rspom Vlijmscherp Soestdijk neemt optie Shj-ammer wint eindtoernooi bowlers TV Soest-Zuid hoopt nog op wonder Akkerman winnaar bedrijfsvoetbal Yoetbalkamp groot feest voor jeugd Handen schudden bij kampioen YYZ'49 Softballers krijgen klappen Schaaktoernooi uitverkocht Courantenreclame is niet te vervangen PAGINA^ J WOENSDAG 18 MEI 1994 SOESTER COURANT •ogramma PAGINA 15 i.mai.iim 0 utslagen CKEY 3 Soest houdt i dag voor J op 25 mei Titel in derde klasse nu al binnen handbereik TENNIS Beslissing Installatiebedrijf j. cornelisse bv.B^J|| Licht- en krachtinstallaties MIDGETGOLF Duinholers maken kans op promotie Kersverse hoofdklasser heeft vertrouwen in nieuwe seizoen ATLETIEK Totalepinfall van 1.492 bij Soester Bowling Vereniging BOWLING Triathleten kunnen uit de voeten in marathon Utrecht VISSEN Wijnand Koenen en John Hibbel winnen koppelwedstrijd ATLETIEK Van Brummelen in Utrecht vooraan op halve marathon Eerste nederlaag heren Knickerbockers SOFTBAL Tachtig deelnemers bij SSC in EHBO-zaal SCHAKEN Teleurstelling blijft hangen bij tennisteam Pieter Verbrugh TENNIS Eindzege basketbaltoernooi voor Chemco Basketbal Soest houdt 185 pupillen en junioren vier dagen in de ban Waar is Henk v. et. Broek opeens gebleven! eybaltoernooi voor h» ndal) 1 P's-De Knickerbockers! dijk) K 3-De Knickerbockers! ort lalvoetbaltoernooi voorl winghal) Knickerbockers (D)-Hil-J ningsweg) )urg Utrecht immelen 1.16.30; Hans del 1; Jan van der lee 1.24.10; er 1.24.11; Wim van Veen! Jtaal 1.31.16 (PR); Gert Jan I 2; Fred Marsman 1.43.02; .43.02; Inge Sukel 1.44.20; I 1.45.03; Anton Gebbinkl n Tenthof van Noorden! ter Hart 1.49.30; Wil Droste de Vries 1.57.10. Luid nioren gemengd: Hoogerhei-I lid 1 5-5; Soest Zuid 2-Gooi-| >oest Zuid 3 - Soesterberg 1 J - Soest Zuid 4 10-0. 2 jaar: Soest Zuid 1 - De Gou-J ngenst/m 12jaar: Soest Zuid| ina 1 8-0. doren gemengd: Soest Zuid 1-1 1-2; Naarden 1 - Soest Zuid 2 I i 3 - Soest Zuid 3 1-4; Soestl liland 2 1-4. 15 jaar: Soest Zuid 1 - Biltho- ilthoven 2 - Soest Zuid 2 7-1.1 15 jaar: Soest Zuid 1 - Rapid 1 0 3 - Soest Zuid 2 4-4. Jongens 9 Soest Zuid 1 - Weldam 1 3-5. ioren gemengd: Soest Zuid 1 - ;h 1 4-4; Griffensteyn 1 - Soestl :nioren heren: Soest Zuid 1 -I >oest Zuid 3 - Linschoten 1-5; :st Zuid 4 2-4. L TV Lockhorst I - Soest Zuid 1 lid 2 - Be Fair 1 2-3; Het Nieu- Soest Zuid 3 3-2. BLTC 1 - Soest Zuid 1 3-5. mengd: Soest Zuid 1 - Kelten- H TC De Uithof 1 - Soest Zuid aid3-DeGeeren2 7-1; Soest j CV 2 5-3. nenburg 'hristiaan Geijtenbeek toon- 3orinchem de snelste in een )ver 3.000 meter. De klok-1 i voor hem stilgezet na negen n zes seconden. Clubgenoot fl arbi is helemaal op de weg te-1 en overwinning in Noord-1 :gde hij afgelopen week be- j tweede plaats op de 800 me- J cht. Belarbi was 1.54.47 mi- erweg. t Zuid kampioenschap is binnen bij ti ;t Zuid. Woensdagmiddag I eerste gemengde team uitko- a Hoogerheide. Beide teams pt nog toe alles gewonnen. I id stond één punt voor opl ;ide en had aan een gelijkspel f loderik Vink kon het niet red- i single. Julia Stegenga speel- L ;oede geconcentreerde wed-| lit werd dan ook beloond. Na Is was de stand nog steeds ge-1 gemengd dubbel moest de| geven. Mahres Zandhuis en jl Machteld Timmer wonnen de r en moesten de tweede set af- i Hoogerheide. De eindstand J voldoende voor de titel. Bij I lag teams zijn de resultaten j| 1. Het hoofdklasse team had i op visite. Charlotte van Es-1 haar single op overtuigende win van Dijk had het een stuk :r en verloor zijn partij. Een J ide overwinning was het ge- ubbel van Ilona Sluis en Jilles r. De jongensdubbel ging ver- de