'uime steun voor proef avondbus Jongeren ontmoetingsplek geopend Soesterberg viert uitbundig feest rdaagse )ij KVO lorpshuis Soesterberg 25 jaar Politievaria van de Koninklijke Marechaussee Soesterberg Reorganisatie Dorpsplein begint na zomervakantie Martin Pols volgt Rink op als beheerder De Drie Eiken IJIll I pagina^ -NDELSPORT I/erbinding Soest-Soesterberg op 5 september van start iRFBAL NNIS je voor LTV Sterrenberg: riëtte Looymans Wielrenner valt op Banningstraat over kabels Inbrekers nemen geld mee uit kantines clubs Inbraak in woning Gen. Spoorstraat Kerkdiensten Medische dienst I Hulpverlening Burgeriijk^tandj Soesterbergse primeur voor wethouder Pieter ten Hove Rommelmarkt van Drie Eiken succes WOENSDAG 4 MEI 1994 Veel dikke pluimen voor Oranje Comité Tombola prijzen Agenda si arnaamste is het afsluiten va J «Plein op 2 juni vanaf I6.00I r het dit jaar een jubileum! ■daagse is, zal getracht wor-l tlle deelnemers een jubileunt-1 i aandenken uit te reiken enl elnemende groepen ook eenl aepsherinnering. Ook zal inl iet het j ubileum getracht wot-1 how en drumband als tweedel st Odeon aan de intocht te la.| :men. Als groep of individue-| ner kan men zich laten spon_| bate van het Foster Parentsl er het motto Lopen Voorl vlocht het onverhoopt de laat-1 slecht weer zijn, dan kan men start in het Dorpshuis laten :n of de gezamenlijke intocht I :t doorgaat. [et grote meerderheid heeft de ïmeenteraad ingestemd met de roef met een busje van Centraal Jederland, dat in de avonduren de >rbinding tussen Soest en Soes- ïrberg gaat verzorgen. De proef lat in op 5 september en loopt in J95 nog enkele maanden door. laarmee wordt het experiment opge- phoven, want aanvankelijk zou het jeciale busje vanaf deze maand tot 1 inuari gaan rijden. Die wijziging viel jagenoeg bij alle fracties in goede aar- [e. "Een wijze bijstelling, maar ik blijf ;gen", zei Wiebe Meilof van JPV/SGP/RPF. [ij is het enige raadslid dat tegen de vondbus-op-proef stemde. Volgens lem zal straks blijken, dat de proef niet Jaagt, omdat er te weinig reizigers van Ie bus gebruik zullen maken. "Ik be- Irijp niet dat 26 van de 27 raadsleden [en besluit nemen, dat hooguit 25 men- ïn hen in dank zullen afnemen. Eén [an de zwakke kanten van onze politiek 5, dat we instemmen met groeperingen die druk op ons uitoefenen." GL/PS verwacht eveneens een flop of iets van dien aard, maar Jan Visser en Leidje Tomassen gingen toch akkoord. Meilof: "De oude verbinding is opge heven, omdat 'ie niet rendabel is. Vreemd dat Visser het met mij eens is en toch voor stemt. Maar ik ben er aan gewend geraakt, dat men dezelfde me ning heeft als mij, maar toch anders stemt." "Wij stemmen voor, omdat we toch de zaken positief willen benaderen", rea geerde Jan Visser van 'Groen Links/ Positief Soest'. Ook de andere fracties gaven het groe ne licht voor het CN-busje. "Als de proef niet slaagt, weten ze straks in Soesterberg waarom er 's avonds geen busverbinding met Soesterberg is", gaf Bart Krol (CDA) als opmerking mee. Fl. 2,87 Het CN-busje zal twee keer per avond gaan rijden. Om 19.30 uur vertrekt het vanaf winkelcentrum Zuid. Via de hal tes Molendael, station Soestduinen en het Soester Hoogt arriveert de bus om 19.43 op het Dorpsplein in Soester berg. Om 19.46 uur vertrekt de bus weer in de richting van Soest, waar de aankomst is gepland om 19.59 uur. Om 22.30 volgt de tweede rit naar Soester berg (aankomst 22.43 uur) en om 22.46 uur rijdt de bus terug naar Soest (aan komst 22.59 uur). Voor een kaartje moet 2,87 gulden worden betaald. Houders van een pas 65+ kunnen volstaan met een bedrag van 1,47 gulden. Op het kaartje kan in Soest-Zuid worden overgestapt op lijn 70. Uitgaande van één reiziger per rit (vier per avond) kost de