%y c n SOESTER COURANT Politici laten in Soesterberg even hun gezicht zien >*•7 B en W gaan Soesterberg in Reizen Is Ons Streven (RIOS) Harmonie-orkest Odeon mag niet rekenen op financiële steun Veel belangstelling voor kampioenschap klaverjassen PAGINA m Veel gesproken, maar weinig gezegd maand februari: S - ISENTATIES, hem en GN VAN LE ALLURE*». warmee u kleur Trendhopper» 'genheii i Soesterberg krijgt groot kunstwerk "t'Kevertje" anders aktief Periodieke praatavond in De Hoeksteen Soesterberg raakt portemonnee kwijt Auto opengebroken ANBO verhuist van de morgen naar de middag :W Fietsplan ter discussie op 9 februari Jaarvergadering van PCOB op 17 februari Gestolen trekker aangetroffen nabij rijksweg A-28 Sieraden vormen buit van inbrekers Twee auto's op 't Spat opengebroken Zondag 13 februari Kerkdiensten Medische dienst Huisarts Tandarts Hulpverlening Hulp Kruiswerk Politie Burgerlijke stand Snorfiets gestolen Vier containers aangestoken: 12 mille schade BON U kunt mij noteren als abonnee van de Elke week op woensdag in de bus graag, op adres: Naam Adres: Postcode: Handtekening WOENSDAG 9 FEBRUARI 1994 Scholing leerlingen is probleem Ins Kent C Ins Gezondheid begint bij jezelf Kwijtschelding van heffingen voor minima Carnavalsagenda Avondvliegen Workshop aquarel in de Tuin Sportuitslagei^J Judo-examens bij Laetitia voor graderingen Agenda OESTERBERGSEHCOURANT La Chapelle 1991 7.95 i Les Nauves r A.C., fles 8.95 Jonideeën.., mputer. enz, Göliina, ma, H.F. Sfyle, Leolex, Metoform, iokers... «rraoiiy, Heidense, mrvoor u uw luiten... Uraan, Swlssflex, Treco 3J>®te, Des sa, CWistian rdiseïfe, JAB, KemÖx, gstoffen, Trettford en v en Gordijnen 1.00 uur geopend. De grote zaal van de Hoeksteen was afgelopen maandagavond bomvol. Aan de uitnodiging van de Vereniging Soesterbergs Be lang hadden onverwacht velen ge hoor gegeven. Voorzitter Ben Nie- hoff-Werning stelde de acht poli tieke gesprekspartners voor, waar na een ieder mocht vertellen wat Soesterberg van hen mocht ver- Wachten. Het werd een opsomming van alge meenheden en zaken die reeds gepas seerd waren. Nee, specifiek iets voor 4§oesterberg zat er niet in. Dan maar naar de directe vragen en de eerste was het openbaar vervoer. Het CDA trok als eerste om daar twee minuten iets van we zeggen. Dat was kat in het bakje, want 'het plan' werd uiteraard naar voren ge jacht. De andere partijen vonden het baar moeilijk. Belbussen, gemiste kan- Ln, college wijzigde mooie plannen, gee, het zat er niet in. lan maar de lont in het kruitvat: moe ten er nu twee helicoptersquadrons ko men, ja of nee? De voorzitter verliet jjven zijn rol om zijn duidelijk nee hier- fover te laten horen. De partijen volgden ■hem op de voet: ontoelaatbaar, mag nooit gebeuren, actie via de Twede Ka mer. In dit alles durfde Bart Krol te zeg gen: ik wil ze eerst horen en dan pas rea geren. Ook Willem Blaauw was deze mening min of meer toegedaan. Zo kwam er dan toch iets uit waarvoor men was gekomen. Criminaliteit was een voorspelbaar gegeven. Wil men ook naar de burger luisteren? Natuurlijk, ui teraard, zo vlak voor de verkiezing ze ker. Bart Krol kreeg de lachers aan zijn kant door de verspreking 'dat doen we al jaren zonder pers en zonder publiek'. Wil Stekelenburg was de enige met de opmerking 'pas beloven als we het ook waar kunnen maken'. Er waren weinig schriftelijke vragen, dus kennelijk was men duidelijk. Na de pauze werd een snel rondje afge vuurd met vragen over jeugdsoos, com- posteren, Richelleweg-industrie en Dorpsplein. De partijen lieten zich niet in een hoekje drukken met enkel een ja of nee te stel len. In feite was dat ook onmogelijk, maar een wat soepeler opstelling was mooier geweest. Soesterberg heeft de politieke partijen gezien en gehoord; ze kwamen even over de bult en dat is voor Soesterberg wel een belevenis. De