L H Ongeslagen Shot bezet tweede plaats ISPÖRTt MHC Soest verliest potje kaarten Dames Duinkikkers tonen wilskracht Henk van Asch (39) nieuwe coach van DVS/Knollentuin Politie waarschuwt voor in omloop zijnde kettingbrief Veilig ondernemen is motto op informatieavond raadhuis nieuw Atleten krijgen zes banen Laatste wandeling Olympia Productief Eemvogels wint Activiteiten Aqua Indoor WOENSDAG 2 MAART 1994 SOESTER COURANT Ploeg laat Flits na 5-0-voorsprong terugkomen tot 6-4 TAFELTENNIS Oefenwedstrijd tegen Bever Boys: 1-11 ZAALVOETBAL SCHAKEN Bondstrainer bij schaakjeugd Soest BOWLING Ad van de Schoot is goed op schot Jeugdnieuws Sportuitslagen j ^Strater 3-0 Afwezigheid vier basisspelers breekt ploeg Hugen p P AGINAjidB WOENSDAG 2 Rondje So HOCKEY EEN 'WONDER Raad zet licht óp 17 maart op groen ATLETIEK Vereniging sluit 32ste winterserie af Staartclub geen partij voor korfballers^ KORFBAL - Speciaal vakantieprogramma in zwembad ZWEMMEN Sportprogramma Sanitair Herenteam dwingt koploper gelijkspel af 3 WATERPOLO Plantc 'Gaal stap i ""Shot is een goed derde divisie team dat voor het kampioenschap nog één seizoen moet wachten." Die woorden sprak Berny van Rijssen van Flits, die zaterdag te genstander was van de Soester ta feltennissers. Aan de Heideweg won Shot met 6-4, maar ondanks dat de ploeg nog ongeslagen is, neemt ze de tweede plaats in. Dat komt doordat De Blaeuwe Werelt, ondanks de nederlaag (6-4) van enkele weken geleden in Soest, twee ruime ze ges heeft geboekt. Shot leek zaterdag ook op weg naar een grote score, maar na 5-0 kwam de klad er in. Vooral de eerder genoemde Van Rijssen was er debet aan dat Shot in de laatste vijf par- tijen punten verspeelde. Onder meer dank zij zijn niet aflatende inzet ver sloeg hij Berend Jonker (21-18,18-21, 15-21) en Martin Fransen (19-21, 19-21). Jonker versnoepte ook een puntje aan W. van Rijssen, terwijl Fran sen nog verloor van P. Loseman. Aksel van Elteren had wederom de grootste bijdrage in de derde opeenvol gende overwinning van Shot. Door al zijn enkelspelen te winnen, boekte hij opnieuw een hattrick. Hij had daar ove rigens driemaal een derde game voor nodig. Na twee spannende games tegen Berny van Rijssen (18-21 en 21-19) Eén punt van Shot werd bij elkaar ge slagen door Martin Fransen. Hij verloor zijn twee overige enkelspelen. Foto: Goos van der Wilt. won hij de derde overtuigend met 21-6. Tegen W. van Rijssen pakte hij de eer ste game met 21-9 om de tweede met dezelfde cijfers te verliezen, maar de partij via 21-13 alsnog naar zich toe te trekken. Spanning was er ook in de par tij met Loseman (18-21,21-19,21-16). Het dubbelspel van Van Elteren en Jonker was eveneens een prooi voor de club uit Soest. Berny van Rijssen en Lo seman werden in twee games opzij ge zet (21-10 en 21-17). Henk van Asch wordt de nieuwe trainer van DVS/Knollentuin. De 39-jarige Soester volgt met ingang van 7 mei Henk van Dorresteijn Op. De hoofdklasser en Van Dor resteijn gaan na een samenwerking van drie seizoenen met een goede verstandhouding uit elkaar. Van Asch is gediplomeerd voetbaltrai ner. Hij was het laatst actief als begelei der van het tweede elftal van sportorga nisatie Soest. Op dit moment heeft hij in verband met drukke werkzaamheden geen functie als trainer. In het verleden voetbalde hij met De Kluis in de hoofd klasse van het toenmalige rayon Heu velrug. Hij was toen teamgenoot van onder anderen Herman Schimmel die nog wel eens invalt in het eerste team van DVS/Knollentuin. Dat was ook zaterdagavond het geval, toen DVS/Knollentuin in de Banning- hal oefende tegen de Bever Boys. De eredivisieploeg won na een ruststand van 1 -8 met 1-11. Schimmel verving na rust de niet geheel fitte Jan Willem van de Wint. Het vriendschappelijke duel werd bij gewoond door honderd toeschouwers. Zij zagen Ronald de