EM D66 w ISPORTir taparl SV Eemland verdeelt titels in polder staat of valt met ui steun!® Landelijke competitie zit er niet in voor schakers Werkgroep SEC werft kader Baltus tweede op sprint DVS contra John de Bever Hilberts goed in Bergcross I Galerij der kampioenen WOENSDAG 23 FEBRUARI 1994 JINA 22 SOESTER COURANT Vorst maakt wedstrijden in Soest mogelijk J Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en krachtinstallaties ZAALVOETBAL Zaalvoetballers spelen in juni om lokale titel SEC met vijf man onderuit bij NVC SCHAKEN Politie pakt verdachte van doodslagpoging Twee magnetrons verdwijnen uit peuterspeelzaal VOLLEYBAL Y olleybaltoernooi basisscholieren op 4 maart VISSEN Jaap Koelewijn wint voorlaatste viswedstrijd Stem Tien nieuwe vrijwilligers nodig VOETBAL BOWLING Joop van Slooten boekt record met game van 219 Bingo bij SEC op 25 februari ZWEMMEN Yeel ereplaatsen voor Duinkikkers Meningen van lezers Persvrijheid ZWEMMEN Clubrecord voor Peter Oosthof Eemlanders presteren goed op ijs SCHAATSEN Oefenduel zaterdag in de Banninghal ZAALVOETBAL Records Pijnenburg in halve marathon ATLETIEK g|gAGINA25 ^cMANT Sportuitslagen Topscore inclusief spaties in de moderne op FietsRAI 94 tweewieler- en 3 finale van de it ook bijvoorbeeld Dp met de te repa- omgegaan. Nor- het eigendom van FietsRAI. Op de zoekertjes van 2 sstbaan zelf een Dreken. Zij hebben ngrijke stem in de e de verkiezing van het Jaar'. de Stichting Fiets /an harte mee aan d zal de jury, die in ïen 'Fiets van het de fietsen op de 30ordelen. Juist op kinderen niet direct ng meenemen. Te 'unten als veiligheid, aar voor je geld', de kinderen en de an welke fiets wordt inderkeus 94'. Jeugdige bezoekers mooi vinden, naar )nder degelijke fiets, ook de juiste maat n de juiste maat en - en meetsystemen aningen en onderde- toepasbaarheid. staalkaart, of Hilversum De pupillen van schaatsvereniging Eemland hebben zater dagochtend op de Peters' baan in Soest hun clubkampioen schap verreden. De jonge schaatsers reden een 100 en een 400 meter op het ijs en de strijdlust van de jeugd maakten hetjeugd clubkampioenschap tot een geslaagd geheel. Inde categorie 7/8 jarigen eindigde Daan Starink als eerste bij de jongens. Tweede werd Bart Sanders en derde was Jos El- bertse. B ij de meisjes haalde Sanne Delfgou de titel binnen, ge volgd door Saskia Eichholtz op een tweede en Machteld Rad- stake op een derde plaats. Bij de negen- en tien-jarigen was Laurens Radstake de snelste jongenReinier-Jan de Lange wist tweede te worden en Peter Starink schaatste zich naar een derde plaats. Anouk K wantes werd in de categorie meisjes van negen jaar winnaar, gevolgd door Eline Walet en Paula El- bertse. Bij de meisjes van tien jaar behaalde Rosalie Vrakking de titel en reden Debbie van Toledo en Margriet Samama zich naar een tweede en derde plaats op het ereschavot. In de categorie 11 tot 13 jaar was Herbert Westeneng bij de jongens degene die op de prijsuitreiking in maart de gouden plak in ontvangst mag nemen. Carel den Hertog en Nick van der Zouwen krijgen dan zilver en brons. Ingeborg de Lange, Ellen K wantes en A nne Walet zijn de meisjes uit deze leeftijds categorie die goud, zilver en brons omgehangen krijgen. Foto: Aldo Allessie Telefoon (02155) -1 30 14 Op zaterdag 11 juni staat in de sport hal van Aqua Indoor het Soester zaalvoetbalkampioenschap op het spel. Aan de titelstrijd wordt meege daan door SEC, DVS/Knollentuin, Hees en Firtina'93. Het toernooi wordt georganiseerd door Reijer Looijsen van Hees. Vol gens hem hebben alle clubs toege zegd te zullen meedoen. In overleg met vertegenwoordigers van de zaal voetbalverenigingen wordt het pro gramma ingevuld. Zonder wisselspelers heeft SEC een ruime nederlaag geleden tegen NVC. De Naarders wonnen met 10-2 van de gehavende ploeg uit Soest. Halverwe ge was het nog maar 3-1. Vlak na de doelwisseling kwam SEC via het tweede doelpunt van Ramon Hey- nen terug tot 3-2, maar NVC ant woordde snel met twee doelpunten. In de laatste tien minuten was de koêk op, vooral toen Marco Martens twee minu ten op de bank moest zitten. De toch al minimale Soester pro motiekansen zijn vrijdag tot nul gereduceerd. In een wedstrijd te gen koploper Amersfoort II was winst noodzakelijk om promotie kansen te houden. De wedstrijd is echter afgebroken in een 3,5-2,5 stand in Soester nadeel, waarbij de stand van de resterende partijen naar verwachting voor beide teams een overwinning zal opleveren. Soest begon de wedstrijd tegen Amers foort met een 'strategische' opstelling waarin de eerste en tweede bordspeler verwisseld waren. Deze vondst had een onverwachte uitwerking doordat gele genheidskopman Gerrit Meine Mui:, een stuk cadeau kreeg van zijn tegen stander. Aan deze overwinning voegde Jan de Gier een half puntje toe met een remise. Minder lafhartig ging het te keer op het bord van Erik Swinkels. De jeugdige tegenstander van Swinkels reageerde accuraat op een nonchalante aanvalspoging, waarna een dusdanige ruïne overbleef dat het een wonder was dat de veertigste zet nog werd gehaald voor de overgave. Ook Rob van Aurich zag zijn partij met een nederlaag 'be kroond'. René Molenaar bracht de stand weer in evenwicht door zijn tegenstander in tijdnood te slim af te wezen. Fedde van Tuinen begint langzamerhand een angst voor tijdnood te krijgen. Na een gelijke partij werd Fedde in de tijd noodfase in de verdediging gedrongen en ging uiteindelijk in een verloren stel ling door zijn vlag. De afgebroken par tijen zijn van Koen Vegter en Josko Su- lenta. Koen speelde een solide partij waarin hij enig voordeel had. Juist toen dat voordeel vervlakt was, ging zijn te genstander op winst spelen en speelde zodoende Koen in de kaart. Jos ko Sulenta speelde in een gewonnen stelling door, terwijl hij ook had kunnen wachten op de tijdscontrole. Zoals wel vaker blijkt, is haastige spoed zelden goed, en door een blunder raakte hij een dame tegen een toren kwijt. In de afgebroken stelling zijn de remisekan sen voor Josko zeer gering, zodat Soest waarschijnlijk een nipte nederlaag rest. De twee afgebroken partijen uit de ont moeting Soest tegen En Passant zijn zo als verwacht door Soest gewonnen zo dat de uiteindelijke uitslag 4-4 werd. In een zaak aan de Laanstraat zijn don derdagmiddag om tien voor half vijf twee inwoners van Amersfoort aange houden. Eén van hen wordt verdacht van poging tot doodslag, omdat hij in Amersfoort op een politieagent was in gereden. De twee mannen hadden op de Am sterdamsestraatweg