Kaashandelaar Den Dekker blijft Liftte*** Vliegbasis 84 jaar oud Even op herhalingsoefening Varen op een zeilend schilderij Wethouder Blommers weet waarover ze spreekt... FNV en CNV samen-op-weg in Soest? Als een VIP met de VUT Soester Courant - Reclamekrant WOENSDAG 6 JULI 1994 Straalvliegtuigen doen Soesterberg aan Soesterberger moet rijbewijs inleveren Inbrekers nemen sigaretten mee Politiehond speurt autodieven op Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand J Hulpverlening Bromfietser krijgt geen voorrang van automobilist (34) Afscheid van H.L. Brinck Examen judoka's SPULLENHULP Gele ballonkaartjes van Koninginnedag Soesterberg ook in Soest Aktueel Spottersberichten op Radio Soest 'De Drie Eiken' Activiteiten Agenda herming SOESTERBERGSE ^COURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld. Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 l^v Bewoners van De Drie Eiken krij gen hun zin. Op het Dorpsplein staan elke zaterdag een brood- en banketkraam en kaashandelaar Den Dekker uit Wijk en Aalburg. De middenstand maakte bezwaar tegen deze handel omdat plaatse lijke winkeliers hiervan nadeel zouden ondervinden. De gemeente Soest heeft de beide han delaren op grond van haar besluit van 18 januari j.1. te kennen gegeven dat zij hun nering aldaar moesten beëindigen. De kaashandelaar moest daar per 1 juli verdwijnen en de brood- en banketzaak per 1 januari 1995. Kaashandelaar Den Dekker ging tegen dit besluit van de ge meente in beroep, dat op 9 juni bij de arrondissementsrechtbank te Utrecht plaatsvond. De gemeente Soest had op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) Den Dekkers ver gunning per 1 juli ingetrokken, o.a. om dat een redelijk verzorgingsniveau voor de consument in Soesterberg in gevaar zou komen. De gemeente vond steun in een rapport van de Kamer van Koop handel, waarin wordt geconcludeerd dat het draagvlak voor en de positie van de plaatselijke handel in Soesterberg en met name de sector voedings- en genot middelen onder grote druk staat. In branches waarvan nog maar één ver kooppunt in Soesterberg aanwezig is, zoals de zuivel, betekent de aanwezig heid van de ambulante handel een be dreiging voor het plaatselijk verzor gingsniveau. Het zou kunnen beteke nen dat het vaste verkooppunt in gevaar zou komen en wellicht zou moeten wor den opgeheven, aldus de KvK. Ter rechtzitting bleek dat in Soester berg één kaasspeciaalzaak is gevestigd. Daarnaast zijn er twee supermarkten met een uitgebreid assortiment kaas. Ook de slagerijen verkopen (hollandse) kaas. Het argument dat er nog een tweede standplaatshouder zou zijn bleek onjuist te zijn, omdat die naar een andere locatie binnen de gemeente Soest is vertrokken. De argumentatie van de gemeente kon niet staande gehouden worden. De ver koop van zuivelprodukten (met name kaas) voor drie-en-een-half uur per week brengt het verzorgingsniveau voor de consument niet in gevaar, aldus de rechtbank. Ook al zou (mede) als ge volg van de instandhouding van deze ambulante handel de enige kaasspe ciaalzaak op den duur moeten sluiten, dan is daarmee nog niet aan de eis vol daan. De president van de rechtbank, mr. D. Slump, moest dus tot de conclusie ko- Vrijdag 1 juli ging de verjaardag van de vliegbasis in alle stilte voor bij. Zoals dat soms gaat, werd dit elders gevierd. Op de vliegbasis Leeuwarden vierde men Open Dag en tevens een stukje feest van Soesterberg. "Soesterberg is het oudste vliegveld van Nederland en wordt daarom ook wel 'de bakermat van de Nederlandse Luchtmacht' genoemd." Zo begint het hoofdstuk historie in de nieuwste uitga ve van de vliegbasis Soesterberg. In een handige map zit onder andere dit over zichtelijk boekwerkje, dat men gratis en voor niets kan krijgen bij het Basis In formatie Centrum van de vliegbasis, dat gevestigd is aan de Paltzerweg naast de hoofdingang. 