derweg naar jarig bestaan Ook lid worden? ns Wasiel de Eerste: dertiende Prins van de Narre Knollen i De dames van De Narre Ere-leden van De Narre Knollen JSDAG 2 FEBRUARI 1994 KNOLLENKRANT PAGINA 15 Kees van Amersfoort ïavalsvereniging de Narre Knollen zal nber 1996 haar 22-jarig bestaan vieren. t zal niet onopgemerkt blijven in Soest reken. Tweeëntwintig jaar carnaval in aar moeten heel veel mensen aan mee- hebben. Met deze mensen willen wij contact komen, daar wij aan het feest 1 reünie willen koppelen. Niet alle le- :n hebben de tijd overleefd. Weet u nog uit die tijd, laat het ons weten. Nog ïoren wij mensen praten hoe leuk het et St. Jozefgebouw en hoe leuk het was Joester Natuurbad of in de hal bij van 11996 is er de kans om die oude en leu- waar u zoveel herinneringen aan heeft herleven. Wij zijn op zoek naar mensen fgelopen tweeëntwintig jaar in de Raad zaten of in het bestuur of op een andere ij de Narre Knollen betrokken waren. aan bij de Voorzitter Henk Landaal -22917) of Sjaak de Vries (02155- oor Zijne Doorluchtige Hoogheid bij- jaar zal hij met zijn adjudanten Sjaak s en Berend Sieben bezoeken afleggen idste en de jongste inwoner van Soest. asiel en zijn gevolg hebben zich de laat- ïden uitstekend gepresenteerd in de re- lij bij de Intrada, het vlaggeschip van de bij de Weesper Moppen in Weesp ter ieid van hun 33-jarig bestaan, bij festival in Utrecht, de Bateniers in ?ein, bij knotwilgendam in Nieuw n Eemeroord. Tevens werden de basis- bezocht en bezoeken aan Honsbergen enburg gebracht. ilijk gaat Wasiel Steitner als tapijthan- oor het leven. Van deze Carnavalsvorst d dat hij een serieus man is. Hij zegt dan ls Prins heb ik een grote verantwoorde en hoewel ik best een glas pils lust, mij die dagen bewust in. Maar dat doen aal in Soest hoor. Ik durf best te bewe- lier met het koppie erbij wordt gedron- atuurlijk is het fijn om Prins te zijn an- 1 ik het niet voor een tweede maal ge- ik wil evt. opvolgers aanraden, dat zij benaderd worden onmiddellijk ja zeggen, wantje maakt de tijd van je le- Want Carnaval is niet alleen hossen, hebt ook een sociale en culturele taak. volgens een traditioneel protocol ca- en aan het carnaval en dat moet in stijl i. 1 is weliswaar een chaos, maar wel een seerde. motto: "Met Prins Wasiel aan de Top, lam op zijn Kop" zal hij menig Knol- ler vanaf zaterdag aanzetten tot een feestexplosie. Kees van Amersfoort, die wij ook kennen als Kees Reddering, zal zich tijdens de carnavals dagen zeker laten gelden met zijn Disco Show. Kees is binnen de carnavalsvereniging een goe de bekende, daar hij enige jaren als lid van de Raad van Elf heeft meegedraaid. Meedraaien is zijn grote hobby, vandaar zijn slogan 'Voort Voort Voort met Kees van Amersfoort' Zoals u kunt zien ij het stukje over de kaart verkoop loont het zeer de moeite om lid te worden de Narre Knollen. U ontvangt aanzienlijke kortingen op de entree van de diverse avonden, maar ook kunt voor geredu ceerde prijs mee naar de diverse avonden die de Narre Knollen bezoeken. Deze uittredens wor den per bus bezocht en u wordt vlak bij uw huis opgehaald en ook weer afgezet. U kunt niet alleen donateur worden, maar u kunt zich ook opgeven als lid van de Raad van Elf. t Dit houdt meer in dan alleen maar een steek opzetten en feesten. De Raad van Elf-leden worden aan het begin van het seizoen aange zocht en gaan daarna een weekend met elkaar ergens naar toe (vorig seizoen Duinrell). Dit om weer tot een groep te groeien. Daarna wor den vanuit de Raad commissies gekozen. Deze krijgen allemaal een specifieke taak, o.a. Wa- genbouw, Act, senioren- en kindercarnaval. De Narre Knollen hebben een zeer goede naam opgebouwd door de jaren en dat resulteert in het feit dat we veel uitnodigingen krijgen van andere verenigingen. Spreekt het u aan om niet alleen te feesten, maar ook met uw handen of op organisatorisch gebied werkzaam te zijn, neem dan even con tact op met de Voorzitter Henk Landaal (Tel 22917). Carnaval is een plezier voor velen. Dus niet de een op pad en de ander thuis. Bij de carnavals feesten worden dan ook zeer nadrukkelijk de wederhelftenbetrokken. Bij het bejaarden carnaval hebben de vrouwen gezamenlijk ook Jan Beijer Frans Bosman Hans van Breukelen Wim Butzelaar Toon Butzelaar Wim Schut Henk Steusel Jeroen Vis een eigen rol. Zij zorgen voor een meestal zeer indrukwekkende 'act'. Vaak een uitbundig zang- en dansnummer. Maar ook bij de verdere organisatie zijn zij van belang. Er is veel 'mens kracht' nodig voor de organisatie.

Soester Courant | 1994 | | pagina 47