arakter loont niet bij Smeeing/BDC Robert Joustra dient aanklacht in Soest loopt uit op concurrentie Volleyballers verder zo ^*1 banden Stam/SoYoCo buitenshuis angstig SEC-zondag raakt in diepe zorgen Leren golfen i.s.m. "De Dutch Golf Academy"? REISBUREAU GERTH BV V! stemde ze,fs X^°\r Vl WOENSDAG 2 FEBRUARI 1994 SOESTER COURANT wee zwakke periodes breken Soesters in Beukendal op HANDBAL Hees-bestuur ziet alsnog af van schorsing aanvaller VOETBAL Persoonlijke zaak Herstelde Van Veenendaal drukt stempel op zege VOETBAL zondag 5-daagse golfcursussen o.l.v. bekwame golfprofessionals in Nederland, Gran Canaria, Mallorca, Tunesië en Frankrijk. Vraag naar het speciale golf programma bij: SOEST - LAREN - HILVERSUM - BAARN VELDRIJDEN Kerstcross van Soestduinen toch in Superprestige Bert Holwarda stopt bij SEC na dit seizoen Golfkampioenschap op 30 september PAGINA 19 Remmers waal en De Wit met onmida< w Argon \werd 83"86' 8- "had Red Stars r *VV v VOLLEYBAL u»V Teamgeest jê 8>V Kwaliteiten kunnen op vreemd terrein niet worden vertaald VOLLE YB AL Handrem Groen-witten laten winst liggen tegen CDW: 1-2 VOETBAL zondag tevige, mannelijke duels, mooie combinaties, veel doelpunten en span ing. Dat waren de ingrediënten van Smeeing/BDC-De Blinkert, ofwel e voorlaatste ploeg versus de nummer twee van de eerste divisie. Het as een wedstrijd waarin de thuisploeg weer karakter toonde en in de uurt van de oude vorm kwam. Maar door twee zwakke periodes stond meeing/BDC na zestig minuten met lege handen in Beukendal: 21-22. e winnaars heetten De Blinkert én het publiek. nog exact twee minuten te spelen. De Blinkert slaagde er niet in de afstand te vergroten en Smeeing/BDC heroverde een minuut voor tijd balbezit. In de aan val werd een overtreding uitgelokt, waarna de ploeg nog een halve minuut had om het eerste gelijkspel sinds men senheugenis te forceren. De statistieken werkten de Soesters tegen, want twintig seconden voor tijd gooide GuusToumé de bal in de handen van een tegenstan der. De wedstrijd was al in een eerder sta dium verloren. Dat besefte ook Paul "et moet gezegd, Smeeing/BDC scho eide de toeschouwers een lekkere aaltijd voor. De afwas was echter te root en er brak dan ook nogal wat ser- iesgoed. Dat begon al in de openings- ase, toen de Soesters de bal drie keer eenvoudig inleverden en De Blinkert naar 4-7 'breakte'. Met hard werken, een aantal fraaie combinaties en ingestudeerde vrije worpen kwam Smeeing/BDC die klap nog voor rust (12-12) te boven, maar halverwege de tweede helft liet de ploeg het andermaal lfggen. In ondertal-si tuaties sprong de Haarlemse ploeg van 15-14 naar 15-16 en toen De Blinkert even later weer met een man minder in het veld stond werd het van 17-20 zo maar 17-21. Dat gebeurde na een pe riode van vijf minuten, waarin beide teams uitblonken in het lijden van bal verlies. Dat Smeeing/BDC toch terug in de wedstrijd kwam, was te danken aan de overtredingen die De Blinkert daarna maakte. Het gevolg was drie tijdstraffen en gedurende vijf seconden stonden er nog maar drie Haarlemse veldspelers in het veld. Smeeing/BDC buitte de meerderheid uit door binnen twee mi nuten driemaal te scoren, zodat er met nog ruim drie minuten op de klok weer hoop was: 20-21. Het mocht niet baten. Via een 'pingel' werd het 20-21, Michel Roest (met vijf treffers topscorer) schoot vanaf zeven meter 21-22 binnen en toen waren er Wim Steenbakkers (7) en Arjan Roest kijken toe hoe Guus Tournéeen tegenstan der van een schotpoging tracht te weerhouden. Foto: Goos van der Wilt. van den Deijssel. Hij vond het jammer dat Edwin Zoetelief en Dennis de Rijk geen extra ballen hadden gestopt. "Ze hebben niet slecht staan keepen, maar