meisjesdubbel werd gewon- st Zuid - Hoogland werd uit- nsdag 25 mei zijn de hekken hockeyterrein aan de Ko- g wagenwijd geopend voor n van zes tot en met negen jaar. oest houdt dan een open dag jeugd. Die kan tussen 14.00 en tr kennismaken met deze sport, kan zich al verheugen op een igdafdeling, maar wil ook niet en blik in de keuken gunnen. )est zorgt voor een hockeystick, igstellende kinderen hoeven ah nschoenen en makkelijk zitten- t-jkleding mee te nemen. Deel- ujteraard gratis. Op niet mis te verstane wijze heeft LTC Soestdijk de halve misstap van anderhalve week geleden (4-4-gelijkspel) rechtgezet. Tegen het tweede team van Doetinchem werd zelfs geen set afgestaan: 0-8. De tennissers van de Soester ploeg toonden zich vlijmscherp en na men een optie op de titel in de tweede klasse. Soestdijk koestert momenteel een voorsprong van vijf punten op naaste concurrent Luck Raek. Zelfs als beide teams aan het einde van de rit evenveel punten zouden hebben, gaat het kam pioenschap naar Soestdijk dat de on derlinge wedstrijd met 6-2 won. In de vorm van zondag lijkt Soestdijk de competitie echter met voldoende ver schil te beslissen. "Ze waren behoorlijk wakker geschud en waren doordrongen van het belang van de wedstrijd. Ze moesten gewoon met 8-0 winnen, om dat Doetinchem één van de zwakste ploegen is. Vorige week was een foutje en dat hebben ze nu recht gezet", stelde coach Harold Wernsen. Freddy Forger opende met 'beregoed' spel tegen de geduchte Wilfried Koer- selman. De Doetinchemmer had pas één keer eerder zijn 'single' verloren, maar kwam er tegen Forger niet aan te pas. Het «werd twee keer 2-6 voor de Soestdijker. Ook Taco Koelewijn klaarde zijn karwei in twee sets (3-6, 3-6). Doetinchem kwam op de eigen banen niet verder dan 29 keer winst in een ga me. Soestdijk pakte 96 games. Linda Morssink was het meest succesvol en stond in drie partijen slechts drie games af. Het enkelspel won ze met 0-6, 0-6, met Saskia Huizinga aan haar zijde werd het 0-6, 1-6 en in het gemengd dubbel met Koelewijn pakte ze de partij met de cijfers 0-6, 2-6. Het zit er nu dik in, dat LTC Soestdijk opnieuw in de heen-en-weer kan stap pen en volgend seizoen wederom in de tweede klasse uitkomt. In 1992 promo veerde de club ook naar die klasse, maar daarin werd vorig jaar een kanslo ze competitie gespeeld met als gevolg degradatie naar de derde klasse. Doetinchem 2-LTC Soestdijk: Koerselman-Forger 2-6, 2-6; Hoogeveen- Koelewijn 3-6, 3-6, Grond-Morssink 0-6, 0-6; Löwenthal-Huizinga 3-6, 3-6; heren dubbel 1-6,4-6; dames dubbel 0-6,1-6; Lö- wenthal/Hoogeveen-Morssink/Koelewijn 0-6, 2-6; Koerselman/Grond-Huizinga/ Forger 3-6, 2-6. Ook het tweede team van LTC Soest dijk is dichtbij de titel. Na vijf ronden heeft de ploeg meer dan tien punten voorsprong op de nummer twee. De be slissing is nog niet officieel, maar viel ei genlijk zondag al in Amersfoort. Ran- denbroeck, evenals Soestdijk ongesla gen begonnen aan de wedstrijd, werd met 1-7 geklopt. LTC Soestdijk 2 is zondag 29 mei gastheer van Soest-Zuid dat weliswaar won, maar uitgeschakeld lijkt in de race om het kampioenschap. Telefoon (02155) -1 3014 Het eerste team van De Duinholers maakt' een goede kans om te pro moveren naar de A-klasse. Met nog één wedstrijd voor de boeg hebben de midget-golfers de beste papieren. In Zoetermeer werd, ondanks wissel vallig spel, gewonnen. De ploeg liet WIK uit Lexmond vier holeslagen ach ter zich (567 om 571). Ook Aalsmeer 2 en 3 en Zoetermeer eindigden achter de Duinholers die tegenwoordig de nieu we banen in Baarn als thuisbasis heb ben. In de kantine van VVZ'49 