Hl t <5 jSPÖRTjpz Soestei de bete L ISOESTERBERGT 't Wapen van Soesterberg Stabiele handel spiegelzaal Ben Langkamp, tien jaar kapper in Soesterberg w Het Wapen van Soesterberg Wandelgids provincie gepresenteerd Jaap van den Berg zoekt het tijdens het lopen hogerop O' Nieuws van de bibliotheek Aanwinsten in de Bibliotheek Stratenvolleybaltoernooi: Bloed, zweet en tranen Biljarten, alleen voor de gezelligheid cuum WOENSDAG 13 APRIL 1994 SOESTER COURANT 'Beursberichtenvan het Dorpshuis STRAALBEDRIJF v. Rouwendaal v.o.t. t STRALEN SCHOPEREN FIJNSTRALEN Nieuwe gezichten in eet-café Assistent beheerder Dorpshuis Inbraak zonder buit Hulpdienst heeft nieuw adres Ledenvergadering ANBO op 14 april Plaatsen vrij voor RIOS-reis naar Duitsland FEESTELIJKE HEROPENING VAN door de familie Smits, op vrijdag 22 april a.s. Vanaf 20.00 uur is een ieder welkom voor 'happy hours'. stichting openbare bibliotheek VOLLEYBAL Studiobezoek met tv-opname PAGINA 20 WOENSDAG 13/ KORFBAL Nederlaag voor KVO tijdens hervatting van veldcompetitie VOLLEYBAL Heren en dames van AGAVS winnen beide met 3-0 BADMINTON Soester Courant in Soesterberg BC Badso zet voor jeugd clubtitels op het spel IN-WEAI MARC O'POLC GARD! Sponsorloop levert Odeon fl.500,- op Koninginnedag Bridge-drive 1994 Zaterdagmorgen was de spiegel zaal van het Dorpshuis ingeruimd voor de voorjaarskleding- en speelgoedbeurs. Het was weer een bonte mengeling van vooral kle ding. De juiste kenners in deze branche wisten de koopjes onmid- delijk te vinden waarna de handel direct verflauwde. Toch wist menig moeder nog iets bruik baars te vinden. Eén van hen verliet het Dorpshuis met een grote doos vol kle ding en speelgoed. "Ik kom de laatste jaren geregeld op deze beurs en ik sta versteld van de kwaliteit van zowel kle ding als speelgoed. Goed, je moet wel uitkijken watje koopt maar over het al gemeen is er altijd wel iets bij. Kijk maar eens wat ik hier heb.Kleding voor kin deren in de leeftijd van 4 tot 6 jaar ligt in» een bonte mengeling op de tafel. "Kijk, dit jurkje voor maar vijf gulden, dit jasje voor een tientje en zie eens goed naar de kwaliteit. Deze hele doos vol voor nog geen honderd gulden. "Ja, er zijn vrouwen die hier niet ko men, want dat betekent armoei zeggen ze. Nou, ik schaam mij daar echt niet voor. Dit is eerlijk en goed en het is doodzonde datje dit niet gebruikt". En nog eens wordt een broekje op zijn waarde getest. De dames achter de tafel hebben geen tijd voor een praatje. Een rij wachten den moet geholpen worden. Eén van hen wil nog wel kwijt dat het wel eens drukker is geweest, maar ze was niet on tevreden. De dames hebben zeker voor die ene moeder weer een goede daad verricht. In oktober volgt de najaars- beurs. Nieuwegracht 23 3763 LP Soest - Telefoon 02155 - 2 20 50 Dinsdag 19 april opening derde zaak In mei 1984 landde ene Ben Lang kamp op goed geluk in Soester berg om tot op heden daaruit niel meer op te stijgen naar andere oor den. "Het was wel een verschil met het rustige Ermelo, maar ik voelde mij hier direct thuis," is de eerste reactie van Ben (31). Zijn dames- en herenkapsalon aan de Buys Ballotlaan 9 ademt rust uit. De in directe verlichting en het effect van een rij spiegels geven de kleine ruimte een grootse indruk. In dit alles is de hand van de meester te herkennen en dat is Ben Langkamp. Hij weet wat hij wil zonder naast z'n schoenen te lopen. Tien jaar geleden werd in Soesterberg een start gemaakt. Dinsdag 19 april opent hij z'n derde zaak, een bewijs dat bedrijfsprogressie ook in 1994 nog de gelijk bestaat. Op de vraag hoe dat kan, haalt hij glimlachend de schouders op. "Die vraag moetje aan de klanten stel len." En die klanten geven geen ander antwoord dan de vakbekwaamheid van het bedrijf Langkamp. Mond-op-mond reclame zorgde