Rooij namens DVS/Knollentuin scoren, waardoor de stand 1-1 werd. De Rooij werd twintig minuten voor tijd uit de hal verwijderd door de scheidsrechter. Nadat hij we gens praten een twee minuten straf had gekregen, kon de voetballer zijn mond niet houden. Met name De Rooij en René Ribberink hadden de aanvalsopbouw van de Be ver Boys nog wel eens verstoord. Zij mochten onlangs meedoen met de Be ver Boys tijdens een toernooi en had den bij die gelegenheid het spelletje van hun opponenten leren kennen. De Be ver Boys heeft toegezegd dit seizoen nog een keer naar Soest te komen. Het is de bedoeling dat die oefenwedstrijd in sporthal Beukendal wordt gespeeld. De politie waarschuwt voor een kettingbrief die in omloop is en ad viseert eventuele ontvangers ervan niet mee te doen aan de succesfor mule, waarmee je volgens de schrijvers rijk kunt worden. 'Het zelfhulp samenwerkingsprogram ma' staat boven de brief die uit een aan twee zijden betikt A-viertje bestaat. In de brief wordt voorgesteld mee te doen aan het bekende kettingsysteem, waar bij geld wordt overgemaakt op de per soon die bovenaan de lijst staat. De deelnemer mag vervolgens zijn eigen naam op de vijfde plaats zetten en moet de brief aan honderd andere mensen versturen. Volgens het systeem schuift de deelnemer telkens een plaats naar boven, totdat hij van honderdduizend mensen vijftig gulden krijgt overge maakt. De briefschrijvers stellen, dat als er slechts tien procent meedoet, nog al tijd 500.000 gulden te verdienen valt. Voor dat het zover is, heeft de deelne mer wel bijna 150 gulden uitgegeven (50 gulden per giro, honderd postzegels van zeventig cent en honderd kopietjes voor de verspreiding van de brief). De politie adviseert niet aan dergelijke acties mee te doen, omdat er maar wei nig mensen aan zullen deelnemen. De meesten gooien de brief in de prullebak, waardoor het systeem niet meer klopt. "Als men toch meedoet, zal men er over het algemeen niets meer van horen en het geïnvesteerde geld kwijt zijn", aldus de politie. Een inwoonster van Baarn ontving on langs de bedoelde kettingbrief. Zij schakelde de politie in, die vervolgens de waarschuwing deed uitgaan. "Het is ofwel een grap of een oplichters-truc", zegt de politie. Een extra slot en een eenvoudige alarminstallatie is slechts om de nachtelijke criminaliteit buiten de deur te houden. Preventie en vei ligheid is meer. In het opstellen van een veiligheidsplan komen za ken als brand, water en rookscha des aan de orde als ook de (on)vei- ligheid van de consument in het winkelgebied. Door de toenemende criminaliteit is een goede samenwerking tussen over heid en bedrijfsleven een noodzaak. De Federatie MKB en het Buro Bestuurlij- te Preventie houden een veihgheidsdag vnnr ondernemers opmaandag7 maart In, de vele aspecten van preventie en vïligheid nader te belichten. Middels een viertal seminairs wordt ingegaan op de veiligheid extern en intern, in het souterrain van het Gemeentehuis kan men nadere informatie verkrijgen bij de diverse stands. De politie district Eemland introduceert een eenvoudiger manier van aangifte en criminaliteit, het buro Bestuurlijke Preventie staat voor een betere sociale veiligheid, TBBS is het schadepreventieburo, ATI beveili gingen voor een sluitend advies. Ver- rips Van Rouwendaal voor verzeke ringen, Jadrimex en Bavak demonstre ren geldafhandelingen en de interne controle. Geldnet stuurt een 'geldauto' die buiten staat en de ING bank de monstreert de Pincode betalingen. In- stallatieburo Buijtenhuisen en ter Horst verlichting verzorgen de veiligheid van het stoomcircuit terwijl Flame Control de verschillende blusapparatuur de monstreert. De aankleding en bloe- mendecoratie wordt verzorgd door Nancy's bloemen en planten en hove niersbedrijf Boshuizen en Ko. Veilig Soest en Veilig Ondernemen is