1 Daar kan men majoor Jan Rijnders, ad judant Jaap Schouten of luitenant Bar- bara Stoffelsen aantreffen. Zij kunnen u alles vertellen over de vliegbasis en sta ven dat met een plastic luchtmachttas voorzien van mooie luchtmachtplaten en uiteraard stickers. Voor de vakantie vierende jongeren een mooie gelegen heid dit centrum met een bezoek te ver eren maar ook voor de ouderen om hun informatie op peil te houden. Vorige week ging heel Soesterberg even op herhalingsoefening. In eens was het er weer, dat donde rend geluid van startende straal vliegtuigen en het rondcirkelen van die grijze vogels. Men moest even aan het silhouet wennen, de strakke vleugels met die aparte cockpit. In het kader van een NAVO-oefening op de Noordzee waren ze hier om tus sen de bedrijven door even te rusten. Ongeveer 45 man van het 360 Squa dron Royal Air Force en gelegerd op de vliegbasis Wyton, hadden hun tenten op de vliegbasis opgeslagen. Met vier Canberra's, waarvan de oudste werd geproduceerd in 1952, zorgden ze er voor dat Soesterberg even op herhaling ging- Het geluid werd geproduceerd door twee Rolls Royce Avon-straalmotoren, terwijl de vleugels een spanwijdte heb ben van 19.50 meter. Met een lengte van 20 meter en een hoogte van 4.75 meter schoten ze de lucht in om met een De Canberra van de RA F. kruissnelheid van 960 km/u op hun doel aan te vliegen. Als het echt was ge weest, hadden ze een lading van onge veer 7 ton aan bommen mee kunnen nemen. Hun terugkeer was vaak stil en zelfs met hun gewicht van 18.200 kilo gram maakten ze bij de landing niet veel lawaai. Volgetankt konden ze ongeveer 4.800 kilometer halen en hun maximale hoogte was boven de 55.000 ft. In de cockpit zat de baas alleen voorin en direct achter hem zijn twee mede vliegers. Zijn doopnaam is officieel: English Electric A-l Canberra. Tijdens deze internationale oefening werd de vliegbasis Soesterberg ook nog door an dere straaljagers bezocht. Zo herken den spotters heel snel vier Franse Mira- ge gevechtstoestellen en enkele Neder landse F-16's. Uit de stukken bleek dat Soesterberg deze herhalingsoefening op een uitstekende wijze heeft door staan. Wat zij sinds 1 juli 1913 (het be gin van de vliegbasis) hebben geleerd, zullen ze niet snel vergeten. men dat het besluit van de gemeente Soest in strijd was met het algemeen verbindend voorschrift en werd daar om ongegrond verklaard. De rechtbank verklaarde het beroep van Den Dekker gegrond, vernietigde het besluit van de gemeente en veroordeelde de gemeen te Soest in de kosten van het geding. Een schoon voorbeeld van een stukje democratie waarop we met recht trots mogen zijn. Kaashandel Den Dekker stond zaterdag 2 juli j.1. daarom weer op z'n bekende stekkie op het Dorpsplein. De politie heeft het rijbewijs van een 36-jarige Soesterberger ingevorderd, omdat de man teveel had gedronken en toch achter het stuur was gestapt. Ze zag de man zondagavond om tien voor twaalf in een veel te hoge snelheid op de Amersfoortsestraat rijden en hield hem aan. Uit de blaastest en de ademanaly setest bleek dat hij een alcoholpromilla ge van 19 