HYPOTHEEKLA FORS OMLAAG! if hypotheek adviseurs Emka-beveiligingen Soest krijgt aan de Nieuwstraat volop de ruimte Body Touch/Body Slink introduceert: de permanente make-up Restaurant Yan den Brink biedt zijn vaste gasten meer afwisseling Open dag bij Fysio Yita RENTE VANAF M DU 8 ZONWERING 86 Nu uit voorraad lever baar, honderden titels. dealer voor Soest: m int mUrn ui/uvlk SOESTER COURANT PAGINA 9 Nieuw onderkomen in voormalige slagerswinkel Dnade WOENSDAG 12 JANUARI 1994 A. Snikkers beëdigd makelaar assurantiën Demonstratiedag op 20 januari Lip- en eye-Jiners 'Menu Fantasie' wisselt elke veertien dagen Myo-Iift Mobiele communicatie Afslankcursus Super Fit in Aqua Indoor v W Champagne Sieraden buit bij inbraak Talmalaan -Zaterdag 22 januari: Veranderingen Algen-pakking Shiatsu-therapie 1 ti. T* <-* 24a - Soest - Telefoon 1 Ji Paud/o v/cteo Steenhoffstraat 15 - Soest - Tel. 121 32 "Meer afwisseling, vooral om onze vaste gasten tegemoet te komen." Zo motiveert Claudia Ott van het bekende Soester restaurant Yan den Brink aan de Soesterbergse- straat het besluit om het vaste maandmenu voortaan élke veer tien dagen te wisselen. Onder de naam "Menu Fantasie" biedt het restaurant vanaf nu elke twee we ken een speciaal menu aan. Het "Menu Fantasie" bestaat de ko mende veertien dagen (vanaf het week end) uit een vier-gangendiner, waarvan de samenstelling ongetwijfeld ook de meest verwende gast zal bekoren. De "entree" is een huisgemaakte vispaté- met walnoot-kersensaus, die wordt ge volgd door een verfrissend sorbet-ijsje met champagne. De hoofdschotel wordt ditmaal gevormd door duiven borstfilets met bosbessensaus, en het geheel wordt afgerond met een choco lademousse met slagroom. De prijs per menu is f 52,50. De vaste gasten zijn bij Van den Brink gewend aan uitstekend verzorgde en zeer smakelijke diners, en dat blijft ook zo. Het vaste maandmenu was er altijd in twee "uitvoeringen", het ene wat voordeliger dan het andere. Het "Menu Fantasie" kent één uitvoering, tegen een prijs die met de beste wil van de we reld ook niet hoog genoemd mag wor den. "Steeds meer mensen koken liever niet Op 8 december 1993 werd bij de arron dissementsrechtbank te Dordrecht de heer A. Snikkers beëdigd als makelaar in assurantiën. De heer Snikkers is werkzaam bij de Financiële Advies groep Van Ginkel te Soest sinds 1991, na eerder gewerkt te hebben voor de Onderlinge 's-Gravenhage en Erasmus Verzekeringen. In 1992 werd de heer Snikkers opgeno men in de directie van de Financiële Adviesgroep Van Ginkel, verantwoor delijk voor het commerciële beleid. Naast de heer Snikkers wordt de direc tie gevoerd door de heer A. van Ginkel, makelaar in assurantiën, oprichter van de Financiële Adviesgroep Van Gin kel. Door deze beëdiging geeft de Financië le Adviesgroep Van Ginkel tegenover de relaties aan welke kwaliteitseisen en opleidingsniveau binnen het bedrijf worden gehanteerd, om de relaties, zo wel bedrijven als particulieren, opti maal van dienst te kunnen zijn. A. Snikkers. Permanente make-up, een nieuwe vinding op het gebied van de uiter lijke verzorging, staat centraal op de demonstratiedag, die schoon heidsspecialiste Toos van der Wal op donderdag 20 januari organi seert in haar salon Body Touch/ Body Slink aan de Hannie Schaft- hof 9. Belangstellenden zijn wel kom tussen 10.00 en 17.00 uur. Perfect bijgewerkte wenkbrauwen, die nooit meer met een potlood bijgekleurd