TOPSPORTERS WIJZEN DE WEG J Gajadien wint bowlingkampioenschap UT W "Help ze verder" ISPORTt Soest ontsnapt met blauw oog Eemvogels geeft lang partij 'Volleybal is lekker slaan' 'Handbal heel afwisselend' 'Schaatsen is zó lekker' Toch geen overeenstemming over eigen investeringen Eemlanders op Weissensee Xander Bremer op 100 meter vrije slag onder één minuut Goede prestaties turnsters W jENSDAG 2 FFBRUARI 1994 SOESTER COURANT 1. Brehler wint lokale titelstrijd bij dames PAGINA 18 BOWLING SCHAKEN Benauwde momenten voor Soester Schaakclub SCHAATSEN Juliën Smink ook naar NK junioren Eervolle nederlaag tegen Ter Leede KORFBAL Welke sport past bij mij? Vraag de informatie Schaatswedstrijd over 200 kilometer SCHAATSEN ZWEMMEN TURNEN Vijf Springbokken naar vervolgronde Topscorers rnjim.Hi.m Jeugdnieuws VISSEN Spannende strijd tussen Livestro en gebroeders Kasius Klachten bezorging Soester Courant Ouderenbus ^jportprogrammaj gg2S3HBBBiniE!i8_ M I Sportuitslagen ÉNMe A. Brehler (dames) en S. Gajadien mogen zich een jaar lang bowling- kampioen van Soest noemen. Zij kwamen als winnaars uit de bus in C-drie, waar de titelstrijd in het weekeinde plaatsvond. Aan de kampioenschappen namen 36 bowlers deel. Na de voorronden had B. Breunesse bij de heren de beste papieren met een to tale pinfal! van 1.009. Uiteindelijk moest hij genoegen nemen met de der de plaats. Zijn produktie stokte op 1.610 pins. R. Westra (die met een pin- fall van 207 voor de hoogste game te kende) scoorde er vijf meer, maar moest ook Gajadien voor laten gaan. De kampioen kwam tot een pinfall van 1.624. Bij de dames was het M. van Konkelen- berg die bij het ingaan van de finale de eerste positie innam. De 962 pins ston den echter niet garant voor de eindzege. Hoewel ze de hoogste game bij de da mes scoorde 190), eindigde ze als vier de met 1.516 pins. Brehler stevende in de finale onbedreigd op haar titel af. Met 1.589 pins bleef ze haar voornaam ste concurrenten ruim voor. M. van Berkel (1.533) en M. Spronk (1.530) moesten dat toegeven. Foto: Goos van der Wilt. Concentratie tijdens het bowlingkampioenschap. Het eerste achttal van de Soester Schaakclub speelde vrijdagavond een thuiswedstrijd tegen En Pas sant uit Bunschoten/Spakenburg. Op papier zou Soest geen moeite moeten hebben met En Passant, maar in de praktijk bleek dit niet het geval. De wedstrijd werd afge broken in een 4-2-stand in Soester nadeel, maar doordat de afgebro ken partijen waarschijnlijk gewon nen zijn voor Soest, zal het totaal resultaat een gelijkspel worden. De wedstrijd begon met remises op de borden één en drie. Waarnemend kop man Gerrit Muis kon met zwart een schijnoffer plegen, waardoor hij een pion won. In de analysekamerbleek la ter dat dit voordeel beslissend had kun nen zijn, maar in de partij kreeg zijn te genstander, met behulp van het loper- paar, wel voldoende compensatie. Erik Swinkels kreeg een originele bestrij- dingsmethode van de Franse Winawer tegen zich. Een pionoffer zijnerzijds bleek in de praktijk voldoende com pensatie te geven zodat de partij uitein delijk remise werd. Hét spel van Aat Liefbroer bleek door een halfjaar afwe