had. Dat is bij na vier keer zo veel als is toegestaan. Bij een inbraak in een pompstation aan de Amersfoortsestraatweg is een partij sigaretten buitgemaakt. De inbrekers kwamen zaterdagnacht binnen door een raam van de toegangsdeur te force ren. De winkelwaarde van de buit be draagt 876gulden. Een politiehond heeft vrijdagnacht een grote bijdrage geleverd aan de aanhou ding van twee autodieven. Een hand langer werd later in Soest aangehouden door surveillerende agenten. De drie mannen, allen uit Soest, werden om twee uur gesignaleerd op de Amers foortsestraat. Omdat ze veel te hard re den, zette de politie de achtervolging in. Op de hoek met de Veldmaarschalk Montgomeryweg werd de wagen leeg aangetroffen. Vastgesteld werd dat de auto eigendom is van een 48-jarige Soester die op dat moment nog niet op de hoogte was van de diefstal. Met behulp van een hond trof de politie onder een vrachtwagen één van de da ders aan, een 23-jarige Soester. Kort daarna werd op de Van Weerden Poel- manweg een achttien-jarige man door de hond opgespoord en later die nacht hield de politie een zeventien-jarige man aan op de Den Blieklaan in Soest. Het drietal bekende de auto op de Bea- trixlaan te hebben gestolen. Zondag 10 juli ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. B. van Ginkel, Zeist; SoW- dienst GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 51200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). Geen. Geen. GEBOREN GEHUWD OVERLEDEN 2 juli: G. van Rheenen (77), Kamer- lingh Onneslaan 9. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschap pelijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (ge- ref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Een 34-jarige man uit Eist en een 25-ja- rige Bilthovenaar hebben donderdag op onplezierige wijze kennis met elkaar gemaakt in Soesterberg. De Elstenaar reed met zijn auto op de Banningstraat en gaf bij de kruising met de Oude Tempellaan geen voorrang aan de Bilthovenaar die op een brom fiets reed. Door de botsing werden bei de voertuigen beschadigd. Bovendien klaagde de bromfietser over rug- en nekklachten. Dat was reden om hem naar ziekenhuis Eemland te brengen, waar de artsen vaststelden dat hij een pols en enkele ribben had gekneusd. Na dat onderzoek mocht de man naar huis. Uniek arrangement Scheepvaartmuseum Op een zeilend kunstwerk varen over de Amsterdamse Amstel. Die unieke ervaring biedt het Neder lands Scheepvaartmuseum op 13 en 14 juli a.s. Op die dagen kan men vanaf het museum een tocht maken op een zeilschip uit 1926, waarvan de zeilen zijn beschilderd door de Friese kunstenaar Gerriet Postma. Meer dan 260 m2 zeil is voorzien van een explosie van verf kleur. Het kleurrijke zeilschip vertrekt om 11.00 uur en om 14.00 uur voor een tocht van ongeveer twee uur. Er kun nen maximaal dertig personen mee aan boord. De kosten bedragen f 37,50 per persoon, inclusief ticket voor het Ne derlands Scheepvaartmuseum en een kopje koffie of thee aan boord. Reser veren is noodzakelijk: 020-5232238 (maandag t/m donderdag van 10.00-16.00 uur, sluitingsdatum 12 juli 12.00 uur). Gerriet Postma is vooral bekend van wege zijn grote abstracte schilderijen. Zijn stijl doet denken aan de werken van Cobra en Willem de Kooning. Het Fries Museum besteedt dit jaar van 2 ju li t/m 28 juli speciale aandacht aan de schilder. Postma kwam op het idee het doek van een schip te beschilderen bij de gedach te aan de witte en bruine zeilen die het Friese landschap