He 'koppies' op dezelfde golflengte 'CHTER- I I0RN rV Soest-Zuid zit nog op koers 1 Grootste nederlaag koploper Soest SEC-zondag bedwingt koploper Quick 'ANDAM erdienen? INTEN- ORGERS Soestdijk verdedigt op koninginnedag voorsprong Softballers verliezen en winnen in bekerwedstrijd Posthuma neemt met eerste doelpunt afscheid van SEC 1 Heren Red Stars vervullen sportieve plicht «STRAAT 491 155-10264 §PP PAGINA )ENSDAG 27 APRIL 1994 SOESTER COURANT PAGINA 15 VZ 49 toont zich terechte kampioen van de eerste klasse VOETBAL zaterdag s wi] ook open ij wij geopend tvesports l Meen dames enkelspelen leveren partij in tegen Naarden TENNIS KORFBAL Eemvogels weer op verlies tegen Fortis op de woensdag- J een uurtje over? Soester Courant wij: ivallers. dichtingen tel. 14152 'an Weedestraat 227 SOFTBAL Roda klopt blauwwitten na rust: 3-0 VOETBAL zondag Soesters houden gelijkspel over aan 2-0-voorsprong VOETBAL zondag BASKETBAL heb geen verwachtingen meer, wel hoop", zei Willem de Vries aan de Iravond van dit seizoen. Na vier mislukte missies durfde de dertig-iari- oetballer zich niet meer aan een voorspelling te wagen. Afgelopen za- lagmorgen vertrouwde zijn vrouw Lia hem toe dat hij die dag 'match- E&Sïr°kden- !>tn "el laa,s,e man' reageerde de libero 49. Om zeventien minuten voor vijf nam hij die middag een .e aanloop. Zijn voet raakte de bal en een seconde later zag iedereen ii' ;"de„r,e i,eI bove.nhoek <egen het net knallen. Eindelijk, eindelijk WZ 49 een kampioensfeestje bouwen. teraf gezien was het enige doelpunt 199 |e uitwedstrijd tegen Veluwse Boys overbodig, omdat Rood Wit bij Ishorst een punt had gemorst en de •sters ook bij een gelijkspel een on- irbrugbare voorsprong hadden ge- Dat besef leefde zaterdagmiddag bij niemand en Willem de Vries derde na zijn derde seizoenstreffer ook van oor tot oor. Terecht, want ~'49 verdiende de titel in de eerste ;se A op alle fronten, club moest 22 jaar wachten voordat champagneflessen konden worden kurkt. Vier jaar lang hikten de en-witten tegen de hoofdklasse aan. eemaal stonden ze er met één been Maar in 1990 kwamen ze één doel- it te kort en in 1992 verknalden ze kansen in de na-competitie tegen zwakke Bunnik. Met Sjirk Bajema te het dit seizoen wel. Hij slaagde er- ille koppies op dezelfde golflengte te Igen. ambelang rtiger Marcel de Graaf gaf het voor- •ld op inzet, Bajema had zelfs Ton >lfsen betrapt op werken en Cees- de Vries maakte met zijn aanvoer- sband voor het eerst een seizoen in loofdmacht af en knalde en kopte er dusver achttien in. Frank Baars am terug van een blessure die hem T wekenlang aan de kant hield, Abdelhak Belarbi knokte zich terug na te zijn ge passeerd en Barry van den Berg zat zon der te mokken vier weken op de bank. Dik Lam schikte zich in de rol van reser ve, toen Hans Visscher terugkwam van een blessure. Iedereen was bereid in te vallen, als Bajema een beroep op hem deed. Niemand zeurde, iedereen werk te mee aan het teambelang. Bajema: "De kracht van dit seizoen is, dat we voor het eerst echt een selectie van 1 en 2 hadden. Daarvoor zat er toch wel een schotje tussen, heb ik begrepen. Wij zijn consequent geweest. Als we drie, vier jongens kwijt waren, konden we spelers uit het tweede erbij halen. Als je nummers twaalf, dertien en veer tien niet goed zijn, kun je niet kampioen worden. Onze kracht was dat we steeds jongens op de goede plek konden inzet ten. We hebben vijftien, zestien spelers die elkaar benaderen." WZ'49 was, zo stelde de succesvolle trainer/coach, voorheen de kampioen van de schoonheid, maar kon niet altijd winnen. "Nu hebben we wel eens wed strijden gespeeld met een mager vijfje of zesje, maar wel met een beter resul