iV n Helicopterbemanning valt in de prijzen 36*a a» jP% mi Fietsers Ypma en Bunskoek zijn terug Morgen grote informatieavond in Dorpshuis over Oranjefeest 1995 nformatieavond oningen WBY over keukens in St. Joseph Historie van 32nd Royal Fighter Squadron op CD-ROM vastgelegd 'Piet Mondriaan is nu 50 jaar dood en dat vieren wij...' WOENSDAG 25 MEI 1994 De Heybergh bijna Vol geboekt Koffie/themamorgen PCOB-Soesterberg Sterrenberg heet u welkom Rommelmarkt op 4 juni in Dorpshuis Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening Jlurgerlijk^tamji Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Aktiviteiten- registratie Sulo gestolen Amnesty schrijft voor gevangenen Feestelijk slot van het seizoen Na 1275 kilometer en 12 dagen fietsen Meer berichten over Soesterberg op de sportpagina Agenda OESTERBERGSE«£OURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, /el. (02155) 21841 Van dinsdag 10 mei tot dinsdag 16 mei werd ten zuiden van Londen (Engeland) een Internationale He li-Meet gehouden. Naast Enge land, Zweden, Denemarken, Bel gië, Canada, Zwitserland, Nieuw Zeeland en Frankrijk werd ook deelgenomen door een team van het Soesterbergse 298 heli-squa dron, bestaande uit de le luitenant Hans van Lier, de 2e luitenant Cees van Vark en de sergeant le kl Eric Wijnsouw. jNaar aanleiding van een artikel in deze krant, inhoudende dat er nog negen ap partementen leeg stonden, kwamen tot op heden vijf aanvragen binnen. Eén "aarvan ging niet door, aangezien be- jrokkene te ernstig ziek was om voor pname in aanmerking te komen. Er taan nu nog vijf appartementen leeg. eze week begroet de leiding van De eybergh het eerste echtpaar. Daar- oor is een tussenmuur tussen twee ap- artementen verwijderd en wordt één uiskamer gebruikt als slaapkamer, "ie meent in aanmerking te komen oor de Heybergh, moet dit persoonlijk Aanvragen bij de Indicatiecommissie, onnehof 10, 3811 MD Amersfoort, Rel. 033-618841. Elk landenteam kreeg nagenoeg dezelf de opdrachten, bestaande uit diverse oefeningen zowel te land als in de lucht. Eén opdracht bestond uit navigatie-, observatie- en herkenningsopdrachten. Daarin waren de Soesterbergers alle deelnemende landen de baas en ze ver dienden daarmee een beker. Op het land werden ze blootgesteld aan survival-oefeningen, waarvoor het team redelijk had getraind. Echter ble ken de opdrachten gebaseerd te zijn op de bekende Britse humor. Een bord met water moest zonder morsen ver voerd worden. Een schietoefening moest verricht worden met aldaar ver strekte wapens en dat bleek een pijl en boog te zijn. Het begrip herkenning was uiteraard gericht op Warschaupact- vliegtuigen. Maar aangezien dit pact niet meer bestaat, bestond de herken- De heli van het 298 squadron en de prijswinnende bemanning. ning uit het identificeren van vooral ou de automerken. De nadruk lag echter op de vliegoefe- ningen zowel solo als in samenwerking. Ook in het fotografisch vastleggen van opdrachten bleek het 298 team de sterkste te zijn. Men vloog in een wit ge verfde heli voorzien van ettelijke rode olifantjes. De heli werd destijds ingezet voor VN-taken in Cambodja en elke olifant betekende vijf vluchten, waarover Van Lier en Wijnsouw mee kunnen spreken. Om die reden stond deze heli in Enge land dan ook in het centrum van de be langstelling. Het team kreeg bij terug keer op de Vliegbasis Soesterberg een hartelijk welkom van hun commandant en