doorklieven. Door de zeilen van een schip te beschilderen ontstaat een gigantisch schilderij, dat zowel op het water als vanaf de wal een levendige aanblik biedt. Het schip draagt de naam 'Ideaal' en is een zogenoemde Friese Maatkast. Het is een tweemaster, die bovendeks nog in originele staat is. Benedendeks is het schip voorzien van alle comfort. Het schip maakt deel uit van de Zeilvloot Lemmer Stavoren, en wordt regelmatig verhuurd. In augustus zal het schip in Friesland varen en deel uitmaken van allerlei eve nementen, zoals de Sneekweek, het Skütsjesilen en de Harlinger Visserijda- gen. Nadat het zeilschip het Nederlands Scheepvaartmuseum heeft aangedaan maakt het nog zeiltochten op het IJssel- Voor alle informatie: 020-5232222 Nederlands Scheepvaartmuseum Am sterdam, Kattenburgerplein 1, 1018 KK. Open: ma.-za. van 10.00-17.00 uur. Zon- en feestdagen 12.00-17.00 uur. Het was geen uitpuilende zaal vol mensen, maar wel een aantal aan wezigen die gespannen luisterde naar de maiden-speech van wet houder mw. Blommers in Soester berg. Op uitnodiging van de FNV Soest /Soesterberg wilde zij wel iets vertellen over haar boordevol le portefeuille met onder andere financiën, werkgelegenheid, eco nomische zaken, allochtonenbe leid, jeugdwerkgarantieplan enz. Om midden tussen de bonds-bonzen haar standpunt en uiteraard die van het college van B&W Soest duidelijk te ma ken, was een hele uitdaging. Ondanks het gegeven dat zij nog maar sinds 12 april deze functie bekleedt was haar be toog duidelijk en zelfs vooruitstrevend te noemen. Zij staat op dit moment voor de opgaaf om antwoord te geven op de vraag naar werk van 1498 mensen binnen de gemeente Soest. De gemeen te heeft voor dit project zeven ton uitge trokken om mensen weer aan het werk te krijgen, waarin minderheden een grote plaats innemen. De 'toegelaten vluchtelingen' (zgn. sta- tuszoekers) kan men niet alleen met veel moeite huisvesten, ook hen in het arbeidsproces voeren is een vereiste. Om die reden is samen met de gemeen te Baarn het Project Opvang Nieuwko mers (PON) in het leven geroepen dat goede resultaten biedt. Nieuwkomers worden niet geconfronteerd met een slap beleid van de gemeente. Naast het verschaffen van onderdak is het een vereiste dat zij een intensieve of zeer in tensieve talencursus volgen. Dat is vol gens mw. Blommers een dringende noodzaak om de vreemdeling in het ar beidsproces te betrekken. Wordt een aangeboden cursus geweigerd dan heeft dit gevolgen voor de financiële uitkering. Zo dwingt de gemeente respect af door mensen aan een gedane afspraak te houden. Binnen de gemeente Soest ver loopt dit proces uiterst plezierig. Mw. Blommers wijt dit aan de creativiteit van de gemeentelijke ambtenaren. On geveer 355 van deze mensen staan tus sen de 1 en 3 jaar ingeschreven als werkzoekende. Vrij fel werd zij toen de soms onjuiste houding van het Rijk in deze materie naar voren kwam. Deze tracht de zwaarste opgaven naar de gemeente af te schuiven en dan zijn ze bij wethouder mw. Blommers op het verkeerde adres. Ruim twee maanden (met inbegrip van twee weken vakantie) bekleedt zij deze vrij zware funktie en met verve. Als eni ge dame binnen het college van B W weet zij ongetwijfeld haar 'vrouwtje' te staan. Daarom zal over deze wethouder niet het laatste woord gesproken zijn. De afdeling Soest/Soesterberg van de FNV hield op maandag 27 juni haar ledenvergadering in de Hoeksteen. Door de ramen van het gebouw zag men dorpsgenoten in