PIET TAAI veel goed nieuws in 1994! ndoor Jarige Stephan Zoetelief: de jongste ski-leraar van Nederland SOESTER COURANT 1 SPORT! De 'makers' van de Soesterbergse Courant... Januari is geluksmaand van dhr. Tammer Kunstlessen in het Dorpshuis Garantmarkt wordt verkocht ...wensen lezers en adverteerders, vrienden en bekenden PAGINA 12 iat35b Hl 700- I I899. WOENSDAG 5 JANUARI 1994 Op twee-jarige leeftijd al op de ski's Afscheidsreceptie Commandant Brandweer Kerstboomverbranding vanavond al Omdat je geeft om je kerk... BON U kunt mij noteren als abonnee van de Elke week op woensdag in de bus graag, op adres: Naam Adres: Postcode: Handtekening Inbreker neemt midi-set mee Paarde/adel weg Apparatuur weg aan Chr. Huygenslaan Nieuwjaarsbal De Zotteklappers Bingo Oud papier Kapper Jagers gesloten Kerkdiensten Zondag 9 januari Medische dienst Huisarts Tandarts Dierenarts Hulpverlening jij Hulp Politie Grof vuil Burgerlijke stand Stereotoren buit gemaakt bij inbraak Badminton voor recreanten Ons Kent Ons (OKO) Het 'klikte' meteen Klaverjas- en Jokerwedstrijden Kaart-marathon Soesterbergs Belang protesteert Agenda Woensdag 5 januari Aad, Ageeth, Johan, Johanna, Marja, Goos, Joop, Robbert, Peter, Yvonne, Ingrid, Els, Marianne gehouden. Verder waren er en te doenzoals kerstbal boomde super glijbaan ddag en het 'moonlight- die het leven in hun tehuis, erhulp brengt ;rdelert onder rlening. Steun enen. derhulp soesterbergseIIcourant Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 In de ruime kantine van de Ski club Soesterberg is het een gezelli ge drukte. Het bekende gebonk van de zware ski-schoenen ver mengd met vooral kinderstem men, schept een warme sfeer. Aan de bar zitten enkele skiërs nog uit te blazen. 'Stephan, als ik morgen spierpijn heb is dat jouw schuld', roept iemand naar een glimlachen de jongeman die onopvallend pa pieren invult voor de kennelijk verplichte registratie. Op de vraag of hij even tijd heeft voor de Soesterbergse Courant, vliegen de ogen bliksemsnel over de vragensteller, kennelijk om deze te keuren. Dan de bekende glimlach met de opmerking: 'Is dat nodig?' Stephan Zoetelief, een echte Hollandse jongen, die vandaag, woensdag 5 januari, z'n twintigste ver jaardag viert. Proost! Voor mij zit de jongste ski-leraar van Nederland en wie weet nog veel meer. De bescheidenheid van Stephan drukt deze waardering ver terug, maar einde lijk geeft hij toe. 'Ja, ik denk, ik weet wel zeker dat ik de jongste ben'. Het ge sprek gaat over vroeger, heel vroeger toen hij als ukkie van twee met pa Zoe telief naar Zwitserland ging. Als ski-leraar gaf Zoetelief sr. soms een hele winter ski-lessen aan Nederlandse vakantiegangers. Vaak ging Stephan mee in het voor die streken zo bekende rugzitje. Zo werd hem het skiën met de paplepel ingegeven. Twee jaar was hij toen hele kleine ski's onder zijn toen al echte ski-schoentjes werden vastge maakt. In die lange wintertijd leerde hij daar in de hoge bergen op 'die nieuwe benen' te staan. Op acht-jarige leeftijd kwam hij voor het eerst uit in een wedstrijd, tegen nog al grote jongens. Tot verbazing van die groten won dat rotjong ook nog de wed strijd. En zo is het toen begonnen. Hij leerde van vader en van andere ski leraars de kunstjes om op twee latten meer te doen dan menigeen in z'n schoenen. Hoe je bochten moest maken en je snelheid onder controle kon hou den. Bijna elke dag was hij op de ski baan in Soesterberg. Zo begon hij, als iedereen, in de D-se- lectie, de beginners. Maar snel promo veerde hij via de C-selectie, B-selectie naar het A-team en verder naar de top, de Ster-categorie, de besten. Toen hij twaalf jaar was debuteerde hij in Zwitserland in de afdeling Slalom, Reuze Slalom, Super G en de snelle Af daling. Als MAVO-leerling kon dat met wat pijn en moeite. Maar toen daar na de MEAO kwam, was die pret voor bij. Voor Stephan geen uitzondering, dus studeren. En dat deed hij, met suc ces. Hij wist drommels goed dat hij eerst de schoolbanken achter zich moest hebben. 