0 z z 0 JADI'S GAAT GEWOON DOOR MET /f y t ;r DAMES SPIJKERBROEKEN T-SHIRTS SPIJKERGILETS 2995 SPIJKERJACKS 49,- 59,- 1 TUINSALOPETS 29?5 I fïïtWil Z KINDER T-SHIRTS 795 99S /Jeester 0 MENSCLUB i IA IA NAF IMAF DITO DITO A/tl EL. CANOE L,FE LINE Ilm,. 400 m2 DAMES-, HEREN- EN KINDERKLEDING - TEGEN ZEER SCHERPE PRIJZEN! en heeft da I van dami: 0) UI IA SB MIEL DAMESBERMUDA'S EN KORTE ROKKEN BODYWARMERS Soesterbergsestraat 35a/35b - Soest - Tel. 02155-24883 Patiowoningen Krommewe^eentaTC7 Inzameling landbouwplastic ~lSPORTt opgeleverd Stuiver HMG III lllliplllui"1 met splitjes ritjes driekwart-model normaal 79.95 en 69.95 M t/m XL per stuk 9.95 3 voor gebleekt of color S t/m XL, 59.95 116 t/m 176 S t/m XL 110 t/m 176 e steen 3 modellen volwassen S t/m XL normaal 59.95 van 139.95 5 t/m XXL 6 kleuren normaal 89,- Overgewicht Inbraak Laanstraat Kermis op de Engh Soester (17) raakt gewond bij botsing Hengels, viskoffer en gereedschap uit kelderbox gestolen Ouderenbus maakt zaterdag 7 mei verrassingstocht Onderhoud aan wegdek Beetzlaan Veel spullen uit woning Parklaan Auto weggesleept na aanrijding Dalweg Bijna vijfhonderd scholieren halen verkeersdiploma Fietsster door auto geschept Man raakt de weg kwijt op rotonde van Molenstraat Geluidsapparatuur uit woning weg Geen vergunning voor dierenverblijf Zeven bekeuringen bij gordelcontrole MIDGETGOLF Duinholers houden infodag in Baarn Zevende bingoavond SEC op 29 april DANSEN The New Generations tweede op Benelux kampioenschap Latin Bij Winkel VISSEN Rinus Brons pakt goud in eerste zomerviswedstrijd Veel spullen uit woning gestolen Op kami k - WOENSDAG 27 APRIL 1994 SOESTER COURANT PAGINflpM.qnAG 27 APRI rp lllll'1 1lllllllllllllf' iilSiiiiiiiiiiiiiiiii 11/ """'«•Hl, L 0 0 D G I E T I 25,- 49?5 gekleurd Deze aanbieding bestaat Damixa thermostatische Benodigde aansluifmate Ook mogelijk: Thermostatische bad-rr VRAAG VRIJE of kom kijken in ons be Bosman Loodgit H 39?5 69,- :AA'V''CnWiTU m&m BH mtina twaalf jaar na ji« zat Jac. F. Spri1 I E V l'C in een kabeljauw E E V I 4# itte wijn, toen plof ion rinkelde. Ene s o lijn. "Daar heb il shoord", vertelde "eer voor de klas, as weggeweest. tank zij zijn kleindoc en grote wens van uld. Nog één keer en liedje leren zing 3hiedde. Desiree scl e redactie van de ste ie deed de rest. )onderdagmiddagN /an der Huchtsch< •otterlaan geregeld elefoon in het klasli lat hebben we gereg ;e directeur R. Mol jpvolgde als schoo In de afgelopen weken heeft een groot aantal agrariërs in de provin cie Utrecht zich bij de Afval Ver wijdering Utrecht AVU) opgege ven voor de inzamelingsactie land bouwplastic. Met behulp van de ingezonden antwoordkaarten is door de inzamelaar een routeplan ning gemaakt. Alle deelnemers krijgen bijtijds bericht wanneer bij hen het plastic wordt opgehaald. De inzamelperiode loopt van 25 april tot de laatste week van mei. Het is van groot belang dat het plastic op de juiste wijze wordt aangeboden. Om te beginnen moet het aan de open bare weg staan, op een plaats waar de inzamelaar goed kan zien bij welk adres het aangeboden pakket hoort. Verder moet het plastic bezemschoon zijn. Dat is in uw eigen belang, want hoe schoner het plastic, hoe lager de verwerkings kosten zijn. Dat betaalt zich het volgend jaar terug in een lagere inzamelprijs. In de tweede plaats moet het plastic worden gebundeld in handzame pak ketten. Het gewicht van zo'n pakket mag maximaal zo'n 20 kg zijn. Dit is ge daan om de arbeidsomstandigheden voor het personeel van de inzamelaar niet onnodig zwaar te maken. Zij moe ten immers meerdere uren achter el kaar het plastic inladen. De inzamelaar mag zelf bepalen of hij te zware pakket ten accepteert. Kunstmest- en veevoerzakken mogen ook