zigheid enige schade te hebben opgelo pen. Nadat hij nog wel goed uit de ope ning was gekomen, bleek zijn tegen stander in het vervolg toch iets scher per, zodat En Passant op een voor sprong kwam. De achterstand verdub belde doordat Rob van Aurich in een tactische pot uiteindelijk een lege dop kreeg. Koen Vegter bracht de spanning weer terug doordat zijn tegenstander in een hopeloze stelling door de vlag ging. Bert Bouwmeester bleek iets minder gelukkig: 2-4. Voor de tijdnoodfase lag een 6-2-ne- derlaag dichter bij de hand dan een 4-4-gelijkspel, maar door sluw spel in de tijdnood wisten René Molenaar en Hugo van Hengel beide een gunstige af gebroken stelling te bereiken. Juliën Smink en Martin Baltus, beiden lid van schaatsvereniging Eemland, waren zaterdag in Den Haag aanwezig om deel te nemen aan de selectiewed strijden voor de NK junioren. Met 43.56 op de 500, 2.10.56 (PR) op de 1500 en 4.29.98 (PR) op de 3000 meter werd Juliën negende in het eind klassement voor Junioren B en daar mee is hij vrijwel zeker van een start plaats op het NK op 12 en 13 februari aanstaande. Baltus zal waarschijnlijk als reserve, op de lijst geplaatst worden. Ondanks zijn goede 500 meter, die hem met 40.91 een eerste plaats opleverde, wist de A-junior zich op een tiende se conde na, niet te plaatsen bij de eerste zes. Dit betekent dat er in Groningen twee Eemlanders aan de start zullen verschij nen. Carl Verheijen had zich in een eer dere selectie al geplaatst voor het Ne derlands Kampioenschap. Na twee opeenvolgende overwin ningen heeft Eemvogels zaterdag de punten aan de tegenstander moeten laten. Tegen koploper Ter Leede werd vooral de eerste drie kwartier hard gestreden, maar het Soester achttal ging uiteindelijk met een 17-11-nederlaag huis waarts. Een ietwat geflatteerde uitslag, want beide ploegen had den ongeveer evenveel kansen ge creëerd. Conditionele problemen in het laatsfe kwartier braken de Eemvogels echter op. De eerste helft ging redelijk gelijk op, zij het dat Ter Leede voortdurend de mar- ge op twee doelpunten wist te houden. Twee snelle doelpunten brachten de marge op 10-6. Fons Verduin kreeg op nieuw de gelegenheid de zuiverheid van zijn schot aan te tonen, en dat deed hij ook: 10-7. Het werd bij rust 11-7, maar dat was voor Eemvogels geen aanlei ding de moed te laten zakken. Het hoge wedstrijdtempo kon immers nog altijd worden bijgehouden, defensief klopte het aardig en alleen aan het scorebord was at te zien wie hier de sterkste ploeg was. Na rust leek het even dat ook hier in verandering zou komen. Weliswaar breidde Ter Leede aanvankelijk 'de voorsprong uit naar 12-7, maar toen kwam een tegenoffensief dat Eemvo gels weer terug in de wedstrijd bracht. Wim Oldewarris scoorde zijn derde doelpunt, opnieuw door zijn tegenstan der te passeren, waarna uitblinkster Anissa van Bemmel binnen enkele mi nuten twee keer van afstand raak schoot: 12-10! Ter Leede werd blijkbaar weer wakker geschud en ging een tandje hoger spe len. Dat werd de genadeklap voor Eem vogels, dat moegestreden ten onder ging. Óp 13-10 had Marco Kuil nog wel een antwoord door een fraaie actie on der de korf, maar door de opkomende vermoeidheid en verslappende concen tratie konden de Leerdammers de wed strijd in hun voordeel beslissen. Een reeks van vier doelpunten bepaalde de eindstand op 17-11. 