TOPSPORTERS WIJZEN DE WEG Kans op winst niet aan Hees besteed "Help ze verder" 1SP0RTI SEC en OSO in evenwicht Dames van WZ'49 verliezen weer Weissensee teleurstelling 'Badminton explosief' 'Judo meest complete sport' 'Er zit oneindig veel in bridge' WOENSDAG 9 FEBRUARI 1994 SOESTER COURANT PAGINA 16 Betere kansen zijn voor Soesters: 1-1 VOETBAL zaterdag ZAALVOETBAL Firtina'93 kan aftellen voor kampioensfeest ATLETIEK Ex-triathleet in Apeldoorn namens AV Pijnenburg Onverdiende nederlaag op Radiostad: 2-3 VOETBAL zaterdag Rommelig Installatiebedrijf i j. cornelisse bv. I Dakwerken Conditie natuurijs laat te wensen over SCHAATSEN Topscorers Sportprogramma Welke sport past bij mjj? Chris Brul! Berry Westra Livestro verstevigt koppositie dank zij zege TURNEN Twee Springbokken op erepodium in derde regioronde ZWEMMEN Twee clubrecords voor Tish Kuiper Sportuitslagen Sportuitslagen j:j Vraag de informatie Jeugdnieuws Win in z Na een aantal goede wedstrijden heeft SEC-zaterdag een minder goede beurt achter de rug in Hil versum. Tussen de paardevijgen van drafcentrum Hilversum kwam de ploeg van Hendrik-Jan de Boer remise overeen met OSO (1-1). De concentratie bij SEC was niet wat het eigenlijk negentig minuten lang had moeten zijn. Toch hadden de groen- witten, gezien het aantal kansen, de overwinning kunnen opeisen. Het bleef echter bij een doelpunt van Johnny Huiden. In de 32ste minuut haalde het bestuurslid van SEC uit, nadat Krijn Schouten de bal bij de tweede paal bui ten de zestien méter had gelegd. Voor de treffer van Huiden hadden Ro nald Merkenij en Ronald Spoor net naast het doel gemikt. Een eigen inzet van OSO werd op de doellijn onschade lijk gemaakt. Nadat het 0-1 was gewor den, kregen de Hilversummers pas een mogelijkheid. De gelijkmaker viel ech ter op een onverwacht moment. Met de thee nog in de slokdarmen zagen de Seccers toe hoe OSO direct na de her vatting 1-1 maakte. Daarna zou SEC de druk opvoeren. Razzo van Dam ver ving de licht geblesseerde Huiden, Aad Broek kwam in de ploeg voor Jan Berk- hoff, Theo Zijderveld liep tegen zijn derde gele kaart (één duel) aan en een OSO-speler kreeg rood. Dat overkwam ook Ronald Merkenij na wat duw- en trapwerk. Spoor had de beste mogelijkheid om SEC aan twee punten te helpen. In de 77ste en 81ste minuut was hij de meest opvallende speler. Het duel eindigde evenwel niet met een doelpunt, maar met een ongelukkige botsing, waarbij een OSO-speler zich dusdanig bles seerde, dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Nog drie wedstrijden en dan is Firti na'93 kampioen van de tweede klasse. De nieuwe zaalvoetbalclub is na elf duels nog steeds ongeslagen en heeft inmiddels een voorsprong van zes punten op Hees en De Groot. Aksit en co. staan er dus meer dan goed voor. Want zelfs de gebroeders Grimm en Hans Christian Andersen zouden niet bedacht kunnen hebben dat Firtina'93 deze competitie nog uitglijdt. Dat de Soester ploeg met 10-2 van De Groot won, zegt al genoeg. Als in de resterende vijf wedstrijden gef- middeld veertien keer wordt gescoord, haalt de ploeg een aantal van meer dan tweehonderd doelpunten. Het ziet