worden aangeboden. Deze moeten op elkaar worden gestapeld en apart ge bundeld worden aangeleverd. Deze eis is gesteld door de inzamelaar; zo kan hij beter controleren of er verontreinigin gen inzitten. Stop de zakken dus niet in elkaar gefrommeld in één andere zak! De inzamelaar zal het pakket alleen meenemen als het netjes gestapeld is. Tenslotte (en wellicht ten overvloede): Andere folies dan kuilfolie en zakgoed worden niet geaccepteerd! Alle deelnemers hebben betaald voor het laten ophalen van drie kubieke me ter plastic. Biedt men duidelijk meer aan, dan zal een medewerker van de in zamelaar de meerkosten ter plekke ko men verrekenen. Deze bedragen f 45,- per extra kuub. Helaas is het nog niet zo dat 'kleine' aanbieders geld terug krij gen. Het kan zijn dat de inzamelaar een keer 'vergeet' het plastic op te halen. Schakel in dat geval de Afval Verwijdering Utrecht of de Gewestelijke Raad van het Landbouwschap in. De telefoon nummers zijn 03402-56056 en 030-515034. Zij zullen kijken of de in zamelaar de fout kan herstellen. Lukt dit niet, dan krijgt men in ieder geval de verwerkingskosten teruggestort (f 45,-). Voor vragen en klachten kan men terecht bij dhr. Van der Jagt van de AVU of Van Leerdam van de Geweste lijke Raad. Geluidsapparatuur, een onbekend geldbedrag en een bankpasje verdwe nen vorige week woensdag uit een wo ning aan de Laanstraat. Daar had een inbreker tussen 12.00 en 23.00 uur huis gehouden. Hij was binnengekomen via een achterraam. De kermis vindt ook dit jaar weer plaats op het evenemententerrein op de Engh. Van woensdag 11 mei tot en met zon dag 15 mei draaien de verschillende at- trakties op volle toeren. De kermis is die dagen open van 13.00 tot 24.00 uur. Op zondag zijn de ope ningstijden van 14.00 tot 23.00 uur. 's Middags van i7.00 tot 18.30 uur mag er in verband met de kerkdiensten in die omgeving geen muziek c.q. geluid ge maakt worden. Er is weer een grote verscheidenheid aan attrakties, onder andere de rotor, thunderbird, spookhuis, buggy, polyp, autoscooter, draaimolen en cinema. Voor de lekkerbekken zijn er snacks, nougat, ijs, gebak en banket. Ook ont breken de gokspelletjes niet zoals grijp- kranen en schietsalon. Alle attrakties en eetstands worden zodanig neerge zet, dat ze allemaal gemakkelijk te be reiken zijn. Bij een botsing met een auto is een ze- ventien-jarige Soester gewond geraakt. Hij werd in MC Molendael gehecht aan een wond in zijn voet, liep een scheurtje in zijn schouder en twee gekneusde rug wervels op. De jongeman reed vrijdag op de krui sing van het Weteringpad en de Indus trieweg. Hij verleende geen voorrang aan een 57-jarige automobilist uit Hoogland, die hem niet meer kon ont wijken. Een botsing was het gevolg. Een 26-jarige Soester heeft een flinke schadepost overgehouden aan een in braak in de kelderbox van zijn woning aan de Smitsweg. De dader nam drie hengels, een volledig gevulde viskoffer en twee kisten met gereedschap mee. Alle spullen werden vorige week woensdag uit de kelderbox meegeno men. De gedupeerde Soester heeft aan gifte gedaan bij de politie. De Ouderenbus Soest maakt op za terdag 7 mei een verrassingstocht door de omgeving van Soest. De tocht gaat alleen door bij voldoende belangstelling. Iedereen van zestig jaar en ouder kan mee. Daarvoor moeten belangstel lenden zich vóór 1 mei opgeven bij de Ouderenbus, tel. 19190 (tussen 9.30 en 13.00 uur). De kosten zijn 15 gulden. Consumpties zijn voor ei- gen rekening. De gemeente begint maandag 2 mei met het herbestraten van de Beetzlaan. Dit naar aanleiding van de slechte on- derhoudstoestand van het wegdek. Er wordt gewerkt vanaf de Nieuwstraat richting Schrikslaan. Het werk zal naar verwachting eind juni gereed zijn. Het