dan ook een informatiebeurs van ondernemers voor ondernemers. De jeugdschakers van SSC krijgen vrijdagavond weer les van bondstrai ner Rob Brunia. Van 18.45 tot 19.45 zal hij de denksporters voorzien van tips. De minder sterke jeugdschakers kun nen meer te weten komen over takti- sche combinaties. Die uitleg wordt ge geven door Rob van Aurich. De schaaklessen worden gegeven in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg. Om 19.45 volgt de wekelijkse schaak avond voor senioren. Tijdens de dinsdagcompetitie van de Soester Bowling Vereniging was Ad van de Schoot vorige week op schot. De bowler gooide eens serie van 510 pins. Dat leverde hem een gemiddelde op van 170. Niet eerder dit seizoen reali seerde hij een dergelijke score. Mede dank zij de prestatie van Van de Schoot won zijn team Shj-ammer met 5-0 van de Cobra's. BOWLING Soester Bowling Vereniging Vera van Leeuwen gooide tijdens de laatste jeugdwedstrijden in C-drie een 'super-serie'. Met ga mes van 124, 136 en 143 kwam ze uit op een serie van 403 pins. Met de Knudde Bende versloeg Vera van Leeuwen het team van de Bowling Boys met 5-0. TAFELTENNIS Shot Het eerste jeugdteam van Shot heeft in de landelijke competitie een prima prestatie neergezet door lijstaanvoer der De Salamanders met 6-4 te ver slaan. Paul Merkus was de grote inspi rator van Shot met drie zeges in het en kelspel en een overwinning in het dub belspel met J. Kroon. De spelers van Shot moesten in de gymzaal aan de Hei deweg vijf keer een derde game toe staan. Drie keer trok Shot aan het lang ste eind. Dank zij de winst nam Shot de koppositie van De Salamanders over. Soester Bowling Vereniging Senioren maandag: Game Over-Van Ede 5-0; Arrows-Baanbrekers 4-1; Flying Pin Ten-de Enghe 3-2; Zilveren Ster-Bloopers 5-0; Boule d'Or-Big Splitters 5-0; No Na- me-Bodrum 3-2. Senioren dinsdag: Team X-P. Team 0-5; Family-Foxhunters 5-0; Gokkers-Wings 5-0; Triootje B.T.G-Backbones 4-1; Naad- je-Heppie Hoekers 2-3; H.A.M.-Stressless 5-0; Sh-jammer-Cobra's 5-0; Ottifantjes- Westra's/Koffrie 0-5; Strajk-Pin Down 1-4. Jeugd: Knuddebende-Bowling Boys 5-0; Cool Cat-Beauty's 5-0; Beast-Sisters 0-5. Makelaardi o.g Soesterbergsestraat 79, Soest. 02155-16151. door Arie De heren van MHC Soest zagen zondag groen en geel tijdens de in haalwedstrijd tegen Be Fair. De scheidsrechters trokken de ene na de andere kaart voor de Soesters die met vier invallers al uit hun normale doen waren. De Hilver summers wonnen het thuisduel zo doende met 3-0. Henk Hugen moest een beroep doen op invallers, omdat vier basisspelers vakantie vierden tijdens het 'vrije' weekeinde, waarin het hockeyduel moest worden ingehaald. Daar™a.s_ ontsierden de scheidsrechters de wed strijd door vaak op inconsequente wijze en in overdreven mate kaarten ken. Be Fair opende na een kwartier de^sco re. Uit een pass vanaf de 23 meter IJ lepelde een Hilversumse spits de ba fraai over de uitgelopen DavidHaver man heen. Met de 1-0-stand brak te vens de rust aan. Daarna was MHC Soest sterkeren de gelijkmaker leek een kwestie van tijd. De Soestets kansen, via onder anderen Jeroen j moons. Hij werd bij een doelpoging reglementair aangepakt, maar e scheidsrechters hielden het bij g, waarschuwing in de vorm van een ni.:, ne kaart. Aan de andere kant meen^ komt de leiding een actie van MHC Soest», een strafbal te moeten honoreren: V De aangeslagen defensie van Soest raakte geïrriteerd. Het gevolg die houding was dat de Soesteis t dan één gele kaart kregen. Be Fairp,» fiteerde van de numerieke meerder^ en vergrootte de voorsprong tot 3-1. We kunnen het in de I niet zo gek bedenken o De uitbreiding van de loop- en sprintbanen van AV Pijnenburg kost iets meer geld dan waarmee rekening was gehouden. Er is een krediet beschikbaar van 458.377 gulden. De uitvoering kost 470.450 gulden. Het