ch Prins Wasiel de Eerste met zijn adjudanten en raad van elf 77 Üf erhoud r 493 maar- en unieke erkt! aten en wordt al de hele wereld, ivende afspraak ald Blom JLIEREN Frans Elshout Glas Knol Eerstejaars Raadslid. Werkt bij een glashandel in Hilversum. Zijn dochter is jarenlang dans marieke geweest. Hij weet alles van wagen- bouw. Hij snijdt zich niet gauw in zijn vingers, ook niet wanneer hij een potje bier drinkt. >OEST Olaf Kroon Leut Knol Eerstejaars raadslid. Na enkele jaren jeug draad. Bewijst dat de doorstroming binnen de vereniging goed werkt. Houdt van leut maken en vooral Amsterdam is een geliefde plaats. PAGINA U WOENSDAG 2 FEBRUARI 1994 KNOLLENKRANT PAGINA 11 Hans Bottema Fiets Knol Eerstejaars Raadslid. Beheert fietsen bij station Baarn. Had nooit verwacht dat carnaval zo leuk kon wezen. Probeert nu het Pizzalied te spelen met fietsbellen. Chris Kenter Brand Knol Eerstejaars Raadslid. Heeft het carnaval met de paplepel ingegoten gekregen. Zingt ook met het grootste gemak liedjes van Hazes en Al- berts. Is lid van de vrijwillige brandweer. Loopt ook met de polonaise het vuur uit zijn sloffen. Rob Hinten Atelier Knol Eerstejaars Raadslid. Heeft naast zijn drukke werkzaamheden een uitlaatklep gevonden in het vieren van carnaval. Zijn Brabantse bloed zal daar zeker debet aan zijn. Is leverancier van de kleding van de jeugdraad. Henk Kroon Opperschenker Is na twee jaar weer terug in de Raad. Is de op perschenker van Prins Wasiel en zorgt dat er al tijd iets te drinken is. Sjaak de Vries Adjudant bestuurslid Sjaak is dit jaar al tien jaar bij de carnavalsver eniging. Heeft zich de laatste jaren veel bezig gehouden met de organisatie van het bejaar dencarnaval. Tevens zorgt hij voor de contrac ten met diverse artiesten en bands. Berend Sieben Adjudant Berend zit al vele jaren bij de carnavalsvereni ging, is zelf Prins van Knollendam geweest. Door zijn kennis betreffende het carnavalsge- beuren, door Prins Wasiel gevraagd om dit jaar zijn adjudant te zijn. Marcel Hogeveen Ondersteunings Knol Marcel wist zich op slinkse wijze (via broer Henk) tussen het gevolg van Prins Wasiel de Eerste te werken. Trouw medewerker van de actcommissie. Henk Hogeveen Tectyl Knol Henk is overal te vinden waar de vereniging denkt hem nodig te hebben. Zat dit jaar in de activiteitencommissie, en was mede verant woordelijk voor een grandioze fietstocht. Marchel Klomp Transport Knol Marchel is tweede jaars raadslid en heeft zich ingespannen dat de Prinsenwagen op tijd arri veerde op de plaats van opbouw. Is er mede verantwoordelijk voor dat de Prinsenwagen op tijd af zal zijn. Marcel Neering Blaas Kapellen Knol Eerstejaars Raadslid. Is woonachtig in Almere. Vindt dat in Soest een hoop beter kan, behalve het carnaval. Is tijdens het optreden van een blaaskapel niet van de vloer weg te slaan. Patrick van de Pas Meubel Knol Patrick is doorgestroomd van de jeugdafdeling naar de Raad van Elf. Zit ook in de wagen bouwcommissie en trekt desnoods alleen de Prinsenwagen door Knollendam. Houdt zich op de been door het drinken van jus d'orange.

Soester Courant | 1994 | | pagina 43