FOTO OP T. PUZZEL VAX FOTO tv aru6KÖo^|j iCULTUUR WELZIJN]: Nederlands Studenten Kamerkoor houdt repetitieweek in jeugdherberg Soest UUR J Veel Informatie over MineralenBoekhouding Expositie in raadhuisvitrines Lassie, de bekendste hond ter wereld, in kinderbios Bijzonder concert in theaterzaal van m.c. Molendael-Soest ÜT Nieuws van de bibliotheek Contac van ov WOENSDAG 2 MAART 1994 SOESTER COURANT PAGINA 16 i WOENSDAG Concerttoernee langs universiteitssteden De kracht van de reclame ligt in de herhaling 'èliiZ Dinsdag 5 april in C-drie Hoog niveau Beelden van Irja Schierbeek rn fotoservice Woensdagmiddag 9 maart in C-drie Kinderboerderij De Vrije Teugel Schaatsen NNereldI/I/inkel Koopjes in de Wereldwinkel Ook aanbiedingen Zondag 6 maart, 14.30 uur: Filmhuis: De Piano Jaap Blonken Trio Braaxtaal Sint Aegtenkapel gelast concert af V olksuniversiteit Soest/Soesterberg Met de Volksuniversiteit naar Londen f495'"- stichting openbare bibliotheek Kunstwerk van de Maand Sëesterbergsëstr Van Weedestraa Hamseweg 21/4 Stichting Cultureel Centrum Willaertstraat 49. tel. 22188 Dansmuziek weerklinkt. Cees Brandt was vroeger danser. Hij is kindervoor stellingen gaan maken, voornamelijk voor kleuters. Für Elise. Cees Brandt is uniek want niemand in Nederland be heerst het vak kleutertheater beter dan hij. Hij bezit een gave; op een volkomen natuurlijke manier houdt hij de aan dacht van de kleuters vast en draagt als vanzelfsprekend zijn theater-autoriteit op hen over: jullie zijn hier voor mij, ik ben er voor jullie en ik ga iéts voor jullie doen. Gregoriaans gezang. Volwasse nen kunnen dat bijzondere niet aan hem zien, voor hen is Cees Brandt alle daags. De Vogeltjesdans. Ook de be weeglijkheid en het enthousiasme van kinderen structureert hij op een argelo ze, charismatische manier: jullie mogen meedoen dan speel ik daar op in, maar het 'hoe en wat en hoe lang' bepaal ik. Satie. Vanmiddag is Brandt met 'Morgen kom ik bij je wonen' om 14.00 uur in Cultureel Centrum C-drie. Een mars. Een andere theatermaker die zich richt op dezelfde leeftijdsgroep - het zou eleganter zijn de naam Gerard Pillen niet te vermelden - pakt het ge heel anders aan: afgedwongen gezag. Parsifal. Dit is een lijn en daar moet je achter blijven. Jullie moeten gaan zitten en overal afblijven. En jullie moeten naar me luisteren, vragen die ik stel moeten jullie beantwoorden. Mahler, De voorstelling waarbij hij op die ma nier het kleuterpubliek benaderde is van een aantal jaren geleden. Misschien vertegenwoordigt hij momenteel ande re ideeën. Geen minimal music. Het is te hopen. Wat een goede maatstaf voor de beoor deling van de kwaliteit van een voor stelling is, is het gemak dat getoond wordt. Onlangs speelde de groep Arena 'Zooitje Ongeregeld'. Deze dansvoor stelling zou eventueel in aanmerking komen voor het programma van C-drie volgend seizoen. Er viel veel op de pro- duktie aan te merken. Dat de vier jonge dansers een choreografie uitvoeren die ze net aankunnen, was doorslaggevend voor het certificaat - slecht -. Op poppy en soft technohouse-muziek pas de deux, tilwerk en acrobatiek: het lukte zonder misstappen en zonder te vallen, maar het verliep uiterst stroef en de moeite straalde van hun gezichten. Pim Jonker Tot en met aanstaande zaterdag is de jeugdherberg Soest aan de Bos straat