TV Soest-Zuid is veel rijper geworden LTC Soestdijk: jong en vol ambities stoot of valt met uw steun!<a Gemeen! verkeersj 'Dit is een broer van onze Rembrandt' 1 SPORT! Aanleg v (JOB) st; ISOESTERBERGt Vetdm. Montg( Drs. S. Orlandini opende Luchtvaartmuseum SCHAKEN Schaker Van Tuinen neemt afscheid met remise tegen Zeist Beeld en ornament uit tuin gestolen TENNIS TENNIS Tennisderby tussen LTC en Soest-Zuid op zondag 29 mei gestolen ein TENNIS Record tijdens open service speed test Voorjaarsconcert van Odeon: 16/4 Aquarelleren voor beginners Warme-mj Niet geno Kinder speelgc TENNIS Zaterdag sp< voor Odeon Meningen WOENSDAG 6 APRIL 1994 SOESTER COURANT PAGINA 14 TENNIS Pieter Verbrugh: "Elk plekje boven de vierde plaats is mooi meegenomen Soestdijk mikt met jeugd op titel zondag-mix Harold Wernsen heeft het volste vertrouwen in tennisseizoen Programma TV Soest-Zuid (4e klasse) LTC Soestdijk Programma LTC Soestdijk (3e klasse) isiitliip Rachel Beijer 18 jaar Floortje Brouwer 17 jaar Arno Jeliema 25 jaar Xander de Groot 17 jaar Telefoon (02155) -1 30 14 De Stichting Vrier Vliegdorp had de gt verzocht maatregele men ten aanzien var Epilepsiebestrijding: Nationaal Epilepsie Konds- J)c Macht van het Kleine tel. <030) 660144, giro 34781 Het eerste team van de Soester Schaakclub heeft zijn laatste wedstrijd van het seizoen tegen Zeist 2 verloren. Hoewel voor beide teams weinig meer op het spel stond dan de eer, werd ge streden op het scherpst van de snede. Na de tijdscontrole bleek Zeist met 4,5-2,5 voor te staan. Zoals gewoonlijk moest het eerste met twee invallers aan de slag. Ditmaal wa ren Rudo Niemeijer en Bram Otto be reid om hun vrije avond op te offeren. Voor Rudo bleef het plezier echter be perkt doordat hij in een gelijke stelling een blunder beging en onnodig verloor. De wedstrijd bleef in evenwicht, door dat Erik Swinkels zijn openingsvoor deel naar winst kon omzetten. In een scherpe Wolga-partij had Erik met wit al snel het initiatief en door de juiste stukken af te ruilen kwam de stelling van zijn tegenstander onder een niet te houden druk. Kopman Gerrit Muis zorgde nog voor een vol punt en Fedde van Tuinen kwam in zijn laatste partij remise over een. Rob van Aurich, Hugo van Hegel en Bram Otto verloren, terwijl de partij van Jan de Gier werd afgebroken. Ge rekend wordt op remise. In de hoogste regionale klasse eindigt Soest op de vijf de plaats. Na tien jaar wil de club wel eens promoveren. Om dat doel te berei ken zal de SSC in de breedte uitbreiding moeten zoeken. Te vaak moest tot nu toe een beroep op invallers worden ge daan. Terwijl de bewoners afwezig waren, hebben inbrekers een tuinbeeld en een ornament van een werkende boer ont vreemd. Ook een gietijzeren gieter werd gestolen. De inbrekers sloegen hun slag aan de Wilhelminalaan. Vreemd genoeg namen ze, zover be kend, niets uit de woning mee. k Maandagmiddag 28 maart kon een zichtbaar verheugde directeur van het Militaire Luchtvaartmuseum, lt.kol. Botma, voor het eerst dit jaar een prominent aantal gasten in zijn territoir begroeten. Naast oud-president-directeur KLM, drs. S. Orlandini, waren daar ook de Engelse beeldhouwer Keith Maddison en de Nederlandse schilder Nico Peeters. In zijn openingswoord deelde dhr. Bot ma mede dat er veel was vernieuwd en daardoor verbeterd om zo mogelijk het