R.OUD Vernuur 1 ióhOCK illem Van Oosten PRIKBORD T fotoservice ince van shock oncert met Politiek forum van NCYB en KVG op donderdag 10 februari PAGINA 20 WOENSDAG 9 FEBRUARI 1934 SOESTER COURANT PAGINA 21 ouleurs: Bleu' Her Courant nformatiebron »ck 5B RPF-lijsttrekker in 'In de Ruimte' Politiek forum bij Trema '87 Politieke partijen presenteren zich aan Marokkanen Wie vergelijktleest de Soester Courant Vrijwilligers Vakature Bank Vakantiewerk Auto gestolen van 34-jarige Soester Klachten bezorging Soester Courant Lezing in Soest over dissociatieve identiteitsstoornis Burgerlqk^tan^J Y erkiezingsforum ouderen vrijdag in Groot Engendaal Weer rommelmarkt op De Driesprong Inspraakavond voor gehandicapten naar 1 maart verschoven Spullen welkom op rommelmarkt geref. kerk vrijgemaakt Apparatuur en cd's met inbrekers mee NNereldI/1/inkel De Macadamianoot wint veld V cz> - co Vleesverkoop Bewoners Nieuwenoord in Tineke's Wereld Keramiek, sieraden, glas en objecten in MC Molendael Pastorale aderlating dreigt in Soestdijk De Lopers van de week Maatschappelijk werk Helpt U mee? Geef bloed, word RODE KRUIS Soest/Soesterberg Tel. (02155) 1 79 98 Bloedbank Gooi en Eemland Hilversum Tel. (035) 24 50 27 Informatierubriek voor ouderen Kerkdiensten NYSH houdt ook carnavalsavond Weer pakketten inleveren voor Poolse vrienden Dierenlief Dierenleed Medische dienst Muziek in Utrecht Gerard Pompe te gast bij PASO Gevonden I voorwerpen I aat 46, tel. 19577 3 februari l van de 200ste veijaar- anse Revolutie, in 1989 e filmmaker Krzysztof I idee voor een nieuwe cy- I waarmee hij waarschijn- van zijn "Dekalog" (De n) hoopte te evenaren. van de kleuren van de I elt hij de revolutionaire I orde: Vrijheid, Gelijk- H >chap. Bleu behandelt de i an en dochtertje bij een zijn omgekomen, kan Ju- nog de kracht opbrengen X wen. Ze besluit zich hele- 1 laken van het verleden: I geeft ze weg, de boerderij t biedt ze te koop aan en iek vernietigen waar haar w iponist was, aan werkte, p intrek in de Parijse bin- ft ze in alle anonimiteit een I en leidt. Toch zoekt het K steeds weer op: een ge- Dngeluk, een leerling van C en straatmuzikant die de lt waar haar man aan 5 j stierf. Door haar contact I denbuurvrouw, die in een t, ontdekt ze indirect een 1 ar man voor haar verbor- I noche ("The unbearable 3 neing", "Les amants du vond Kieslowski de per- 1 ilspeelster. Haar gezicht Julie's gemoedstoestan- Ij or de kleinste nuances. In fs letterlijk, als we in de haar oog de arts zien die 1 van haar familieleden ver- I meijer maakt boventonen t klankschalen, rvaren wat "boventonen" en geest kunnen beteke nd wordt verzorgd door ïeijer, musicus en hyp- apeut. .00 uur. Toegang: f 17,50. en opgave: tel. 20335 in i Soéslerbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 02155-13109 '/an Weedestraat 147 Soestdijk 02155-25942 Hamseweg 21/4Hoogland 033-807151 Cleaner' van Oscar Prin- l te zien in Artishock. gastmuzikant Marcel Se- drummer begon al op zeer tijd te musiceren. Door zijn ;t Koos Serierse) kwam hij inraking met jazz en kreeg nheid om met diverse jazz- samen te spelen. Hij is ac te groep Batida en daar- gelegenheidsformaties. Zo jaar in Artishock te horen ld Povel. Marcel Serierse is l muzikant die talloze op- ?t verzorgd met uiteenlo- n als Ernie Watts, Johnny Froger en Chaka Khan. terdag is hij in Artishock te >n 5B: Semmy Prinsen - te- Peter van Marle - piano; - bas; Laurens Miedema erierse - drums. 