'Via mijn moeder ben ik in het volley bal gerold, omdat zij in Ouderkerk een club oprichtte, hi het begin was het nog primitief. Ik combineerde het lange tijd met tennissen en heb ook nog aan tur nen gedaan. Volleybal kwam pas echt in beeld toen Brother Martinus mij vroeg om daar te spelen. Nu is het een full time sport. Ik speel in Italië en kom ook uit voor het Nederlands team. Het is nog steeds leuk om zo hard mo gelijk te slaan en om te verdedigen. Vroeger keek je niet verder dan dat je het alleen maar leuk vond. Nu heb je al lemaal steunpunten in de districten. Volleybal is veel beter georganiseerd. Ook de districtstrainingen zijn erbij ge komen. Natuurlijk, het spelletje is het zelfde gebleven, maar de jeugd heeft nu meer voorbeelden tegen wie ze kunnen opkijken, zowel bij de mannen als bij de vrouwen.' Wilt u meer informatie over volleybal, bel dan met de Nederlandse Volleybal Bond. 03480 - 11994 en vraag de bro chure aan. Ex-international Diana Mouton begon op haar zevende met handbal. 'Ik wilde ei genlijk voetballen, maar mijn vader nam me mee naar handbal. Je blijft dan han gen. waardoor het niets meer is gewor den met voetbal. Voor mij is handbal een hele afwisselende sport. Je traint je hele lichaam. Je bent zowel met je armen als je benen bezig. Handbal is ook een kwes tie van goed opletten. Bovendien trekt het groepsgebeuren me aan bij handbal.Ik heb een tijdje in Zweden gewoond en handbal gespeeld, maar ik was daar vrij eenzaam. Ik speel nu weer in Nederland, in Roermond. Afgelopen seizoen zijn we landskampioen geworden. Je kunt genist zeggen, dat ik veel tijd aan handbal heb besteed. Ik train vier keer per week en in het weekeinde heb je de competitie. Voorlopig kan ik het redelijk goed com bineren met m'n studie aan de PABO.' Wilt u meer informatie over handbal, bel dan met het Nederlands Handbal Ver bond, 03405 - 70775, en vraag bij de sec tor communicatie, tst 411.de brochure aan. ik deed in mijn jeugd aan turnen en schaatsen. Ik ben gek van sport, ik vind alles heel leuk. Maai" voor schaatsen had ik talent. Ik had zeg maar echte sprint spieren. Dat was al bij schoolwed- strijdjes te merken. In het begin ging het er nog niet zo fanatiek aan toe. Ik haalde wat diploma's en pas later ben ik me se rieuzer op het sprinten gaan toeleggen. Het sprinten zat er al vroeg in. hoewel de 1000 meter eerst goed ging en de 500 meter juist niet. Ik kan me zo goed in schaatsen vinden, omdat het hierbij op snelheid aankomt. Het leuke is datje met je lichaam snelheid kan maken. Je kunt uitvinden hoe snel je met je eigen lichaam kunt gaan zonder verdere hulp middelen. Schaatsen kan zo ontiegelijk lekker zijn. Ik heb er nooit spijt van ge- had. dat ik deze sport heb gekozen.' INTEGRATIE GEHANDICAPTEN Postbus 850,3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 75 33 44 - Fax (033) 75 7715 De Vereniging Sportraad Soest (VSS) en het college hebben toch geen overeenstemming bereikt over de eigen