Hulleman optiek hypotheek adviseurs ooikeuze bijzonder viool/gitaar-concert van duo [Pavel Steidl en Jan Opsitos Een volledige oogmeting bij Hulleman Optiek BIJ ONS GEEN TOETERS EN BELLEN Soesters met Pasen opnieuw naar Bosnische vluchtelingen in Kroatië cel belangstelling voor verkiezingen bij 'buitenlandse' Soesters ro li li ie"s cars KÖNfNGINNELAAN 40 - SOEST - TEL. 021 EN BUITEN -LE rt-INSTALLATIES i mavo-ondermjs racht van de reclame gt in de herhaling •rlichtingsavond Driesprong over fononderwijs uidsapparatuur auto gestolen /OENSDAG 16 FEBRUARI 1994 i.s. zondagmiddag in Molendael-Soest: i Forumdiscussie in Trema '87 Oogmeting per computer Oogmeting per phoropter Rood-groen test Nabij test Oogdruk controle Tien cd's gestolen Aanhangwagen met bloemen gestolen Motorrijder klaagt over pijnlijke nek Winkelpersoneel bij de tijd bij diefstal klokken SOESTER COURANT Karateka's rijden rond op brommer Inbreker maakt geld buit in huis Vrouw (81) raakt gewond bij botsing PAGINA 9 Topoccasions voor lage prijzen Kleding, voedsel en geld gevraagd voor Velika riieuwstaat Alle auto's met 3 maanden garantie. Elke week nieuwe aanvoer. Industrieweg 16b - Soest - Tel. 02155-13622 PAGINA ft nstallatieburo 55-20656 - Fax 02155-24861 ï-, oproep-, cai-, beveiligings- Dfzuigerinstallaties I van de ouders bij euze moeten de ouders hun eil ting over het kind laten meewel weten hoe hun kind op span- in de groep reageert; zij weten i kind op huiswerk reageert; hoe d zijn vrije tijd bij voorkeur be- :n hoeveel tijd dat kost. Ook is mgrijk te weten of een kind on- ik (op z'n tenen lopen) goed rt of dat juist niet doet. Dit kan d op de vervolgschool ergonge- maken. Kortom, behalve de weten de ouders als geen ander kind is. Ook dit is een belangrijk n voor de schoolkeuze. doet de Waldheim-ma-i ;t het advies en de Cito- S? kind wordt aangemeld, wordt in stantie gekeken naar het advies. mavo-advies is de leerling door laatbaar. Als de Cito-toetserg ngevallen, wordt daar niet zo an getild, zeker niet als de leraar basisschool over de leerling po- Er wordt nl. altijd over de aan- e leerlingen op de basisscholen met de leraar van de achtste Dat is heel belangrijk, want de p naar de school moet soepel n en inzicht op welke manier de i.v.m. de uitgebreide begelei- t beste opgevangen kan worden zakelijk. rake van een vbo/mavo-advies, le leerling ook nog toelaatbaar, an gaat de uitslag van de Cito- :n belangrijke rol spelen, evenals sprek op de basisschool. De rim-mavo wil uiteraard graag jen hebben; maar zou de kinde- ort doen als zij op school komen eigenlijk van tevoren vaststaat tauwelijks kans is, dat de leerling n mavo-diploma zal halen. J 'Valdheim-mavo is een alist op het gebied van wonderwijs. Waldheim-mavo is een leerling de 'hoogste' of 'laagste' afdeling school, maar iedereen is bezig op liveau. De docenten hebben al ng ervaring met het lesgeven op ;au en door de uitgebreide bege- worden veel leerlingen naar een diploma gebracht die het op een lolengemeenschappen met een g voor mavo niet hadden gered, n: een goede scholing in een vei- ngeving met persoonlijke aan boor het kind, U geeft uw zoon/ i r niet aan onze school op, maar u ïwt hem of haar aan ons toe! vie meer over de begeleiding, de >rming op de school, de werkwij- ïwoon over de school in het alge- vil weten, is dinsdag 22 februari, ormatieavond, een uitstekende nheid op de hoogte te stellen, j 20.00 uur is men van harte wel- i het schoolgebouw aan de Von- i 2 te Baarn. Wil men een per-1 k gesprek, dan kan men het beste I ipraak maken met een van de di jden, tel. 02154-12315. 