dat zijn zaak groeide. Het is langzaam maar zeker een bedrijf geworden met in totaal zeven mede werkers. In mei 1989 vond hij in Maar ten Verwey uit Houten niet alleen een goede collega maar ook een vriend om mee samen te werken. Verwey runt met een vrouwelijke medewerkster het Er- melose kappersbedrijf. De zaak aan de De medewerkers van kapper Lang kamp, vlnr Maarten, Jessica, Sandra, Maudy en Ben. Buys Ballotlaan blijft in handen van baas Ben met Astrid, terwijl de nieuwe kapperszaak aan de Rademakerstraat wordt bevrouwd door Sandra en Mau dy, met Jessica als bedrijfsleidster. Alle drie de bedrijven zijn dames- en herenkapperszaken. Het verschil tus sen de Buys Ballotlaan en de Radema kerstraat is dat men voor de Buys Ballot nog steeds een afspraak moet maken en dat geldt straks niet voor de Radema kerstraat. Is er in de Buys Ballotlaan geen verschil tussen de dames- en he renafdeling, deze is wel te zien in de Ra demakerstraat. Maar waarom nog een bedrijf aan de Rademakerstraat als die in de Buys Bal lotlaan zo goed loopt? "Juist daarom," reageert Langkamp adrem. "Ik moet teveel nee zeggen omdat ik elke dag vol zit. Ik heb nog nooit meegemaakt dat er geen klanten waren." Is hij qua prijs dan zo goedkoop? "Nee, maar ook niet duur, ik zit ergens in de middengroep," is zijn antwoord. Kent de Buys Ballotzaak openingstij den van 08.30 tot 17.00 uur, die van de Rademakèrstraat volgt een half uur la ter, van 09.00 tot 18.00 uur. Volgende week dinsdag is het "Straatje Radema ker" weer een mooie en goede zaak rij ker. MWiïi, In Soesterberg bij: Restaurant de Tuin, tel. 03463-5 12 73. In Soest en omgeving (0215f Restaurant Van den Brink, tel. 1 27 06. Restaurant Soestdijk, tel. 1 25 25. Restaurant De Sc! Duinen, tel. 1 27 39. BIJ BOVENSTAANDE EN VELE ANDERE SOESTER HORECA-BEDR1J VEN, VINDT U DE LENTE OP UW BORD. LET OP HET GELE SPANDOEK, DAN ZIT U GOED! HORECA SOEST SOESTERBERG. 13 wandelroutes door heel Utrecht Op donderdag 7 april is het boekje 'Dertien wandelingen in de pro vincie Utrecht' door de heer EJ. Burger van de Stichting Op Lemen Voeten overhandigd aan de gede puteerde voor Recreatie en Toe risme, de heer C.G J. van den Oos ten. De overhandiging vond plaats op het landgoed Oostbroek in de gemeente De Bilt. Het boekje bevat dertien routes die ver spreid liggen over de provincie. De lengte van een route varieert tussen de 15 en 23 kilometer en voert over rusti ge, meestal onverharde wegen. De be gin- en eindpunten van de routes zijn zo gekozen dat zij goed met het openbaar vervoer te bereiken zijn. Een aantal van de routes is goed te combineren tot meerdaagse tochten. De wandeltochten voeren langs de wa terlopen en riviertjes in het westen van de provincie, de boerderijen en land goederen in de Gelderse Vallei en de kastelen en landhuizen aan de Lang broekerwetering. Naast de routes zelf bevat het boekje ook informatie over de geschiedenis van de omgeving van de bewoners. Het boekje kost f 24,50 en is ver krijgbaar in de boekhandel (ISBN 90-800642-7-0). Een inbreker heeft vorige week kans gezien binnen te komen in een bedrijfs pand aan de Postweg in Soesterberg. Hij forceerde het slot van de voordeur en haalde alle laden en kasten over hoop, maar vond kennelijk weinig van zijn gading want er wordt niets vermist. Met ingang van 1 april 1994 is het se cretariaat van de Stichting Hulpdienst Soesterberg gewijzigd in: Bannings- traat 7, 3769 AA Soesterberg. Sinds 6 april kent het Wapen van Soesterberg, gevestigd aan de Rademakerstraat 4, de nieuwe eigenaars Bert en Nellie Smits met hun dochter en schoonzoon. Ze k wa- men vanuit Zeist en streken hier in het vliegdorp neer op goed geluk. Bert is van huis- uit sportdocent en heeft altijd een affiniteit gehad met de horeca. Nellie is regelmatig te horen voor