investeringen van clubs in accommodaties. Dat bleek donderdagavond tijdens een 'war rige' discussie over de evaluatie van het convenant tussen de VSS en de gemeente. Het convenant behelst een lijst van af spraken tussen beide partijen over za ken die nog niet zijn geregeld. Het eer ste convenant werd enkele jaren gele den opgesteld. Wat toen ontbrak was het hoofdstuk over de voorzieningen, waarin de clubs uit eigen zak hadden geïnvesteerd. Afspraken daarover zou den binnen een jaar moeten zijn ge maakt, maar die opzet mislukte. Nog steeds verschillen het bestuur van de VSS en het college over enkele pun ten. Burgemeester en wethouders wil len een aantal punten duidelijker gefor muleerd zien en willen daarnaast afwij kende afschrijvingspercentages voor de grond (nul in plaats van 2,5 procent), en de lichtinstallaties (6,67 in plaats van 2,5 procent) hanteren. Het is van belang dat de VSS en het col lege elkaar nog voor de raadsverkiezin gen van 2 maart vinden op dit punt. Dan immers kan pas de evaluatie van het convenant worden goedgekeurd door de gemeenteraad. Het nieuwe convenant wordt behan deld, zodra de nieuwe gemeenteraad is geïnstalleerd. De verwachting is dat daarin meer zaken zullen worden gere geld. Doelmatigheid De gemeente heeft de afgelopen tweeë neenhalf jaar nagenoeg vruchteloos overleg gepleegd met de vier voetbal verenigingen en MHC Soest over een doelmatiger gebruik van het aantal vel den. Volgens een onderzoek zouden al le voetbalclubs een veld kunnen inleve ren. De clubs zien er geen heil in om nog voor de komende raadsverkiezingen verder te overleggen met de gemeente. Niettemin werd het doelmatigingsbe- leid donderdagavond in een besloten vergadering van de commissie finan ciën en sport behandeld. Cees Verkerk mocht bij die gelegenheid het advies over dit punt van de VSS inlichten. Op merkelijk, want de VSS heeft nog geen advies samengesteld. De aanvraag daarvoor van het college heeft de Sportraad namelijk pas onlangs bereikt. Vanmorgen om acht uur viel op de Weissensee in het Oostenrijkse Karinthië voor de zesde keer het startsein voor de tweehonderd ki lometer lange en zeer zware schaatsmarathon. Vanwege het gebrek aan natuurijs in ei gen land en omdat dit de eerste twee honderd kilometer wedstrijd van dit seizoen was, verschenen alle vedettes uit het Nederlandse marathonschaat- sen aan de start. Onder de honderden deelnemers bevonden zich ook zeven leden van schaatsvereniging Eemland. Zaterdag vertrok deze ploeg, bestaande uit Dick van Asch, Angelique van de Berg, Ries van de Berg, Jaap Blauwen- draat, Cees Engberink, John Engberink en Ad Mocking, naar de Weissensee om zich daar voor te bereiden op de monstertocht. Vijf van de zeven Eemlanders reden ook vorig jaar de Weissensee-tocht, op de voet gevolgd door de camera's van AVRO's Sportpanorama. Blauwen- draat wist toen als eerste van de groep binnen te komen na zeven uur en vijfen dertig minuten. De jongste en tevens enige vrouwelijke deelnemer van de Eemland delegatie, is de 21-jarige An gelique van de Berg. Zij reed vorig jaar honderd kilometer en deed vandaag een poging deze prestatie te verbeteren. Karei