college wil dat het tekort wordt ge dekt uit de toekomstige investeringen voor de sport. Maar dat voorstel is ge blokkeerd door de fracties. Zij vinden dat de dekking kan worden gevonden in de algemene reserve (overschot 1992). Dat was ook al geadviseerd door bu reau sport van de gemeente. De fracties vroegen zich wel af of kan worden bekeken of de uitvoering wel licht toch binnen het krediet van 453.000 gulden kan plaatsvinden. Dat ziet er niet naar uit. In eerste instantie vielen de kosten al uit op bijna 550.000 gulden. De atletiekvereniging zal daar om een aantal werkzaamheden zelf uit voeren. Zo zullen de atleten zorgdragen voor het verwijderen van onder meer de tegels, het hekwerk en de reclamebor den. Door die zelfwerkzaamheid kunnen de kosten worden beperkt tot 470.000 gulden. Daarnaast is het vrijwel honderd pro cent zeker dat de club zelf zal opdraaien voor de kosten van een lichtinstallatie. Volgens René van Zee zullen onder meer acties worden gehouden om het benodigde geld (30.000 tot 35.000 gul den) bijeen te krijgen. De club wil de lichtinstallatie tijdens de uitbreiding van de baan laten aanleggen. Momenteel heeft AV Pijnenburg aan de Wieksloterweg de beschikking over vier sprintbanen en twee loopbanen. Na de uitbreiding ligt er een volwaardige accommodatie met zes wedstrijdbanen. De gemeenteraad zal het krediet op 17 maart officieel beschikbaar stellen. Daarna kan met de werkzaamheden worden begonnen. Van Zee: "Als alles meezit, zouden we nog in augustus of september wedstrijden kunnen hou den." Tijdens de werkzaamheden zul len de bestaande banen toegankelijk blijven. Olympia houdt zaterdag 5 maart de derde en laatste wandeltocht van de winterserie. Het is tevens de laatste tocht van de negen win- terwandelingen die in het seizoen 1993-'94 in het Sticht/Gooi wer den georganiseerd. Het startbu reau is in het clubgebouw van De Zwaluw aan de Koningsweg. Zoals gewoonlijk kunnen de wandel liefhebbers kiezen uit routes over vijf, tien en vijftien kilometer. Voor de 15 kilometer kan tussen 10.00 en 13.00 uur worden gestart. Voor de overige af standen kan tot 14.00 uur worden ver trokken. Het startbureau gaat om 9.30 uur open en sluit om 17.00 uur. De organisatoren van wandelvereni ging Olympia hebben nieuwe en afwis selende parcoursen uitgezet in de wijk Overhees en op het landgoed Pijnen burg. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 gulden. Mensen die geen herinnering wensen, kunnen voor 1,75 gulden mee lopen. Wandelboekjes die vóór het ver trek worden afgegeven, worden voor zien van een stempel. Groepen wordt verzocht de boekjes gebundeld in te le veren. Voor informatie over de derde en laat ste wandeling van de 32ste winterserie kan contact worden opgenomen met mevrouw M. Visser, tel. 24490 of W. van Steendelaar, tel. 16414 (na 18.00 uur). De laatste thuiswedstrijd van Eemvogels in de zaalcompetitie was leuk om naar te kijken. Door ieders inzet werd veel gescoord. Er werd een gemiddelde van één doelpunt per twee minuten ge haald. Eemvogels won overtui gend met 17-14 van de rode lan taarndrager Minerva. De ploeg uit Nieuwegein had een goede start en een goede eindspurt, maar in het middenspel liet Minerva het afwe ten. Of w^s dat te danken aan de kracht en het tempo van de thuisploeg. Na 0-2 kwam de thuisploeg langszij, waarna de strijd nog even gelijk opging. Bij 4-4 na men de Soesters voor het eerst afstand en de voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Fons Verduin en Anissa van Bemmel maakten 6-4, ge volgd door een trucbal van Marco Kuil; 7-4. Bij rust was het 9-7 en leek de wed strijd nog niet gespeeld. Na de pauze draaiden beide Eemvo gels-aanvallen op volle toeren. Metvee afwisseling werden kansen gecreëeiij resulterend in een 13-8-voorsprong Daarna ging het qua doelpunten gelijl op, wat