werden vrijdagavond honderden handen gedrukt. Aanleiding daartoe was het kampioenschap dat de club ruim drie weken geleden in de wacht sleepte. De kersverse hoofdklasser van de zaterdag-afdeling hield daar om nog een receptie. Vertegenwoordigers van andere voetbalverenigingen, de ge meente en andere instanties kwamen daar voor naar de Eem- weg. VVZ'49 ziet het nieuwe seizoen met vertrouwen tege moet. Naar het zich laat aanzien, blijft verreweg het grootste deel van de selectie zijn club trouw. Peter van der Munt werd tijdens de receptie uitgeroepen tot de beste voetballer van het afgelopen seizoen. De middenvelder kreeg van een groep beoordelers de meeste punten voor zijn prestaties in lde hoofdmacht van VVZ'49. Jammer voor de andere teams, maar Shj-ammer heelt het eind toernooi van de Soester Bowling Vereniging als winnaar afgesloten. Inclusief de handicap verzamelde het team 1.492 pins, slechts drie meer dan The Family die dan ook tweede werd. Op de derde plaats eindigde Naadje met een totale pinfall van 1.445. Aan het toernooi mochten de ploegen meedoen, die tijdens de competitie in hun league een plaats bij de eerste drie hadden afgedwongen. In de voorronde streden de vijftien teams om zes tickets voor de finale. The Family scoorde in die eerste omgang nog de meeste pins (1.599), terwijl Shj-ammer achter Pin Down genoegen moest nemen met de derde plaats. In de voorronde zorgde Joke Karei overigens voor de hoogste score met een game van 205. In de finale begonnen de zes teams weer op nul punten. Op de nieuw geoliede banen voelde Shj-ammer zich thuis. Ad van de Schoot perste er een game van Foto: Goos van der Wilt. 202 uit, Ada Brehler gooide constant met een serie van 156, 142 en 155 en Riet Westra voegde daar games van 146, 150 en 119 aan toe. Het was ge noeg voor de eerste plaats. Bij Naadje, dat derde werd, kwam Jan van de Blink sterk terug met een serie van 136,197, 156. Arie Dorselaar, die met Pin Down de vierde plaats opeiste, speelde voor het eerst mee en debuteer de met 153, 112, 114. De vijfde plaats werd bezet door Game Over 1344) en Bodrum sloot de rij in de finale op de zesde plaats (1.287). Dit team had ove rigens een extra handicap, omdat het uit slechts twee boyiers bestond. In de marathon van Utrecht liet een aantal leden van Triathlonvereniging De Schieter hun gezicht zien. Op de hele afstand deed Gerda van der Veen haar voorbereiding voor het ultralan- ge loopwerk. Zij liep haar 42,2 kilometer, in de ge plande tijd van vier uur, vier minuten en 31 seconden. Op de halve marathon boekte Geertjan Westra een tijd van 1.29.26, gevolgd door Bea Beijer in 1.31.30. Op de 10 kilometer waren de tijden van Nannie Rietveld en Alda van der Veen, 58.14 en 59.46. In Maastricht liep Jaap van den Berg een sterke indruk achter in een wed strijd in het bergloopcircuit. Op het se lectieve parkoers met 12 bergen, waar onder de Sint Pietersberg werd Jaap vijfde in de door tweehonderd deelne mers bezette loop. Zijn tijd was 1.21.34, drie minuten achter winnaar Jan Korevaar. Aan de Eem werd zaterdag de tradi tionele koppelwedstrijd van De Snoekbaars gehouden. Winnaars van de editie 1994 werden John Hibbel en Wijnand Koenen die samen 15.22 me ter vis vingen. Willem Latamahina en Henk van Riet werden tweede met 9.46 meter, vlak daarachter eindigden de gebroeders Evert en Gerrit Kasius op de derde plaats (9.03 meter). Met 7.38 meter werd het koppel Jan Groenewoud/Leo van 't Klooster vier de. Ruud de Graaf en Johan de Vries werden vijfde met 5.88 meter, zeven centimeter meer dan Wout Natter en Henk van Ingen. Na de pauze