aantal bezoekers van 125.000 van het vorig jaar te kunnen overtreffen. Die mogelijkheid zit er in aangezien het mu seum met ingang van heden altijd is ge opend. Nieuw noemde Botma de survi valruimte, waar de overlevingskansen van vliegtuig en vooral zijn bemanning duidelijk worden geëtaleerd. Verder is het een goede zaak dat we nu ook ant woord kunnen geven op de vaak gestel de vraag: waarom valt het vliegtuig niet naar beneden als hij immers zwaarder is dan lucht? Voor die techneuten is nu een aparte studieruimte ingericht waar- 1 V.l.n.r. beeldhouwer Keith Maddi son, drs. Orlandini en schilder Nico Peeters met zijn dochter. op zij later kunnen zeggen, dat heb ik in het museum geleerd, aldus Botma. Hij deelde zijn gehoor mede dat het vliegtuigpark wordt uitgebreid met twee helicopters. Van het Amerikaanse 32nd Squadron krijgt het museum een prachtige F-15 Eagle en buiten de han gars wordt een flight-line gemaakt om een van Duitsland te ontvangen MIG-24 te kunnen herbergen. Met deze positieve berichtgeving gaf hij het woord aan drs. Orlandini, die zijn vreugde en complimenten over dit mu seum duidelijk etaleerde. De oude vliegtuigen van toen zullen met het ver strijken van de tijd nog belangrijker worden en daarmee het museum. Daar in heeft de Koninklijke Luchtmacht een grote bijdrage aan dit stuk geschiedenis geleverd, maar niet alleen dat, zij heeft ook bijgedragen aan de bevrijding en het behoud van de vrijheid tot op de huidige dag, aldus Orlandini. Hij prees de schilder Peeters en de beeldhouwer Maddison voor hun bij drage in de vernieuwde en hernieuwde opening van dit prachtige museum, met hun vele kunststukken. Daarna werd de opening bezegeld toen de dochter van schilder Peeters dhr. Orlandini een bloemstuk overhandigde in de bekende KLM-kleuren. De gasten konden daarna de bedoelde kunststukken bewonderen en met recht. Beide kunstenaars gaven daar een ruime expositie van hun meester schap. De schilderijen van Peeters zul len niet alleen elke schilder in vervoe ring brengen, maar ook voor leken op dit gebied is het een betovering voor het oog. Een bejaarde dame reageerde spontaan: Dit is een broer van onze gro te Rembrandt. Een compliment voor schilder én museum. ITAL-dag 1994 In samenwerking met alle Italiaanse motorclubs, organiseert het Militaire Luchtvaart Museum in Soesterberg op 15 mei voor de vierde maal het Italiaans motorspektakel in en rondom de twee grote museumhallen. De motorclubs die hun mooiste modellen tentoonstel len zijn Aermacchi, Benelli, Bimota, Ducati, Gilera, Lambretta, Laverda, Moto-Morini, Moto Guzzi, MV Agusta en Vespa. Eregast dit jaar is Bennie Jolink van de popgroep Normaal, een begrip voor niet alleen motorminnend Nederland, die de prijsuitreiking verricht aan de ei genaar met de mooist geselecteerde motorfiets, de "Concours d'Italance". Alle motorclubs presenteren hun mooi ste, oudste en meest bijzondere moto ren in de Vreeburghal van het museum, in een typisch Italiaanse sfeer. Dus is er Italiaanse muziek, pizza's, cappuccino, espresso, Italiaans ijs en live muziek. De expositie trekt gemiddeld tien- tot vijf tienduizend bezoekers, die veelal met motor het evenement bezoeken en die motoren zijn al een attractie op zich. De combinatie van historisch Italiaanse motoren en de dertig vliegtuigen uit de rijke historie van de