collega's. Het Oranje Comité Soesterberg houdt op donderdag 26 mei om 20.00 uur een grote informatie avond in het Dorpshuis te Soester berg. Nog maar net bekomen van de geslaagde dagen in 1994, richt zij zich nu al op het jaar 1995. Nog deze zomer zullen in de wo- ingen van Woningbouwvereni- ing St. Joseph in Soesterberg de keukens worden vervangen dooi ieuwe. De eengezinswoningen 'aar dit in 1994 zal worden gerea- iseerd liggen aan de Fokkerstraat, ^en. Winkelmanstraat, van Maar- nplein en Kampweg. iet alle woningen in genoemde straten uilen in 1994 worden afgewerkt, een eel zal in 1.995 aan de beurt komen, eze vervanging is het resultaat van in- ensief overleg van de bewonerscom- issie Soesterberg met het bestuur van e woningbouwvereniging. Om de be- oners in de gelegenheid te stellen zich olledig te informeren omtrent de ver- anging wordt op 7 juni van 19.00 tot 1.00 uur in het Dorpshuis een inloop- javond gehouden. ;De vervanging van de keukens voorziet in een zgn. standaardkeuken. Uitbrei ding met bijvoorbeeld meerdere keu kenkastjes of afwijkende aanrechtleng- te is mogelijk. Tevens krijgen de bewo ners de keuze uit een drietal kleuren die met de te vervangen wandtegels kun nen worden gecombineerd. De WBV heeft de bewonerscommissie toegezegd dat huurders die inmiddels een eigen keuken hebben geplaatst, deze bij beëindiging van de huurperiode mogen meenemen danwel kunnen overdoen aan de nieuwe huurder, mits deze keu ken voldoet aan onder andere stan daard-maten en in een goede staat is. Is dit niet het geval dan zal de WBV, zon der kosten voor de .vertrékkende bewo ner, alsnog een standaard-keuken plaatsen. Tijdens deze werkzaamheden zal te vens het toilet op de benedenverdieping geheel worden gerenoveerd en zullen de dakraampjes worden vervangen. In de toiletten zullen naast het tegelwerk, vloertegels, het opnieuw witten van de wanden ook het wastafeltje worden vervangen. Eén van de bronnen van er gerlijke geluidsoverlast, de metalen pa- pierrolhouder, wordt vervangen door een kunststof exemplaar. Tijdens het laatste overleg over dit pro ject is afgesproken dat de werkzaamhe den niet voor half augustus zullen aan vangen. De bewonerscommissie Soes terberg roept ook de huurders van wo ningen die dit jaar niet aan de beurt zijn op vooral naar de inloopavond te ko men. Alle huurders zullen daarnaast in dividueel door de WBV worden geïn formeerd. De bewonerscommissie is te vreden met het onderhandelingsresul taat en verwacht bij de verdere uitvoe ring geen problemen. Sinds maandag 16 mei j.l. kan men de hele 40-jarige geschiedenis van het zo roemruchtige Amerikaanse 32nd Squadron op CD-Rom bekij ken. Dit unieke feit is te danken aan de twee Amersfoortse broers Frank en Marcel Snijders. Toen de eerste berichten werden ont vangen over het vertrek van de Ameri kanen uit Soesterberg, zijn zij begonnen met het vastleggen van gegevens zoals foto's, krantenknipsels, enz. Nadat ze bekend maakten geïnteresseerd te zijn in al deze gegevens, kregen ze een enor me informatiehausse over zich heen. Al die gegevens hebben ze vastgelegd op een CD-ROM en het eerste exemplaar werd op maandag 16 mei in het Mil. Luchtvaart Museum overhandigd aan de commandant van het 32nd squa dron, colonel Hodgkins. Via een com puter kon hij de grote inhoud van deze CD zien. Na een ogenblik ging zijn rechterhand voorzichtig naar zijn kin en stamelde hij 'dit is haast onmogelijk'. Heel duidelijk kwam naar voren dat in Soesterberg vaak de primeur van het nieuwste Amerikaanse luchtmachtma teriaal werd gebruikt. Niet alleen kan men deze nieuwste uitvindingen zien, maar ook een duidelijke omschrijving van hun taak in de bewaking van Cen- traal-West-Europa. Centraal daarin staat het jaar 1974, toen ZKH Prins Bernhard de Wolfhounds een vaandel uitreikte vanwege hun bijdrage aan de luchtverdediging van ook Nederland. 