1RST eiinie eindigt in ordinaire vechtpartij BIwïl Zege Firtina'93, compliment Hees led Stars heren niet bij de les Gemeente wil kosten vervanging vloer Aqua Indoor 'voorschieten' Geen inzet bij hopeloos Smeeing/BDC SoVoCo verliest punt ondanks zege Shot ontmoet oud-clubgenoot BIJ PAGINA 14 WOENSDAG 26 JANUARI 1994 SOESTER COURANT PAGINA 15 IUit de hand gelopen derby SEC-Hees (2-1kent louter verliezers W mmmm Geen kat-en-muis spelletje in zaalvoetbalderby ZAALVOETBAL SEC \Studentenploeg van SBU heeft huiswerk beter gedaan: 84-65 BASKETBAL Aqua Indoor aansprakelijk gesteld, binnenkort overleg met clubs Verkeerde instelling leidt tot 'desastreuse nederlaag' HANDBAL Servaas Klute: "Uit een dal komen, dat kunnen ze nog niet" VOLLEYBAL TAFELTENNIS Tafeltennissers openen jacht op titel En ineens was het niet meer leuk. Wat na een jaar of tien een feestelijke reünie had moeten worden, eindigde in een chaotische en ordinaire vechtpartij. De derby SEC-Hees (2-1) kende daarom louter verliezers jlie allen een kater overhielden aan de blamerende schermutselingen. Na pet laatste fluitsignaal sloeg een aantal spelers en supporters op tilt en Vas er even sprake van een bokswedstrijd en een partij vrij worstelen, ïoen de kruitdampen waren opgetrokken, sprak iedereen er schande -17120 ie irritaties waren al ontstaan in de /eede helft, waarin Hees tevergeefs de Ireigende nederlaag trachtte af te wen en. Toen zoetjes aan bleek, dat ze hun pissie niet konden bewerkstelligen, pngen sommige spelers van Hees te fel Ie duels in. Robert Joustra torpedeerde [heo Zijderveld en lokte daarmee een izie uit met Jan Berkhoff, die echter >or andere spelers in de kiem werd ge- toord. In het strafschopgebied van pEC werd vlak voor tijd een persoonlij ke vete uitgevochten, maar het begon is echt toen scheidsrechter Van Ame- ingen na 92 minuten een einde maak te aan de wedstrijd, ffiram de Vries kreeg een trap in zijn zij 'en luttele seconden later lag Joustra ge strekt. Op dat moment bestormden en kele aanhangers van Hees het veld en vielen er links en rechts rake klappen, Waarvan met name ook Richard de Bruin het slachtoffer werd. SEC-trainer 'fïjïndrik-Jan de Boer, geboren en geto gen in de kantine van Hees, kon een aanslag nog net ontwijken. Zowel Jou stra als De Bruin verlieten het veld pas na een langdurige behandeling. SEC- VOETBAL zaterdag Hees had niets meer met voetbal te ma ken. Trainer De Boer, Hees-doelman Hans uit den Boogaard en een handvol om standers waren het met elkaar eens: Dit had nooit mogen gebeuren. De Boer: "De scheidsrechter had twintig minu ten voor tijd al moeten ingrijpen. Dan denk ik niet meteen aan een rode of een gele kaart, maar er waren teveel zware overtredingen." De enige speler die werd geboekt was Hees-spits Danny Brandenburg. Hij werd bestraft voor het wegschoppen van de bal. Aardig SEC-Hees was anders redelijk aardig begonnen. Na zeven minuten bereikte Edwin Lazonder de vooruitgeschoven Robert Schadee die van dichtbij in schoot. Maar notabene diens teamge noot Marko Hagelen voorkwam op de doellijn het openingsdoelpunt. Ronald Merkenij, die in november wel eens twijfelde of hij nog wel kon scoren, doorbrak in de tiende minuut de ban voor SEC. Uit een vrije trap van Bram de Vries nam hij de bal vanaf de zestien meter door het centrum mee om vervol gens zijn vijfde seizoenstreffer te ma ken. Daarna drong Hees nadrukkelijker aan. "We gaven ze toen af en toe teveel ruimte", erkende De Boer. Lazonder claimde in de 22ste minuut een straf schop wegens vermeend 'hands', maar vond geen gehoor bij Van Amerongen. Even later stelde De Bruin, met De Vries en Merkenij behorend tot de bes te Seccers, Uit den Bogaard op de proef, maar na 33 minuten was het weer gelijk. Schadee kopte de bal uit een hoekschop van Danny Brandenburg langs de onzekere Ronald de Kruyf. Hees liet daarna mogelijkheden op een