Weer 0-3-nederlaag heren MHC Soest Hees kroonprins na winst op Helios Soest Heren Red Stars: voorbeeld van inzet Strijdlustig Selby komt net tekort Eemvogels na rust wakker Concurrentie turners sterk ISPORTI PAGINA 21 Klup van 100 sponsort speeltuin s.o. Soest Slaapverwekkende eerste helft: 2-1 KORFBAL De Springbokken met beide benen op de grond TURNEN WATERPOLO Dames Duinkikkers verslikken zich in Zeist: 6-3 VISSEN Ad Hooft laat zijn gezicht zien aan 't Gein in Weesp Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Dakwerken BADMINTON BASKETBAL Dames halen uit tegen Kameleon: 0-4 HOCKEY ZWEMMEN Clubrecords van Duinkikkers in bad Aqua Indoor ZAALVOETBAL Voetbaltoernooi voor mensen in Bosnië-Hercegovina Firtina'93 haalt weer uit; twee nederlagen DVSI Knollentuin ZAALVOETBAL 3arcs? 1 aan sport doet ie Soester Couran Tempo) ijnenburg) WOENSDAG 15 DECEMBER 1993 SOESTER COURANT Soester basketballers morele winnaar na bekernederlaag 'W.flk" i Slotermeer neemt in enkelspelen afstand Makelaardij o.g. Zaterdagavond liet Eemvogels pas in de tweede helft zien wat het in zijn mars heeft. De eerste periode was dramatisch, zodat de thuis ploeg Minerva zelfs kon bijbenen. De Nieuwegeiners, toch al niet begena digd met goede spelers, wisten het tem po zodanig te drukken dat Eemvogels vrijwel in slaap viel. Na een 0-1-voor- sprong door Anissa van Bemmel nam Minerva het heft in handen, alhoewel dat iets te zwaar overkomt, en kwam op 2-1. De scheidsrechter was ook niet al te zeer onder de indruk van het ver toonde spel en vond een rust van twee minuten lang genoeg. Misschien dat dat een goede prikkel was, want er werd plotseling uit een heel ander vaatje ge tapt. Enkele versnellingen hoger, vooral no dig in het tweede aanvalsvak, brachten de thuisclub tot wanhoop. De Eemvo gels verdediging ging meer drukken en gaf alleen kansen vanaf de lijn weg, ter wijl de Eemvogels aanval bij vlagen flit send draaide. Toch werd het eerst nog 3-1, voordat de Soesters de draad op pakten. Eerst, schoot Fons Verduin van de zijlijn raak, vervolgens Anissa van Bemmel van ver, Wim Oldewarris na een mooie combinatie met Henriette Wisse én Henriette Wisse zelf: 3-5. Plaagstootjes van Minerva, 4-5, en na Anissa van Bemmel's derde doelpunt ook 5-6, brachten Eemvogels niet van hun stuk. De ploeg nam een duidelijke, beslissende voorsprong. Wim Olde warris passeerde zijn direkte tegenstan der en Kathja Rauch schoot van de zij lijn door de korf en ook Fons Verduin kreeg voldoende ruimte voor een doel treffend schot. De 5-9 voorsprong bracht enige nonchalance in de ploeg zodat Minerva terug kon komen tot 7-9, maar Fons Verduin maakte met een geforceerde strafworp een eind aan de eventuele illusies van de Nieuwegei ners: 7-10. Na het succes van 27 november, staat de jongensploeg van De Springbokken weer met beide be nen op de grond. Rob Demmarie, Eric van Zandwijk, Bas Bons en Alex Bevaart konden nu zien hoe sterk de vorige keer ontbrekende ploegen waren: Sterk. Een vijfde plaats van twaalf ploegen is goed, doch om in de finale te komen moet men gemiddeld bij de eerste vier behoren. Aan rek werd prima gestart (derde plaats), maar aan de ringen ging zowel Van Zandwijk als Demmarie in de fout. En dan de bonus onderdelen, die een halve punt waard zijn, aan de brug vergeten is natuurlijk fataal. Indi vidueel werd Bevaart met 29.55 zesen dertigste, Bons met 32.90 eenentwin tigste, Van Zandwijk met 33.45 negen tiende en Demmarie met 34.80 werd veertiende van de zestig deelnemers. Op 22 januari kunnen zij in Rhenen op nieuw hun beste beentje voorzetten. Zeven meisjes van De Springbokken turnden zaterdag in Utrecht. In deze eerste voorronde van het Regiokam pioenschap .