als je een extra bal stopt, kan dat de wedstrijd een wending geven. Aan de andere kant heeft De Blinkert ook geen extra ballen tegengehouden." Ook wat betreft het balverlies kregen beide teams evenveel turfjes. Maar waar De Blinkert werd teruggefloten voor loopfouten en zich derhalve snel kon hergroeperen, daar stelde Smeeing/BDC de tegenstander een aantal keren in de gelegenheid alleen voor de keeper te komen. Bij de indivi duele acties bleek dat De Blinkert over de breedte gezien fysiek sterker was. Smeeing/BDC deed er overigens wel alles aan om de vice-koplopers op af stand te houden. "Ik ben tevreden over de inzet die is ge pleegd, maar die had ik liever vorige week (21-12-verlies tegen mede-de gradatiekandidaat E&O 2-red.) gezien. Als je op deze manier 22 wedstrijden speelt, haal je de punten wel binnen. Maar ik moet nu maar weer afwachten hoe het komende zondag gaat." Smeeing/BDC gaat dan op bezoek bij hekkesluiter V en K dat pas vierpunten pakte, waaronder twee van Smeeing/BDC. De Soesters verspeel den in Beukendal tegen V en K een 12-5-voorsprong en verloren uiteinde lijk met 16-20. V en K lijkt, met een blik op de ranglijst, rijp voor degradatie. Volgens Van den Deijssel gaat het ge vecht om de veilige tiende plaats tussen zijn ploeg en Volendam. Opmerkelijk is dat die twee ploegen de laatste jaren al tijd garant stonden voor onvervalste klassiekers. Op papier heeft Volendam een zwaar der programma voor de boeg dan Smeeing/BDC. "Maar", waarschuwt Van den Deijssel, "we moeten zelf de punten pakken. We kunnen niet gaan zitten hopen op fouten van de ander." Robert Joustra van Hees heeft bij de politie een aanklacht ingediend tegen Seccer Theo Zijderveld. Daarmee krijgt de uit de hand ge lopen derby SEC-Hees nog een staartje. Het bestuur van Hees ziet er overigens alsnog van af om Jou stra tot 1 januari 1995 te schorsen. Voorzitter Henk van Dorresteijn: "De laatste berichten zijn, dat hij niet als t aanstichter gezien moet worden. Ik ga niet zeggen wie dat wel is, maar dat moet een Seccer zijn geweest. Onze vriend Joustra gaat niet zomaar te keer. j Als SEC het op z'n beloop laat, moeten wij dat ook maar doen." In eerste instantie had het Hees-bestuur besloten de voetballer voor de rest van dit jaar het spelen te ontzeggen. Dat is Joustra mondeling en schriftelijk mee gedeeld. Het SEC-bestuurzegt een ko pie van die brief aan Joustra te hebben ontvangen van het Hees-bestuur. Volgens SEC-trainer Hendrik-Jan de Boer en Theo Zijderveld heeft Joustra wel de aanzet gegeven voor het handge meen dat anderhalve week geleden na het laatste fluitsignaal ontstond. Zijder veld ontkent dat hij Joustra, die na de wedstrijd tegen de vlakte ging, zou heb ben geschopt of geslagen. "Hij trapte Bram de Vries en toen is er een worste ling ontstaan. Ik ben aanvoerdér, dus ik liep er naar toe. Ik ben er tussen gestapt en wat er verder gebeurd is, weet ik niet meer. Er werd zoveel geschopt en ge slagen, dat ik naar de kleedkamer ben gegaan. Als ik Joustra in de scrimmage heb geraakt, heb ik dat zeker niet met opzet gedaan. Dat heb ik ook tegen de politie Zijderveld is er niet blij mee dat Joustra naar het politiebureau is gestapt. "Hij is zelf begonnen. In de eerste helft was er niets aan de hand, maar nadat hij erin is gekomen, ging het mis." Zijderveld doelt onder meer op de schop die Jou stra aan hem uitdeelde. De Hees-aan valler ontsnapte aan rood, omdat de scheidsrechter de overtreding over het hoofd had gezien. Zijderveld en Joustra (die niet voor commentaar bereikbaar was) hebben samen bij Hees gevoetbald en zelfs een periode vlak bij elkaar op dezelfde flat gewoond. "We liepen niet de deur bij elkaar plat, maar