voorsprong liggen. Lazonder werd een niet te missen kans geboden, maar voor open doel mikte hij de bal in de handen van De Kruyf die op dat moment naast zijn doel stond. Brandenburg kopte la ter net over. Omdat dezelfde Brandenburg voor rust voornamelijk op de rechter flank ver toefde, kon back De Vries bij absentie van een directe opponent herhaaldelijk oprukken over rechts. Hij kwam zelfs een keer door het midden door. Bran denburg achtervolgde hem, maar haak te af. De Vries tikte de bal naar rechts, waar De Bruin diagonaal inschoot. Bij de tweede paal gleed Merkenij 2-1 bin nen. Alles-of-niets Na de pauze moest De Vries zich na drukkelijker met Brandenburg bezig houden. Die was naar links verhuisd, nadat Joustra de tegenvallende Hage len had vervangen en ook Lazonder zich aan het front meldde. Later zou ook Schadee vooruit worden gescho ven, maar het alles-of-niets spelletje van Hees leidde tot niets. Na twee po gingen van invaller Joustra bleek Hees het kruit te heben verschoten. SEC gaf Hees nauwelijks of geen ruim te. En op de vierkante meter leed Hees achter elkaar balverlies. Hees sneeuw de onder in zijn eigen opportunisme en de beste mogelijkheden waren zelfs voor Merkenij, Edwin de Jong en De Vries van SEC. Eén keer rook Hees nog aan de gelijkmaker. Maar Lazonder's coördinatie liet het in blessuretijd we derom afweten. Op enkele meters van het doel maaide hij over de bal heen. Een doelpunt was echter onverdiend geweest. De Boer: "Wij speelden veel geconcentreerder en feller. In de twee de helft zaten we er constant op. We hebben verdiend gewonnen." Diens oude clubgenoot Uit den Boog aard was één van de eersten die dat rui terlijk toegaf. Helaas wierp de epiloog een smet over de lokale derby. De jongste editie van SEC-Hees moet daarom maar zo snel mogelijk in de vergetelheid geraken. Erwin de Gier, Krijn Schouten, Edwin LazonderMarko Hagelen, de nauwelijks Zichtbare Theo Zijderveld, doelman Ronald de Kruyf, Jeroen Verweij en Edwin de dong spelen de hoofdrol in het doelgebied van SEC. Foto: Elger Geessinck. Robert Schadee heeft gescoord (1-1). Erwin De Gier, Tjeerd Altena en Wout Blankensteijn (v.l.n.r.) delen in de feestvreugde die acht minuten later werd ver stoord door 'matchwinner' Bram de Vries van SEC. Mentaliteit In de resterende tijd toonde Hees men taliteit. Reijer Looijsen stelde tot zijn Firtina'93 verdiende de punten, maar Hees kwam op z'n minst een com pliment toe. De zaalvoetbalwedstrijd tussen de nummer één en twee ein digde, zoals verwacht in een zege voor de ongeslagen koplopers. De Turkse balgoochelaars kregen de overwinning echter allesbehalve op een j presenteerblaadje: 7-5. Tot tweemaal toe kwam Hees uit een schier on- mogelijke situatie terug in de wedstrijd. Vreemd genoeg kon Firtina'93 I op die momenten wel even overschakelen in de hoogste versnelling. 1 In het eerste kwartier zag het ernaar uit, ■dat Hees van het veld zou worden ge grold. Hoewel Jan Frommink en Eric ■Looijsen het nadeel van de twijfel kre- Igen van de binnenkant paal, schoot Fir- |tina'93 de bal aan de overzijde vier keer ■tussen de palen. Mustafa Aksit, Saban lAksit, wederom Mustafa Aksit en Zeki ■Kurt rondden de combinaties af (4-0). Bij het eerste doelpunt werd een over- ital-situatie uitgebuit, nadat Peter de [Jong zwaar was bestraft voor het weg- koppen van de bal. Ook aan Firtina'93- jzijde werden echter overbodige tijd- Istraffen uitgedeeld. "Vaar Hees een week eerder verzuimde [te werken, daar bleef de ploeg nu gedis ciplineerd verdedigen. Firtina'93, dat (inmiddels doorwisselde en in het veld aan kwaliteit inleverde, zocht [steeds de moeilijkste oplossing en [kwam er daardoor niet meer uit. Veysel Ersahin en Ferat Kurt (die anders in de taal keept) lieten zich steeds terugzak ken en dwarsboomden daarmee de tak- [tiek van hun eigen team. Jank zij Vincent Zandlage werd het Iduel bovendien weer