ernaar uit dat de 'Turkse storm' daarin slaagt, want de ploeg heeft de onderste ploegen nog op het program ma staan. Tegen De Groot speelde Fir tina'93 één van de beste wedstrijden. Öscan Satikboga zorgde voor de helft van de produktie. De kwartfinale van de bekercompetitie tussen Firtina'93 en Adelaars de Bruin is twee uur verschoven. Het duel zou aanvankelijk op maandag 7 maart om 20.00 uur in sporthal Beukendal begin nen. In verband met de Ramadan vangt de wedstrijd pas om 22.00 uur aan. Dan kunnen de Soesters zich ten koste van de eerste klasser plaatsen voor de halve finale. De 21ste editie van de Mid Winterma- rathon in Apeldoorn mocht zaterdag nauwelijks dit predikaat dragen, want het voor lopers ideale weertype stond op het menu. Duizenden zoeken elk jaar deze wed strijd weer op, die vanwege het afwisse lend karakter toppers uit binnen- en buitenland trekt. Twee Pijnenburglopers startten op de Asselronde, - een zware ronde van ruim 27,7 kilometer. De beste Soester pres tatie kwam hier op naam te staan van Marcel de Boer - voorheen actief in de triathlonsport - met een tijd van 1.51.29; op korte afstand gevolgd door clubgenoot Hans de Goede in 1.52.09. De Mini-marathon over 18,6 kilometer werd door Henk van Hal volbracht in een verrassende 1.21.29, terwijl Paul Jansen en Gerard Roest vanaf het begin tot het einde in eikaars gezelschap ble ven. Hun eindtijd bedroeg aan de meet: 1.25.12. Met de NKcross die komend weekend in Apeldoorn op het programma staat, heeft Mart van Hal zondag in Uden haar stijgende vorm gestalte gegeven door op de 5460 meter lange cross in Uden een eerste plaats bij de Dames ve teranen II te bekorten in 24.22. In het totaal klassement bij de dames vetera nen (I 4- II) werd zij vierde. Hees kwam zaterdag aan de Kooi weg tegen Radiostad wederom niet tot winst. De Soesters creëer den tijdens het verloop van de wedstrijd legio goede kansen, maar kregen van de gasten een les je in het doeltreffend afronden van kansen: 2-3. Als gevolg van ziekte en blessures start te Hees de wedstrijd tegen Radiostad noodgedwongen met keeper Ron de Bruin (afkomstig uit het derde elftal) op het doel. Radiostad had aanvankelijk een licht overwicht zonder dat Hees in al te grote problemen kwam. In de tien de minuut brak Hees razendsnel op links uit, waarna Danny Brandenburg op zeer fraaie wijze de openingstreffer wist te scoren. In het volgende kwartier kreeg Hees een handvol goede kansen op 2-0 door onder andere een vrije trap van Edwin Lazonder en een inzet van Marco Hagelen. Radiostad kwam na een half uur onver wacht en onverdiend langszij door een verraderlijke schuiver van Korver die via de paal binnenschoot. Vlak daarop liet Hees opnieuw een kans liggen om op voorsprong te komen. Een verre lob van Brandenburg, die de ver voor zijn doel staande keeper probeerde te ver schalken, ging net over. De tweede helft gaf aanvankelijk rom melig voetbal te zien, dat zich voorna melijk op het middenveld afspeelde. De eerste serieuze kans was na een kwartier voor Radiostad maar het harde schot van Saive ging net over. Hees ant woordde met twee kansen voor resp. Ten Haaf en