het aantrekkelijk maakte voo: het publiek. Bij 17-11 stokte de Eem- vogelproduktie, maar Minerva gin; nog even door. Spannend werd hè evenwel niet, al werd het uiteindelijl nog 17-14. Twee dik verdiende punten voor Eem vogels dat, voordat de ploeg het veld weer opgaat, nog twee zaalwedstrijdei voor de boeg heeft. Een plaats in middenmoot is al gewaarborgd. In verband met de voorjaars vakantie vinden deze week veel activiteiten plaats in het zwembad van Aqua Indoor. Het speciale vakantieprogramma duurt tot en met zondag 6 maart. Vanavond kunnen volwassenen nog tussen 19.00 en 22.00 uur terecht in zo wel het recreatie- als het wedstrijdbad. Aan de natte bar kunnen ze een gratis kopje koffie halen. Van 12.30 tot 17.30 uur kunnen kinde ren morgen meedoen aan aquarobic en 's avonds gaat het spoken. Durven de bezoekers te zwemmen in rood water? En welke griezels komen ze tussen 19.00 en 22.00 uur tegen? Een kaartje kost deze avond vijf gulden. Op vrijdag houdt Aqua Indoor een knock-out show (12.30-17.30 uur), ba- nenzwemmen (19.00-22.00 uur) en de Aqua Fitavond (20.15-22.15 uur). Bij dat laatste kan voor 11,00 gulden ge bruik worden gemaakt van de twee ba- den, het heetwaterbad, de whirlpool,de sauna en het Turksbad en de bruinings- weide. Kinderen die zaterdag tussen 10.00 en 17.00 uur naar het zwembad aan de Dalweg komen, krijgen een ballon. Daaraan wordt een naamkaartje ge hangen en 's middags worden alle bal lonnen de lucht in gelaten voor een bal lonnenwedstrijd. Een groot aantal clowns komt zondag naar Aqua Indoor. Tussen 12 30 en 17.00 uur toveren ze de kinderen onr tot clowns. Van 10.00 tot 12.30 uurisert gezinszwemmen. kinderen tot en met zes jaar kunnen van maandag tot en met vrijdag voor 5,10 gulden naar binnen. Volwassenen moeten elke dag 6,20 gulden voor een1 kaartje betalen. Dat tarief geldt ook op zaterdag en zondag voor de kinderen, WOENSDAG 2 MAART Zaalvoetbal 19.00 uur Inter Hesp-DVS/Knollen- tuin (Hilversum) ZATERDAG 5 MAART Basketbal 16.30 uur The Red Stars (D)-Eem'78 (Beukendal) Korfbal 11.50 uur Reflex-Eemvogels (Woer den) Tafeltennis 16.30 uur Idefix-Shot (Groningen) Waterpolo 17.45 uur VZC-De Duinkikkers (D) (Veenendaal) ZONDAG 6 MAART Handbal 15.00 uur Sparta'75-Smeeing/BDC (Groningen) Hockey 12.45 uur MHC Soest (D)-Leiden (Ko ningsweg) 14.30 uur Reigers-MHC Soest Voetbal 14.00 uur Soest-Pancratius (Bosstraat- Oost) 14.00 uur Maarssen-SEC (Maarssen) MAANDAG 7 MAART Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur Hees-Actif (Beukendal) 22.00 uur Firtina'93-Adelaars de Bruin, kwartfinale beker (Beukendal) Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155) - 1 30 14 T "dv' 'W Duel om de bal in Aqua Indoor. Foto: Goos van der Wilt Neem nou Prozac, de i pil. Nooit van gehoord? K niet gelijk veronderst ledische kennis betn rozac is geruime tijd erwaaien uit de V< een land waar de depi lijkt te zijn uitgevom gens ook in het welva ropa toe te slaan. Nederland, dus ooi daarop geen uitzondt tobbers en tobsters i op de wachtlijsten di andere zielenknijper! lijks toe. rhtelijke ruzie, ruz ironisch gebrek aai pen zijn, het allemat zitten, maken van he mige mensen een rot; Dankzij de Prozac-p op korte termijn verj men. Trek de alcohr librium, valium en i maar door, de farm trie heeft met de Pro tijden een halt toege er uitsluitend goede pressieve mensheid Prozac is een anti geen drug maar een kant in vele gevallei medicijn. Weliswaa ke ruzies, chronisch met de baas en het i gebruik er niet door depressie verdwijn! pil verschijnt. Gebi na gebruik name vrolijk van, hetgeei heeft dat ze, zon weer of geen weer, lemaal zien zitten. Althans dat wil de dustrie en degenen deel van de natie i ten begeleiden on Amerika is de P heilig verklaard. jard, een op de 4< ze op het nachtka: de drie vrouwen Prozac-afnemers. Bij de introductie dermiddel verstrc aandoenlijke aa mank loopt gebi stok. Prozac is v( sen gewoon een delstok." Zo ong in het land, dokt dan voor andere genomen ook de gebruiksaanwijzi S.E.C.