.Jiaalmode^Arte enthousiaste full-time medewerker m/v co c 1995- Proficiat Willem, voor 25 jaar vakmanschap en persoonlijke service. magazijnmedewerkers lBsi ben becker TROUWEN IS VAN ELKAAR HOUDEN I 'tMH Uw persoonlijk adviseur in zwart-wit en kleur Raad tornt ni leerlingenver vraagt VX C 0) 0) 3 0) CO Meeste adviesc behalve 'emanc scliocimikcr WOENSDAG 1 JUN11994 SOESTER COURANT PAGINA 2 Koninginnelaan 22a, Soest Tel 02155-20546 of 31140 ELFERINK BOKDAM DE VISSER Notarissen, TYPISTE/ ADA/l. MEDEWERKSTER een administratieve medewerkster Stucadoors- en afwerkings- bedrijf PERSONEEL GEVRAAGD HL officieel Philips dealer alles bij elkaar Loek van Walsem Bruidsfotografie 02155-18071 Willem van Oosten jubileert. Vijfentwintig jaar is het al zijn lust en leven: de fotografie. Op zijn twaalfde jaar hielp hij al bij het afdrukken van zwart-wit foto's in de zaak van zijn vader. Jong geleerd, oud gedaan. Willem van Oosten was ook een van de eerste fotografen die het ontwikkelen en afdrukken van kleurenfilms in eigen beheer deed. Maar Willem van Oosten is dan ook fotograaf in hart en nieren! En dat is nu net wat de winkels van Willem van Oosten voor zijn (vaste) klanten zo bijzonder maakt: honderd procent vakmanschap! "Li\lre ND£* 'N "WfNtttsr. i 4x5 cm 7x10 cm 9x13 cm 10x15 cm 15x21 cm 20x30 cm 28 x 35 cm 30 x 45 cm Jillem Van Oosten 10 DOORSLAGGEVENDE REDENEN OM UW FOTO'S BIJ WILLEM VAN OOSTEN TE BRENGEN één-uur service in eigen beheer ook uw nabe- stellingen supersnel klaar! garantie voor kwaliteit deskundig en persoonlijk advies u haalt méér uit uw foto's altijd "stond-by" voor het bedrijfsleven vergrotingen terwijl u WOENSDAG 1 JUNI 1994 Amendement BAM Sportraad krijgt nog t Inbraak slachthuis aan Lange Brinkweg SCHOEMAKER technische dienst Van Weedestraat 2 te Soest, tel. 02155-12315, zoeken op korte termijn een full-time (Leeftijd ca. 20 jaar) Ervaring met tekstverwerking (WP 5.1) is een vereiste. Uw schriftelijke reactie kunt u zenden aan ons adres: POSTBUS 3011 - 3760 DA SOEST BUREAU TIMMER EDUCATIEVE COMMUNICATIE Bureau Timmer is een bureau op het gebied van educatieve commu nicatie. Opdrachtge vers zijn o.a. Veilig Ver keer Nederland, Stich ting Milieu Educatie, de NOVEM, Van den Bergh Foods, landelijke sport- en recreatie orga nisaties en een groot aantal (inter)nationale commerciële bedrijven. Wegens de toenemende vraag naar onze produkten en diensten is er op ons kantoor aan de Kerkstraat 85 in Soest plaats voor een nieuwe full-time medewerk ster. Gevraagd: (leeftijd ongeveer 20 jaar) Functie-eisen: Opleiding op Havo-niveau. Rijbewijs (B) Goede spreekvaardigheid Niet roken tijdens kantoortijden Gevoel voor representatie en organisatie Op korte termijn beschikbaar Takenpakket: Onze nieuwe medewerkster moet het leuk vinden om op ons kantoor werkzaam te zijn op het gebied van zowel alle voorkomende licht administratieve werk zaamheden, als het bedienen van de telefoon en fax en het 'opvangen' van onze klanten. Daarnaast vormt de aandacht voor een goed draaiend kantoor een belangrijk aspect... Een duizendpoot, die o.a. bloemen en planten verzorgt, koffie zet, boodschap pen doet (rijbewijs), inkomende en uitgaande post verzorgt en oog heeft voor overige voorkomende werkzaamheden. Solliciteren: Wij hebben geen tijd voor een 'ingewikkelde' schrif telijke procedure. Daarom nodigen wij serieuze kan didaten uit om ons te bellen. Aansluitend aan een eer ste telefonische kennismaking zullen wij dan begin volgende week enkele sollicitanten uitnodigen voor een nader persoonlijke kennismaking. Belangstelling? Bel dan deze week met Marianne Timmer. Zij be antwoordt vragen en geeft desgewenst aanvullen de informatie. woensdagavond 1 juni van 19.30 uur tot 