-presteerden ze matig tot goed. In de C3-klasse was de prestatie goed. Sanneke Kokelaar turnde 'safe' en stabiel en werd met 27.55 zevende van de vijfentwintig deelneemsters. Di rect achter haar eindigde Jill Dorrestein met 26.80, mede door een uitstekende brugoefening, op de achtste plaats. Su- zanne van Willigen eindigde met 25.00 op een eenentwintigste plaats. In de C5-klasse namen Wendy van Rees en Maaike Eichholtz weinig suc cesvol deel. De oefenstof, in deze voor heen nieuwe klasse, was duidelijk te zwaar. Ze werden 22 respectievelijk 20ste. Veel beter verging het Karin Wij- nands in de C6-klasse. Door een goede brugoefening, waar zij zelfs 8.45 scoor de, bewees zij tot de kanshebbers voor de vervolgrondes te behoren. Een pri ma achtste plaats mag er dan ook zijn met 26.95 punten. In de Cl-klasse nam Linda van Willi gen, komende uit de D-klasse, als debu tant deel. Zij heeft goede mogelijkhe den om verder te komen. Helaas mis lukte haar brugoefening door blaren. Dat de stand op de ranglijst geen garanties geeft voor het verloop van twee ploegen, bleek zaterdagavond in Zeist. Daar verslikten de dames van De Duinkikkers zich in het lager ge klasseerde Zeist: 6-3. In de eerste periode werden De Duin kikkers gemakkelijk op een 2-0-achter- stand gezet. Karin van de Plaats scoor de tegen in de tweede periode, waarin Zeist ook één keer het net vond. De Duinkikkers hervonden zich in de derde periode. Via Sonja Pappot en Pe tra Buist werd de stand in evenwicht ge bracht. Maar Zeist zette er een tandje bij, hetgeen direct in een vier meter bal resulteerde (4-3). Nog voor het einde van die fase werd het 5-3 in een snelle uitval. Zeist benutte de laatste vijf mi nuten voor het scoren van het laatste doelpunt. In de vierde wedstrijd van de winter competitie heeft Ad Hooft zijn gezicht laten zien. Hij won de wedstrijd aan 't Gein, waar hij 31 vissen uithaalde. Hij bereikte daarmee een totale lengte van 6.59 meter, bijna anderhalve meter meer dan Gerrit Kasius die tweede werd. Jan Livestro bevestigde zijn kan sen met een derde plaats (5.09 meter). Vierde werd Willem van Soeren met 3.85 meter, gevolgd door Evert Kasius met 3.28 meter. John Kasius zal in deze competitie niet meer in de top terugkeren. Hij heeft in verband met rugklachten moeten opge- Telefoon (02155)-1 3014 Met gepaste trots heeft het herenteam van Red Stars afscheid genomen van het bekertoernooi. De ploeg van Hans de Bruin stond vrijdagavond met éen been in de kwartfinale, maar werd met het geringste verschil ge- klopt door Veth Unlimited (73-74). Het applaus na afloop van het zinde rende duel was evenwel voor Red Stars dat hét voorbeeld gaf van inzet strijdlust en doorzettingsvermogen. Superlatieven kunnen het optreden van de jonge ploeg tegen de geroutineerde eerste divisionist uit Eist niet genoeg onderstrepen. Red Stars dwong bewondering af bij de ongeveer 180 toeschouwers, b De gemiddelde leeftijd van de vijf Soes ters in het veld was soms amper negen tien jaar. Hans de Bruin kon geen be roep doen op de zieke Dick van der Hammen en de geschorste Jan van Uitbundig Maanen, wiens broer Marco met een blessure slechts even binnen de lijnen was. Routine was derhalve niet het wa pen, dat Red Stars hanteerde. Maar dat werkte juist in het voordeel van de 'jon ge honden'. Naarmate de wedstrijd vor derde had Veth Unlimited meer en meer moeite met de brutaliteit en de gretigheid die Red Stars uitte. De basketballers uit Eist konden de harde werkers Joes Heeregrave en Wil lem van de Kerkhoff vier keer voorbij lopen, maar zagen de twee kleinste ac teurs vervolgens weer voor zich opdui ken. Bob 'Face' Kooter, bezig aan zijn eerste seizoen als senior, blokte zijn te genstander vlak onder de tl-buizen en Marlijn Scheele