Lazonder (de laatste werd overigens duidelijk weggeduwd in het strafschopgebied). In de zeventigste minuut werd Hagelen binnen de be ruchte lijnen onderuit gehaald, waarna aanvoerder Ewout Jansen Hees be heerst opnieuw aan de leiding bracht. Aan de feestvreugde kwam overigens een minuut later een abrupt einde, toen Saive de gasten voor de tweede maal langszij bracht. In het laatste kwartier was er van acceptabel voetbal weinig sprake meer. Ook al omdat de scheids rechter weigerde in te grijpen bij harde overtredingen en het vele verbale ge weld van met name de Hilversummers. Met nog een kwartier te gaan wisselde Hees twee A-junioren in maar kwam niet verder dan onder meer een corner die op de paal belandde. Vlak voor tijd haalde Radiostad alsnog de volle winst binnen door Saive die aarzelen in de de fensie van Hees afstrafte. Foto: Aldo Allessie De stijlvolle actie van Danny Bran denburg mocht niet baten. Radiostad boog een 2-1-achterstand om in 2-3. De WZ'49-dames speelden een uit wedstrijd tegen FC Horst. Horst begon in de aanval en kon na twee minuten al scoren. WZ'49 pakte het spel hierna goed op. Naeen half uur spelen Suzanne Maarschalkerweerd die gelijk maakte. De dames uit Ermelo bleven aandrin gen en een kwartier voor het eindsig naal konden zij twee maal scoren. Ver volgens ging een schot van Linda Wal let rakelings over. De eindstand bleel 3-1. Telefoon (02155) -1 30 14 De leden van schaatsvereniging Eem- land die woensdag deelnamen aan de eerste tweehonderd kilometer wed strijd op natuurijs van dit seizoen, op de Oostenrijkse Weissensee hebben het zwaar te verduren gehad. Door de aan houdend stijgende temperatuur was de bovenlaag van het ijs zacht en broos ge worden. Bovendien waren er verschil lende scheuren en wakken ontstaan. Hierdoor werd het schaatsen ernstig bemoeilijkt. Om deze reden besloot Dick van Asch, die aanvankelijk wel zou rijden, af te zien van deelname en de groep als toe schouwer te volgen. De rest van de Soester delegatie waagde het er wel op. Hoewel de Eemlanders, van wie er drie al twee keer eerder aan de start versche nen, goed getraind waren, moest Kees Engberink na vijfentwintig kilometer als eerste afhaken. Angelique van de Berg, die vorig jaar honderd kilometer reed, moest dit keer na vijftig kilometer afscheid nemen van de rest. Ook de overgebleven rijders, Ries van de Berg, Jaap Blauwendraat, John Engberink en Ad Mocking reden de race niet uit. De conditie van het ijs was inmiddels dus danig achteruit gegaan, dat het hen na honderd kilometer verstandiger leek te stoppen. Carl Verheijen, zoon van de bekende Eddie Verheijen en lid van schaatsver eniging Eemland, verbrak dinsdag op de Vechtse Banen in Utrecht het baan record voor junioren A op de 10.000 meter. Met 15.30.81 verbeterde de Woudenberger het record dat al en,ge jaren op naam stond van Thomas Bos. Hiermee heeft de achttienjarige Ver heijen definitief zijn naam gevestigd in het gewestelijke schaatswereld]e. Met Juliën Smink vormt hij het duo dat op 12 en 13 februari deelneemt aan het Nederlands Kampioenschap Ali-round voor junioren. Verheijen reed zondag ook twee persoonlijke