interessant. Na [een afwezigheid van enkele maanden nikte hij tweemaal juist, zodat de rust- fstand (4-2) nog perspectieven bood [voor een boeiende tweede helft. En jawel, Looijsen scoorde vanaf links en bracht zelfs de spanning terug. Voor korte duur, want direct vanaf de aftrap tikten de Turken in ondertal-situatie de bal voor het lege doel, waar Zeki Kurt voor 5-3 zorgde. Amper een minuut la ter was het reeds 6-3, nadat Frommink Ide bal uit een voorzet in eigen doel perkte. genoegen vast, dat zijn spelers de moed niet opgaven. Ze bleven gegroepeerd terugvallen en stichtten in die fase met snelle uitvallen meer gevaar dan Firti na'93 dat inmiddels weer in de sterkste opstelling operationeel was, maar hard nekkig bleef weigeren van afstand te schieten. Zandlage gaf zijn rentree nog meer kleur met zijn derde treffer en even later had ook Edwin Lazonder succes met zijn linker been: 6-5. Voor de tweede keer had Hees de spanning terug ge bracht. Een fraaie actie van Öscan Sa- tikboga betekende het einde van de illu sie die Hees lange tijd mocht koesteren. Doelpunt. De derde treffer van Firtina maar zal toch in de wedstrijd blijven. 93 is een feit. Hees lijkt te worden opgerold, Foto: Goos van der Wilt De nummer twee van de tweede klasse kon evenwel met opgeheven hoofd het veld verlaten, want voor de eerste keer dit seizoen was Firtina'93 er niet in ge slaagd het kat-en-muis spelletje te spe len. Coach Looijsen beaamde dan ook dat zijn ploeg een goed gevoel had over gehouden aan de tweestrijd met plaats genoot Firtina'93 dat vorige week al met 3-18 van Helios had gewonnen. Sa- ban Aksit: "Het is leuk dat we een keer tegenstand hebben gehad en dat we er wat voor moesten doen. In alle andere wedstrijden is het eenrichtingverkeer."- Met zes punten voorsprong is de jong ste zaalvoetbalclub nu zo goed als zeker van de titel. De kans dat de lijstaanvoer der de positie uit handen geeft, is pet zo groot als de vrucht van een beuke- nootje. Saban en co. hebben na een groot aantal monsterzeges hun horizon verbreed. Ze willen dit seizoen meer dan tweehonderd doelpunten fabrice ren. Tot nu toe scoorde de nieuwe club 121 keer. Het is niet uitgesloten dat Fir tina'93 over vijf duels de vastgestelde grens overschrijdt. Tegen die tijd is de titel al binnen. In de kwartfinale van de bekersstrijd is Firtina'93 gekoppeld aan eerste klasser Adelaars de Bruin. Het duel vindt plaats op maandag 7 maart in sporthal Beukendal, aanvang 20.00 uur. In de uitwedstrijd tegen A. 't Hardt hield SEC een kwartier stand. Toen de ploeg op 1-0 achter kwam, hadden de Soesters zelfs drie, vier mogelijkheden, maar vanuit de meest ideale situaties werd niet gescoord. Daarom was het in de rust 4-0 in plaats van 4-4. Ramon Heynen redde de eer voor de gehaven de selectie die uiteindelijk met 8-1 de boot inging. Niettemin verwacht coach Peter van Zoelen dat zijn ploeg in de slotfase van de competitie voldoende punten zal ha len om De Lieberg/Husky achter zich te houden en zodoende handhaving in de hoofdklasse te bewerkstelligen. "Daar hoop ik gewoon op en als we weer volledig kunnen voetballen, ga ik er ook van uit." lln een wedstrijd die bijna twee uur lin beslag nam, heeft Red Stars het I bezoek aan SBU met een 84-65-nederlaag afgesloten. Minst I prettige herinnering aan het duel bewaart coach Hans de Bruin. Hij werd in de tweede helft wegge stuurd, nadat hij zijn groeiende woede over de leiding op zijn stoel had afgereageerd. De Bruin, doorgaans niet zo in de weer met de scheidsrechters, kon zijn emo ties na ruim dertig minuten niet meer de baas. Na de zoveelste opmerkelijke be slissing verloor hij zijn geduld. Een dis- i kwalificerende fout voor de coach was het gevolg, zodat hem een schorsing van waarschijnlijk twee wedstrijden bo- 1 ven het hoofd hangt. Dat de scheidsrechters de slechtste ac teurs op het veld waren, daar waren ook