zomertenue en ijsjes etend voor bij lopen. Vanuit de woningen bo ven de winkels aan de Buys Ballot- laan flikkerden voetbalbeelden uit de tv's... Dat was ook de reden dat interim-voor- zitter Gerrit Stekelenburg slechts een tiental aanwezigen kon begroeten. De bekende jaarstukken werden hamer stukken. Tussen de regels door kon men terugzien op een actief jaar, waarin vrij veel door vaak weinigen was ge presteerd. Onder de aanwezigen waren ook twee leden van het CNV, afd. Soest. Op grond van een goede onder linge samenwerking bezoekt men el- kaars vergaderingen. Stekelenburg: 'Op bijna alle terreinen van het maatschappelijk leven treffen wij elkaar als bonden en trachten daarin de belangen van onze leden optimaal te behartigen. Was er voorheen sprake van een gescheiden optrekken, we zien dat nu meer in een soort samen-op- weg, met wie weet eens helemaal sa mengaan'. Ook de beide CNV-leden bleken van deze samenwerking gepor teerd en namen goed deel aan de dis cussie. Op de vraag welke Soesterberger in het afdelingsbestuur van het CNV zat moesten zij ontkennend antwoorden. 'Daar moeten we toch iets aan doen', was hun reactie. Ze stonden niet afwij zend tegenover de gedachte om samen als FNV en CNV een gecombineerde ledenvergadering te houden. 'Maar dat is niet een zaak van vandaag of mor gen,' was hun eerste reactie. Wie weet begint binnen de gemeente Soest op dit gebied iets moois te groeien. Soesterberg kent veel militairen die met Functioneel Leeftijds Ont slag (FLO) zijn gegaan en regel matig wordt dit VUT-Korps uitge breid. Meestal na zo'n 36 jaar het wapenrok gedragen te hebben komt men op de cruciale leeftijd van 55 jaar. Willen of niet willen, het is dan tijd om te gaan. Voor sommigen is dat behoor lijk wennen, anderen treden een herbo ren leven in. Op donderdag 30 juni was het de beurt aan H.L. Brinck van het Het echtpaar Brinck wordt thuis af ge haald om vervolgens op het Kamp van Zeist te worden uitgewuifd. Van Maarenplein 35. Het oudste en kleinste wonder op wielen binnen de Koninklijke Luchtmacht werd voor zijn huisdeur gereden. En geëscorteerd door twee motorrijders van de Konink lijke Marechaussee ging het naar het Kamp van Zeist. Daar werd hij door zijn chef en collega's van de Motor Transportgroep KLu op een waardige en plezierige wijze uitgewuifd. Op zaterdag 2 werden bij Laetitia de judo-examens afgenomen. De volgen de leden slaagden voor de door hen be haalde gradaties. Gele band: Johan van Dasselaar, Je roen Werkhoven, Hannes Gerrits, Mi- chiel de Groot, Mathijs Konieczek en Joost de Kanter. Witte band met groene slip: Jeroen de Groot, Joris Wiertz en Marcel Lensink. Witte band met gele slip: Tomas Werkhoven, Jefrey Dek ker, Arthur Tammer en Ronald Kore- neef. Witte band met oranje slip: Robin Dijkhorst en Bart van Dieter. Witte band met blauwe slip: Michiel Esse- veld. Groene band met blauwe slip: Ed- gar de Wit. Oranje band met groene slip: Siamale Naserie, Robby Drankier en Michail Tammer. Oranje band: Boy van Vliet, Ulrich Tesser, Rick Broek en Wesley Merts. kringloopcentrum Telefoon 18730 De Schans 20, 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak. Het Oranje Comité is nog in het bezit van een aantal gele ballonkaartjes die door de vinders werden teruggestuurd. Men kan deze kaartjes verkrijgen bij mw. Pley, Dorpsplein 105. Het betreft onderstaande kinderen: Jorinde Berger, Bakkeneslaan 17. Sha- rona Croeze, Prof. Lorentzlaan 109. Chantal van Doorn, Prof. Lorentzlaan 