avondbus de gemeente op jaarbasis 38.400 gulden. De verwachting is, dat dat uit het over schot van het busplan kan worden gefi nancierd. Dat Soester busplan heeft inmiddels al landelijke bekendheid gekregen door middel van publicaties in dag- en vak bladen. Aanleiding daartoe vormde het stijgende busgebruik in Soest, terwijl het aantal buspassagiers elders in het land afneemt. Saterdag 6 september 1969 werd het Dorpshuis Soesterberg ge opend, dus dit jaar bestaat het 25 |aar. Dit jubileum laat het bestuur niet ongemerkt voorbij gaan en de [voorbereidingen zijn reeds in volle gang. Dnder leiding van de beheerder, dhr. \ppeldoorn, heeft de activiteitencom- nissie diverse plannen. Voor ideeën of [suggesties kan men bij hem terecht. De (festiviteiten zullen in de eerste twee we ken van september plaatsvinden. Zo |\vorden, naast een officiële receptie, tal ■van activiteiten door jonge en oudere ISoesterbergers verricht zoals sport, ten toonstelling, film, shows enz. Ook de ■bekende plaatselijke informatiemarkt ■wordt gehouden. ■Het bestuur van het Dorpshuis doet een dringend beroep op verenigingen, per- Isonen en instanties hen hierin te steu nen. Het Dorpshuis is een huis van en voor allemaal en dat wil het bestuur graag tonen. Men kan op werkdagen na 18.00 uur kontakt opnemen met dhr. Appeldoorn, telefoon 51975. Schuifdeurenshow Amateurtalent op het podium. In het kader van het 25-jarig bestaan van het Dorpshuis is men bezig voor jong en oud een open podium te organiseren. Dit wordt gehouden op zaterdag 3 sep tember in het Dorpshuis. Gezocht wor den mensen die iets op het podium ten uitvoer kunnen brengen zoals presente ren zowel individueel of als groep. Ge dacht wordt aan muziek vocaal en in strumentaal (geen playback), een to neelstukje, voordracht, goochelact of acrobatiek enz. Belangstellenden wor den verzocht voor 1 juni te reageren via telefoonnummer 51975 (Dorpshuis) of 52222 (dhr G. Legierse). lag was de eerste avond van het schoolkorfbaltoernooi. Op in van KVO was het een bonte ig van jong en oud. De kinde- I de drie plaatselijke scholen om de eer. Na ruim anderhalf j ien de punten aldus verdeeld: ichool 8 punten, Postiljon- punten, Wethouder de Haan- 6 punten. Vandaag om 18.00 i de scholieren weer klaar voor le en laatste dag, waarop tevens •ten bekend zullen zijn. De win- poule 1 gaat Soesterberg ver- ordigen bij de schoolkorfbal- nschappen van het K.N.K.V. Midden Nederland. Deze Jen worden op 11 juni in Vin- ;espeeld. ioogland 2:4-4. Dit ene winst- I e danken aan de enorme inzet eide dames in het team. Overi gen: LTV 2 - Baarn 5: 8-0. Vinkeveen 2: 6-2. LTV 4 - Ut 2-6. mei tot 1 augustus exposeert de ires Henriëtte Looymans uit 'antse Boxtel in het Diensten van Sterrenberg, (eerste ver- maandag tot en met vrijdag J7-00 Uur £ij js jaaren opleiding tot beeldend kunste- ihad aan de Academie voor de Vorming te Tilburg, in de nerichting, afdeling tekenen en m (van 1986-1990). ft ze de volgende omschrijving r werk op papier gezet: Mijn iet werk van een materieschil- in het doek verwerkte materia- 'oor mij even belangrijk als de he en de kleuren. Ze vormen iar een onverbrekelijk geheel, 6 ft ïer'e een e'£en beeldende eett die de compositie en kleur t en ondersteunt. De essentie in k zou je een speurtocht kunnen naar een verborgen realiteit, pische afbeeldingen uit de oud- 1 z,jn aL een taal die aan het )oraf is gegaan. Ze vormen een en inspiratiebron, op zoek naar kende waaraan ik niet kan ont- i evenêoed de stilte leiuidkunnenhoren, zo nemen t herhalen van stereotype vor- imensie van de werkelijkheid in zijn onbegrepenheid radi- r onszelf verwijst; naar een tijd ns voorafging en die tegelijk de verbeeldt. De beelden bevat- yvalente symboliek en zij le- voor