Kindercarnaval in de Knollenburcht Bos en Duin. Senioren - carnaval BBMBBgB6fiB8atüsgsöB$ EN" ial Verse hap voor Senioren- carnaval •ft tot '9 9 )E Soest 1 75 25 Zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur INGS- EN: laf i uur 3 DAG ïaf I uur )AGS OTEN KEN EEN T JUR Maandag 14 februari van 14.00 tot 17.00 uur PAGINA 6 WOENSDAG 2 FEBRUARI 1994 KNOLLENKRANT PAGINA 7 ff auto, teilen i hand. DAKEN on 11018 den met zijn grappen en grollen. Tevens zal er een blaaskapel voor zorgen dat niemand kan vergeten dat het carnaval is. Natuurlijk zal Prins Wasiel niet ontbreken met zijn beide ad judanten Sjaak en Berend en de Raad van Elf. Zij zullen voorgaan in de polonaise die natuur lijk op het carnaval niet kan ontbreken. Ook de inwendige mens zal niet vergeten worden. Om dat de bedrijven in Soest graag meewerken en het kindercarnaval sponseren d.m.v. adverten ties, maar ook met cadeaus en andere giften, kunnen wij dit feest laten uitgroeien tot een van de gezelligste middagen van het carnaval. Tij dens deze middag wordt er door Prins Wasiel 1 ook gekeken wie er het mooist verkleed is; de winnaar/winnares ontvangt een fraaie prijs. Voor de zestiende keer organiseert carnavals vereniging 'De Narre Knollen' het senioren carnaval. Vanaf 13.00 uur kan nien al terecht in de Knollenburcht aan de Bosstraat en vanaf 14.00 uur wordt de bezoekers een prachtig programma voorgezet. Geheel verzorgd door de carnavalsvereniging,- de leden van de Raad van Elf, hun dames, het bestuur met hun dames, blaaskapel de Bloas- piepersen en presentator Ben van der Linden als ceremoniemeester van De Narre Knollen. Ook zullen enige vermaarde artiesten hun op wachting maken. Deze middag wordt vooral mogelijk gemaakt door de sponsors die de carnavalsvereniging in staat stellen de prijs voor zo'n senioren-carna val laag te houden. (Alle adverteerders in deze Knollenkrant sponseren het senioren-carna val!) Met een kaartje van Fl.7,50 is men binnen en de rest wordt verzorgd. Maar voor men bin nen is, kan men ook gehaald worden door de speciale bus. De bus rijdt naar de Knollen burcht en houdt de volgende route aan: De Drie Eiken - Soesterberg 12.30 uur; De Soesterhof - Soestduinen 12.40 uur; Slijterij/wijnhandel Van der Linden - Soest- Zuid 12.50 uur; Kerkstraat (t/o Volvo-garage) 12.55 uur; Postkantoor 13.00 uur; Braamhage 13.05 uur; Marienburg 13.10 uur; Klein Engendaal 13.15 uur; Molenschot 13.20 uur; Honsbergen 13.25 uur; Vijverhof 13.30 uur; Op de vaste voorverkoop-adressen kan men kaarten verkrijgen. Het senioren-carnaval wordt mogelijk gemaak door vele sponsors die aan dit feest bijdrage. Twee bijzondere sponsors daarbij zijn Bakkerij Hans Boumans en Slagerij Van Asch. Verzorgt Bakkerij Hans Boumans de lekkernij bij de koffieSlagerij Van Asch verzorgt de hartige hap tussen door. Kinderen van 4 jaar tot ongeveer 12 jaar heb ben een eigen carnavalsmiddag. Op zondag middag barst dat los in de Knollenburcht. De kindercommissie heeft weer leuke spellen be dacht met een' kinderbingo als hoofdmoot. Hierin zijn de meest fantastische prijzen te win nen. Ook clown Benno maakt zijn opwachting en zal de kinderen de hele middag bezig hou- De kaarten zijn te koop voor Fl.5.00 bij de voorverkoop adressen of zondagmiddag aan de zaal vanaf 13.30 uur. Voor de ouders die de kinderen brengen en wil len blijven wachten is er een aparte hoek vrijge maakt, waar zij gezellig wat kunnen praten. Ook is hier de bar geopend, zodat er iets genut tigd kan worden.

Soester Courant | 1994 | | pagina 39