1?o I4?5 Lékkere feestdagen met de Tromslager Verbouwings opruiming' A. AddM vanafI HYPOTHEEKRENTE letten 1UIN -JHANDÉL WANDEL Sony Handycam Vision bij Combi Van Essen in Soest 't Vaarderhoogt in kerst-stemming hypotheek adviseurs iNACK EES kanf'etrsTeven Voordeel voor u. er achte,- chermen 1e ap* Decembershow Woonstyle Baarn tijl meubelen PAGINA 8 I WOENSDAG 22 DECEMBER 1993 SOESTER COURANT r 20 jaar terug. jmber >er om PAGINA 9 Nu ook gourmet- en fondueschotels l*-. SÏMON FRANK ambachtelijk timmerman HERE NMOP! Kom snel en overtuig u. I Ook els het om bijzonderer meten en de betere merken geet H E RE N MODE Soesterbergsestreet 5 Soest Vrij degevond: koopevond Perkeerruimte elom. ZON NERING 8@B8ïï Ifill ÉM Autoshow in mei met deelname van fietsenzaak SOS Telefonische Hulpdienst ook op feestdagen open van 6KUKELEN bv lafKV* n se n u Ir- Met Kerst en Oud Nieuw voor de deur maakt Soest zich op voor een aantal "prettige feestdagen", met veel aandacht voor gezellig heid en lekker eten. Bij de Trom slager, de bekende partyservice aan de Steenhoffstraat, staat de te lefoon niet stil voor reserveringen, want als het aan de Tromslager ligt worden het vooral een paar lékke re feestdagen. Speciaal voor Kerstmis en de jaarwisse ling heeft de Tromslager een aanbod dat de liefhebbers van lekker eten niet zullen versmaden. Naast de zeer ge waardeerde koude schotels - salades, hors d'oeuvres en hapjes in allerlei va riaties - brengt de Tromslager deze maand ook een keur van feestelijke ge rechten, die de december-vreugde ze ker zullen verhogen. Nieuw zijn bijvoorbeeld de gourmet- en fondueschotels (allebei voor vier perso nen), die bestaan uit rijk gegarneerde huzarensalade, vijf verschillende vlees- Links een fraai opgemaakte salade van de Tromslager, rechts de vorstelijke fondue- of gourmetschotel. Telefoon 02155 -14614 soorten, elk 200 gram, aangevuld met echte Franse stokbroden, kruidenbo ter, vier verschillende sausjes, een fles rode of witte wijn, en gecompleteerd met een prachtig kerst-tafelkleed en bijbehorende servetten. Dit alles voor de prijs van f 109,50. Andere "hoogtepunten" zijn de Trom slager (warme) beenham, met peper saus, voor f 5,95 per portie van 250 gram (vanaf vier personen); de Trom slager kipsaté voor f 6,95 per portie, ui teraard de bekende huzaren- en zalm- hors d'oeuvres van resp. f 15,- en f 17,50 p.p. De maaltijd wordt "afge maakt" met Frans stokbrood met zelf gemaakte kruidenboter en/of een ver- s-fruit-salade voor f 4,50 per portie van 250 gram. Ook nu doet de Tromslager zijn motto "Alles vers" weer alle eer aan. Boven dien maakt hij het de klanten bijzonder gemakkelijk, want op beide Kerstdagen en Nieuwsj aarsdag is de zaak geopend tussen 14.00 en 15.00 uur, zodat de be stellingen dag-vers kunnen worden op gehaald. Ondanks de te verwachten drukte kan men bij wijze van spreken nog tot bijna bet laatste moment bij de Tromslager terecht, maar reserveren is natuurlijk veel verstandiger. Dat kan in de winkel aan de Steenhoffstraat 58 of telefonisch via nummer 22871. Lékkere feestda gen! r Admd Korting A ïelzfaan 24a - Soest - Telefoon Op 't Vaarderhoogt verkeerde vorige week iedereen al in kerst-stemming. Niet alleen vanwege de jaarlijkse, levende kerststal, maar vooral vanwege de kerstmarkt die het tuincen trum hield. Het bedrijf aan de Dorresteinweg zorgde daarmee vooreen, zomogelijk, nog gezelligere sfeer voor de talrijke be zoekers. Het hoeft geen betoog, dat 't Vaarderhoogt met het oog op de feestdagen een groot aantal gevarieerde kerstartike len in de verkoop heeft. Hoewel de kerstmarkt inmiddels is af gelopen, is het tuincentrum derhalve nog steeds een bezoek waard. Maar dat is al jaren zo. Foto: Goos van der Wilt. Combi van Essen videocamera-s peciaalzaak heeft weer een pri meur: Ditmaal de Sony Handycam Vision. Deze Handycam Vision is een opvallende en simpel te bedie nen videocamera. Sony heeft zich eigenlijk altijd als één van de meest vernieuwende fabrikan ten van huiskamerelectronika getoond. De laatste jaren heeft Sony echter nog meer daöi in het verleden inhoud gege ven aan zijn streven naar nog'kleiner, nog geavanceerder, nog mooier ont werpen of nog makkelijker te bedienen. Dat heeft ook weer zijn weerslag gekre gen in de nieuwe Handycam Vision CCD-SC5 videocamera. Deze camera wordt door Sony zelf omschreven als een totaal nieuw videoconcept dat een omwenteling zal veroorzaken in ge makkelijk videofilmen. Feit is in elk ge val dat de Handycam Vision een uiterst opvallend apparaat is