)DE len J Prins Willem-Alexander vliegt gewonden uit Sarajewo De Hypotheekwinkel m Composteerbedrijf naar de Kampdwarsweg? Hoogste luchtvaartonderscheiding voor generaal-vlieger b.d. Haye Schaper Actie voor voormalig Joegoslavië zaterdag ook in Soesterberg! Kerstman vliegt SAR-helicopter naar Soesterberg Mil. Luchtvaartmuseum Soesterberg heeft grote plannen Informatie verkoop Amerikaanse woningen trekt veel volk Attentie! ApoIIo gangers, Alleen op donderdag en vrijdag ambulante handel in Soesterberg Agenda PAGINA 12 WOENSDAG 15 DECEMBER 1993 'Dekens en Bescherming voor Bosnië' Nieuwe aanwinst Mil. Luchtvaartmuseum Afscheid Amerikanen Kerkdiensten Zondag 19 december ROOMS-KATHOUEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Medische dienst Huisarts Tandarts Dierenarts Hulpverlening Hulp Politie Grof vuil Wij lanceren speciaal voor u hypotheken met 'ruimtegevoel'! (extra kortingen!) Voor meer informatie, knip deze bon uit! Standplaatsenbeleid wordt gewijzigd Containerbrand bij bedrijfsgebouw Fiets is terug Wie heeft er nu gelijk? Nu uit voorraad lever baar, honderden titels. dealer voor Soest: inm mi/lw uvui/cii Stormschade Soester Courant in Soesterberg Woensdag 15 december Donderdag 16 december Vrijdag 17 december Zaterdag 18 december Zondag 19 december Maandag 20 december Dinsdag 21 december Woensdag 22 december L n NATIONALE TOPMERKEN ARANTIE. nan voert de volgende top- met de InterieurVVaarborg 3 van 3 jaar. Leolux. HOIsta, orld, Topform, Treco. Banz ouché. Ploeg, Gardisette, :Tn k I Omnia Riegel, Jab, 1/7 Parade, Desso, enz enz Soest. Tel. 02155-11004 SOESTERBERGSEliyCOURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Bameveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 De Koninklijke Luchtmacht ver zorgde dinsdag 7 december j.1. op verzoek van de United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) met een Fokker Friendship F-27 ambulancevlieg tuig een evacuatievlucht vanuit Sa rajewo. De bemanning bestond uit gezag voerder, majoor A. v.d. Poest Cle ment; co-piloot, kapitein W.A. van Oranje; boordwerktuigkundi ge, adjudant Van Velthuisen en majoor-vliegerarts V.d.Meulen. 's Avonds even over zeven uur zette het toestel de wielen op de baan en stond even later voor een brede rij verslagge vers van radio, tv, fotografen en schrij vende pers. Drie gewonden konden lo pend het toestel verlaten en verdwenen met hun vijf familieleden in twee ge reedstaande auto's. Daarna mocht de pers met de beman ning spreken en dat gebeurde. ZKH Prins Alexander moest zelfs een paar passen naar achteren maken om niet omver te worden gelopen. Met zijn be kende glimlach vertelde hij dat zij ge tracht hadden in Sarajewo te landen. Vanwege de mist was dat onmogelijk, ook omdat de baanverlichting daar niet ontstoken was, waardoor je niets kon zien. Nogmaals werd een landing inge zet, maar ook nu gelukte het niet. Op de vraag hoe hij het vond om boven oorlogsgebied te vliegen, reageerde hij lakoniek met de opmerking: "Daar denk je op dat moment niet aan, we moesten gewonden ophalen en dat ging helaas niet door." Een Canadees vlieg tuig gelukte het wel te landen, maar dat had hulp van ontstoken landingslich- ten. Dat toestel heeft de gewonden naar Italië gebracht, vanwaar zij naar Neder land werden vervoerd. De prins gaf de pers alle gelegenheid vragen te stellen en te fotograferen en daar werd goed gebruik van gemaakt. Het was niet moeilijk hem te vinden, want met zijn lengte torende hij boven Ook Soesterberg wordt zaterdag 18 december uitgenodigd mee te doen met de actie voor het voor malig Joegoslavië. Op advies van de Vereniging Nederlandse Ge meenten en het Platform Gemeen telijk Vredesbeleid, worden op za terdag 18 december in alle ge meentehuizen van Nederland door burgers ondertekende solidari