21.30 uur (tel. 20299) donderdagmorgen 2 juni van 09.15 uur tot 11.15 uur (tel. 22271) vrijdagmorgen 3 juni van 09.15 tot 11.15 uur (tel. 22271) zaterdag 4 juni van 10.00 uur tof 12.00 uur (fel. 20299) Uw specialist in stucwerk en wandafwerking Bel voor een vrijblijvende offerte Tel. 02155- 18267 Fax 02155-26625 Van Straelenlaan 7 3762 CS Soest .v V Internationaal transportbedrijf b. v. zoekt enkele voor het sorteren en orderpicken van diverse goederen in haar distributiecentrum te Nieuwegein. Onze voorkeur gaat uit naar magazijnmedewerkers met aantoonbare werker varing in een soortgelijke functie. De werkzaamheden zullen in ploegendiensten verzorgd moeten worden. Na voltooiing van onze nieuwbouw zullen de werkzaamheden in Soest plaatsvinden. Wij bieden li een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's en goede salariëring volgens CAO. Uw schriftelijke reaktie zien wij graag binnen 2 weken tegemoet op ons adres: Postbus 247, 3762 AE Soest. I Rademaksrstraat 28 G Soesterberg Tel. 03463-51850 (ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie van audio-, video- en huishoudelijke apparatuur. Geopend vanaf 10.00 uur. Maandag de gehele dag en woensdagmiddag gesloten. WONINGINRICHTING voor al uw lapijl en vinyl (gratis gelegd Zandvoorfweg 63 - Baarn Telefoon 21900 De gehele dag deze luxe groene JAGUAR tot uw, beschikking incl. chauffeur, champagne en blóemenarrangement. Complete bruidsreportage vanaf het begin t/m het einde van de receptie (minimaal 80 foto's) Foto album naar wens gemaakt Receptie-album naar wens Luxe exclusieve beschermkoffer tl>' de gezelligste in midden nederland Willem Volerie Uw brood haalt u bij de bakker, pleis ters bij de drogist en uw filmpje brengt u toch zeker naar Willem van Oosten..? Willem van Oosten is geen "doorgeefluik". Ontwikkelen en afdrukken vindt uitsluitend plaats in eigen huis. Uiteraard houdt hij daarbij alle noviteiten nauwlettend in de galen en als iets in het belang von zijn klonten is, gebruikt hij het. Voor de rest vertrouwt hij op een oeroud Nederlands principe: dienstverlening in de meest ruime zin van het woord. Dot betekent dot u als klant allereerst omringd wordt met servite, advies en aandocht... Bij Willem van Oosten komt 0 op de eerste plaats De filinolhouders von Willem van Oosten zijn dan ook in de eer ste ploats pure vakmensen. Gostvrouwen en gastheren, die u per soonlijk van advies dienen en die u bepaalde werkjes graag uit han den nemen. Een voorbeeld: wilt u uw foto zélf vergroten vin het hypermoderne vergrotingsapparoat? Prima. Moar loot u het toch lie ver oan ons over, dan doen wij dat met olie plezier voor u... Wont u bent de klant en wij verlenen service. Willem van Oosten in de van Weedestraat 1 mei. Een nieuwe lente en een nieuw gezicht bij Willem von Oosten in de van Weedestraat: Louise Heuwekemeyer. Ze heeft een gedegen praktijkervaring in het afwerken von kleurenfoto's. U kunt bij Louise terecht met ol uw vra gen op fototechnisch gebied. Ook over camera's kon zij u van de hoed en de rand vertellen. U goot dan, noost uw ontwikkelde en afgedruklé foto's, met een goed advies en hopelijk met een voldaan gevoel naar huis. ...de Sóesterbergsestraat 57 Bij Willem van Oosten op de Sóesterbergsestraat zwaait Klaas Blaouw de scepter. Hij is inmiddels een vertrouwd gezicht in Soest. Qua kennis loopt hij volledig in de voetsporen von, hoe kan het ook anders, zijn Mentor Willem van Oosten. Ook hij deelt zijn kennis en ervaringen op fotografisch gebied graag met u. Dat kon technisch zijn, of op het gebied van compositie en vormgeving. Als hij hel niet weet, zoekt hij het voor u uit. Willem van Oosten haalt méér uit uw foto's, ook als het binnen een uur klaar moet zijn... Zoals gezegd