onderscheidde zich op alle fronten. Hij pakte ballen af, liet een bescheiden tweehandig dunckje door de ring glijden, strooide hier en daar met passjes en werd met veertien pun ten bovendien hoofdleverancier aan Soester zijde. De spelverdeler kon alleen niet altijd de rust opbrengen in de aanval, hetgeen de jonge basketballer nauwelijks kan wor den verweten. Peter van der Neut stak rij dag niet in zijn beste vorm en werd daarom vervangen door Scheele die uitgroeide tot de beste Red Stars-spe ler. Dave Batts, die in de eerste helft verdedigend door de mand viel, was daarna nuttig, maar moest zes minuten voor tijd met vijf persoonlijke fouten uitvallen. Eerst Kooter en later junior Igor Smink legden in de tweede helft de gevaarlijke Gerard Boekhorst wel aan banden. Smink kwam ditmaal aanval lend niet lekker door, maar schoot wel al zijn acht vrije worpen raak. Red Stars gaf vrijdag geen moment op. Ook niet toen Veth Unlimited na de rust (37-40) in sneltreinvaart naar 39-54 sprong en de beslissende tik leek te hebben uitgedeeld. Red Stars had drie keer op eigen helft balverlies gele den en schoot in de aanval steeds te snel en onzuiver. De ervaring van de gasten verdronk echter in de uitbundige en on gecompliceerde spelwijze van Red Stars. Na 47-61 zou Veth Unlimited vijf minuten lang niet scoren (59-61en dus was de wedstrijd weer helemaal open. Red Stars wisselde goede acties af met onnodig balverlies, Veth Unlimited deed hetzelfde. De ploeg uit Eist was evenmin bij machte het hoofd koel te houden en de voorsprong met lange aanvallen te verdedigen. En zo kon het gebeuren, dat Red Stars in de achttien de minuut van de tweede helft voor de eerste keer op voorsprong kwam: 71-70. Veth Unlimited antwoordde (71-72) en Kooter schoot vanaf de vrije worplijn tweemaal raak: 73-72. Met nog ruim een minuut te gaan, scoorden de gasten weer (73-74). Red Stars was de laatste veertig secon den in balbezit. ArnCBalvers, speciaal ingebracht voor het verlossende schot, miste jammerlijk drie keer achter el kaar, maar het gaat natuurlijk veel te ver om daar de nederlaag op af te schuiven. Bovendien stapten de rode sterren als dé morele winnaar van het veld. Smink, Scheele en Tim van den Deijssel (die ook speelde) krijgen zondagavond overigens een herkansing. Dan kunnen ze zich met het juniorenteam plaatsen voor de kwartfinale. Tegenstander is Donar uit de eredivisie. Het duel wordt gespeeld in sporthal Beukendal en be gint om 19.30 uur. Met exact dezelfde score als in de uit wedstrijd moest Soest beide punten aan de tegenstander laten. Ede won met 0-3 aan de Koningsweg. Het begin van de wedstrijd was wat rommelig met langzaam een wat sterkér Soest. Toch was het Ede dat de eerste strafcorner meekreeg die door de kee per van Soest slechts half werd wegge werkt. De voorhoede van Ede slaagde er evenwel niet in hiervan te profiteren. Beide teams zochten de aanval waar door een open strijd ontstond. Enkele Soester acties strandden op buitenspel. Het einde van de eerste helft was duide lijk voor Ede met vier strafcorners op rij. Uit één daarvan werd gescoord (0-1). Het hoge tempo van vóór de pauze werd in de tweede helft gehandhaafd, waardoor de wedstrijd boeiend bleef om naar te kijken. Ook Soest kreeg en kele strafcorners, maar uitstekend kee perswerk stond resultaat in de weg. Een kwartier voor het einde belandde een van buiten de cirkel ingeslagen bal op de paal, maar de Soester voorwaartsen schrokken hier zó van, dat ze verzuim den de bal in te tikken. Na een omzetting achterin trok Steven Blommers mee naar voren die tot enke le gevaarlijke acties in staat bleek. Ach terin bij Soest ontstond echter ruimte waarvan de aanval van Ede kort na el kaar tweemaal wist te