taat. De jongens wilden het altijd voet ballend oplossen, nu hebben we de bal wel eens naar veld twee geknald. Qua instellingen mentaliteit hebben we hard gewerkt. WZ'49 kon dit jaar knokken, ook als we minder speelden. We heb ben tegen Hulshorst een 0-2-achter- stand goedgemaakt, dat was vorig sei zoen niet gelukt. Ik heb wat dingen bin nen de selectie en de organisatie aange kaart, maar het zijn het beleid van het bestuur en de acceptatie van de spelers die bepalen of je slaagt." De nieuwe strijdwijze van WZ'49 kwam niet zonder slag of stoot. Sommi ge spelers moesten nu ineens ook het vuile werk opknappen, waar ze dat voorheen niet gewend waren. Anderen kregen een vrije rol. Links en rechts kreeg Bajema weerstand, maar naar mate het seizoen vorderde en de resul taten goed bleven, paste iedereen zich conform de afspraken aan. Sterker Willem de Vries, zaterdag de gevierde held, beaamde dat direct: "Iedereen werkte aan één doel: kampioen wor den. We zijn sterker geworden met z'n allen, de afgelopen jaren ontbrak het daaraan." Bajema zag tot zijn voldoening dat zijn aanpak vruchten afwierp. "Voor de winterstop was ik al zeker van de titel. Elke ploeg heeft een periode, waarin ze minder speelt. Wij hadden dat ook, maar we bleven winnen." Niettemin zweette Bajema zaterdag middag peentjes op de bank in Garde ren. Met name in de eerste 25 minuten van de tweede helft kreeg WZ'49 kan sen bij de vleet. Maar Veluwse Boys, dat hardnekkig tegen degradatie knok te, gaf geen krimp. "Het wachten was op de goal", kaartte Bajema na. Zijn ge duld werd op de proef gesteld. Totdat De Vries zich vier minuten voor tijd bij een vrije trap aan het front meldde. "Ton Wolfsen en Zeki Kurt stonden er ook. Maar ik zei, ik neem 'em, ik neem 'em. Ik was ervan overtuigd dat ik zou scoren. De bal moest die hoek in, de keeper stond te ver van het midden." Tussen 1987 en 1989 zakte WZ'49 af van de vierde klasse KNVB naar de eer ste klasse van de afdeling. De Soester club zal niet de eerste zijn als ze via twee opeenvolgende promoties terugkeert in de KNVB-regionen. De ploeg presteer de dat al begin jaren zeventig en FC Horst, dat in 1990 de titel van WZ'49 afsnoepte, staat vier jaar later in de mid denmoot van de derde klasse KNVB. Weerstand Bajema: "Elke stap hoger betekent meer weerstand. Dan moetje ook meer brengen." De Vries: "Ik heb al eerder gezegd, dat we twee klassen te laag voetballen. We horen minimaal in de vierde klasse thuis." Of de libero er in augustus weer bij is, daarover moet hij zijn gedachten nog laten gaan. "Ik weet het nog niet. Ik heb een drukke baan en ik kan het soms niet meer opbrengen om twee keer per week te trainen. Morgen loop ik niet meer zo makkelijk. Marcel de Graaf heeft ook steeds langer tijd nodig om te herstellen van de training. Ik moet er nog over na denken." Bajema zal ongetwijfeld hopen dat zo wel De Vries als De Graaf hun voetbal carrière met WZ'49 in de hoofdklasse voortzetten. Wellicht dat 'waarzegster' Lia de Vries het antwoord al weet. PARTOUTS se kleuren en op maat 'ECORATIES FOON 02155-2 62 60 De buit is binnen. Trainer Sjirk Bajema feliciteert Edwin Brouwer. Leider Henk van der Pol, Marcel de 'Matchwinner' Willem dè Vries glundert van oor tot oor itraaf Ton Wolfsen en Zeki Kurt v.l.n.r.) gaan een feestje bouwen. na de 0-1-zege op Veluwse Boys. RMT 16, SOEST TEL 13473 We hebben de zwakste tegen- ander gehad, maar daar moet je •ch altijd maar eerst van zien te innen", sprak Pieter Verbrugh de 2-6-winst op Naarden. TV est-Zuid kwam alleen in de da- les enkelspelen als verliezer uit e bus en won de dubbelspelen vrij Jangrijk was dat Arno Jellema zich èrstelde van de zwakke competities- Irt. De