1.30 uur. Toegang gratis. In het wijkgebouw van de Emma- kerk wordt morgen, donderdag 10 februari, een politiek forum ge houden. De organisatie is in han den van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) en het Katholiek Vrouwen Gilde (KVG). Leen van Dijke. (Landelijk) RPF-lijsttrekker Leen van Dijke spreekt morgenavond, 10 februa ri, in het In de Ruimte-paviljoen aan de Insingerstraat 39. Hij is de opvolger van Meindert Leerling en hoopt na de ver kiezingen samen met mr. André Rou- voet een deel van het reformatorische en evangelische volksdeel te vertegen woordigen. Van Dijke, commercieel medewerker van een bouwmaterialen- handel, was o.a. lid van de Provinciale Staten van Zeeland. De avond biedt gelegenheid om kennis te maken met Van Dijke en Rouvoet. Het thema is: "De bijbel en de prakti sche politiek". Het Soester gemeente raadslid Wiebe Meilof, lijsttrekker vooi de gezamenlijke lijst GPV/SGP/RPF. sluit de avond af. De bijeenkomst be gint om 19.45 uur. Onder leiding van spreker en discussie leider Ed van Westerloo (directeur van de NOS) komen vertegenwoordigers aan het woord van de acht partijen die op 2 maart aan de gemeenteraadsver kiezingen meedoen. De bijeenkomst is georganiseerd om vrouwen te helpen bij het maken van een bewuste keuze als ze in het stem hokje staan. Daarbij wordt niet alleen gedacht aan de verdeling van de zetels in de lokale raadszaal, maar tevens aan de verkiezingen voor de Tweede Kamer (3 mei) en het Europees Parlement (9 juni). Het politiek forum in het wijkgebouw van de Emmakerk begint om 19.30 uur. Het wijkgebouw is te vinden aan de Re- gentesselaan. Trema '87, het gemeentelijk centrum voor basiseducatie aan de Klaarwater- weg 5, organiseert morgenochtend (donderdag 10 februari) een politiek forum voorde cursisten. Alle acht deel nemende partijen zijn vertegenwoor digd. Het thema is: "Waarom zou ik gaan stemmen, want wat maakt die ene stem van mij uit?" In de lessen heeft Trema '87 ruim aandacht besteed aan de gemeenteraadsverkiezingen, zowel voor de Nederlandse als de buitenland se cursisten. Zij krijgen ook gelegen heid om vragen te stellen. De bijeen komst begint om 9.15 uur. In de Marokkaanse ruimte van buurt huis De Eng presenteren morgenavond de politieke partijen uit Soest zich aan de Marokkaanse inwoners van Soest. Onderwerp van gesprek is uiteraard de gemeenteraadsverkiezing van woens dag 2 maart. Alle Marokkaanse inwoners uit Soest en Soesterberg zijn welkom. De voor lichtingsavond begint om 19.00 uur. De toegang is gratis. Buurthuis De Engh is te vinden aan de Albert Cuyplaan. Smitsweg 311, tel. 12630 Vakantievrijwilligerswerk is er in soor ten en maten. Zo zorgen vrijwilligers er voor dat kinderen, vakantiegangers, ge handicapten of zieken een leuke vakan tie krijgen, werken ze bij campings, in de natuur of bij werkkampen. De mo gelijkheden zijn legio. Er is een groot aantal organisaties dat gedurende de vakantieperiode(s) met vrijwilligers wil werken. De activiteiten waarvoor zij vrijwilligers vragen verschillen van het organiseren van sport- en spelactivitei ten op een camping tot het hooien van drassige graslandjes. Elke organisatie is verantwoordelijk voor de werkzaamhe den die vrijwilligers verrichten. Vakatures 3-11: Centrum verstandelijk gehan dicapten Den Dolder zoekt vrijwilligers voor bezoek aan koffieconcert met be woners. 4-115: Ontmoetingsclub filmliefheb bers zoekt medewerk(st)ers voor publi citeit in maandelijks filmblaadje. 