I 'I Laat niéts te Woonwensen over KONT DAT ZIENV KONT DAT ZIEN NACARONI BOLOGNESE! fülM? Laat de Zon maar komen! TUINHOUT EN TUINSCHERNEN Kwasten klaar? Schilderen maar. Aaahhhde tuinmeubelshow. Tuut-tuut! WOENSDAG 4 MEI 1994 SOESTER COURANT PAGINA 24 Nijhof is eigenlijk één groot, overdekt, gezellig woonwinkelcentrum. Alles wat u zoekt staat gezellig geëtaleerd op al die afdelingen. Stoelen, tafels, stoffen, kasten, keukens, badkamers, verlichting, bedden, bureaus, deuren, sloten en beslag, gereedschappen, ijzerwaren, elektra, brandkasten, doe-het-zelf artikelen, telefoons beveiligingsapparatuur, en ga zo maar door. Wat houdt u eigenlijk nog tegen om eens snel langs te komen... Wij heten u van harte welkom. Op deze pagina vast een voorproefje. In de themahoek schijnt de zon. Trek de agenda en noteert u even IZaterdsal demonstratie Altrex ladders Zaterda i i i mm? Een kanjer van een parasol. Een oerdegelijk mechaniek met acht stevige baiijnen. Zo'n parasol voor vele, vele zomers. Liefst 275 cm doorsnede. En door het stevige ecru canvasdoek valt een prettig getemperd licht We hebben een grote voorraad. Maar of dat lang zo blijft is de vraag. Want dit prachtstuk is uw eigendom voor slechts f99, f f P l-fï' Een mooi kwartet informatieve brochures. ■I DIT IS NIJHOF In de zomer komen we onze huizen uit. Het lieve buitenleven begint Voor de liefhebbers van mooie balkons en fleurige tuinen hebben wij een ontzettend uitgebreide kollektie potten, étagères en bloembakken ingekocht. In alle denkbare vormen en maten. Beslist te mooi om te laten staan. Dus kom. Nijhof heeft ook een heerlijk restaurant voor haar klanten. Met de lekkerste verwennerijtjes. Wie van Italië houdt, moet deze maand absoluut even langskomen. Het gehele restaurant is in uitbundige Italiaanse stijl gedecoreerd. Een zonnige sfeer en... De aanbieding van de maand, 't Is dus genieten geblazen. En dat voor maar f 6,50 Zaterdag (u denkt misschien: "Wat is er nou aan ladders te demonstreren?" Komt u maar, u zult verbaasd staan) demonstratie Weber barbeques (de mooiste modellen en... er moet geproefd worden) demonstratie sier- pleister verwerken autokentekens graveren Voorkom diefstal van uw auto door uw kenteken in alle autoruiten te laten graveren (27 mei vanaf 14 uur, 28 mei vanaf 9 uur) KsVerf supersterk IfftaiJ ultra-soiiUe Mogen we misschien even opscheppen over ons aanbod op dit gebied? Dat zou u ook doen als u een zaak had met het volgende assortiment 35 verschillende tuinschermen, 54 verschillende tuinpalen, 12 verschillende tuinhekjes, 71 verschillende soorten tuinplanken en een bijna eindeloze rij: terrastegels, bielzen, rolborders, pergola's en al die andere dingen die uw tuin tot uw eigen paradijsje maken. Vakkundige handen te huur. Nijhof is voor de d-h-z-liefhebbers 'n waar paradijs. Maar soms gaat een klus de krachten te boven. Dan is er de afdeling SERVICE INSTALLATIE. Een groep door-en -door geroutineerde vaklieden. Op elk gebied. Keukens plaatsen, badkamers installeren, parketvloe ren leggen... u noemt het maar. De verfafdeling is een belevenis op zich. Lakken, verven, beitsen. Ze zijn er. En uitsluitend van topmerken als Flexa, Histor, Sigma en Cetabever. in alle kleuren. Ook die nog moeten worden uitgevonden. Komt u maar. Onze hyper moderne mengmachine krijgt 't voor elkaar. En als u over enige tijd nog een blik met die precieze kleur wilt, dan kan dat. Want wij leggen uw keuze vast in de computer. Geef toe, dat is een prettig extraatje. Wie voor het eerst op onze afdeling 'stoffen' komt kijken, kijkt zijn ogen uit. Zo'n kollektie ziet men maar zelden. Bjjvoorbeeld: 231 verschillende rolgordjjnen, 317 verschillende jalouzieën, 194 verschillende lamellen en 344 gordijnstoffen. Op voorraad. En natuurlijk kunnen wij ze voor u op maat maken. Zonweringen binnen één week, gordjjnen binnen enkele dagen. Kom al dit fraais met eigen ogen zien. En de kleine klusjes dan? Ook dat doen ze graag voor u. Een deur afhangen, dievenklauwen plaatsen, een veiligheidsslot monteren. Het gebeurt snel. efficiënt en tegen schappelijke prijzen. Vraag eens offerte als u wat extra deskundige handen gebruiken kunt. Onze verkopers kunnen u er alles over vertellen. Geeft u de voorkeur aan natuurlijke materialen boven kunststof? Nijhof heeft een werkelijk verrukkelijk assortiment in hout en rotan. Maar ook in dat heerlijk ouder wetse gietijzer. Erg leuk, erg sfeervol. Er is van alles: van complete tuinsets tot 'n echte Oma-strandstoel. En allemaal op voorraad. Zoals de rotanstoel Kurhaus, weer- en windbestendig: f69,- en de houten tuinset Corfu: f 198,-. Of... de tuin- set Madeira (zie foto), tafel (150 x 90) plus 4 klapstoelën: f595.-. Er zijn van die investeringen die je maar een enkele keer in je leven doet. Een nieuwe keuken plaatsen. Of een geheel nieuwe badkamer maken bijvoorbeeld. Voor deze en dergelijke ontwerpen heeft Nijhof sterk informatieve brochures gemaakt. Stap voor stap leiden ze u naar de uiteindelijke, voor u enige juiste, beslissing. Op het gebied van indeling, stijl, kosten enz. Zulke brochures hebben wij over Keukens. Sanitair. Tegels en Deuren. Sterk aanbevolen. Ze liggen voor u klaar. Wie iets nieuws koopt, wil het meteen meenemen naar huis. Daarom houdt Nijhof van vrijwel alle produkten zo'n indrukwek kend grote voorraad. Maar soms is dat wat u koopt te groot, te zwaar, te veel. Geen nood. Onze bezorgdienst komt graag naar u toe. Altijd binnen een week. Maar meestal binnen enkele dagen. Met lucht geveerde vrachtwagens die uw aankopen ais het ware zwevend vervoeren. UTRtOfl Minervaweg 3, 3741 GR Baarn, Telefoon 02154 - 16246

Soester Courant | 1994 | | pagina 24