ik heb nooit proble men met hem gehad", zegt Zijderveld. Hij wacht het onderzoek van de politie, waarbij verschillende getuigen zijn ge hoord, af. Als dat is afgerond, wil hij best met Joustra praten. SEC-trainer De Boer, opgegroeid bij Hees, vindt de actie van Joustra kinder achtig. "Hij is zelf de aanstichter. Maar wij dienen geen aanklacht in. Dat heeft helemaal geen zin." Voorzitter Van Dorresteijn van Hees: "Die aanklacht is een persoonlijke zaak. Daar gaan we niet tussen zitten, alleen als de politie wil dat we op het bu reau komen. Morgenavond (donder dag-red.) hebben we een bestuursver gadering. Dan nemen we een definitief besluit. De conclusie zal waarschijnlijk zijn, dat het een beetje vreemd zou overkomen als we Joustra schorsen, terwijl hij niet de aanstichter is geweest. Tenzij we voor die tijd nog andere in formatie krijgen. Zoals het er nu voor staat, wordt Joustra waarschijnlijk niet geschorst." Hetzelfde geldt voor twee Hees-sup porters die op het matje zouden moeten komen bij het Hees-bestuur. Van Dior- resteijn: "Dat komt nu ook in een ander daglicht te staan. Ze probeerden Ro bert te ontzetten. Er stonden op een ge geven moment ik-weet-niet-hoeveel mensen op het veld. Er moet van beide kanten iets zijn gebeurd. Van onze kant zién we echter geen aanleiding om iets te ondernemen. Het beste is als deze dorpsrel zo snel mogelijk de wereld uit is." Dat vindt ook Zijderveld die, wat hem betreft, zal meespelen in de return tegen Hees. Die staat binnen afzienbare ter mijn op het programma. "Maar als het weer agressief wordt, stap ik eruit en dan ga ik douchen." Van Dorresteijn: "Ik hoop dat het een sportieve wedstrijd wordt en dat ook Joustra weer kan meedoen." In de eerste helft moest Soest op tornen tegen een stormachtige wind. De blauwwitten hadden daarbij hun handen vol aan de fy siek sterkere tegenstander. Na een half uur opende de thuisclub de score uit een fraaie aanval over links. Nog in dezelfde minuut wist Soest de stand gelijk te trekken. Na rust werd het voor Soest gemakkelijker voetballen en nam met twee fraaie treffers voldoende afstand om de tegenstander te demora liseren. Coach Dick Schinkel moest het in deze wedstrijd opnieuw doen zonder de ge blesseerde Luits Houkes, terwijl Peter van den Berg zich op de training zoda nig blesseerde dat hij niet kon aantre den. Mede door de schorsing van Rene van den Deysel was de ploeg nogal ge wijzigd, wat het samenspel niet ten goe de kwam. Maar: Jeroen van Veenen daal was present en had een leeuwen aandeel in de Soest doelpunten. De thuisclub maakte in de openingsfase goed gebruik van haar lichamelijke kracht en kwam met hulp van de wind tot een tweetal doelpogingen die echter richtingsgevoel misten. Pas op het halve uur moest doelman Gerard van de Be- dem handelend optreden bij een schot van Ronald Wooninc. Bij een volgende aanval kwam de snelle Maichel Krook tot een prima lage voorzet die door Si- mon Bos van dichtbij werd ingeknald, onhoudbaar voor de Soest-goalie. Meteen na de aftrap rukte Paul Hilhorst op en stuurde naar het centrum waar Van Veenendaal de bal doortikte op Maurice d'Aquino. De Soest spits ont deed zich van een tegenstander en schoot fraai in (1-1). De tegenslag riep bij de thuisclub enige irritatie op en in korte tijd werden drie Schellingwouders op de bon geslingerd. Jeroen van Veenendaal. Overigens bleven de felle duels toch binnen de sportieve grenzen. Kort voor rust kreeg Soest nog enige kansen, en zag Ferenc Kleinegris een schot rake lings naast gaan. Het eerste deel na de tweede helft leverde geen echte doel kansen op, vooral doordat de harde wind goede balcontrole moeilijk maak te. Halverwege die tweede doorgang