BI-speler rekende vlot af met E! Lucas (6-3,6-1) en won ook het he ren- en gemengd dubbel in twee sets. "Hij heeft een hoop opgestoken van vo rige week en heeft geen gekke dingen gedaan. Ik heb hem duidelijk gemaakt dat hij voor de punten moest spelen en dat heeft hij gedaan. Het gaat tenslotte om de laatste ballen, niet om wat daar ien in zit", oordeelde Verbrugh. Bzijn partij tegen M. van Nieuwstadt leek Xander de Groot naar een simpele irwinning te glijden, maar toen er Irdigheidjes in zijn spel slopen, stond fhij in de tweede set ineens met 4-0 ach ter. Het tekende de klasse van De Groot dat hij zich meteen rehabiliteerde en via B-6 de partij veroverde. Tijdens het dames enkelspel toonden de heren van Naarden zich langs de ";ant uitermate onsportief. Met name lachel Beijer werd met opmerkingen, die niets met tennis te maken hebben, fit haar concentratie gehaald. Tot over laat van ramp sloeg ze op 'match- point' in de derde set een dubbele fout en verloor ze alsnog met 7-5. Verbrugh: "Dat zijn dingen die niet in de sport thuishoren en daar heb ik haar ook niet meer op aangesproken." Dat Floortje Brouwer haar partij ver loor had te maken met het feit dat ze on der druk niet haar eigen spel kan blijven spelen. Verbrugh werkt daar hard aan, maar in Naarden had dat nog geen ef fect. Brouwer verloor met 2-6; 6-4 en 6-4. Daarna werd de wedstrijd, die een aan tal keren werd onderbroken in verband met regen en onweer, volledig beheerst door TV Soest-Zuid. Jellema en De Groot schoven hun onsportieve oppo nenten aan de kant en Beijer en Brou wer bewezen andermaal dat ze eeh sterk koppel vormen. Het eerste ge mengde dubbel was snel bekeken, om dat Jellema en Beijer met 1-6 en 3-6 wonnen. De Groot en Brouwer hadden drie sets nodig om de eindstand op 2-6 te bepalen. Verbrugh zag geen aanleiding voor kri tische noten. "Voor hetzelfde geld was het 0-8 geworden. Ik realiseer me dat de andere ploegen misschien wel acht pun ten pakken tegen Naarden. Maar aan de andere kant, als wij al onze partijen winnen, is er wellicht niets aan de hand." Geheime wapen Het is niet uitgesloten, dat Pieter Ver brugh vanaf komend weekeinde over een 'geheim wapen' beschikt. Hij heeft een sterke BI-speler uit Utrecht op het oog, die in ieder geval lid van TV Soest- Zuid zal worden. Verbrugh voert mor gen overleg met de vier huidige spelers en de aanwinst over opname van de Utrechter in het eerste team. "Ze moe ten het wel allemaal leuk vinden, dat hij in de wedstrijden meedoet", is de voor waarde die Verbrugh stelt. Als de Utrechter, van wie Verbrugh de naam nog niet wil noemen, bij het team wordt gevoegd, betekent dat dat alle heren twee in plaats van drie partijen per wed strijd zullen spelen. Verbrugh had het 'geheime wapen' al voor de competitie willen inlijven, maar toen werkte de oude club van de Utrechter tegen. Inmiddels heeft die vereniging verklaard de tennisser wel te willen laten gaan. Naarden-TV Soest-Zuid 2-6; E. Lucas-Ar no Jellema 3-6, 1-6; M. van Nieuwstadt-. Xander de Groot 1-6,4-6; M. van Hall-Ra chel Beijer 5-7,6-4,7-5; K. van HalI-FIoor- tje Brouwer 2-6,6-4,6-4; M. Visser/E. Lu- cas-Arno Jeliema/Xander de Groot 5-7, 2-6; D. Dirkzen/K. van Hall-Rachel Beijer/ Floortje Brouwer 0-6, 2-6; M. van Hall/M. van Nieuwstadt-Arno Jellema/Rachel Beij er 1-6, 3-6; D. Dikzen/M. Visser-Xander de Groot/Floortje Brouwer 6-2, 4-6, 5-7. Met drie invallers togen de Eemvogels naar Montfoort om tegen de nummer twee te korfballen. Op het mooi gesi tueerde veld van Fortis startten de Soesters fel. Vooral Willem Oldewar- ris werd goed gesteund door Henriette Wisse en Agnes Kraaikamp, maar zijn doorioopballen troffen geen doel. Het was Fortis