profiteren. Soest slaagde er verder niet in de achterhoede van Ede in de problemen te brengen zo dat de thuisclub opnieuw een nederlaag kreeg te slikken. Dames De Hilversumse dames van Kameleon hadden vorige week een grote neder laag geleden. Niettemin waarschuwde coach Peter Heemskerk voor onder schatting van de tegenstander. De Soes ter dames bleken de les goed te hebben opgepakt en speelden van het begin af aan een tel spelletje dat zich voorname lijk op de helft van Kameleon afspeel de. Het eerste resultaat kwam op naam van Chris Marije Sudmeijer, na een aanval over links (0-1). Vlak voor rust werd de voorsprong door Muriël Ha verman tot 0-2 uitgebouwd. Eerder had een prachtig hoog schot van Stephanie van den Spoel, beter lot verdiend, de keepster van Kameleon tikte de bal echter net over. Direct na rust werd de weerstand van Kameleon definitief gebroken toen Yvette Stavenuiter kon doelpunten. Dezelfde speelster wist na een solo-ac tie, waarbij enkele tegenstandsters wer den uitgespeeld, opnieuw het doel te treffen. Het geringe veerwerk van de keepster van Kameleon maakte het haar echter wel erg gemakkelijk. Bijna kon ook Carolien van den Meer nog een doelpunt op haar naam brengen maar uit een steekballetje raakte ze de bal net niet goed genoeg. Soest toonde zich met de 0-4 stand tevreden en speelde de wedstrijd verder plichtmatig uit. Soesferbergseslraat 79, Soest, 02155-16151 Onder grote belangstelling traden De Duinkikkers aan voor hun derde wed strijd in de ondertopper-B competitie. Met vijf punten voorsprong na twee wedstrijden zijn De Duinkikkers al een ruime koploper in deze competi tie. Ook op deze wedstrijddag lieten de zwemmers zien wat ze waard waren. Vooral de thuiswedstrijd motiveerde iedereen nog meer om hun tijd te verbe teren of een plaats bij de eerste drie te behalen. Ilse Vaessen zwom een clubre cord op de 25 meter vrije slag onder 8 jaar in 21.7 seconden en Paul Spronk zwom een clubrecord op deze afstand in 18.2. Hij verbeterde ook zijn eigen clubrecord op de 25 meter rugcrawl on der 10 jaar in 20.3. Bij de oudere zwem mers zwom Inge Roskam op de 50 me ter schoolslag een clubrecord in 41.0. Er werden 27 persoonlijke records ge zwommen. Tjarda van der Wal verbe terde haar eigen tijd met 6.5 seconden en Anneke Steenbrink met 6 seconden. De Duinkikkers haalden nog 7 eerste, 5 tweede en 3 derde plaatsen. Firtina'93 houdt op zaterdag 25 de cember een zaalvoetbaltoernooi, waarvan de opbrengst beschikbaar wordt gesteld aan de hulpverlening van de inwoners van Bosnië-Hercego vina. Het is de bedoeling dat elk deelnemend team honderd gulden betaalt. Dat geld wordt overgemaakt aan een organisatie die hulp biedt aan de voormalige Joego- slaven. Omdat het toernooi op Eerste Kerstdag wordt gehouden, zijn alleen Turkse teams en verenigingen uitgenodigd. De wedstrijden vinden plaats in sporthal Beukendal en de Banninghal in Soes- terberg. "We hebben zo al twintig teams die willen meedoen. We hebben zelfs clubs uit Hoorn en Eindhoven." Door af te rekenen met Helios heeft Hees zich opgeworpen tot de kroonprins in de tweede klasse van de zaalvoetbalcompetitie. In het duel met de ploeg, dat eveneens tweede stond, schoten de Soesters uit hun slof: 11-2. Daarom zijn ze nu de enige achtervolgers van Fir tina'93 dat direct daarna OSO als speelbal gebruikte: 15-1. Helios had weliswaar enkele goede voetballers binnen de gelederen, de ge middelde leeftijd lag dusdanig hoger, dat de conditie al in de eerste helft ging meespelen. Op dat moment leidde Hees overigens al met 4-1. Helios beperkte zich tot verdedigen en als de spelers eruit kwamen, hadden ze te weinig reserves om op tijd terug te zijn. Hees profiteerde en leefde zich na rust uit. "Ze bleven