ars ne zone ZONNEBRIL OP STERKTE We nodigen u uit voor Nederlands grootste Infodag "Wonen". u :r courant Rabobank IHANDEL WMBÉLI [Grote muizen-aktie bij Super van Doorn V akantie v oordeel bij Auto van Doorn lizen inde Autoschade Bosboom graveert op 9 april gratis autoruiten Nieuwenhuis Zonweringsystemen in Soest viert tienjarig jubileum Alles over huizen kopen en hypotheken Wildschut Optiek j^n^^OENSDAG 6 APR|L 1994 SOESTER COURANT PAGINA 7 NTOOR DRIJF sIKEL ITENDIENST Gratis spaarzegel bij f 15,- boodschappen "*Tr Sector verhuur goedkoop en wellicht gratis luizenkrant. lie krant! Harley Davidson uit garage van Soester gestolen Tussen 9.00 en 15.00 uur aan de Birkstraat Veenhoven volgt Heilijgers op als voorzitter KvK Ruim twintig setjes kinderkleding weg Herenkapsalon JHaiicd Geld en WV bonnen uit winkel gestolen Speciale aanbieding: terrasscherm Rabobank organiseert Infodag 'Wonen U bent van harte welkom op zaterdag 16 april 10.00 tot 16.00 uur. »utvao« «WBilWlJ. sdewerker(ster) op/jn i advertentie in de ier zorgen en de kans erg groot! QHE1G1H iaHSian HET TARIEF: De felicitotieboodschop mag moximaal 3 regels groot zijn (I regel is 30 (eestekens incl. spoties) en kost slechts 17,50, met pasfoto 20,00 per felicitatie. FEUCITATIEBOODSCHAP OPGEVEN: Voor het opgeven van uw felicitotieboodschop kunt u gebruik maken van de onderstaande bon. Natuurlijk kunt u ook even binnenlopen bij het kantoor vnn de Soester Courant, v. Weedestroot 227, Soest. Voor u» felicitatie ruit u onderstaande bon in. De rubriek gefeliciteerd! Iedere dag op de Kabelkrant! moximaal 90 leestekens inclusief spaties heque, Eurocheque of Girobetaalkaart, of oester Couront in Soest. 1 126 i met c.v.-gas, fraai aangelegde carport, 4 paardenboxen en ei- f "ruimte. Pal bij bos- en natuur- loze uitrijmogelijkheden voor ers staat deze aantrekkelijke, in t verkerende villa met volledige 3n achtertuin op ca. 1100 m2 b.g. woonkamer, keuken, bij- 'tVeetkamer met open haard, srdieping: 3 slaapkamers, groot amer en overloop. 2e verdie- vr'jstaande fitness-ruimte, n volledig nieuw ingericht, is rlpool, sauna en douche. rcury 59 luis met c.v.-gas, berging en Jin. Gesitueerd in vriendelijke 'oonkamer, keuken, toilet en g: 3 slaapkamers, badkamer oilet. 2e verdieping: vaste trap logefijkheid voor extra kamer, levoorzieningen. Na het enorme succes van de Huggle-beren, vorig jaar komt Su per van Doorn, de bekende super- narkt van de Wiardi Beekman- straat, vanaf deze week met een grote Super-muizen-aktie. Tot 14 nei krijgt de klant bij elke f 15,- aan boodschappen een spaarzegel gratis. Elke volle spaarkaart geeft recht op een fikse korting op de aanschaf van een Super-muis. De muizen zijn van pluche en verkrijg baar in drie maten: Papa-muis, mama muis en baby-muis. Het zijn heerlijke knuffel-muizen, niet alleen voor de j jeugd, ook voor volwassenen: van 8 tot 80 jaar, zoals ze bij Super van Doorn zeggen. De aktie loopt vanaf vandaag (6 april) tot en met 21 mei. Tot zaterdag 14 mei worden de spaarzegels uitgegeven bij elke 15 gulden die aan boodschappen worden besteed (of een veelvoud daar van). De zegels moeten op een speciale spaarkaart (10 zegels) geplakt worden. Voor elke volle spaarkaart krijgt de klant een zeer aantrekkelijk korting op de prijs van de muis. De baby-muis kost normaliter f 10,95, maar met een volle spaarkaart slechts f 5,95. Mama-muis (f 14,95) kost met spaarkaart slechts f 9,95 en papa-muis (f 20,95) met spaarkaart