Bestemmingsplan Soest-Zuid beoogt geen verandering van bestaande situatie Uitbreiding van winkelcentrum is de grootste verandering in Soest-Zuid H Oprui voor! Verkiezing Europees Parlement I WOENSDAG 18 MEI 1994 OP 'T HOOGT Plan ligt ter inzage PAGINA 2 Woningen op plek Sint Josephgebouw Huursubsidie en verplichte tijdige inschrijving in het bevolkingsregister ns Met ingang van vandaag, woensdag 18 mei, ligt in het gemeentelijk in formatiecentrum in de hal van het gemeentehuis het concept-bestem mingsplan Soest-Zuid ter inzage. Het heeft vooral ten doel de bestaande situatie vast te leggen. Ingrijpende wijzigingen in het beeld van Soest- Zuid blijven dan ook achterwege. Een uitzondering hierop vormt het centrumgebied. Aan de herontwikkeling van het dit gebied wordt elders op deze pagina aandacht besteed. Het geldende bestemmingsplan da teert van 1972. De bestemmingsre geling is sindsdien volstrekt verou derd. Daarom is vernieuwing van het bestemmingsplan noodzakelijk. Het nieuwe plan legt de bestaande situatie vast. Er zijn regels in opge nomen met betrekking tot het ge bruik en de uitbreiding van bestaan de gebouwen. Het gebied van het bestemmings plan ligt, ruwweg, ten zuiden van de spoorlijn Den Dolder-Baarn. Het heeft geen specifieke cultuur-histo rische waarden. Weliswaar zijn en kele wegen (Soesterbergsestraat, Birkstraat, Verlengde Kolonieweg en Eikenlaan) 'oorspronkelijk', maar ze worden niet meer als zoda nig beleefd. In Soest-Zuid is onderscheid ge maakt tussen het (winkel)centrum- gebied, de woongebieden en de vil lawijk in het bos. In de komende ja ren kan alleen op de binnenterrei nen een toename van de druk op de herontwikkeling worden verwacht. Deze zal leiden tot het geleidelijk af nemen van de ambachtelijke en in dustriële bedrijfsactiviteiten. Voor al ook uit milieu-oogpunt moet het streven hierop gericht zijn. Voor de woongebieden geldt voor al een duidelijk streven naar behoud van bestaande ruimtelijke karakte ristieken enerzijds en de bestaande bebouwing anderzijds. Het plangebied wordt doorsneden door enkele plaatselijke hoofdwe gen. Met name de route Ossendam- weg-Vondellaan is een knelpunt. Structurele maatregelen om tot op lossingen voor met name de ver keersbelasting te komen, zijn nog niet mogelijk. Het nieuwe bestem mingsplan gaat dan ook uit van de huidige opbouw. Wel is het eventu eel mogelijk afzonderlijke inrich tingsmaatregelen te'nemen. De doorgaande verkeersfunctie van de Soesterbergsestraat op het wegvak Birkstraat-Ossendamweg leidt tot problemen. De verkeers functie voor dit deel van de Soester bergsestraat zal zijn afgestemd op de aanwezigheid van het winkel centrum. Dit betekent dat het voor de bezoeker daarvan dat er een sprake is van een vriendelijk karak ter, verkeersveiligheid en voldoen de oversteekmogelijkheden. Overi gens is het niet de bedoeling aan de huidige verkeersfunctie van de Soesterbergsestraat afbreuk te doen. De bus- en treinverbindingen zor gen er samen voor dat een redelijk aantal bestemmingen in de buurt per openbaar vervoer bereikbaar is. De groenstructuur binnen het plan gebied heeft onvoldoende vorm ge kregen. Waar mogelijk zal bij de herontwikkeling de relatie tot de omgeving worden benut en ver sterkt. In het centrumgebied zelf zal het groen de functie en de structuur van de openbare ruimte (het we genpatroon, De Engh en Soest- Zuid) zichtbaar moeten ondersteu nen. Terrein Randstad Naast de herontwikkeling van het centrumgebied, maakt het con cept-bestemmingsplan het moge lijk enkele veranderingen door te voeren. In het gebied ten westen van het centrum bevindt zich aan de Ei kenlaan het voormalig bedrijven terrein Randstad. Overeenkom stig het Structuurplan is het wense lijk dit gebruik te beëindigen en te vervangen door een woonbestem ming met eengezinshuizen. Aan de Esdoornlaan is nog ruimte