doorgaande verkeer en de bussen worden in die periode omge leid. Dit wordt door middel van borden aangegeven. Men werkt in zogenaamde vakken, dat wil zeggen van zijstraat tot zijstraat. Aanwonenden zullen bijtijds worden geïnformeerd over de bereikbaarheid van hun percelen. Het herbestraten van de Beetzlaan maakt deel uit van de serie 'groot on derhoud 1994' aan de wegen, voetpa den en fietspaden. In dit kader werden vorig jaar de trottoirs van de Beetzlaan herbestraat. Door drie tassen en een jack uit een wo ning aan de Parklaan te stelen, heeft een inbreker een grote hoeveelheid waar devolle papieren bemachtigd. Hij ging er vandoor met portemonnees, pas poorten, een rijbewijs, kentekenpapie ren, (auto-)sleutels en andere persoon lijke bescheiden. De tassen werden la ter leeg teruggevonden. Op de Dalweg is een 81-jarige automo bilist zondag tegen de trottoirband ge reden. Het gevolg was, dat de wagen te gen een lichtmast botste. De man werd met zijn vrouw van 78 naar MC Molen dael gebracht. Zij had bij de botsing haar hoofd tegen de voorruit gestoten en had een bloeduitstorting aan haar been opgelopen. De auto van de Soes ter moest worden weggesleept. Op de basisscholen in Soest en Soester- berg is donderdag het landelijke theo retische verkeersexamen afgenomen. Van de 476 leerlingen in de gemeente slaagden er 470. Achttien kandidaten behaalden de maximale score van veer tig punten. Om het diploma in ontvangst te mogen nemen, moesten de basisscholieren mi nimaal 26 punten verdienen. Zes kin deren slaagden daar niet in. Op het Kerkpad NZ is op de kruising met de Grote Melmweg een fietsster uit Baarn aangereden. De 25-jarige vrouw was over het hoofd gezien door een plaatsgenoot van haar, die vanaf de Grote Melmweg het Kerkpad NZ wilde oversteken. De automobiliste was aan vankelijk gestopt. Toen ze niets zag, reed ze door. Op dat moment naderde toch de fietsster. Die werd met een pijn lijke schouder en scheenbeen naar MC Molendael gebracht, maar mocht na onderzoek weer naar huis. Op de rotonde van de Molenstraat is donderdagavond een lichtmast ontzet. Dat werd veroorzaakt door een 26-jari- ge Soester die op het verkeersplein rechtdoor was gereden. Hij ramde met zijn auto ook een verkeersbord. Na het eenzijdige ongeval, dat om ongeveer tien over zes gebeurde, reed de man door. Op grond van verklaringen kon hij later in zijn woning worden aange houden. De man had zoveel alcohol ge dronken, dat zijn rijbewijs werd in gevorderd. Twee geluidsboxen en een draagbare cd-speler zijn uit de woning van een 24-jarige Soester gestolen. Dat moet eind vorige week zijn gebeurd. De in breker is binnengekomen via een raam aan de achterzijde van de woning. Het plan van het echtpaar Raatjes om aan De Paltz 2 een dierenverblijf te bouwen is teniet gedaan door een be sluit van het College van B. en W. Het college had een eerder verzoek al afge wezen. Het bezwaarschrift van het echtpaar werd vorige week ongegrond verklaard. De bouw kan dus niet door gaan Tijdens een gordelcontrole op de Soes terbergsestraat en de Amersfoortse- straat heeft de politie zeven bekeurin gen uitgedeeld. De processen-verbaal werden uitgeschreven, omdat de be treffende automobilisten hun veilig heidsgordel niet droegen. De controle werd vorige week woensdagmorgen uitgevoerd. Op zondag 1 mei houdt midgetgolf- club De Duinholers een informatiedag op de nieuwe baan van Kees Pouw in Baarn. Die baan is de nieuwe thuisha ven van de midgetgolfers. Er is een stand aanwezig, waarin sticks, ballen en koffers te zien zijn. Leden van de club staan klaar om informatie over de sport te geven. De informatiedag begint om 12.00 uur. In het clubhuis aan de Bosstraat houdt SEC op vrijdag 29 april de zevende