militaire lucht vaart, vormen eën unieke combinatie. Naast een doorlopend videoprogram ma wordt elk uur één Italiaans motor merk extra belicht. Tijdens de ITAL- dag wordt de ITAL-motorman/vrouw van het jaar genomineerd, die veel heeft betekend voor het promoten van Ita liaanse motoren. Ofschoon Arno Jeliema met zijn 25 jaar meer ervaring in de weegschaal legt, blijft het eerste team van TV Soest-Zuid jong wat de leeftijd van de tennissers betreft. Floortje Brouwer, Rachel Beijer, Xander de Groot en trainer Pieter Verbrugh bleven. De plaats van de vertrokken Maarten Zoetelief is ingenomen door Jeliema. Na het kampioenschap van 1993 komt de ploeg uit in de vierde klasse. Jeliema is een hoger niveau gewend, maar heeft de laatste jaren op een lager pitje gestaan als het om tennis ging- "Ik ben nu weer getraind. Ik heb weer conditie en voel de kracht in mijn li chaam komen", aldus de speler die in de singles wordt ingeschat voor zeven 'zekere' punten. Jeliema is overigens ook trainer geworden bij de tennisver eniging aan de Bosstraat. In het eerste team moet hij echter naar de 'bevelen' van Verbrugh luisteren. "Arno is de ervaren jongen. Dat bleek vorig jaar wel in de beslissende wed strijd tegen Baarn. Nu hij op de baan staat, kan hij ook meer invloed uitoefe nen op de jonge spelers. Hij heeft een harde service, dat is zijn kwaliteit en zijn probleem. Hij kan alles met een bal, maar als je dat ongedisciplineerd toe past, kan dat ook tegen je werken. Arno ligt verder goed in de groep en dat vind ik belangrijk." "Rachel kon je in de club beschouwen als het 'enfant terrible', maar dan in po sitieve zin. Ze speelt jongensachtig, aanvallend en slaat gewoon een drop-s hot. Maar als het misging, was het met een foute boel. Sinds ze begin dit jaar bij de marine zit, is ze ineens volwassen ge worden. Ze is super gemotiveerd, een voorbeeld voor de groep. Daar heb ik zoveel waardering voor. Ik heb nog Op 29 mei wordt het druk op ten nispark Soestdijk. Het tweede team van LTC ontvangt dan TV Soest-Zuid 1. Daarmee krijgen de tennisliefhebbers van Soest een onvervalste plaatselijke derby voorgeschoteld. Beide teams zijn ingedeeld in de vierde klasse. Soestdijk kwam daarin door vo rig seizoen te degraderen, Soest-Zuid kwam binnen via het kampioenschap in de vijfde klasse. De koude oorlog lijkt, anderhalve week voor de competitiestart en bijna twee maanden voor 'het duel', al in alle he vigheid te zijn losgebarsten. Arno Jelie ma van Soest-Zuid, die kort voor het treffen met Soestdijk zijn 26ste verjaar dag viert: "Ik kwam pasgeleden al spe lers tegen van Soestdijk. Die zeiden dat het 7-1 of 8-0 zou worden." Jellema's trainer Pieter Verbrugh kan zich geen betere voorbereiding op de lokale partij wensen. "Ik kruip liever in de rol van de underdog. Laat ze maar roepen. Tegen Soestdijk vind ik 4-4 al een nette uitslag voor ons. Maar voor mezelf wil ik, en dat komt niet door een vete, in de competitie sowieso boven Soestdijk eindigen." Voor zijn college Harold Wernsen van Soestdijk heeft de ontmoeting met Soest-Zuid geen extra dimensie. "Nee, voor mij is het geen beladen wedstrijd, voor de spelers waarschijnlijk wel." Soestdijk 2 bindt de strijd aan met Bert van Wede, Skippio Beumer, SonjaHui- zinga en Mariëlle van Soest. Soest-Zuid neemt Arno Jeliema, Xander de Groot, Rachel Beijer