Diepstra, een ander lid van de Soester schaatsvereniging, reed zater- dag de volle 200 kilometer uit de toer tocht die voorafging aan de wedstrijd van vandaag. Clubcompetitie Dat schaatsvereniging Eemland over talentvolle schaatsers en over een uit stekend trainersteam beschikt, mag blijken uit het feit dat de vereniging zondag tweede werd van het gewest Noord-Holland/Utrecht. De club eindigde hiermee direct achter de Nieuwkoopse vereniging NINO. Tijdens de laatste wedstrijden voor de gewestelijke clubcompetitie in Utrecht, gaf de Soester vereniging dé voor sprong van vijftig punten op de num mer drie Gouda, niet meer uit handen. Hoewel de hevige rukwinden en de re genval het schaatsen moeilijk maakte, wisten de Eemlanders verrassend goed te presteren. Met 4.34.91 was Carl Ver heijen de snelste Eemlander op de 3000 meter. Tom Versteeg kwam in 4.50.86 over de eindstreep; 5.02.09 was de tijd die Klaas-Roei Koelewijn liet noteren, terwijl voor Bert Koelewijn de klok werd gestopt op 5.05.85. Joep Kasperts reed 5.23.10 op de drie kilometer en de enige vrouwelijke deelnemer, Eefje van de Bor, passeerde de elektronische tijd waarneming na 5.51.09. Na vier van de zes competitiewed strijden verzwommen te hebben, handhaaft dé wedstrijdploeg van De Duinkikkers zich op de veer tiende plaats. Met deze wetenschap startte De Duin kikkers zaterdag wederom in Aqua In- door met de vierkampen. Weer bleek dat het zwembad erg snel is. Van de zes tig Duinkikkerstarts eindigden maar liefst zesendertig met een persoonlijk record en werden beide estafettes ook binnengehaald. Maar het meest tot de verbeelding spre kende resultaat was de doorbreking van de één minuutgrens op de 100 meter vrije slag door Xander Bremer. Voor hem ging de wens van iedere zwemmer om ooit onder de één minuut te zwem men in vervulling. De aanvulling vanuit de recreatieve af deling gaat duidelijk zijn vruchten af werpen, want iedere wedstrijd weer presteert de jongste jeugd bijzonder goed. Voor de andere meisjes en jon gens een duidelijke stimulans, wat ook blijkt tijdens de trainingen. Natuurlijk zijn spectaculaire verbete ringen niet altijd mogelijk, maar 3 se conden verbetering naar een 1.07.0 van de dertienjarige Raymond Honderdors op de 100 meter vrije slag is bijzonder goed. Tien seconden winst voor Hetty van Loenen op de 100 meter vlinder, resultaat van een goede trainingsinstel ling. Sterke records voor Inge van Nim- wegen en natuurlijk ook weer voor Astrid Buxdorff, Vivian Spronk, mee getrokken door haar trainingsmaatje Tish Kuiper verbeterde ook twee per soonlijke tijden. Het-damesvijftal Miijam van der Wal, Leontine Loeber, Lize van der Berg, Annuska van Drie en Marja de Zoete deed de hele ploeg versteld staan. Alle vijf doken op de 100 meter vrije slag da mes onder hun oude tijden. Na een wat teleurstellende 100 meter vlinderslag kwam Hester Vlaanderen bijzonder sterk uit op de 100 meter vrije slag een 1.11.7 is goed. Tijdens de tweede plaatsingsronde van Regio Utrecht plaatsten vijf turnsters zich voor de landelijke vervolgrondes. Jill Dorrestein presteerde in de 3C-klasse uitste kend. Met 29.00 punten totaal nam zij