records. Op de 500 meter liet de student geneeskunde 42 93 noteren en voor de 1000 meter ging 1 24.45 de boeken in. Ook Susanne den Hertog presteerde zondag goed. Zij verbeterde met 54,17 haar persoonlijk record op de 500 me ter met ruim een seconde en op de 1000 meter maar liefst met drie seconden, zodat nu 1.51.93 haar beste tijd is. Sandra Engberink reed de 1000 meter in 2.08.12 wat ook een verbetering van haar persoonlijk record op deze afstand betekende. Tom Versteeg had gehoopt 2.15.00 te rijden om zich te plaatsen voor de baankampioenschappen in Utrecht, maar met 2.16.71 kwam hij net iets te kort op de 1500 meter. Vrij dag had hij echter meer geluk: toen ver beterde hij zowel zijn beste tijd op de 500 als op de 1000 meter. 43.97 en 1.29.34 zijn de nieuw te kloppen tijden. Veteraan Arie Treur, die onlangs club kampioen veteranen werd, scherpte vrijdag ook zijn beste 500 meter tijd aan door 45.22 te laten klokken. VELDVOETBAL 1. Cees-Jan de Vries (WZ'49) 14 2. Ronald Merkenij (SEC-zat.) 7 Danny Brandenburg (Hees) 7 4. Richard de Bruin (SEC-zat.) 6 Gabriël van Gastel (SEC-zat.) 6 Edwin Lazonder (Hees) 6 Peter van der Munt (VVZ'49) 6 8. Frank Baars (WZ'49)5 Jeroen van Veenendaal (Soest) 5 Michel Vlaswinkel (Soest)5 1. Mustafa Aksit (Firtina'93) 32 Zeki Kurt (Firtina'93)30 3. Öscan Satikboga (Firtina'93) 27 4. Jan Frommink (Hees) 20 5. Veysel Ersahin (Firtina'93) 19 Eric Looijsen (Hees) 19 7. Saban Aksit (Firtina'93) 18 Peter de Jong (Hees 18 9. Danny Brandenburg (Hees) 11 Eddy Brinkman (DVS) 11 Ramon Heynen (SEC)11 WOENSDAG 9 FEBRUARI Zaalvoetbal 21.00 uur Tafelberg-SEC (Huizen) ZATERDAG 12 FEBRUARI Basketbal 19.15 uur Prisma College 5-The Red Stars (D) (Utrecht) 20.00 uur Hurricanes-The Red Stars (H) (Spijkenisse)(13-2) Voetbal 14.30 uur Kockengen-WZ'49 (Koc- kengen) Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdagavond van af 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur DVS/Knollentuin-Wings (Beukendal) ik ben eigenlijk tussen de badminton- banken geboren. Ik ben vanaf de jeugd door m'n vader getraind en begeleid. Toen ik zestien jaar was, wilde ik al les eruit halen wat erin zou kunnen zit ten. Op mijn negentiende werd ik Ne derlands jeugdkampioen. Ik richt me nu op de top tien van de wereld. Ik ben een individualist. Het hele bewegings ritme spreekt me aan. Ik speel veel met fantasie, ik kan me helemaal uiten in badminton. Het explosieve van bad minton vind ik in geen enkele sport te rug. Het mooie is het lopen in combi natie met het slaan, proberen om die harmonie te vinden. Je moet wel su perfit zijn en krachttraining doen. Badminton is voor mi j het mooiste be roep. Ik ben full prof en topsport bete kent voor mij. dat je er heel zuinig op moet zijn. Profsport kun je doorgaans tussen je achttiende en dertigste doen. dat is maar een bepaalde periode van je leven. Korter dan je denkt en daarom wil ik er alles uithalen. Badminton blijft populair. Het aantal topbadmintonners is natuurlijk klein. Het aantal recreatieve badmintonners is veel groter en ook die leden zijn zeer belangrijk'. Wilt u meer informatie over badmin ton, bel dan met de Nederlandse Badminton Bond, 03402 - 47496. 