niet meer dan f 15,95. En neem maar van de mede werkers van Super van Doorn aan dat de muizen lief zijn...! De spaarzegels worden uitgegeven tot en met zaterdag 14 mei. Daarna hebben de klanten van Super van Doorn nog een week de tijd (tot en met 21 mei) om de spaarkaarten in te leveren. In de tus sentijd is er een mooie kleurplaat voor de kinderen, met leuke prijzen. Piep-kleine prijsjes Elke week staat een afdeling van Super van Doorn "in the picture" met diverse aanbiedingen rondom het thema "mui zen". Het spreekt vanzelf dat het dan ook piep-kleine prijsjes gaat, waaraan je kunt zien dat de muizen er al een flink stuk afgeknabbeld hebben. De vleeswa ren-afdeling bijt deze eerste week het spits af met een speciale aanbieding boerenleverworst, 500 gram, van f 4,98 voor slechts f 2,98 (of dacht u dat een muis alleen maar kaas lust...?). In de komende weken treden ook de andere afdelingen van Super van Doorn naar voren met speciale aanbie dingen: de tweede week is de groente afdeling aan de beurt, in de derde week de slagerij, in de vierde week de brood- Dat Auto van Doorn, de Seatdea- ler aan de Laanstraat, een voor aanstaande plaats inneemt in de sector verhuur van personenauto's en busjes (vracht en personenver voer) is in de regio algemeen be kend. Een populariteit die te dan ken is aan de messcherpe verhuur prijzen, reeds vanaf f 25,- per dag met 100 kilometer vrij, en de ze kerheid dat huurders over vrijwel gloednieuw materiaal kunnen be schikken. Pijlers van een succes dat een ongekend snelle ontwikkeling kent. Succes dat in de komende vakantie in een stroomver snelling terecht komt. Verdere popula risering van het verhuurbedrijf en om- zetvergroting zijn doelstellingen waar uit 'Vakantievoordeel in de Huursec tor' zijn voortgekomen. In de komende vakantieperiode (mei tot en met sep tember 1994) blijven de huurprijzen voor Marbella, Ibiza, Toledo, Cordoba en vracht- en personenbusjes ongewij- zigd. Iedere huurauto en bus die in bovenge noemde periode de garage van Auto van Doorn in optimale conditie verlaat, telt dagelijks 200 vrije, onbelaste kilo meters. Het gehuurde materiaal kan desgewenst gratis worden voorzien van een trekhaak en aankoppeling van ca ravans zal nimmer problemen opleve ren. Dit spectaculaire vakantievoordeel kent nog een andere filosofie dan alleen popularisering van de auto verhuuraf- deling. Henk van Doorn daarover: "Wie ook maar enigszins op de hoogte is met huurvoorwaarden van auto's en busjes kan op minder dan vijf vingers uitrekenen dat wij werken tegen abso lute bodemprijzen. Dat heeft te maken met wat ik zou willen noemen 'de kos ten gaat voor de baten uit." Kwantita tief en kwalitatief staan bij Seat, dankzij de Volkswagen impulsen, hoog geno teerd. De kunst is alleen het op een groot publiek over te brengen." Auto van Doorn zou Auto van Doorn Overzicht van een klein deel van de gloednieuwe huurauto's. Gratis tot uw beschikking, of dankzij Auto van Doorn vakantievoordeel bereikbaar voor iedereen. niet zijn als voor dit laatste geen oplos sing op maat zou zijn gevonden. "Onze verhuurafdeling heeft alles in huis om het publiek voor onze produkten te la ten warm lopen", zegt van Doorn. "Ko pen van nieuw of gebruikt heeft in veel gevallen te maken met liefde op het eer ste gezicht. Bij mensen zeldzaam, bij auto's meer regel dan uitzondering,. Hoe stel je vast dat het type auto, dat je op het oog hebt, bij je past? Een proefrit biedt soms uitkomst, maar