2n cursussen 'gebruik rekenma- maar een cursus 'gebruik wikkelingen in het onderwijs zijn »ar zorgwekkend, maar voor zelf betekent dat zakelijk gezien obleem. Meiners: "We zijn opti- i en tevreden en we gaan, gelou- or twintig jaar, rustig verder. De e aan studiebegeleiding zal ze- t afnemen. We hebben twintig i goed produkt geleverd en dat ve nog minstens twintig jaar blij- 2n." iformatie over de talrijke moge- m voor studiebegeleiding kan recht bij Tramei, tel. 17089 in hooi De Driesprong houdt mor- nd een voorlichtingsbijeen- )ver het Daltononderwijs. Bij die ineid zal de schoolleiding het certificaat officieel krijgen uit- door hoofdbestuurslid Rohner Nederlandse Daltonvereniging, iciele punt wordt om 21.15 uur ndeld. Dalweg zijn een cd-speler, een :n ^r',e cd's uit een auto gestolen. >ertuig en de spullen zijn eigen- an een 22-jarige Soester. p de Krekel werd een auto open den. De dader forceerde het por- - en ontvreemde de radiocasset- der van een 34-jarige man uit De inmiddels befaamde reeks con certen in de theaterzaal van Mo lendael-Soest wordt komende zon dagmiddag (20 februari) voortge zet met een optreden van het duo l'avel Steidl (gitaar) en Jan Opsi tos (viool). De concertserie is ge organiseerd door Theaterbureau Soest. Steidl en Opsitos, beiden van Tjechi- che afkomst, spelen in Molendael een programma met werken van componis- en als F. Benda, J.A. Looy, M. Giulia- &i, J.K. Mertz, V. Kucera en N. Pagani- ni. In enkele onderdelen treden zij op gis solist. In de loop van dit jaar ver- chijnt een cd van hun duo-concerten. )e violist Jan Opsitos (1953) studeerde aan het Praags conservatorium en de Academie voor de Kunst. Hij was veel vuldig laureaat bij internationale con coursen. Later volgde hij cursussen in Zürich. Van 1980 tot 1988 was hij eer- te concertmeester bij het Praags Sym- ónie Orkest. Als solist trad hij op met alle vooraanstaande Tsjechische orkes- en, maar ook in Japan en de V.S. Hij naakte enkele grammofoonplaten en alrijke radio- en tv-opnamen. Hij be schikt over een uitstekende viooltech niek. Opsitos concerteerde regelmatig fin diverse Europese landen en speelt momenteel in het Mozart Trio. Hij is jjhans eerste concertmeester bij het Ne- jderlands Ballet Orkest. Pavel Steidl (1961) studeerde eveneens aan het Praags conservatorium en de Praagse Muziek Academie. Al voor zijn pfstuderen in 1980 was hij prijswinnaar *iij het Nationaal Tsjechisch Concours. iet de eerste prijs in het befaamde Concours Internationale de Guitare i Radio France vond zijn definitieve fioorbraak plaats. Ook hij maakte en- ftele platen en talloze radio- en tv-op namen. Steidls gitaarspel kenmerkt zich Joor een fijnzinnig gevoel voor nuance een duizelingwekkende virtuositeit. Ujn repertoire omvat alle stijlen en hij is zonder twijfel te beschouwen als vooraanstaand ambassadeur van het hedendaags Tsjechisch repertoire. Hij woont in Nederland en is thans o.a. do cent gitaar aan de RMA in Amersfoort. Het concert vindt plaats in de theater zaal van Molendael-Soest, Soester- Jan Opsitos (l.) en Pavel Steidl, zon dagmiddag in Molendael. bergsestraat 125. Aanvang: 14.30 uur. Toegang: f 12,50. Inlichtingen en reser veringen: Theaterbureau Soest, tel. 16155. [De belangstelling onder de "bui- ['tenlandse" Soesters voor de ko- I mende gemeenteraadsverkiezin gen is behoorlijk groot. Dat bleek o.a. tijdens de politieke forumdis- cussie in het gemeentelijk centrum [voor basiseducatie, Trema '87, I waar vorige week een aantal plaat- I selijke politici te gast was. I Onder de cursisten van Trema bevin- den zich relatief veel Soesters van bui- tenlandse komaf. De discussie - onder I leiding van Trema-docente Joke Rip - ging overigens voor een belangrijk deel over "algemene" Soester zaken. De po