wist Van Veenendaal zich vrij te spelen en gaf een strakke lage voorzet, die voor langs het doel leek te gaan, maar met snelle beweging wist Gerard Becker de bal toch uit een haast onmogelijke hoek diagonaal in tq schieten. Met deze treffer viel de druk wat van de Soest-spelers af en werd het spel zien derogen beter. Na een half uur begon Van Veenendaal aan een one-man- show. Hij pikte de bal bij de middencir kel op, ontweek diverse aanslagen en schoot vervolgens de bal hoog in de touwen (1-3). Soest Van Weedestraat 58, 3761 CG, tel. 02155-22144 Zuidpromenade 21, 3768 EM, tel. 02155-12683 Baarn Brinkstraat 13-15, 3741 AM, 02154-24944 Laren Naarderstraat 16, 1251 BC (N.H.), tel. 02153-10070 Hilversum Gijsbrecht van Amstelstraat 166,1214 BD, tel. 035-238515 De organisatoren van de kerstcross in Soestduinen hebben voor de tweede maal binnen twee maanden een overwinning geboekt. Nadat ze de organisatie voor het NK veldrij den 1995 hadden toegewezen ge kregen, werd zondag bekend ge maakt dat de kerstcross gaat meetel len voor het Superprestige klasse ment. De datum voor de veldrit in Soest duinen blijft 26 december (Tweede Kerstdag). Dat was aanvankelijk een probleem voor de UCI, omdat de jaarlijkse Super Prestige wedstrijd in het Belgische Diegem altijd op de laatste zondag van het jaar wordt verreden. Dat is dit jaar op 25 de cember, maar de veldrit van Tempo is toch toegevoegd op de kalender van twaalf veldritten. Dat betekent dat dit jaar zowel op 25 (Diegem) als op 26 december (Soestduinen) een Superprestige- veldrit wordt gehouden. Voor Tem po heeft de komende cross een extra feestelijk tintje, omdat de rit voor de veertigste keer wordt georganiseerd. Behalve Soestduinen worden er ook Superprestige-wedstrijden in Gieten gehouden. De overige veldritten vinden plaats in België (vier), Italië (twee), Frankrijk (één), Tsjechië (één), Spanje (één) en Zwitserland (één). Het Nederlands kampioenschap veldrijden 1995 wordt volgend jaar op 8 januari in Soestduinen gehou den. Bert Holwarda stopt na dit seizoen als trainer van SEC-zondag. Hij heeft het bestuur en de spelersgroep maandagavond deelgenoot gemaakt van zijn besluit. Holwarda heeft ge zegd, dat er geen andere club in het spel is. Volgens Bartho Anderson betreurt het bestuur van SEC het, dat Hol warda er na één seizoen een punt achter zet. "Hij is gediplomeerd en zijn trainingen waren prima. Maar hij vindt het beter dat SEC met ie mand van buiten doorgaat. We zoe ken nu iemand van buitenaf." Holwarda heeft jarenlang gevoet bald bij SEC en werd regelmatig top scorer. Voordat hij de verantwoor delijkheid over de selectie kreeg, was hij al assistent-trainer. De Soester golfkampioenschappen 1994 worden op 30 september ge houden. Dat heeft organisator Frits Gerth bekend gemaakt. Inlichtingen over de titelstrijd zijn bij hem ver krijgbaar, tel. 22144. Het artikel over de Stichting Wolf- duin Golf, dat op 12 januari in de Soester Courant werd gepubliceerd, heeft veel reacties ontlokt. Een groot aantal mensen wil weten waar ze zich kunnen aanmelden als lid van de stichting die de aanleg van een vol waardige achttien holes golfbaan in Soest beijvert. Inschrijfformulieren kunnen worden aangevraagd bij Els- ke Vink, Anna Paulownalaan 8, tel. 18933. ,acht speelminuten later niets meer 62-65. oeg van Hans de Bruin leek die ;iet te verwerken. De gasten •n naar 75-67 en namen met nog vier minuten voor de boeg ^4-voorsprong. Op dat mo- «fe ^tden de Soesters veerkracht, x. ^P.^rteerde effect en Red Stars anderhalve minuut naar werd 83-86, 85-86 en nog ruim 'oor een laatste aanval, 'ode maakte Joes Hee- ^eerde keuze door de v<\v 'vof' Jteanen te spelen. Van AV*X tffSi ver binnen de drie- -4 ^takkoord bestond O a X*-1 k6, inr>r ppn laatctp 'V v te passen, koos <0 6e?impele lay-up. 0<^p .