teitsverklaringen in ontvangst ge nomen. Deze verklaring is bedoeld verantwoor delijke regeringsleiders op andere ge dachten te brengen om zodoende vrede te bewerkstelligen. Aangezien het Soesterbergs gemeentehuis Dorps huis) a.s. zaterdag gesloten is, opent de hervormde kerk de Hoeksteen aan de Buys Ballotlaan op zaterdag 18 decem ber van 10.00 uur tot 14.00 uur haar deuren voor deze aktie. Daar kan men de solidariteitsverklaring ondertekenen en zo mee helpen te plei ten voor de instelling van een VN-pro- tectoraat in Sarajevo en een EG-pro- tectoraat in Mostar. De financiële bij dragen worden gebruikt voor de aan schaf van dekens, slaapzakken en alles- branders die naar Sarajevo en andere Bosnische steden worden gezonden. Daarom de oproep aan alle Soesterber- gers: Kom zaterdag 18 december naar de Hoeksteen. Laat uw medemens deze winter niet in de kou staan! c* Afgelopen maandag vloog de Kerstman een Alouette III heli kopter van de SAR (Search and Rescue)-vlucht van de vliegbasis Leeuwarden naar zijn laatste be stemming, het Militaire Lucht vaartmuseum te Soesterberg. Met de komst van de Alouette III van de SAR-vlucht is de collectie helikop ters van de Koninklijke Luchtmacht ge completeerd: de Hiller Raven, de Alouette II, de Alouette III in land machtuitvoering en de Alouette III SAR. De SAR-helikopter met zijn fel oranje tinten, drijvers en lier is voor veel Ne derlanders, die in moeiljkheden ver keerden een reddende engel geweest. De helikopter, bedoeld voor het redden van vliegers, heeft daarnaast vele vluch ten gemaakt om mensen van de Wad deneilanden te vervoeren naar zieken- huizen in Leeuwarden of is te hulp ge schoten bij in nood verkerende zeelui of sporters op de Waddenzee. De SAR- helikopter heeft meer dan 1800 red- dingsvluchten uitgevoerd. De Alouette III vloog voor het eerst op 28 februari 1959 en werd één van de meest verkochte helikopters ter wereld. De Koninklijke Luchtmacht kocht vijf Alouettes III voor de Search and Res- cue (SAR)-taak, die werden gestatio neerd op de vliegbasis Leeuwarden in de beginjaren '60. Om het landen op water mogelijk te maken zijn de SAR- heli's voorzien van opblaasbare drij vers. Daarnaast is de helikopter uitge rust met een lier-installatie om drenke lingen uit zee op te vissen. Dé helikop ter is opvallend oranje geschilderd en voorzien van het opschrift "Rescue". De helikopter wordt "uitgefaseerd" en vervangen door de moderne Agusta Bell 412SP. Dinsdag 7 december gaf overste Botma, directeur van het Militaire Luchtvaart Museum, een terugblik op het afgelopen jaar en een zicht op het nieuwe iaar 1994. Ook in het jaar 1993 werd de 100.000ste bezoeker gehaald en men is nu het getal van 115.212 gepasseerd. Het was een jaar met veel evenementen. Een paar bijzondere waren het 50-jarig bestaan van het 322 Squadron en de documentaire "Nederlandse Spitfires onder Engelse vlag". Dan de uitbrei ding van vliegtuigen. Toegevoegd wer den een MIG-15, de Hawker Seafury, een Alouette III en een F-4 Phantom van het 32th Squadron. Als men denkt dat de leiding van het museum het daarmee wel welletjes vindt, dan kijkt men even anders naar het verlanglijstje dat in 1994 mogelijk wordt vervuld. Een SAR Helicopter Alouette III werd 13 december erbij ge voegd. Een F-15 Eagle van het 32th Squadron komt in april 1994. Vervol gens een Westland Wasp helicopter uit Engeland. Een Sykorski 58 en een MIG-21 uit Chemnitz. Een F-100 Su per Sabre uit Denemarken en F-102 Delta Dagger uit Griekenland. Voor de oudere Soesterbergers bekende namen van vliegtuigen die destijds hier hun ba kermat hadden. Dan is de agenda van het museum voor het jaar 1994 nu reeds voorzien van ze ker twaalf activiteiten. Ook volgend jaar houdt deze krant u op de hoogte van het Soesterbergse museum, waar we