verschillende interpreta- beschouwen van deze beeld- -spondeert met het tijdloze dat diep in jezelf kunt vinden. Ik t mijn schilderijen in de waar- ets van die verborgen realiteit blootleggen. Aldus Henriëtte I Ongewenst bezoek I Woensdag 13 april werd een voor de I Marechaussee bekende dame aange- I houden omdat zij zich toegang tot de I vliegbasis Soesterberg wilde verschaf- I fen anders dan via de hoofdingang en I zonder toestemming van de rechtheb- I bende van de basis. Tot op heden is I zulks nog niet toegestaan, vandaar dat I proces-verbaal werd opgemaakt. Na tv-beelden op inbrekerspad Zaterdag 16 april werd door een nog in Apollo wonende Amerikaan aangifte laan van inbraak in zijn woning. De voordeur van zijn woning was duidelijk zichtbaar opengebroken, echter werd I niets uit zijn woning ontvreemd. Uit een ingesteld onderzoek in de directe om- I geving bleek dat enkele aldaar wonen- I de kinderen op het inbrekerspad waren I gegaan. Naar aanleiding van tv-beelden I over hoe men kon inbreken, wilden ze dat wel eens in praktijk brengen en met succes. Voor de inhoud van de woning I hadden ze geen interesse. De Mare- 1 chaussee heeft hen na een vermanende I toespraak naar hun ouders gebracht. I Botsauto spelen op militaire kamp Dinsdag 19 april werd een melding ont vangen dat door een aanrijding aan- 1 merkelijke schade was veroorzaakt aan goederen op het Kamp Soesterberg aan het Zeisterspoor. Het bleek dat een mi- I litair voertuig Landrover dit had ver oorzaakt echter was de bestuurder spoorloos. Na enig speurwerk bleek dat onder toezicht van een werknemer van dit kamp twee minderjarigen van 14 en 16 jaar in de (Landrover) hadden rond gereden en het kennelijk als botsauto hadden gebruikt. Om het duidelijk te maken dat dit niet kan werd ook hier verbaliserend opgetreden. Autokraker gekraakt Vrijdag 22 april zagen attente bewoners van de Chr. Huijgenslaan dat een aldaar staande auto werd gekraakt. Zij waar schuwden de politie en konden de da der kort daarop aan de ter assistentie gevraagde Marechaussee overleveren. Het verdere onderzoek wordt door de politie Eemland verricht. Veel politie in de achtervolging Zondag 24 april werd de Koninklijke Marechaussee Soesterberg gevraagd motorassistentie te verlenen om een be stuurder van een snelle Opel Kadett staande te houden. De man had in Er- melo getankt zonder te betalen en werd daarop gevolgd door een politieauto. Hij trachtte zijn achtervolgers op rijk- weg A-28 af te schüdden door 190 kilo meter per uur te rijden. Elke politiere gio waarin hij kwam leverde een achter volging op. Toen hij tenslotte in Papen- drecht in een opgestelde politiefuik liep, sleepte hij een trein politie achter volgers achter zich aan. Uiteraard kost te hem dat grapje meer dan het betalen van een tank vol benzine. Een pijnlijk hoofd, een open elleboog en schade aan zijn fiets en trui. Dat wa ren de gevolgen voor een wielrenner, een 46-jarige man uit Zeist, die zater dagmorgen over enkele electriciteitska- bels viel. De kabels lagen verticaal over de Banningstraat in verband met de te houden jaarmarkt.De man zou moeten zijn gewaarschuwd door een hek dat op de Banningstraat was neergezet, maar blijkbaar hebben onbekenden dat hek verplaatst. Na het ongeval nam de poli tie contact op met het Oranje Comité in Soesterberg. De schade wordt geregeld, aldus de politie. LTV Soesterberg en KVO zijn in het weekeinde de dupe geworden van een inbraak. Uit de kantine van de tennis vereniging aan de Kerklaan werd wis selgeld uit de kassa ontvreemd. En pas sent deden de inbrekers het naastgele gen clubgebouw van de korfbalvereni ging aan, waar 75 gulden werd buitge maakt. Een onbekende dader heeft vorige week op klaarlichte dag - woensdag morgen tussen kwart over acht en half tien - kans gezien om in te breken in een woning aan de Generaal Spoorstraat. De 30-jarige bewoner ontdekte dat de ruit van de achterdeur vernield was. De buit bestond uit een videocamera met toebehoren en een kleurentelevisie. Zondag 8 mei ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 15.00 eerste vrijdagviering pas torie Zaterdag 19.00 mmv Sursum Corda en Pools koor Zondag 10.30 dameskoor Cenakel. Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. E.K. Teygeler, Zeist; H.A. GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; H.A. STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 51517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschap pelijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (ge- ref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. GEBOREN Joery Huiden, Chr. Huygenslaan 30 GEHUWD 28 april: Herman Gerhard ter Meer en Harriët Nap, Van Maarenplein 16. OVERLEDEN Geen. Opgaven: Van Maarenplein 1. Het Dorpsplein gaat veranderen. Na de zomervakantie van dit jaar gaat de gemeente Soest het plein grondig reconstrueren. Het is de bedoeling dat het Dorpsplein een evenementenplein wordt. Om dit centrum meer als het 'hart' van Soesterberg te laten fungeren, zal het geschikt worden gemaakt voor festiviteiten. Op donderdag 28 april was het om 16.30 uur tijdens de opening van de jongeren ontmoetingsplek J (JOP) een opvallende drukte op j het terrein aan de Kampweg/hoek f Banningstraat. Namens de ge- 'j meente Soest hield Ad van de Kar een welkomstwoord. Aan zijn ge zicht was de vreugde te zien dat dit unieke werkstuk voor de Soester bergse jongeren was gerealiseerd. Medio 1993 werd dit voornemen gebo ren in een vergadering over buurtpre- ventie, georganiseerd door de Vereni ging Soesterbergs Belang. Van de Kar en Anne van de Hof van de gemeente Soest namen toen het voortouw. Het was zo belangrijk dat het zelfs landelijke bekendheid kreeg in een tv-interview van Veronica met Gert Lamers, be stuurslid van het VSB. Voor de kersverse wethouder Pieter ten Hove was de opening van het Jongeren Ontmoetings Plek zijn eerste officiële openbare daad. Hij bedankte alle me dewerkenden aan dit project en in het bijzonder de jeugd voor hun inzet bij de grondlegging hiervan. De feitelijke opening van het JOP verrichtte hij door Chantal Twigt een boeket bloemen aan te bieden. Chantal was in alle vergade ringen de spreekbuis van de jongeren. Namens de Soesterbergse onderne mers, sponsor van het JOP, sprak de heer Putman. De jeugd heeft nu een ei gen afspreekpunt met daarin een eigen stuk verantwoordelijkheid. Geef je hen die verantwoordelijkheid dan zullen ze er ook naar handelen, aldus Putman. Namens de ouders wenste Monie Ver- heus de jeugd veel plezier met deze plek en wees hen ook op hun verantwoorde lijkheid. En om dit duidelijk te maken vroeg zij Niels van der Meyden en Fop- pe van de Broek om een gat voor een af valbak te graven. Deze klus werd door hen snel geklaard en zo kon het geheel De basket op de jongerenontmoe- tingsplek werd meteen uitgeprobeerd. onder applaus officieel in gebruik wor den genomen. En dat gebeurde onmid dellijk door vooral de basketbalpaal te beproeven. De Soesterbergse jeugd heeft nu een eigen 'home', een hang- plaats voorzien van de nodige voorzie ningen. Eerder dit jaar kwam de gemeente Soest met een ontwerp op de proppen, maar dat werd na een inspraakavond gewijzigd tot het huidige plan. Tijdens de inspraakavond vorige week woens dag konden de Soesterbergers reageren op het nieuwe plan. Voor de winkels worden afzetpalen ge plaatst en rond de herdenkingsboom wordt meer ruimte vrijgemaakt. De bushalte wordt uitgebreid en voor De Drie Eiken komen bloemperken. Het hele plein wordt