'Wij zijn onder de indruk gekomen van het technisch kunnen van dit squadron en de zeer goede naam die zij alom had den', aldus Frank Snijders. De CD laat verder alle soorten en maten vliegtui gen zien die boven het Soesterbergse hebben gevlogen, te beginnen met de Super Sabres en via de Delta Daggers naar de paradepaardjes: de F-15 Eagle. De gebroeders Snijders hebben met de ze CD-ROM de geschiedenis van het vermaarde 32nd squadron niet alleen vastgelegd, maar ook de eer gegeven die zij verdient. Volgens het bestuur is dat ook nodig, gezien de omvangrijke zaken die dat jaar op haar afkomen. In'1995 is het na melijk 50 jaar geleden dat Nederland werd bevrijd en dat jubeljaar krijgt na tionaal bijzondere aandacht. De krijgs macht centraliseert dit feestelijk geden ken in- en om de vliegbasis Soesterberg in een periode van ongeveer 14 dagen. Dat betekent dat de Soesterbergse dre ven door vele Nederlanders worden be zocht. In dat kader wil het Oranje Co mité Soesterberg in nauw overleg met Defensie haar programma voor dat jaar vaststellen. De start zal plaats vinden op zaterdag 29 april 1995 met Koninginnedag, want als Koninginnedag (30 april) op een zondag valt, wordt dit één dag eer der gehouden. Van maandag 1 mei tot en met zaterdag 6 mei 1995 wordt de feestweek gehouden. Het Oranje Co mité Soesterberg wil daarin alle vereni gingen, bedrijven en instanties betrek ken die in die feestweek willen partici peren. A.s. donderdag wordt een eerste inventarisatie gehouden van mogelijk heden en is het dus zaak daarbij aanwe zig te zijn. Ook wil het comité die week aangrijpen om de nieuwe inwoners van Apollo en Mercury een feestelijk wel kom te heten. "Om die reden beginnen we nu al met de voorbereidingen", aldus Wim Koe- voets, voorzitter van het Oranje Comi té, die deze krachtsinspanning met een (oranje)zonnig gezicht tegemoet gaat. Donderdag 26 mei houdt de PCOB haar laatste koffie/themamorgen van dit seizoen. De bekende heer Bijl uit Zeist zal deze morgen ingaan op de ver talingen van de Bijbel. Ook belangstel lenden zijn vanaf 09.45 uur van harte welkom in het Dienstencentrum van De Drie Eiken. Vanavond is het Lichtpunt in Sterren- berg het centrum van een relatiecon cert, gegeven door PROmotions, de politie- big band uit Amersfoort. De toegang is alleen op vertoon van kaar ten die men gratis bij de receptie kon verkrijgen. Vanaf 19.00 uur wordt men opgevangen met een kopje koffie, ter wijl het anderhalf uur durend non-stop concert om 20.00 uur begint. Stichting Jeugdwerk Soesterberg tel. 02155-19546 03463-53411 Op zaterdag 4 juni organiseert de Stich ting Jeugdwerk Soesterberg weer haar jaarlijkse rommelmarkt om en in het Dorpshuis aan het Dorpsplein. De ver koop start om 10.00 uur en zal duren tot 14.00 uur. Er zal voor iedereen wat te vinden zijn. Zondag 29 mei ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.00 kinderkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 zie