en Floortje Brouwer mee. aan de Amers- een bromfiets wegge- is eigendom van uit Leusden. lok, dat er van de /aren gestolen. Met een vaart van 188,8 kilometer per uur vloog de tennisbal richting het net. De kanonskogel, afgevuurd door Ar no Jeliema, betekende meteen een re cord in het Prince Extender circuit dat vorige week bij Active Sports Nic van Dam neerstreek. Jeliema, speler van TV Soest-Zuid 1, won daarmee de open Soester 'service speed test'. Het leverde hem een start bewijs voor de Nederlandse kampioen schappen op, die in september in Eind hoven worden gehouden. Bij de dames won Saskia Huizinga, het zestien-jarige talent van LTC Soestdijk. Aan de service speed test, die in tal van plaatsen in Nederland wordt gehouden, deden in Soest 125 mensen mee. Een speciale meter registreerde de snelheid die met het nieuwe racket, de Prince Extender, aan de ballen werd meegege ven. Iedereen mocht vijf pogingen wa gen en ontving daarna een diploma met daarop onder meer de naam en de snel heid die de bal in de service had meege kregen. De winnaars kregen van Active Sports Nic van Dam een waardebon van honderd gulden. Die kunnen ze in de sportzaak aan de Van Weedestraat besteden. Op de foto overhandigt eige naar Piet Hoek de prijs aan Jeliema. Zaterdag 16 april geeft de muziekver eniging Odeon haar traditionele voor jaarsconcert, bestaande uit een avond met goede muziek en amusement. Het orkest zal dan voor het laatst optreden in de fanfare-bezetting. De kwaliteit is er niet minder om en er is extra hard ge werkt om een goede afsluiting als fan fareorkest te geven. Na het vooijaars- concert gaat men oefenen in de har monieorkest-bezetting. Onder leiding van hun enthousiaste di rigent Gerrit de Weerd worden voor de pauze onder andere Rule Brittannia, EI Paso Montanesa en New Baroque Suite ten gehore gebracht. Na de pauze kan men luisteren naar de harmonieklan ken van het leerlingenorkest o.l.v. Ger rit de Weerd. Daarin kan men duidelijk de klarinettisten horen die vanaf no vember met hun lessen zijn begonnen en zich nu voor het eerst presenteren. De majorettes o.l.v. Woutera Bouw meester tonen hun kunnen in onder an dere Disco Band en Brazil. Tenslotte geeft de drumband een door de instruc teur geschreven stuk ten gehore.,- Ter afsluiting van deze wervelende mu ziek- en dansshow, die weer professio neel wordt gepresenteerd door nie mand minder dan Thari Schröder, kun nen onder de klanken van een gezellig en pittig muziekje de beentjes van de vloer voor een swing, foxtrot of rock en roll. De avond wordt gehouden in het Officiers Casino aan de, Kampweg te Soesterberg en begint om 20.00 uur, kaarten a f 7,50 zijn aan de zaal ver krijgbaar. Op donderdag 14 april en dinsdag 24 mei organiseren Carin Hekkert en Elly Barth een eendags-workshop in Bras serie de Tuin. In april is het onderwerp Bob de Beer en in mei schildert men een mand met bloemen. De workshop be gint om 09.30 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Bij de lesprijs is inbegrepen koffie en gebak, een uitstekende 3-gan- gen menu en dat alles voor f 135,-. In lichtingen en opgave: tel. 03465-64051 of 03469-1292. 