in Amersfoort een stopteken genegeerd. Vervolgens reed de bestuurder in op de agent. De man nen, negentien en twintig jaar, vlucht ten naar Soest. Dat bleek later, toen de politie de auto op de Laanstraat signa leerde. De wagen stond foutief gepar keerd en in een zaak werden de twee mannen aangetroffen en aangehouden. Twee magnetrons zijn buitgemaakt door een inbreker die woensdagnacht een peuterspeelzaal aan de Duinweg was binnengedrongen. Hij forceerde een raam om binnen te komen. Hij nam verder onder meer een radiocassette recorder en een bril mee. Op de Titus Brandsmastraat werd een inbraak in een woning gepleegd. Dat gebeurde donderdagnacht. Een 43-ja- rige bewoner deed aangifte van diefstal van geld en cheques. Epilepsiebestrijding: Nationaal Epilepsie Fonds- De Macht \an hel Kleine lel. (030166W1-W. giro 34781 Het jaarlijkse volleybaltoernooi voor basisscholieren vindt dit keer plaats op vrijdag 4 maart. De reeks wedstrijden wordt afgewerkt in sportzaal De Bunt. Het toernooi, dat is georganiseerd door Stam/SoVoCo, begint om 10.00 uur. De finalewedstrijden zijn rond de klok van half twee afgelopen. Elf scholen hebben teams ingeschreven. Bij de meisjes is De Achtbaan titelverdediger, bij de jongens kan de Savornin Loh- manschool de titel eventueel prolonge ren. De voorlaatste viswedstrijd van de wintercompetitie van De Snoekbaars is gewonnen door Jaap Koelewijn. Hij haalde drie meter vis boven water. De wisselvallige en lage vangsten wer den veroorzaakt door de harde, koude wind, In de Muidervaart stond een lich te stroom. Vooral de voorns deden het goed. Ook werden regelmatige kleine brasems gevangen. Van de favorieten voor de eindzege nestelde alleen Jan Livestro zich in de top drie. Met 2.06 meter werd hij derde, achter Koelewijn en Peter de Rond (2.13). Livestro's concurrenten Gerrit en Evert Kasius zaten zaterdag in een bushokje vanwaaruit ze hun dobbers in de gaten hielden. Ze eindigden als vijfde en ze vende. No. 7 Henk Gerth Voetbalvereniging SEC heeft een werkgroep in het leven geroepen, die als taak heeft nieuwe kaderle den te werven. Dat is de uitkomst van een ledenbijeenkomst die vo rige week woensdag werd gehou den. De werkgroep bestaat uit twee be stuursleden (voorzitter Bert Krijger en secretaris/penningmeester Henk Ver- heijen) en zes leden die de weg binnen SEC goed kennen. Ze zijn maandag voor het eerst bij elkaar gekomen voor een plan van aanpak. Daarbij wordt ge bruik gemaakt van een handleiding van de KNVB. "Deze mensen kennen de leden van SEC en weten precies wie welk duwtje in de rug moeten krijgen. Voor het nieuwe seizoen moeten er nieuwe ka derleden zijn gevonden", zegt Krijger die vorige week liet weten dat er min stens tien vrijwilligers moeten bijko men. Tijdens de bijeenkomst, die werd bijge woond door veertig, vijftig (kader- )le- den, werd ook even gesproken over de algemene ontwikkelingen op de lange termijn. Daarbij kwam uiteraard het verhaal van de FC Zaterdag en FC Zondag op de proppen. Krijger: "Daar wordt pas na de verkiezingen weer over gesproken. We zien het wel. SEC houdt in ieder geval z'n broek hoog op." Tijdens de wekelijkse competitiewed strijden op dinsdagavond van de Soes ter Bowling Vereniging heeft Joop van Slooten