geref. kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 51517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschap pelijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (ge ref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden; tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. GEBOREN Geen. GEHUWD Erik van Beek en Ingrid Martens, Kampweg 16. OYERLEDEN Geen. Opgaven: Van Maarenplein 1. Om twee of meer aktiviteiten op dezelf de dag te voorkomen, werd destijds de oproep gedaan dit te melden bij het ad ministratieadres van deze krant: van Maarenplein 1. Het is voor elke vereni ging of instantie vervelend indien men na veel voorbereidingen voor een be paald evenement, geconfronteerd wordt met het feit dat er óp dezelfde dag en tijd nog een aktiviteit wordt gehou den. Derhalve andermaal de oproep de geplande aktiviteiten aan eerder ge noemd adres te berichten. Ook kan men daar informatie ontvangen of een bepaalde dag of datum nog vrij is. Berwoners van het Dorpslein in Soes terberg ontdekten vorige week dat hun Sulo-container verdwenen was. Ze hadden hem veertien dagen eerder bui ten gezet in de verwachting dat de buren hem weer binnen zouden halen, maar dat was niet gebeurd. Sindsdien is de container spoorloos. Vrijdag 27 mei is men om 13.30 uur in het Dorpshuis welkom om onder lei ding van de schrijfgroep van Amnesty International te schrijven voor gevan genen. Deze keer gaan de brieven naar Iran, Zaïre en Oezbekistan. Vrijdagmiddag 27 mei wordt in samen werking met de Beheercommissie, de A.N.B.O. en de P.C.O.B. een feestelij ke afsluiting van het seizoen gehouden in het Dienstencentrum van De Drie Eiken, aanvang 14.00 uur. Het wordt een folkloristische middag, verzorgd door enkele dames uit Bunschoten/ Spakenburg in klederdracht. Zij vertel len op hun wijze over deze kleding en de daaraan verbonden tradities. In de pau ze wordt koffie of thee aangeboden en - hoe kan het ook anders met mensen uit Bunschoten/Spakenburg - is er ook ge legenheid om (tegen betaling) een visje te eten. Alle ouderen van Soesterberg zijn van harte welkom. Om precies zes uur fietsten Pastor Jules Ypma en dhr. Wico Buns koek het terrein van het Kontakt der Kontinenten op. Een kleine groep familie en belangstellenden begroetten hen beiden met ap plaus, terwijl Luisa vrolijke mu ziek over hen allen liet klinken. Opvallend fit stapten ze van de fietsen die hen vanaf Oostenrijk hadden ver voerd. Ze moesten heel wat handen schudden en familie begroeten en als een soort helden lieten ze dat alles maar over hen heen komen. Vermoeid? Nee, niet vermoeid, maar na twaalf dagen is het wel mooi geweest, vonden de beide pedaalridders. Boven de ingang van het KdK hing een spandoek waarop de prestatie van de tiende keer samen fietsen werd weerge geven. Met grote bossen bloemen be klommen ze de trappen van het ge bouw. 'En nu eerst een pilsje, want ik heb dorst', reageerde Ypma na al die drukte. Achter in de tuin stonden de barbecuebakken klaar om hun een feestelijk welkom aan te bieden. Op dat moment maakte een fikse regenbui een eind aan dit voornemen. Onmiddellijk stond daar de directeur van het KdK, Wico Bunskoek en met enkele woorden had hij het weer geregeld; de barbecue- bakken onder het fietsendak en alle mensen in een daarbij gelegen ruimte. Het werd een fijne avond waar allen aan hun lippen hingen om het twaalfdaagse verslag aan te horen. Ypma kon er nog