4 Verrast door uw aa Courant van woei naar aanleiding vai mijn warme maalti even recht zetten c was bij de opzet vai voorziening. Die e Met vriendelijke g Zaterdag 26 maai complex de He opend. Ter gelegt wij allen uw cour waarin op pagina zenswaardige arti Heybergh, waar nis van hebben g tie was zeer gec welhaast een ied aan de realisatie genoemd, behal tekt. Ook wij hebber langrijk deel in de Heybergh j 1985 hebben Stichting Woon meegedacht, 01 verschillende i plaatsen. Er is veel werk verz lokale, provinc spraakrondes, 1 procedures tot Het was een z wij zijn er tocl dat in samenw gevers, gemee wers, dit woi wijze is gebou genoegen te ken ik, Zaterdag 9 weer de trad speelgoedbe 10.00 tot V* recht voor I maat 176. E delijk gepri betere ond goed. Te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken. Dat gaat een beetje op voor het eerste team van LTC Soestdijk. Te sterk voor de derde klasse en, althans vorig seizoen, niet goed genoeg voor de tweede klasse. "We hadden niet eens een zwak team, maar we kregen teveel A-spelers als te genstander en dan is het gebeurd", blikt Harold Wernsen kort terug. De trainer/coach van LTC Soestdijk kijkt liever, en vol goede moed, vooruit. Hij beschikt over vier jonge en ambitieuze Bl-spelers met een gemiddel de leeftijd van nog geen negentien jaar. Dat is het verschil met vorig seizoen, al wil dat niet zeggen dat de andere spelers er toen niet stonden. Ik heb nu vier spe lers die voor tennis kiezen, dat is een prettig idee. Het is ook een goed team. Als de sfeer goed blijft, zie ik het wel zit ten, maar om nu al over een kampioen schap te praten, vind ik veel te vroeg. Het is in ieder geval prettig om met dit soort jonkies te werken." Nieuwkomer Taco Koelewijn om schrijft hij als een harde werker met een sterke service en groundstrokes. De Nijkerker bleef vorig jaar bij het Har- derwijkse Strokei ongeslagen in de vier- Berry Opperhuizen, Edwin Baarn en Sanne de Metz zijn vertrokken, de opengevallen plaatsen zijn ingenomen door de zestien-jarige Saskia Huizinga en Taco Koelewijn uit Nijkerk. Freddy Forger en Linda Morssink zijn geble ven. "In ieder geval Taco en Linda hebben de ambitie om A-toernooien te spelen. Saskia en Freddy willen ook verder. Ik heb dus een team dat zélf vooruit wil. de klasse. "Hij moet z'n potjes ook in de derde klasse kunnen winnen", meent Wernsen. Freddy Forger zal het moeten hebben van de dryk die hij van achter uit met zijn ground-strokes uitoefent. Hij heeft een redelijke service en is geen speler die oploopt. Maar dat compen seert hij met zijn ground-strokes. Hij kan veel spreiding brengen en moet het hebben van de druk die hij van achter uit uitoefent", aldus Wernsen die van oordeel is, dat Forger daarnaast pro gressie heeft geboekt met volleren. Allroundster Linda Morssink (A2-s- peelster in de dubbels) kan bijna alles met de bal en bedenkt daarom nog wel eens te mooie oplossingen. Wernsen: "En dat is niet altijd goed. Maar in de laatste maanden is ze degelijker gaan spelen." De tennisster staat bekend om haar goede volley en mag dan ook ge rangschikt worden onder de aanvallend types. 