een nieuw record op baan 5 gevestigd. Hij kwam in C-drie tot een game van 219. Wijnand Zoutendijk speelde voorheen ook altijd op dinsdag, maar verhuisde naar de maandagcompetitie. Daarin voelt hij zich kennelijk zo goed thuis, dat hij meteen lijstaanvoerder werd. Dat had Zoutendijk te danken aan een serie van 180, 173 en 120. In de kantine van SEC wordt vrijdag 25 februari weer een bingo gehouden. Vanaf20.00 uur gaan de balletjes rollen en zijn er diverse prijzen te winnen. Na de vorige bingo ging negentig pro cent van de deelnemers met een prijs naar huis. De prijzen van vrijdag verte genwoordigen een waarde van 1.200 gulden. De kantine van de voetbalver eniging aan de Bosstraat gaat om 19.15 uur al open voor degenen die eerst nog een kaartje willen leggen. Zaterdag zwommen 24 Duinkikkers in Hoogland hun 6e wedstrijd in de Ondertopper-B competitie. Met een ruime voorsprong van veertien punten en nog drie wedstrijden te gaan, ligt het kampioenschap al bijna voor het grijpen. In een zeer warm zwembad werd er goed gepresteerd door de zwemmers. Roelof Kemp, na ziekte weer helemaal terug, zwom een nieuw clubrecord op de 25 meter rugslag onder de 10 jaar in 20.0 seconden. Sanne Schalkx zwom een nieuw clubrecord op de 50 meter rugslag onder 14 jaar in 40.3. Denise van Rouwendaal verbeterde haar eigen tijd met drie seconden op de 25 meter rugslag. Marcel Silkens deed er nog een schepje bovenop en verbeterde zijn beste tijd met 3,5 seconden op de 50 meter vrije slag. Maar Lenny Kuijer spande wel de kroon en zwom een pri ma 50 meter vrije slag en verbeterde haar eigen tijd met 5,5 seconden. Er werden acht eerste plaatsen, acht tweede plaatsen en zeven derde plaat sen behaald. Er vielen 23 persoonlijke' records te noteren en twee clubrecords. "Waar nieuws ontbreekt, groeien de geruchten" schreef A. Moravia eens. En het motto van de New York Times is: "Al het nieuws is geschikt om te drukken." Vraag is natuurlijk "wat is nieuws" en "wie bepaald wat nieuws is." Deze overpeinzingen hielden mij bezig vanaf woensdag 16 februari toen ik in de Soester Courant een artikel las dat zijn oorsprong kende uit een brief van mij, geschreven vanuit mijn functie als secretaris van de v.v. SEC, aan de leden van SEC. Een brief die een uitnodiging bevatte voor een ledenbijeenkomst van de v.v. SEC om te praten over een item dat leeft binnen onze vereniging. Kortom een brief die intern bedoeld was en ook zo had moeten blijven. Wel licht is één van de uitgenodigde SEC- leden slordig met zijn post omgespron gen en heeft een journalist de brief in handen gekregen. Tot op heden ben ik er nog niet achter wat de journalist die het artikel aan onze ledenbijeenkomst gewijd heeft, beoogd heeft met het plaatsen ervan. Het is geen publiek geheim dat veel ver enigingen kampen met een tekort aan kader, als zo'n feit bij SEC geconsta teerd wordt, blijkt het nieuws te zijn voor heel Soest en Soesterberg. Die op vatting kan men hebben natuurlijk, ik deel hem echter niet. Uiteraard respec teer ik de persvrijheid, maar vraag mij toch af, met M. Callewaert, of'persvrij heid: de vrijheid om overal nieuws uit te persen' is geworden. Henk Verheijen, secretaris v.v. SEC. Vier jeugdige zwemmers van De Duinkikkers hebben zaterdag