Commissie Beeldende Kunst van de gemeente Soest heeft Soesterberg num mer één gezet om in aanmerking te ko men voor een groter kunstwerk. In een notitie spreekt de commissie niet over wat voor kunst er moet komen maar wel waarover het moet gaan. In dit geval ba seren zij zich op het vliegdorp, de ba kermat van de Nederlandse luchtvaart, vliegen, vrij zijn, enz. De commissie zegt verder dat de kun stenaar die het kunstwerk maakt zelf bepaalt waar het moet komen. Daarbij moet een relatie ontstaan tussen de in woners van Soesterberg en het beeld. Ze moeten er iets in kunnen terugvin den van het begrip en het idee vrijheid, aldus de commissie. Uiteraard is het prachtig dat Soester berg hiervoor het eerst in aanmerking komt. Kunst is mooi en moet ook mooi zijn. Maar niets is zo gevoelig als het be grip kunst. In dit verband denken we te rug aan de rel rondom kunst voor het nieuwe gebouw van de Tweede Kamer. Kunst en mens verstaan elkaar heel goed als beiden zich voor elkaar open stellen. Om die reden zou het zinvol zijn indien de Commissie Beeldende Kunst eerst eens met de Soesterbergers ging praten. Dat moet geen kunst zijn. O, Kledingreparaties - tevens stomerij Deze maand aanbieding panty's etc. Rademakerstraat 7 and aanbieding panty's etc. Soesterberg - Telefoon 03463 - 54030 j Onder het motto Praten met Bur gemeester en Wethouders wordt woensdag 16 februari in kerkge bouw "De Hoeksteen", aan de Buijs Ballotlaan 2, een bijeen- komst gehouden, waar iedere in woner van Soesterberg van harte welkom is. Het voltallige college van burgemeester en wethouders en de gemeentesecreta ris zullen van 20.00 tot circa 22.00 uur aanwezig zijn om te horen wat er aan vragen, opmerkingen, wensen of kritiek richting gemeentebestuur leeft bij de in woners van Soesterberg, Het college wordt na de pauze bijge staan door enkele ambtenaren (met kaartmateriaal over b.v. actuele ver- Op de Plesmanstraat zijn maandagmid dag een kaartenbak en een portemon nee uit een auto gestolen. De negen tien-jarige Soesterberger, die aangifte 1 deed, had zijn wagen niet op slot achter gelaten. De diefstal is tussen twaalf uur en kwart voor drie 's middags gepleegd. De auto van een 28-jarige Buns'choter is maandagmiddag opengebroken op de Kerklaan. Hij had de wagen op de par keerplaats neergezet. De dader moet tussen half vijf en kwart voor vijf zijn slag hebben geslagen. De Bunschoter raakte een radio/cd-speler en een auto telefoon kwijt. keerssituaties, speelterreinen, e.d.) Voor de pauze heeft de bijeenkomst het karakter van een forum onder leiding van de burgemeester. De collegeleden zullen trachten de vragen zo veel moge lijk rechtstreeks te beantwoorden. Soms zal een definitief antwoord pas Ia- ter kunnen worden gegeven. Om die re den wordt van dit gedeelte een verslag gemaakt. Ieder die zijn naam op de pre sentielijst zet, krijgt het verslag later thuis gestuurd. Na de pauze bestaat de gelegenheid om op ongedwongen wijze persoonlijk met de leden van het college te spreken. Voor nieuwe inwoners van Soesterberg is het een mogelijkheid om kennis te maken met het gemeentebestuur. Met ingang van donderdag 10 februari vervallen de bekende koffie-ochtenden van de ANBO. Na een onderzoek bij de leden is gebleken dat er meer animo voor de middag bestaat. Daarom wordt met ingang bovengenoemde datum ie dere tweede donderdag van de maand van 14.00 tot 16.00 uur, een themamid dag gehouden. Morgen komt een notaris vertellen over de veranderingen in de burgerlijke wet geving, vooral welke voor ouderen van toepassing zijn. Daarin kan men ook vragen stellen. In maart is een dia-mid dag gepland, terwijl in april voor een verrassing wordt gezorgd. sQ Onder de afkorting RIOS (Reizen Is Ons Streven) opereren in Soes terberg twee vrijwilligsters die rei zen organiseren voor hen die hier voor interesse hebben. En dat