met recht trots op mogen zijn. De prins na aankomst op de vliegbasis Soesterberg. alles uit. Als een echte fligt-captain nam hij afscheid van de gewonden, die hem kameraadschappelijk op de schouder klopten. Het blijft de vraag of ze wisten dat het een "koninklijke vlucht" was. Volgend jaar september vertrekken de laatste Amerikanen. Voor die tijd wordt een soort afscheid van hen ge nomen. Dit zal plaatsvinden op vrij dag 17 december vanaf 15.30 uur in Hangar 1 van de Vliegbasis Soester berg. Onder het motto "Last Christ- mas in Holland" heeft de gemeente Soest het initiatief tot dit afscheid ge nomen. Een aantal Soester verenigingen geeft acte de presence. Uit Soester berg zijn daar aanwezig een versterkt Caroluskoor dat het Soesterbergse Vliegerslied zal zingen, de jeugd van sportvereniging Laetitia verzorgt een optreden en ook Prins Zotteklap de Derde zal zijn opwachting ma ken. Omstreeks 16.30 uur zal burge meester J. de Widt een korte officië le afscheidstoespraak houden. Zaterdag 19.00 uur: viering zonder koor Zondag 10.30 uur: viering met cantores NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 (zie geref. kerk) GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; gez. dienst 19.00 ds. J. van Marion; Volkskerst zang STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 221, tel. 030-280626. Huisarts F.P. Prause is afwezig van 26 december tot 8 januari. De collega's nemen waar voor spoedgevallen. Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschappe lijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Tel. 02155-93666. Alleen de regionale pers had het aangekondigd: Koopmogelijkheid voor 190 wo ningen in Soesterberg. Zaterdag 11 december van 10 tot 16 uur in The Oriental Swan te Soesterberg. Om negen uur waren de eersten al binnen en het liep de hele dag door. 's Middags ruim na vier uur werden de diverse laatkomers ver wezen naar het gemeentehuis te Soest, waar men vanaf maandag 13 december de nodige informatie kan verkrijgen. Dhr. Martin Slootweg, directeur Holl Molenbeek makelaars, en Gerbert Schreurs van Schoeman Makelaars wa ren uiteraard blij maar ook verbaasd over zo'n grote belangstelling. De be doeling was een peildag te houden om na te gaan waaraan men moest denken: huur of koop. De beide makelaars en hun assistenten hadden handen vol werk. 's Middags om drie uur hadden onge veer 150 gegadigden uit Soest en Soes terberg zich ingeschreven voor alleen koop en buiten de gemeente Soest wa ren dat ruim tweehonderd. Assen, Koog aan de Zaan, Maastricht, Appin- gedam, je kunt bijna zeggen: heel Ne derland was hier vandaag, aldus dhr. Slootweg. Juist de mensen buiten de gemeente Soest werd gevraagd op welke wijze men hiervan in kennis was gesteld. Het bleek dat velen dit indirect hadden ver nomen. Familie, vrienden en kennissen uit de regio hadden het vooral via Radio Soest gehoord. Een bewijs dat een klei ne lokale zender toch groot kan zijn. Van de zeven typen woningen had men vier typen in de aanbieding. Daarvan scoorden type A en B het meest. Het zijn de kleine woningen die het meest aantrekkelijk in de prijs liggen. Het grootste gedeelte van de kopers be stond uit jongeren, maar ook mensen die een vrij hoge huur moesten betalen. De prijzen van de woningen zijn afhan kelijk van zonligging, bereikbaarheid en het aantal vierkante meters grond dat bij de woning hoort. Men kreeg een pakket met veel infor matie. Daarin was ook een berekening opgenomen van wat de feitelijke maan- delijke kosten zouden kunnen zijn. Ge middeld komt dat ongeveer op een dui zend gulden, is de mening van dhr. Schreurs. Tot 29 december kan men zich nog in schrijven bij de gemeente Soest en de betrokken makelaars. Daarna worden alle ingevulde formulieren bij de ge meente Soest ingeleverd. Deze gaat de