die op 1-0 wist te komen. Daarna was een afstandsschot van Wil lem Oldewarris wel raak. Een door loopbal betekende 2-1 voor de thuis club. Een goede Eemvogelaanval werd door Sandra Lub keurig afgerond: 2-2. Na 3-2 verzuimde Eemvogels om via een strafworp op gelijke hoogte te ko men en Fortis liep tot 4-2 uit. Voor rust wist Erik van de Pol nog wel te scoren. In de tweede helft liep Fortis uit tot 6-3. Maar de Soesters gaven zich nog niet gewonnen. Aanvoerster Agnes Kraai kamp zorgde voor 6-4 en Sandra Lub verzilverde een strafworp, 6-5. Maar een dubieuze strafworp voor Fortis be tekende weer 7-5. De Eemvogels bleven knokken, maar konden niet voorkomen dat het 9-5 werd. Toch lieten Erik van de Pol en in vallers Ton Kraaikamp en Anissa van Bemmel prima korfbal zien en zo'n aanval werd tenslotte door een door loopbal van Sandra Lub keurig afge maakt. De eindstand werd uiteindelijk 9-6. Mogelijk wordt zaterdag al het kampioenschap in de derde klasse beslist. LTC Soestdijk verdedigt dan een 1-3-voor- sprong tegen OTV. Het duel werd zondag op die stand ge staakt in verband met onweer. Trainer/coach Harold Wernsen vond dat eigenlijk niet zo erg, want zijn spelers hadden zich in de 'singles' doodgeknokt. "Sommigen zaten helemaal stuk, maar ze hebben werelds gespeeld", vatte Wernsen de enkelspelen samen. Taco Koelewijn 'vocht zich dood' in zijn partij en werd beloond met een zege (4-6, 4-6). Bij Freddy Forger was de tank na twee sets leeg. Hij had de eerste met 6-3 ingeleverd, dé tweede in de tie-break gewonnen, maar kwam er vervolgens niet meer aan te pas (6-0). Ook de partijen van Linda Morssink en Saskia Huizinga stonden bol van de spanning. Morssink kwam sterk terug na verlies in de eerste set (6-3) en pakte de partij via 0-6 en 5-7. Huizinga had aan twee sets voldoen de (4-6 en 5-7). "Ik ben blij dat we winnend uit de enkelspelen zijn gekomen. Als we nog twee punten pakken, ben ik heel tevreden", aldus Wernsen die zater dag opnieuw met zijn team naar Oosterbeek afreist voor de dubbel spelen. Een dag later ontvangt LTC Soestdijk Rijnhuizen. Het tweede team van LTC Soestdijk maakte de wedstrijd zondag wel af. De ploeg won op kunstgras met 2-6 van Spitsbergen. Het herenteam van de Knicker bockers heeft zich verzekerd van een plaats in de tweede bekerron de door met 10-32 van de Herriërs te winnen. De damesploeg werd uitgeschakeld door Blue Soeks (21-0). Beide duels duurden vijf innings. Pitcher John Vunderink en catcher Paul de Clippelaar verzetten het meeste werk in de bekerwedstrijd. Zij zorgden ervoor dat pogingen van de Herriërs om te scoren in de kiem werden gesmoord. Na de derde inning (0-25) vonden de Knickerbockers het welletjes. Vunde rink liet zich op de heuvel vervangen door een onervaren softballer, waar door de Herriërs zowaar nog tien pun ten konden scoren. Na vijf innings was het duel echter geschiedenis 10-32). Ook bij de dames was er sprake van groot kwaliteitsverschil, maar dan in het voordeel van de tegenstanders. Red Caps beschikte over veel meer routine en buitte dat uit. De gastvrouwen spe len in de competitie één klasse hoger. Met name de snelle pitcher leverde pro blemen op voor de Soesters. Die kwa men slagkracht tekort, waardoor slechts vier speelsters het eerste honk bereikten. Het veldwerk was wel goed verzorgd, maar daarmee konden de Knickerbockers de ruime 21-0-neder- laag niet afwenden. De eerste helft gaf een beter spe lend Soest te zien, dat zich echter nauwelijks doelkansen creëerde. Het spel was veel opportunisti- scher waarbij de bal zo snel moge lijk richting Soest-doel werd ge transporteerd. De tweede helft keek Soest direct tegen een achterstand aan, en na een half uur