Radio Zeist. Samen met hun dochter en schoonzoon hebben ze hun schouders onder dit kleine, maar gezellige eet-café gezet. Ze willen graag nader kennis maken met de Soester- bergers en daarom staan hun deuren elke dag behalve dinsdag) van 10.00 tot 01.00 uur wijdopen. Vrijdag 22 april is de officiële heropening met vanaf20.00uur happy hours l y Op donderdag 14 april houdt de ANBO haar vooijaarsvergadering in De Drie Eiken, aanvang 14.00 uur. In deze vergadering zal het bestuur ver antwoording afleggen over het gevoer de beleid van 1993. Tevens zullen nieu we bestuursleden worden gekozen, vanwege een uitbreiding van zeven naar negen leden. Voor deze aanvulling worden nog kandidaten gezocht, gega digden kunnen zich tot 15 minuten vóór de aanvang van de vergadering bij het bestuur opgeven. Ook worden twee personen gezocht voor de kascontrole commissie. Na de vergadering zal Piet Pieren zich presenteren als senioren- voorlichter. De dames Van Dijk en Weyers organi seren regelmatig reizen onder de naam 'Reizen Is Ons Streven'. Onlangs werd melding gemaakt van hun voorgeno men reis naar het Schwarzwald. Binnen korte tijd was deze volgeboekt. Enkelen moesten hun aanmelding echter intrek ken, waardoor een aantal plaatsen vrij is gekomen. Belangstellenden hiervoor kunnen zich in verbinding stellen met mevrouw van Dijk, tel. 51625 of me vrouw Weyers, tel. 52129. aa Dorpsplein 17B 3769 DA Soesterberg Volwassenafdeling In het hol van de leeuw, (Terry Ander- son). Verslag van de zeven jaar die de auteur - journalist van Associated Press - in Beiroet doorbracht als gijzelaar van de pro-Iraanse islamitische Jihad. Het stervende licht, (Michael Dibdin). Twee oude dames houden zich bij de thee bezig met het oplossen van de moord op één van de hotelgasten, het geen uitmondt in een moderne nacht merrie. Verdwenen, maar niet vergeten, (Phi lip Margolin). Een feministische advocate en een offi cier van justitie nemen het op tegen een seriemoordenaar die vrouwen ont voert. Rijke mensen hebben moeilijke ma ten, (Frans Pointl). Autobiografisch getinte verhalen, waarin jeugdervaringen, de moeder- zoon relatie en het Joodse milieu cen traal staan. Van de bekende auteur van het boek: De kip die over de soep vloog. Altijd zomer, (Ethel Portnoy). Een Amerikaanse jongeman erft een vervallen Frans kasteel en probeert het te restaureren. Ons kent ons, (Roel Bazen). Fotoportretten van de fictieve karak ters die voorkomen/kwamen in de tele visieprogramma's van Kees van Kooten en Wim de Bie in de periode 1980-1993. Met bijvoorbeeld de be kende Oost-Europakenner dr. de Cla- van, of Ralph en Thea Ternauw, dhr. Bussink, etc; Smullen dus. Jeugdboeken Prentenboeken Amos en Boris, (William Steig). De muis Amos is dol op de zee. Hij bouwt een boot en gaat varen. Als hij van de boot valt en dreigt te verdrinken, wordt hij gered door Boris de walvis. Boris brengt Amos naar huis en ze ne men afscheid; voorgoed denken ze. Maar na een orkaan strandt Boris op de kust waar Amos woont. Zo kan Amos iets terugdoen en redt het leven van zijn vriend. Het verhaal van Stippie en Jan, (Patsy Backx). Prentenboek op rijm over stationschef Jan die door zijn collega's weggestuurd wordt, want hij danst de hele dag door. i In het plantsoen vindt Jan de hond Stip pie; vastgebonden aan een boom. Als blijkt dat Stippie ook kan dansen is er een toekomst voor de twee weggelegd, ze worden beroemd en krijgen zelfs een eigen theater. B-boeken (8-12 jaar) Verborgen voetbaltalent, (Niek Nol das). Johnny komt in een weeshuis terecht waar hij zich niets meer kan herinneren van het vliegtuigongeluk waarbij zijn ouders zijn omgekomen. In dat wees huis wonen allemaal goede voetballers. Al gauw blijkt dat Johnny er ook wat van kan. Maar na een prachtige kopbal krijgt hij ineens 