«podzakelijke drie- ^v^0had kunnen ople- Theo Remmerswaal en Kees de Wit hebben met onmiddellijke in gang hun functie als trainer/coach van de Stam/SoVoCo-heren neer gelegd. De Wit heeft dat maandag avond mondeling meegedeeld aan de spelersgroep en het bestuur. Remmerswaal heeft alleen het be stuur ingelicht. De twee volleybaltrainers waren gister morgen niet voor commentaar bereik baar. Volgens speler Jan Visser heeft een complex van problemen tot het be sluit geleid. De bekende druppel die de emmer deed overlopen, was een con flict met spelverdeler John van Brum- melen. Hij mocht afgelopen zaterdag niet meedoen in de thuiswedstrijd tegen Huizen 2. Van Brummelen had van Remmerswaal en De Wit te horen ge kregen, dat dat een beslissing van de volledige selectie was, maar op twee spelers na, wist de groep van niets. Pas vlak voor de wedstrijd kregen de overi ge volleyballers te horen dat Van Brum melen buitenspel was gezet. Het team stond niet achter die beslissing en steunde Van Brummelen. iS', Jan Visser: "Theo en Kees hebben vori ge week na de training twee spelers ver teld dat John niet mocht meedoen. La ter hebben ze mij gebeld. Ik heb gezegd, dat het hun beslissing was, maar dat ik er mijn ideeën over heb. Ik heb John al eerder teruggehaald, nadat hij was weg gegaan." Feit is dat niet iedereen binnen het he renteam juichend enthousiast was over de wijze waarop Kees de Wit (die een trainerscursus bij Remmerswaal volgt) training gaf. Ook over zijn coaching re zen met de week meer vraagtekens. Volgens Visser was er ook kritiek op het functioneren van Remmerswaal. Hoe wel dat wel eens is aangegeven, heeft er over dat punt nooit overleg plaatsge vonden tussen de spelers en de techni sche leiding. "Vreemd dat er nooit eer der alarm is geslagen", vindt Visser. Remmerswaal en De Wit zouden daar naast van mening zijn dat er een slechte bij Theo de spek voelen at dagavond nele manier a*. alleen maar het gelicht." t? Toch is het nieuws ha. <^S[ "Er was verbazing dat Jv mocht meedoen. En er wa. ling. We moeten het nu de twee, drie weken zelf oploss. technische commissie is op zoek een opvolger. Ik zoek ondertussen n. een coach. Want spelen zonder coac». kunnen we niet." Visser heeft er geen trek in om de hon neurs voorlopig waar te nemen. De midaanvaller fungeerde de afgelopen seizoenen regelmatig als spelende trai ner/ coach. "Dit is een moeilijke groep. Theo en Kees zijn niet de eersten die als trainer opstappen." Weer niet. Ook na de achtste uit wedstrijd van dit seizoen keerden de dames van Stam/SoYoCo zon der bagage huiswaarts. De laatste uitzege dateert alweer van 20 maart vorig jaar. Toen werd met 0-3 gewonnen van Kuipers/Zwol le, de ploeg die overigens zaterdag naar De Bunt komt. Het is te hopen voor de Soester club dat die wedstrijd wel in positieve zin wordt beslist, want het ziet ernaar uit dat Stam/SoVoCo binnen de eigen ge meentegrenzen behoud van het eerste divisieschap moet afdwingen. Buitens huis slaat de ploeg nog geen deuk in pakje half gesmolten roomboter. Aan de elf laatste gastoptredens werden nul- komma-nu] punten overgehouden. Het bezoek aan Van Calcar/Lycurgus 2 in Groningen werd door Servaas Klu- te afgeschilderd als 'een ramp'. Na een uur ging het licht al uit voor zijn team dat onderhand een complex moet over houden aan de uitwedstrijden. De krachtmeting was nog geen half uur oud, of Stam/SoYoCo stond al met 2-Ó achter (15-4 en 15-7). In De Bunt heb ben de dames lef en bewijzen ze dat ze goed kunnen volleyballen. Maar zodra ze de parkeerplaats aan de Oude Utrechtseweg