tot het einde toe knokken, dat was voor mij het winst punt van de wedstrijd", complimen teerde Reijer Looijsen zijn ploeg, waar in Jan Frommink topscorer werd met vier doelpunten. Firtina'93 stond na minder dan een kwartier al met 4-0 voor. Toen het ba sisviertal Zeki Kurt, Öscan Satikboga, Saban en Mustafa Aksit één voor één werd gewisseld, stokte de produktie enigszins, waardoor het halverwege 'nog maar' 6-0 was. In de tweede helft liep de debutant speels uit naar 15-1. De naam van Firtina'93 staat momen teel op de hoornvliezen van Hees- coach Looijsen geschreven. "We gaan nu ook voor de eerste plaats, we gaan Firtina'93 ook pakken. Hoe? Dat vertel ik nog niet. Oké, ons doelsaldo is min der goed. Maar als we al van ze zouden winnen, is het al leuk. Zij zijn sportief, wij ook. We moeten er gewoon een leu ke wedstrijd van maken. Maar winnen van Firtina'93, dat is onze nieuwjaars wens." "Dat mogen ze best zeggen", reageert Saban Aksit van Firtina'93. "Ze zeggen het, omdat ze bang voor ons zijn. Wij kennen hun spelers, ik denk niet dat we van Hees verliezen. We zijn er niet bang voor. Maar wij hopen ook op een leuke wedstrijd. Zij moeten komen D V S/Knollentuin In de competitie heeft DVS/Knollen tuin de eerste helft afgesloten met acht punten uit acht duels. De ploeg verloor vorige week woensdag voor de tweede keer in dit seizoen. Koploper Tafelberg won met 5-3 van een gehavende ploeg. Door de afwezigheid van onder ande ren Ronald de Rooij en Luits Houkes konden de Soesters geen wisselspelers op de been brengen. Jorg Smeets, die op het veld voor Vo- lendam uitkomt, scoorde de eerste twee doelpunten. Na de rust (3-1) trok Ge rard van Soeren de stand binnen vijf mi nuten gelijk. Tot zes minuten voor Jijd kwam daarin geen verandering, maar toen brak DVS/Knollentuin met drie spelers uit. De enige verdediger van Ta felberg heroverde echter balbezit en in de counter werd het 4-3 en even later zelfs 5-3. Meer vraagtekens mag DVS/Knollen tuin plaatsen bij de bekernederlaag van maandag. In Eemnes werd van de ge lijknamige eerste klasser met 4-3 verlo ren. "Dramatisch", vatte René Ribbe- rink het duel samen. "Zo slecht heb ik het nog nooit meegemaakt. Er lukte he lemaal niets en onderling werd er zelfs op elkaar gefit. Dat zegt al genoeg. Ik denk dat onderschatting ook wel heeft meegespeeld." Firtina'93 en SEC bekeren vanavond tegen respectievelijk Inter Hesp (20.00 uur in Hilversum) en 's-Graveland (21.00 uur in 's-Graveland). Afgelopen zondag na de wedstrijd s.o. Soest 1 - Diemen 1 heeft de Klup van 100 de door haar gesponserde speeltuin officieel overgedragen aan de voorzitter van s.o. Soest Paul Smit. Niet alleen de nog niet-voetballende kinderen maken tijdens de trainingsmiddagen, terwijl de moeders in de kantine een kopje koffie drinken en de grotere broer(s) of zus(sen) hun beste beentje voorzetten, gebruik van de speelattributen, ook de kleinere en grotere leden van de vereniging vinden de door de Klup van 100 ter beschikking gestelde speeltuin een welkome aanvulling waar dan ook veelvuldig gebruik van wordt gemaakt. S.o. Soest prijst zich gelukkig dat de Klup van 100 zich heeft ingespannen om een en ander te realiseren. iljetten moeten zijn tl naam, adres en te- aer van de afzender, g of onjuist ingevul- :tten worden ongel- •d. jiljetten kunnen op ressen als de bonnen ididaten worden in- worden opgestuurd ster Courant of Ra- lag net zoveel stem- ngen als dat de be- i de gemeente Soest bracht. Dat aantal leid over de vijf jury- leverde bonnen en 1 n w orden eigendom misatie. spelregels en de pro- de uitslag van de zing 1993 kan niet .orrespondeerd. leformulier meformulier voor de eerst de sportkwis staat onderi i afgedrukt. Om mee te din n