hoeven te worden - dat is mogelijk met permanente make-up, die ook niet ver dwijnt na het douchen, het zwembad, de sauna of op het strand. Permanente make-up blijft zo'n twee a vijf jaar zit ten, soms zelfs langer. Permanente make-up wordt opge bracht met een fijne naald, waarmee de pigmentkleur (van natuurlijke samen stelling!) vlak onder het huidoppervlak wordt aangebracht. Anders dan bij een tatouage, die levenslang zichtbaar blijft, gaat het hier om een plantatie in de bo venste opperhuid. De pigmentering zwakt daarom na verloop van tijd wel af, maar het proces van natuurlijke huidvernieuwing gaat gewoon door. Permanente make-up is er voor iedere vrouw (én man), die bijvoorbeeld door foutief epileren, harsen, medicijnen, ziekte of littekens onvolledige wenk brauwen heeft gekregen en er toch per fect verzorgd wil uitzien, of eindelijk eens van het altijd maar bij-tekenen af wil zijn. Zelfs mensen die helemaal geen wenkbrauwen meer hebben kunnen hiermee geholpen worden. formeerde lippen worden weer mooi. Met permanente make-up kan bijvoor beeld ook.alleen de bovenlip wat voller gemaakt worden. Ook als eye-liner is permanente make-up heel geschikt voor altijd "sprekende" ogen, vooral voor hen die geen oogpotlood kunnen verdragen, bijvoorbeeld lenzendragers. Daarnaast is permanente make-up ook een uitkomst voor de camouflage van littekens en vlekjes en voor mouches Hetzelfde geldt voor lip-lii lip-liners: gede- en Marilyn Monroe. Toos van der Wal van Body Touch/ Body Slink. Wie geïnteresseerd is in de mogelijkhe den van permanente make-up en eens wil zien hoe dat in zijn werk gaat, is wel kom tijdens de demonstratiedag op donderdag 20 januari, van 10.00 tot 17.00 uur, bij Body Touch/Body Slink. Wel graag even bellen van tevoren (tel. 12153), in verband met de ruimte. Ter introductie wordt 10 korting gege ven op elke behandeling, ook als men een definitieve afspraak maakt. De heer M. Kocer van Emka voor het nieuwe bedrijfspand, de voormalige sla gerij aan de Nieuwstraat. Foto: Goos van der Wilt. Body Touch/Body Slink biedt ook een weloverwogen alternatief voor opera tieve "lifting": Myo-lift, een aange naam ontspannende behandeling op medisch-technische basis, die de huid absoluut pijnloos verjongt. Al na de eerste behandeling is een duidelijk ver schil te merken en te zien. Met Myo-lift krijgen gezicht en hals minder rimpels, de huid en het weefsel worden strakker, de teint wordt verbeterd, de gelaatscon touren worden beter gemodelleerd en verslapt weefsel wordt "gelift". Ook hier geldt een korting van 10 op een behandeling. gen inbrekers en andere vormen van ongewenst bezoek. Beveiliging is overigens niet alléén een zaak van apparaten. "Het begint altijd met een advies: waarom is beveiliging wenselijk of noodzakelijk, wat moet er beveiligd worden, en pas in laatste in stantie: hóe moet het beveiligd wor den?", aldus de heer Kocer. "Gaat het bijvoorbeeld om een videorecorder die 250 gulden waard is, of om echt waar devolle zaken?" Beveiliging moet functioneel en betaal baar zijn, vindt hij, maar uiteraard ook effectief. Het Emka-assortiment is zeer uitgebreid en omvat o.a. centrales, de tectoren en alarmgevers. De "markt" groeit nog steeds, evenals de technische mogelijkheden, zoals bijvoorbeeld het beveiligen-op-afstand door de beveili gingscodes per telefoon of computer te wijzigen. Ook op het gebied van autotelefoons en semafoons - door de heer Kocer samen gevat op de noemer van de "mobiele communicatie" - valt nog steeds een enorme ontwikkeling te signaleren. De populaire zaktelefoons worden bij voorbeeld ook goedkoper en komen daarmee binnen het bereik van een steeds groter publiek. "Voor f 1750,- heb je al een uitstekend toestel," aldus de heer Kocer. De mogelijkheid van combinaties met een ingebouwde boos terset - die het vermogen opkrikt van 1 naar 6 watt - is voor Nederland ideaal. Er zijn diverse mogelijkheden voor een autotelefoon-abonnement. De abon nementsprijs voor het ATF-3-net is sinds 1 januari verlaagd (nu vanaf 40, - per maand in plaats van f 80,-) en met het nieuwe net ATF-4, dat op 1 juli operationeel wordt, krijgt het een enor me uitbreiding, want dan kan men door heel Europa bellen en gebeld worden. Op het terrein van de semafonie biedt Emka het volledige assortiment van Storno, het neusje van de zalm. Vanaf f 285,- is er al een uitstekend werkende semafoon, die door de hele Benelux werkt, en ook hier zijn de abonne mentskosten onlangs verlaagd: van f 15,- naar f 10,- per maand. Bij Emka-beveiligingen aan de Nieuw straat 23 (tel. 24142, fax 26870) is alle informatie en documentatie over gea vanceerde beveiligingsapparatuur en mobiele communicatie verkrijgbaar. De nieuwe showroom biedt een uitste kend overzicht van de talrijke mogelijk heden op dit gebied. In Aqua Indoor wordt op 17 januari be gonnen met een afslankcursus. Onder de noemer Super Fit kunnen de deelne mers onder leiding van deskundigen op een gezonde en effectieve wijze gewicht verliezen. Super Fit is tot stand gekomen door een samenwerking tussen Weight Watchers en de Nationale Raad Zwemdiploma's. Verstandiger eten en meer bewegen zijn de hoofdingrediënten van de cursus die uit acht lessen bestaat. Daarvoor zijn zowel een voedings- als een bewe gingsplan samengesteld. In Aqua Indoor wordt in twee groepen gewerkt. Eén groep kan elke maandag en vrijdag van 21.30 tot 22.15 uur te recht, de andere groep deelnemers is op dinsdag en donderdag van 14.30 tot 15.15 uur aan de beurt. Deelname aan de cursus bedraagt 299 gulden, exclusief het eventuele huren van een wet-belt (2,75 gulden per keer). Voor informatie, tel. 26454. zelf maar eten graag buiten de deur, vooral als ze met z'n tweeën zijn. We kunnen dat goed merken. Het vaste menu is dan wat minder interessant als je het maar eenmaal per maand wisselt, want mensen houden nu eenmaal van wat variatie op zijn tijd," aldus Claudia. Bij de samenstelling van het menu wordt uiteraard bij voorkeur rekening gehouden met de tijd van het jaar. "We doen dan graag wat met de produkten die voorhanden zijn. Nederland heeft zoveelte bieden op het gebied van groenten, dan is het een beetje onzin om in de winter bijvoorbeeld aardbeien als dessert op de kaart te zetten." Gedurende de eerste twee weken (15 t/m 31 januari) maakt Van den Brink het extra aantrekkelijk om het nieuwe menu te kiezen, want dan biedt de di rectie de gasten gratis een glas cham pagne aan. "Maar dat doen we ook om nog een beetje het nieuwe jaar te vie ren," aldus Claudia. Met de introductie van het veertien daags wisselende menu loopt restau rant Van den Brink ook alvast vooruit op de veranderingen die per 1 januari volgend jaar gaan plaatsvinden. Clau dia en haar broer Stephan zetten dan of ficieel de zaak voort, zodat hun ouders, de heer en mevrouw Ott-van den Brink, het wat kalmer