gelijkvloers gemaakt, zodat het houden van evenementen makkelijker wordt en het beter toegan kelijk is voor mensen in een rolstoel. Dit betekent echter wel dat er een aantal bomen moet verdwijnen. De overige bomen zullen verplaatst worden of ge woon blijven staan. De verandering zal zorgen voor een toename van het aantal parkeerplaatsen. Er komen 38 parkeer plaatsen bij, waarvan 29 op het Dorps plein. Zodra de reacties op dit plan ver werkt zijn en het plan goedgekeurd is door de gemeenteraad, zal er met de bouw begonnen worden. Het nieuwe Dorpsplein is dan eind dit jaar klaar. De rommelmarkt van De Drie Eiken van afgelopen zaterdag, georganiseerd door enkele vrijwilligers, werd een groot succes, 's Morgens om kwart over negen stond al een rij wachtenden maar precies om 10.00 uur gingen de deuren open en werd de waar vlot van de hand gedaan. De overgebleven spullen wer den naar het onderkomen van ome Jan v.d. Bremer in de Carolusschool ge bracht. Deze was daar zeer kontent mee en hij heeft weer een basis voor zijn ei gen rommelmarkt. Verder kon men raden hoeveel koffie bonen in een bus gingen. Het aantal was 15000 en werd geraden door Yvonne den Heyer. Winnaar van de bood schappenmand werd mw. De Rijk en dat bedrag was f 34.20. De opbrengst van deze aktie (ca f 1700,—) wordt on der andere gebruikt voor de verfraaiing van de recreatiezaal van De Drie Eiken. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1» 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Het begon al op vrijdag 29 april. Om zes uur 's avonds werd het Dorpsplein afgesloten voor het rij dende verkeer om ruimte te maken voor de vele activiteiten die daar op volgden. Onder leiding van Re- né van Zee werd de stratenloop gehouden. Eén van de vele groepen vormden de middelbare scholieren. Van hen werd Dennis Nachtegaal eerste bij de jongens en Kelly Stam won bij de meisjes. Bij de geoefende atleten was de uitslag: 1. Hans Wolsing uit Amersfoort, 2. Sam Drost uit Soest en 3. Hans de Goede uit Soest. De eerste veteraan werd de plaatsgenoot Kees van Ham en Klaas Schaafsma werd met de zevende plaats de eerste Soesterberg in de serie. Bij de dames werden de prijzen verdeeld tus sen 1. Monique de Goede uit Zeist, 2. Adrie van Zon uit Soest en 3. Ciciel Koch uit Zeist. De lampionnenoptocht was ook dit jaar weer langer en feestelijker. Tot slot gin gen op die vrijdag ongeveer vijftig jon gelui in een geblindeerde bus om ergens in de bossen gedropt te worden. Via angstige momenten en veel spanning zochten ze hun weg terug naar Soester berg waar de laatsten om twee uur in de nacht aankwamen. Koninginnedag werd in de vroege mor gen helaas ontsierd door enkele dwazen op brommers zonder demper. Mogelijk dat zij een volgende keer hun krachten beter kunnen geven aan het vele vrijwil ligerswerk van het Oranje Comité. De dag was verder één groot feest waarin het Dorpsplein een centrale rol speelde. Burgemeester Hans de Widt opende het feest met een korte toespraak en het oplaten van de ballonnen en daarna wervelde de ene activiteit na de andere over en om het Dorpsplein. Het Oranje Comité verdiende volgens Eén van de vele activiteiten: touw trekken. Na tien jaar trouwe dienst heeft Wim Rink (70) zijn functie als be heerder van De Drie Eiken over gedragen aan Martin Pols (34). In kleine kring werd hier vrijdag bij stilgestaan. Nadat Nel van Dijk als voorzitter van de Dienstencommissie, Rink met bloemen en woorden dank had gebracht, kreeg Ben Niehoff-Werning als voorzitter van het Woon- en Dienstencentrum De Drie Eiken het woord. Hij prees Rink voor zijn ijver en enthousiasme en bood hem als afscheidscadeau een electrische boor aan. Tevens wenste hij Pols veel geluk voor de toekomst. Ook Koster, voorzitter van de