voor de bouw van ten hoogste drie vrijstaande woningen. Aan het gymnastieklokaal aan de Jenever- besweg bestaat geen behoefte meer. Het kan worden vervangen door twee vrijstaande woningen. Nu het gebruik van een bedrijfsruimte aan de Bartolottilaan is beëindigd, kan ook hier woningbouw komen met één of twee eengezinshuizen. La Grande Bouffe Op de hoek Soesterbergsestraat- Hildebrandlaan stond restaurant La Grande Bouffe. Na brand is het pand afgebroken. De eigenaar heeft het verzoek ingediend voor de bouw van appartementen. Hieraan is voldaan. Er gelden wel enkele voorwaarden. Het gebouw moet aansluiten op de voorgevel rooilijnen langs Soesterbergse straat en Hildebrandlaan. De om vang van de nieuwbouw moet in overeenstemming zijn met de om geving. De bouwhoogte is dus be perkt tot 12 meter. Met andere woorden: de apparte menten moeten het karakter krij gen van een forse 'twee-onde- r-één-kap-woning'. Hierdoor past dit woontype gehele in het woon- milieu van Soest-Zuid. Het parke ren moet op eigen terrein worden opgevangen, zo mogelijk in een parkeerkelder. Tenslotte is de situatie op een aan tal binnenterreinen in het plange bied niet optimaal. Er is echter geen sprake van zulke grote conflictsi tuaties dat sanering noodzakelijk is. Op een mogelijke ontwikkeling moet echter wel direct worden ge reageerd. Is functieverandering mogelijk, dan ligt woningbouw voor de hand. Echter in samenhang met de bestaande bebouwing. In geen geval mogen geïsoleerde ontwikke lingen op de binnenterreinen ont staan. Deze positieve stellingname is niet vastgelegd. Als zich zulke ontwik kelingen daadwerkelijk voordoen, zal aan de hand van de inzichten van dat moment worden besloten of de gewenste ontwikkeling aanvaard baar is. Het concept-bestemmingsplan ligt tot 4 juli ter inzage. Tot deze datum kan iedereen er bij burgemeester én wethouders schriftelijk op reage ren. Op dinsdag 7 juni is er een informa tie-inspraakavond. Deze wordt ge houden in de raadszaal van het ge meentehuis, aanvang 20.00 uur. Er wordt een toelichting gegeven op het totale plan. Ook is er uitleg over de plannen met betrekking tot het centrumgebied. Belangstellenden krijgen de gelegenheid te reageren en vragen te stellen. Na afloop van de inspraaktermijn zullen burgemeester en wethouders in overleg met de betrokken raads commissie de ingekomen recaties beoordelen. Alle insprekers krijgen omstreeks 1 oktober een antwoord. Gelijktijdig ontvangen ze een sche ma over de verder te volgen proce dure voor het bestemmingsplan en de reeds ingediende bouwplannen in het centrumgebied. Uiteraard wilt u deelnemen aan de Europese verkiezingen. Het uitoe fenen van het kiesrecht is tenslotte het recht van iedere Europese staatsburger van 18 jaar of ouder. Er kunnen zich echter omstandig heden voordoen, waardoor u een ander voor u wilt laten stemmen of waardoor u in een ander stembu reau uw stem wilt uitbrengen. De redenen kunnen verschillend zijn. Te denken valt aan ziekte, werk of vakantie. Uw stem hoeft dan ech ter niet verloren te gaan, want er zijn regelingen getroffen, zodat u toch uw stem kunt (laten) uitbren gen. De volgende mogelijkheden zijn er: 1. Stemmen bij volmacht U kunt uw stem niet zelf uitbrengen. Een ander gaat voor u stemmen: A. In het zelfde stemdistrict U kunt een gezinslid, een huisge noot of een kennis die in uw buurt woont en die in hetzelfde stemburo als u moet stemmen, machtigen uw stem uit te brengen: Wat moet u doen? 1. U vult bij het onderdeel 'vol- machtbewijs' op uw oproepings- kaart uw naam in en de naam van degene die voor u gaat stemmen. Geef uw oproepingskaart pas dan aan een ander mee, nadat u zelf heeft ingevuld wie uw stem mag uit brengen. 2. U zet beiden uw handtekening. 