aan tal groeit per keer. Zo ook afgelopen donderdag 3 februa ri. Om negen uur zaten ze in de bus voor een dagtocht naar Hattem in Gelder land. Vanwege de vorstaanslag leek het even op een wintertour. De chauffeur zocht een mooie route binnendoor. In Hattem was er eerst koffie met gebak en vervolgens werd het Anton Pieck- museum bezocht; voor velen een bele venis. De terugtocht ging via een om metje en zo zag men in de omgeving van Deventer en Zutphen de landerijen die nog onder water stonden. Verder ging het richting Arnhem, waar van een heerlijk diner werd gesmuld. Op woensdag 9 februari wordt in de Hoeksteen het Fietsplan Soesterberg door de gemeente ter discussie gesteld. Door een verkeersadviesburo zijn in Soesterberg drie hoofdfietsroute's voorgesteld. De inspraakavond begint om 19.30 uur. Dat zijn de oost-west route Bannings- traat en Rademakerstraat, de noord zuid route Postweg, Ventweg Amers- foortsestraat, Veldmaarschalk Mont- gomeryweg, Rademakerstraat, Gene raal Winkelmanstraat, Kampweg, Mer- cury en de ringroute Kerklaan, Antonie van Leeuwenhoeklaan, Buys Ballot laan, Kamerling Onneslaan en Oude Tempellaan richting Amersfoortse- straat. Deze route's moeten fietsvriendelijk worden aangepast. De kosten worden begroot op 220.800 gulden. De PCOB Soesterberg houdt op don derdag 17 februari 1994 een jaarverga dering in het Dienstencentrum van De Drie Eiken. De jaarvergadering begint om 9.45 uur. Naast het horen van jaar verslagen kan men ook genieten van vergezichten die de heer Blokland aan de hand van dia's over Oostenrijk toont. De contributie voor 1994 kan op die morgen worden voldaan of door middel van een overschrijving op nr. 16.21.65.293 van de Rabobank (giro 217131) t.g.v. PCOB Soesterberg. De contributie bedraagt f 25,— voor een echtpaar en f 17,50 voor alleenstaan den. Nabij de rijksweg A-28 heeft de politie donderdag een trekker aangetroffen. Het portierslot was geforceerd en de bedrading was doorverbonden. Het vermoeden van de politie werd al snel bevestigd. De trekker bleek te zijn ge stolen in de nacht van woensdag op donderdag. De diefstal vond plaats in Heinenoord. Bij die diefstal werd ook een oplegger meegenomen, maar daar- van ontbreekt vooralsnog ieder spoor. Een 63-jarige inwoonster van Soester berg is een aantal sieraden kwijtgeraakt. Ze werd de dupe van een inbraak die vorige week in haar woning aan de Vliegtuiglaan werd gepleegd. De inbre ker forceerde een raam, doorzocht het huis en nam twee kistjes met sieraden mee. De lege kistjes liet hij achter in de tuin. In twee auto's is vorige week ingebro ken. Uit de ene wagen verdween een ra dio/cd-speler, uit de ander werd een autoradiocassetterecorder gehaald Dat gebeurde vrijdag tussen 8.30 en 21.00 uur op de Schooldwarsweg. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor, m.m.v. Carnavalsvereniging Woensdag 16 februari 19.00: Aswoensdag, gemengd koor) NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. B.M. Meyndert; H.A. GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; H.. STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-280626. Huisarts F.P. Prause is afwezig van 12 t/m 18 februari. De collega 's nemen in spoed gevallen waar. Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschap pelijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (ge- ref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. 