werd het inwerpen be moeilijkt door de harde noordoosten wind die kwam opzetten. Daarvoor wa ren de omstandigheden aanzienlijk be ter. Aan de viswedstrijd deden veertien koppels mee. Op een geheel nieuw parkoers werd zondag de zeventiende Utrecht Mara thon gehouden. Waar voorheen voor een groot deel de oevers van de Vecht aangedaan werden, ging het nu in de richting van Bunnik. De lopers kregen vanaf het vijftien kilo- meterpunt een fikse tegenwind te ver duren. Toch legde Harry van Brumme len beslag op de eerste plaats bij de ve teranen, terwijl hij 'overall' met zijn pri ma tijd van 1.16.30 vijfde werd. De volgende Pijnenburger die het fi- nishdoek passeerde, was Hans de Goe de in 1.21.41. Jan van der Lee en Mar cel de Boer leverden aan de eindstreep nog felle strijd en finishten respectieve lijk in 1.24.10 en 1.24.11. Wim van Veen volgde in 1.29.53. De Knickerbockers heeft een slechte week achter de rug. Het he renteam leed de eerste nederlaag (9-14 tegen Quick 3) en de dames kregen wederom een pak slaag. Almere deelde een gevoelige tik uit: 3-29. Coach Saskia Postma vreest dat John Vunderink te bekend aan het worden is bij de tegenstanders. In ieder geval wa ren de spelers van het derde team van Quick beter ingesteld op de worpen van de pitcher. Aan de Koningsweg ver gooide de Knickerbockers de wedstrijd in de derde inning. De Amersfoorters namen in hun slagbeurt een 2-11-voor sprong. De Soesters grabbelden tever geefs naar ballen, gooiden verkeerd aan en namen de verkeerde beslissingen. In de eigen slagbeurt krabbelde de Knic kerbockers terug tot 6-11, maar het kwaad was toen al geschied. Bij de dames was het knudde met een rietje. Hoewel de ploeg qua slagkracht enige progressie toonde, was het veld werk beneden peil. De sterke polderlin- gen van Almere gaven de fouten opsta pelende softballers geen tijd om te her stellen, waardoor het 3-29 werd. Ilona Lantema zorgde voor een fraaie score. Door een slag in het midfield bereikte ze het eerste honk. Vervolgens stal ze het tweede en werd ze door zus Natacha naar het derde honk geslagen, waarna ze als een dief in de nacht de thuisplaat aantikte. Het zag er eerst niet naar uit, maar toch was het Hemelvaartstoernooi van de Soester Schaakclub 'uitver kocht'. Tachtig mannelijke scha kers lieten het mooie weer voor wat het was en gingen in de EH- BO-zaal aan de Parallelweg met houten poppetjes spelen. Oud-Nederlands jeugdkampioen Meindert van der Linde schreef in de hoogste groep het toernooi op zijn naam. Hij verdiende daarmee 150 gul den. Hij werd op de voet gevolgd door Gerrit Muis van de organiserende SSC en Joost Marcus die de tweede plaats deelden. Eric Swinkels einidgde als derde. De overige Soesters waren Mar cel Nijman (twaalfde), Christian Vonk (veertiende), Fedde van Tuinen (acht tiende) en René Boekhoff (25ste). In groep twee, waarin 28 deelnemers zaten, leverde Hugo van Hengel strijd met vier concurrenten. Hij moest de eerste plaats en de 150 gulden delen met Erik Langendijk. In groep drie dongen 26 schakers mee naar de hoofd prijs. Ook in dit geval moest die worden gedeeld, omdat Eric Onwezen en G. Loeber gezamenlijk eerste werden. Als tweede eindigde N. van der Meyden, voor Bert Bouwmeester en Roderick Loeber. 