SPECIAALDRUKKERIJ Laat je in het pak steken! I eflr geschikt is. V%Ar Verschillende beroepsgroepen verlangen speciaal gemaakte en met zorg ontwikkelde werkkleding Juist dit kar?l Linden bv U bieden. Wij hebben kwaliteitskleding voor de bouw, wegenbouw, werk plaats, levensmiddelen industrie, metaalverwerkende industrie, enz. Kortom voor alle beroepen onder alle weersomstandigheden. Wij geven graag meer informatie als U wilt weten welke kleding voor uw beroep x of bedrijf (jP BEDRIJFSKLEDING Ook dit jaar waren wij weer de le sponsor saricar PAGINA 8 WOENSDAG 22 DECEMBER 1993 KERSTCROSS PAGINA 9 Postbus 49 - 3760 AA Soest POSTBUS 3148 3760 DC SOEST TELEFOON 02155 -26018 39' internationale SARfCAR 39' internationale saRICARzL, Soestduinen 1993 Iemand die een beetje op de hoogte is van het fietsjargon, zal direct opmerken dat de juiste uitdrukking luidt: "Laatje NIET in het pak steken", of met andere woorden: op letten en voorin koersen, anders wordt het niets. Maar waarom moeten wij ons in het pak la ten steken? Wel, daar gaan we eens over praten met Jasper van der Linden (1945), welbekend van de modezaak in Soest Zuid. Het zal deze keer niet gaan over "Tenue de Ville", over "Black Tie" of andere chique avond- en uitgaanskleding. Nee, deze keer zal Jasper ons een ander facet van kleding laten zien, en wel de werkkleding. Een oud gezegde luidt: Het kleed van de arbeid siert iedereen. Vandaar dat wij gin gen praten met Jasper van der Linden van V.d. Linden Bedrijfskleding. Werkkleding is tegenwoordig erg inZowel door de vele veiligheidsvoorschriften van de Arbeidsinspectie en de eisen die er vandaag de dag gesteld worden aan hy giëne, als ook door de uitstraling die bedrij ven naar buiten zoeken door hun perso neel keurig te "presenteren", is er een gro te markt ontstaan voor werkkleding, maar dat laatste in de ruimste zin van het woord. Jasper Mode in Soest Zuid begon zo'n ne gen jaar geleden en de zaken gaan naar alle tevredenheid goed. Tegelijkertijd werd er ook al iets gedaan aan bedrijfskleding vanuit de winkel van Jasper Mode, maar al gauw moest worden verkast naar een gro ter pand, waar het specifieke assortiment beter tot zijn recht kwam. Hij is nu alweer zo'n vijfjaar gevestigd aan de Nieuweweg, maar ook hier is hij letterlijk en figuurlijk uit zijn (werk)jasje gegroeid. Binnenkort, per 1 januari 1994, zal Jasper Bedrijfskleding te vinden zijn aan de Soesterbergsestraat 44a, vlak naast notaris Schipper. Van der Linden kan alles leveren en wan neer er een bepaald onderdeel van be drijfskleding niet aanwezig is, dan wordt het ontworpen volgens de eisen van veilig heid, comfort en hygiëne. Van der Linden levert een enorme hoe veelheid soorten en modellen bedrijfskle- 39' internationale ding. Doorwerkkleding voor de bouw, een ruime collectie koksgoed, modieuze en aparte kleding voor winkelpersoneel, voor de medische wereld, voor transportbedrij ven, kortom je kunt zo gek niet bedenken of Jasper heeft de juiste werkkleding. Dat kunnen bedrijven zijn, maar ook particulie ren kunnen bij Van der Linden terecht om in het pak gestoken te worden. Hij werkt niet alleen in Soest, maar voert een actieve verkooppolitiek in geheel Mid den-Nederland terwijl hij, wanneer er spe cifieke aanvragen komen, ook in andere delen van Nederland en België actief ope reert. Wanneer wij zo de gehele collectie langs gaan, en geloof mij, dan ben je een hele tijd bezig, dan kun je echt zeggen: "Er is geen pot of er past een deksel op", maar beter is het om in stijl te blijven: "Er is geen kont of er past een broek om". Van der Lindens sterke punt is de advise rende functie waarbij hij de aanstaande cliënt uitgebreid van advies kan dienen over stoffen en materialen, maar vooral ook en dat door zijn fenomenale kennis van de branche kan hij precies aange ven welke soort kleding en welk model het best tot hun recht komen. Iets wat de meeste bedrijfsvoerders sterk aanspreekt, is de totale presentatie waar bij een keurig, modern en sprekend vignet op de kleding een eerste vereiste is. Ook dit kan door Van der Linden geregeld wor den omdat hij contacten heeft met ontwer pers en fabrikanten die een origineel logo voor op de bedrijfskleding kunnen ontwer pen en uitvoeren. Tot kleding behoort natuurlijk ook schoei sel en, geloof mij, bij Van der Linden kan men kiezen uit 120 modellen (veiligheids)- schoenenü! Dus niet alleen een mooie jas of overall, maar ook schoenen die speci fieke eigenschappen hebben voor het be roep en de arbeidsomstandigheden waar onder gewerkt moet worden. Het behoeft geen betoog dat de veiligheidsaspecten van degene die in de schoenen staat, van doorslaggevend belang is. En nu zijn we weer aan het begin van het verhaal: laatje dus in het pak steken, maar doe dat dan wel op een goede manier met de beste produkten. En waarom zou je dan niet eens met Jasper van der Linden Be drijfskleding gaan praten? Soestduinen 1993 39' internationale SARINA* Soestduinen 1993 Soestduinen 1993

Soester Courant | 1993 | | pagina 41