6 t/m 13 februari: GEBOREN op zaterdag 29 januari: Dillon Kools Fokkerstraat 9. GEHUWD geen. OVERLEDEN geen. Opgaven: van Maarenplein 1. Op 't Spat is vrijdag een snorfiets gesto len. Het voertuig behoort toe aan een zestien-jarig meisje uit Soesterberg. Een buurtbewoonster had vrijdag tus sen 8.00 en 13.45 uur iemand met de snorfiets zien lopen sjouwen. Twee glas- en twee papiercontainers zijn zondagmiddag rond vier uur afge brand. Brandstichting is de vermoede lijke oorzaak van het vuur dat voor twaalfduizend gulden schade aanricht te. De brand op de Buys Ballotlaan ging gepaard met hevige rookontwikkeling, maar twee minuten na aankomst gaf de brandweer reeds het sein 'brand mees ter'. Niettemin gingen de containers verloren. Het kerkbestuur van De Hoeksteen zal alles in het werk stellen om de nieuwe containers elders te laten plaatsen. Bij herhaling hebben zij al geprotesteerd tegen de afvalcontainers bij de ingang van de kerk. De brand geeft het bestuur nog meer aanleiding tegen de plaats van de containers in het geweer te komen. Het werd een prachtige reis en dat voor f45,-- p.p. De dames Van Dijk en Weijers doen dit al vele jaren en met veel plezier. Toch is er bij elke reis een stuk spanning. Gaat alles wel goed, is alles geregeld? Die gedachten komen altijd in de nacht voor de reis. Een soort gevoel als van vroeger vlak voor een schoolreisje, aldus de beide dames. De volgende reis van RIOS staat al een hele tijd op stapel. Soesterbergse 40 plussers worden uit genodigd een vacantie van 28 mei tot en met 4 juni in het Schwarzwald door te brengen. De standplaats is Zeil en van- daaruit gaat men dagtochten maken naar onder andere het eiland Mainau. De all-in-reissom bedraagt f 975,00. Opgave en informatie bij mw. Van Dijk, Dorpsplein 41, tel. 51625 en mw. Weijers, Plesmanstraat 16, tel. 52129. Zeilden in open envelop aan de Soester Courant, Antwoordnummer 136, 3760 AB Soest (postzegel niet nodig). Telefoon 02155 - 14152 bellen gaat nog vlugger. Het Soesterbergse Odeon hoeft vooralsnog niet te rekenen op fi nanciële steun, nu de fanfare is omgezet in een harmonie. De kos ten daarvan bedragen al met al zo'n 80.000 gulden, en van de ge meente hoopte Odeon 34.500 gul den los te krijgen als subsidie of le ning. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Banieveïd, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Dat gaat niet door. Het College is in principe wel bereid om met de regiona le muziekschool RMA te gaan praten over de scholing van een aantal van de (in totaal 25) nieuwe leerlingen. Daar van kunnen er 15 worden opgevangen door een nieuwe klarinet-leraar (die Odeon uit eigen middelen betaalt), maar de resterende tien zou het orkest graag opgeleid zien worden door do centen van de RMA. De gemeente heeft echter maar 59 ge subsidieerde leerlingplaatsen "inge kocht" bij de muziekschool, en dat is al jaren onvoldoende. Er is dan ook een wachtlijst en pogingen om het aantal plaatsen in 1994 te verhogen zijn in- Een wekelijkse column van een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: dhr. F.P. Prause, huisarts, Oude Tempellaan 6. Wat ik als één van de belangrijkste on derdelen van de Gezondheidszorg zie, is de preventieve geneeskunde, d.w.z. het voorkómen van ziekten. Het behan delen van ziekten spreekt de mensen echter veel meer aan. We kunnen dage lijks op de tv zien en in de tijdschriften lezen hoe fraai artsen, vaak met behulp van ingewikkelde apparatuur, ernstig zieke mensen behandelen. Men vergeet echter maar al te vaak dat met betrekke lijk eenvoudige maatregelen vele ziek ten zijn te voorkomen. Met het tegen gaan van overgewicht, roken (daar heb je hem weer, hoor ik u al denken) en het enigszins bevorderen van beweging, is voor velen meer winst in gezondheid te behalen. Er wordt onvoldoende aandacht be steed aan ziektepreventie. We spannen te vaak het paard achter de wagen: wan neer iemand longkanker of een hartin farct heeft, worden terecht kosten noch moeite gespaard om hem of haar te ge nezen, maar om tabak-reclame in bio scopen te verbieden, zijn jaren van on derhandelingen nodig. Zoals u weet worden bioscopen voornamelijk door jonge mensen bezocht, die nu juist niet moeten gaan roken. Maar Iaat ik op een vrolijker onderwerp overstappen. Ik prijs mij gelukkig om in