'Judo, dat is eigenlijk de keus van mijn ouders geweest. Ik was vijf jaar en ze ko zen voor judo omdat het vormend zou zijn. Het zou ook goed zijn voor je zelf beheersing. In mijn jeugd liet een aantal jongens judo vallen, maar ik ben ermee doorgegaan. Mijn ouders vonden dat als je ergens aan was begonnen, je het dan ook af moest maken. In mijn geval was dat proberen de zwarte band te halen. Judo is zo intensief, zo karaktervormend. Ik vind judo de meest complete sport, zowel voor lichaam als geest. Je hebt er heel veel uithoudingsvermogen voor nodig. Bij voetbal en andere teamspor ten kun je je achter iemand verschuilen. Bij judo kun je niemand anders de schuld geven. Je doet het in je eentje. Je hebt maar vijf minuten, dus je kunt je geen misstap veroorloven. Het mooie van judo is vanuit een onmogelijke situatie iemand via een goede worp tot overgave dwin gen. Je leert bij judo je grenzen verken nen'. Wilt u meer informatie over judo, bel dan met de Judo Bond Nederland, 03402 - 38114. Door de achtste wedstrijd te winnen, heeft Jan Livestro rijn koppositie in de wintercompetitie verstevigd. Met nog twee visdagen voor de boeg zien de kansen op de eindzege er goed uit. Langs de Eem in Amersfoort onder vonden de vissers hinder van het te snel stromende water. Dit alles deerde Livestro het minst. Met 3.55 meter werd hij eerste en hield hij zijn naast belagers (Evert en Gerrit Ka- sius) ver achter zich. Zij werden elfde en zestiende. De tweede plaats was voor Jan Groenewoud (3.19), derde werd Willem van der Kraats (2.74). 'Ik heb even aan voetbal en tennis ge daan, maar ik was niet echt een sportief type. Ik was veertien jaar toen ik met bridge begon. M'n vader heeft het me geleerd. We speelden het thuis met z'n vieren. Op 19-jarige leeftijd debuteerde ik in de meesterklasse en in '87 werd ik met mijn vaste partner Enri Leufkens wereldkampioen bij de junioren. Sinds '81 speel ik met hem. Bridgen is bijvoorbeeld heel wat anders dan schaken, een sport waarop men zich suf studeert. Bij bridge kun je nog eens een minder verantwoorde actie nemen wat niet verkeerd hoeft uit te pakken. Het is ook prettig, dat één spel na on geveer acht minuten is afgelopen. Fouten kun je snel van je afzetten. Bij schaken is een spel direct afgelopen na de laatste zet. Het mooie van bridge is de uitdaging om erachter te komen hoe een spel in elkaar zit. Je kunt zoveel con clusies trekken, echt een denksport. Heel wat anders oc'. dan klaverjassen, waar bij je maar acht kaarten krijgt. Er zit on getwijfeld iets van tellen en seinen in klaverjassen, maar er zit oneindig veel in bridge. Je zoekt een theoretische speelwijze, maar je moet ook een prak tische speelwijze kunnen taxeren zodat de tegenstanders een foutje maken.' Wilt u meer informatie over bridge, bel dan met de Nederlandse Bridge Bond. 030 - 712644 en vraag de brochure aan. Tijdens de derde ronde om het Regio kampioenschap turners wisten Tjerk Egtberts en Michiel van Schaffelaar beiden brons te behalen. Voor Egt berts was dit een verrassing, daar hij beide voorgaande rondes als tweede eindigde. In de