'Rookie' Saskia Huizinga zal on getwijfeld haar service laten gelden. bare verlichting o] Montgomeryweg/B; optreden tegen onji Zaterdag 9 april kan i uur meedoen aan een het Dorpsplein voor c ging Odeon. De dee een formulier dat ze b ren. Dan gaan ze eer mogelijk rondjes om h pen of rennen. Elke r< tekend. Na het half u formulier weer terug rondes staan. Heeft voor 5 gulden per ro rondes gelopen, dan den rijker. Ook de b spelend hun rondes ei ook zij gesponsord. I ook meedoen voor want voor Odeon t Odeon hoopt op vee achter enorm veel Sf week leest u het rest ook uw bijdrage aar VI LTC Soestdijk is er klaar voor. Trainer Harold Wernsen (links) heeft de beschik king over Saskia Huizinga, Linda MorssinkFreddy Forger en Taco Koelewijn. Saskia en Taco vormen de nieuwe gezichten ten opzichte van vorig seizoen. Foto: Aldo Allessie In de zondag jeugd-mix heeft Soest een traditie hoog te houden. In de af gelopen zes jaar stond vier keer een Soester team in de finale van het Ne derlands kampioenschap. Drie keer kwam de titel in onze gemeente te recht. In 1988 en vorig jaar eiste LTC Soestdijk het nationale kampioen schap op. Dezelfde club was in 1991 verliezend finalist. De jeugd van TV Soest-Zuid besteeg de troon in 1992. Ook dit jaar wil LTC Soestdijk op zondag hoge ogen gooien in de eer ste klasse voor mix-jeugdteams. Van de winnende ploeg van vorig jaar zijn Jorinde Boer en Jordi Berrevoets ge bleven. Daarnaast heeft trainer Ha rold Wernsen de beschikking over Robert Reversma uit Almere, Ilse Heitkamp en Karen van Konings- brugge. "We gaan weer voor het Ne derlandse kampioenschap", onder streept Wernsen de bedoelingen van het team. LTC Soestdijk wordt overigens door nog een jeugdteam vertegenwoor digd in de eerste klasse. Het tweede team bestaat uit Munja Sjoerds, Lot te de Jong, Tom Kareisen, Wouter Speelman en Ruben ter Weij. 'Handhaven en ervaring opdoen', luidt de boodschap voor LTC Soest dijk 2. "Het is zo ver." Zo b van Anne van den H de Kar (bestuurlijke afdeling groenbehee Soest), gericht aan d< medewerkers voor d de Jongeren-Ontmc te Soesterberg. Pieter Verbrugh ziet het wel zitten met zijn jonge ploeg. Ar- tennistrainer blaast evenwel niet hoog van de toren en vindt el- no Jeliema (links), Floortje Brouwer, Rachel Beijer en Xan- ke plek boven de vierde plaats al mooi meegenomen, der de Groot moeten dit jaar toeslaan in de vierde klasse. De Foto: Aldo Allessie nooit van dichtbij meegemaakt, dat ie mand door een opleiding zo is veran derd. Ze heeft discipline in d'r donder gekregen." "Floortje behoort al jarenlang tech nisch tot één van de betere speelsters. Het ontbrak haar aan ervaring en zelf vertrouwen, maar ze heeft nu een wa pen gekregen. Ze heeft de service van een kerel en ik heb de indruk dat dat haar hele spel opkrikt. Ook haar ground-strokes zijn harder geworden." "Xander is niet alleen gegroeid, maar ook een veel rijpere tennisser gewor den. Hij is een degelijke tennisser die je vier keer moet neerslaan, voordat hij blijft liggen. Hij is een vreselijk goed jong, maar om op B-niveau door te bre ken, moet je een wapen hebben. Dat zit er nog wel in hoor, want hij is nog jong." Instelling De jonge spelers mogen rijper zijn ge worden, het team mag zijn versterkt met de ervaren Jeliema, Verbrugh zal niet hoog van de toren blazen. Hij be seft dat zijn spelers de instelling hebben om kampioen te worden, maar houdt voor zichzelf een pas op de plaats. "De jonge spelers zijn de laatste vier, vijfjaar kampioen geworden. Dan is het niet erg als zo'n team zich een keertje hand haaft." Jeliema: "Als ik aan de competitié denk, gaat m'n hart al sneller kloppen." Verbrugh: "Rachel heeft dat ook. Xan der en Floortje bekijken dat gereser