een dorp te mogen wonen en werken waar nog voldoende groen voorhanden is, waar nog diverse paardeweitjes zijn en waar bos en heide in ruime mate aan wezig zijn, en waar mijn bijen gemakke lijk vele potten heerlijke Soesterbergse honing kunnen halen, 't Is jammer dat de snelweg zo vlak langs het dorp loopt, maar we maken er vanzelfsprekend ook gebruik van. Een goede herinnering heb ik nog altijd aan de bewoners van ons dorp die ik in hun bedstee in de boerderij mocht behandelen. De boer derij is gelukkig bewaard gebleven, maar of de huidige bewoners nog in de bedstee slapen weet ik niet. Ons dorp verandert, de geneeskunde verandert, de manier waarop de men sen hun arts benaderen is veranderd: men is vaak veel beter op de hoogte van ziektes en hun behandelmogelijkhe- den; er is vaker sprake van een overleg situatie tussen arts en patiënt. De pa tiënt kiest meestal uit de mogelijkheden die er zijn; de arts neemt de beslissing in overleg met de patiënt, dat hoop ik al thans. Er is ook regelmatig goed overleg met de collega's Galjart en Creutzberg, waarin moeilijke 'gevallen' worden be sproken of waar elkaar om advies wordt gevraagd. Mede i.v.m. vakantiewaar neming en weekenddiensten is dit van 't grootste belang. Tevens stimuleren we elkaar in 't volgen en organiseren van nascholing. Ook streven we naar zo goed mogelijk contact met de ons om ringende ziekenhuizen. Een toene mend probleem vormt daarbij het groeien van de wachtlijsten, zowel voor polikliniekbezoek als voor operatieve ingrepen. Men maakt vaak de behande lend specialist verwijten, maar de hoofdzaak van deze ongewenste ont wikkeling is geldgebrek bij de overheid en de ziekenhuizen. Al met al hoop ik nog vele jaren in Soes terberg de huisartsenpraktijk te mogen uitoefenen. Frans Prause middels gestrand. Het College wil wel proberen het ver zoek van Odeon mee te nemen als het voorstel wordt behandeld om in de RMA-begroting voor 1995 de structu rele opvang van de leerlingen te verbe teren, maar dan moet er eerst duidelijk heid zijn over de financiële herschik king bij de muziekschool. Aan dit alles mag Odeon geen verwachtingen aflei den, stelt het College met nadruk. Veel mensen hebben in de afgelopen weken rekeningen van onder meer het rioolrecht en de gemeentelijke afvoer- heffing ontvangen. Zij die van een minimum inkomen moeten rondkomen, kunnen kwijt schelding van het betalen van deze hef fingen aanvragen. Ook kan verminde ring van de aanslag, dan wel een beta ling in meerdere termijnen worden aan- Voor meer informatie: Bureau Senio ren Voorlichting van de SWOS, tel. 02155 - 27997. Zaterdag 12 februari is men vanaf 16.00 uur welkom in Sporthalbar Time Out, dit weekend omgedoopt tot het koninklijk verblijf de Leutbunker van Prins Zotteklap III en zijn Raad van Elf. Burgemeester De Widt zal daar de dorpssleutels tijdelijk overhandigen met daarna uiteraard het Carnavalsbal. Voor de best verklede carnavalsvierder wordt een prijs beschikbaar gesteld. Zondag 13 februari om 10.30 uur een Carnavals Eucharistieviering in de r.k. kerk. Om 14.00 uur Kindercarnaval voor de 4- tot 12- jarigen o.l.v. Stichting Jeugdwerk in het Dorpshuis. Met als slot om 20.00 uur Tiroleravond in de Leutbunker. Maandag 14 februari bezoeken Prins Zotteklap III en zijn adjudant Bert zie ken in het dorp. Om 14.30 uur Kleintje carnaval in de residentie de Leutbunker en om 20.00 uur gaat men uittreden naar de Leutbroeken in Hoevelaken. Dinsdag 15 februari, 20.00 uur: Don- deropbal in de Leutbunker. Burge meester De Widt ontvangt de dorps sleutels en er vindt een grootse slot- avond plaats. De entree voor elke avond in Sporthal- bar Time Out is f 5,-. Op woensdagavond 9 februari en maandagavond 14 februari gaat het 298 squadron van de vliegbasis tot 22.00 uur met Alouette-helicopters vliegen. Tijdens het klaverjas- en jokerkam- pioenschap