plaats op het erepodium. Vooral haar 7.65 aan de balk was impo nerend en bracht haar aan dit toestel op de eerste plaats. Haar clubgenotes in deze klasse waren Sanneke Kokelaar, Pam Groenestein en Susan van Willi gen. Sanneke turnde goed aan sprong getuige haar fraaie derde plaats met 7.80, helaas was ze nerveus op balk waardoor ze met 26.40 totaal op de tiende plaats eindigde. Haar goede prestatie van vorige maal leverde haar toch een plaatsing voor de vervolgron de. Susan en Pam eindigden naar beste kunnen op een plaats in de midden moot. In de 5C-klasse was de concur rentie voor Springbokken turnsters V. Maaike Eichholtz en Wendy van Rees duidelijk te groot, beiden eindigden in de staart van het klassement. In de 6C-klasse turnde Karin Wijnands wat minder dan vorige keer, omdat een blessure na de vrije oefening het onmo gelijk maakte om te springen. Bijzonder was dan ook haar eerste plaats op de vrije oefening. In deze klasse namen Eline van luyn, Jenine Hooft en Laura van de Brakel voor het eerst deel. Op vallend was de achtste plaats van Eline met 23.65 punten, waarmee zij zich ver rassend plaatste tezamen met Karin voor de vervolgronde. In de lC-klasse presteerde Linda van Willigen beter dan vorige maal. Met 27.55 punten werd zij vijftiende en plaatste zich eveneens voor de landelij ke vervolgrondes. 1. Cees-Jan de Vries (WZ 49) 14 2. Ronald Merkenij (SEC-zat.) 3. Danny Brandenburg (Hees) 6 Richard de Bruin (SEC-zat.)6 Gabriël van Gastel (SEC-zat.) 6 Edwin Lazonder (Hees) Peter van der Munt (WZ 49) 6 8. Frank Baars (WZ'49) Abdelhak Belarbi (WZ'49) Barry van den Berg WZ 49) Michiel van der Hoeven (Soest) Michel Vlaswinkel (Soest) Jeroen van Veenendaal (Soest) 1. Mustafa Aksit (Firtina'93) 30 Zeki Kurt (Firtina'93)28 3. Öscan Satikboga (Firtina'93) 22 4. Jan Frommink (Hees) 20 5. Eric Looijsen (Hees) 19 6. Saban Aksit (Firtina'93) 18 Veysel Ersahin (Firtina'93) 18 Peter de Jong (Hees)18 9. Danny Brandenburg (Hees) 11 Eddy Brinkman (DVS) 11 Ramon Heynen (SEC)11 VOETBAL Hees De A-junioren van Hees liepen zater dag tegen hun eerste nederlaag van dit seizoen aan. Aan de Kooiweg speelde Hees tegen Eemdijk een prima eerste helft, waarin voldoende kansen werden gecreëerd om met voorsprong te gaan rusten. Na de 1-1 met de thee, ging het in de tweede helft helemaal fout tegen een veel gemotiveerder Eemdijk dat uiteindelijk met 1-5 won. Verrassend was de 6-1-overwinning die de F-pupil- len op Roda'46 uit Leusden behaalden. Met veel inzet werd er voor iedere me ter gras gestreden en de beloning was een verdiende overwinning voor Hees. SEC Zaterdag konden tien van de elf geplan de competitiewedstrijden doorgang vinden. Hieruit wist SEC veertien pun ten te verzamelen. Opmerkelijke hoge scores (voor SEC vijfenvijftig maal en tegen drieëndertig). De F1 pupillen scoorden maar liefst twaalf keer in de derby tegen Baarn. De El ging kans loos ten onder in een andere derby bij WZ'49. Twee 'Bosstraat derby's' bij de C-junioren werden in het voordeel van SEC beslist. In beide duels werd veel gescoord, dertien keer voor SEC en acht keer voor SO Soest. Soest Een volledig wedstrijdprogramma voor de