aan gaan doen. De jong ste generatie Ott gaat langzamerhand de regie overnemen en de keuze voor Bij een inbraak in een woning aan de Talmalaan heeft de dader vorige week een schoenendoos met sieraden meege nomen. Hij had de voordeur geforceerd en het hele huis doorzocht.. Aangifte deed de 29-jarige bewoonster. Ëmka-beveiligingen, de bekende Soester firma die zich bezighoudt net leverantie en installatie van Elektronische beveiligingsappara- uur, autotelefoons en semafonie, is sinds enkele weken gevestigd op Een nieuw adres. Eigenaar-direc teur M. Kocer verhuisde begin de cember met zijn bedrijf van het Fa- 'zantpad naar de Nieuwstraat. Daar staat hem in de voormalige sla gerswinkel van Den Blanken aanzien lijk meer ruimte ter beschikking dan in e garage aan het Fazantpad, waar hij het snel groeiende bedrijf enige jaren "Inderdaad, héél wat anders," beaamt de heer Kocer, wijzend op de uitgebrei de showroom, waarin het volledige as sortiment aan elektronische apparatuur is uitgestald. Een aanzienlijk deel van de showroom is ingeruimd voor de be veiligingsapparatuur: de alarm-instal laties in allerlei uitvoeringen die bur gers en bedrijven kunnen wapenen te- Restaurant Van den brink aan ae Soesterbergsestraat. een sneller wisselend menu is daarvan een voorproefje. Intussen heeft het restaurant in de afge lopen maanden inwendig ook een aan tal veranderingen ondergaan. Het inte rieur van de zalen op de bovenverdie ping is - na de metamorfose van de res taurantzaal, die een poosje geleden al werd uitgevoerd in zacht rose-tinten - aangepast aan de "Engelse stijl", die zo kenmerkend is voor het gebouw. De ene zaal heeft zachte geel-tinten gekre gen, voor de andere is de kleur bor deaux gekozen. De tinten van het hout werk en de wanden zijn ook terug te vinden in de "aankleding" van de zalen: de gordijnen en de tafelkleden. Restaurant \an den Brink is gevestigd aan de Soesterbergsestraat 122 en be schikt daar - het is maar een weet - over ruime parkeergelegenheid, ook achter het gebouw. Het restaurant is op maan dag gesloten. De openingstijden zijn als volgt: dinsdag t/m vrijdag voor de lunch: 11.30-14.00 uur, en voor het di ner: 17.30-21.30 uur; op zaterdag en zondag alleen voor het diner 17.30-21.30 uur. Maar voor partijen en grotere gezelschappen zijn er ook mo gelijkheden voor andere tijdstippen. Voor een afspraak is het restaurant tele fonisch bereikbaar onder nummer 12706 in Soest. Tenslotte biedt Body Touch/Body Slink nog een methode waarmee men zich fitter gaat voelen en er stralender uitzien: de algen-pakking, ook bekend als de Thalasso-behandeling. Algen zijn zeeplanten die de actieve bestand delen van de zee in hun cellen opslaan: vitaminen, mineralen, sporenelemen ten, die voor het menselijk lichaam heel belangrijk zijn omdat ze allerlei li chaamsprocessen op gang brengen. Men voelt zich energiek na een vakantie aan zee, omdat algen qua samenstelling overeenkomst vertonen met de celtus- senstof van de huid. Algen hebben veel kwaliteiten. Ze ver beteren de vochtigheidsgraad, geven de oudere huid een goede oppepper, heb ben een zuiverende werking en een sterk stimulerend effect op het "plaat selijk" afslanken, gaan cellulite tegen en hebben een sterk ontgiftende werking. Kortom: ze regenereren, remineralise- ren en revitaliseren het lichaam, zodat men er na een kuur van enkele weken fitter en stralender gaat uitzien. Vanwe ge deze