Bewonerscommissie, loofde het werk van Rink en wenste hem veel gezondheid toe. In zijn dank woord adviseerde Rink zijn opvolger te streven naar een goede verhouding met de Bewonerscommissie want die maakt de dienst uit. "In het opvangen van opmerkingen en klachten van de bewoners heb je meer aan één ons takt dan aan een kilo ver stand. Het is een kunst de klachten zo op te vangen dat toch een ieder het naar de zin heeft", aldus de scheidende be heerder. Daarna mocht hij nog vele handen schudden van de dankbare be woners van De Drie Eiken. Gezellig druk was het de hele dag op het Dorpsplein. velen een dikke pluim, want voor deze dag zijn vele uren besteed aan het plan nen en regelen. Gesteund door veel vrijwilligers verliep alles vlekkeloos. Toen de bewoners van De Drie Eiken zondagmorgen hun gordijnen open den, zagen zij een opgeruimd en schoon Dorpsplein en dat mag ook wel eens ge zegd worden. De Banningstraat kende z'n jaarmarkt met nu slechts één Ameri kaanse hotdogtent. De jeugd had veel interesse voor de stand van de Konink lijke Marechaussee. Een motor, sur veillanceauto en een echte ME-tank kreeg de nodige aandacht. Helaas moest de politie op de Rademaker straat ingrijpen omdat overmatig drankgebruik tot negatieve acties leid de. Bepaalde lieden blijken niet opge wassen tegen de gevolgen van overdre ven gebruik van het geestrijke vocht. Verder meenden een paar jongens, van wie een duidelijk signalement werd ver kregen, het zuur verdiende geld van een paar kinderen op de zwarte markt te moeten ontfutselen. Deze minder pret tige feiten konden het totale feest niet drukken en Soesterberg kan weer te rugzien op een zeer geslaagde konin ginnedag. Op koninginnedag werden door het Oranje Comité loten verkocht. De na volgende loten werden niet verzilverd en kunnen tot 1 juni voor de prijs wor den ingeruild bij Emmy Viersen, Gene raal Winkelmanstraat 62. 1 oranje: walkman; 13 geel: koffiezet apparaat; 14 geel: vijf cassettebandjes; 67 geel: taartbon; 85 oranje: bistro set; 139 blauw: twee dekbedovertrekken; 201 oranje: kappersbon; 227 rosé; bowlingbon; 311 geel: taartbon; 312 rose: de hoofdprijs een fiets van f 1300,--; 322 geel: walkman; 338 oranje: grote muis; 343 geel: bowling bon; 357 rose: bowlingbon; 400 rose: ijstaartbon; 455 rose: waardebon; 492 rose: electr. eierkoker; 499 rose: vlees bon. Woensdag 4 mei 13.30 Bridge, Drie Eiken 13.30 Comp. dames LTV, Sportpark 14.00 Ballet, Dorpshuis 19.00 Herdenkingsbijeenkomst rk kerk 19.45 Stille Tocht via Dorpsplein 20.00 Herdenking monument, Kamp weg Donderdag 5 mei 09.00 Vingerverven, Dorpsplein 09.30 Comp. dames LTV, Sportpark 10.00 Rondritten met de brandweer 11.30 Rad van Avontuur, Dorpsplein 12.00 Prijsuitreiking vingerverven 13.00 Fietspuzzeltocht, Dorpsplein 14.00 Spuitgasten, Dorpsplein 14.00 Kaarten, Drie Eiken 19.30 Volksdansen, Drie Eiken 20.00 Ballet, Dorpshuis Vrijdag 6 mei 20.00 Bingo Vios, Hoeksteen Zaterdag 7 mei Oud papier, Buys Bullotlaan 08.30 Comp. district LTV, Sportpark 15.30 KVO, Sportpark 19.00 Soests en Pools koor, rk kerk Zondag 8 mei Vertrek fietstocht Oostenrijk w door hr Bunskoek en pastor Ypma. 10.00 Comp. dames LTV, Sportpark Maandag 9 mei 19.30 Harmonie Odeon 19.30 Klaverjassen, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis Dinsdag 10 mei 10.00 Comp. dames LTV, Sportpark 12.30 Warme maaltijd, Drie Eiken 13.00'Piep noch Stok, Carolushuis 14.00 Zangmiddag, Drie Eiken 18.00 Majorettes, Odeon 20.00 Grabbelavond LTV, Kerklaan 20.00 Oranje Comité, Drie Eiken 20.00 Bridge, Drie Eiken Woensdag 11 mei 13.30 Comp. junioren LTV, Sportpark 19.30 Drumband, Odeon 20.00 Funky Robics, Dorpshuis Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1. I I

Soester Courant | 1994 | | pagina 15