veerder. Voor mij is elke plek boven de riè'rdk' plaafs 'mooi 'rrieêgenomen;"'J1 Aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen zal het hietliggën. Voor cfè be grippen van Soest-Zuid heeft het eerste zondagteam unieke faciliteiten gekre gen. "We trainen twee keer anderhalf uur per week. Dat hebben we bij Soest- Zuid nog nooit meegemaakt." Spitsbergen en Keltenheim zijn volsla gen onbekenden voor Verbrugh. "Maar voordat de competitie begint, slaag ik er nog wel in om daar wat infor matie vandaan te halen. We krijgen ze pas in de vierde en vijfde wedstrijd te genover ons. Vaak weet je dan al wat voor vlees je in de kuip hebt. Het 'bijtertje' uit Soest beschikt boven dien over een sterke 'big forehand' en is in de afgelopen maanden tevens goed gaan dubbelen. Mix-dubbels Wernsen: "In de enkelspelen zijn we so wieso sterk. Het heren dubbel en het damesdubbel zijn ook goed. We trainen vooral op de mix-dubbels. Vorig jaar hadden we daar meer ervaring in. De heer moet de dame dragen en dat is voor jonge spelers moeilijker. We heb ben daar de afgelopen weken hard aan gewerkt. Het gaat goéd, maar het moet blijven lukken. Dat is belangrijk, vooral als je onder druk staat. Als teams bij el kaar in de buurt staan, geven de mix- dubbels de doorslag. Dat is mijn erva ring. Ze zijn individueel al heel sterk, daarom leggen we nu de nadruk op de mix-dubbels." Daarin zal Koelewijn aan de zijde van Morssink staan en stap pen Forger en Huizinga samen de baan op. De voorbereiding is, volgens Wernsen, ideaal geweest. In september vorig jaar was de samenstelling van de ploeg al be kend. Sindsdien neemt Wernsen de tennissers viereneenhalf uur per week onder handen. Van de tegenstanders roepen alleen OTV 2 en Doetinchem vraagtekens op bij Wernsen. Luck Raek 2, Shot 2, Idu- na 2, Rijnhuizen 1 en Griffesteijn 1 heb ben weinig tot geen geheimen voor trai ner en spelers van LTC Soestdijk. "Te gen de bekende teams moeten we een kans hebben om te winnen. Toen de spelers de indeling zagen waren ze niet teleurgesteld, integendeel. Maar dat mag niet leiden tot gemakszucht, daar zal ik wel voor waken. Gemakszucht mag pas na de laatste wedstrijden ont staan. We hebben nog een lange weg te gaan. De doelstelling is, dat we tot het einde meedoen. Als we de eerste wed strijd verliezen is er nog niets aan de hand", aldus Wernsen die voor het der de jaar trainer is bij LTC Soestdijk. 17 april 10.00 uur TV Soest 24 april 10.00 uur Naarden I mei 10.00 uur TV Soest-Zuid 8 mei 10.00 uur Spitsbergen 15 mei 10.00 uur TV Soest-Zuid 29 mei 10.00 uur LTC Soestdijk 5 juni 10.00 uur Randenbroeck - Zuid-Meyenhagen 1 (Bosstraat) - TV Soest-Zuid (Naarden) - Bosheim 3 (Bosstraat) - TV Soest-Zuid (Veenendaal) - Keltenwoud (Bosstraat) - TV Soest-Zuid (Schrikslaan) - TV Soest-Zuid (Amersfoort) Saskia Huizinga 16 jaar BI Linda Morssink 19 jaar BI Freddy Forger 19 jaar BI Taco Koelewijn 19 jaar BI 17 april 10.00 uur LTC Soestdijk - Luck Raek 2 (Schrikslaan) 24 april 10.00 uur OTV 1 - LTC Soestdijk (Oosterbeek) 1 mei 10.00 uur LTC Soestdijk - Rijnhuizen (Schrikslaan) 8 mei 10.00 uur Shot 2 - LTC Soestdijk (Zeist) 15 mei 0.00 uur Doetinchem 2 - LTC Soestdijk (Doetinchem) 29 mei 10.00 uur LTC Soestdijk - Griffesteijn (Schrikslaan) 6 juni 10.00 uur Iduna 2 - LTC Soestdijk (Utrecht)

Soester Courant | 1994 | | pagina 14