-kleuren men, inclusief c innemen. Je tai want bijten is e met Prozac val j< er niet door wal prijs, f 3,50 per en de amuseme er met de Pre concurrent bij k avondje de stad Dan ben je tocl f 3,50 en is hel bioscoop en th< vervullen. De Prozac-pil werking. Spec degenen die f zien hangen, Handig dus or hebben. Geac trekkers van woensdagavor lans opmaken constateren d het, in tegen: prognoses, h< chend, vrolijk op de wangf nieuw gemee treden is dan pressiefs verr Na een aantal mindere wedstrij den, 'waren de dames van De Duinkikkers gemotiveerd voor de wedstrijd tegen Wilskracht. Vanaf het begin werd er geconcentreerd gespeeld. Door een goede verdedi ging kreeg Wilskracht geen kansen voor het doel. Aanvallend hadden de dames minder geluk, zodat de stand lang 0-0 bleef. Na drie minuten spelen zette Willy Ruiten beek De Duinkikkers op een voor sprong (1-0). Ook in de tweede periode gingen de teams gelijk op qua inzet. Meer aanvallend spel van De Duinkik kers resulteerde in een 2-0-voorsprong door Petroejka Roetman. Vroeg in de derde periode bracht Wilskracht de spanning weer terug. Een sterk opge zette aanval resulteerde in een 2-1-stand. De rest van de derde periode wisten De Duinkikkers de tegenstanders goed on der druk te zetten. Ze slaagde er echter niet in, dat in doelpunten om te zetten. In de vierde periode kregen de dames de doelpunten die ze wilden. Na een goede verdedigende actie kon Ruiten beek alleen doorzwemmen naar het doel van de tegenstander een mooie af ronding zorgde voor 3-1. Nog geen mi nuut later kreeg Roetman wederom een kans voor het doel. Ook zij scoorde be heerst 4-1. Heren Het zwaar bevochten gelijke spel tegen lijstaanvoerder Heerhugowaard is een enorme opsteker voor het eerste heren team van De Duinkikkers. Het team was er duidelijk op gebrand een goed resultaat neer te zetten en heeft hiermee duidelijk aangegeven de opgaande lijn te pakken te hebben. De Duinkikkers kwamen zeer gemoti veerd uit de startblokken en Heerhugo- waard werd direct onder druk gezet. De door coach Joop Molenaar verlangde strakke pressing werd uitstekend uitge voerd en de jeugdinternational bij Heerhugowaard werd uitgeschakeld door routinier Jan Vrakking. Heerhu gowaard had hierop uitsluitend een zeer fysiek antwoord dat terecht werd afgestraft door de scheidsrechter. De Duinkikkers konden slechts tweemaal profiteren van de ontreddering bij P.S. Wel ever In tegenstellii te Amsterdai volgens de d van apotheek tend op dok! ven lachen, c Heerhugowaard. Peter Weerdenburg rondde de prima uitgespeelde numerie ke meerderheid af en mocht even later de toegekende strafworp fraai verzilve ren. In de tweede periode werden De Duinkikkers even opgeschrikt door de eerste tegentreffer van de gasten uit Heerhugowaard, maar daarna was de wedstrijd weer volledig in handen van De Duinkikkers. Op aangeven van Jan Vrakking kon Steffen Land fraai een numerieke meerderheid uitbuiten en even later scoorde Marco Bremer via een lob het vierde doelpunt van De Duinkikkers. in de derde periode stagneerde het spel van De Duinkikkers enigszins; 4-3. In de laatste periode was het ongemeen spannend tot en met de laatste seconde- Vlak voor tijd kwam Heerhugowaard op voorsprong (5-6), maar De Duinkik kers toonden aan over veerkracht te be schikken. Op aangeven van Steffen Land bracht Peter Weerdenburg met een uiterste krachtsinspanning De Duinkikkers weer naast Heerhugo waard. VER» Schrij Reken Telefo Inbinc Over! Plasti Uit de cent ping van ee nes Postst planten in Een van d ten aange woonster Op twee J week een geweest, als aan de stateerd tot het hi vallen ve

Soester Courant | 1994 | | pagina 12