èen week lang het domein van het Nederlands Studenten Ka merkoor (NSK), dat daar vooraf gaande aan een concerttoernee een repetitieweek doorbrengt. Die toernee start op 4 maart en voert het NSK langs acht universiteits steden. De jaarlijkse repetitieweek in Soest be hoort inmiddels tot de vaste tradities van het NSK, dat overigens elk jaar op nieuw wordt samengesteld, na audities in een aantal universiteitssteden, en niet meer dan twee maanden per jaar actief is. Dit jaar bestaat het koor uit 30 leden, afkomstig uit alle delen van het land. In de jeugdherberg wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen voor de toer nee, waarin het NSK een serie bijzonde re concerten zal geven. Dat gebeurt in Wageningen (4 maart), Leiden (5 maart), Groningen (6 maart), Maas tricht (12 maart), Nijmegen (13 maart), Utrecht (18 maart), Rotterdam (19 maart) en Amsterdam (20 maart). Op het programma staan vier werken van bekende en minder bekende eigen tijdse componisten: "lm Gestein" van Robert Heppener, zes liederen op tekst van Paul Celan, in 1993 bekroond met de Matthijs Vermeulenprijs; "A cette heur du jour" van Ton de Leeuw, ge schreven op tekst van een oud Sume- risch geschrift; "Trois Chansons" van Maurice Ravel en "De naam" van Hans Koolmees, geschreven door Paul Bie- gel. De uitvoering van het laatste stuk is een bijzondere première. In de nabije toekomst zal het voe ren van een MineralenBoekhou ding (MB) verplicht worden. Om meer bekendheid te geven aan het fenomeen Mineralenbalans wordt in de maanden maart en april een groot aantal bijeenkomsten over dit thema gehouden. In Soest ge beurt dat op dinsdag 5 april in C-drie, Willaertstraat 49. Bij de organisatie is een groot aantal par tijen betrokken, waaronder de ge westelijke landbouworganisaties, het UAJK en de Rabobanken. De MineralenBoekhouding betekent voor elk individueel bedrijf een eigen aanpak. De MB geldt niet alleen voor overschotbedrijven, maar voor alle be drijven. Elk bedrijf kent mineralenver liezen, of het nu een overschotbedrijf is of niet. Alle bedrijven dienen de mine ralenverliezen binnen de perken te hou den. Het is dan ook zaak vroegtijdig met MB'en te starten, zodat voor elk bedrijf de juiste aanpak wordt gevon-_ den. Misschien betekent dit geen veran dering, maar misschien zijn aanpassin gen nodig. Daar kan men alleen achter komen wanneer men een MB bijhoudt. Nu MB'en voorkomt verrassingen in de toekomst. Tijdens de bijeenkomst zullen verschil lende inleiders vertellen over de Mine ralenBoekhouding. Een bestuurder van een landbouworganisatie zal de stand van zaken rond de MB aangeven. Een inleider van een accountantskan toor zal een korte toelichting geven over de MB. Hierbij zal hij behandelen hoe de MB er uit ziet, hoe men de MB kan (laten) opstellen en hoe men aan de slag kan met de MB. Daarnaast zal een praktiserende veehouder zijn ervarin gen met de MB vertellen. Na de inlei dingen zal een forum worden gevormd, waaraan vragen gesteld kunnen wor den, betreffende het omgaan met de MB. De bijeenkomst zal worden opgeluis terd met enkele info-stands. Daar kan men in de pauze en na afloop van de in leidingen terecht met specifieke vragen. Het NSK biedt (studerende) amateur zangers en -zangeressen de gelegenheid kennis te maken met over het algemeen minder bekende twintigste-eeuwse