'Ik merk toch wel, dat in de potjes die ze nu spelen, nog teleurstelling hangt van vorige week. Ze leefden naar de wedstrijd tegen Soestdijk toe, maar de angel is nu weg om voor de eerste plek te gaan." Al dus temperde Pieter Verbrugh maandag de overwinning van Soest-Zuid (7-1) op Keltenwoud. Alleen een wonder kan zijn team nog aan de titel helpen. Soest-Zuid zal dan met ruim verschil moeten winnen van LTC Soestdijk en hopen dat de Soester concurrent in de laatste speelronde een misstap maakt. Maar de realiteit wint het bij Verbrugh: We hebbenhet niet meer in eigen hand en de spelers van Soestdijk zijn ervaren genoeg om de competitie geconcen treerd uit te spelen." Soest-Zuid had al een achterstand in punten, maar hoopte alsnog eerste te worden door alle wedstrijden te win nen. Die mogelijkheid is verleden tijd na het ongelukkige verlies tegen Spits bergen. Op kunstgras en in de regen moest Soest-Zuid zich teveel aanpas sen. Bovendien ontbrak de zieke Floor- tje Brouwer die werd vervangen door Nyree Rademaker die twee klassen la ger speelt en drie keer verloor-. De rui me zege op de vier BI-spelers van Kel tenwoud zal de ploeg dan ook niet kun nen helpen aan de titel. Niettemin was de overwinning van Soest-Zuid een fraaie. In veel sets was er sprake van spanning. Arno Jellema won in de tie-break van de derde set met 12-10. Hij had vijf match-points nodig, terwijl tegenstander Louis van Roekei drie keer verzuimde de twee uur durende partij af te maken. Xander de Groot, enigszins aangeslagen door zijn verrassende uitschakeling in de tweede ronde van het jeugddistrictstoernooi, won de eerste set (7-6), kwam in de tweede set met 0-5 achter, maar had de partij op tijd onder controle (7-5). Rachel Beijer speelt nog steeds niet vol gens de verwachtingen, maar trok haar enkelspel eenvoudig naar zich toe. Brouwer boekte haar eerste winst in de 'single' tegen Ingeborg van Dijk. Nadat ze de openingsset had gewonnen, kreeg ze de traditionele terugval, maar in de beslissende set herstelde Brouwer zich; 6-1, 2-6, 6-2. "Een lekkere opsteker voor haar", aldus Verbrugh. De basis voor de overwinning was ge legd. Soest-Zuid zou alleen het heren dubbelspel onnodig verliezen (4-6, 4-6). Het was de tweede nederlaag van De Groot in vijftien partijen. Het da- mesdubbel won wel en ook in de twee mix-partijen was Soest-Zuid sterker. Brouwer en De Groot stonden in de derde set op het punt te verliezen, maar na 3-5 pakten ze vier sets op rij. "Het enige wat we nog kunnen doen, is winnen van Soestdijk, vervolgens ook de laatste wedstrijd dik winnen en ho- In een spannende tie-break besliste Arno Jellema de singlein zijn voor deel. Het werd 12-10. Foto: Goos van der Wilt. pen dat Soestdijk verliest", keek Ver brugh vooruit op de laatste twee wed strijden. De derby met koploper LTV Soestdijk wordt zondag 29 mei ge speeld op het sportpark aan de Schriks- laan. TV Soest-Zuid-Keltennoud 7-1: Jellema-Van Roekei 7-5; De Groot-De Croon 7-6, 7-5; Beijer-Van de Tikkenberg 6-2, 7-5; Brouwer-Van Dijk 6-1, 2-6, 6-2; heren dubbel 4-6, 4-6; dames dubbel 7-6, 6-4; Jellema./Beijer-Van Roekei/Van Dijk 6-3, 6-4; De Groot/Brouwer-De Croon/ Van de Tikkenberg 6-2, 6-7, 7-5. Het bedrijfsvoetbaltoernooi is ge wonnen door Akkerman. In de fi nale was het tweede team van de PTT de sigaar. In de reguliere speeltijd werd niet gescoord. Daarna nam Akkerman de straf schoppen nauwkeuriger. Akkerman stootte daarmee Van Asch van de troon, dat vorig jaar verrassend de PTT van de eindzege had gehouden. In de strijd om de derde en vierde plaats versloeg Smeeing de gemeente met 1-0. De finaleronde van het bedrijfsvoetbal vond maandagavond plaats op het ter rein van WZ'49 aan de Eemweg. Op de laatste speeldag kwamen twaalf teams in actie. Zij hadden zich gekwali ficeerd in de twee voorronden. Na twee poulewedstrijden werd maandagavond een afvalsysteem gehanteerd, dat vier halve finalisten opleverde. Sportief ging het er aan toe