afrijden, loopt het ze dun door de broek. Daarom kunnen de kwaliteiten elders niet worden vertaald in goed spel en kunnen er geen spaarze- gqjs worden bijgeplakt. "Te voorzichtig, te angstig", beschreef Klute het spel van Stam/SoVoCo. We hebben de derde set alleen maar rede lijk gespeeld en toen was er al sprake van strijd. Ze waren dus wel te kloppen geweest. De energie wordt niet in de bal, maar in de verkeerde dingen ge stopt. Ze zijn niet eens uit vorm, maar op de ene of andere manier raken ze verlamd. Het lijkt wel of de handrem er op staat. Ballen waar ze anders om la chen, hadden ze nu niet. Je kunt het druk noemen, maar ze zullen moeten leren daarmee om te gaan. Druk is er ie dere wedstrijd weer." Dat Stam/SoVoCo in de derde set wel enige mate van tegengas gaf, had geen tastbaar resultaat. Tot 11-11 hadden de Soester volleybalsters van een voor sprong genoten, maar de kans op een omwenteling werd door de Groningers afgewenteld: 15-12. Een wedstrijd om snel te vergeten? "Nee", zei'Klute. "Dit mogen ze niet vergeten, anders gebeurt het weer. Al les wat je vergeet, herhaalt zich. Ze moeten hier een frustratie van overhou den, zodat het niet weer gebeurt." Het blijft onderin de eerste divisie angstvallig spannend. Avero/OS 2 heeft zich versterkt en pakt de laatste wedstrijden veel punten. Zo werd za terdag de nummer drie (Delta Lloyd 2) met 3-0 geklopt. Longa'59 hielp Stam/ SoVoCo een handje door met 3-1 van Abcoude te winnen. Longa'59 staat nog steeds laatste, maar kroop dank zij de drie verse punten wel dichterbij. Vijf teams hebben nog acht wedstrijden om de dans van degradatie te onstpringen. Er zal toch een wondertje moeten gebeuren, wil SEC-zondag dit sei zoen het hoofd boven water kun nen houden in de derde klasse D. Na de 1-2-nederlaag tegen CDW zijn de groenwitten nog dieper in de zorgen gedrukt. De ploeg bezet de voorlaatste plaats met drie pun ten achterstand op de nummers negen en tien. Als SEC een keer had kunnen winnen, dan was het zondag wel geweest, luidde de conclusie van velen. Kansen waren er genoeg, maar notabene alleen verde diger Ronnie Daselaar slaagde erin te scoren namens SEC. Spits Peter Straver deed het in zijn eentje met twee doel punten beter. Bij de scheidsrechter kwamen de Soesters ook al niet in een goed blaadje. Jeffrey Dorresteijn, Mar- co Martens, Daselaar, Peter de Jong en Jos Kramer werden op de bon geslin gerd. De laatste zal weer een schorsing krijgen en dat kan Bert Holwarda niet gebruiken. De trainer mist ook al de blessuregevoelige Antek Wojtkowski en Ramon Heynen die door werkzaam heden niet altijd meer beschikbaar zal zijn. In de eerste helft waren Jeffrey Dorres teijn en Saban Aksit dicht bij een doel punt. In dezelfde periode moest echter ook Edwin van de Luitgaarden zijn li chaam strekken. Twee minuten voor de pauze was de doelman kansloos op een elf meter trap. Die werd toegekend, omdat Van de Luitgaarden onregle mentair voor de voeten van Straver zou zijn gedoken. Straver velde het vonnis zelf. Met de wind in de rug probeerde SEC de gelijkmaker te forceren. Nadat Ös- can Satikboga was ingeruild voor Den nis Brons, schoot Robbert Dorrestein net naast. Dezelfde speler kopte later wel de gelijkmaker binnen, maar het doelpunt werd terecht wegens buiten spel afgekeurd. Marcel Dorrestein had ook al geen geluk toen hij de bal hard op de lat schoot. Daselaar leek SEC te be lonen voor de inzet en scoorde in de 77ste minuut 1-1. Maar twee minuten later was het alweer 1-2 toen Straver de Soester verdedigers op snelheid klopte en Van de Luitgaarden naar het net stuurde. Foto: Goos van der Wilt. Voetbal op de vierkante meter bij SEC-CDW.

Soester Courant | 1994 | | pagina 17