C2-klasse moest Michiel van Schaffelaar tot het uiterste gaan. Zijn concurrent was de sterkste aan sprong en sloeg een gat van 1.65 punt. Van Schaffelaar veroverde aan ringen en brug 1.05 terug waardoor hij op 0.60 bleef steken. Over drie wedstrijden bleef hij terecht zijn opponent met 3.80 punten voor. In de C5-klasse leverde Willem Strij - bosch een uitstekend resultaat door met 41.60 punten vierde te worden. Zijn ringoefening en rekoefening waren goed voor twee derde plaatsen. Rudy van Schaffelaar en Bart Eichholtz turn den zeer wisselvallig en eindigden op de achtste respectievelijk negende plaats. In het eindtotaal werd de nu ontbreken de Oran Hoffmann vijfde, Willem zes de, Rudy negende en Bart elfde. De vijfde competitiewedstrijd van De Duinkikkers heeft wisselende resulta ten opgeleverd. Sebastiaan Schuurman en Sharon Post startten langzamer dan normaal, maar in het tweede program manummer pakten Bram Houben, Oli- vier Arnold, Roel Koot, Jurgen van Nimwegen, Peter Oosthof, Pieter Da- men, Raymond Honderdors en gast- zwemmer Rob Zandstra allemaal een persoonlijk record op de 50 meter vrije slag. De 29.5 van Rob was zeer snel. Op de 100 meter vrije slag meisjes had Het- ty van Loenen kennelijk niet haar dag. Natuurlijk pakte Astrid Buxdorff weer een persoonlijk record en verbeterde Tish Kuiper haar eigen clubrecord tot 1.08.0 minuten. Sandra Kuyer moest haar krachten verdelen over vier starts, want onverwacht moest zij een zieke clubgenote vervangen. Met name in de estafette zwom zij een goede 100 meter schoolslag. Vivian Spronk komt hele maal terug. Vorige week twee persoon lijke records en ook deze week twee snellere tijden. Voor Mirjam van der Wal, Leontine Loeber en Inge van Nim wegen het zware nummer van de 200 meter wisselslag. Toch zag Leontine kans haar novemberrecord te breken. ZWEMMEN De Duinkikkers 100 meter schoolslag: Sebastiaan Schuur man 1.51.4; Sharon Post 2.01.2; Olivier Ar nold 2.05.6; Bram Houben 1.50.5; Jurgen van Nimwegen 1.56.3; Roel Koot 1.41.7; Peter Oosthof 1.37.4; Rob Zandstra 1.33.6; Raymond Honderdors 1.33.3; Pieter Da- men 1.28.2. 50 meter vrije slag: Bram Houben 38.2; Oli vier Arnold 37.6; Roel Koot 35.0; Jurgen van Nimwegen 35.9; Peter Oosthof 33.1; Pieter Damen 33.2; Raymond Honderdors 31.2; Rob Zandstra 29.5. 50 meter vlinderslag: Joanna Thijs 45.3; Vi vian Spronk 40.5; Sandra Kuyer 44.2. 100 meter vrije slag: Hetty van Loenen 1.21.6; Astrid Buxdorff 117.1Tish Kuiper 1.08.0; Sandra Kuyer 1.16.8; Sebastiaan Schuurman 1.37.6; Sharon Post 1.50.7; Mirjam van der Wal 1.17.5; Leontine Loe ber 1.16.4; Inge van Nimwegen 1.14.2. 100 meter rugslag: Sandra Kuyer 1.34.7; Joanna Thijs 1.30.8; Vivian Spronk 1.26.8; Marja de Zoete 1.25.4; Annuska van Drie 1.20.7; Lize van der Berg 1.22.0; Hetty van Loenen 1.35.4; Tish Kuiper 1.17.0; Astrid Busdorff 1.27.7; Robbert Knipscheer 1.26.6; Ronald Ophorst 1.24.8; Bastiaan de Vogel 1.24.0; Jelle Sonnevelt 1.20.4. 100 meter vlinderslag: Xander Bremer 1.12.5; Steven Uyland 1.05.9; Marja de Zoete 1.28.6; Annuska van Drie 1.25.9; Li- ze van der Berg 1.24.4. 