5-118: Centrum natuur- en land- schapsedukatie zoekt vrijwilligers die edukatieve programma's begeleiden willen begeleiden (het hele seizoen). 7-141: Vereniging jeugd- en jonge renwerk zoekt vernieuwers (meewer kend) voor aktiviteitenprogramma en trainingsroute; eenmaal per twee jaar een programma ontwikkelen voor we reldcongres. 9-113: Vereniging monumentenzorg vraagt vrijwillig(st)ers met bouwkundi ge talenten (-opleiding) die aan een werkkamp willen deelnemen jongeren 16 tot 24 jaar. 11-101: Dierenbescherming Baarn- Hemnes vraagt vrijwillig(st)er voor haar dierenambulance, bij vervoer naar dierenarts, trimsalon e.d., ook bij onge vallen. Van dieren houden en rustig kunnen handelen is vereist. 14-108: Belangenvereniging doof- blinden vraagt mensen die ogen en oren willen "uitlenen", om deelname aan het leven van alledag af en toe enigszins mogelijk te maken. 17-104: Maatschappelijke dienstver lening zoekt groot aantal vrijwillig (st)ers voor begeleiding ouderen met ouderenbus. Goede fysieke conditie en kennis van wegen, straatnamen en bij zondere lokaties in Soest vereist. Inlichtingen bij de Vrijwilligers Vaka ture Bank, Smitsweg 311, dinsdag t/m donderdag 9.00-12.00 uur, tel. 12630. Vanaf een parkeerplaats van de Smits weg is tussen vrijdagnacht en zondag morgen een auto gestolen. De wagen is eigendom van een 34-jarige man uit Soest. Het gaat om een Ford Escort. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan de zelfde avond nog nabezorgd. Op zaterdagmiddag 19 februari wordt in De Bereklauw (Steenhoffstraat 63) een lezing gehouden over dissociatieve identiteitsstoornis. Deze stoornis ont staat door o.a. incest, lichamelijk en geestelijk geweld, misbruik en mishan deling, waardoor mensen met name in hun jonge jaren ernstige trauma's oplo- pen. Een van de bekendste vormen van dis sociatieve stoornis is MPS (meervoudi ge persoonlijkheids-stoornis), een overlevingssysteem waarin de mens zijn persoonlijkheid heeft weten te verdelen in een aantal personages, die in één en hetzelfde lichaam functioneren, om het aangedane leed aan te kunnen. Iedere persoon draagt dan een eigen stukje leed; ze leven los van elkaar. De gevolgen zijn o.a. geheugenverlies, stemmen in het hoofd of rondom, sla peloosheid, onbespreekbare angsten, hoofdpijnen, enorme rusteloosheid en het idee meestal buiten het lichaam om te handelen en spreken, alsof men in een droomwereld bestaat. Het is van groot belang deze stoornis te onderkennen, omdat foutieve diagnos tiek en verkeerd ingeschatte behande lingen funest kunnen zijn. De prognose tijdens een gestructureerde therapie mag zeer positief genoemd worden. Onlangs is de Stichting DIS (dissocia tieve identiteitsstoornis) opgericht. Na mens deze stichting komt Liz Bijnsdorp uit Soest de lezing in de Bereklauw hou den. De lezing duurt van 14.00 tot 17.00 uur en er is ruimte voor het stel len van vragen. Periode 31 januari t/m 4 februari. GEBOREN: Engelina Leonarda, dochter van L.W. Jenneskensen E.N. van Eenige. - Nata lie Ingela, dochter van M.J.M. de Boer en E.P.M. Tiggelman. ONDERTROUWD; Robertus Hendrikus Antonius van den Breemer en Marieke Spijker. - Marten Denekamp en Aletta Franciska van Toor. - Jan de Bruijne en Anita Bartje Beukelman. GEHUWD: Geen. OVERLEDEN: Dorothea Francisca Maseland, wed. van J.G. Geradts. - Maurice Hubert Jo- seph Maria Bogaers, echtge. van H.L. Heijers. - Hendrikus Johannes van der Lugt. - Libbina