3. Degene die voor u gaat stemmen, neemt uw kaart mee en brengt tege lijk met zijn/haar stem ook uw stem uit. Dit is de meest eenvoudige manier om een ander voor u te laten stem men. Nadeel is, dat uw beiden in hetzelfde stemdistrict dient te wo nen. Of dit het geval is kunt u her kennen aan het nummer van het stemdistrict, dat op iedere oproe pingskaart staat vermeld. B. In een ander stemdistrict U kunt een andere kiezer die in een ander stemdistrict woont (hoeft niet in Soest te zijn), machtigen uw stem uit te brengen. Wat moet u doen? 1. U gaat naar het gemeentehuis en haalt een volmachtformulier (dit formulier kan ook telefonisch aan gevraagd worden). Stemmen in een ander stemburo U kunt tot en met maandag 6 juni 1994 zelf met de oproepingskaart naar het gemeentehuis, afdeling Burgerzaken komen en uw oproe pingskaart laten'omzetten in een kiezerspas. Waar en wanneer ontvangt u de oproepingskaart? Uw oproepingskaart ontvangt u op het adres waar u op 27 april 1994 woonachtig was (dag van de kandi daatstelling). Ongeveer drie weken voor de verkiezingen komt de op roepingskaart door uw brievenbus. Europese staatburgers van niet- Nederlandse nationaliteit Ook de niet-Nederlanders die in het bezit zijn van een nationaliteit van een EG-lidstaat kunnen in Ne derland aan de verkiezingen deel nemen. Inmiddels heeft de afdeling Burgerzaken deze inwoners aange schreven met de vraag of zij van dit recht gebruik willen maken. Mocht u geen aanschrijving hebben ont vangen neemt u dan contact op met de afdeling Burgerzaken. De partijen en hun kandidaten Hieronder treft u een overzicht aan van de politieke groeperingen die aan de verkiezing van het Europees Parlement deelnemen. Hierin valt op dat lijst 9 blanco is. Deze lijst is blanco gebleven, omdat de Natuur wetpartij (NWP) te laat is geweest bij de registratie van hun aandui ding. Lijst 1 CDA - Europese Volks partij Lijst 2 P.v.d.A./Europese So ciaal Democraten Lijst 3 WD/Europese Libe raal-Democraten Lijst 4 Democraten 66 (D66) Lijst 5 SGP/GPV/RPF Lijst 6 Een Betere Toekomst Lijst 7 SP (Socialistische Partij) Lijst 8 De Groenen Lijst 9 Lijst 10: Centrumdemocraten /vaaina Schuitemaker Het concept-bestemmingsplan Soest-Zuid ligt van 18 mei tot en met 4 juli ter inzage. Eén van de belangrijkste delen van het plangebied is de kern van Soest-Zuid, het gebied rond het (winkel)centrum Zuidprome nade. De plannen voor de kern springen dan ook het meest in het oog. Op basis van het in 1992 vastgestelde Structuurplan mag het in 1983 gereali seerde winkelcentrum uitbreiden. Hiervoor is enkele weken geleden de bouwvergunning verleend. Lijst 11: GROENLINKS Belangstellenden kunnen de volle dige kandidatenlijstén opvragen bij de afdeling Burgerzaken. De stemdistricten en hun stembu- De gemeente Soest is verdeeld in 24 stemdistricten, hiervan zijn er drie in Soesterberg gesitueerd. Overzicht van de stemdistricten en hun lokaties: Soest: stemdistrict 01: Gemeentehuis,- Raadhuisplein 1. stemdistrict 02: vd Huchtschool, P. Potterlaan 13. stemdistrict 03: Braamhage, Insp. Schreuderlaan 2. stemdistrict 04: Gebouw Credo, Julianalaan 19a. stemdistrict 05: De Driesprong, Theresiastraat 16. stemdistrict 06: obs. Prins W.-Ale- xander,Beetzlaan 48. stemdistrict 07: bej.centr. Molen schot, A. Cuijplaan 101. stemdistrict 08: bej.centr. Marien- burg, B. Grothestraat 80. stemdistrict 09: De Rank, Soester bergsestraat 18. stemdistrict 10: med.centr. Molen- dael (Zonnegloren), Soesterbergse straat 125. stemdistrict 11: Werveling 1, Oude Utrechtseweg 24. stemdistrict 12: Werveling 2, Drie- hoeksweg 16. stemdistrict 13: De Regentuuter, Weegbreestraat 104-106. stemdistrict 14: Reformatorische school "Daniël", Smitsweg 46. stemdistrict 15: De Open Hof, Veenbesstraat 2. stemdistrict 16: obs. De Schakel, Klaarwaterweg 7-9. stemdistrict 17: Honsbergen, W. Beckmanstraat 475a. De uitbreiding van het winkelcen trum maakt onder meer de aanleg van meer parkeerplaatsen noodza kelijk