aanvragen controleren en in catego rieën indelen, waarna de aanvragen naar de makelaars worden geretour neerd. Omstreeks 20 januari 1994 hopen de makelaars alle ingeschrevenen schrifte lijk in kennis te stellen of ze wel of niet tot de gelukkigen behoren. Uiteraard krijgen de inwoners uit Soesterberg en Soest voorrang. Daarna gaat men over op de feitelijke verkoop en die kan on geveer een maand of twee in beslag ne men. Men verwacht dat de woningen in mei, juni 1994 kunnen worden betrok ken. Naam: Adres: Plaats: Tel.: Deze bon kunt u portovrij inzenden naar: De Hvpotheekwinkel Antwoordnummer 2361 - 3760 WB Soest - Telefoon 02155-15050 Het zoeken naar een plaats voor een composteerbedrijf voor de verwer king van grof groen afval is voor de gemeente Soest geen zaak van giste ren of eergisteren. Opvallend is dat het kennelijk kost wat kost naar Soes terberg moet. Door de jaren heen werden steeds twee plaatsen in Soes terberg aangewezen. Dat is het stortgat van Tammer aan de Amersfoort- sestraat (ongeveer tegenover Mondileder) en het terrein van de oude rioolwaterzuivering aan de Kampdwarsweg (achter de Algemene Be graafplaats). De realisering van zo'n bedrijf betekent dat er dagelijks veel vrachtauto's van en naar deze plaats rijden, waar een ma chine met veel lawaai dat groene vilil verpulvert. Vanaf het begin was het College van B. W. vóór het terrein aan de Kamp- dwarsweg. Tegenover hen stond de raadscommissie Ruimtelijke Ordening die meer zag in het stortgat van Tam mer. Als je het niet kunt winnen vraagje je grote broer, in dit geval de provincie Utrecht, om hulp. Uiteraard stellen ook zij dat de Kampdwarsweg de enige juis te plaats is. Op de vraag waarom juist daar en niet het stortgat van Tammer, begint de ambtelijke molen op volle toeren te draaien. Termen als ontwerp-streek- plan, bestemmingsplan en nog eens streekplan worden je voor de voeten gegooid. Prachtig, maar wat is de be doeling met het terrein van Tammer? Dat moet over twee jaar bos worden en daarin past geen composteerbedrijf. Maar past het dan wel in het prachtig bosterrein aan de Kampdwarsweg? Dit terrein van de gemeente Zeist is aan de gemeente Soest verpacht en behoort de vestiging van een composteerbedrijf daar tot de mogelijkheden, aldus een woordvoerder van de GS. Maar is die plek op grond van milieu- en hygiënische redenen beter dan het stortgat? Nee, maar dat wil niet zeggen dat men nu zondermeer overgaat op de aanwijzing van het terrein aan de Kampdwarsweg. Er zullen nog diverse milieu-onderzoeken worden gehouden en dat kan nog wel een halfjaar duren. Toch blijven er vragen. Waarom juist in dit natuurgebied, dat als een stiltege- bied bekend staat? Het dagelijks af en aanrijden van vrachtwagens langs de Algemene Begraafplaats is niet iets waarom men in Soesterberg vraagt. Waarom juist in dat stiltegebied een machine plaatsen die veel lawaai ver oorzaakt? Is er in de gemeente Soest geen andere plaats te vinden? Waarom moet juist Soesterberg met milieu-on vriendelijke zaken worden opge scheept? Binnenkort krijgen we ook milieu-on vriendelijke bedrijven aan de Richelle- weg. Er zijn toch voldoende andere plaatsen waar zoiets beter kan? Wat te denken van de Paltz, de Stompert, de Vlasakkers, de Leusderheide? Als men wil kan men het stortgat van Tammer best inrichten als composteerbedrijf. Plaats de machine in een geluidwerend omhulsel en maak de toegangsweg via de Stompert, dan hebben weinig men sen hier last van. Welke wijsgeer zei eens: vertel het de mens en hij zal stil en tevreden zijn? Vrijdag 17 december wordt de hoogste onderscheiding op lucht vaartgebied in Nederland, de gou den Generaal Snijders Penning, uitgereikt aan de 88-jarige gene- raal-vlieger b.d. Haye Schaper. Deze plechtigheid wordt om elf uur in het Militaire