Maya kan naar de pomp lopen! ISIMAVI SÜËSTËRBËRG] Korfbal Vereniging Oranje (KVO) 40e Avondvierdaagse Soesterberg ISPÖRTj WATERFONDS Vraag ook het gratis boekje 'Water - een wereldkwestie' Galerij der kampioenen Eemvogels verliest van Minerva Dressuur- en springwedstrijd voor recreatieruiters De Trits in Baarn: recreatie- en doelgroepenbad Kledingactie Leger des Heils in Soest: 13 juni t/m 17 juni ZWART, MUL C( E.A. VAN DEN HENGEL B' DRUKKERIJ ESED bv SOESTER COURANT DE SAAICKEL VAN DER LUGT VAN EDE KRABBENDAM-BOERKOEL VAN HENGSTUM bv VLEESCENTRALE SOEST B.V. PROCAR CHEMIE bv KLEINEGRIS SUPER CLEANER bv UYLAND bv WOENSDAG 25 MEI 1994 SOESTER COURANT 1954-1994 KORFBAL WANDELSPORT Brandje gesticht in vuilcontainer Klaverjasmarathon in Dorpshuis KLAVERJASSEN PAGINA 14 BRIDGE Bridgekampioenen Soesterbergs Niemvs anno 1949 Autokraak aan de Kerklaan giro KORFBAL Zaterdag 18 juni in Baarn RUITERSPORT Tarief WOENSDAG 25 MEUG accountantskantoo Veldweg 2C Tel. 02155- 2 10 65 SMURFIT MERCURIU; VERPAKKING bv begin negentienhonderd 1tot een mo dern en uit zijn voegen gegroeid dorp einde eeuw, waarvan een aanzienlijk deel van de bevolking emotioneel be trokken was bij één object - eerst bouw, daarna afbraak - zou als thema boeiend genoeg zijn. Een financiële bijdrage van de gemeente in zo'n studie lijkt mij ze ker verantwoord. Laat ik mij hier beperken tot een poging in de publicaties een lijn te vinden ge richt op het openluchtzwemmen in de toekomst: 25-04-81 'Het Soester Natuurbad en het openluchttheater zijn te koop.' 09-09-87 'Soester Natuurbad maakt plaats voor 'kuuroord De Paltz. 'Opbrengst 1 miljoen bestemd voor nieuw bad in Soest.' we bekijken hoe we het beste tege moet kunnen komen aan de eisen die recreanten en sporters stellen.' 23-03-88 benadrukken nog eens dat het bij het nieuwe zwembad (aan de Dalweg Pt) ook zou moeten gaan om het "buitengebeuren"...'. 27-04-88 'Nieuw sportcentrum aan Dalweg-Zuid.' 'Buiten heeft Drachten b.v. behalve een zonneweide een peuter- en een familie bassin gepland, alsmede een uitzwem- baan.' 07-09-88 'Geen buitenbad bij zwemac- commodatie.' 13-12-89 'In de plannen die op het ter rein van het Natuurbad zijn ontwikkeld is een buitenbassin van 550 vierkante meter wateroppervlakte opgenomen. Dat is een afmeting van ongeveer 20 bij 25 meter. Inwoners van Soest en ook uit de regio kunnen van dit bad, met een ondiep- en een diep gedeelte, gebruik maken. Ook is een ligweide voor hen ter beschikking.' 2) 28-02-90 'Naar verluidt gaat het bui tenbad (aan de Dalweg Pt) niet door terwijl dat voor een deel van de raad toch een harde voorwaarde was om met de bouw in te stemmen.' 07-03-90 'Vanuit het recreatiebad (Dalweg Pt) kan men rechtstreeks naar buiten zwemmen naar het buitenland 'Dit buitenbad wordt dus -()- niet over dekt.' 04-07-90 Het bad (bij het 'kuur oord' Pt) is gered.' heeft toegezegd medio juli met uitge werkte tekeningen te komen voor een bad van 550 vierkante meter.' 2) 'De problemen zijn opgelost' 'aldus 'Het wordt een hypermodern buiten bad, met douches en kleedruimten, dat helemaal voldoet aan de eisen van de tijd en waarin het gehele gezin kan zwemmen tegen normale prijzen. Dit wordt een fantastisch buitenbad, pre cies wat de bevolking wil.' 14-07-93 'Taphoorn start over een maand bouw De Paltz.' 