litiek was aanwezig in de personen van Ries van Logtenstein (CDA), Neks Blommers (WD), Harry Witte (Ge meentebelangen), Wil Stekelenburg i (PvdA), Loet Jansen (D66), Jan Visser (GroenLinks-Prog. Soest) en Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF). De nieuwe partij BAM was ook uitgenodigd, had ook toegezegd, maar was niet komen I opdagen. Een van de onderwerpen die de Trema cursisten bezighield was het woningtoe wijzingsbeleid in Soest, en waarom dat onlangs was veranderd. "Omdat het zo veel administratie met zich meebracht," meende Van Logtenstein. "Nu zie je pas hoe moeilijk het is om in Soest een huis te krijgen. Eigenlijk moet u vragen: waarom bouwen we in Soest zo wei nig...? Wil Stekelenburg antwoordde op de vraag voor welke bevolkingsgroepen het nieuwe jongerencentrum aan de Molenstraat bedoeld is, dat alle jonge ren - man of vrouw, jong of ouder - daar welkom zijn, maar dat de politiek daar niet zoveel over te zeggen heeft, Ook Witte vond dat een zaak van de Stich ting Welzijnswerk: "Dat balletje moet niet naar de politiek gespeeld wor den..." Flats afbreken? "Komt er voor de Van Weedestraat ooit een plan waarover de hele gemeen teraad het eens is?" vroeg een deel neemster hardop. Witte betoogde dat Automatisch bepalen van de glassterkte. Het bekende oogmeten tussen beter en slechter zien. Voor het juiste evenwicht. Het bepalen van de juiste leessterkte. Een meting door een non-contact tonometer. Door een luchtstootje wordt de oogdruk gevoelloos gemeten. Maak gebruik van deze GRATIS oogmeetservice. Bel of kom langs voor een afspraak, telefoon 1 38 59. BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Optometrist O.V. - Contactlensspeaalist A.N.V.C. BURG. GR0THESTRAAT10 - 3761 CM SOESTDIJK - TELEFOON 02155 - 1 3Ï 59 's Maandags gesloten zijn partij nog steeds vindt dat het hoofdwinkelcentrum van Soest thuis hoort in het "Veen", waar twee-derde van de bevolking woont. Verkeersplan nen voor Soestdijk en de Van Weede straat, die toch niets oplossen vond hij dan ook weggegooid geld. Blommers wilde van Witte wel eens weten waar hij zo'n winkelcentrum dan zou willen neerzetten. "Of moeten we daarvoor flats gaan afbreken?" "Nu nog niet, maar over tien jaar moet dat toch gebeuren," repliceerde Witte, die voorspelde dat Soest steeds meer met afbraak geconfronteerd zal gaan worden. Hij refereerde in dat verband ook aan het oude Gemeentebelangen plan om de hoge flats in het Smitsveen af te toppen, wat volgens hem zo'n 300 woningen zou gaan kosten. Waar hij de bewoners dan wilde laten, klonk een vraag uit het publiek. Witte verblikte of verbloosde niet en vond dat er al 200 huizen gereserveerd zouden kunnen worden aan de Koningsweg, waar zijn partij overigens helemaal niet wil bouwen maar liever een recreatie- plas aanlegt. Van Logtenstein riep hem tot de orde: "U moet geen verkeerde denkbeelden oproepen. We gaan het Smitsveen helemaal niet afbreken..." Turkse zender Ook de "oneerlijke" opdeling van het Turkse tv-kanaal tussen de Turkse en de Arabische zender kwam even ter sprake. Uit het publiek werd luid ge protesteerd tegen de opmerking dat de Marokkanen de Arabische zender toch niet konden volgen. Visser - als media wethouder verantwoordelijk voor de zenderkeuze - wees erop dat de verde ling in Amersfoort was gemaakt, vol gens regionale afspraken. "Als Soest vindt dat dat verkeerd is, kan het wel te ruggedraaid worden, maar dat kost wel wat geld en het kan niet morgen al. Daar moeten we dan éérst maar eens over discussiëren." Stekelenburg maakte bezwaar tegen Vissers "financiële verhaal". "Het is ge woon een kwestie van keuzes maken. We hebben vier Duitse netten. Dan is er ook wel plaats