meege daan aan de Speedo jaargangen. Indi vidueel is er erg goed gepresteerd, want alle vier zwommen een persoon lijk record. Jurgen van Nimwegen kon op de 100 meter rugslag zelfs op de tweede plaats beslag leggen. En Sharon Post en Se- bastiaan Schuurmans verbeterden hun tijd op de 100 meter schoolslag maar zijn nog ver weg van de sterksten in het district. De elf-jarige Peter Oosthof vèrbaasde iedereen door de 100 meter vrije slag af te leggen in 1.12.8. Hiermee verbeterde hij zijn eigen tijd, met vier seconden en pakte hij ook een jaren ge leden gezwommen clubrecord. Tijdens het baankampioenschap Sprint op de kunstijsbaan in Utrecht heeft schaatsvereniging Eemland zondagavond wederom laten zien over talent te beschik ken. Hoewel de omstandigheden niet ideaal waren, manifesteerden de deelnemende Eemlanders zich goed. Met 41.81 op de 500 en 1.25.69 op de 1.000 meter was Martin Baltus de beste Eemlander. De Soester wist zich met deze tijden van een tweede plaats in het eindklassement te verzekeren. Henriët- te Kuijt, de enige dame in het Eemland- sprint-gezelschap, werd vierde met 49.76 op de 500 en 1.38.22 op de 1.000 meter. Ook de andere drie Eemlanders waren niet onverdienstelijk. Mark Jan sen eindigde als tiende in het eindklas sement. Zijn tijden waren 42.52 op de 500 en 1.26.84 op de 1.000 meter. Carl Verheijen stond twee plaatsen lager op de eindlijst. Zijn 43.82 en-1.26.14 wa ren goed voor de twaalfde plaats. Julien Smink werd veertiende. Zijn 500 meter ging in 43.91 en de 1.000 meter in 1.28.17. Tijdens de reguliere wedstrij den in Utrecht op de vrijdagavond wist Tom Versteeg met 4.46.14 zijn beste tijd op de 3.000 meter aan te scherpen. Vincent Verburg, nog steeds herstel lende van een enkel-blessure, reed met 5.12.97 ook een goede rit. Tom Versteeg is als beste Eemlander geëindigd in het vier-banen-toernooi, waarvan vorige week zondag de finale plaatsvond op de kunstijsbaan in Haar lem. Met 34 punten kwam de Soester schaatser op de vijftiende plaats in het eindklassement. Daarmee bleef hij 85 andere schaatsers van het gewest Noord-Holland/Utrecht voor. De finale ging over 75 ronden en was de afsluiting van het toernooi waarin eer der twee wedstrijden van ieder 50 ron den waren verreden. Versteeg klopte het peloton van elf rijders met een ron de, werd tweede in de tussensprint en kwam uiteindelijk als tiende over de eindstreep. Met de punten van de twee eerder verreden wedstrijden kwam de snelle Soester daarmee op de vijftiende plaats. Naast Versteeg waren van de ze ven ingeschreven Eemlanders nog twee anderen doorgedrongen tot de finale: Bert Koelewijn en Klaas-Roei Koele wijn. Ook zij presteerden goed met een zeventiende en een achtentwintigste DVS/Knollentuin fungeert ko mende zaterdag als sparringpart ner van de Bever Boys, de ploeg van John de Bever die momenteel de derde plaats in de eredivisie be zet. Het duel wordt gespeeld in sporthal de Banninghal in Soester berg en begint om 18.00 uur. Behalve John de Bever, die vooral vorig jaar in het nieuws kwam vanwege de ontwikkelingen rond het Nederlandse zaalvoetbalteam en later in verband met eredivisieclub Dordrecht, speelt onder anderen Pascal Langenhuysen voor Bever Boys. Volgens René Ribberink wil het eredi