01-09-93 'Taphoorn niet gestart met bouw.' 22-10-93 'Taphoorn: Onderhandelin gen in afrondend stadium. Twee hotel ketens azen op Soester Natuurbad.' 10-11-93' En "De heer Taphoorn heeft mij zeer onlangs verteld, dat hij het plan realiseert.' 03-01-94 Nieuwjaarsreceptie gemeen tebestuur: 'Thomasvaer: 'Volgens Jan Menne wordt er hard gewerkt, Maar hebt u daar iets van gemerkt? Dat openluchtbad lijkt nog steeds heel veel Op een groot droog Openkluchtkas- teel.' 11-01-94 'Duidelijkheid op til over Soester Natuurbad. Taphoorn op haar na rond met exploitant.' 02-03-94 'Bouw op terrein Natuurbad begint op dinsdag 15 maart.' idem 'Taphoorn zegt een candidaat te hebben waarmee hij al een 'letter of in- tent' zou hebben getekend.' 'Zij (Golden Tulip Pt) zien ervan af om dat Soest voor een project van dergelij ke omvang geen haalbare kaart zou zijn. 'Veel te grootschalig 23-03-94 'Wel gingen er stemmen op om nog eens te kijken naar de mogelijk heden van een echt (sic Pt) buiten zwembad bij Aqua Indoor...' 01-04-94 'Uitstel blijft bij Taphoorn vaste prik.' zei te hopen binnen drie maanden rond te zijn met de onderhandelingen over de exploitatie 03-05-94 'Aanloop tot bebouwing van Soester Natuurbad.' 2 nog steeds voornemens het com- ;x volgend jaar april te openen.' Th. M. Peet Bronnen: De Soester; Gooi- en Eemlan- der; Soester Courant; Woonkrant; Van Zoys tot Soest; Jaarverslagen; Memorie; Informatie. 1) Hier noem ik met respect de publicaties over (Oud-)Soest van de heer E. Heupers. 2) De bezoekcijfers in de laatste 5 jaren «aren: 1986-74.076; 1987-50.973; 1988- 38.903; 1989-96.684; 1990-72,065; to taal 332.701 5 gemiddeld 66.540 be zoekers per seizoen, afgerond - gezien het aflopende karakter van het bad - op 67.000. Met betrekking tot de voor een openbaar openluchtzwembad benodigde waterop pervlakte werd eertijds wel de norm ge hanteerd van 15 a 20 vierkante meter per 1000 bezoekers. Wil men deze norm ook thans nog doen gelden bij de eventuele bouw van een dergelijk bad (waarom niet?) en wenst men het gemiddelde be zoek in de periode 1986-1990 aan te hou den voor het nü en de directe toekomst, dan betekent dat dat het bassin voor het rond 42.000 inwoners tellende Soest en Soesterberg een oppervlakte zou moeten hebben van (afgerond) 1000 a 1350 vier kante meter. Baarn, 31 januari/ 10 mei 1994 De heer Th. M. Peet was vanaf 1963 directeur van de Stichting Zwemba den Soest, vroeger Stichting Soester Natuurbad genaamd, waarvan hij vanaf 1947 secretaris was. Daar naast was hij o.a. secretaris van de Stichting Opleidingswezen van de Landelijke Contactraad voor oplei ding van sportambtenaren. Hij werd in 1976 onderscheiden met de Eh- renplakette der Stadt Soest voor zijn betrokkenheid bij de sportuitwisse- ling Soest-Soest en draagt sinds 1993 de Gemeentepenning van Sint-Mi chielsgestel voor zijn betrokkenheid bij de Oud-Gijzelaars 1942-1944. Sinds mei 1954 kent Soesterberg de Korfbal Vereniging Oranje, af gekort KVO. In het kader van de toenmalige Koninginnedag