hanteren wij bij Willem van Oosten de nieuwste technieken, zodat het meest ongeduldige lid van de familie al een uur later de prentjes kan bewonderen. Maar dat wil niet zeggen dat wij het "edele ambacht" uit de weg gaan. In tegendeel! Zo maakt Willem van Oosten van uw "antieke" prentjes op verzoek een nieuw negatief en een vakkundige afdruk. Deelvergrotingen zijn al even min een probleem; en ook als u von bepaalde kleurnegatieven een scherpe zwort-wil afdruk wilt hebben, verzorgen wij dat voor u. Ook nabestellen kan in principe in één uur Bij van Oosten hoeft u geen week of longer te wach ten op uw nabestellingen. In principe, afhankelijk van het aantal nabestellingen, kan hel ook binnen een uur. Twijfelt u of een negatief scherp of mooi genoeg is, vraag het ons, wij helpen u graag bij hel beoordelen. Alles onder één dak. Overzichtelijk, makkelijk en vooral veilig U zult het met ons eens zijn dat als alles "binnenshuis" gebeurt het risico van zoekraken erg klein is. Een stukje extra vertrouwen en veiligheid geeft het in ieder geval wel. En dal is toch het minste wat uw fotograaf u kan bieden... Kwaliteit en vakmanschap hebben namen groot gemaakt... Willem von Oosten werkt alleen met eersteklas materiaal. Al dal materiaal komt bij KODAK vandaan. Een naam die over de hele wereld bekend is en garantie biedt voor kwaliteit. En dat sluit dus naadloos oan op de kwaliteitseisen die Willem van Oosten stelt ten aanzien von uw wensen. Uw mooiste foto's maken we samen... Misschien geeft het u een extra plezierig gevoel dat als u uw filmpje in uw toestel draait, Willem van Oosten erachter staal. Gewoon omdol u uw herinnering niet door ieders honden wilt loten goon. Dol vertrouwde gevoel geeft u een ongekende vrijheid bij de opnamen die u wilt maken. Later bij de afdrukken nemen we graag even de tijd, ols u dot wilt, 'om met u van gedochten te wisselen over hijvoorbeeld compositie, belichtingstijden en detailvergrotingen. Eenmaal tevreden heeft u óók nog de keuze uit een grote kollektie magnifieke fotolijsten... Service bij Willem van Oosten reikt verder Fotokopiëren is niet meer weg te denken in onze samenleving. En omdol Willem van Oosten vindt dat het indirekt ook met fotogra fie heeft te maken, bieden wij u ook deze kopieer-service; 't is maar dat u het weet. ...en in Hoogland. Ook in Hoogland heeft Willem van Oosten een filiaal. Uw gostdame, Irene van Soest, is ook allang geen onbekende meer. Dus dot zij von haar vak houdt en dat u altijd bij haar terecht kunt met uw vra gen, daar hoeven we het niet meer over te hebben... En laten we eerlijk zijn: fotogra fie is toch een fascinerende hobby? Het is al heerlijk om er gewoon over te praten; en dat kun je bij de filialen van Willem van Oosten! Let op de van Willem van Oosten Binnenkort stort Willem van Oosten, vanwege zijn vijf entwintig jarig jubileum, vijfentwintig zaterdag-ochten den lang de "HAPPY HOURS", dat levert u puur voor deel op! Houdt uw krant in de gaten! m in hi "irwin lijke Zegt u het maar, wij printen op elk gewenst formaat Willem van Oosten, ook altijd "stand-by" voor het bedrijfsleven Bent u ondernemer? Dan is hét prettig te weten dat Willem van Oosten beschikt over speciale foto-appara- tuur en een kleine studioruimte. Daar kunnen snelle "table-top" opnamen gemaakt worden van wille keurige produkten, geschikt voor een presentatie, een show of om aan vertegenwoordigers mee te geven. Wel even een afspraak maken, dan hoort u meteen hoelong bet duurt. Ontwikkelen en afdrukken duurt natuurlijk ook hier slechts een uurtje.. QE wacht meerdere films inééns geen probleem we nemen de tijd voor u ...