niet over uit wat een fax allemaal kon: 'Zit ik daar in Zuid Duitsland en komt Wico even later met een fax waarop wij beiden staan en het verslag uit de krant. Grapjes werden gemaakt over Buns koek die voorop reed en dus 'voorgan ger' was en pastor Ypma daar achteraan als 'volgeling'. Ypma: 'Maar de rollen zijn met ingang van nu weer omge draaid'. Hoe waren de fietsen, vroeg iemand. Beiden zijn vol lof over hun ijzeren paarden, vooral de 24 versnellingen zorgden dat ze bij de steilste berg kon den doorrijden. Bunskoek moest twee keer een lekke band meemaken, terwijl Ypma door een val een kabel brak. Ypma gevallen - daar wil men meer van weten. Heeft hij zich soms bezeerd? Ypma wuift al die opmerkingen weg. 'Ik viel van een talud ongeveer één me ter naar beneden. Direct stopten auto's Lk3LHL"ri 1 KH Ov^JLJUl» S(J()R Dl Hl, \l II* Dl 1 II. I N VMf'o II l.l D\1 |s Mi i NU Si&iQw*i om mij te helpen. Een kabel van mijn computer was gebroken en dat was erg. Een paar ontvellingen aan armen en be nen, die genezen vanzelf, maar die ka bel niet en dat is erger', reageerde de pastor. Even later kwam weer de fax naar voren als dat stuk wonder in de ogen van Ypma. Wico Bunskoek heeft daar een andere lezing over. Voor een reisverslag naar de krant moest hij iets op papier zetten. Hij kreeg geen toe- De hal van de Carolusschool stond op woensdag 18 mei bol van Pieter Cornelis Mondriaan, van beroep kunstschilder, geboren op 7 maart 1872 en overleden op 1 februari 1944 in Amersfoort. Een schilder die via diverse schilderstij len zijn liefde vond in een samenspel van verticale- en horizontale lijnen en door in een zeker statisch ritme de vak ken te verdelen in zuivere kleuren. Breng dat eens over op kinderen van 6 tot 12 jaar. Directeur Poort van de Carolusschool: 'Ongeveer drie weken geleden zijn we hiermee begonnen. We hebben het in klassegesprekken verteld en door mid del van een leskist zichtbaar gemaakt. In het begin waren de kinderen kritisch, maar daarna gingen ze het zien en met dit resultaat'. En dat mocht gezien wor den, wat ook veel ouders en belangstel lenden deden. De rechthoekige lijnen zag men overal, zelfs op de speciale Mondriaankleding van leerlingen en ook leerkrachten. Opvallend was de speelsheid die in dit lijnenspel was ge bracht. Zo had groep acht dit opgevuld met diverse soorten gereedschap, zoals hamers, tangen, zagen enz. Groep 3 had een kledingontwerp in Mondriaan- se kleuren ontwikkeld, terwijl groep 6 het meer zocht in rust, chaos, orde en eenvoud. De kinderen was gevraagd zich in een brief aan Mondriaan te uiten. 'Ik vind uw schilderijen mooi maar waarom heeft u nooit gedagt aan bijvoorbeeld een poes, een hond, een mooi paart in de wei? Wat jammer dat u er nu niet meer bept om dat te vragen', aldus Ma ria en Theresa. Mireille leverde dit in: 'Ik zou u wel eens willen zien maar dat kan ik wel vergeten.' Marlies: 'Waarom heeft u alleen rechte lijnen gemaakt en waarom alleen die primaire kleuren? Maar ik vind ze toch mooi'. Mariëlle spant de kroon met: 'Piet Mondriaan is nu 50 jaar dood en dat vieren wij'. Tus sen het bekijken van de vele Mon- driaans en videobeelden was er ook een optreden van een Mondriaanse mode show. Onder moderne muziek werd die door vier meisjes en een dappere jon gen uitgevoerd in Mondriaan-stijl: strak, recht, met veel ruimte voor vrij heid. Het zijn Sietske v.d. Beek, Sabrina Helsloot, Sabine