'flitsen', stukjes herin nering die langzaam terugkomen. En dan wordt langzaam duidelijk dat er met het weeshuis iets heel bijzonders aan de hand is... Het krabkasteel, (Iny Driessen). Sam is dol op chocolade, ijsjes en spet terende worstjes. Maar als hij deze din gen eet, krijgt hij jeukende bultjes, rode vlekken of een astma-aanval. Dan lijkt het alsof er duizend en honderdveertig beestjes onder zijn vel kruipen. Als hij krabt worden zijn ouders boos. Dan droomt hij dat hij naar een akelig krab kasteel moet. Goed boek dat begrip kan bijbrengen voor allergische vriendjes en vriendinnetjes. De wonderlijke wereldreis van Zebe- deus de Beer, (Koos Meiderts). Zebedeus gaat op zoek naar het einde van de wereld. Hij ontmoet een mom pelaar, een denkbeeldbouwer, komt in het Rijk van Kwijt en wordt door een kanon weggeschoten. Informatieve boeken Knutselen met wegwerpspullen, (Bei nadette Theulet). Knutselactiviteiten voor thuis en op school. De benodigdheden liggen voor het oprapen: een schoen wordt speel goed, een eierdoos een kip, wc-rollen een voetbankje. Spullen verdwijnen niet meer in de vuilnisbak en worden omgetoverd tot leuke hebbedingetjes. Verjaardag of feestdag, je maakt je ka- dootjes en versieringen nu zelf. Dit en veel meer in de Bibliotheek aan het Dorpsplein. Geopend maandag van 14-17 uur; woensdag van 10-12.30 uur en van 14-17 uur en vrijdag van 14-17 en van 18 tot 20 uur. Tel. 52017. Onopvallend doet hij zijn werk als assistent beheerder in het Dorps huis. Naast het tappen van een biertje weet hij ook om te gaan met een witterskwast en verricht hij technische werkzaamheden. Jaap van den Berg, ongehuwd, 36 jaar, in het bezit van het diploma bouw kunde, diverse zwemonderwijsdi- ploma's, diploma horecabedrijf. Sinds mei 1993 staat hij al in het Dorps huis; dat was velen niet opgevallen. Daarvoor was hij zeven jaar zwemleraar in Leusden. "Maar ja, het kan verke ren", zegt Jaap tussen het tappen van twee pilsjes door. "Ken ik je soms van hardloopwedstrij den" reageert iemand? "Ja dat kan wel, glimlacht Van den Berg." Al pratende weg komt zijn verhaal. Een jongen die al vroeg de kriebels in zijn benen kreeg. Eerst dacht hij het te vinden in de voet balsport, maar daar werd hij niet moe van.... De triatlonsport trok zijn aan dacht en leverde hem heel wat succes sen op, zoals een derde plaats op het NK in Almere en de eerste plaats op de Scandinavische Kampioenschappen in Helsinki. Maar het was niet wat hij zocht. Het werd zijn oude liefde: hard lopen. In 1992 liep hij in elf maanden vijf ma rathons: in Kozle (2.51.31), New York 2.37.21), Parijs (2.38.37) en Praag 2.46.31) en Moskou (3.14.02). Hij moest toen heel wat minuten inleve ren vanwege malaria en andere cocktai linjecties. Zo bouwde hij zijn conditie langzaam maar zeker op en dit jaar liep hij ruim 10 kilometer in het Limburgse Blerick in 37.25. Het was een zwaar zandparcours, waarin vijf keer een lan ge klim moest worden bedwongen. De beste tijd in een gewonnen marathon behaalde hij in 1984 in Wenen met een tijd van 2.33.36, goed voor de zestiende plaats. Hij hoopt dat hij door de Ko ninklijke Nederlandse Atlethiek Unie (KNAU) goed genoeg bevonden zal worden voor de Europese bergloop- kampioenschappen op 3 juli in het Ita liaanse Quantin. Op zaterdag 21 mei wordt in het Duitse Buhlertal de negen kilometer lange Hunseckberglauf gelo pen, met een hoogteverschil van 805 meter. Dan 18 juni de 15 kilometer in het Franse Colmar. En of dat niet ge noeg is, gaat hij op 13 augustus 1994 de loodzware wedstrijd op Alpe d'Huez lopen en op 21 augustus de 1 le Interna tionale Reykjavik Marathon. Om zijn vaardigheid op peil te houden is hij lid van de Soester triatlonvereniging de Schieter. Zo kun je op de trappen in het Dorpshuis in Soesterberg een marathon