dan de circa 120 die er nu zijn. Er komt een nieuw parkeerterrein ter weerszijden van de bestaande Verlengde Kolonieweg. Deze zal dan ook grotendeels verdwijnen ten behoeve van het nieuwe parkeer- plein. Er komt als begrenzing hier van een afrondende bebouwing. Aan de kant van de Soesterbergse straat bestaat die al, uit de huidige ABN-Amrobank en de winkel van Brandsma. Aan de noordkant van het parkeer terrein Verlengde Kolonieweg/ Schoutenkampweg komt ter hoogte van de percelen Verlengde Kolo nieweg 7 en Soesterbergsestraat 48 een gebouw met op de begane grond commerciële bestemmingen (bijvoorbeeld een reisbureau, een assurantiekantoor en een make laarskantoor) en richting Soester bergsestraat winkels. Daarboven komen twee lagen met 20 apparte menten met portiek-etage. De bo venste etage bestaat uit een terug- liggende laag. Deze is, evenals de bouwhoogte, te vergelijken met het pand aan de Van Weedestraat, waar onder meer de apotheek Soestdijk is gevestigd. Tussen de afrondende bebouwing aan de noordkant en de winkel van Brandsma komt bovendien een tweede ontsluiting naar het par- keerplein. Op koopavonden, in het weekend en op andere momenten stemdistrict 18: De Vijverhof, Kla rinet 39. stemdistrict 19: Pr. Chr. Sch. "De Bron", Sweelinckstraat 2. stemdistrict 20: obs. "Overhees", Willaertstraat 45. stemdistrict 21: Insingerschool, In- singerstraat 57. Soesterberg: stemdistrict 25: De Drie Eiken, Dorpsplein 18 stemdistrict 26: St.Carolusschool, C. Huijgenslaan 2. stemdistrict 27: Geb. "De Hoek steen", B. Ballotlaan 2. Toegankelijkheid stemlokalitei- ten. De afdeling Bouw-en Installatie techniek van de gemeente Soest, zal daags voor de verkiezingen, voor zieningen treffen waardoor ieder stembureau ook toegankelijk zal zijn voor minder-validen. Inlichtingen, vragen..? Wilt u meer weten over de komen de verkiezingen, dan kunt u iedere werkdag contact op nemen met de afdeling Burgerzaken. De balie-o peningstijden van deze afdeling zijn: 8.30 uur tot 13.30 uur en ie dere dinsdag- en donderdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur is iemand van deze afdeling aanwèzig in de dependance publiekszaken, Dorps plein 17 te Soesterberg. Telefonisch is de afdeling (vwb. in lichtingen verkiezingen) te bereiken onder nummer 02155-93470 of 02155-93472. dat er sprake is van grote verkeers drukte, heeft het verkeer dus twee mogelijkheden om het parkeerter rein te bereiken. De weg naast de ABN-Amro blijft immers gehand haafd, zij het via een iets ander tra cé, in de richting van de apotheek. De apotheek zelf krijgt een nieuwe inrichting. De ingang, nu aan de lin kerkant, wordt verplaatst naar rechts, zodat het gebouw meer in het zicht komt te liggen. Ter hoogte van de ABN-Amro zal in het wegdek van de Soesterberg sestraat een soort rozet worden aan gelegd. Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling dat het deze het karakter van een rotonde krijgt. Men kan er gewoon afslaan (ook grote vracht wagens ter bevoorrading van de winkels), maar visueel leidt de rozet automatisch tot aangepast rijge drag. De activiteiten met betrekking tot de aan- én afvoer van goederen voor de C-1000 zullen voortaan ge concentreerd worden in een nieuw te bouwen magazijn. Hieraan zijn een personeelsruimte en een kanti ne gekoppeld. Deze nieuwbouw wordt gerealiseerd aan de kant van het Driftje. Er komt een aparte op stelplaats voor lange vrachtwagens. Achter de winkels worden ook par keerplaatsen aangelegd die speciaal voor het winkelpersoneel zijn be doeld. Woningbouw Tussen het Driftje en de Schouten kampweg liggen momenteel drie grote terreinen. Ze zijn van bouw bedrijf Van de Grift en Bouwbedrijf Uyland. Hier zijn de timmerfabriek 't Driftje en het kantoor van bouw bedrijf Uyland gevestigd. Het is de bedoeling dat de terreinen ont ruimd worden. Daarover zijn af spraken