voor een compleet Turks en een Arabisch net." Witte maakte duidelijk dat hij zich door de "opde ling" van de tv-zender in zijn hemd voelde staan tegenover de Turkse ge meenschap, die vorig jaar nog uitdruk kelijk was beloofd dat ze zich om het verdwijnen van de Turkse zender abso luut geen zorgen hoefde te maken,. "Erg vervelend dat het zo gelopen is; ei genlijk hebben we onze belofte gebro ken, en dat versterkt alleen maar het wantrouwen in de politiek..." Een van de vragen waarmee het forum werd geconfronteerd was waarom bui tenlanders vijf jaar moeten wachten voordat ze stemrecht krijgen. "Ja, je moet nu eenmaal iets van het systeem weten," vond Blommers. "Nederlan ders krijgen daar op school het nodige over te weten, al vanaf hun dertiende, dus die zijn ermee opgegroeid." Vol gens haar hoefde deze regel overigens niet voor eeuwig onveranderd te blij ven. Huisvesting Trema Ook de positie van Trema zelf kwam ter sprake, met name de problematische huisvesting van het centrum. Alle poli tici toonden zich warm voorstander van betere huisvesting op één lokatie. Neks Blommers liet weten dat de WD Tre ma wel in het vrijstaande gedeelte van de voormalige LTS Eemland had willen onderbrengen, maar dat viel te duur uit. Wil Stekelenburg wees in dat verband op het feit dat door de komende fusie tussen de openbare basisscholen de Re- gentuuter en de Schakel al gauw een compleet schoolgebouw vrij zou ko- De snelste baby-speciaalzaak van Nederland. Friesland - Groningen/Drenthe - Utrecht Brabant - Limburg Op de Burgemeester Grothestraat zijn tien cd's verdwenen uit een huis. De be woner was tussen tien voor en tien over drie even weggeweest. Dat was net lang genoeg voor een inbreker om een ruit te vernielen en binnen zijn slag te slaan. Dieven hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag kans gezien een aanhang wagen met bloemen te stelen op de Van Weedestraat. De wagen was er neerge zet in verband met bloemenverkoop op zaterdag. Een 23-jarige Hillegommer deed 's morgens aangifte bij de politie. De waarde van de aanhanger is twaalf duizend gulden. Welke verkoopwaarde de bloemen vertegenwoordigden, is niet bekend. Op de kruising van de Ossendamweg en de Schoutenkampweg heeft een 42-jarige motorrijder uit Soest een pijn lijke nek overgehouden aan een botsing met een auto. Hij reed vrijdagmorgen om vijf voor half acht over de Ossen damweg en kreeg geen voorrang van een automobilist die vanuit de Schou tenkampweg kwam. De wagen werd bestuurd door een Soester van 47 jaar. Het was al gezien door een medewerker en bovendien ging het alarm af, toen een 37-jarige man uit Nieuwegein een schakelklok en een electrische tafelklok wilde stelen uit een winkel aan de Van Weedestraat. De man werd aangehou den door winkelpersoneel en later overgeleverd aan de politie. De man be kende, werd alsnog bereid gevonden de klokjes te betalen, maar gaf de artikelen uiteindelijk terug aan de zaak. En vanaf nu geen gédoe meer met afhalen maar snel en gratis thuisbezorgen en monteren, waar dan ook in Nederland. U betaalt bij ons niks aan. U kunt wel de spullen reserveren. U koopt alles nieuw uit doos. Bij een teleurstellende zwangerschap Levering altijd direct uit voorraad vanuit ons centraal magazijn. Dat zijn onze voorwaarden en daar sta ik garant voor. Graag tot ziens in ons filiaal te Lunteren. Voor uw gemak en in 't belang van u en uw portemonnee. Drs. MAM. Keizers Dorpsstraat 74, Lunteren, tel. 08388-5674 Open: wo do. 10.00-17.00 uur vrijdag 10.00-21.00 uur zaterdag 10.00-16.00 uur Twee meisjes op een bromfiets hebben maandagmiddag een meisje en een jon gen lastiggevallen op de Clemensstraat. Een zeventien-jarig meisje