onderbreking wegens onweer scoorde de thuisclub met schitterende treffers nog tweemaal en behaalde daarmee een verdiende, maar enigszins geflatteerde overwinning: 3-0. Bij Soest speelde Gerard van Soeren als rechtermiddenvelder, Michel van der Hoeven speelde in de spits en Peter van den Berg bleef met Ferenc Kleinegris op de bank. Het betere Soest-spel resul teerde in het eerste kwartier in een ha chelijke situatie voor het Roda-doel, waarbij de bal uiteindelijk toch wegge- werkt kon worden. De thuisclub ver scheen alleen voor het Soest-doel na dode spelmomenten, waarbij topscorer Ronald de Jong in stelling diende te worden gebracht of als doorgeefluik fungeerde. De boomlange aanvaller scoorde met de opbrengst van vandaag al 20 maal voor Roda. Bij Soest stierf het spel in schoonheid rond de 16 meter vandaar uit had nie mand de moed of de kracht om zelf in schietpositie te komen. Een uitsteken de voorzet van Michel van der Hoeven werd door Paul Hilhorst goed ingekopt, maar met een prima safe maakte doel man Erwin de Horde er een corner van. Van de Bedem plukte op zijn beurt twee kopballen uit de lucht. Onmiddellijk na de aftrap voor de tweede helft werd een verre ingooi Soest fataal. De bal kwam bij de vrij staande Ronald de Jong, die gemakke lijk kon scoren 1-0). Even later volgde een onderbreking van een half uur, waartoe scheidsrechter Klein terecht besloot wegens onweer. Het speelveld werd er na die pauze niet beter op, het veel te lange gras werd door de regen extra glad. In het spel van 'kick-and-rush' had Roda hierna nog twee uitstekende momenten. Een vrij trap op de rand van de 16 meter werd door Ruud Visser op zeer fraaie wijze in de verste bovenhoek geplaatst (2-0) en een lange bal van Marco Schalkwijk naar het hoofd van Ronald de Jong be tekende zelfs 3-0. Bij Soest kwamen Kleinegris en Van den Berg in het veld voor Van Soeren en Sander Dorresteyn. Het resulteerde slechts in veel aanvalspogingen die zel den tot een scoringskans leidden, en in een aantal afstandsschoten die het Ro da-doel verre misten. SEC dat al zeker is van degradatie naar de vierde klasse, heeft zondag Quick, dat in de race is voor het kampioenschap in de derde klasse, bedwongen. De nummer elf van de ranglijst hield de koploper op de Bosstraat-West op 2-2. SEC gaf zelfs een 2-0-voorsprong uit han den, maar de Amersfoorters had den recht op minimaal een punt. Met name in de tweede helft was Quick veel vaker aan de bal en werd de rang schikking in het klassement optisch weergegeven. In de slotfase van het duel moest Edwin van de Luitgaarden zelfs enkele keren adequaat optreden om een nederlaag te voorkomen. SEC nam echter in de tiende minuut de leiding. Remco Veenendaal was ge vloerd en Saban Aksit schoot de bal uit de vrije trap in de linker bovenhoek. Quick's gevaarlijkste speler, Soelie El- margai, schoot in de 28ste minuut rake lings over het doel. Diens ploeggenoot Mark Iesberts volgde kort voor rust dat voorbeeld bij een vrije trap. Quick was toen al de betere ploeg. Niet lang na de doelwisseling kwam SEC verrassend op 2-0. Yoesoef AJ- tuntas werd diep gestuurd en maakte geen fout. De spits kreeg overigens een gele kaart van scheidsrechter W. van der Pas, evenals Mark Timmer en Jos Kramer. Bij Quick werd Hendrik Blom op dezelfde wijze bestraft. Na het tweede Soester doelpunt dron gen de Amersfoorters nog feller aan. Jaap van Pelt miste een kans, maar bracht de spanning even later terug. SEC wankelde en bij een schot van Quick werd de bal tegen de paal gemikt. Twintig minuten voor het einde viel de onvermijdelijke gelijkmaker. Het was Elmargai die daar persoonlijk voor te kende. Aksit hoopte daarna op een her haling van de