Werkhoven, Lyanne Simon en Ömer Witteveen die dit on danks de zoveelste keer steeds enthou siast uitvoeren. Ze hebben adem ge noeg om hun visie op Mondriaan ook in woord te geven. De kleuren en vaste lij nen geven Ömar een stuk rust. Lyanne zegt het heel duidelijk: 'Mondriaan stelt je niet voor een feit maar geeft je de ruimte om te denken wat jij vindt en dat is een stuk bevrijding'. Sabine vult het aan met: 'Binnen de lijnen kun je je be wegen, watje in een schilderij niet kunt doen.' Sabrina is eerlijk: 'Soms snap ik helemaal niet wat het is, maar dat hoeft toch ook niet, als het maar mooi is.' Op de vraag welk schilderij ze van Mon driaan het mooist vinden, stormt Siets ke weg, gevolgd door de andere vier. Vol trots tonen ze 'Bos bij Oele'. 'Kijk', zegt Sietske, 'daarin kun je jezelf vin den. Het verplicht je tot niets. Kijk eens naar dat geel, de kleur van het leven.' En starend staan ze allen voor de zo veelste keer naar inderdaad een prach tig stuk werk van Mondriaan te kijken. Door de luidspreker klinkt de roep voor de modeshow en weg zijn ze naar het podium om hun kunnen in Mondriaan kleding en stijl te laten zien. Het blijft een kunst om Mondriaan bij het kind te brengen, de Carolusschool is daarin ze ker geslaagd. Feestelijk welkom voor Pastor Ypma en Wico Bunskoek. stemming om een aldaar staande schrijfmachine te gebruiken, dus dan maar met de hand geschreven, iets wat hem helemaal niet ligt. Toen op de fax naar Nederland en de vraag wat de kos ten waren. Bunskoek: "Zegt me die ke rel: 19 mark. Ik zeg 19 mark voor drie minuten? Ja, zegt hij, ik zit hier ook niet voor niets en die tijd is in uurloon onge veer 19 mark'. Bunskoek kon zich er nog over opwinden. Even later vertelde Bunskoek dat zij in een klein Duits plaatsje tot de ontdekking kwamen dat hun financiën enigszins aangevuld moesten worden. Bunskoek: 'Hoe maak ik aan een bank in Soest duidelijk dat ene Bunskoek wat geld nodig heeft en ergens in een heel klein plaatsje in Duitsland staat? Ik bel de bank en zeg, ik ben Bunskoek en ik heb wat geld no dig.... zegt dat meisje van de bank, oh, u bent meneer Bunskoek van die fiets tocht die in de krant stond. En binnen enkele minuten had ik mijn geld.' De regen was die avond geen spelbre ker meer, het werd een fijn weerzien met Soesterberg. 'En het volgend jaar gaan we naar de Mediterrannee' zei Ypma lachend. Dan is hij al 68 jaar. Woensdag 25 mei 14.00 Ballet, Dorpshuis 19.30 Sjoelen, Drie Eiken 20.00 Funky Robics, Dorpshuis 20.00 Relatieconcert Sterrenberg Donderdag 26 mei 09.30 damestennis, Sportpark 09.45 PCOB-ochtend, Drie Eiken 20.00 Oranje Comité, Dorpshuis Vrijdag 27 mei 13.30 Schrijfmiddag Amnesty, Dorps huis 14.00 ANBO/PCOB, Drie Eiken 19.30 Receptie KVO, Sportpark Zaterdag 28 mei 08.30 Distr. tennis. Sportpark 13.30 Open Huis KVO, Sportpark Zondag 29 mei 10.00 KNLTB tennis,Sportpark 10.30 Eerste Communie, Caroluskerk Maandag 30 mei 12.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Start Avondvierdaagse, Dorpsplein 19.30 Harmonie Odeon 19.30 Klaverjassen, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis Dinsdag 31 mei 13.00 Piep noch Stok, Carolushuis 18.00 Majorettes, Odeon 19.45 Grabbelavond LTV Sportpark 20.00 Bridge, Drie Eiken Avondvierdaagse Dorpsplein Woensdag 1 juni 19.30 Drumband, Odeon 20.00 Funky Robics, Dorpshuis Avondvierdaagse, Dorpsplein Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 9