de Utrechtse basketballers het over eens. Maar van invloed op het scorever loop was de leiding niet. Met name in de eerste helft lieten sommige Soester bas ketballers het teveel afweten. Ongeacht de samenstelling in het veld, voortdu rend was een aantal Red Stars-spelers niet bij de les tegen de studentenploeg. Tegen de agressieve man-to-man ver dediging van SBU was Red Stars te apa thisch. In de defensie liepen enkele, vrij vertaalde 'rode sterren' achter de spreekwoordelijke feiten èn hun directe tegenstander aan. Dat de achterstand in de rust 'slechts' elf punten bedroeg (35-24) was in dat verband nog een opsteker. Daarna liep SBU uit naar een verschil dat de twintig punten even overschreed, maar enkele opvliegingen tussen de bedrijven door hielden het uiteindelijke verschil net onder de twintig punten. Dames Waarschijnlijk bewaren de dames hun basketbalkunsten zoveel mogelijk voor de confrontatie met koploper Argon, die zondag in Beukendal gestalte krijgt. De nummer twee van de ranglijst kon geen moment inspireren tegen Irene dat met één punt onderaan staat. De cijfers van de achtste opeenvolgend^ zege van de dames (33-48) spreken wat dat be treft boekdelen. Halverwege was het 14-23. Uiterst moeizaam kwam Red Stars op gang. Verfrissend spel kwam weinig uit de verf, al leverde de zone-press weder om regelmatig balwinst op. Drie korte periodes van produktiviteit waren vol doende om de zwakke gastvrouwen in eigen huis onder de duim te houden. Desiree van den Breul, die een verdien stelijke wedstrijd speelde, viel in de tweede helft uit met een knieblessure. Yvonne Hurenkamp was met name verdedigend op dreef door de enige sterke speelster van Irene aan banden te leggen. Argon 2, dat nog steeds zonder puntverlies is, kan echter beschikken over enkele speelsters met rayon-erva ring. Volgens de Red Stars-coach is de Soester ploeg echter in staat om voor een positieve verrassing te zorgen. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. p J%) Licht- en krachtinstallaties Telefoon (02155)-1 3014 In de commissie financiën en sport van morgenavond en de raadsver gadering van 17 februari zal duide lijk worden of de gemeente 389.630 gulden 'voorschiet' voor de vervanging van de sportvloer van Aqua Indoor. Het college heeft dat voorgesteld, nu duidelijk is geworden dat de verzekerings maatschappij van de gemeente de waterschade niet dekt. Volgens verzekeringsmaatschappij De Amersfoortse valt de schade niet onder de dekking van de verzekering. Daar om heeft het college inmiddels Aqua Indoor aansprakelijk gesteld. Het colle ge hoopt dat de verzekeringsmaat schappij van Aqua Indoorde schade zal vergoeden. Omdat de afwikkeling van die procedure lange tijd in beslag zal ne men, wil het college het geld alvast voorschieten. Om de ergste schade aan de vloer te herstellen, zijn onlangs reparaties uitge voerd. De gemeente kan het risico op letsel voor de sporters echter niet uit sluiten. Daarom wil het college nu al 389.000 gulden uit de algemene reser ve halen om de vervanging mogelijk te maken. Langer wachten acht het colle ge niet verstandig. Het is evenwel nog steeds niet bekend wanneer de vloer daadwerkelijk kan worden vervangen. Bijna een half jaar nadat de waterschade is ontstaan, heeft nog geen overleg met de gebruikers van sporthal Aqua Indoor en overige zaal sportverenigingen plaatsgevonden. De start van de werkzaamheden is daar naast afhankelijk van het bedrijf dat wordt ingehuurd. Volgens Piet Hoogendoorn van bureau sport van de gemeente zal het overleg met de sportverenigingen tussen nu en een maand worden geopend. Daarvoor worden niet alleen de gebruikers van Aqua Indoor uitgenodigd. "Dit is een probleem, dat ook de andere clubs aan gaat. Op dit moment zijn we alles aan het inventariseren, ik kan er verder nog niets zinnigs over zeggen." De aanzienlijke waterschade aan de vloer van de sporthal