Soester Tuincentrum ■i Rabobank Soest-Baarn, bank voor beleggers. eroemde Crowson-decoratiestoffen nu xclusief verkrijgbaar bij Edskes w HANDEL WANDEL 25% korting op alle terracotta aardewerken. Voorlichting over drugs op de Achtbaan Rabobank Q 'Cabrio' viert de zomer met muziek uit het Andesgebergte OENSDAG 29 JUNI 1994 SOESTER COURANT ngelse stoffen voor meubels en gordijnen Crowson «vim van Doorn Tel- PAGINA 9 lllem Vfan Oosten Soesterbergsestraat 57, «TVT11 tel. 13109 W B f MM Van Weedestraat 147, fotoservice te( 033 80 7151 SOESTER TUINCENTRUM WIEKSLOTERWEG SOESTER TUINCENTRUM Ruime parkeergelegenheid. Wieksloterweg 37 (W.Z.) - Soest Telefoon 02155 -1 67 76 winaiN33Nini U3IS30S D3/v\h31ois>I3im winaiN3üNini asissos Geld en papieren uit woning weg Man voor huisdeur van geld bestolen Geld en horloge uit huis gestolen Jongeman grist tas uit mandje Herenkapsalon Jiiakcd Zondagmiddag in openluchttheater sari i l i i mm ta. auiLij in Lii Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Lespakket aangeboden door fa. Kleinegris lüUiEaigs Beleggen betekent niet alleen aandelen, certificaten of obligaties, het is vooral een zaak van zorgvuldigheid, kennis en open staan voor de wensen van de cliënt. De Rabobank Soest-Baarn heeft er specialisten voor in huis. Ze staan dag-in, dag-uit in directe verbinding met de beurs. Volgen de nationale en internationale bewegingen op de voet. Reageren adequaat op elke actuele gebeurtenis. De Rabobank Soest- Baarn kan u van dienst zijn met vermogensbeheer, met beleggingsadviezen, gebaseerd op professionele know-how op alle nationale en internationale financiële markten. Beleggen? Op koers met de Rabobank. Rabobank. Aangenaam. Thuis bi) u/> Rabobank- Iftxtek~z?j% Sinds 1963 BOUWBEDRIJF SOEST UITVOERING VAN: NIEUWBOUW VERBOUW RENOVATIE f NVOB EN ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST TEL. 02155 - 15073 - FAX 02155 - 17496 m :r' \J U MM tel. 25942 e Hamseweg 21 - Hoogland, De firma Edskes, de bekende ta pijt- en gordijnenzaak op de hoek van de Soesterbergsestraat en de Eikenlaan, is onlangs uitverkoren tot "select dealer" van Crovvson, het Engelse topmerk voor decora- tiestoffen. Edskes beschikt over ca. 1000 verschillende kwaliteiten en dessins. De decoratiestoffen van Crowson - zo wel voor meubelbekleding als voor gor dijnen - zijn wereldberoemd om hun exclusieve dessins en de talrijke geraffi neerde kleurstellingen. Die worden ontworpen in eigen design-studio's in Engeland en Frankrijk en gedrukt op stoffen van zeer hoogwaardige kwali teit. Het merk bestaat al heel lang en is een van de grootste ter wereld. Ook in Nederland begint het steeds meer be wonderaars te trekken. "Er is steeds meer vraag naar," aldus de heef Edskes. "De kwaliteit is onover troffen en mensen geven tegenwoordig hun geld het liefst uit aan iets wat mooi CO LU O CO Mevrouw Edskes in de showroom met Cro wson -stoffen. Foto: Aldo Allessie én goed is." De prijs ligt iets hoger dan het gemiddelde, maar de kwaliteit is er dan ook naar. Een belangrijk voordeel van de Crowson-stoffen is ook dat ze gewoon in de wasmachine gewassen kunnen worden. In de afgelopen jaren heeft'Edskes een duidelijke verandering in het consu mentengedrag kupnen waarnemen. "Het niveau stijgt gestadig; de mensen ontwikkelen een goede smaak. De Crowson-stoffen passen daar uitste kend bij." Uitgebreide collectie De showroom van de winkel aan de Soesterbergsestraat herbergt een uitge breide collectie van Crowson-stoffen, zoals effen en gedessineerde linnen stoffen, die ter bescherming behandeld zijn met Crowgard, katoenen damast in een zeer uitgebreid scala aan bijzondere kleuren, een omvangrijk assortiment effen en licht gedessineerde katoen-sa- tijnstoffen, talloze fraaie Chintz-stoffen en schitterende moiréstof in fraaie kleu ren. Wie belangstelling heeft moet binnen kort beslist een kijkje nemen in de showroom van de firma Edskes aan de Soesterbergsestraat 28, die op werkda gen (behalve maandag) geopend is van 9.30 tot 18.00 uur, op vrijdagavond tot 21.