Hendrika Betlem, echt- gen. van G.J.H. van den Hoven. - Adriana Geertruida Jonker, wed. van Y. Oldenburg. De gezamenlijke ouderenbonden van Soest (ANBO, KBO en POB) organi seren op vrijdagmiddag 11 februari een politiek forum met het oog op de ge meenteraadsverkiezingen. Van alle acht partijen die aan de verkiezingen deelnemen zijn de lijsttrekkers uitgeno digd. Het forum staat onder leiding van KBO-voorzitter J.R. van Poppeten. Iedere lijsttrekker zal een toelichting geven opzijn verkiezingsprogramma en vooral die zaken belichten die betrek king hebben op het welzijn van oude ren. Er is ruim gelegenheid tot het stel len van vragen. De bijeenkomst wordt gehouden in de grote zaal van Groot Engendaal, Boek weitland 103, en begint om 14.00 uur. Op zaterdag 26 maart houdt de rooms- katholieke Daltonschool De Drie sprong weer een rommelmarkt. Met de opbrengst wordt iets voor de school aan de St. TJieresiastraat gedaan en worden Afrikaanse kinderen geholpen. Spullen voor de rommelmarkt kunnen dagelijks worden ingeleverd op de school. Even tueel kunnen de goederen ook worden opgehaald (tel. 27796). De inspraakavond over de verordening voorzieningen gehandicapten wordt niet gehouden op maandag 7 maart, maar op dinsdag 1 maart. De bijeen komst vindt plaats in de raadszaal van het gemeentehuis aan het Raadhuis plein. De aanvang is vastgesteld op 19.30 uur. In de loop van dit jaar organiseert de ge reformeerde kerk (vrijgemaakt) aan de Parallelweg een rommelmarkt voor de kerkbouw. Wie daarvoor spullen wil af staan kan ze thuis laten ophalen na een telefoontje naar de familie Smid, tel. 27928, op werkdagen tussen 18.30 en 19.30 uur. Gevraagd wordt: huishou delijke artikelen, speelgoed, elektrische apparaten, kleding, boeken, etc. Inbrekers hebben een videorecorder, twee boxen en vijftig cd's meegenomen uit de woning van een 55-jarige man aan de Hobbemalaan. Dat moet vrij dagmorgen tussen acht en elf uur zijn gebeurd. Ze forceerden het schotslot van een deur om het huis te kunnen be treden. \^\^Sticlrting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 28132 De verbouw van Macadamianoten is in opmars bij de coöperatie Coocafé in Costa Rica. Met de aanplant van de no- tebomen is men in 1983 op kleine schaal begonnen. De bomen werden in afwisseling met de ko.ffiestruiken ge plant. Hiermee vond een doorbraak plaats in de monocultuur van de koffie. Deze milieuvriendelijke vorm van land bouw zorgt ervoor dat de grond minder snel uitgeput raakt. Een ander positief punt is dat de boe renfamilies vbor hun inkomen minder afhankelijk zijn van koffie. De koffie prijs op de markt is laag door de moor dende concurrentie. De inkomsten die de Macadamianoten opleveren vormen een welkome aanvulling op het gezins inkomen. Sinds 1990 is de verkoop van de noten een succes. Het duurt namelijk een aan tal jaren voordat een boom vrucht gaat dragen. De noten zijn bestemd zowel voor de binnenlandse markt (de men sen zelf) als voor de export. Ze smaken uitstekend en zijn ook in Nederland zeer gewild. Macadamianoten zijn naast de reeds overbekende Para-, Pecan- en Cashew noten verkrijgbaar in de Wereldwinkel, geopend de gehele week van 9.30 - 17,00 uur; alleen op maandag gesloten. u CO 111 Verkoop - Verhuur Reparaties van ■RB gereedschappen en BSn Qwitft machines voor de vakman en de doe-het-zelver Industrieweg 37b - Tel. 19589 Donderdagmiddag om 14.00 uur zal aan het slachthuis aan de Lange Brink- weg weer