visieteam oefenwedstrijden spelen om de nieuwe keeper uit te testen. Doel man Ferdi van Son is namelijk gebles seerd geraakt. Bever Boys is nog in felle strijd om de nationale titel verwikkeld. De contacten tussen Bever Boys en DVS/Knollentuin ontstonden naar aanleiding van de uitnodiging die Rib berink, Luits Houkes en Ronald de Rooij kregen om met Bever Boys deel te nemen aan een toernooi. De oefenwedstrijd in de Banninghal duurt twee keer 35 minuten. Bij DVS/Knollentuin doet Saban Aksit als gastspeler mee. De toegang kost vijf gulden, kinderen kunnen de wedstrijd bijwonen voor een rijksdaalder. awotw ttsmam Df.S. KKOUEHTUW 5K mi Hoewel John de Bever hier het shirtje van D VS/Knollentuin draagt, speelt hij zaterdag tégen de zaalvoetbalclub uit Soest. De als pittig bekend staande Amers- foortse Bergcross trok zaterdag weer veel deelnemers. Mark Hilberts ein digde op de 11 kilometer op een ver dienstelijke negende plaats en bleef clubgenoot Gert de Ruygt daarmee voor. Hij werd zeventiende. De dames veteranen van AV Pijnenburg kwa men daarbij goed voor de dag op het 4400 meter lange parcours, waarin en kele venijnige heuveltjes opgenomen waren. Bij de dames veteranen van 45 jaar en ouder mocht Martha van Hal zich met een tijd van 18.17 winnares noemen, terwijl clubgenote Adri van de Zon in de klasse 35 jaar en ouder de tweede plek opeiste. Schoorl Tevreden kon coach Wim van Dorres- teijn terugkijken op de halve marathon, die zondag een viertal persoonlijke re cords opleverde voor zijn lange af standsgroep. André Meixner zette de toon neer met een tijd van 1.19.59, waarmee hij drie minuten sneller was dan ooit tevoren. Ook Hans de Goede liet een stijgende vorm zien; goed voor een persoonlijk record in 1.22.33. Nieuwkomer Marcel de Boer kwam op 1.23.43 uit, op enkele minuten gevolgd door veteraan Henk van Hal, die een goede wedstrijd liep in 1.27.39. Wim van de Veen liep ook een record (1.28.27), maar werd dicht op de huid gezeten door Wim van Dorresteijn, die uitkwam op 1.28.54. Paul Jansen (1.37.00) en Ben van Kersbergen - ook een record in 1.39.48, sloten de rij. ATLETIEK AV Pijnenburg De Pijnenburgjeugd deed het prima in Amersfoort getuige de vijfde plaatsen in de Bergcross. Daarvoor zorgden Bo Menning (Junioren C), Maaike van der Molen (Meisjes C), Patricia Hanse (Meisjes D), Jiske de Goede (Meisjes Pupillen A), Berend ten Brinke (Jon gens Pupillen A). Het was maandag pas 21 januari en toch viel er al een kampioensfeestje te vieren. Het meisjes Al team van Stam/SoVoCo won eergisteren reeds 'goud' in Aqua In- door. De volleybalsters versloegen het tweede team van hun club met 2-1 en werden daardoor onbereikbaar voor de overigeploegen in de Topklasse A. Zelfs de nutpmer twee, Brezan/SSS, moest van grote afstand toezien hoe de volleybalvereniging reeds in de winter de titel in de wacht sleepte. \o\ 20.00 i\ Co (H) Korfbal 14.50 uur Een, Indoor) Tafeltennis 17.30 uur Shot-Fik) Voetbal 14.30 uur EFC'58-Wz 14.30 uur SEC-EMM West) 14.30 uur Cobu Boys-He* foort) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D) Lloyd 2 (De Bunt) Handbal 15.15 uur Smeeing/BDC-Aalsmeer 2 (Beukendal) Hockey 14.30 uur Be Fair-MHC Soest (H) (Hilversum) Voetbal 14.00 uur Soest-AS'80 (Bosstraat- Oost) 