dhr. H. J. Koster, oud-journalist te Soesterberg. Het is moeilijk vast te stellen of je tot de min of meer bekende Soesterbergers behoort. Ik woon namelijk pas zestien jaar in het 'vliegdorp' en zes jaren gele den legde ik mijn journalistieke werk neer. Ik had namelijk de zogeheten pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Sinds een paar jaar wonen mijn vrouw en ik in de Drie Eiken. Al gauw werd ik gevraagd voor het voorzitterschap van de Bewonerscommissie. Inmiddels maak ik deel uit van de werkgroep van de SWOS en probeer gestalte te geven aan de maandelijkse 'seniorenpagina' in de Soester Courant. Ten slotté maak ik deel uit van de programmaraad van Radio Soest. In de recente geschiedenis van ons dorp heb ik van nabij het gedoe met het Dorpsplein meegemaakt. In de Drie Ei ken gonsde het van verontwaardiging, toen het plan werd gelanceerd om de in- leverplaats voor grof vuil aan de Antho- nie van Leeuwenhoeklaan te verplaat sen naar het Dorpsplein. De politiek heeft dit plan ernstig overwogen. Na mens de bewoners van de Drie Eiken heeft de Bewonerscommissie een fel protest naar het gemeentebestuur doen uitgaan. Dit protest heeft er aan bijge dragen, dat dit onzalige plan van tafel werd geveegd. Daarna kwamen de gesprekken over de renovatie van het plein. Er werd zelfs een onafhankelijke instelling in de arm genomen om de wensen van de omwo nenden in kaart te brengen. Ook de Be wonerscommissie diende als gespreks partner. De zaken werden groots aan gepakt. De gemeente kwam met des kundigen naar het Dienstencentrum om het met tekeningen en uitgewerkte plannen toe te lichten. Ook daarop wa ren wel wat aanmerkingen te maken. Werderom maakte de Bewonerscom missie zich sterk om de veranderingen van het plein aantrekkelijk en zinvol te maken. De kanttekeningen werden op schrift gesteld en weer aan de gemeen tebestuurders gezonden. En de tijd verging. Hoeveel kosten zou den al gemaakt zijn? Hoeveel manuren zijn er in dit project gaan zitten? Dat is niet in de openbaarheid gebracht. De politiek wikte en woog. De plannenmakers legden de tekenin gen nog eens op de tekentafel. Er werd een boompje minder geplant, een bakje verplaatst en de foeilelijke peperbus - de publikatiezuil - kwam op de ontwer pen niet meer voor. De tijd, waarop met het werk zou worden begonnen ver streek. De verpaupering van het plein werd een halt toegeroepen door de komst van het Egyptisch restaurant en de vestiging van de Kringloopwinkel. En het gemeentebestuur zweeg. Ik zal een lang verhaal kort houden; plotseling verscheen een publikatie van het gemeentebestuur dat het besluit over de besteding van de beschikbare gelden was uitgesteld tot volgend jaar. Dat betekent dat er voorlopig niets zal gebeuren met het Dorpsplein. En er gens leeft de vrees dat van dit uitstel wel eens afstel zou kunnen komen. Maar dat wachten we vooralsnog af. H J. Koster Nog nooit werd de ijsbaan in Soester berg geopend op 23 november. De foto, genomen op woensdag 24 november 1993, zal mogelijk de geschiedenis in gaan als uniek, gezien de datum. aan de Buijs Ballotlaan behoort met in gang van donderdag 2 december toe aan de nieuwe eigenaars, Ben en Astrid Pley. Zaterdag TRA/TEUR»CA TERING PARTY SPECIALIST Koude schotels, buffetten, verzorging van feestavonden etc. Naast onze diverse gerechten j hebben wij als DAGSCHOTEL I van 2 t/m 7 december Donderdag Kiprollade met champignons in roomsaus Gebakken Heekfilet of tagliatelle met sla Hertegoulash of Heilbotfilet a la provengale Lams-kerrieragoüt Uit oma's kookboek: Zuurkoolstamppot met spekjes en rookworst Bij de meeste gerechten kunt u een keuze maken uit 3 soorten groenten of sla en I diverse aardappel- of rijstvariëteiten. Dagschotel11,50 Weekendschotel 16,50 Openingstijden dagelijks van 10.00-20.00 uur zondag van 15.00-20.00 uur 's woensdags gesloten F.C. Kuyperstraat 3 Soest Tel. 24664 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 1 december 09.00 Heropening van 't Stekkie 10.15 Volksdansen in de (Drie Eiken) 13.30 Bridge-instuif in de (Drie Eiken) 13.30 Engelse les in de (Drie Eiken) 19.30 Volleybal in het (Dorpshuis) Donderdag 2 december 13.00 Badminton in de (Banninghal) 19.30 Volksdansen in de (Drie Eiken) 20.00 Vergadering Oranje Comité 20.00 Ballet in het (Dorpshuis) 21.00 Volleybal in het (Dorpshuis) Vrijdag 3 december 14.00 Sint Nicolaasmiddag in de (Drie Eiken), aansluitend koud buffet 19.30 Caroluskoor (RK Kleuter school), instuderen van het Soester bergse lied 20.00 Vliegtuigmodelbouw in het (Dorpshuis) 09.00 Judo in net (Dorpshuis) 's middags Badminton en Volleybal (Banninghal) 's avonds Korfballen (Banninghal) Zondag 5 december Verjaardag van Sint Nicolaas Vanaf 10.00 Badminton Sinterklaas- toernooi in de (Banninghal) vanaf 14.00 Open Huis (Drie Eiken) Maandag 6 december 10.00 TAP-schoenenverkoop in de (Drie Eiken) 16.30 Yoga in het (Dorpshuis) 19.30 Esbergkoor in het (Dorpshuis) 20.00 Volleybal in de (Banninghal) Dinsdag 7 december 10.00 Spreekuur St. Woon/Diensten centrum in de (Drie Eiken) 10.45 Ouderengymnastiek in het (Dorpshuis) 12.30 Gezamenlijke warme maaltijd in de (Drie Eiken) 13.00 Piep noch Stok in het Carolushuis 20.00 Bridge (Drie Eiken) 19.00 RK Dameskoor in de (RK Kleu terschool) Woensdag 8 december 13.30 Bridge instuif in de (Drie Eiken) 13.30 Engelse les in de (Drie Eiken) 19.30 Volleybal in het (Dorpshuis) Opgave voor de agenda schriftelijk t.a. v Van Maarenplein 1, (tel. SI252)

Soester Courant | 1993 | | pagina 11