verkoop plaatsvinden van vrijbankvlees. De verkoop staat open voor iedereen. In het tv-programma "Tineke's We reld" kiest Tineke de Nooy steeds die items en mensen als onderwerp, die raakvlakken hebben met of onderdeel uitmaken van haar eigen wereld. Eén van de mensen die tot Tineke's kennissenkring behoort is de kunst schilder Herman Verheul (door de fa milie De Nóoy ook wel Manus ge noemd). Verheul werkt al jaren op Nieuwenoord, een centrum voor men sen met een verstandelijke handicap in Baarn. Zijn enthousiaste verhalen over hoe inspirerend het werken met de be woners van Nieuwenoord voor hem is, ook voor z'n werk als kunstschilder, en het plezier dat hij dagelijks beleeft als hij met hen werkt, waren voor Tineke aan leiding om eens een dagje bij Manus in deze bijzondere woonwijk van Baarn op bezoek te gaan. Tevens brachten zij een bezoek aan het Ziekenhuis Eem- land m Amersfoort waar tot 24 februari een expositie te bezichtigen is van schil derijen van Piet Schopping, bewoner van Nieuwenoord en leerling van Ver heul (locatie "St. Elisabeth"). Boven genoemd programma-onderdeel wordt vanavond om 20.25 uur uitgezonden op RTL 4. Tot en met 14 maart is in Medisch Cen trum Molendael een tentoonstelling te zien van Sibylle Sanger. De in Oosten rijk geboren kunstenares exposeert vi trine keramiek en glas, sieraden en ob jecten. Zij woont momenteel in Tuil en 't Waal. Eveneens te zien zijn schilderijen van Pim Leefsma uit Gouda. Van hem han gen ongeveer dertig acrylschilderijen in het ziekenhuis aan de Soesterbergse- straat. In protestants Soestdijk dreigt zich een pastorale aderlating voor te doen, nu na het aangekondigde vertrek van de her vormde ds. Hetty Jansen (Emmakerk) ook de gereformeerde ds. Jan van Buu- ren (Julianakerk) wellicht Soest gaat verlaten. Ds. Jansen heeft onlangs het beroep van de hervormde gemeente in Leeuwar- den-Huizum aangenomen en vertrekt in de loop van de volgende maand uit de pastorie aan de Regentesselaan. Afge lopen zondag werd een beroep uitge bracht op ds. Van Buuren door de gere formeerde kerk van Kollum, eveneens in Friesland. Van Buuren - sinds ruim acht jaar in Soest - beraadt zich nog, maar moet binnen drie weken beslissen. Als ook hij het beroep aanvaardt zijn zowel hervormd als gereformeerd Soestdijk - die overigens in het kader van "Samen op Weg" steeds nauwer gaan samenwerken - op korte termijn vrij plotseling pastoraal "onthoofd". "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jon gens en meisjes die de krant rond brengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een ex traatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle vermelding. Deze week zijn: Karlijn v.d. Herik Albert v. Ginkel Marco v. Amstel Laura Braspenning Remco v.d. Mey Stefan Paantjes Stichting Centrum voor Maatschappe lijke dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes. Regionaal buro: Eemnesserweg 10, 3741 GA Baarn, tel. 02154-17841, fax: 02154-20425. Spreekuren: Gezinsverzorging en bejaardenhulp: - Soest: werkdagen van 9.00-10.00 uur, Burg. Grothestraat 74, tel. 19004. Maatschappelijk werk. - Soest: werkdagen van 9.00-10.00, Burg. Grothestraat 74, tel. 19004. Soesterberg: van 9.30-10.30 uur, ge ref. kerk, Gen. Winkelmanstraat 103, tel. 03463-52606. Soest-Zuid: woensdag 9.00-11.00 uur, tel. 13750, Gezondheidscentrum de Bundeling, Schoutenkampweg 4. Buiten kantooruren kan u, voor uitslui tend telefonische hulp, bellen met de THD te