en Be vrijdingsdag begonnen enkele en thousiastelingen een bal door een korf te gooien, niet wetende wat ze daarmee losmaakten. Jarenlang speelde KVO op haar eigen veld, waar nu de Banninghal op staat. Alleen daarom had die hal de naam Oranjehal moeten krijgen. Vandaar trokken ze naar hun oord in het Sport park Kerklaan, een stukje klein Zwit serland. In het begin hoorde je nog wel eens de naam Korfdal. In dat dal werd KVO groot en net zo oud als ze nu is. Groot, omdat hun eerste team landelijk furore maakte. Helaas zijn ze even van slag, 'maar we komen terug' stellen ze luid en duidelijk. Niet alleen op dat punt is KVO groot te noemen, ook in hun onderlinge om gang is dat zo. Hun cantine zou vol han gen van trouwfoto's van hen die binnen de KVO-gelederen elkaar vonden. Het is net een grote familie, een vrienden kring. En dit KVO viert haar veertigja rig bestaan, en hoe. Vrijdag 27 mei is er van 19.30 tot 21.30 uur in de cantine een receptie voor ge nodigden zoals oud-bestuursleden, sponsors, oudtrainers en plaatselijke en regionale autoriteiten. Zaterdag 28 mei gaan de C-aspiranten en de D en E pu pillen naar Hotel Schimmen in Wou denberg, waar een ochtend is georgani seerd met oud-Hollandse spelen. Die zaterdagmiddag is er van 13.00 tot 17.00 uur een receptie wat meer een reünie zal zijn. Alle oud-leden die min stens 5 jaar lid van KVO zijn geweest zijn daar welkom. Voor zover bekend was heeft KVO al die oud-leden van de afgelopen 40 jaar schriftelijk uitgeno digd. Met andere woorden: dat wordt een bijzonder weerzien. Indien men geen uitnodiging heeft ontvangen -en dat zou kunnen in al die 40 jaren- is men uiteraard van harte welkom. De zater dag 28 mei wordt besloten met een feestavond met al die oud-leden. Daar in zal The J. Afterbeat Band o.l.v. Reg- gie Bruinier de feestelijkheden muzi kaal op het juiste punt brengen. En daarna gaat KVO weer over tot de orde van elke zaterdag: de bal moet door de korf. Maandag 30 mei start de 40e Avondvierdaagse in ons dorp. On der leiding van dhr. Frits Hagmeij- er heeft de commissie ook voor de 40e keer mooie wandelroutes ge vonden. Er wordt gestart in 5 en 10 km parkoersen. Elke avond wordt gestart vanaf het Dorpsplein, steeds om 18.30 uur. De 5 km lopers volgen de witte pijlen en de 10 km lopers de blauwe. Men wordt beleefd verzocht de vooral nu mooie bossen schoon te houden en niet te be schadigen. De 5 km lopers volgen pp de le dag de Wallenburgroute, de 2e dag de Kozakkenputroute, de 3e dag de Ri- chelleweg-Mercuryroute en de 4e een gezamenlijke route met de 10 km lo pers. De 10 km lopers volgen de le dag de Wallenburg/Zeisterbosroute, de 2e dag Het Witte Huisroute, de 3e dag de Vlasakkersroute en de 4e dag een geza menlijke route met de 5 km lopers. De Soesterbergse bevolking wordt uit genodigd om de lopers op 2 juni mas saal met de bekende bossen bloemen te ontvangen. Ze staan dan opgesteld op de brug aan het eind van de Kampweg. Onder muzikale leiding van uiteraard de muziekvereniging Odeon en de Drumbandfanfare Jonathan uit Zeist zullen de volgende groepen binnenko men: Voorop Odeon gevold door Wandel vereniging WING, Bewoners