Leuk gekleed goed besteed Jeugdcarnaval Knollenburcht Bos en Duin Knollenbal Bal der Zotten or Garderobe: gratis ;er >en ager 'ijper ibosch Maandagavond: vanaf20.00uur UUR Zondagavond: vanaf 20.30 uur Zaterdagavond: vanaf20.30 uur ry tijdens het Jeugdcarnaval een moeilijke op gave om de meest ludieke kleding uit te zoeken voor de gebruikelijke kledingprijs. De meeste bezoekers van dit programma-onderdeel zijn zeer bedreven en spitsvondig als het gaat om leuke creaties. De entree voor het jeugdcarna val kost f 11,-- De Knollenburcht schudt op zijn grondvesten. De Raad van Elf zorgt er weer voor dat de garderobe in de Knollenburcht zorg vuldig wordt bewaakt. De voor de fees ten overtollige kleding kan worden af gegeven in de garderobe. Diefstal en misverstanden (iedereen neemt wel eens een jas mee, die zoveel op de 'zijne' lijkt) kunnen hiermee worden voorkomen. De garderobe wordt tijdens alle evenementen in Bos en Duin aan de Bosstraat bewaakt door raadsleden. Zij geven de in bewaring gegeven kleding echter alleen terug bij vertoning van het bijbehorende reguutje. Dit bonnetje dient dan ook goed te worden bewaard. Deze regeling is niet meer van toepassing als men met zekerheid kan vaststellen dat het de rechtmatige eigenaar betreft. □■UaiUQiUDiUDiUgBUDiUD Feesten is leuk, maar kleding is en blijft belangrijk. Die stelregel staat bij De Narre Knollen hoog in het vaandel ge schreven, hetgeen bij de outfit van de Prins en zijn gevolg ontegenzeggelijk opvalt. Hoe leuker, ludieker en gekker men zich kleedt, des te meer kans maakt men op de prijs die bij ieder bal wordt vergeven. Dé- gene met de meest in het oog springende uitdossing wordt naar voren geroepen om de bijbehorende prijs in ontvangst te nemen. Dat geldt tijdens het Bal der Zot ten op zaterdagavond, het Kindercarna val op zondagmiddag, het Knollenbal op zondagavond, het Seniorencarnaval op maandagmiddag en het Jeugdcarnaval op maandagavond. PAGINA 4 71 WOENSDAG 2 FEBRUARI 1994 KNOLLENKRANT PAGINA 5 Ook carnavalsvereniging De Narre Knollen heeft een toekomst. Daarom wordt ook volle aandacht besteed aan de jeugd. De 12- tot en met 18-jarigen kunnen aan de bak op maan dag 14 februari. De poorten van de Knollen burcht gaan om 20.00 uur open. De jonge benen zijn vrijwel de hele avond van de vloer, zojeert de ervaring. Hossend, dan send, zingend, krijsend en feestend bewegen de jeugdige carnavalsgangers zich voort. De drive-in discotheek van Veronica zorgt ervoor dat er geen stille ogenblikken vallen. De ene polonaise volgt de andere op en dat gaat zo door tot 24.00 uur. Van rustperiodes lijkt de jeugd niet gehoord te hebben. Het is voor de ju- >3.00 uur. n 033 - 61 56 31 Het Bal der zotten krijgt dit jaar een extra di mensie doordat er een duo uit Den Bosch komt optreden t.w. "Van Alles We". Dit duo sleept al jaren prijzen weg op het carnaval in Den Bosch en kreeg landelijke bekendheid met het lied "En Nou Die Hendjes de Lucht In "De Narre Knollen zijn dan ook zeer blij dat zij zo ver boven de Moerdijk komen optreden, want meestal komen ze niet zo ver in carnavalstijd. Er staat echter nog meer op het programma, zoals De blaaskapel uit Dordrecht "Horen,- Zien en Zwijgen", het duo Jan van Luytelaar en Gijs en natuurlijk de vaste platenjockey van dit seizoen Kees van Amersfoort. Prins Wasiel 1 zal zich,zoals een regent be taamt, over de jurering ontfermen van de best verklede feestgangers. Zo als ieder jaar worden er ook dit jaar weër prijzen uitgereikt voor de best verklede gast. De toegangprijs voor deze avond is fl. 12,50, voor leden fl.7.50. U kunt vanaf 20.30 uur te recht in de Knollenburcht. Op het Knollenbal staat ons een ware happe ning te wachten, want dan krijgen we een gaste die door haar levensfilosofie al een pluim ver dient, maar als artieste zeer zeker nl. IMCA MARINA. Wat deze vrouw al gepresteerd heeft is ook u zeker niet ontgaan. Goede wijn behoeft geen krans. Daarnaast is natuurlijk ook weer Platenjockey Kees van Amersfoort weer paraat, kunnen we ook weer genieten van die "kwajongens" Jan van Luytelaar en Gijs en natuurlijk een Blaas kapel, ditmaal ook uit Dordrecht "Lap 't 'm ook eens". Het Knollenbal is meestal het drukst bezochte onderdeel van het uitgebreide carnavalspro gramma in de Knollenburcht. Vooral hier geldt dat de toegangskaarten (fl. 11.00, voor leden fl.6.00) het beste in de voorverkoop (zie art. Kaartverkoop) gekocht kunnen worden om te leurstellingen te voorkomen. Het zal er tijdens het Knollenbal weer als vanouds knotsgek aan toe gaan. De feestgraage Knollendammers zul len zich weer in de meest vreemde en fantasti sche creaties en vermommingen hullen en het is dan ook de vraag of u buren, vrienden of fami lie wel direkt zult herkennen. U kunt vanaf 20.30 uur weer terecht in de Knollenburcht. Bos en Duinis de Knollenburcht van De Narre Knollen. Alle binnenactiviteiten van de carnavalvierders vinden hier plaats.

Soester Courant | 1994 | | pagina 37