gemaakt met de gemeente. Alle vestigingen worden verplaatst. Het is de bedoeling dat haaks op het winkelcentrum een appartemen tencomplex in vier lagen wordt ge bouwd, waarvan de bovenste laag terugliggend is. Het complex staat op een onderbouw van een verzon ken parkeergarage. Er zijn 33 ap partementen geprojecteerd. In de richting van de bestaande (woon bebouwing, grenzend aan de tuinen daarvan, zullen eengezinswoningen (twee-onder-één-kap) met garage worden gebouwd: acht door Van de Grift, tien door Uyland. Ze zijn zo danig gesitueerd, dat het apparte mentencomplex niet aan de be staande woningbouw van Soest- Zuid grenst. Zowel de eengezinswoningen als de appartementen zijn op hét zui den georiënteerd. Op het dak van de half verzonken parkeergarage zal een tuin worden aangelegd. Er is dus geen sprake van een asfaltdak. Belangrijk is, dat men vanaf de Schoutenkampweg wel bij de acht eengezinswoningen van Van de Grift kan komen, maar niet kan doorrijden naar het winkelcentrum. Omgekeerd kan men vanaf het win kelcentrum wel bij de tien eenge zinswoningen van Uyland komen, maar niet verder doorrijden de wijk in. Dit betekent dus dat de bestaan de scheiding tussen het winkelcen trum en de woonwijk gehandhaafd blijft. Alle huizen zullen van hoogwaardi ge isolatie worden voorzien. De ap partementen aan het Driftje uitge voerd met een portiek-etage met lift. Dan zijn er ook nog ideeën over de toekomst van het binnenterrein waar nu nog de voormalige fabriek van Menning staat. De ingang hier van is aan de Korte Ossendam. Het is de bedoeling dat het bedrijfsge bouw te zijner tijd plaats maakt voor twee of drie bungalows. Het karak teristieke woonhuis bij het voorma lige bedrijfspand blijft gehand haafd. De uitbreiding van het winkelcen trum en de nieuwbouwplannen er omheen vormen het belangrijkste onderdeel van het bestemmings plan. Daarnaast is het een wens van het bestuur van de winkeliersver eniging dat ook de Soesterbergse straat een complete face-lift krijgt. Het betreft het gedeelte van de Kor te Ossendam (het voormalige PUEM-gebouw) tot het pand van voorheen Wijnands. Doel van deze herwaardering is het benadrukken van het karakter van de Soester bergsestraat als winkelstraat. Daar bij speelt ook de wens tot het verste vigen van de relatie tussen de 'oude' winkels aan de Soesterbergsestraat én de nieuwe aan de Zuidpromena de. Er ontstaat, ook door de aanleg van meer oversteekplaatsen, een vriendelijker detaillering voor het winkelend publiek. Het is de bedoe ling dat vooral voor de consument een rustiger centrum ontstaat. De auto mag er wel komen, maar is dui delijk 'te gast' bij de voetgangers. Zij moeten niet als 'aangeschoten wild' tussen de auto's door laveren. De eerder besproken rozet ter hoogte van de ABN-Amro-bank moet het ruimtelijk zwaartepunt worden. Of deze plannen doorgaan staat nog niet vast. De gemeente moet zich nog uitspreken over het con crete karakter van de Soesterberg sestraat in relatie tot het verkeer. Een belangrijk punt is dat uit de ex ploitatie van het bestemmingsplan geld vrijgemaakt moet worden om de Soesterbergsestraat aan te pak ken. Belangrijk is verder dat de wel standscommissie zich inmiddels po sitief over de stedebouwkundige opzet van de herontwikkeling van het centrumgebied heeft uitgespro ken. In het gemeentelijk informatiecen trum in de hal van het gemeentehuis staat met ingang van morgen, don derdag 19 mei, een maquette opge steld. Deze geeft een beeld in hoofdlijnen van de plannen voor het centrumgebied. Een foto van de maquette is hierbij afgedrukt. De bedoeling van het gemeentebe stuur is om eerst de inspraakresulta ten en de besluitvorming daarover af te «wachten voordat het aan de verschillende bouwplannen mede werking zal verlenen. Het besluit van het gemeentebestuur wordt niet eerder dan op 1 oktober verwacht. In de