koormuziek op een hoog niveau, dat voor de meeste amateurkoren niet haal baar is. De stukken stellen hogere eisen dan gemiddeld aan de zangvaardigheid. Doordat het koor elk jaar van samen stelling wisselt krijgen zoveel mogelijk (ex)studenten de kans een keer mee te doen aan de werken, die vaak speciaal voor het koor geschreven worden. De artistieke leiding van het NSk is in handen van Daniël Reuss, die in 1990 Musiceren in het NSK blijkt een se rieuze, maar ook heel plezierige bezig heid. Foto: Sander ten Dam. Cees Rotteveel opvolgde. De laatste was 15 jaar NSK-dirigent. Reuss is diri gent van o.a. Cappella Amsterdam, het Oude Muziekkoor in Arnhem en Ve- nus in Utrecht. De toegangsprijs voor de acht concer ten bedraagt telkens f 17,50 (cjp/pas65 en studenten f 12,50; kinderen tot 12 jaar gratis). De tijdstippen waarop de uitvoeringen plaatsvinden variëren. In lichtingen: tel. 08370-22654, of tijdens de repetitieweek in Soest: tel. 12296. lil de vitrines van het gemeente huis is gedurende de maand maart beeldhouwwerk te bewonderen van de Barendrechtse kunstenares Irja Schierbeek. De tentoonstel ling is tot stand gekomen in sa menwerking met De Hazelaar Sculptures in Soest. Iija Schierbeek (1958) volgde vanaf 1977 drie jaar modelstudie aan de aka- demie de Schans in Amsterdam, waar ze zich bezighield met tekenen en schil deren, spoedig gevolgd door interesse in het ruimtelijk vormgeven. In 1988 vertrok ze naar Asunción, Paraguay, voor een verblijf van vier jaar, waarin ze zich intensief bezighield met (beeld houwkunst. In Paraguay ontmoette ze veel kunste naars en ze kreeg les van de Amerikaan Elden Tefft, die haar de beginselen van hef bronsgieten bijbracht. Met een klein collectief werd vervolgens een brons gieterij opgezet, waarin de kunstenaars hun eigen werk konden gieten. Intussen nam Irja deel aan allerlei manifestaties op het gebied van de beeldende kunst in Paraguay. Sinds 1991 is ze terug in Ne derland, waar ze zich aansloot bij de kunstenaarsvereniging Laren-Blari- cum. Naast de zorg voor haar twee kin deren blijft het maken van beelden voor haar een essentiële behoefte. c De gevleugelde wezentjes die ze de htel Een van de beelden van b/a Schier- "Als een vlinder, die opvliegt en ver- beek. dwijnt" meegaf, zijn tekenend voor haar poëtische benadering van het menselijk wezen en heel expressief waar het haar eigen mens-zijn betreft. Ook in de trosjes "Persephone" en de beeldjes Uaus ziet men de wens ue zwaartekracht op te heffen en het ver langen dat in iedereen leeft: vrij te wil len zijn... ï//em Vbn Oosten Soesterbergsestraat 57, tel. 13109 Van Weedestraat 147, tel. 25942 Hamseweg 21 - Hoogland, 033 - 80 71 51 In de film "Lassies grote avon tuur" probeert het zoontje van een farmer, Timmy, een door een noodlanding getroffen ballon te redden. Maar deze dreigt los te ra ken en door een storm gaat de bal lon de lucht in. De hond Lassie springt Timmy na in de mand van de ballon. Na een korte, ang stige tocht belanden ze uiteindelijk in een dicht oerwoud. Timmy moet nu met behulp van Lassie een uitweg zien te vinden. "Lassies grote avontuur" is een span nende film voor kinderen vanaf 8 jaar. Te zien op woensdag 9 maart om 14.00 uur in cultureel centrum C-drie Soest. De toegang is f 3,- (kinderen) en f5,- (volwassenen). Kaarten zijn telefonisch