finaleplaats moeten uitei agen worden beantwoord is het van belang dat de pei ;egevens duidelijk leesbaa ;evuld. eren moeten uiterlijk vrijda, er (voor 12.00 uur) zijn af één van de inleveradressei formulier staan vermeld. D s die aan de tweede rond edoen, krijgen uiterlijk op ?4 bericht. :ers van Radio Soest en d >urant, alsmede hun gezins uitgesloten van deelnam Drtkwis. eld: Variabel 'ijfgeld: f 0,00 emers: 202 werkers: Ongeveer 40 mg: J0 gulden eld: 10-15 mille ijfgeld: f 2,50 tot 6,50 lemers: 1.700 werkers: Ongeveer 80 ">g: Gratis advertentie et parcours in de Lange Duim indeSylvesterloop, respectie Dave Batts was één van de weinige ouderen bij The Red Stars. Foto: Aldo Allessie Dames Het damesteam van Red Stars won in de reguliere competitie voor de vijfde maal op rij. In Maarssenbroek kreeg OSM'75 een pak slaag: 43-69. Red Stars hanteerde voor het eerst na elke score een zone-press. Dat experiment was mogelijk, omdat OSM'75 niet tot de sterkste tegenstanders mag worden gerekend. Omdat de nieuwe verdedigings-taktiek er nog niet helemaal is ingeslepen, kwam OSM'75 een aantal keren ge makkelijk door. Maar in de tweede helft werkte de zone-press al stukken beter en veroverde Red Stars regelmatig de bal. Daarnaast stond Patricia Jasperse op scherp. Na de rust (24-34) vielen tien van haar twaalf pogingen goed. Zij werd dan ook topscorer (24 punten) voor de ploeg die op de tweede plaats staat en reëele uitzichten op promotie naar de eerste klasse heeft. Gerdie van Kooten redde het niet in haar enkelspel. Foto: Aldo Allessie de4 eerste mix-partij speelde het tweetal Pas-Van Kooten zeer gedegen en sloot het naadloos op elkaar aan, mede door opvallend goed spel van weer Gerdie van Kooten aan het net werd het toch ook wel sterke mix-team van Sloter meer volledig afgetroefd. Op dat moment kon Selby nog één punt uit de strijd slepen. De tweede mix-par tij gooide echter roet in het eten, omdat Veltman en Westerveld hier de zeer sterke tweede heer weer tegenkwamen. Mede door de inbreng van deze man ging de winst naar Slotermeer 5: 3-5. Selby is op strijdlustige wijze on deruit gegaan tegen Slotermeer 5. In de sportzaal van C-drie werd het 3-5 voor de gasten. Na de en kelspelen was het al 1-3 voor Slo termeer. Gerdie van Kooten speelde goed afwis selend in de eerste game. Na verlenging ging deze echter verloren. In de tweede game speelde zij wat beter met veel scherpe slagen langs de lijn, gevolgd door zuivere netdrops. De beloning was de winst. Tegenstandster Annemarie Zweerman ging in de derde game een tandje sneller spelen. Van Kooten had geen energie genoeg over om te volgen en verloor de partij. Jeanette Westerveld had in de eerste game moeite met de lengte en de slag beweging van Kyra Flögel. Hierdoor ging de eerste game naar Flögel. In de tweede game kwam Westerveld sterk terug en won na verlenging. In de derde game ging Westerveld strijdlustig door tegen een wat gedemoraliseerde tegen standster en stelde de winst veilig voor Selby. Het herendubbel van Slotermeer was gewoon sterker dan het duo van Selby. Het damesdubbel gaf een onge meen felle strijd te zien. Door inbreng van een derde dame waren de tegen standsters één game in het voordeel. De tweede en derde game gingen vooral door een sterk spel van Gerdie van Kooten naar de vrouwen van Selby. In Marcel Pas stond tegenover Olaf Jole. De eerste game was voor Selby's eerste man door gedegen afwisselend spel. In de tweede game was het andersom, en de derde game was zeer enerverend. De strijd ging lange tijd volledig gelijk op. Door sneller bewegen van Jole ging de partijwinst naar hem. Johan Veltman kreeg wederom geen kans om zelfs maar in zijn spel te komen.

Soester Courant | 1993 | | pagina 21