toelichting bij het concept-be stemmingsplan, opgesteld door Amer Adviseurs Ruimtelijke Orde ning B.V. uit Amersfoort, wordt overigens uitvoerig ingegaan op de nieuwe ontwikkelingen in het cen trumgebied. Het is dan ook van be lang hiervan kennis te nemen. Is de Amerikaanse ambassadeur in ons land, T. Dornbusch, in de verte misschien nog familie van Clinge Doorenbos? De politicus had in de verkiezings tijd zoveel toespraken gehouden, dat toen het erop aan kwam hij zijn stem kwijt was. Knollen-voor-citroenentuin. Gaslekplantsoen. Uit de Gooi- en Eemlander: Zon- nestudio Soest aan de Kerkstraat mag geen terras buiten inrichten. - Dan gaan we toch gewoon binnen in de zon zitten... Stimulansdans. Joop Thorbecke. Nazorgbraak. Bouwmaatschappij Uyland wil het bekende, maar al geruime tijd in vervallen staat verkerende, Ver enigingsgebouw (Sint Josephge bouw) aan de Steenhoffstraat slo pen en op deze plek nieuwbouw realiseren. Het bouwplan, waar voor inmiddels een bouwvergun ning is aangevraagd, bestaat uit 16 appartementen, 4 zogeheten pen- thouses, een medisch centrum en parkeergarages. Het is de bedoe ling de bouw in drie lagen uit te voeren met daaronder het medisch centrum en de parkeergarages. Iedere belangstellende voor één van de appartementen of penthou- ses kan zich in de periode van 1 tot en met 13 juli aanmelden bij het gemeentelijk informatiecentrum in de hal van het gemeentehuis aan het Raadhuisplein, en bij makelaar Schoeman aan de Middelwijk- straat. Met ingang van 1 juli van dit jaar geldt een extra verplichting voor de aanvrager van huursubsidie. Deze houdt in dat de aanvrager en iedereen die op hetzelfde adres woont als de aanvrager op de peil datum op het subsidie-adres inge schreven staan in het bevolkings register van de gemeente. Op het aanvraagformulier moeten precies dezelfde personen vermeld zijn als de personen die in het bevolkings register opgenomen zijn op het subsidie-adres. Deze extra ver plichting is een voorwaarde voor het recht op huursubsidie. Als de gegevens niet kloppen of als men zich niet tijdig in het bevol kingsregister heeft laten inschrij ven, ontvangt men geen huursubsi die. Dit betekent dat huurders die op 1 juli 1994 voor het nieuwe tijd vak van 1 juli 1994 tot 1 juli 1995 voor het eerst of verlenging van huursubsidie aanvragen, ervoor moeten zorgen dat op 1 juli 1994 de peildatum, de persoonsgegevens van het subsidie-adres overeen stemmen met die in het bevolkings register. Voor huurders die met ingang van 1 juli 1994 na verhuizing huursubsi die willen aanvragen, geldt dat aan de verplichte inschrijving op het subsidie-adres in het bevolkingsre gister moet zijn voldaan vanaf de dag waarop de nieuwe woning is be trokken. Deze verhuisdatum is dan de peildatum. Berichten van vestiging of verhui zing kunnen alleen schriftelijk aan de gemeente van vestiging of ver huizing worden doorgegeven. Hier bij geldt als vestigings- of verhuisda tum de datum waarop het schrifte lijk bericht bij de gemeente is bin nengekomen. Uiteraard kan ook aan de balie van de afdeling Burgerzaken in de hal van het gemeentehuis het vesti gings- of verhuisbericht mondeling worden doorgegeven. Daarna wordt dit schriftelijk opgenomen. Belangrijkste voor het recht op huursubsidie blijft dat de vestiging of verhuizing tijdig wordt gemeld. 8f9 snqisod 'au 'U8OJ0 6ui|i p a 'uauia UBA ÖUIZfjM dei| 099 ee l|0SIUOjS|S apiBBdaq do jaui iwojjun ap u| sj UfjZ UBA |S ua 6uiHpi)j ëuuna^e! spaaj S|B do jqojzaoj uajeijm jaq jo uapoqja/ ua6Ju>| 6u;l uba azfj/w 'uaojQ i uaa uouj ue>| jooa jo uaa jauj - 8jp luaaiqo ap uai jaaqaquaojö ap uba u uaa 6u(6aM auoisuai -ui jjajjsuaiu! ap "Hèt beste opruimmWdeT Hondenbelastinc Iedere inwoner, d aan te vragen bij Bij de aangifte on Sommige hondet ware hebben "afc hondenbelasting die middelen won

Soester Courant | 1994 | | pagina 30