is ontstaan op 10 augustus vorig jaar, nadat iemand een brandkraan had opengedraaid. Dat werd pas een dag later door Aqua In door ontdekt. De openbare vergadering van de com missie financiën en sport begint mor genavond om 19.30 uur. De commis sieleden komen bijeen in de raadzaal van het gemeentehuis. "Hopeloos." Aldus kwalificeerde Paul van den Deijssel het optreden van Smeeing/BDC in de 'vierpun- tenwedstrijd' tegen Haka/E&O 2. De Soesters werden in Eminen volledig weggespeeld en leden één van de grootste nederlagen in de laatste jaren van de geschiedenis van de club (21-12). Na een stij gende prestatiecurve, gaf Smeeing/ BDC in de belangrijke uitwed strijd niet thuis. Een enkeling uitgezonderd verweet Van den Deijssel zijn spelers een gebrek aan inzet. "Ja, het is weer het oude lied je. In zo'n wedstrijd kun je zoiets niet maken, maar blijkbaar vonden ze het niet nodig. Ik verbaas me erover. Ze denken dat het vanzelf gaat. Maar als je niet bij de les bent, sta je dus binnen vijf minuten met 5-1 achter. Kwalitatief ge zien moet zo'n wedstrijd gelijk op gaan. Maar ja, als de instelling er niet is. Je kunt ze moeilijk een spuitje geven. Als je zo speelt, dan hoor je ook op de plek, waar je nu staat." Het gevolg van de "desastreuse neder laag", waarvan Van den Deijssel sprak, is dat Smeeing/BDC weer op de voor laatste plaats is beland. Als dat over acht wedstrijden nog het geval is, vliegt Smeeing/BDC uit de eerste divisie en zou er wel eens een einde kunnen ko men aan het Soester handbaltijdperk. Van den Deijssel, die een jaar geleden voor drie seizoenen tekende bij Smeeing/BDC gaat in de komende we ken met het bestuur van de handbalver eniging om de tafel zitten. Afhankelijk van het beleid van de club beslist Van den Deijssel of hij doorgaat, al is er op dit moment geen sprake van dat hij zou afhaken. "Ze kunnen ook willen door modderen, maar daar ben ik te ambi tieus voor." Aanvulling Van den Deijssel wil niet vooruitlopen op het overleg met het bestuur, maar acht het niet onmogelijk dat er aanvul ling voor de selectie wordt gezocht. "Ik heb nu helemaal geen middelen. Ik doe er het maximale aan, maar ik kan nie mand eruit schoppen, omdat ik geen adequate vervangers heb", aldus de ge plaagde trainer/coach die overigens geen klachten heeft over de opkomst en de inzet tijdens de trainingen. Tegen Haka/E&O 2 was er binnen en kele minuten niets meer over van de goede bedoelingen. Na 5-1 liep de me de-degradatiekandidaat via 10-6 (rust) verder uit naar 18-10. Op dat moment was de wedstrijd al geruime tijd beslist. Over Guus Tourné, de laatste wedstrij den zo nadrukkelijk de initiator van Smeeing/BDC, had Van den Deijssel dit keer geen goed woord over. "Hij heeft weinig tot niets goed gedaan. Hij scoorde niet, gooide de ballen naar de tegenstander en over de zijlijn." Van den Deijssel beaamde dat Tourné in de achterliggende twee maanden krediet heeft opgebouwd. "Maar hij heeft aan de andere kant ook verantwoordelijk heid. Als je eenmaal op dat niveau bent gekomen, heb je ook verplichtingen." Over de thuiswedstrijd tegen De Blin- kert van zondagmiddag maakt Van den Deijssel zich weinig illusies. "De Blin- kert staat tweede en is in vormIn eerste instantie moeten we maar proberen de schade beperkt zien te houden." Mooi toch als je als nummer negen van de ranglijst een sub-topper met 3-2 verslaat. Zo vatte Servaas Klute de overwinning van Stam/ SoVoCo niet op. De damestrainer had drie wedstrijdpunten verwacht in het duel met Bosta/The Smash dat de hoofdspelverdeelster en een aanvalster miste. De oefenmeester uit Ede stelde daarom dat zijn ploeg één punt had laten liggen in De Bunt. In de eerste set (15-4 voor Stam/SoVoCo) was het goed en wer den er weinig fouten gemaakt. In de tweede set (15-10) werd het al minder en in de derde set 11-15) was het voor bij. Veel misverstanden en fouten aan Soester