dat uitermate simpel te bedienen is. De Handycam Vision bestaat uit een Video-8 recordergedeelte, een heldere doorzichtzoeker, een dual-lenssysteem en een drie inch kleuren LCD-monitor aan de achterzijde. De Handycam Vi sion heeft een fixed focus lens met twee standen, 'tele' en 'wide'. Een druk op de knop en de opname loopt. Nadat de op names gemaakt zijn, kunnen we deze direct terug zien op de kleuren LCD compleet met geluid. De afmetingen van de camera zijn 105x141x84 mm (BxHxD), het gewicht is maar 640 gram. De camera werkt met een com pacte lithium-accu en een infrarode af standsbediening wordt standaard bijge leverd. Deze opvallende en. simpel te bedienen Sony Handycam Vision staat demon- stratieklaar bij Combi van Essen, de speciaalzaak met een grote collectie vi deocamera's en accessoires aan de Zuidpromenade 15. tS&XïP, De jaarlijkse autoshow op de Eng van de Soester Dealerkring zal in 1994 worden gehouden van donderdag 26 tot en met zaterdag 28 mei. Het colle ge heeft daarvoor een vergunning af gegeven. Op de autoshow zal ook een fietsenzaak vertegenwoordigd zijn. De gemeente heeft daar de voorwaarde aan verbon den, dat er minimaal 25 fietsen moeten worden getoond. De Soester Dealerkring moet 750 gul den betalen voor het gebruik van het evenemententerrein op de Eng. De au tohandelaren, allen erkend dealer van een merk, hielden dit jaar de autoshow na de zomervakantie. Dat is niet beval len. De show op de Eng trok minder be zoekers en de verkoopcijfers vielen te gen. De voornaamste reden is, aldus de dealers, de tijd van het jaar geweest. In het voorjaar wordt op meer belangstel lenden gerekend, mede omdat het dan 's avonds langer licht blijft. Sinds jaar en dag bevindt zich aan de Brinkstraat-promenade in Baarn de bekende zaak Woonstyle van de heren Jansen Vonk. Een familiezaak bij uitstek, met kwali teit en een klantgerichte benade ring als handelsmerk en een exclu sieve kwalitatief hoogwaardige collectie. De heren Jansen Vonk nodigen alle belangstellenden uit voor een decem bershow. De showroom is voor deze ge legenheid opnieuw ingericht en voor zien van de nieuwste artikelen op het gebied van meubelen en woningtextiel. Een opsomming van een aantal artike len vindt men hieronder: arm chair - banquettes - behang - bi bliotheken - boxsprings - boekenkasten - borders - bureaus - chesterfields - cu- rio's - dames fauteuils - decoratieve stoffen - dressboys - eetkamerstoelen - elbow chairs - embrassen - etageres - fauteuils - franje's - gestoffeerde meu belen - gordijnaccessoires - gordijnstof fen - handbedrukte stoffen - herenfau teuils - hoekkasten - jacquards - kande laars - kasten - kisten - koord - ladekas ten - lampen - lampetafels - losse hoe zen - meubelstoffen - nachtkastjes - passementen - prenten - salontafels - sculptures - secretaires - side boards - Brinkslraatpromenade side chairs - sierkussens - sleutelkwas ten - sofa's - sofa tables - spiegels - staande lampen - stijlstoelen - stoelen - tafellampen - tapijt - theetafels - ver lichting - vitrinekasten - vloerkleden - wandlichten - wing chairs - zitbanken - zijdes - etc. etc. etc. Het bovenstaande is geen opsomming uit een woordenboek, maar een over zicht van de produkten die Woonstyle samengebracht heeft in de ambiance van zijn showroom. Beslist dus de moeite waard om te zien. De heren Jan sen Vonk hopen dat het vele werk dat zij met hun medewerkers van de totale decoratie gemaakt hebben, beloond zal worden met een bezoek aan de show. De show wordt de gehele maand de cember gehouden. De openingstijden zijn dinsdag t/m vrijdag 9.30 - 18.00 uur; zaterdag 9.30 - 17.00 uur; koop avond (vrijdag) 19.00 - 21.00 uur. Ook tijdens de feestdagen zal de SOS Telefonische Hulpdienst (THD) 24 uur per dag bereikbaar zijn voor mensen met problemen en/of vragen. Er is zelfs voor een extra bezetting gezorgd, zodat iedereen die belt, kan worden gehol pen. Juist tijdens de feestdagen kunnen mensen zich eenzaam voelen. Ze kun nen anoniem met de SOS THD bellen. Dat geldt overigens zeven dagen per, 24 uur per dag. Mensen kunnen bij de SOS THD onder meer terecht met proble men met familieleden, de invulling van de vrije tijd, hulp bij het verwerken van een verlies, hulp bij het omgaan met een verminderende gezondheid en hulp en steun bij het verbeteren van de eigen si tuatie. Het nummer van de SOS THD in de regio, waaronder Soest valt, is 035-245555. Het telefoonnummer staat overigens ook op de achterzijde van het telefoonboek. 6.1

Soester Courant | 1993 | | pagina 9