Wostok, Weth. de Haanschool. Daarachter Jo nathan gevolgd door de RK Carolus- school, de Postiljonschool, de Korfbal Vereniging Oranje, School Huis ter Heide met daarachter de vele indivi- duelen. De route die men loopt is Kampweg langs het Zwartewegje, Win kelmanstraat, Buys Ballotlaan, Lo- rentzlaan, van Angerenstraat met Dorpsplein als eindpunt. Bij goed weer zal Jonathan een demonstratie op het Dorpsplein geven. Aan de Plesmanstraat in Soesterberg werd 22 mei een brandje gesticht in een vuilniscontainer. De brandweer heeft het vuur geblust. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van het Dorpshuis wordt er een groot aantal activiteiten georganiseerd, onder andere de 'schuifdeurenshow' en een klaverjasmarathon. Op zaterdag 10 september zullen om 10.00 uur de deuren van het Dorpshuis open gaan om enthousiaste Soesterber- gers in te schrijven voor de kaartmara- thon, die om 11.00 uur begint. De orga nisatie is in handen van dhr. Appel doorn en mw. Pley. Voor de deelne mers zijn mooie prijzen beschikbaar en ook zal de inwendige mens op deze dag niet vergeten worden. Behalve klaver jassen kan er deze dag ook gejokerd worden. Kosten voor de kaartmarathon bdragen f 7,50 per persoon. Opgave graag tele fonisch voor 1 september bij mw. A. Pley, tel. 03463-51612, of het Dorps huis Soesterberg, tel 03463-51975. Laat alvast weten of u geïnteresseerd bent. Verder is de activiteitencommissie druk bezig, in samenwerking met diverse Soesterbergse verenigingen, de onder staande festiviteiten te organiseren in het kader van het 25-jarig jubileum Dorpshuis: Stratenloop; Volleybaltoernooi: Tafeltennistoernooi; Modeshow; 'Back to the Sixties'-avond, met live band; Film over oud Soesterberg; Familie-fietstocht; Kinderkermis. Op 17 mei '94 heeft de Bridgeclub Soesterberg het interne clubkampioen schap 1993-1994 afgesloten. Door de in de drie series behaalde plaatscijfers op te tellen is een totaalstand bepaald. De einduitslag is als volgt. B-lijn: 1. Dijkhuizen- v.d. Gun 41 ptn 2. Ep van Beers 56 ptn 3. De Gier- Kamphuis .57 ptn A-lijn: 1. Lucassen- Plugge 4 ptn 2. Berkhof- Barendregt 8 ptn 3. Barendregt- Kurvers 10 ptn De voor zijn werk in vm Joegoslavië verblijvende hr. Lucassen is in de derde serie uitstekend vervangen door mevr. Konings. De bloemen, cadeaubonnen en bekers werden door voorzitter Van Stein uit gereikt. In de periode 30 mei - 30 augustus '94 wordt elke dinsdagavond de "zomer competitie" gespeeld, waar gastspelers welkom zijn tegen betaling van f 2,50 per persoon. Een goede gelegenheid voor bridgespelers, die na een cursus de stap naar club-bridge nog niet dorsten te zetten om in een gemoedelijke sfeer hun hobby uit te breiden; dan wel voor bridge-spelende vakantiegangers in de regio, die een verloren/verregende dinsdagavond willen vullen. Spelers zonder partner kunnen infor matie inwinnen bij dhr. de De Gier (tel. 51515). Overige info bij mevr. Baren dregt (tel. 51948) en dhr. Plugge (tel. 52969). Plaats: Dienstencentrum "De Drie Ei ken", Dorpsplein, S'berg. Aanmelden aan de zaal, 19.30-19.45 uur. We duiken in de plaatselijk krant van juni 1949, waar de toenmalige redac teur dhr. van