jeugdvoetballers van S.O. Soest leverde ui teraard wisselende resultaten op. De 'Bos straatderby's' van de twee C-juniorenelftal- len tegen SEC gingen beide verloren. De C2 maakte wel indruk door een 6-1-achter- stand uiteindelijk nog om te buigen naar een acceptabeler 8-5-score. SO Soest Al heeft de stijgende lijn te pakken. Hekkesluiter SDO bleek een taaie tegenstander, maar goed spel van Jelle Huizinga en Rogier Voet kreeg de Bussumer formatie op de knieën. De doelpunten van de Soesters werden ge scoord door Jeroen Kok, Duncan Stanton en Jelle Huizinga. WZ'49 WZ'49 Al verdedigt haar koppositie met veel allure. Zaterdag kwam het sterke Roda A2 op bezoek. Na een ui terst boeiende wedstrijd werd nipt met 3-2 gewonnen. De Cl van WZ'49 was eveneens succesvol tegen Roda'46. Aanvankelijk kwam het elftal niet in de wedstrijd, wat resulteerde in een 2-0-ruststand. Na de rust kwam men snel op dreef. Binnen enkele minuten vielen twee doelpunten en kwam de stand op 2-2. Daarna kwam WZ'49 niet meer in gevaar en kon de stand worden uitgebouwd tot 2-4. De C2, die de afgelopen weken aardig op dreef leek te komen, wist een snelle voor sprong op CJVV C5 van 0-2 niet vast te houden. Het elftal bezweek onder de aanhoudende druk en verloor met 2-8. WZ'49 F1 blijft sterk spelen en won nu met 12-0 van Amsvorde. Jan Livestro en de gebroeders Evert en Gerrit Kasius blijven de dienst uitma ken in de wintercompetitie. Ze eindig den respectievelijk als eerste, tweede en derde in de zevende wedstrijd. Livestro haalde 6.53 meter vis boven water, Evert Kasius bleef net onder de zes meter (5.89) steken en Gerrit Ka sius volstond met 5.82 meter vis. Er werd hoofdzakelijk voorn gevangen. De brasem liet het zaterdag in het kou de water bij Nigtevegt afweten. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kuntutot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan de zelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoordappa- raat inspreken. Voor informatie en opgave elke werkdag van 9.30 - 13.00 uur, tel: 19190. Zaalvoetbal 20.00 uur De Groot-Firtina'93 (Hui- zen) Bowling 10.00 uur Soester kampioenschappen (C-drie) Korfbal 15.20 uur SVMM-Eemvogels (Maarn) Tafeltennis 17.30 uur Shot-Blaeuwe Werelt (Hei deweg) Voetbal 14.30 uur WZ'49-Argon (Eemweg) 14.30 uur Hees-Radiostad (Kooiweg) 14.30 uur OSO-SEC (Bussum) Volleybal 15.45 uur Woudenberg-Stam/SoVo- Co (H) (Woudenberg) 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Kui- pers/Zwolle (De Bunt) Waterpolo 20.15 uur Albatros-De Duinkikkers (D) (Vianen)(6-2) ZONDAG 6 FEBRUARI Bowling 12.00 uur Soester kampioenschappen (C-drie) Handbal 13.30 uur V en K-Smeeing/BDC (H) (Groningen)(7-2) MAANDAG 7 FEBRUARI Bowling 19.30 Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 21.00 uur DVS/Knollentuin-Lieberg/ Husky Soester Bowling Vereniging Senioren: Bloopers - Zilveren Ster 0-5; Bo drum - No Name 0-5; Boule D'Or - Big Splitters 1-4; Baanbrekers - Arrows 3-2; Flying Pin Ten - De Enghe 4-1Game Over - Van Ede 2-3; Foxhunters - Family 0-5; P-team - Team-X 5-0; Wings - Gokkers 2-3; Stressless - H.A.M. 3-2; Heppie Hoe kers - Naadje 1-4; Backbones - Triootje