200 meter wisselslag: Mirjam van der Wal 3.08.1; Leontine Loeber 2.58.7; Inge van Nimwegen 3.01.7; Xander Bremer 2.40.7; Steven Uyland 2.21.9. 200 meter vrije slag: Bastiaan de Vogel 2.40.9; Ronald Ophorst 2.36.3; Robbert Knipscheer 2.36.2; Jelle Sonnevelt 2.18.5. Soester Bowling Vereniging Senioren: Bodrum - Boule d'Or 1-4; Bloopers - No Name 5-0; Zilveren Ster - Big Splitters 0-5; Flying Pin Ten - Arrows 4-1; De Enghe - Van Ede 1-4; Baanbrekers - Game Over 2-3. Jeugd: The Beauty's - The Beast 1-4; The Sisters - Bowling Boys 4-1; Cool Cat - Knudde bende 5-0. TURNEN De Springbokken (vloer; voltige; ringen; sprong; brug; rek; totaal; plaats) C6 Tjerk Egtberts 7.50; 3.00; 8.55; 8.90; 6.25; 4.85; 39.05; (3e). C5 Willem Strijbosch 7.00; 6.70; 7.70; 7.35; 6.40; 6.45; 41.60; (4e). Rudy van Schaffelaar 6.60; 7.50; 5.90; 6.70; 6.60; 5.30; 38.60; (8e). Bart Eichholtz 5.80; 6.70; 6.75; 6.00; 5.90; 5.00; 36.15; (9e). C2 Michiel van Schaffelaar 6.30; 7.00; 7.20; 6.25; 7.40; 4.90; 39.05; (4e). VOETBAL Hees WZ'49 F2-Hees F1 3-1; Hees El - Eem- dijk El 2-4; TOV Cl - Hees Cl 2-3; Hees Al - SEC A2 6-2. SEC Uitslagen 5 februari 1994. APWC Al - SEC Al 0-1; Hees Al - SEC A2 6-2; Nijenrodes BI- SEC B1 2-0; Ams- vorde Cl - SEC Cl 0-9; WZA C4 - SEC C2 1-4; SEC Dl-TOV Dl 5-l;SECD2- Hoogland D4 16-1; SEC El - Roda E5 3-2; SEC E2 - Roda E10 0-4; SEC F1 - Hoogland F4 2-1Hoevelaken F3 - SEC F2 1-0. Soest SO Soest Al - OSM'75 Al 2-0; NSC A2 - SO Soest A2 3-0; SO Soest BI - OSM'75 BI 1-6; Roda'46 B4 - SO Soest B2 5-1; Quick Cl-SO Soest Cl 1-0; SO Soest C2 - APWC C2 2-2; SO Soest Dl - GVW Dl 2-0; Baarn Dl - SO Soest D2 3-4; Spaken burg D3 - SO Soest D3 9-1; SO Soest D4 - Roda'46 D8 5-3; SO Soest El - VVZ'49 El 2-4; Limvio El - SO Soest E2 3-5; Ams- vorde E2 - SO Soest E3 5-2; WZA E5 - SO Soest E4 3-5; SO Soest E5 - Cobu boys El 2-0; CJW E3 - SO Soest E6 3-1; SO Soest F1 - KWA F1 6-5; SO Soest F2 - A'foortse boys F1 2-1; VVZA F3 - SO Soest F3 8-2; Eemdijk F3 - SO Soest F4 1-0; SO Soest F5 - Roda'46 Fll 0-7; HVC F2 - SO Soest F6 6-5; SO Soest F7 - Quick F5 4-2; Hierden djb - SO Soest djb 4-1; Huizen djc - SO Soest djc 3-6. WZ'49 Zwaluwen Vooruit Al - WZ'49 Al 3-3, Spakenburg B2 - WZ'49 B2 6-5, WZ'49 Cl - Eemboys Cl 3-1, WZ A D2 - WZ'49 Dl 2-1, SO Soest El - WZ'49 El 2-4, WZ'49 E2 - CJW E2 1-8, WZ'49 E3 - Spakenburg E6 4-0, TOV F1 - WZ'49 F1 3-1, WZ'49 F2 - Hees F1 3-1, Spaken burg F5 - WZ'49 F3 4-1. SCHAATSEN SV Eemland Baanwedstrijden Vechtse Banen Utrecht: Uitslagen 4 februari, 500 meter: Tom Ver steeg 43.97 (pr)rCostijn Zwart 62.37, Bert van der Weerd 42.51, Arie Treur 45.22 (pr), Vincent Verburg 47.77, Eefje van de Bor 53.58. 1000 meter: Tom Versteeg 1.29.34 (pr), Costijn Zwart 2.10.47. 1500 meter: Bert van der Weerd 2.09.11, Arie Treur 2.21.98, Vincent Verburg 2.25.89, Eefje van de Bor 2.46.7.6 februari, 500 me ter: Carl Verheijen 42.93 (pr), Susanne den Hertog 54.17 (pr), Sandra Engberink 64.19, Martin Baltus 41.21, Tom Versteeg 44.04. 1000 meter: Carl VËrheijen 1.24.45 (pr), Susanne den Hertog 1.51.93 (pr), Sandra Engberink 2.08.12 (pr). 