eerlijk ge zegd vind ik de waarde daarvan betrek kelijk. Binnen een half uurtje uit en thuis, je krijgt slechts een beperkte in druk. Dat wordt anders wanneer je het type dat je voorkeur heeft voor een weekend of een midweek huurt. Dan pas leer je elkaar kennen, op de juiste waarde schatten. Het gaat tenslotte niet om de prijs van een pond bruine bonen. Steeds meer "verkering" komt tot stand nadat de kandidaat enige tijd gratis "op zicht" is geweest." Gratis "Met de nadruk op gratis. Wie na een weekend of midweek huren besluit tot aankoop van het desbetreffende type (nieuw of gebruikt) krijgt van ons de huurprijs die betrekking heeft op de kennismaking tijdens weekend of mid week volledig terugbetaald.Het is dui delijk. In de Laanstraat 82 zijn ze bij Auto van Doorn zeker van hun zaak. Of het nu automobielen betreft die recht streeks van "de moeder" komen of vier wielers met succesvolle ervaring. Belangstellenden voor huur, voor aan koop van nieuw of oud, moet dit alles als muziek in de oren klinken. Een ver onderstelling die op andere wijze ge stalte krijgt door het feit dat iedere huurauto standaard is voorzien van een radio-cassetterecorder. Auto van Doorn laat zich niet alleen graag zien, maar ook horen. afdeling, in de vijfde de kaas-afdeling en tenslotte in de zesde week de afde ling kruidenierswaren. Rad van Avontuur bij drogisterij Ook de drogisterij-afdeling van Super van Doorn blaast deze week haar partij tje mee, zij het een beetje buiten de mui zen-aktie om. Het is in elk geval ko mende vrijdag (8 april) feest bij de dro gisterij, want er komt een speciaal Rad van Avontuur te staan. Tussen 10.00 en 17.00 uur is elke klant een "raddraaier" en het is altijd prijs: een stukje Lux- zeep, een flesje Lux-douche-gel ("wash and scrub") of een mini-stukje Dove- zeep. Er is telkens één hoofdprijs (die overi gens twee keer op het Rad voorkomt): een flacon Lux-douche. De heerlijke douche-gel van Lux is die vrijdag trou wens ook extra voordelig te koop: van normaal f 4,19 nu voor f 2,98, evenals Lux-bad, die normaal f 5,90 kost en nu slechts f 4,49. Op de Nieuweweg is uit de garage van een woning een Harley Davidson gesto len. Een 31-jarige Soester heeft aangif te gedaan van de diefstal van de motor fiets. De inbraak, waarbij tevens twee helmen wérden ontvreemd, moet zon dagavond tussen zeven uur en half twaalf zijn gepleegd. In die periode slaagden de dieven erin de deur van een garage te forceren. ZUIDPROMENADE 14 - SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (02155) 2 22 12 Het aantal autodiefstallen neemt nog steeds toe. Maatregelen die erop gericht zijn het ongewenst meenemen van uw auto zo onaan trekkelijk mogelijk te maken kan men zaterdag 9 april laten treffen door het bekende autoschadebe- drijf Bosboom in Soest. Gratis worden de ruiten voorzien van het kentekennummer. Door de toe te passen graveertechniek zijn de aange brachte merktekens onuitwisbaar. Slechts vervanging van alle bewerkte ramen zou voor dieven dan nog een op- Tijdens de openbare vergadering van de Kamer van Koophandel Eemland, morgenmiddag 7 april, zal Jac. Heilij gers het voorzitterschap na vier jaar neerleggen. Het bestuur van de KvK heeft plaatsvervangend voorzitter mr. G.H. Veenhoven voorgedragen als zijn opvolger. Drs. J.C. van Ek wordt dan de nieuwe ondervoorzitter. De bestuurswisseling is een van de agendapunten voor de Kamervergade ring, die om 15.30 uur begint in het kantoor van de Kamer, Stationsplein 