14.00 uur PVCV-SEC (Vleuten) Waterpolo 18.30 uur De Duinkikkers-Wilskracht (Aqua Indoor) MAANDAG 28 FEBRUARI Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) BOWLING Soester Bowling Vereniging Senioren maandag: Boule d'Or - Bloopers 1-4; No Name - Zilveren Ster 1-4; Big Split- ters - Bodrum 3-2; Van Ede - Baanbrekers 3-2; Game Over - Flying Pin Ten 4-1; Ar rows - De Enghe 1-4. Senioren dinsdag: Team X - The Family 0-5; Gokkers - P. Team 3-2; Wings - Fox- hunters 3-2; Triootje BTG - Naadje 0-5; H.A.M. - Backbones 5-0; Stressless - Hep- pie Hoekers 5-0; Ottifantjes - Shj-Ammer 3-2; Pin Down - Westra/Koffrie 4-1; Strajk - Cobra's 5-0. VOLLEYBAL Stam/SoVoCo Senioren: dames 4 - Tic Tac Vif 2 3-1; da mes 5 - Maxcom Touché 2 2-2; heren 5 - Wilhelmina 5 3-1; heren 7 - Vollkei 7 2-2. Junioren: meisjes A2 - Tic Tac Vif Al 1-2; jongens Al - Facit Gemini Al 1-2. ZWEMMEN De Duinkikkers 25 meter vrije slag m.o. 8 jaar: Denise van Rouwendaal 25.0; Ilse Vaessen 21.6; Man- dy van Foeken 27.6.25 meter vrije slag j.o. 8 jaar: Folkert Jan Arnold 27.9; Mattijs Wijn malen 23.9.25 meter rugcrawl m.o. 10 jaar: Elise Hooft 20.3; Amanda Kersbergen 23.4. 25 meter rugcrawl j.o. 10 jaar: Tim Vaessen 22.7; Paul Spronk 21.3; Lennart van Dijk 22.0; Roelof Kemp 20.0. 50 meter schoolslag m.o. 12 jaar: Femke Schotanus 50.6; Wilma Kuijer 50.4; Lenny Kuijer 55.6. 50 meter schoolslag j.o. 12 jaar: Bas- tiaan Kemp 57.7; Marcel Silkens 49.1. 50 meter vrije slag m.o. 14 jaar: Sanne Schalkx 36.3; Anneke Steenbrink: 40.9. 50 meter vrije slag j.o. 14 jaar: Mirko van Ede 35.4; Stephan van Geem 41.6. 50 meter rugcrawl m.b. 14 jaar: Inge Roskam 42.7. 50 meter rugcrawl j.b. 14 jaar: Robin Roskam 41.9; Jeroen Stalenhoef 34.2; Marco Roskam 41.7. 25 meter rugcrawl m.o. 8 jaar: Denise van Rouwendaal 25.6; Ilse Vaessen 23.9; Mandy van Foeken 27.6. 25 meter rugcrawl j.o. 8 jaar: Folkert Jan Arnold 33.4; Mattijs Wijnmalen 28.5. 25 meter schoolslag m.o. 10 jaar: Elise Hooft 23.8Amanda Kersber gen 26.2. 25 meter schoolslag j.o. 10 jaar: Tim Vaessen 24.4; Roelof Kemp 25.4; Paul Spronk 23.0; Lennart van Dijk 25.5.50 me ter vrije slag m.o. 12 jaar: Femke Schotanus 46.4; Lenny Kuijer 47.6; Wilma Kuijer 48.5. 50 meter vrije slag j.o. 12 jaar: Bas- tiaan Kemp 43.6; Marcel Silkens 44.1. 50 meter rugcrawl m.o. 14 jaar: Sanne Schalkx 40.3; Anneke Steenbrink 49.2. 50 meter rugcrawl j.o. 14 jaar: Mirko van Ede; 44.1; Stephan van Geem 52.6. 50 meter school slag m.b. 14 jaar: Inge Roskam 42.0.50 me ter schoolslag j.b. 14 jaar: Robin Roskam 37.7; Jeroen Stalenhoef 36.0; Marco Ros kam 39.3. VELDVOETBAL 1. Cees-Jan de Vries (WZ'49) 14 2. Peter van der Munt (WZ'49) 8 3. Ronald Merkenij (SEC-zat.) 7 Danny Brandenburg (Hees) 7 5. Richard de Bruin (SEC-zat.) 6 Gabriël van Gastei (SEC-zat.) 6 Edwin Lazonder (Hees)6 8. Frank Baars (WZ'49)5 Jeroen van Veenendaal (Soest) 5 Michel Vlaswinkel (Soest)5 1. Mustafa Aksit (Firtina'93) 32 2. Zeki Kurt (Firtina'93)30 3. Öscan Satikboga (Firtina'93) 27 4. Jan Frommink (Hees) 22 5. Veysel Ersahin (Firtina'93) 19 Eric Looijsen (Hees) 19 7. Saban Aksit (Firtina'93) 18 Peter de Jong (Hees18 9. Danny Brandenburg (Hees) 13 10. Eddy Brinkman (DVS) 13 Ramon Heynen (SEC)13

Soester Courant | 1994 | | pagina 23