HET BESTUUR VAN DE NARRE KNOLLEN Jeugdraad Van de voorzitter Dansmariekes KLEINEGRIS - assurantiën N M Op een dagdrinkt u geen bier meer, maar kraanwater, tenzij u voor een goede pensioenvoorziening zorgt. Daarom voor een goed advies en voorlichting naar WOENSDAG 2 FEBRUAR11994 KNOLLENKRANT PAGINA 13 Kantoor: Bosstraat 12 - Telefoon 02155 - 1 32 60 lic garantie voor Henk van Dorrestein (Secretaris) Henk gaat zijn derde jaar als raadslid in. Weet veel af van balletjes trappen en is regelmatig langs de sportvelden te vinden. Met zijn motto: werken oké, maar het carnavalswerk is leuker is hij een tevreden mens. Sjaak de Vries (Adjudant bestuurslid) Sjaak is dit jaar al tien jaar bij de carnavalsver eniging. Heeft zich de laatste jaren veel bezig gehouden met de organisatie van het bejaar dencarnaval. Tevens zorgt hij voor de contrac ten met diverse artiesten en bands.. Stef van de Pas (Bestuurslid) Stef is tweede jaars raadslid. Is razend enthou siast geworden van het carnaval door de verha len van zijn zoon Patrick. Is tijdens de polonaise helemaal in zijn element. Een Advertentie!!! i Ik hoef niet uit te leggen wat dit is. I Wel hoe blij we zijn met al die adverteerders! I Door deze loyale medewerking van heel veel middenstanders kunnen wij heel veel goede dingen doen voor de ouderen en jeugdigen in Soest. Want naast alle moeite en werk die wij steken in I het maken van een mooie carnavalskrant, is de- j ze ondenkbaar zonder advertenties. Dat deze opbrengst goed wordt besteed, dat i t kimt u in het bovenstaande lezen. De kinderen genieten tijdens het kindercarna val, en de ouderen krijgen een mooie middag aangeboden, waarin zij tevens worden verwend met heerlijke hapjes en drankjes. Ook natuurlijk een woord van dank aan de sponsors die dit mogelijk maken, en de vele vrijwilligers die ons altijd terzijde staan. En natuurlijk zou ik willen zeggen, doe bij de fi nanciële steunpilaren van onze vereniging uw •nkopen. We zullen ons best doen om van carnaval 1994 een knalfeest te maken. De eerste aanzet is door u reeds gegeven. Veel plezier nu met het lezen van de carnavals- krant, en straks met carnaval, waar wij u hopen te ontmoeten. Henk Landaal Voorzitter Er zijn dit jaar voor het eerst geen dansmarie kes op het carnaval te bewonderen. Wat de Narre Knollen betreft ook gelijk het laatste jaar, want wij vinden dat Dansmariekes een must zijn en bij een carnavalsvereniging horen. Daarom doen wij hierbij een oproep aan meis jes tussen 8 jaar en 14 jaar om je aan te melden bij de voorzitter H.C. Landaal (Tel.22917). Er •zal iedere week één maal geoefend worden on der leiding van een gediplomeerde lerares. Tij dens feestavonden word je gehaald en ook weer thuisgebracht door mensen van de vereni ging. Vind je dansen leuk? Bel dan of laatje ouders eens bellen voor een gesprek. Sinds enkele jaren bestaat er bij de Narre Knol len een jeugdraad. De bedoeling hiervan is om de jeugd bekend te laten worden met het feno meen Carnaval en daarna door te laten stromen naar de Raad van Elf, commissies of een ande re taak binnen de vereniging. Dit j aar bestaat de Jeugdraad uit 14 mensen. De leeftijden varië ren van ongeveer 16 tot en met 21 jaar. Hierop zijn uitzonderingen mogelijk, dit ter beoorde- ling van het Bestuur. De leeftijd dat men geacht wordt door te stromen is 21 jaar. Vind je het leuk om een seizoen mee te lopen met de Narre Knollen, bel dan even met be stuurslid Stef v.d. Pas (tel. 10083). Wij zien je graag komen.

Soester Courant | 1994 | | pagina 45