'Weet je, ik besefte best dat ik nog jong genoeg was om weer terug te komen'. En dat zegt een jongen van toen 16 bijna 17 jaar. Na de school kwam hij terug, om met nog meer energie zijn ski-sport te be drijven. Op 27 november van het vorig jaar slaagde hij voor zijn fel begeerd doel: ski-leraar. Als toen negentien-ja rige was en is hij de jongste ski-leraar in Nederland. En in die functie werkt hij full time. El ke dag en vooral in de winter is hij zeven dagen van de week op de baan. Soms even een middag vrij, maar nooit een avond. Want dan hebben de meesten tijd voor ski-les. Nu wil een echtpaar met twee kinderen vanb.v. 10 en 12 jaar in februari naar de wintersport. Zijn daarvoor nog moge lijkheden? 'Laat ze maar komen, na een korte informatie draaien we een proef lesje en dan maken we er iets moois van', is zijn antwoord. 'Na zes lessen van vijftig minuten kunnen ze leuk van een berg in bochten naar beneden ko men. Hoe jonger des te beter, we begin nen hier met kinderen van drie en een half jaar'. Op de vraag in welke ski- sport hij les geeft, begint de machine te ratelen. Alpine, langlaufen, snow- board, free-style, ballet-skiën enz. enz. Tot slot kijken we even naar de toe komst, zijn er nog plannen voor 1994? Z'n ogen beginnen te glinsteren. 'Ik ga me voorbereiden voor deelname aan de winterspelen voor het seizoen 1994/1995'. 'Maar m'n leerlingen wachten, bedankt en tot ziens'. Bij het verlaten van het gebouw komt een vader met een enthousiaste zoon juist van de piste. 'Zet hem maar eens in het zonnetje, dat heeft hij dubbel en dwars verdient. Een pracht goser', is zijn reactie. Stephan Zoetelief, een naam die we moeten onthouden. De heer C.A. Tammer, plaatsver vangend commandant van de brandweer Soest en tevens com mandant van de brandweer Soes terberg, heeft met ingang van 1 ja nuari 1994 afscheid genomen van beide korpsen. Op 1 januari 1937 werd dhr. Tammer geboren en op 4 augustus 1955 trad hij als vrijwilliger in dienst van de brand weer Soesterberg. Via brandwacht, brandwacht 2e klasse, brandwacht le klasse, hoofdbrandwacht en onder brandmeester, werd hij op 21 novem ber 1973 brandmeester. Op 12 januari 1977 werd hij comman dant van de brandweer Soesterberg in de rang van adjudant hoofdbrandmees ter le klasse. Gedurende deze ruim 38 jaar is hij bij de Soesterbergse brand weer vrijwilliger geweest. Op 1 januari 1981 werd hij technisch ambtenaar met als taak brandpreventie. Dit heeft hij tot 1 januari 1991 gedaan. Daarna ging hij meer beleidsmatige ta ken uitvoeren en was hij tevens coördi nator en begeleider van de samenvoe ging van de korpsen in Soest en Soester berg. Vrijdag 10 december van het vorig jaar nam hij van beide korpsen al afscheid in een groots gebeuren in restaurant De Soester Duinen in Soestduinen. A.s. za terdag 8 januari wordt vanaf 15.00 uur in de Brandweerkazerne aan de Kop penlaan, ten behoeve van de externe kontakten een afscheidsreceptie gege ven. De man die niet alleen op 1 januari werd geboren, maar ook vele januari maanden heeft gekend van