28 in Amersfoort. lossing zijn om de gestolen waar aan de man te brengen. De kans is derhalve groot dat uw "gegraveerde" auto langer blijft waar hij hoort: bij U. Autoschadebedrijf Bosboom graveert op zaterdag 9 april niet alleen; u kunt er, terwijl u even wacht, ook al voor niets, een carrosserie-inspectie laten uitvoeren. Dat is zeker voor degenen die een wat oudere auto bezitten een handige bijkomstigheid. Door er snel bij te zijn kan erger worden voorkomen. De inspectie neemt evenveel tijd in als het graveren; ongeveer tien minuten. Het is denkbaar dat door de drukte aan staande zaterdag die tijd wat uitloopt. Bosboom heeft er dan ook geen enkel bezwaar tegen als u een telefonische af spraak wilt maken voor een datum die beter uitkomt, tel. 21102. Naast het gratis graveren heeft Auto schade Bosboom een tweede nieuwtje. U kunt schades boven f 1.500,- voor taan tegen een geringe vergoeding van f 30,- administratie- en begeleidings- kosten, renteloos op kredietbasis laten repareren. Dat betekent dat u het scha debedrag bijvoorbeeld gespreid over twaalf maanden kunt voldoen. De dienstverlening van de erkende Focwa- stations, waarvan Bosboom er één is, is daarmee opnieuw breder geworden. Voor het graveren kan men zaterdag doorlopend bij Bosboom aan de Birk straat 105 terecht, tussen 9.00 en 15.00 uur. Proletarisch winkelen heeft een onbe kende 22 setjes kinderkleding opgele verd. De winkeldief kwam woensdag middag in actie in een zaak aan de Bur gemeester Grothestraat. Daar was een medewerkster bezig geweest om de setjes uit een doos te halen. Ze staakte die werkzaamheden en toen ze een half uur later terugkwam bij de doos, waren de setjes verdwenen. 02155- 16450 Beetzli (v.h, di Door een balk van een deur weg te ha len, konden inbrekers zich toegang ver schaffen tot een winkel aan de Toren- straat. Ze beloonden zichzelf met het kassageld en WV bonnen ter waarde van duizend gulden. De inbraak werd vorige week in de nacht van dinsdag op woensdag gepleegd. "Tien jaar vakwerk in zonwering." Dat is het motto waarmee de firma Nieuwenhuis Zonweringsystemen - hét adres voor de betere zonwe ring in Soest - haar tienjarig jubi leum viert in de fraaie showroom aan de Ereprijsstraat 145. Veel Soesters hebben in de afgelopen tien jaar de weg naar Nieuwenhuis Zon weringsystemen al weten te vinden. De naam staat garant voor vakwerk op dit specialistische gebied, want Nieuwen huis geeft een goed en deskundig ad vies, waarbij het belang van de klant al tijd voorop staat. En vooral een éérlijk advies, want het Nieuwenhuis-team is er niet op uit om "zomaar" iets te verko pen en het onmogelijke op het gebied van montage en prijs bestaat natuurlijk niet. Nieuwenhuis is gespecialiseerd in auto matische, elektrische gestuurde zonwe ringsystemen, zowel van buitenzonwe ring als van rolluiken. Het gemak van elektrische bediening spreekt voor zichzelf, en vooral voor oudere mensen is dit stukje "comfort" altijd de aanschaf waard, want het ophalen van een zwaar Het zoeken en vinden van een huis is een hoofdstuk apart in een mensen leven. Vooral de Nederlander besteedt daar veel zorg aan. Huiselijkheid is ons eigen; we stellen veel prijs op geborgenheid, gezellige tevreden heid. Kwaliteit is daarbij een voorwaarde en dat geldt zowel voor het huis zelf als voor alles wat ermee verband houdt: de inrichting, het onder houd, de financiering, het verzekeren, het passeren van de actes, de nota ris dus, etc. etc. Een