zijde vormden ook het succes dat Bosta/The Smash in de vierde set (7-15) boekte en waardoor een beslis sende set noodzakelijk werd. Daarin kreeg Esther van der Spek het op haar heupen en meteen aantal klappen op rij legde zij de basis voor de set- en wed strijdwinst: 15-11. "Bosta/The Smash heeft twee goede passers. Die mochten niet passen. In het begin hebben we daarom nummer 1 van hun helemaal uit de wedstrijd geser veerd. Dat had in de derde en vierde set ook moeten kunnen, maar dat kunnen ze nog niet. We hebben echt één punt te weinig gepakt en ik was behoorlijk uit m'n humeur. Wij passen ons vaak aan de tegenstander aan. Tegen goede ploe gen spelen we beter en tegen slechte ploegen gaan we minder spelen. In die wedstrijden vallen de fouten alleen niet altijd op, omdat ze dan niet meteen worden afgestraft", meende Klute. Niveau Dat zijn speelsters het wedstrijdbeeld nog niet kunnen bepalen, komt volgens hem door het niveau. "Uit een dal ko men, een versnelling hoger gaan spelen, dat kunnen ze nog niet. Ze krijgen zo'n duik, dat ze op zich zelf en. op elkaar gaan schelden en tieren. Ze moeten ge woon de bal passen, een set-up geven en afmaken." Ondanks dat alles vindt Klute dat Stam/ SoVoCo progressie doormaakt. "Ik merk wel dat er een opgaande lijn is. We hebben al acht sets achter elkaar goed gespeeld", doelde hij op de laatste twee sets tegen Abcoude, de vier sets tegen Flexa/Animo en de eerste twee sets te gen Bosta/The Smash. "Iedereen doet stinkend zijn best. Het gaat steeds beter en ik verwacht dat we nog potten kun nen breken. Daar heb ik vertrouwen in." Aan Van Calcar/Lycurgus 2 zal Stam/ SoVoCo zaterdag in Groningen echter een zware kluif hebben. Na de 3-2-zege van Stam/SoVoCo in Soest, verkondi gen de Groningers overal waar ze ko men, dat het Soester publiek uit etter bakken bestaat. "Dat hoor ik overal zeggen. Het is geen goede ploeg, maar ze zijn er vreselijk op gebrand om van ons te winnen." Heren De heren van Stam/SoVoCo zijn bezig een vrije val te maken. Voor de vierde keer werd verloren. VoIIkei 3 won sim pel van de Soesters die geen vuist kon den maken: 3-0. Het herenteam lijkt volledig op een dwaalspoor te zitten. Na negen duels stond de discipelen van Theo Rem merswaal en Kees de Wit er nog goed voor, maar in december kwam de klad erin. Het wachten is op een wegwijzer. Esther van der Spek kreeg het in de vijfde set op haar heupen, zodat Stam/ SoVoCo na 2-0 en 2-2 alsnog met 3-2 won van Bosta/The Smash. Nieuwe kansen, nieuwe prijzen. Dat geldt voor Shot dat zaterdag de jacht opent op het kampioen schap in de derde divisie. In de na jaarscompetitie lukte het de tafel tennissers net niet. In december sloten ze de competitie af met een tweede plaats. Ditmaal lijken op papier Blaeuwe We- relt en Flits de belangrijkste concurren ten voor een ticket naar de tweede divi sie. Behalve met de Apeldoornse en Zwolse tegenstanders moet de Soester club afrekenen met GTTC Groningen, DTV'84 (Dalfsen) en Idefix dat even eens in Groningen is gevestigd. Bij die laatste club speelt momenteel Marcel Jansen. Hij kwam voorheen vóór Shot 2 uit, maar woont tegen woordig in Groningen in verband met zijn studie. Idefix wordt ingeschat als een degradatiekandidaat. Het team van Shot wordt gevormd door René Daselaar, Martin Fransen, Aksel van Elteren en Berend Jonker. Het ziet ernaar uit, dat zij binnen enkele weken weten hoe ze er voor staan. Het viertal begint zaterdag met een bezoek aan DTV'84. Daarna ontvangt het achter eenvolgens Blaeuwe Werelt en Flits. Op 5 en 12 maart moet Shot naar Gro ningen voor de krachtmetingen met GTTC Groningen en Idefix. De eerste returnwedstrijd staat gepland op 19 maart en op 7 mei wordt de competitie afgesloten. Shot speelt de thuiswedstrij den in de gymzaal aan de Heideweg. Alle thuisduels beginnen om 17.30 uur.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15