dat zaterdag in De Drie Ei ken werd gehouden, kon bijna worden gesproken van een nationaal kam pioenschap. Naast Soesterbergers za ten er deelnemers uit Zeist, Baarn, Nieuwegein, Soest, Maara, Langbroek, Amersfoort, Driebergen, Almelo en Nijmegen. Om 11.00 uur werd gestart met 84 deel nemers, onder wie twaalf vrouwelijke jokeraars. Het geheel was goed ver zorgd door de Commissie van de Kla- veijasclub 'De Drie Boompjes' van het Dienstencentrum De Drie Eiken. Om streeks 18.00 uur werd het signaal 'laat ste pot' gegeven, waarna de winnaars in de prijzen werden gezet. De jokerprijzen waren voor: 1. me vrouw Haman, 2. mevrouw De Ruiter, 3. mevrouw De Wit. De eerste prijs in de klaveijaswedstrijd ging naar me vrouw Knoops uit Soesterberg met Een volle zaal tijdens de kaartkam- pioenschappen. 12455 punten, tweede werd mevrouw Musolf uit Amersfoort met 12088 pun ten, derde de heer Schoonewille uit Zeist met 11176. In oktober staat de volgende marathon op de agenda. Op donderdag 24 februari is er in Bras serie de Tuin een work-shop aquarelle ren voor beginners. Men gaat een bloemstilleven schilderen. De kosten zijn f 135,- inclusief materiaal, koffie met gebak en een 3-gangen menu. De workshop begint om 09.30 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Men kan zich opgeven bij Pastel te Maarssen, tel. 03465-64051. Badso Badso 3-Leusden 1 8-0, Leusden 2-Badso4 4-4, Badso 5-KBVA 5 7-1, Badso 7-Selby 5 6-2, Loosdrecht 3-Badso 8 5-3, Badso 9-Triaq 6 6-2, Badso 11-Leusden 6 4-4. Bij de afdeling judo van sportvereni ging Laetitia zijn onlangs examens ge houden in de judo gradering. Voor de gele slip slaagden: Joost de Kanter, Mathijs Koniecsek, Sven Wes- seling, Robin Dijkhorst en Bart van Dieten. Voor de oranje slip: Marcel Lensink, Jeroen de Groot, Michiel de Groot, Jo ris Wirtz en Patrick van der Berg. De blauwe slip; Marco Vossen en Je roen van Werkhoven. Groene slip: Michiel van Esseveld. De gele band: Bas van de Wal en Ste- phan Oosterbaan. Gele band met oranje slip: Rick Broek, Uria Tesser, Wesleij Merts en Bob van Vliet. Oranje band: Rob Drankier, Maikel Tammer en Sijamak Nasserie. Groene band: Edgar de Wit en Roy Oostema. Woensdag 9 februari 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 13.30 Bridge, Drie Eiken 14.00 Ballet, Dorpshuis 16.00 Tekenen/schilderen, Dorpshuis 18.00 Badminton, Banninghal 19.30 Sjoelen, Drie Eiken 19.30 Fietsenplan, Hoeksteen Donderdag 10 februari 14.00 ANBO, Drie Eiken 15.30 Zwemmen, Sterrenberg 19.00 Caroluskoor, rk kleuterschool 19.00 Badminton Mix-open, Banning hal 19.30 Volksdansen, Drie Eiken 21.00 Volleybal, Dorpshuis 20.00 Ballet, Dorpshuis Vrijdag 11 februari 14.00 Bibliotheek 19.00 Vliegtuigmodelbouw, Dorpshuis 19.00 Leerlingenorkest, Odeon 19.00 Badminton, Banninghal Zaterdag 12 februari 09.00 Judo, Dorpshuis .12.00 Korfbal, Banninghal 18.00 Carnaval, Banninghal 19.00 Volleybal, Banninghal Zondag 13 februari 10.30 Viering met carnavalsver., rk kerk 10.00 Badminton, Banninghal 14.00 Ontspanning, Drie Eiken 14.00 Kindercarnaval, Dorpshuis 20.00 Tiroler-avond, Banninghal Maandag 14 februari 14.00 Handwerken, Drie Eiken 19.00 Jeugd EHBO, Dorpshuis 19.30 Harmonie, Odeon 19.30 Klaverjassen, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis 20.00 Volleybal, Banninghal Avondvliegen helicopters Ziekenbezoek Prins Carnaval Dinsdag 15 februari 10.00 Spreekuur St. Woon-Diensten- centrum, Drie Eiken 13.00 Piep noch Stok, Carolushuis 18.00 Majorettes, Odeon 19.00 Meidenavond, Dorpshuis 19.00 Zaalvoetbal, Banninghal 20.00 Bridge, Drie Eiken 20.00 Donderop Carnaval, Banninghal Woensdag 16 februari 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 14.00 Instuif, Dorpshuis 18.00 Badminton, Banninghal 19.30 Drumband, Odeon 20.00 B. en W. Soest, Hoeksteen Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 11