heeft aangift te gedaan bij de politie. In de 'bocht van Van Oest' werd ze rechts ingehaald door de twee 'karateka's' op een zwart- gele brommer. De duo-passagier schopte haar, waardoor ze ten val kwam. Hoewel de bromfiets werd be schadigd, raakte ze niet gewond. Ze zag dat de passagier op de bromfiets ver derop ook een trap verkocht aan een fietsende jongen. Die heeft geen aangif te gedaan. Rare jongens, die meiden. Terwijl de 65-jarige bewoner thuis was, heeft een inbreker een onbekende hoe veelheid geld buit gemaakt. Hij had gaatjes in de deur van de salon geboord en verschafte zich vervolgens toegang tot de woning. Hij griste de portemon nee weg en nam een kistje mee. Dat werd later, met de papieren, in de tuin teruggevonden. Op de kruising van de Beetzlaan, de Laanstraat en de Beukenlaan is een 81-jarige vrouw gewond geraakt. Ze fietste zaterdagmiddag rond drie uur de kruising op zonder voorrang te verle nen aan een automobilist. Door de bot sing kwam de vrouw ten val. Met een hoofdwond en een pijnlijke linker hand werd ze naar MC Molendael in Baarn gebracht. Mercedes 190 Diesel bj. 1985, 16 inch sportvelgen, verlaagd, met groen schuifdak, alle denkbare extra's, echt nieuwstaat 14.950,- Mercedes 190 E ipg, automaat, bj. 1985, airco, central lock, getint glas, grijs metallic, nieuwstaat 13.500,- VW Golf Turbo Diesel bj. 1985, 5 versn., 5-drs., keurige auto6.950,- VW Passatt Diesel bj. 1987, 5-drs., zeer mooi en zuinig7.950,- Volvo 340 DL Diesel bj. 1988, 5 versn., zeer mooi, zeer zuinig 4.950,- Volvo 340 lpg, bj. 1988, 5 versn., keurige auto 4.500,- VW Passatt Diesel bj. 1986, 5-drs5.950,- Opel Kadett 1.3 GT Sedan bj. 1988, open dak, sportvelgen 7.950,- Ford Siërra 1.6 Laser bj. 1986, 5 versn., 5-drs., nieuwstaat 4.950,- Ford Siërra bj. 1983, 5-drs., jubileum uitv., moet gezien worden 3.950,- Ford Escort Laser bj. 1985, met schuifkanteldak, 5 versn., veel extra's, zeer mooi 3.950,- Nissan Cherry 1300 CL bj. 1983, nieuw model 1.750,- Citroën BX bj. 1987, le eigenaar, 5 versn., niet van nieuw te onderscheiden4.950,- Nissan Cherry 1300 jubileum bj. 1985, sportvelgen, schuifdak, spoilers3.950,- Ford Fiësta bj. 1988, le eigenaar, 44.000 km, zilver metallic, echt nieuw7.950,- BMW 316 bj. 1985, kleur rood, zeer veel extra's, echt nieuw 7.950,- Peugeot 505 SR lpg, bj. 1988, 5 versn., schuifdak, antraciet metallic, alles electrisch, nieuwstaat 7.950,- Fiat Ritmo Cabriolet 85 S Bertone 5 versn., veel extra's, Geen overbodige luxe. Alleen maar artikelen die u echt nodig heeft. Bij ons geen supermarkteffect. Wij brengen u niet in de verleiding boven uw budget te gaan. Wij kennen de markt. De prijs en kwaliteit staan bij Baby-Stunter hoog in het vaandel. Wat u bij ons koopt is van een bekend merk of eigen import maar dan alleen kwaliteitsprodukten. Dat is onze kracht. Na de succesvolle reis met de afge lopen kerstdagen van het echtpaar Wierink uit Soest naar het plaatsje Velika in Kroatië, waar zich zo'n 550 Bosnische vluchtelingen be vinden, is het plan ontstaan met de paasdagen terug te gaan. Tijdens het verblijf van de tien vrijwilligers met de kerstdagen in Velika werd als snel duidelijk dat dit transport niet bij een eenmalige aktie mocht blijven. Als vervolg hierop is nu het plan ont staan om met de paasdagen terug te gaan. Ondanks het feit dat er nog nau welijks bekendheid aan dit plan is gege ven, is de deelname al groot te noemen. Zo is er bijvoorbeeld al heel veel maandverband en tandpasta door be drijven ter beschikking gesteld, en krij gen zij opnieuw 275 kilo kaas uit Hui zen mee. Het is uiteraard de bedoeling dat de vrijwilligers (die onderweg hun eigen kosten dragen) met zoveel moge lijk