Luchtvaart Museum in het Kamp van Zeist ge houden. Uitgenodigd zijn de ministers van De fensie en Verkeer Waterstaat, de staatssecretaris van Defensie, de Bevel hebber Luchtstrijdkrachten, vlagoffi cieren van de Marine Luchtvaartdienst en vele andere militaire en civiele auto riteiten. Het Generaal Snijders Fonds werd in het jaar 1932 opgericht met het doel de toenmalige oud-opperbevelhebber van Land- en Zeemacht te eren als krachti ge pleitbezorger van de luchtvaart in het algemeen en die van de militaire lucht vaart in het bijzonder. De naar hem ge noemde gouden penning is daarvoor het instrument;' deze onderscheiding wordt dan ook toegekend aan Neder landers die zich voor de luchtvaart bij zonder verdienstelijk hebben gemaakt. Generaal H. Schaper, geboren in 1906 in het Friese Joure, was de eerste Vla gofficier Marineluchtvaartdienst en vervolgens Chef van de Luchtmachtstaf tevens Bevelhebber der Luchtstrijd krachten en Staatssecretaris van Defen sie (Luchtmacht). Daarnaast heeft hij zich ingezet voor uiteenlopende lucht- vaartbelangen, onder meer als voorzit ter van de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart. Na de inval van de Duitsers in 1940, week hij uit naar Engeland met een Fokker T-VIIIW torpedovliegtuig. Hij nam deel aan vele patrouille- en bom- bardementsvluchten en voerde enkele speciale opdrachten uit. Zo landde hij in oktober 1940 met een watervliegtuig op het Tjeukemeer in een geslaagde po ging om verzetsmensen aan boord te nemen. Voor deze aktie werd hem het Ridderkruis 4e Klasse van de Militaire Willems-Orde verleend. De gouden penning werd ook uitgereikt aan dr. Plesman (1935), dr. Damme Het gemeentebestuur heeft beslo ten het standplaatsenbeleid in Soesterberg te wijzigen. Voortaan mag er alleen op donderdag en vrijdag een kraam staan op de lo- katie aan de Buys Ballotlaan en de Rademakerstraat. De twee plaat sen op het Dorpsplein worden op geheven. Dat is de uitkomst van het overleg dat het gemeentebestuur heeft gevoerd met o.a. de ondernemersvereniging VOS en de Kamer van Koophandel. De stand plaatsen worden voortaan alleen nog "selectief' naar branche uitgegeven ge durende twee dagen per week: donder dag en vrijdag. Voor de twee plaatsen op het Dorps plein komt één standplaats aan de Ra demakerstraat terug. Niet, zoals eerder was gedacht, op de hoek met de Van der Griendtlaan, want daar kost het drie parkeerplaatsen en bovendien heeft de supermarkt er bezwaar tegen dat de kraam precies voor de ingang komt te staan. Bovendien moest de eigenaar van de supermarkt bij de nieuwbouw 8 nieuwe parkeerplaatsen laten aanleg gen, en dus was hij ook niet erg te spre ken over het feit dat drie daarvan op twee drukke dagen niet gebruikt zou den kunnen worden. De gemeente heeft nu een alternatieve lokatie geko zen: ook aan de Rademakerstraat, maar nu tegenover nummer 17, op een deel van de parkeerstrook tussen de twee horecabedrijven in. De VOS vond overigens dat de twee standplaatsvergunningen in de branche brood en koek niet meer verleend zou den moeten worden, omdat die onder voorbehoud zijn verleend. Volgens de Kamer van Koophandel is de marktpo sitie voor deze branche weliswaar niet rooskleurig, maar er zijn genoeg ver kooppunten, zodat het voorzieningen niveau voor de consument geen gevaar loopt en de vergunningen niet kunnen worden opgezegd. In één geval is dat trouwens door de vergunninghouder al gedaan. Een containerbrandje aan de Baten- burgweg heeft een grote rookontwikke ling tot gevolg gehad. Zelfs in het be drijfsgebouw, waartegen de container stond, ontstond rookoverlast. De brandweer kwam ter plekke om het vuur te blussen. De oorzaak is volgens de politie onbekend. In de vorige krant werd de eigenaar ge vraagd van een gevonden damesfiets. Voor de mensen die graag willen weten hoe dat is afgelopen het volgende. De eigenaar is abonnee van de Soester bergse Courant, dus... Juist, de fiets is weer thuis! 