der Donk het navolgende schrijft. "Bij sommige inwoners van Soesterberg schijnt een ingekankerde kwaal maar niet uit te roeien te zijn. Wanneer men tenminste zo het dorp doorgaat, ontdekt men immer en altijd langs verschillende wegen en op open terreinen smerige vuilnishopen, alwaar die bewuste inwoners hun huis- of tuin afval neerwerpen. Die vuilwerpplaat- sen vindt men zowel in het dorp zelf als in Ons Belang en de Amersfoortse- straat. Alhoewel het werpen van vuilnis langs de openbare wegen, open terrei nen, bos of heide bij Politieverordening is verboden en strafbaar is gesteld, gaat men toch rustig door met het dorp zo te ontsieren. Jammer is het, dat deze over treders zo moeilijk op heterdaad door de Politie 'gesnapt' kunnen worden. Behalve dat deze vuilnishopen ons dorp een slordig aanzien geven, zijn ze ook een groot gevaar voor de volksgezond heid. Denkt u alleen maar eens aan de ratten, die deze vuilnishopen aantrek ken. Kom, laten alle inwoners van Soes terberg vanaf heden het vaste voorne men maken het dorp niet verder te ont sieren en de gezondheid van hun mede bewoners niet langer in gevaar brengen. Laten alle goedwillende inwoners even tuele overtreders zakelijk, maar met klem, op hun domheid wijzen". Is er een verschil tussen toen en nu? Uit de auto van een 25-jarige Soester- berger werd in de nacht van 20 op 21 mei een luidspreker, een kentekenbe wijs en een zonnebril gestolen. De auto kraker forceerde het slot van de auto, die geparkeerd stond aan de Kerklaan, en nam de spullen mee. Maya heeft geluk gehad. Zij kan dankzij Simavi's Wereld Waterfonds voortaan veilig drinkwater halen. Miljoenen mensen in ontwikkelingslanden hebben niet eens schoon drinkwater. Waar wèl water is, blijkt dat vaak een bron van ziektekiemen. Diarree en tyfus eisen er nog steeds veel slachtoffers. Maya heeft geluk gehad. In India plaatst Simavi's Wereld Waterfonds al voor 1.500,een waterpomp. Tot nu toe heeft Simavi's Wereld Waterfonds al miljoenen mensen aan schoon drinkwater geholpen. Velen wachten echter nog. Steun daarom Simavi's Wereld Waterfonds! Spruitermbsstraat 6, 2012 LK Haarlem Telefoon (023) 31 80 55 Het 3e elftal van de v. v. Hees werd af gelopen dinsdag (17 mei) in de laatste kompetitiewedstrijd kampioen. Tegen stander CSV Vitesse' werd aan de Kooiweg via 4-0 met de rust) met 6-1 verslagen en daarmee werd het kam pioenschap, met één punt voorsprong op 't Gooi, definitief binnengehaald. Op de foto het kampioenselftal met lei der H. Meidam en grensrechter A. Ver- hey. Eemvogels ontving voor de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen Mi nerva uit Nieuwegein. De Soester korfballers gingen goed van start. Aanvoerster Agnes Kraaikamp opende de score met een snelle doorloopbal en na 1-1 was het Astrid Doornekamp, die met een "zwevend' schot 2-1 liet aanteke nen. Door drie afstandsschoten op rij nam Minerva echtereen 2-4-afstand. Na een aantal mislukte schoten bracht Erik v.d. Pol de spanning weer terug, maar het zat de Eemvogels niet mee. Ondanks het harde werken op het zware veld in de stromende regen, konden de Soes- ters het veldoverwicht niet in doelpun ten omzetten. Er