bingoavond van dit seizoen. De bingo commissie heeft voor ruim 1.200 gul den aan prijzen voorradig. In het prijzenpakket zitten onder meer gebruiksartikelen en levensmiddelen pakketten. Er worden weer dertien spelletjes van drie ronden gespeeld. Bingomaster Teus Verwoerd wordt ditmaal vervan gen door Gert Jan Timmer. De kantine gaat om 19.15 uur open en om 20.00 uur begint de bingo. Het Latin Formationteam The New Generations is zondag als tweede geëindigd in zijn eerste internationale wedstrijd. Het betrof het kampioen schap van de Benelux. In Lichtenvoorde deden teams uit Ne derland en België mee. The New Gene rations van Danssport Combinatie Amersfoort moest alleen VIDA-B voor zich dulden in de promotieklasse Latin. Eerder plaatste het formationteam zich al voor de Nederlandse kampioen schappen die in het najaar worden ge houden. Deze maand heeft Van Hoogevest b.v. Amersfoortse aannemingsmij. negen patiowoningen aan de Krommeweg in Soest opgeleverd. In september vorig jaar gaf wet houder J. Visser het startsein voor de bouw hiervan. In de eerste viswedstrijd van de zo mercompetitie heeft Rinus Brons een goede vangst gedaan. Hij won goud door 25 vissen met een totale lengte van 6.84 meter uit het water te halen. Het leverde hem de eerste plaats in het voorlopige klassement op. Brons had bij de loting de mooiste stek getrokken. Aan de Melm mocht hij de kopstek (het dichtst bij Baarn) inne men. Tweede in de eerste divisie werd Wout van de Groep met 6.02 meter, ge volgd door Eddy Strumpel die 4.04 me ter vis ving. Jan Livestro, winnaar van de wintercompetitie, moest genoegen nemen met de vierde plaats (3.52 me ter). De zomercompetitie bestaat uit tien wedstrijden aan onder meer De Eem, de Funtus Loosdrecht, de Naardervaart en De Vecht. Alle resultaten worden bij elkaar opgeteld met aftrek van de twee slechtste resultaten. Traditioneel op moederdag hor vereniging Win! destraat de stui kinderbraderie1 ondernemers to u waren aan de n Het complex is gesitueerd op een ruim brengen, perceel van een voormalige villa, waar- bij de woningen in een L-vorm ten op- Het is aan ae cre< zichte van elkaar liggen aan een open- ren om naast niet baar driehoekig pleintje. Deze invulling len, zoals speelgo voltooit de bebouwing van woonwijk 't tikelen te koop a, Hart. muzikale ondern vertjesmarkt pla. Wegens de vele regen en de plotseling strenge winter zijn de woningen onge- komendaneei veer een maand later opgeleverd dan 7 mel kunnen gepland. Ontwikkelaar Hoogvast b.v. - vastgoedmij. Amersfoort, een zuster bedrijf van Van Hoogevest, heeft bij de oplevering aan de kopersvereniging een bedrag beschikbaar gesteld voor de inrichting van het gemeenschappelijke binnenterrein. Voor de huizen, ontworpen door archi tectenbureau Van Zeeland B.V. uit Soest, bestond veel belangstelling. Hoewel zij op nadrukkelijk verzoek van de gemeente geschikt moesten zijn als seniorenwoning en goed aanpasbaar aan minder valide bewoners, hebben zich toch grotendeels jongere kopers gemeld. Alle woningen zijn verkocht. Bij een inbraak in een woning aan de Gerrit van de Veenstraat zijn veel spul len gestolen. De inbrekers namen zon dagavond een videorecorder met af standbediening, een rijbewijs, een draagbare telefoon, een portemonnee en diverse sieraden mee. Ze kwamen binnen door het slot van een deur te vernielen. Aangifte werd gedaan door een zestig-jarige vrouw. Op het Scou 'De Paltz' in afgelopen w ners van I Groep uit Scouting We Nadat het we terdagochtenc hebben de tw gen scouts (c foort, Bilthov Bunnik, Driel pasroute van de fiets afge werden de tc kens gebouv een uitgebre maken. Omdat het t de bekende Luke en Ar 's avonds d nenstamme schuwd wo

Soester Courant | 1994 | | pagina 10