verandering en verbetering in zijn leven. Een all round vakman neemt dan na bijna 39 jaar afscheid van de brandweer van Soesterberg. Het zal even wennen wor den als we zijn rustige manier van optre den en leiding geven bij een brand- weeraktie niet meer zullen zien. De naam A.C. Tammer en de brand weer zullen de geschiedenis ingaan als een ondeelbaar gegeven. Soesterberg is hem dankbaar voor zijn enorme inzet en wenst hem nog vele brandvrije en ge zonde jaren toe. Op het terrein aan de Kampweg en ach ter de ijsbaan wordt vanavond het nieu we jaar ingeluid met een lichtfeest. De Stichting Jeugdwerk organiseert tradi tiegetrouw haar kerstboomverbran ding. De kinderen uit het dorp zagen we de laatste tijd met deze bomen sjouwen. Voor elke boom kregen ze vijftien cent, voor één gulden vijftig moetje toch wel tien bomen hebben. De enorme hoop kerstbomen zal, zoals elk jaar onder scherpe controle van de plaatselijke brandweer, weer een machtig gezicht geven. De plaatselijke kerken organiseren van 9 tot 23 januari de bijna traditionele ak- tie Kerkbalans. Elk jaar vragen de ker ken of hun leden de financiële bijdragen willen bijstellen. Dat betekent over het algemeen een verhoging. Dit jaar doen ze dat onder de slagzin: "Omdat je geeft om je kerk". Daarbij wordt een hanger getoond voorzien van drie symbolen. Het kruis, symbool van het Christendom, teken van het geloof. Het anker, symbool van zekerheid en teken van de hoop. Het hart, teken van de liefde. De bijdragen voor de kerken in Soester berg zijn welkom via de navolgende mogelijkheden: Giro 55.38.00 t.n.v. Fin. Bureau Ca- rolus Borromeus Soesterberg. Giro 59.946 t.n.v. Kerkvoogdij Herv. Gemeente Soesterberg. Giro 421.782 t.n.v. Beheer Geref. Kerk Soesterberg. Waarom? Omdat je geeft om je kerk! Zenden in open envelop aan de Soester Courant, Antwoordnummer 136, 3760 AB Soest (postzegel niet nodig). Telefoon 02155 - 14152 bellen gaat nog vlugger. Op één van de laatste dagen van 1993 is een Soesterberger zijn midi-set kwijtge raakt. De geluidsinstallatie werd mee genomen door een inbreker die het huis was betreden tijdens de afwezigheid van de bewoners. Dat gebeurde op de Christiaan Huygenslaan. Een 15-jarig meisje uit Soesterberg deed in het weekeinde bij de politie aangifte van de diefstal van het zadel van haar paard. Ze had het zadel even op het hek van een weilandje aan de Amersfoortsestraat gehangen, en toen ze een poosje later terugkwam was het verdwenen. Het (kunststoffen) zadel had een waarde van ca. 400 gulden. Bij een inbraak in een woning aan de Christiaan Huygenslaan zijn ^vorige week in elk geval twee televisies, een miniset en een stereotoren buitge maakt. Of er nog meer wordt vermist kon, in verband met de afwezigheid van de bewoners, niet aanstonds worden vastgesteld. De dader had de glazen schuifdeur opengebroken. Een 22-jari- ge Soesterberger stelde de politie op de hoogte. Na een rustige decembermaand barst het karnavalsgeweid in januari weer los voor de Zotteklappers. Op 8 januari wordt het traditionele nieuwjaarsbal gehouden in sporthalbar Time-Out, Banningstraat 3 A. De zaal is open van af 20.00 uur. Aanwezig zullen zijn Stadsprins Joris XVIII uit Amersfoort, een karnavalsvereniging uit Brabant, de Dansmarije en de Zotte Wijven uit Amersfoort. VIOS organiseert op vrijdag 7 januari, 's avonds om acht uur, haar eerste bingo-avond van dit nieuwe jaar in de Hoeksteen. Naast de oude bekenden zijn ook nieuwe gezichten van harte welkom. De herv. gemeente 'De Hoeksteen' houdt zaterdag 8 januari