wereld die voor de meeste mensen totaal onbekend is. De Rabobank heeft een aantal van die aandachtsgebieden bijelkaar gebracht en organiseert een nationale Infodag 'Wonen'. In Soest kunt u zaterdag 16 april op het hoofdkantoor van de bank aan het Kerkplein te recht. Zoekt en gij zult vinden, als het om de aanschaf van een nieuw of een ander huis gaat of u loopt er zomaar tegenaan. U wordt er verliefd op, u belt aan of u belt de makelaar. In alle gevallen is er de zekerheid dat bij een positief vervolg er een circus op gang komt die vele attrac ties kent. Termen als 'kosten koper', 'vrij op naam', 'voorlopig koopkon- trakt', 'liniare hypotheek', 'variabele rente', 'SpaarOptimaalhypotheek', 'hypotheekacte', gaan een intrigerende rol in uw leven spelen, het duizelt u af en toe. Waar moet je geld lenen, welke vorm van lenen kies je, hoe verzeker je dat huis en waarvoor. Kortom een lawine van drukke werkzaamheden staat voor de deur en het is goed dat u daarvoor bij experts terecht kan. Er zijn makelaars, banken en andere financiers - u kunt er ook voor uw verzekeringen terecht -, een notaris kan iets voor u betekenen en u kunt lid worden van bijvoorbeeld De Vereniging Eigen Huis. De Rabobanken in Nederland besloten om een nationale Infodag 'Wonen' voor aspirant-huizenkopers, maar ook -huurders, op touw te zetten. De Rabo bank Soest legde kontakt met een aan tal belangengroepen en op die manier kunt u profiteren van een gelegenheid die u in één klap een stuk wijzer maakt als u op huizen-pad gaat. Het vooijaar is een tijd waarin de markt nogal willig Kopen of huren? Het gaat die dag niet uitsluitend over kopen. Wie huren wil kan gemakkelijk laten uitrekenen wat dat betekent in vergelijking met kopen. Je hoeft zelfs nog niet eens een huis op het oog te heb ben om dat te laten bekijken. Het geeft u alvast een idee van de financiële mo gelijkheden, waarbij fiscale aspecten een gewichtige rol kunnen spelen. Ge heel vrijblijvend staat een deskundige staf van medewerkers en medewerk sters van de bank voor u klaar om u voor te lichten. Ze nemen er de tijd voor, hebben de hal er plezierig op ingericht, er staat een kopje koffie voor u klaar en als u even geen aandacht voor de mee gebrachte kindertjes kunt hebben, dan wordt er liefderijk op ze gepast. De Ra bobank heeft een knusse kinderopvang voorbereid. Huizen kijken U kunt er ook huizen kijken. Een foto tentoonstelling van veel wat er in de omgeving te koop staat kunt u op uw gemak en overzichtelijk bestuderen. Alle makelaars hebben daaraan spon taan meegewerkt. De notarissen zijn zelfs in levende lijve present en u kunt ze vragen wat u wilt. Maak eens kennis met één van de heren: Elferink, Bok dam, De Visser en Schipper. Lenen Er zijn vele manieren van hypotheek geven. Een splinternieuwe vorm is de Rabobank Cumulenthypotheek. De heer Dijkstra, hoofd van de afdeling Hypotheken bij de bank en zijn staf zul len u er graag alles over vertellen. U krijgt vanzelfsprekend een folder en uitgebreide op uw eigen situatie toege spitste informatie mee naar huis. Hoe veel eigen geld u moet hebben, hoeveel u kunt lenen, en dat heeft veel te maken met uw inkomen, dus zorg dat u wat ge gevens bij u hebt, hoe hoog de aflossing wordt, welke rente er wordt berekend en hoe het staat met fiscale aftrekmoge lijkheden. Zaterdag 16 april Een interessante dag voor wie meer van de Gooi- en Eemlandse huizenmarkt wil weten. U kunt bij de Rabobank te recht op zaterdag 16 