tijdens het basketbaltoernooi dat vorige week dinsdag werd gehouden. Chemco door brak de hegemonie van Mercurius en schreef de vierde editie op haar naam. In de winnaarspoule liep het bij Chem co op rolletjes. Het versloeg het bere kend spelende Zwart Mul Co en rol de ook Mercurius op. De nummers twee van elke poule speel den ook een finaleronde. Toen de mo tor van Auto Smeeing eenmaal op 'Tempratuur' was, kreeg sporthalbar Time-Out geen tijd om uit te blazen en werd tevens een overwinning op Albert Heijn in het boodschappen- karretje ingeladen. In de zogenoemde troostpoule hield Lindner de dop op de fles. Frans Bos man kwam technisch te kort tegen het team en werd tweede, terwijl Trane-de zaken te luchtig opnam en genoegen moest nemen met de derde plaats. In de finale bij de recreanten golfde het spel heen en weer. Het tweede team van Mercurius verzekerde zich van de winst door de huizenhoge favoriet Verrips Van Rouwendaal met minimaal ver schil te kloppen. DHV en Time Out 2 werden respectievelijk derde en vierde. Volleybal De eerste van vier volleybalavonden, georganiseerd door Stam/SoVoCo. vindt morgen plaats in Beukendal. Aanvang van de eerste wedstrijden is 19.00 uur. Dat geldt ook voor de don derdagen 26 mei, 2 en 9 juni. Het zaalvoetbaltoernooi van SEC in de Banninghal in Soesterberg wordt dins dag 24 mei voortgezet en op 31 mei af gesloten met de finaleronde. Terwijl selectiespelers, trainer Dick Schinkel, begeleiders en bestuursleden zich opmaakten voor de beslissing in de derde klasse C, vulden 185 deelnemers en zeventig begeleiders hun dagen op het tiende jeugdvoetbalkamp van Soest. Het was, zo als de traditie inmiddels wil, een komen en gaan van coryfeën uit de P TT- Telecompetitie. John de Wolf werd, 48 uur voordat hij met Feyenoord de KNVB-beker won, nauwelijks de tijd gegund om dat te doen waar hij voor was ingehuurd. Net als in 1993 moest hij voort durend met jonge en oude fans poseren voor tientallen lenzen. Nadrukkelijker in actie kwamen RobertRoest, Wlodi Smola- rek, Edwin Zoetebier en natuurlijk GerrieenArnoldMühren. Hun voetbalclinic nam iets minder tijd in beslag dan was gep land, maar dat had alles te maken met de kampioenswedstrijd van Soest in Badhoevedorp. Overigens had Gerrie Mühren, de oudste vap de twee voormalige internationals, die avond ook een titelduel op het programma staan. Maar er was veel meer te beleven op de Bosstraat-Oost. Na de spectaculaire opening van Ad Aarts, werden de deelnemers beziggehouden met een scala aan activiteiten. De zeskamp, de lustrumkermis, het indianenspel, de nachtelijke puzzeltocht, het voetvolleytoernooi, het hield niet op en velen bleven dan ook ver onder hun gemiddelde voor wat betreft het aantal slaapuren. Des te geoefender waren de ouderen, die donder dagnacht tot in de kleine uurtjes het kampioensfeest van Soest vierden. De penaltymarathon leverde niet minder dan tweeduizend doelpunten op. Vanaf elf meter werden ook kampioenschap pen gehouden. Bij de D-pupillen passeerde Nicky Timmer man het meeste aantal keren Zoetebier, bij de C-junioren won Freek van Bergen en B-junior Stijn van Wijk werd eveneens eerste. Lesley Posthuma was het meest trefzeker bij de dames- junioren, Jan Brouwer onderscheidde zich als de beste bij de leiders. Prijzen waren er ook voor de meest sportieve deelnemer. De eer ging naar Michel van Essen (E-pupillen) en Britt Brug man bij de oudere deelnemers. Op defoto legt Gerrie Mühren het nog een keer uit aan één van de jeugdige deelnemers. Foto: Goos van der Wilt, ZIE PAGINA 23.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15