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. Bij een inbraak in een woning aan de Birkstraat zijn vrijdagnacht diverse spullen buitgemaakt. De bewoners mis sen een attachékoffer met administra tie, twee rijbewijzen, geld, en paspoort en twee jassen. Een Soester is zaterdagnacht voor zijn huisdeur bestolen van zijn geld. Hij had zich net laten afzetten door een taxi, toen hij werd benaderd door een jonge man die wat geld van hem wilde lenen. De Soester pakte een bundeltje geld uit zijn zak en wilde de jongeman tien gul den geven. Dat vond de dader kennelijk niet voldoende, want hij griste het geld uit de handen van de man en ging er vandoor. Eerst vernielden ze een raam van een aangebouwde schuur, vervolgens for ceerden ze de deuren die toegang tot de woning verleenden. Inbrekers sloegen zaterdagmiddag hun slag in een woning aan de Julianalaan door onder meer 200 gulden aan klein geld en een siera- dendoosje met daarin een gouden hor loge buit te maken. Van de inbraak werd aangifte gedaan door een zeven tig-jarige man. Aan de Lange Brinkweg werd in een kantoorruimte ingebroken, maar zover bekend, wordt niets vermist. De inbre ker kwam binnen via een bovenlicht. Terwijl ze met haar fiets over de Nieu- weweg reed, is een vijftig-jarige vrouw maandagmorgen bestolen van haar handtas. Ze werd omstreeks kwart over tien ingehaald door een jongeman van een jaar of vijftien. Hij griste haar tas uit de mand en ging er vandoor. In de tas zaten 38 gulden, persoonlijke papieren en andere spullen die in de gemiddelde damestas zitten. 02155-16450 Wij zijn op vakantie van 2 t/m 13 augustus. Het openluchttheater aan de Soes terbergsestraat is zondagmiddag 3 juli het decor voor een zomers mu ziekprogramma van de stichting "Cabrio". De uit Ecuador afkom stige groep Llactaymanta verzorgt een optreden met muziek uit het Andes-gebergte. De tien muzikanten die Llactaymanta vormen zijn afstammelingen van de be roemde Inca-indianen. Ze hebben in middels al heel wat optredens in Euro pa achter de rug. Naast o.a. gitaar en De Ecuadoriaanse groep Llactay manta contrabas bespelen ze diverse inheemse instrumenten, zoals pan- en keraflui- ten. In de pauze zorgt de catering voor een verder Zuidamerikaans accent. Het op treden begint om 14.00 uur. De entree is f 10,00. Bij slechte weersomstandigheden wordt uitgeweken naar de theaterzaal van m.c. Molendael, tegenover het openluchttheater. Inlichtingen: VW- Soest of tel. 16155. "Geen weg terug voor Jolanda". Zo heet de (nationaal en interna tionaal bekroonde) videofilm, waarmee de hoogste groep van de Achtbaan - de r.k. basisschool aan de Van Hamelstraat - gewapend met informatie over drugs naar het voortgezet onderwijs kan over stappen. De film maakt deel uit van een lespak ket, dat de school vorige week kreeg aangeboden van de firma Kleinegris, het assurantiekantoor van de Bosstraat. Patrik Kleinegris kwam het pakket per soonlijk overhandigen aan Achtbaan directeur H. Kalis. Het lespakket is samengesteld door de Stichting Informatie en Preventie over Drugs te Schiedam. De school gaat het pakket opnemen in een programma on der de titel "Dag Achtbaan... wij gaan verder op pad", waarmee de leerlingen deze weken worden voorbereid op de grote stap naar de middelbare school. "Ik hoop dat jullie er wat van opste ken," aldus Patrik Kleinegris tot de leerlingen van groep 8. "Van drugs moet je gewoon afblijven." Hij maakte duidelijk dat vooral de ver zekeringsbranche de schade ziet die door drugsverslaafden wordt aange richt, omdat ze diefstallen en inbraken •Achtbaan-directeur H. Kalis (l.) neemt het lespakket in ontvangst van Patrik Kleinegris. Foto: Goos van der Wilt. opleggen om de drugs te kunnen kopen. Directeur Kalis nam het lespakket graag in ontvangst. "Het is geen vrolijk onderwerp, maar wel een duidelijk ver haal." De Achtbaners luisterden beleefd toe, maar legden nog iets meer geestdrift aan de dag voor de twee levensgrote posters van het Nederlands elftal, die Patrik Kleinegris speciaal voor de school ook had meegebracht. jr*Jp - JBjj Wilt u meer weten over de coöperatieve structuur van de Rabobank? Vraag naar ons boekje "Thuis bij uw Rabobank". U neemt het tijdens een bezoekje mee of wij sturen het naar u toe. Bellen (Baarn: 14857, Soest: 96333). Schrijven kunt u naar één van onze kantoren. Soest: Kerkplein 9, Smitsweg 4, Soesterbergsestraat 14. Baarn: Eemnesserweg 26. 1. W.P.T. Bosboom 2. D.C.A. Geersinga 3. C. v.d. Geest

Soester Courant | 1994 | | pagina 9