april, doorlopend tussen 10.00 en 16.00 uur. Wie nu al wil bellen voor een gesprek of meer informatie wenst over deWonen'- dag, kan terecht onder nummer 96395. U vraagt naar de heer Dijkstra. scherm kost meestal heel wat kracht. De firma heeft inmiddels in heel Neder land ervaring opgebouwd, zowel in de particuliere sector als in grote projec ten, waarbij zonwering wordt geleverd en gemonteerd bij kantoorgebouwen, tehuizen, scholen en tal van andere in stellingen. Een mooi voorbeeld zijn de fraaie markiezen die de gevel van res taurant Greenfields in Baarn opluiste ren. Raamdecoratie Ook voor raamdecoratie kan men bij Nieuwenhuis uitstekend terecht. De fir ma levert en monteert bekende kwali teitsmerken als Luxaflex, Verosol en Suncolor, die op dit gebied het neusje van de zalm vormen. Nieuwenhuis ver koopt dan ook alleen maatwerk, géén standaardpakketten. Goede zonwering is vooral een kwestie van vakkundige en zorgvuldige monta ge. Ten behoeve van het vaste klanten bestand heeft Nieuwenhuis dan ook een speciaal service-abonnement, waarbij eenmaal per jaar onderhoud wordt verricht. Veel perticulieren heb ben nogal eens de neiging te vergeten dat een zonwering ook onderhoud no dig heeft om goed te blijven functione ren. Het Nieuwenhuis-team bestaat naast de heer R. Nieuwenhuis (vooral actief met de acquisitie en het opmeten) en mevrouw A.C. Nieuwenhuis (die de showroom onder haar hoede heeft) uit de zoons Ruud en Edwin, die vooral het buitenwerk voor hun rekening nemen. Hoe fraai zonwering kan zijn is bij voorbeeld te zien aan de markiezen van Greenfields in Baarn, die door de firma Nieuwenhuis werden geïnstalleerd. Ze hebben allebei een uitstekende vak opleiding gevolgd, o.a. bij Somfy, de grootste leverancier in Nederland van elektrische besturingen, en de SVZ-op- leiding. De klanten krijgen dus met zeer vakbekwame monteurs te maken. Het familiebedrijf Nieuwenhuis zoekt zijn afzet vooral in de "betere" zonwe ring, in diverse prijsklassen. "Als het gaat om de goedkope massa-zonwering waar we technisch niet achter kunnen staan, durven we best nee te zeggen." Jubileumaanbieding Ter gelegenheid van het tienjarig jubi leum is een kijkje bij Nieuwenhuis Zon weringsystemen aan de Ereprijsstraat 145 beslist de moeite waard. De specia le aanbieding (tot eind april) bestaat uit een fraai terrasscherm van 400 x 250 cm. uitgevoerd met streepdoek naar keuze, voor slechts f 1225,-. De nor male prijs voor dit scherm, waarvan de constructie (normaliter bestaande uit geanodiseerd aluminum) wit gemoffeld is, komt neer op 1670 gulden. De meer prijs - anders altijd een "extra" - is nu zelfs in de prijs inbegrepen! Voor een bedrag van f 485,- (normaal ca. f 600,-) verzekert men zich bovendien van een elektrische bediening, wat niet alleen uiterst comfortabel is, maar ook heel verstandig. (Zie ook de adverten tie elders in deze krant.) Tijdens de Infodag "Wonen" kunt u op video de vele facetten van "Huren of Kopen" en "Een huis kopen" zien. Ook kunt u kennis nemen van de nieuwe Cumulent-hypo- theek. En natuurlijk staan onze adviseurs klaar voor het beantwoorden van uw vragen en liggen er voldoende brochures over hypotheken, verzekeren, sparen en beleggen om mee te nemen. Kijk onder het genot van een kopje koffie rustig rond. De kinderen worden gezellig bezig gehouden. Voor iedereen ligt er een presentje klaar als herinnering. Graag tot ziens op zaterdag 16 april aanstaande!

Soester Courant | 1994 | | pagina 7