1500 me ter: Martin Baltus 2.10.21, Tom Versteeg 2.16.71. m INTEGRATIE GEHANDICAPTEN Postbus 850,3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 75 33 44 - Fax (033) 75 77 15 Hees De A-junioren van Hees herstelden zich afgelopen zaterdag knap na de ne derlaag vorige week tegen Eemdijk. Plaatsgenoot SEC had gedurende de hele wedstrijd weinig in te brengen te gen Hees, die bijna de gehele wedstrijd domineerde. SEC kwam wel goed uit de startblokken door al in de eerste mi nuut weinig attent ingrijpen van de de fensie doeltreffend af te straffen. Hees nam daarna het heft in handen, maar kon pas in de 25ste minuut langszij ko men. Hees bouwde de voorsprong uit naar 6-1 waarna SEC vlak voor tijd nog een keer kon tegenscoren. SEC Deze week een compleet competitie programma voor de jeugdelftallen van SEC. Grote en nipte overwinningen voor zeven teams en viermaal verlies waren de resultaten. Heel gunstig was de nipte, doch verdiende, overwinning van de Al junioren uit bij APWC. Door het verlies van medekoplopers blijven zij aardig in de race voor de koppositie. De A2 junioren moesten in de derby aan de Kooiweg hun meerdere erken nen in het hooggeplaatste Hees A1Het regionale B1 team verloor wat ongeluk kig uit bij Nijenrodes in Breukelen. Zo wel de beide C, als ook de D teams wis ten overtuigend te winnen. Soest Het nieuwste team van SO Soest, de F7, I kwam voor het eerst in het veld. SO J Soest F7 speelde onder leiding van de i jeugd voorzitter Jan Danvers tegen i AFC Quick F5De twee keepers Ali II- han en Jeffrey Arkes hebben twee doel- i punten moeten doorlaten. SO Soest F7 scoorde onder ruime belangstelling maar liefst vier keer. Spannend was de i wedstrijd SO Soest Dl tegen GWV Dl. Nadat Taco de Groot 1-0 voor SO Soest scoorde kwamen de Soester pu pillen behoorlijk onder druk te staan. En zoals vaak in de voetbalsport, gaf SO Soest met de tweede goal van Je roen van Dijk de nekslag. Het vlagge- JpJjjP ,Y®n de Jeugd speelde thuis tegen GSM 75. Met verzorgd voetbal werd er met 2-0 gewonnen, Duncan Stanton en Jeroen Kok scoorden de goals. WZ'49 VVZ49 Al heeft een punt moeten achterlaten bij Zwaluwen Vooruit Al. Al na tien minuten moest WZ'49 het, als gevolg van een rode kaart, met een man minder doen in een onprettige wedstrijd: 3-3 was het hoogste dat er met tien man in zat. De overige elftallen speelden met wisselend resultaat. De B i was voor de tweede week achtereen niet ingedeeld en staat te popelen om haar leiderspositie verder uit te bou wen. De B2 verloor uit in een doelpunt- R? VV7r?Van Spakenburg B2. yvz Cl blijft succesvol. Nu werd Eemboys met 3-1 verslagen. De Dl verloor uit met 2-1 van WZ A D2. dergedaa ter CDA I halte bev; Even om nogal ha£ verdere dervraag* tevreden dienen t< andere j meenten woners li zinvolle Verrasse ook voo breed, p< tenlijstei Acht po maart a zonderii GroenL kennisn aimabel Stem Cl zeggen, rust Nel Soest, v het Hai Boerko geen st< Baks ge staan v Groenl 1 GPV/S Visser, nismak maar n Versch één uit berger; didatei evemvi Handij er tussi kels to op het De kie zijn da ke san thuis h de op slechts op z'n dig. Z, partije integn van de twee g weinig Geen dorp I Soest i Een 2i of ver betrap video< in del gelevc

Soester Courant | 1994 | | pagina 16