haar inzame lingsdag van oud papier. De container staat op de Buys Ballotlaan, tegenover de Rabobank. Het is de enige papier container die nooit vol is. De volgende datum is zaterdag 5 februari, kan men vast noteren. Vanaf 1957 kenden we op het adres Rademakerstraat 3 het bedrijf van kap per Frits Jagers. Na 37 jaar 'trouwe dienst' is daar met ingang van 1 januari j.l. een einde aan gekomen. Na zo'n lan ge tijd wilde dhr. Jagers niet meer met zijn handen in andermans haren zitten, Frits, namens velen bedankt en dat je nog lang van je vele hobby's mag genie ten. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion; SoW-dienst GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 zie de Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; koor- en muziek groep Sterrenberg (uitzending Radio Zeist) Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 51200. (Huisarts F.P. Prause is afwezig tot 8 ja nuari. De collega's nemen waar voor spoedgevallen.) Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschappe lijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Tel. 02155-93666. Overleden: 31 december 1993, mw. M.E. van der Hoeven-Lazet (58), Mercury 122. Opgaven: Van Maarenplein 1. Uit een woning aan de Christiaan Huy genslaan in Soesterberg is vorige week een complete stereotoren gestolen. De inbreker had de achterdeur opengebro ken en het hele huis overhoop gehaald. Aangifte deed een 45-jarige Soester berger. Op donderdagavond van 21.00 tot 23.00 uur is er nog ruimte om te bad mintonnen. De sportvereniging AGAVS heeft drie afdelingen; tafel tennis, volleybal, en badminton. De badminton-afdeling is speciaal voor re creanten; er wordt geen competitie ge speeld. De leus is dan ook: "meedoen is belangrijker dan winnen" en blijf het met plezier doen". De badminton-groep is in enkele jaren gegroeid van 4 naar plm. 40 leden. Toch kunnen er nog ongeveer tien mensen bij om te badmintonnen in de Banninghal in Soesterberg. Op een avond zijn er verschillende mo gelijkheden, o.a. een uur techniek-trai ning of vrij spelen. De gehele avond is er een trainer aanwezig. Ook worden er regelmatig gezellig- heidstoernooien georganiseerd, zoals op donderdag 6 januari het jaarlijks te rugkerende Nieuwjaars/champagne- toernooi, start 21.00 uur. Op donder dag 27 januari starten de kampioen schappen van Soesterberg "open". Een wekelijkse 'columnvan een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: dhr. J.E. van Epen, Gen. Winkel- manstraat 153. Het kan toch vreemd lopen in deze we reld. Nog geen tien jaar woon ik in Soes terberg en dan mag ik al een stukje schrijven in de column van min of meer bekende Soesterbergers! Inderdaad: nog geen tien jaar geleden kwam ons gezin - toen nog inclusief de beide zonen, die inmiddels al lang het huis uit zijn - naar Soesterberg en het 'klikte' meteen, we vonden het hier fan tastisch. Drie dingen trokken ons in Soesterberg aan: de vliegerij, de ge schiedenis van het dorp en vooral: de Het vliegen betekent voor ons niet al leen lawaai. Een vliegtuig is in mijn ogen een symbool van kracht en macht, van techniek en menselijk vernuft en vooral van vrijheid. Sommige vliegtui gen vind ik zelfs gewoon mooi van vormgeving. Nee, wanneer het wonen naast een vliegbasis alleen maar lawaai zou betekenen, waren we natuurlijk niet in Soesterberg komen wonen. Vervolgens ben ik geïnteresseerd in ge schiedenis. Soesterberg heeft op dat punt zeker wat te bieden als 'Bakermat van de Nationale Luchtvaart', met een prachtig museum op dat