Hilversum, tel. 035-245555. Zo nodig kan de THD één van de maat schappelijk werkers bereiken. Sociale Dienstverlening gemeente Soest, afdeling Maatschappelijk werk. - Spreekuur maatschappelijk werken den: werkdagen 8.30-10.00 uur, ge meentehuis, Raadhuisplein 1, tel. 94311, toestel 56. Sociale Verzekeringsbank, district Amersfoort (voorheen Raad van Ar beid). Informatie over kinderbijslag, AOW- pensioen, weduwen- en wezenpen sioen, rentezegels. - Spreekuur Soest: vrijdag 10.00-11.00 uur, gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Hervormd maatschappelijk werk. Spreekuur Soest: iedere maandag 9.00-10.00 uur in de Ichthuskerk, Al bert Cuyplaan 2, tel. 15708. Op andere dagen 8.30-10.00 en 13.00-13.30 uur bereikbaar in Huizen, tel. 02152- 50132. Bejaardenhulp en gezinsverzorging Centrum voor Maatschappelijke Dienst verlening Soest, tel. 19004. Voor Soes terberg bovendien: Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Zeist, tel. 03404-24764. Wijkverpleging en uitlenen van verpleegartikelen: Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht, tel. 06-8344*. Warme-maaltijdenvoorziening: A. Thuisbezorging: tel. 16324 (Molenschot); B. Restaurant voorziening in de bejaardencentra: Braamhage, tel. 13851 Gr. Engendaal, tel. 15251 Mariënburg, tel. 22044 Molenschot, tel. 16324 Voor de restaurantvoorziening dient men 55 jaar of ouder te zijn. Minstens twee dagen van te voren opgeven bij desbetreffend bejaardencentrum. Personenalarmering: Voor informatie en aanmelding, tel. 14114. b.g.g. Secretariaat SWOS, tel. 23681 Kortdurende noodhulp: Stichting Hulpdienst Soesterberg, tel. 03463-51789 of 52097. Sociaal-culturele aktiviteiten: in de dienstencentra, en andere loca ties, bijv. bejaardengymnastiek, zwem men, yoga, biljarten, kegelen, bowling, tafeltennis, badminton, fietsen, volks dansen, stijldansen, tekenen en schilde ren, cursussen Engels en Frans, bridge, zangkoor, toneelclub enz. Algem. informatie te verkrijgen bij: secr. SWOS, Alb. Cuyplaan 101, 3764 TM, tel. 23681; - dienstencentra: De Drie Eiken, Dorpsplein 18, Soesterberg, tel. 03463- 51402;- Honsbergen, Wiardi Beck- manstraat 475, Soest, tel. 10607; - De Vijverhof, Klarinet 39, Soest, tel. 23139. Vereniging Groepswonen Ouderen in Soest (GOS) Postbus 129, 3760 AC Soest. Seniorenvoorlichting Alle werkdagen 9.30 - 12.00 uur, tel. 27997. Ouderenbus Aanvragen: elke werkdag van 09.30 tot 13.00 uur, tel. 19190. Zondag 13 februari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 Zondag 09.30 mannenkoor Zondag 11.00 samenzang Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 Zaterdag 19.00 samenzang Zondag 10.30 parochiekoor H. Familiekerk, Willibrordusstraat 19 Zaterdag 19.00 samenzang Zondag 09.30 Cantate Domino Joanneskerk, Willaertstraat 51 Zondag 11.00 vormselviering HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 ds. G.E. Zevenbergen Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 dr. L.J. v.d. Brom De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 ds. H.J.J. Radstake Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 ds. R. van Kooten 17.00 ds. M.A. v.d. Berg, Groot-Am- mers GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 drs. J. Pasveer, Purmerend 17.00 ds. J.W. Huisman (in Credo) Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10.00 ds. J.C. Greive De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 ds. H.J.J. Radstake M.C. MOLENDAEL SOEST Zonnegloren, Soesterbergsestr. 