te reserveren bij: C-drie, Willaertstraat 49, tel. 22188; ma. t/m vr. 9.00-16.30 uur. VW Soest, Steenhoffstraat 9a, tel. 12075; ma. t/m vr. 9.00-17.00 uur en za. 9.00-12.00 uur. Vedelaarpad 53, tel. 18136 Donderdag 3 maart De ochtend begint met de knutselclub van volwassenen. Alle kinderen uit de buurt zijn vandaag en morgen van 14.00 tot 16.00 uur weer van harte wel kom voor de vakantie-activiteiten. Jor- den en Linda komen hun verjaardag vieren. Maar dat is niet het enige van daag, want Jantien leert een stel en thousiaste kinderen veel van de boerde rij. Vrijdag 4 maart Natuurlijk zijn er ook vandaag vakan tie-activiteiten en Patricia en Jeroen zijn voor vandaag de feestvarkens. De jarigen en hun vriendjes zullen mooi worden geschminckt en pannekoeken na afloop! Vanavond is er weer kinder disco! Trek je mooie kleren aan, kom lekker dansen en leuke spelletjes doen. Zaterdag 5 maart Vanmiddag komen Anne-Marie, Ma- rie-Lou en Michel hun verjaardag vie ren. We verwachten ze met hun vriend jes om half twee. Zullen er ook echte in dianen komen? We zijn benieuwd. Maandag 7 maart In de ochtend komt groep twee van de Ludgerusschool voor het project 'Me neer de pauw". Met behulp van moe ders gaan de kinderen in groepjes de ogen terug verdienen in de veren van de pauw. We hopen dat aan het eind van de ochtend de pauw in de klas weer trots zijn veren kan laten zien. 's Mid dags komt groep 4 van de Prins Willem Alexanderschool voor het project 'ver stoppertje'. We gaan kijken of de dieren op de boerderij zich goed kunnen ver stoppen voor andere dieren en hoe het dan zit met een mannetjes pauw, want die heeft juist hele opvallende kleuren. En om 15.45 is er de knutselclub voor de vaste groep kinderen. Dinsdag 8 maart Deze middag zijn er twee groepen kin deren druk in de weer. Voor kinderen die er zin in hebben, is er een toneelclub én een fotoclub. Als je er snel bij bent, kun je je nog opgeven! Woensdag 9 maart De ochtend begint met een gezellige bijeenkomst voor peuters met hun va der en/of moeder. Natuurlijk wordt er veel gezongen, spelletjes gedaan en bij de dieren gekeken en geknuffeld. Kos ten vier gulden per ouder/kind paar. 's Middags zijn alle kinderen uit de buurt weer van harte welkom. Om 14.00 uur begint het met een mooi to neelstuk, waarna er allerlei leuke activi teiten worden gedaan. Liselotte en Re- né vieren deze middag tevens hun ver jaardag. Kosten twee gulden per kind, tel. 17615 tel. 21987 tel. 19546 De Vangrail, De Engh, De Praatpaal. Voor de kinderen uit de wijk Smitsveen zoekt de buurtwerker schaatsen voor kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar. Elke woensdagmiddag wordt er een ac tiviteit georganiseerd voor kinderen uit de wijk Smitsveen. Dit varieert van kleurwedstrijden, tekenfilms kijken, voetballen tot sjoelen. Het gaat in totaal om ongeveer 20 kinderen waarmee we erg graag zouden willen gaan schaatsen. Indien u ons kunt helpen, dan kan dit tussen 13.00 en 15.00 uur bij Pieter Henke, Buurthuis De Praatpaal, Smits- weg 311. U kunt ook bellen vooreen af spraak, tel. 19546. Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 28132 fl/em Van Oosten Soesterbergsestraat 57, tel. 13109 UUR Van Weedestraat 147, tel. 25942 fotoservice Hamseweg 21 - Hoogland, 033 - 80 71 51 Vandaag is de uitverkoop in de Wereld winkel van start gegaan. Uitverkoop in de Wereldwinkel, zult u zich afvragen, staat dat niet haaks op de doelstelling van de Wereldwinkels? Dat zou inderdaad het geval zijn indien de producent uit de Ontwikkelingslanden hierdoor een lagere prijs voor zijn/haar produkt zou ontvangen. Maar zo zit de uitverkoop in de Wereldwinkel niet in elkaar. Het is de importeur, de S.O.S. Wereld handel, die de artikelen afprijst, o.a. om wat ruimte voor nieuwe artikelen vrij te maken. De producent heeft hiervoor de overeengekomen goede prijs al ontvan gen; waar nodig zoals gebruikelijk ge deeltelijk als voorschot. Naast de royaal afgeprijsde artikelen uit de normale collectie zijn er ook gele genheidskoopjes, de zogenaamde mon sters. Monsters zijn éénmalige artike len, die aan de importeur werden aan geboden, maar die om een of andere re den niet in het assortiment werden op genomen. De Wereldwinkel Soest biedt u dan ook graag de gelegenheid van de ze bijzondere koopjes te profiteren, Maar wacht u niet te lang, de voorraad is beperkt. De Wereldwinkel is cie gehele week ge opend dagelijks van 9.30 - 17.00 uur. Alleen 's maandags is de winkel geslo ten. De theaterzaal van medisch cen trum Molendael-Soest aan de Soesterbergsestraat vormt komen de zondagmiddag (6 maart) weer het decor voor een bijzonder con cert, georganiseerd door Theater bureau Soest. Als soliste treedt op de mezzo-sopraan Marga Meier- na, begeleid door Joan Berkhemer (viool) en Thom Bollen (piano). Op het programma, dat om 14.30 uur begint, staan diverse bekende en min der bekende liederen van componisten als Schubert, Orthel, Brahms, Bach, Bi- zet, Debussy en Honegger. De drie mu sici treden in wisselende samenstelling op. De mezzo-sopraan Marga Melerna stu deerde aan het Sweelinck Conservato rium te Amsterdam bij Cora Canne- Meyer. Na haar eindexamen in 1979, waarop haar gelijktijdig het solistendi ploma werd aangeboden, studeerde ze verder aan de operaklas. Daarna werd zij lid van de opera-studio van de Ne derlandse Operastichting. In 1981 maakte ze haar tv-debuut met een con cert-aria van Mozart. Marga Melerna won twee keer een prijs voor de beste vertolking van het Franse lied; 1983 in Den Bosch op het vocalis tenconcours en in 1987 in Clermont Ferrand. Zij zong o.a. aan het Pfalz- Theater in Kaiserslautern en werkte in binnen- en buitenland aan verschillen de oratorium-uitvoeringen mee. Ook het hedendaagse opera-repertoire heeft haar interesse. Marga Melerna was vele jaren verbon den aan het Sweelinck Conservatorium als assistente van Cora Canne-Meyer. Ze geeft regelmatig liederenrecitals met Thom Bollen en maakt sinds 1989 deel uit van het Groot Omroepkoor van de N.O.B. te Hilversum. Marga Melerna. Joan Berkhemer, studeerde viool bij Herman Krebbers en behaalde zijn einddiploma aan het Sweelinck Con servatorium cum laude. In 1975 was hij de eerste prijswinnaar van het Oscar Back concours. In 1978 behaalde hij zijn Prix d'Excellence. Ook in het bui tenland trad hij op in diverse concour sen. Als solist trad hij o.a. op bij het Con certgebouworkest en andere Neder landse orkesten. Hij was negen jaar lang eerste concertmeester bij het Radio Symphonie Orkest. Als Ieraar viool is hij momenteel verbonden aan het Hil- versums Conservatorium. Thom Bollen is één van de Nederlandse begeleiders op piano bij