tiende minuut, maar dit maal schoot hij de bal bij een spelher vatting over het doel. Voor SEC had de 2-2 geen gevolgen meer. Voor Quick wel. De ploeg moet nu in punten CDW naast zich dulden, terwijl die concurrent één wedstrijd minder heeft gespeeld. Foto: Goos van der Wilt Eric Looijsen wordt omringd door twee Amersfoorters. In de laatste competitiewedstrijd voerde SEC-zaterdag al in de zes de minuut de afgesproken op dracht uit. Richard de Bruin be reikte vanaf de achterlijn Fred Posthuma die in zijn afscheids- wedstrijd zijn eerste treffer van dit seizoen noteerde. Posthuma (37) houdt het voor gezien in de hoofdmacht en gaat volgend seizoen in de veteranen ballen. Om zijn vertrek extra kleur te geven stelden zijn ploeg genoten alles in het werk om hem te la ten scoren. Dat gebeurde dus al in de openingsfase van de wedstrijd. Posthu ma schoot de bal in de hoek en zorgde daarmee voor 1-0. Twee minuten later werd De Bruin bin nen de zestien meter gevloerd. Hij legde zelf aan voor de elf metertrap, maar mikte op de paal. Weer twee minuten later was het wel 2-0, toen De Bruin de VOETBAL zaterdag bal teruglegde op Jan Berkhof die de doelman van Automaterialen van Rijn met een lob passeerde. De Bruin maak te zelf 3-0 Ook doelman Ronald de Kruyf werd aan de produktielijn gezet. Hij verzil verde de strafschop die SEC in de 32ste minuut kreeg toegekend. Vijf minuten voor rust schoot Mohammed Touhami de bal via een verdediger binnen: 5-0. Daarna zou SEC niet meer scoren in de wedstrijd die steeds onplezieriger werd. Bij SEC kregen Theo Zijderveld en Berkhof geel. Aan de kant van Auto materialen van Rijn vielen een gele en een rode kaart (kopstoot). Vier minu ten voor tijd redden de gasten uit Lely stad de eer door een dubieuze straf schop te benutten. In de laatste competitiewedstrijd hebben de heren van The Red Stars zich naar een overwinning geworsteld op BOB. De ploeg uit Oud-Beijerland vocht voor de laatste kans op handhaving, maar de Soesters vervulden hun sportie ve plicht en velden het vonnis: 61-69. De zege kwam volgens Hans de Bruin uiterst moeizaam tot stand. "We heb ben het met werkbasketbal voor elkaar gekregen", meende De Bruin. In de eerste tien minuten leidde Red Stars de dans, maar nadat het vijf minuten voor tijd 22-22 was geworden, ondervond Red Stars de grootste moeite met sco- ren. In veertig minuten basketbal slaag de De Bruin's spelers er welgeteld één keer in van buiten de bucket te scoren. Dat werd zichtbaar op het scorebord. Zeven minuten na rust gloorde de hoop bij BOB op een beslissingswedstrijd te gen een andere degradatiekandidaat op: 47-34. In een time-out zette De Bruin zijn bas ketbalteam op het juiste spoor. Verde digend werd er korter gedekt en in de aanval werd handiger, maar vooral doeltreffender gepenetreerd in de zo ne-verdediging van de Oud-Beijerlan- ders. Vijf minuten voor tijd kwam Red Stars op gelijke hoogte (53-53) en on danks enkele driepunters van BOB hield Red Stars het langste stokje vast. De laatste zeven punten werden vanaf de vrije worplijn binnengehaald. De Bruin zal ook volgend jaar de trai ning en de coaching van het eerste he renteam op zich nemen. Over de invul ling van de ploeg kan hij op dit moment nog geen mededelingen doen. Daar over zullen intern nog met verschillen de spelers gesprekken worden gevoerd. Terugkijkend stelde De Bruin vast dat het afgelopen seizoen niet succesvol was. Red Stars won acht van de twintig wedstrijden. Dat hadden er volgens De Bruin zeker vier meer moeten zijn. De dames van The Red Stars spelen op zaterdag 7 mei in Hilversum een beslis singswedstrijd om het kampioenschap.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15