125 10.00 pastor B.W. Alkemade CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 09.30 en 16.30 ds. T.M. Hofman, Rijnsburg GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 09.30 ds. H.A. Strating, Amersfoort 17.00 ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehobothkerk, Dahveg 44 09.30 leesdienst 19.00 ds. W. Visscher, Amersfoort NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 10.15 dr. B. Klein Wassink, Driebergen EV. GEMEENTE IN DE RUIMTE Insingerstraat 39-53 10.00 Herman H. ter Welle CHRISTENGEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 Ido Buwalda NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Zondag 9.30 en 17.00 uur; woensdag 20.00 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal St. Theresiastraat 18 Gemeente Soest: dinsdag 19.25 uur; zaterdag 18.00 uur Gemeente Baarn: zondag 10.00 uur; donderdag 19.25 uur SOESTERBERG zie Soesterbergse pagina BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B 10.30 ds. A. van Daalen, Kortenhoef VRIJE EVANG. GEMEENTE Eemnesserweg 63B 19.00 dhr. Gerritsen NED. GEREFORMEERDE KERK Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10.00 ds. D.A. Westerkamp, Houten AMERSFOORT EVANG. LUTHERSE GEMEENTE Langestraat 61 10.30 oec. dienst in Joriskerk De NVSH Amersfoort/'t Gooi organi seert onder meer regelmatig avonden voor alleenstaanden. Op vrijdag 11 fe bruari houdt de NVSH echter een car navalsavond, waar iedereen welkom is. Het feest begint om 21.00 uur en wordt gehouden in het NVSH-gebouw aan de Curagaolaan in Amersfoort. Voorinfor matie, tel. 033-622226 of 033-622217. Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren van pakketten kan geschie den bij: familie De Groot, Di Lasso straat 40 op vrijdag 18 februari van 17.00 - 22.00 uur. Voor informatie, tel. 24377. De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevig karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde èn afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen óók brieven, tijdschriften en dergelijke bevatten. Het maximale ge wicht van een pakket is 25 kilogram; de kosten zijn f 7,50 plus f 2,50 per kilo. Amivedi, tel. 17001 VERMIST 31-1. Gec. Kater, zwart met br. en wit. Inl. Mevr. Kuyer, Schoutenkampweg 42, 3768 AE Soest tel. 25054. 1-2. Poes, bast. siamees, slank dier. Rood halsb. met naam eig. en tel. nr. Inl. Fam. Postma, Varenstr. 284, 3765 WT Soest, tel. 10762. 4-2. Cypers m. wit katertje, ca 5 mnd. Witte vl. bnd. Inl. Fam. Spelt, Ireneln. 16, 3761 BM Soest tel. 12760. GEVONDEN 4-2. Zwarte gec. Kater gev. o/d Dorre- steinwg., Soest Inl. Dierentehuis, Soest, tel. 13583. 4-2. Krielkip, hen dk. br./lt. bruin Inl. Angela van Rouwendaal, Nieuwstr. 72, 3762 TR Soest, tel 23715. Zaterdag 12 februari en zondag 13 februari Huisartsen Zaterdag 08.00 - zondag 24.00 uur: Groep A: P. Mout, Bosstraat 9, tel. 20168. Groep B: A.W. Chavannes, Prins Bernhardlaan 54, tel. 14545; Groep B: M. Verberne, Oranjelaan 29, tel. 14545. Groepsindeling huisartsen: Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Krij ger, Mout, Rupert, Spelberg, Walter. Groep B: Von Bartheld, Chavannes/ Verberne, Huitema, Oudshoorn, Nico- las, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst op bellen! Apotheek Vanaf vrijdag 17.30 uur: Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 183, tel. 12487. Extra dienst zaterdag 9.00-12.30 uur: Apotheek Bierhaalder (Baarn), Nieuwstraat 40, tel. 02154-12137. Tandarts Zaterdag