busjes kunnen vertrekken, dus afge zien van bovenstaande is er nog veel no dig voor de reis kan beginnen. De situatie van de vluchtelingen Ivonne Wierink; "De situatie die we daar aantroffen bleek heel slecht te zijn. Men gaat niet dood van de honger, maar daarmee is dan ook alles gezegd. Wat moet je denken van een rantsoen van acht broden per maand voor een gezin van drie volwassenen, voor ont bijt, lunch en, als er niet anders is ook het avondeten? Tijdens ons verblijf in Velika hebben we hartverscheurende taferelen meege maakt. Als we vertelden dat we melk poeder, pap en flessevoeding voor ba by's bij ons hadden, begonnen mensen spontaan te huilen. Pastoor Roginic (de man die daar voor de vluchtelingen ver antwoordelijk is) heeft iedere vrijdag "verdeeldag", als er iets te verdelen valt. We hebben dat ook aan hem over gelaten, omdat hij de situatie per per soon, per gezin het beste kan beoorde len. Eén van de produkten die bijzonder be langrijk bleken te zijn was zeep. De mensen zijn niet alleen hongerig, ze ver vuilen ook. Zo troffen we mensen aan die door ziekte hun bed niet meer uit- konden, veelal oude mensen. Die zijn er zo'n twee jaar terug aangekomen en hebben een slaapplaats toegewezen ge kregen en een deken. We waren bij voorbeeld te gast in een voor dat doel gebruikt oud schoolgebouw. De situa tie (en de stank) was hier heel erg. De mensen slapen dus ook alleen onder de ze deken(s); linnengoed is er niet of nauwelijks. Als er dan ook geen zeep en shampoo is, kun je je daar misschien iets bij voorstellen. De mensen zelf zijn er doodongelukkig onder. Schreeuwend tekort aan lakens en handdoeken We zamelen dus lakens en slopen in, handdoeken en theedoeken, en alle overige linnengoed (geen dekens). Daarnaast is er een ernstig tekort aan ondergoed en sokken in alle maten, hiervoor heeft de heer Roginic onze bij zondere aandacht gevraagd. Voorts: elektrische kookplaten, bestek en pan nen (men kookt in conservenblikjes). Dan uiteraard veel voedsel: slaolie, meel, kinderpap, blikken babyvoeding, ligakoeken, koffie en thee, rijst, maca roni, spaghetti, groenten in pak en blik, vlees en vis in blik, kindervruchtensi- roop. Voorts shampoo, zeep, pleisters, pijnstillers en tandenborstels. Verder natuurlijk kleding. Alle kleding is nu welkom, we gaan naar betere weersomstandigheden toe. Er is, afge zien van ondergoed eii sokken, grote behoefte aan schoenen. Opnieuw deelname van scholen en kerken gevraagd Opnieuw doen we een beroep op scho len en kerken in Soest. Natuurlijk is ook een school of kerk die met de kerstda gen reeds heeft deelgenomen opnieuw welkom, maar we hopen nu vooral die scholen en kerken te bereiken die door omstandigheden nog niet eerder aan onze aktie hebben meegedaan. Onze aktie gaat nu onder het motto De paas haas gaat naar Velika". Alle scholen die aan onze aktie hebben bijgedragen hebben onze video-opna men ter beschikking gesteld gekregen, en dat zullen we ook deze keer verzor gen. Daarnaast is iedereen die geïnte resseerd is in deze video-opnamen (30 minuten) van harte welkom om contact met ons op te nemen." Wie wil bijdragen aan "De paashaas gaat naar Velika" kan kontakt opne men met Stichting Velika, Martin en Ivonne Wierink, telefoon 14963 te Soest. Giro 2339176 t.n.v. Stichting Velika, Soest. Inzameling van kleding, voedsel, toiletartikelen en geld op za terdag 19 en 26 februari aan de Ferdi- nand Huycklaan 26. Beide dagen bent u hier welkom van 9.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur. Veel oude mensen, zoals deze man, hebben nauwelijks meer dan een deken. Ziekte en vervuiling maken de vluchte lingen doodongelukkig.

Soester Courant | 1994 | | pagina 9