bergloper tegen komen. Assistent beheerder Jaap van den Berg van het Dorpshuis zoekt het tijdens het lopen altijd hogerop. Dinsdagavond 5 april, de Ban- ninghal in Soesterberg. De par keerplaats stond vol, zelfs de Ban- ningstraat was aan beide zijden voorzien van veel blik. Een sport hal vol Soesterbergers in allerlei soorten kleding en kleuren. Alle 36 volleybalteams waren aanwezig voor het Stratenvolleybaltoernooi van AGAVS. Duidelijk was het verschil te zien tussen prestatie en recreatie. De presteerders doken naar elke bal ten koste van zweet en soms bloed. Ging het dan nog verkeerd, dan was het ook nog vechten tegen de tranen. Gelukkig was dit niet te zien en bleef het bij een zeer sportief gebeuren. De recreanten bekeken het door een heel andere bril. Lichamen rolden over de grond en soms stonden ze te bulderen van het la chen als een bal met een kromme slag nog net over het net ging. Het resultaat in poule A is dat de Wa termannen met 6 punten aan de leiding gaan en in poule B is dat Egghermonde en dat zijn dan de prestatiespelers. In de recreatiepoules gaat Make it up 2 in poule C met 6 punten aan de leiding en dat doet de Parels in poule D. In poule E gaan drie teams aan de leiding met elk 4 punten en dat zijn New Dutch, De Sterren en Driem Tiem. In poule F is Meerding Metaal koploper met 6 pun ten. Scoren is voor sommige teams een probleem. Even Wachten heeft in 3 wedstrijden slechts 13 setpunten ge scoord. Het hoogste aantal tegenge- scoorde punten is voor de Flintstones en Populairtjes met 76 setpunten. Op de vraag of ze dit erg vonden was de reactie: "Het meest belangrijke is deel nemen en plezier maken, heel veel ple zier." En dat is precies waar het bij het stratenvolleybaltoernooi van AGAVS om draait. Sinds 5 oktober 1993 bestaat de biljartclub 'De Gouden Leeuw'. Rein Sanders (55) zat de hele dag als taxichauffeur bij de weg en dan wil je 's avonds wel iets anders. Gewoon een stuk ontspanning van de inspanning van de dag; hij zocht en vond het in het biljarten. Niet in een vereniging met regeltjes en voorschriften, nee, puur voor de gezelligheid. In café De Gouden Leeuw stond een biljart en eigenaar Wil Roolvink ging akkoord met zijn voorstel een biljart- groep op te richten. Ze hebben een paar regeltjes gesteld waaraan ze zich moe ten houden: dat je je opgeeft als lid en ook zegt als je ermee wilt ophouden. El ke dinsdagavond vanaf half acht aan de keu, kosten f 5,— per week en een tien tje voor elke avond datje mee doet. Dat betekent wel datje die avond gratis con sumpties kunt gebruiken. "En dat sloeg aan," vertelt Rein San ders. Het is altijd een ploegje gebleven van hooguit een man of tien. "We kun nen er best nog een man of tien bij heb ben," reageert Cees terwijl hij de witte bal over het groene laken laat lopen. Rein Sanders noteert de stoten op een officieel biljartpapier. "Kijk, we zijn geen vereniging, maar het gaat wel via de officiële richtlijnen van de biljart bond." Eén keer per jaar wordt de wis selbeker uitgereikt aan de topscorer van de groep en met Kerst krijgen ze alle maal een flinke karbonade. En als de kas het kan hebben dan gaan ze ook wel eens een avondje bowlen. Gezien de ervaring van de leden wordt alleen libre gespeeld. Te zijner tijd ziet Sanders wel meer variatie in het spel maar dat is afhankelijk van de deelna me. "De jongens zijn nog al wat wispel turig, zo zijn ze er en zo zie je ze niet meer. Maar dat is ook het mooie van dit soort gezelligheidsgroepje." Als Cees zijn serie van tien met succes heeft voltooid, wordt dit bekroond met een glas sinas en cola. Uit de reacties blijkt dat er een goede onderlinge ver standhouding is met daarin de centrale rol van de lachende grijze kop van Rein Sanders. Biljartclub De Gouden Leeuw, een club van plezier en