uitstek. Hij be geleidde vaak de solisten op het Inter nationale Vocalistenconcours in Den Bosch en treedt zowel in binnen- als buitenland op met de groten der aarde. Het concert in de theaterzaal van Mo lendael-Soest begint zondagmiddag om 14.30 uur. Toegang: f 12,50. Inlichtin gen: Theaterbureau Soest, tel. 16155. Steenhoffstraat 46, tel. 19577 Donderdag 3 en vrijdag 4 maart: Na Sweetie (1990) veroverde Jane Campion in 1991 het Nederlandse filmhuispubliek voorgoed met An an gel at my table, een bijzondere verfil ming van de autobiografie van de Nieuw-Zeelandse schrijfster Janet Fra me. An angel at my table werd door de Volkskrant lezers zelfs uitgeroepen tot beste film van het jaar. Datzelfde gebeurde onlangs met The Piano, een film die afgelopen jaar bo vendien een onverwacht commercieel succes werd. Het verhaal speelt zich af in de negen tiende eeuw, 1840. Ada, een jonge in zichzelf gekeerde Britse vrouw met een onwettig dochtertje, is door haar vader uitgehuwelijkt aan een man in Nieuw Zeeland die ze nog nooit heeft gezien. Ada heeft vanaf haar zesde jaar niet meer gesproken. Met haar dochtertje Flora, wat huisraad en haar piano arri veert ze op het Nieuw Zeelandse strand. Tot haar ontzetting besluit Ste- wart, haar aanstaande echtgenoot, de piano op het strand achter te laten om dat er te weinig dragers zijn. Baines, buurman en vriend van Stewart, ruilt met hem een stuk land voor de piano in clusief lessen van Ada. Hij sluit een op merkelijke overeenkomst met Ada waarmee zij de piano toets voor toets kan "terugverdienen". Tegemoetko mend aan zijn erotische wensen ont dekt Ada hierdoor haar eigen passie en ontvouwt zich een dramatische ge schiedenis vol hartstocht en tragiek. The piano deelde in 1993 in Cannes de prijs voor de Beste Lange Film met Fa- rewell to my concubine van Chen Kai- ge. Holly Hunter ontving de prijs voor de Beste Actrice. Aanvang 20.30 uur, entree f 7,50 le den, cjp en 65+ f 5,00. Reserveren vanaf 19.30 uur. Zaterdag 5 maart: Centrale figuur in het trio Braaxtaal is Jaap Blonk. Al geruime tijd is hij actief als één van de weinige vertolkers van klankpoëzie. Aanvankelijk beperkte hij zich tot het uitvoeren van werk van an deren, met name de pioniers op dit ge bied, zoals Hugo Ball en Kurt Schwit- ters. Na enige tijd begon hij zelf klank gedichten te schrijven en hierop te im proviseren. Ook speelt hij zeer verdien stelijk saxofoon (hij had les van o.a. Mi- chael Moore) en zo ontstond er een unieke synthese tussen jazz en voor drachtskunst binnen diverse groepen rond Jaap Blonk. Eén van die groepen is het trio Braax taal. In het begin bestond hun repertoi re uitsluitend uit het werk van Lucebert (de naam Braaxtaal is afkomstig uit één van zijn gedichten), maar vanaf 1990 schrijft Jaap Blonk alle stukken. Voor de tekst gebruikt hij zeer uiteenlopende bronnen (advertenties, juridische brie ven) die als basis dienen voor composi ties waarbij de klank van de woorden doorgaans veel belangrijker is dan hun betekenis. Deze stukken vormen het uitgaanspunt voor improvisaties binnen dit zeer on gewone trio, waarin Jaap Blonk ook als saxofonist is te horen naast drummer Theo Bodewes en Rob Daenen met zijn grotendeels zelf samengestelde synthe sizergeluiden. Samen staan zij garant voor zeer expressieve muziek, met als ingrediënten, ondermeer (jazz) impro visatie, klank-poëzie en een flinke dosis absurdistische humor. Aanvang: 21.00 uur. Entree: f 6,-. Het trio Braaxtaal. Het concert dat het Russische ensemble Kravchenko op zaterdag 5 maart zou geven in de St. Aegtenkapel aan het Zand in Amersfoort gaat niet door. On danks toezeggingen is het ensemble niet in staat uit Krasnodar naar Nederland te komen. Economische, materiële en politieke problemen in Rusland spelen daarbij een rol, aldus het organiserende theaterbureau. De bezoekers die al kaarten hadden krijgen van de Flint be richt over de wijze van terugbetaling. Steenhoffstraat 9A, tel. 22195 Na de succesvolle reis naar Cambridge in 1993 staat dit jaar een trip naar Lon den op het programma. Op 27 april, 's avonds, vertrekt een bus met 50 inzit tenden naar Zeebrugge om vandaar Het Kanaal over te steken. De Enge landvaarders worden in gastgezinnen ondergebracht, zodat zij hun kennis van de Engelse taal in de praktijk kunnen brengen. Uiteraard wordt een aantal in teressante excursies in en buiten Lon den gemaakt. In de vrije tijd is er gele genheid zelf op pad te gaan. Bovendien staat er, voor een avondje uit, een musi cal op het programma. De terugkomst in Soest is op 1 mei om 22.30 uur. De kosten voor reis, verblijf, zo goed als al le maaltijden en excursies bedragen Aangezien er nog enkele plaatsen be schikbaar zijn kunnen ook oud-cursis ten, Engelandliefhebbers of anderzins geïnteresseerden zich aanmelden voor deze reis. Voor nadere informatie kan men contact opnemen met mevr. Hetty van Zanen-Luken, tel. 24512. ee Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Het kunstwerk van de maand is van Geert Baas, gemaakt in een gemeng de techniek op papier. Het formaat is 100 x 70 cm. Geert Baas is in 1955 geboren in Rotterdam. Hij studeerde daar aan de Academie voor Beeldende Kun sten. Sinds 1981 exposeert hij regel matig: individuele tentoonstellingen in ons land en groepstentoonstellin gen die zijn werk tot ver in het bui tenland brachten. Op wit papier brengt hij met pig menten in direkte kleuren figuren aan met behulp van tevoren uitge sneden sjablonen. Die figuren vangt hij, omgeeft hij met een grillig lijnen spel, dat sterk afsteekt tegen een strak kleurvlak. Ouders van wie kunnen in een die Het verlies van ei emoties op. Oud hoefte aan begri( De mensen in de niet in staat tot e ning. Zeker na ei ouders dat zij er De zelfhulporgan overleden kind' b genotenhulp aai greep kregen op die het verlies e hebben gegeven, nog midden in lu nen. Zij doen dit De kleding-, meling ten be sche vluchtel Velika in Kr wachtingen o de tweede in pen zaterdag vens is f 40 bedoeld vooi Eén van de leu lustreert hóe V de Soester be echtpaar dat hoeveelheid l gen. 'Tedere maan in Amersfooi naar toe. Tot gingen en wij nengoed zag* ten wij daarvi vluchtelingei bleven wij o- echtpaar, d; ging. Toen t werd en dat1 we ons voo 'tegenstand' wij bezig wa je -weet uit< mands hart wat bleek? besloten 01 te krijgen, Afgelopen hoorlijkeV Weekei? Maatschaj Hulp in di dag, zond gen, tel. Samen' lijn Praktijk begeleidi chothera Stichti Hulp aa 10.00 ui Nazoi Informa trum U t/m. vr Werl Beharti vóór, t Inform Vro Iedere ring 3 (033) dat. Me Voor dag 18.0C (030; Vt Vroi rein' bij d telef 18.G Sprc 10.C Vro Bet me op bui 14' Vt SU A

Soester Courant | 1994 | | pagina 16