gebied! Ons dorp is weliswaar klein, maar van grote betekenis voor de historie van ons Tand. Het derde en belangrijkste aantrekke lijke van Soesterberg vinden wij de be volking. Ja, de mensen van dit dorp hebben er voor gezorgd dat wij ons hier thuis voelen. Het zit hem in de kleine dingen: iemand die een praatje met je maakt als je in je tuin werkt; niet alleen volwassenen maar ook kinderen en tie ners die je 'gewoon' groeten; een dokter die thuis komt als je ziek bent; winke liers die je kennen; een buurman die je helpt. We waren bijna vergeten dat het zo ook kan. Het 'klikte' dus meteen tussen ons en het dorp. Mijn vrouw en ik hebben toen gezegd: 'Als er ooit iets is wat wij voor ons dorp kunnen doen, dan zullen we dat niet nalaten.' Toen kwam die vraag om zitting te ne men in het bestuur van de stichting 'Vrienden van het Vliegdorp' en nog la ter om het voorzitterschap op mij te ne men. Dat heb ik dus gedaan. Het blijkt een moeilijke taak: veelom vattend en tijdrovend. Naast mijn dage lijks werk als directeur van een basis school, valt dat niet altijd mee. Als er dan ook nog eens speciale zaken, zoals bijvoorbeeld de Roefeldag, georgani seerd moeten worden, levert dat wel eens problemen op, dan is het maar goed dat mijn vrouw ook veel om ons dorp geeft. Het aantal donateurs van onze stichting groeit snel, dat is een goede zaak. We weten ons daardoor gesteund en ge waardeerd door heel veel dorpsgeno ten. Het geeft echter ook een steeds groter wordende verantwoordelijk heid. Ten slotte nog dit: Er zijn in Soester berg twee belangenverenigingen, waar van de stichting 'Vrienden van het Vliegdorp' er één is. Persoonlijk heb ik daar geen moeite mee, want de uit gangspunten van beide organisaties zijn duidelijk verschillend. Zolang wij el kaar niet bestrijden maar samen staan voor de belangenbehartiging van alle dorpsgenoten is het een goede zaak. Ie der kan werken vanuit zijn eigen visie, vanuit z'n eigen doelstelling. Naast el kaar en met elkaar. Dat moeten wij niet alleen zeggen, nee, wij zullen ons enorm moeten inspannen om dat ook waar te maken. Die inspanning mag en kunt U van mij verwachten. Hans van Epen Het nieuwe jaar kunt u goed be ginnen met de volgende cursussen. Tekenen en schilderen, voor kinde ren van 8-12 jaar, docente: Inge Fore- man, elke woensdag van 16.30-18.00 uur, met ingang van 19 januari, f 95 voor 15 lessen, nr 1316B. Kalligrafie, docente: Pluis van Stape- le, elke woensdag van 19.00-21.00 uur (beg+gev), le les 12 januari, f 110,- voor 10 lessen, nr 1304B. Grimeren, docente: Marijke Schu- rink, elke maandag 20.00-22.30 uur (beg+gev), le les 10 januari, f 55 voor 4 lessen, nr 1306B. Nieuw is boetseren en beeldhouwen. Men maakt kennis met de klei als zelf standig materiaal. Hoe het in de hand voelt en hoe men het bewerkt. Vervol gens het klei kneden, uitrollen en zo de technieken leren. Tevens wordt een aanzet geboden om tot een eigen beel dende ontwikkeling te komen. Aan het eind van de cursus wordt het zelfge maakte beeld gestookt in een raku-o- ven. Docente: Lydia Schröder, elke donder dag van 14.00-16.30 uur (beg), le les 13 januari, f 200 f 30 modelkosten voor 15 lessen, nr 1308 B. Belangstellenden kunnen zich voor de ze cursussen inschrijven door het in schrijfformulier in het Dorpshuis op te halen of telefonisch aan te vragen bij Cultureel Centrum C-Drie in Soest, te lefoon 02155 - 22188. Ongeveer een maand geleden ver anderde Garantmarkt in Plus markt. Uiteraard volgt de vraag wat er met de oude winkel gaat ge beuren. Zo zijn er verhalen dat er een fitnessruimte in komt. Ande ren spreken van een kapperszaak. De eigenaar is nog steeds Groothandel De Sperwer. Ook liggen er nog diverse goederen van dit bedrijf in deze winkel en die zullen eerst opgeruimd moeten worden, aldus dhr. Negenman, woord voerder namens de Sperwer. Hij deelde desgevraagd mede dat men medio januari deze ontruiming vol tooid zal hebben en dat de winkel daar na verkocht zal worden. 