ont spanning, 7 Naast het nodige plaatselijke nieuw, geeft uw krant ook nog een uitgaans- mogelijkheid. Soesterbergse abonnees kunnen reageren op de volgende aan bieding. Maandag 6 juni a.s. van 09.00 uur tot ca. 13.00 uur, een bezoek aan de NCRV-studio met daaraan gekoppeld het bijwonen van de tv-opname van Woordroof, een woordspel met beken de Nederlanders onder leiding van de NCRV-medewerker Henk Mouwe. Men wordt per bus vervoerd vanaf het Dorpsplein, vertrek 09.00 uur en weer terug ca. 13.00 uur. In de studio ont vangt men koffie en gebak; na de opna me een drankje en een hapje en dat alles voor f 18,50 per persoon. Aanmelding: Van Maarenplein 1, tel. 51252. KVO speelde de eerste wedstrijd in de tweede helft van de veldcompetitie te- gen Animo uit Geldermalsen. Het was voor KVO geen goede start. Kon men in de eerste helft nog aardig partij ge ven, in de tweede helft ging het ontzet tend moeizaam terwijl Animo doorging voor de overwinning van 8-14. De Soesterbergse doelpunten werden ge scoord door: Wilco Hofsommer en Rob Peuter (ieder twee), Mien Driessen, Wendy Visser, Marei Bos en Folko de Raad. Overige uitslagen: KVO 2-Altins 3 12-11; Exakwa 3-KVO 3 7-12; Minerva Al-KVO Al 3-3; KVO A2-Meeuwen A3 7-3; KVO Bl-Odik B3 5-4; KVO Cl-HKC Cl 2-31; KVO Dl-Dhlto D2 2-2 en KVO El-Sparta E2:4-2. De dames van AGAVS behaalden een degelijke 3-0-overwinning op het vier de team van Stam/SoVoCo dat door deze nederlaag diep in de put zit. De setstanden waren: 15-10; 15-4 en 15-8. Door deze overwinning handhaaft het damesteam van AGAVS zich in de eer ste klasse. Het eerste herenteam speelde een goe de wedstrijd tegen Voleem (3-0-zege). De setstanden waren: 15-11; 15-13 en 15-7. De tweede set gaf even wat pro blemen, maar die werden goed opge lost. De overwinning werd verkregen dank zij het goede blokkeren van AGAVS. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (03463) 51252. In een ontspannei 28 maart jl. de plaatsgevonden Onderlinge B U.A. Het bestur over de opkomst de snel groeiende Voorzitter G.A. H vergadering en maal Op 16 en 17 april houdt BC Badso de jeugd-clubkampioenschappen 1994. Er strijden 43 deelnemers om de fel be geerde prijzen in de enkel-, dubbel- en mixdubbelspelen. In de eerste klasse is er weer de strijd om de wisselbeker in het dames en heren enkelspel. Bij de dames kan Lisette Klip haar titel verde digen. De winnaar van vorig jaar bij de jongens, Robin van Wankum, speelt in middels bij de senioren. Alle wedstrij den en de finales worden zondag 17 april overdag in de Banninghal ge speeld. Op zaterdag 14 mei houdt Badso een Midzomeravondtoernooi. Dit toernooi is niet alleen voor leden en introducees, maar ook voor iedereen die een gezellig avondje badminton wil spelen. Vanaf 1 mei zullen er inschrijfformulieren han gen in de Bunt in Soest alsmede in Ti- me-Out in de Banninghal. Het in schrijfgeld is 3,50 gulden en het toer nooi begint om 19.30 uur. Men kan zich individueel opgeven of als mix-koppel. PART T P.TA. «RAVEN MONIC De sponsorloop die Odeon zaterdag hield, heeft de muziekvereniging 1.500 gulden opgeleverd. Dat bedrag zal wor den benut voor de aanschaf van instru menten. Odeon wordt namelijk een fanfarekorps. De sponsorloop vond za terdag plaats op het Dorpsplein. Zaterdag 30 april, Koninginnedag, or ganiseert de Bridge-Club Soesterberg de jaarlijkse bridgedrive in De Drie Ei ken, aanvang 19.30 uur. Deze drive is toegankelijk voor leden en niet-leden. Voor het hoogst geëindigde paar in elke lijn is een wisselbeker beschikbaar, te vens zijn er diverse andere prijzen. De inschrijfkosten bedragen f 5,- p.p. Op gave tot 27 april bij mw. Barendregt, tel. 51948, en dhr. Plugge, tel. 22969. mm Sinds 1 Tennis Harska over c grasvlc ben i kunstg edelgr

Soester Courant | 1994 | | pagina 20