33. Hennie Junior Dummer, Gen. Spoorstraat 54. Michel Gijtenbeek, Bakkeneslaan 15. Roxanne Haars, Chr. Huygenslaan 16. Stephane Hofman, Mercury 205. Iris Kramer, Chr. Huy genslaan 46. Sharon Linger, Chr. Huy genslaan 123. Michelle Linger, Chr. Huygenslaan 123. Elise Nieuwpoort, Jongbloedlaan 29. Anne Plekkepoel, Gen. Winkelmanstraat 35. Femke Plekkepoel, Gen. Winkelmanstraat 35. Erwin Rodriguez, Prof. Lorentzlaan 22. Arjen Timmerman, Mercury 201. Hielko van Rijthoven, Versteeghlaan 32. Martin van Rijthoven, Versteegh laan 32. Fenna Schepers, Kampweg 15. Sven Tammer, Prof. Lorentzlaan 54. Patrick Vos, Plesmanstraat 62. Joris Vroonland, Aviatik 9. Suzanne Wer- ner, Bloemheuvel 9. Maikel Weenes, Bloemheuvel Lisette Witteveen, Gen. Spoorstraat 12. Arjen Timmerman, Mercury 201. Radio Soest heeft een behoorlijke op steker gekregen. Een enquête heeft uitgewezen dat ook velen in Soester berg deze zender op hun radio hebben kunnen vinden. Het Soesterbergse nieuws wordt meestal gebracht in de uitzending 'Rondje Soesterberg', maar vanwege de vakantietijd is dit programma tot okto ber uit de lucht. In die tijd verzorgt Ra dio Soest een vakantieprogramma. De nieuwsvoorziening kan men dagelijks horen in het programma 'Soest Aktu eel' van 09.00 tot 10.00 uur, met een herhaling om 16.00 uur. Het Soester bergse nieuws wordt daarin live (telefo nisch) door Piet Taai verwoord. Berich ten, informatie voor dit programma zijn dagelijks telefonisch of schriftelijk wel kom op zijn adres: Van Maarenplein 1, tel. 51252. Aan de Van Weerden Poelmanweg staat de zogenaamde Spotters-hill. Een hoogte die men destijds heeft gemaakt voor de spotters. Ter plaatse heeft men een goed overzicht over de basis, terwijl vlak voor hun neus de vliegtuigen star ten of dalen. Toen de Amerikanen hier gelegerd wa ren met hun F-15 toestellen, was dat een dagelijks gebeuren. Men kwam nooit tevergeefs, terwijl dat nu wel iets anders is. In samenwerking met de VW Soest en haar agentschap in Soes terberg, worden elke dag in het pro gramma 'Soest Aktueel' de 'vliegtuig- spottersberichten' van die dag medege deeld. Daarin worden de vliegtijden ge noemd, zo mogelijk aangevuld met het soort vliegtuigen. Degenen die dit ge luid niet willen horen, kunnen dan tijdig watjes in de oren doen, maar voor de rasechte vliegtuigspotters, en dat zijn er zeer velen, is het wellicht het sein de 'spotters-hill' te beklimmen. Soester Courant in Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155)21841. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Donderdag 14 juli: joker- en klaver- jasmiddag, aanvang 13.30 uur. Donderdag 28 juli: bingo. Zaterdag 10 september: klaveijas- marathon, aanvang 10.30 uur, in het kader van het 25-jarig bestaan van het Dorpshuis. Aanmelden via tel. 51612 of 51975, Het geplande zomerfeest op 22 juli a.s. gaat wegens verbouwing en vernieuwde tuinaanleg niet door. Woensdag 6 juli Wereldruiterspelen, Vlasakkers 19.30 Sjoelen, Drie Eiken 20.00 Funky Robics, Dorpshuis Donderdag 7 juli 10.00 Musical, Carolusschool 19.30 Volksdansen, Drie Eiken Vrijdag 8 juli 18-21 Chemokar, Buys Ballotlaan Maandag 11 juli 19.30 Harmonie Odeon 19.30 Klaveijassen, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis Dinsdag 12 juli 10.00 Spreekuur, Drie Eiken 13.00 Piep noch Stok, Carolushuis 18.00 Majorettes, Odeon 20.00 Bridge, Drie Eiken Woensdag 13 juli 19.30 Drumband, Odeon 20.00 Funky Robics, Dorpshuis Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 9