9 Elke krant noemt bijvoorbeeld welke huisarts het weekend daarop dienst heeft. Opmerkzame lezers zagen een verschil tussen de Soesterbergse Cou rant en andere kranten. Zo meldde de ze krant dat huisarts Prause het week end van 11 en 12 december dienst had en dat was juist. Het kan voorkomen dat artsen hun diensten onderling van wege omstandigheden ruilen. Om dan ook nog een legio kranten hiervan in kennis te stellen, is wel een beetje teveel gevraagd. Om dat te voorkomen con troleert de Soesterbergse Courant altijd deze belangrijke gegevens. Het kan im mers ineens van groot belang zijn en dan moet je op die informatie kunnen vertrouwen. Met andere woorden: de Soesterbergse Courant zegt, net als vroeger de mees ter op school: 'Ik heb altijd gelijk'. ^^ÊLÊ ^k ^k jP audio video Steenhoffstraat 15 - Soest - Tel. 1 21 32 DDDOD Donderdag 9 december stond ook in Soesterberg windkracht negen. Veel bomen en struiken werden volautoma tisch gesnoeid, maar soms was dat zo erg dat aan de overlevingskansen ge twijfeld moet worden.Verder werden hier en daar schuttingen en dergelijke ietwat uit het lood gezet. Hoogbouw en vooral de ramen van de flatwoningen werden zwaar op de proef gesteld. Voor een woning boven één van de winkels aan het Dorpsplein was een windstoot te veel. Met een daveren de klap viel een ruit van zeker een meter bij een meter naar beneden. Gelukkig liepen op dat moment geen mensen voor het betrokken huis, maar de auto van huisarts Creutzberg moest wel de volle laag incasseren. De betrokken arts was direct ter plaatse en kon de eerste auto-medische-hulp verlenen. De achterruit werd verbrij zeld en verder was er glasschade. Dok ter Creutzberg is van mening dat de pa tiënt na een flinke ingreep binnen een dag weer op de wielen staat. Generaal-vlieger Haye Schaper. (1938), Z.K.H. Prins Bernhard (1950), lt.-gen. Aler (1953), Sonderman (1956), Kolff (1959), dr. ir. Van der Maas (1962), dr. Jongbloed (1965), During (1969), dr. V.d.Wal (1970), dr. Greidanus (1980) en drs. Orlandini (1987). Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Bameveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841. 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 14.00 Instuif, Dorpshuis 18.00 Badminton, Banninghal 18.30 Drumbandleerlingen, Odeon 19.30 Volleybal, Dorpshuis 19.30 Sjoelen, Drie Eiken 14.00 Kerstviering gereformeerde kerk 19.30-20.00 Instuderen Soesterbergs Vliegerlied met het Caroluskoor, rk kleuterschool 19.30 Volksdansen, Drie Eiken 20.00 Ballet, Dorpshuis 20.00 Badminton, Banninghal 15.30 Afscheid Amerikanen, Vliegba sis 19.00 Leerlingenorkest, Odeon 20.00 Kerstbingo, Drie Eiken 20.30 Vliegtuigmodelbouw, Dorpshuis Clubkampioenschappen, Alpine Ski- Club 09.00 Judo, Dorpshuis 10-14 Aktie voormalig Joegoslavië, de Hoeksteen 11.00 Kerststukjes jeugd, Dorpshuis 12.00 Korfballen, Banninghal 13.00 Badminton, Banninghal 19.00 Volleybal, Banninghal 10.00 Badminton, Banninghal 14.00 Ontspanning, Drie Eiken 19.00 Volkskerstzang, geref. kerk 14.00 Handwerken, Drie Eiken 19.00 Jeugd EHBO, Dorpshuis 19.30 Harmonie, Odeon 19.30 Klaverjassen, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis 20.00 Volleybal, Banninghal 10.45 Ouderengymnastiek, Dorpshuis 13.00 Piep noch stok, Carolushuis 18.00 Majorettes, Odeon 19.00 Meidenavond, Dorpshuis 19.30 Tafeltennis, Dorpshuis 20.00 Bridge, Drie Eiken 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 13.30 Bridge, Drie Eiken 14.00 Ballet, Dorpshuis 18.00 Badminton, Banninghal 19.30 Sjoelen, Drie Eiken Opgaven voor de agenda: schriftelijk op het adres Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1993 | | pagina 13