en zondag 13.00-13.30 uur: J.P. Kesler, Van Lijndenlaan 22, tel. 16728. Dierenarts Vrijdag 19.30 - zondag 24.00 uur: Grote en kleine huisdieren: J.HJ. Meursing, Van Mecklenburglaan 15, tel. 15215. M.C. Molendael Soesterbergsestraat 125, tel. 92911 Molenweg 2, Baarn, tel. 02154-82511 Bezoektijden: Alle verpleegafdelingen Dagelijks: 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur. Op zondag tevens 11.00-11.30, 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur. Medium Care In overleg tussen patiënt, familie en ver pleging. Kinderafdeling Baarn Doorlopend bezoek voor familie. Overig bezoek: 15.00-16.30 uur. Kraamafdeling Baarn Voor vaders en kinderen: 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur; Overig bezoek: 15.30-16.30 en 19.00-20.00 uur.» Spoedeisende hulp - tijdens kantooruren: m.c. Molendael Baarn en Soest; - buiten kantooruren en in het weekein de: m.c. Molendael Baarn. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht: 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Rode Kruis/Bloedbank Aanmelding nieuwe bloeddonoren: Bloedbank Gooi en Eemland, Rem brandtlaan 31, 1213 BE Hilversum, tel. 035-245027; Donorwerving Rode Kruis afdeling Soest/ Soesterberg, V aleriaanstraat 129, 3765 EL Soest, tel. 17998. Secretariaat Rode Kruis Soest/Soes terberg: Ir. Menkolaan 4, 3761 XA Soest, tel. 22673. SOESTERBERG zie Soesterbergse pagina Zaterdag 12 februari, Domkerk: drie vioolconcerten van Johann Sebastian Bach: concert voor twee violen in d klein, concert in g klein en concert in a klein. Uitvoerenden zijn: Hebe Men- singa, Mariska Godwaldt, Chris Duin dam, Janine Jansen en het orkest van de Domcantorij o.l.v. Jan Jansen. Aan vang 15.30 uur. Toegang vrij. Zondag 13 februari, Ste. Gertrudis- kerk: Partita voor orgel over een avondlied van Hans Haselböck, fluitso- lo "Density" van Edgar Varèse, twee psalmen van Wolfgang Sauseng, "Wal king" van Wim de Ruiter, door Sophie Ouwehand, sopraan; Dieks Visser, fluit, en Gert Muts, orgel. Aanvang 13.00 uur. Toegang vrij. Gerard Pompe komt op uitnodiging van PASO op donderdag 17 februari naar De Vangrail aan de Nachtegaal- weg. Aan de hand van foto's en voor werpen zal hij volgens de PASO ziels- beschrijvingen geven van overleden en levende mensen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. PASO-leden kunnen voor een rijks daalder de verrichtingen van Pompe volgen, anderen moeten tien gulden en tree betalen. Aangemeld in de weken van 21 janua ri tot 4 februari. Diversen: 1 rugtas/sporttasje met in houd; 1 slot rood/groen; 1 typemachi ne (Remington); 1 PTT kaart; 1 kinder horloge; 1 zilveren kettinkje; 1 stoffen beertje (zwart) met rode strik; 1 kinder bedje (dek); 1 regenpak (donker blauw); 1 paar dames glacé's (bruin) met beige gehaakte bovenkant; 1 horlo ge met bruin bandje. Fietsen: 1 damesfiets; 1 herenfiets; 1 herenfiets (Burgers) op naam van F1 uit Hoevelaken; 1 herenfiets (bruin); 1 he renfiets. Kleding: 1 houthakkers blouse -1- body warmer met opschrift. Portemonnee: 1 portemonnee met in houd; 1 witte portemonnee met in houd; 1 portemonnee met pasjes. Sleutels: 4 sleutels o.a. 1 auto Suzuki sleutel; ring met sleutels; 1 sleutel M.C.N; 1 sleutel met oranje rand; 2 x autosleutel in zwart hoesje. Waardepapieren: geld. Voor inlichtingen, uitsluitend tijdens kantooruren, Regiopolitie Utrecht, District Eemland Noord, Raadhuis plein 31, Soest, tel. 19444.

Soester Courant | 1994 | | pagina 21