én natuurlijk de "HAPPY HOURS"! Van Weedeslraal 147 - Soest lel. 02 1 55 25942 Soeslerbergseslraal 57- Soest Zuid tel. 02155-13109 Hamseweg 21/4-Hoogland tel. 033-807151 De ouders van de ca. 40 leerlingen die - om principiële redenen - bui ten Soest naar school gaan zullen het komende schooljaar meer moeten betalen voor het vervoer van hun spruiten. De gemeente raad houdt rast aan de nieuwe ver ordening, waarin alleen subsidie wordt verstrekt als de reistijd naar school meer dan anderhalf uur vergt. Tot dusver gold het crite rium van een uur, en daarmee wor den de ouders gedupeerd. De kwestie was eerder in commissiever band al aan de orde geweest, maar kwam vorige week in de gemeente raadsvergadering nog eens uitvoerig op tafel door een amendement van BAM en GPV/SGP/RPF, die pleitten voor uitstel van de nieuwe verordening. Vol gens Wiebe Meilof (GPV) waren de ou ders veel te laat op de hoogte gesteld, werden ze nu plotsklaps met onvoorzie ne financiële consequenties geconfron teerd (van f 220,- naar f 1500 per jaar) en zou het van zorgvuldig bestuur getui gen als Soest de ouders eerst een pas sende oplossing liet vinden. Samen met Johan Baks (BAM) pleitte hij daarom voor uitstel met een jaar. Bovendien wees hij erop dat de gemeenteraad zes jaar geleden een "omgekeerd" besluit had genomen en hij vond het uitermate vreemd dat de ouders - ook als ze dat zouden willen - op basis van de nieuwe regeling niet meer dan de eigen bijdrage f 220,- móchten betalen. "Wat is dat voor een alles-of-niets-democratie, dat we dit de mensen aandoen?" aldus Mei lof. Bij de andere fracties vonden Meilof en Baks - toevallig beiden vrijgemaakt- gereformeerd, zoals ook de ouders van het merendeel van de betrokken leer lingen - geen gehoor voor hun wijzi gingsvoorstel. In de commissie was ove rigens al duidelijk geworden dat er juri disch niets aan de verordening zelf te veranderen valt. Zwaar geschut Meilof plaatste het voorstel overigens nadrukkelijk in het kader van de "vrij heid van (levensbeschouwelijk) onder wijs", die volgens hem door de overheid in alle opzichten gewaarborgd moet worden. Volgens hem had de commis sie de bezwaren van de betrokken ou ders wat al te gemakkelijk "wegge wuifd" en begreep de gemeenteraad niet veel van de onderwijsvrijheid. Dat zware geschut werd hem door de ande re fracties niet in dank afgenomen. Van Hans van Wuijckhuijse (Gemeentebe langen) kreeg hij zelfs het verwijt dat hij op die manier de discussie doodmaakte en de andere partijen allerlei onterechte De meeste adviescommissies die de gemeente Soest rijk is kunnen gewoon blijven voortbestaan. Hun "deskundige" inbreng kan niet worden gemist. Dat wil echter niet zeggen dat er hier en daar niet ge sneden wordt. De stuurgroep emancipatiebeleid en de werk groep alcoholmatigingsbeleid heb ben intussen wel duidelijk hun langste tijd gehad. De fracties schaarden zich zonder enig mis baar achter het voorstel van B. en W. om deze adviesorganen maar op te heffen. Hoewel het voorstel van het College de pers nog niet had bereikt, viel maan dagavond uit de discussie in de raads commissie ABZ op te maken dat de an dere adviescommissies niet hoeven te vrezen voor zo'n daadkrachtige in- Bij het slachthuis aan de Lange Brink- weg is vorige week ingebroken. Uit de kassa in het kantoorgedeelte werd 315 gulden gehaald. Daarnaast werd er nog een kastdeur geforceerd, maar uit de kast zelf is niets meegenomen. Men kwam binnen door de buitendeur van het pand te forceren. Eigen (tol. vakmensen xA rYHVi verzorgen snelle j. reparatie nü van: AP kleuren- «4-tsJ «tCffnVMr televisies Nt video's ASl camera's Volwak geluidsapparatuur wasautomaten koelkasten magnetrons Voor alle zekerheid! Van Weedestraat 78 - Soest - Tel. 02155-17253 TECHNISCHE DIENST TEL. 02155-10344* 1 v

Soester Courant | 1994 | | pagina 2