'Wij verkopen de zaak uiteraard niet aan een ander groot winkelbedrijf, was de enige ze kerheid die hij nog kwijt wilde. Met ingang van 3 januari zijn de nieuwe klaverjas- en jokerwedstrijden weer van start gegaan. Voor deze sport is men el ke maandagavond vanaf kwart over ze ven in het Dienstencentrum van de Drie Eiken van harte welkom. De competitie loopt tot en met de derde week van de maand mei. De contributie is zeven gulden per maand; voor ver dere inlichtingen kan men bellen: 51612. De kaartclub 'De Drie Boompjes' orga niseert op zaterdag 5 februari een jo ker- en klaverjasmarathon. Deze wordt gehouden in het Dienstencentrum van De Drie Eiken, aanvang 10.00 uur, en is opengesteld voor alle leeftijden. Tot 20 januari kan men zich hiervoor inschrijven via telefoon 51612. De kos ten zijn f 7,50. Tijdens de wedstrijden wordt men voorzien van soep en brood jes. De gemeente Soest wil de Richelleweg- West bestemmen als bedrijfsterrein en wel om transportbedrijven uit Soest naar Soesterberg te verplaatsen. De V.S.B. zal de gemeente berichten dat zij vindt dat, indien de provincie ak koord gaat met dit industrieterrein, eerst Soesterbergse bedrijven in aan merking voor vestiging c.q. uitbreiding dienen te komen. Vervolgens heeft de V.S.B. met spijt vernomen dat de Kampdwarsweg nu toch als lokatie voor een composteerbe- drijf in aanmerking komt. De V.S.B. is van mening dat dit gebied, naast de Al gemene Begraafplaats, een recreatief bosgebied moet blijven c.q. worden, om ongewenste industriële ontwikkelingen richting Krakelingenweg-Zeist tegen te gaan. Dit zal de gemeenten Soest-Zeist en de provincie bericht worden, waarbij ook alternatieven aangegeven worden. 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 18.00 Drumband, Odeon 19.30 Kerstboomverbranding Kampweg Donderdag 6 januari 19.30 Volksdansen, Drie Eiken 20.00 Ballet, Dorpshuis Vrijdag 7 januari 19.00 Leerlingen, Odeon 20.00 Bingo van Vios, Hoeksteen 20.30 Vliegtuigmodelbouw, Dorpshuis Zaterdag 8 januari 09.00 Judo, Dorpshuis 09.00 Oud-papier, Rabobank 12.00 Korfballen 15.00 Afscheid Tammer, Brandweer 18.30 Nieuwjaarsbal Carnaval, Banninghal 19.00 Volleyballen, Banninghal 20.00 Nieuwjaarsconcert, Casino Zondag 9 januari 10.00 Badminton, Banninghal 14.00 uur Ontspanning, Drie Eiken Maandag 10 januari 12.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest 14.00 Handwerken, Drie Eiken 19.00 Jeugd EHBO, Dorpshuis 19.30 Harmonie Odeon 19.30 Klaverjassen, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis 20.00 Volleybal, Banninghal 20.00 Cursus Grimeren, Dorpshuis Dinsdag 11 januari 10.45 Ouderengymnastiek, Dorpshuis 13.00 Piep noch stok, Carolushuis 18.00 Majorettes Odeon 19.00 Meidenavond, Dorpshuis 19.30 Tafeltennis, Dorpshuis 20.00 Bridge, Drie Eiken Woensdag 12 januari 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 13.30 Bridge, Drie Eiken 14.00 Ballet, Dorpshuis 18.00 Badminton, Banninghal 19.00 Cursus Kalligrafie, Dorpshuis 19.30 Sjoelen, Drie Eiken Opgaven voor de agenda: schriftelijk op Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 13