werd zelfs een straf- worp gemist en Minerva maakte daar dankbaar gebruik van door de rust stand op 3-6 te bepalen. In de tweede helft werd een vrije bal van Agnes Kraaikamp op Marco Kuil keu- rig afgerond: 4-6. Na een doelpunt van de gasten scoorde Erik v.d. Pol weder om van afstand. Bij 5-9 werd een Eem- vogel-aanval foutief afgebroken en mocht Erik v.d. Pol de strafworp ne men, die hij goéd benutte. Hierna strafte Minerva het lakse verde digen van de Eemvogels af. Binnen ze ven minuten werd het 6-13. Berry Cor- nelisse werd vervangen door junior Ro nald de Koster. Zijn eerste schot was ook meteen raak: 7-13. De Eemvogels waren hun dieptepunt teboven en er werd weer geknokt. Dit resulteerde in een doelpunt van Stanley de Vries, die de eindstand op 8-13 be paalde. Donderdagavond spelen de Eemvogels de inhaalwedstrijd bij Viking en zater dag wordt de laatste kompetitiewed strijd bij Het Bosch gekorfbald. Op zondag 18 juni wordt in Baarn voor de tweede keer een ruiter sportwedstrijd voor recreatierui ters georganiseerd. Dat gebeurt in de polder aan de Geerenweg, bij Eembrugge. De ruiters - jong en oud - kunnen meedoen in drie ru brieken. De wedstrijd is in zekere zin een vervolg op die van vorig jaar september, die echter verregende. Veel mensen bleken het initiatief van Mirjam Kuggeleijn uit Baarn en Esther Stuivenberg uit Soest toe te juichen: er schreven zich ruim 50 deelnemers in, van 7 tot 41 jaar. Ook deze wedstrijd is nadrukkelijk bedoeld voor recreatieruiters (voorwaarde is dat men geen officiële wedstrijden rijdt). Publiek is van harte welkom. Iedereen met een verzorgd paard of po ny kan meedoen in drie rubrieken: rubriek A: Dressuur B1 (inschrijfgeld f 10,-) vanaf 10.30 uur; rubriek B: Best verzorgde paard of pony (inschrijfgeld f 5,-) vanaf 14.00 uur; rubriek C: Springen 50 en 60 cm. (in schrijfgeld f 10,-) vanaf 15.00 uur. Er is voor alle deelnemers een prijs(je) beschikbaar. Voor de inschrijving kan men terecht bij Mirjam Kuggeleijn, Turfstraat 47, 3743 BM Baarn, of telefonisch via tel. (02154) 18294 (Mirjam) en (02155) 13958 (Esther), overdag te bereiken op (02154) 12429. In Baarn is in oktober 1993 het multifunctionele en sfeervolle zwembad De Trits heropend. Een zwembad dat de vele recreanten en doelgroepen die er tot nu toe gebruik van hebben gemaakt tot uiterste tevredenheid heeft ge stemd. De temperatuur van het wedstrijdbad, dat een afmeting heeft van 14x25 meter met een beweegbare bodem, is 28°. Het instructie- en recreatiebad heeft een temperatuur van 30°, terwijl het peuter- bad en de 'Whirlpool' tot 32° worden opgewarmd. Een bonte reeks van voorzieningen, waaronder een 32 m lange glijbaan; jet- streams waterspuitende breedbekdou- ches, een dino en een bubbelbad, staat de bezoeker ter beschikking. Uniek in het Gooi is natuurlijk de Turkse Tuin, drie individuele stoomcabines met o.a. eucalyptus- of mintgeur. Een natte en droge restorette completeren het ge heel, zodat ook aan het inwendige van de recreant is gedacht. Buiten de smaakvolle inrichting ligt de kracht voor de vele bezoekers 100.000) in de zogenaamde "horizon tale programmering". Die zorgt ervoor dat