bijzondere kwaliteiten werkt Toos van der Wal met produkten van de bekendste en grootste algen-specia list uit Zuid-Frankrijk: Thalgo Cosme- tic. Verder kan men bij Body Touch/Body Slink natuurlijk terecht voor alle ge bruikelijke schoonheidsbehandelin gen. Informatie: Toos van der Wal, Bo dy Touch/Body Slink, Hannie Schaft- hof 9, 3762 JK Soest, tel. 12153. geleden oprichtte. "Het is hier drie maal zo groot, schat ik," aldus de heer Kocer, die ingenomen is met het "nieuwe" be drijfspand, dat zestig jaar lang het do mein is geweest van biefstuk, gehakt, speklapjes en andere slagersprodukten. die mits goed uitgevoerd, kan leiden tot een betere doorbloeding van het litte kenweefsel, hetgeen leidt tot een ver fraaiing van het litteken. Hiermee kun nen operaties worden voorkomen. Ook oude littekens en littekens van brand wonden kunnen succesvol worden be handeld. De behandeling is zeer inten sief, zowel voor de patiënt als de thera peut en zeker in het begin pijnlijk. Nieuw bij Fysio Vita is. de uitbreiding met Shiatsu-therapie. Vanaf 1 februari kan men bij Fysio Vita terecht bij Elise Broes voor een Shiatsu-behandeling. Shiatsu is een traditionele oosterse be handelingsmethode, waarbij druk wordt uitgeoefend met uitsluitend dui men, vingers en handpalmen. Deze be handelwijze is gedurende de laatste 60 jaar in Japan op hoog medisch niveau gebracht. De behandelingen zijn ge richt op het stimuleren van alle li chaamsfuncties. Shiatsu kan zeer goed toegepast wor den bij meerdere problemen, zoals: hoofdpijn, schouderklachten, ademha lingsproblemen, maag- en darmproble men, lichamelijke en geestelijke span ningen. Met Shiatsu-massage kan het zenuwstelsel in evenwicht gebracht of gehouden worden. Op de open dag op zaterdag 22 januari kan men na een telefonische afspraak bij Fysio Vita, terecht voor een uurtje beweging en een proefbehandeling met Shiatsu therapie. Fysio Vita is te vinden aan de Middelwijkstraat 29; tel. voor Fitness: 25860, en voor Shiatsu-thera pie: 23475. f~ f4-! j f; Gemoedelijk ontspannen, maar serieus inspannen, dat is het motto van Fysio Vita. Bewegen en bewe- I gen is twee. Nog veel te vaak gaat men onverantwoord met het eigen lichaam om. Naarmate je verder boven de dertig komt, loopt de conditie langzaam terug, vaak ver sneld door een drukke baan en minder sporten. Je wordt te dik, je haalt hijgend nog net de trein en dan moet de conditie opeens weer op peil worden gebracht. Vaak gaat men dan overdrijven, met de kans op blessures. In de kleine, maar goed geoutilleerde bewegingsstudio van Elsa van de Geer kan men uitstekend terecht voor een computer ondersteund en door haar zelf begeleid bewegingsprogramma. Er wordt gewerkt in kleine groepjes van maximaal negen personen, waarbij de deelnemers zo veel mogelijk op elkaar worden afgestemd. Want naast een in tensieve training zijn gezelligheid en een goed onderling kontakt zeer be langrijk. Zo zijn er speciale uren voor dames, ouderen en echtparen die sa men willen werken aan hun conditie. Voor ontspanning is er een zonnebank met gezichtsbruiner aanwezig. Dat deze manier van bewegen onder begeleiding van een ervaren fysiothera peute zeer geschikt is voor een verant woord, versneld herstel bij blessures, na operaties of bij rugklachten spreekt voor zich. Daarnaast is Elsa van de Geer gespecialiseerd in litteken- en brandwondentherapie. Een therapie

Soester Courant | 1994 | | pagina 16