BTG 1-4; Pin Down - Strajk 5-0; Cobra's - SHJ-Ammer 5-0; Ottifantje - Westra/Kof- frie 4-1. Soester kampioenschappen in C-drie: Dames: 1. A. Brehler 1.589, 2. M. van Ber kel 1.533, 3. M. Spronk 1.530, 4. M. van Konkelenberg 1.516, 5. R. van Dijk 1.488, 6. A. van Ede 1.460. Heren: 1. S. Gajadien 1.624, 2. R. Westra 1.615, 3. B. Breunesse 1.610, 4. V. Biver 1.563,5. C. Westra 1.556,6. E. Pino 1.507., Hees Hees F1 - Roda'46 6-1; VVZA E4 - Hees El 1-6; Hees Cl-VVZA C3 1-0; Hees Al - Eemdijk Al 1-5. SEC KWA Al - SEC Al afgelast; Hoogland A2-SECA2 1-3; WZABI-SECBI 6-3; SO Soest Cl - SEC Cl 3-5; SEC C2 - SO Soest C2 8-5; APWC Dl - SEC Dl 3-6; IJsselmeervogels D4 - SEC D2 0-8; VVZ'49 El - SEC El 7-0; SEC E2 - Hoog land E3 3-7; Baarn F3-SEC F1 0-12; SEC F2-KWAF5 3-1. Soest SDO Al-SO Soest Al 1-3; SO Soest A2- Spakenburg A2 0-9; SDO B1 - SO Soest B1 4-1; SO Soest B2 - De Glind BI 2-6; SO Soest Cl - SEC Cl 3-5; SEC C2 - SO Soest C2 8-5; SO Soest Dl - Geinoord Dl 1-1; SO Soest D2 - Spakenburg D2 3-2; TOV D3 - SO Soest D3 4-3; APWC D2 - SO Soest D4 11 -1SO Soest E1 - Roda'46 E6 5-2; SO Soest E2 - Spakenburg E3 3-3; SO Soest E3 - Spakenburg E4 10-0; SO Soest E4 - APWC E3 2-2; SO Soest E5 - CJVV E3 1-1; SO Soest E6-Spakenburg E6 3-3; VVZA Fl-SO Soest F1 5-3; Baarn Fl-SO Soest F2 0-5; SO Soest F3 - De Glind F1 7-0; SO Soest F4 - Roda'46 F8 0-6; SO Soest F5 - Limvio F2 4-1; SO Soest F6 - TOV F4 0-3; SO Soest DjB- Houten 1-5; Maarsen DjC - SO Soest DjC 2-6. VVZ'49 WZ'49 Al - Roda'46 A2 3-2; VVZ'49 B2 - TOV BI 2-3; Roda'46 C3 - VVZ'49 Cl 2-4; CJVV C5 - VVZ'49 C2 8-2; WZ'49 Dl - HvC Dl 0-4; VVZ'49 El - SEC El 7-0; WZ'49 E2 - Hooglanderveen El 1-3; WZ'49 E3 - Hoogland E5 5-2; WZ'49 F1 - Amsvorde F1 12-0; IJsselmeervogels F3 - VVZ'49 F2 1-9; VVZ'49 F3 - Roda'46 F13 1-6. De Duinkikkers 100 meter rugslag: Sharon Post 1.45.0; Se- bastiaan Schuurman 1.41.8. 100 meter vlinderslag: Natalie Wijnbergen 1.54.2; Inge van Nimwegen 1.24.8; Hester Vlaamsen 1.39.8; Hetty van Loenen 1.39.2; Bastiaan de Vogel 1.35.0; Marja de Zoete 1.31.7; Annuska van Drie 1.27.5; Mirjam van der Wal 1.37.0; Lize van der Berg 1.25.2; Leontine Loeber 1.29.5. 200 meter wisselslag: Ronald Ophorst 2.58.0; Jelle Sonnevelt 3.05.8; Robbert Knipscheer 3.04.4; Xander Bremer 2.46.1; Steven Uyland 2.20.4. 100 meter schoolslag: Jolien Schoo 1.34.1; Olivier Arnold 1.57.4; Jurgen van Nimwe gen 1.52.4; Peter Oosthof 1.39.9; Bram Houben 1.48.2; Vivian Spronk 1.43.7; Astrid Buxdorff 1.37.8; Tish Kuiper 1.32.0; Sandra Kuyer 1.34.6; Roel Koot 1.41.1; Pieter Damen 1.28.0; Raymond Honder dors 1.33.9. 100 meter vrije slag: Mirjam van der Wal 1.17.3; Lize van der Berg 1.12.5; Leontine Loeber 1.15.0; Annuska van Drie 1.13.8; Marja de Zoete 1.09.2; Ronald Ophorst 1.09.8; Jelle Sonnevelt 1.03.1; Robbert Knipscheer 1.09.0; Steven Uyland 55.4; Xander Bremer 59.5; Astrid Buxdorff kuiper L09.3; Vivian Spronk 1.14.0; Sandra Kuyer 1.14.9; Roel Koot 1.23.8; Pieter Damen 1.17.7; Raymond Honderdors 1.07.0; Sebastiaan Schuurman 1.31; 8; Sharon Post 1.43.5; Natalie Wijn bergen 1.30.9; Inge van Nimwegen 1.10.5; Hester Vlaanderen 1.11.7;

Soester Courant | 1994 | | pagina 18