eenieder elke werkdag van 7.00 uur 's ochtends tot 17.30 uur 's middags te recht kan om recreatief te zwemmen, lange banen te trekken of op een andere wijze bezig te zijn. Datzelfde geldt voor de avonduren van 19.30 uur tot 21.30 uur, behoudens de woensdagavond, die gereserveerd is voor dames. Zaterdags en zondags kan men terecht van 10.00 uur tot 16.00 uur. Verenigin gen, groepen en bedrijven kunnen op de zaterdagavond het bad afhuren voor een zeer aantrekkelijk tarief. De nor male entreeprijs is de laagste in de regio, namelijk f 4,50 per persoon. Voor deze prijs kan onafgebroken per dag 10 uur en in het weekend 6 uur gezwom men worden. Het gezinszwemmen staat hoog in het vaandel van de Trits, gezien de vele ouders met kinderen die vooral in het weekend verwelkomd worden. Informatie: Sportcentrum De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, Baarn, tel 02154-18348. Van 13 juni t/in 17 juni zal het Le ger des Heils een huis-aan huis-ak- tie houden in de gemeente Soest. Alle inwoners krijgen in deze pe riode een plastic zak in de brieven bus met het verzoek deze te vullen met overtollige kleding, schoenen, gordijnstoffen etc. Op de plastic zak staat aangegeven wanneer de kleding door het Leger des Heils wordt opgehaald. Het Leger des Heils gebruikt deze goe deren voor verschillende doeleinden. Een aanzienlijke hoeveelheid kleding, schoenen, dekens enz. gaat naar voor malige Oostblok- en Derde Wereldlan den. In ons eigen land worden veel mensen via sociale diensten en/of an dere officiële instellingen gratis door het Leger des Heils geholpen met kle ding en/of meubilair. Tevens beschikt het Leger des Heils over een noodvoor raad om direkt in te kunnen springen bij noodgevallen en calamiteiten. Een gedeelte van de kleding wordt bin nen het eigen bedrijf gesorteerd en sa men met het binnengekomen meubilair aangeboden in de kringloopwinkels, waar het tegen zeer lage prijzen wordt verkocht. De overige kleding wordt verkocht aan geselecteerde sorteerbe- drijven, waar het wordt verwerkt en uit gezocht voor hergebruik, Het daarna nog overblijvende textiel-afval gaat naar recyclingbedrijven als grondstof voor bijv. de papierindustrie. De opbrengsten gebruikt het Leger des Heils om niet-gesubsidiëerde projekten financieel te ondersteunen. Wilt u het Leger des Heils blijven steunen in al haar activiteiten, geef dan overtollige kleding etc. mee aan de ophaaldienst, onder het motto: 'Mensen helpen men- Molenstraat 11 Tel. 02155 - 2 20 54 BOUWBEDRIJF Koningsweg 26 Tel. 02155 - 9 53 00 Braamweg 49 Tel. 02155 - 2 16 66 Van Weedestraat 227 Tel. 02155 - 1 41 52 PANNEKOEKENBOERDERIJ Lange Brinkweg 26 Tel. 02155 - 1 65 27 BEHEERMAATSCHAPPIJ St. Theresiastraat 4 Tel. 02155 - 2 16 30 GLASSERVICE Nieuwegracht 1A Tel. 02155 - 1 60 55 KONSTRUKTIEBURO Nieuweweg 91A Tel. 02155 - 1 04 44 APPARATENBOUW Dorresteinweg 65 Tel. 02155 - 2 03 64 Lange Brinkweg 65 Tel. 02155 - 1 26 10 Industrieweg 30 Tel. 02155 - 1 28 90 ADM.- EN ASSURANTIEKANTOOR Bosstraat 12 Tel. 02155 - 1 32 60 Koningsweg 14A Tel. 02155 - 1 43 02 BOUWMAATSCHAPPIJ Schoutenkampweg 35 Tel. 02155 - 1 35 52

Soester Courant | 1994 | | pagina 14