vb s 1 l "Niet natrappen, wel de waarheid" Tranen bij afscheid van groep acht Akkoord herinrichting Dorpsplein Lach en traan bij afscheid juf Bep Keulen sseling. afwezig APK KEURINGSSTATION F.A. Tammer PAGINA K nderhoud oecialist merken nd ten ook! ïx-burgerambtenaren van 32 TFS voelen zich totaal vergeten WOENSDAG 13 JULI 1994 Wethouder de Haanschool zwaait leerlingen uit My# '#3?M Kerkdiensten Medische dienst P.L. Galjart Burgerli|k^tan^J Hulpverlening |j Automobielbedrijf Zeventig mille schade door brand aan Versteeghlaan Werkzaamheden beginnen na zomervakantie Na vijftien jaar op Wethouder de Haanschool Automobilist gewond na aanrijding op kruising Richelleweg Wim Overgoor officieel PHILIPS dealer Dienstencentrum bestemd voor alle vijftig-plussers 'De Drie Eiken' Info De Drie Eiken Agenda 02155 -1 29 98 AA Rhenen ten iet leven in een die- »r. Sterker nog, met n zijn veel (roof)die- wehand by night is eid om na sluitings- 1 te dwalen. Kortom nden voor alles wat I had willen weten sn, maar nog nooit t 1994 op 20 en us, van 19.30 uur ale entreeprijs is ïpark, henen 19,00 Gratis i jaar-.ƒ 16,50 per gezin. Dervoor- et brede stelbare tien met 9% over inschaf- ners en leid op te '0.000 km. oesterbergseIIcourant Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1. 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 n een Soesterbergse huiskamer itten enkele ex-burgerambtena- •en die werkzaam waren bij hef merikaanse 32 Tactical Fighter Iquadron. Ze voelen zich een 'to- aal vergeten en belazerde groep'. ('Nee, geen namen noemen, want Lij werken nog bij Defensie en dit ;esprek kan ernstige gevolgen oor ons hebben." In de jaren zestig solliciteerden wij aar de functie van burger-ambtenaar ■an het Ministerie van Defensie en wer- Jen te werk gesteld bij het Amerikaanse jquadron op de vliegbasis Soesterberg. 'a een test werden wij in bepaalde ncties ingedeeld. We hebben daar in joede en slechte tijden gewerkt, maar [oor de bank genomen kunnen we te- igzien op een prettige tijd." 'Uiteraard moesten wij even wennen lan de Amerikaanse wijze van leven en 'erken, dat was wel iets anders dan wij ;ewend waren. De verhouding baas et werknemer dateert nog uit onze tijd 'an vroeger. Hij of zij is de baas en jij loet gewoon doen wat er gezegd 'ordt; inspraak is van ondergeschikt •elang. Maar na een paar jaren wenden daaraan en werd het ook niet als sto- ■end ervaren. Eind 1992 hoorden wij Dp de Amerikaanse televisie dat moge- ijk de basis Soesterberg zou worden ge- loten. Het was toen het gesprek van de lag met als gevolg dat allerlei geruchten e ronde deden. In de Amerikaanse rant 'Stars and Stripes' werd helemaal liet gesproken over een eventuele eëindiging van de vliegbasis. Toch zat et ons niet lekker en begin 1993 na- en we contact op met het Bureau merikaanse Zaken van het Departe- ent van Defensie in Den Haag, met de raag of de Amerikaanse eenheid bin- en afzienbare tijd van de vliegbasis ISoesterberg zou vertrekken. Heel dui delijk kwam toen het antwoord: 'Nee, er is niets aan de hand'. Toch bleven de geruchten daarna doorgaan en dit was verontrustend voor de Nederlandse werknemers. Donderslag ln juli 1993 vertrokken wij na de dienst vanaf de basis naar onze woningen in de regio. Alles was nog rustig, dus wat wil den we meer. De huisdeur werd door moeder de vrouw open gedaan met de woorden: 'Schat, je zit zonder werk!' Op de Nederlandse radio en televisie werd bij herhaling de mare verkondigd, dat de Amerikanen per september 1994 van de vliegbasis Soesterberg zou den vertrekken. Als een donderslag bij leldere hemel overviel ons dit bericht. Het was een klap recht in het gezicht. Na zoveel jaren je uiterste best te heb- Den gedaan, word je behandeld als een dier. Geen informatie vooraf, geen en kele in kennisstelling, nee erger, je bela zeren met mooie woorden." De mensen in de huiskamer kunnen bij- jna geen woorden vinden om hun erger- Inis in de juiste vorm te uiten. En uiter aard komt zoiets altijd op een ongunstig 'moment. Velen hadden belangrijke be slissingen genomen op grond van hun aste baan en inkomen. En toen kwa- Imen de vragen. Waarom werd hier geen 'eerlijk spel gespeeld? Waarom was er niemand van Defensie die even verder dacht dan z'n neus lang is? Waar bleven nu die mooie heren in hun dure pakken uit Den Haag? Dit alles was toch in strijd met welke arbeidsomstandigheid ook? Er volgde een slechte nacht en een uiterst gedemotiveerde gang de volgen de dag naar het werk. Om 9.00 uur moesten allen zich die volgende mor gen voor een 'town-hall-meeting' ver zamelen in de sportzaal van het Ameri kaanse kamp. De Commandant van het 3-nd Tactical Fighter Squadron vertel de kort en bondig: "In opdracht van het Pentagon gaan we per september 1994 sluiten." Maar dat was meer bedoeld voor de Amerikanen, niet voor die hon derden Nederlanders. Ook toen was er niemand van het Departement van De fensie, die hen iets meer kon vertellen. De Amerikanen verwezen hen naar hun eigen instanties, maar die lieten het juist toen enorm afweten. "In de loop van de dag kregen we bericht dat we om 16.00 uur in de filmzaal van het Wa- laardt Sacré Kamp in Huis ter Heide werden verwacht voor een nadere toe lichting. Daar verscheen toen de Chef van het Amerikaanse Bureau bij het Departement van Defensie in Den Haag. "Ik deel u hierbij mede dat de Amerikaanse basis in Soesterberg per september 1994 gaat sluiten." "Ja, dat wisten wij al meer dan 24 uur, maar hoe gaat het dan verder? Na enig aarzelen deelde hij vervolgens mede dat een sociaal plan was opgemaakt. Dus ze wisten het al eerder dan gisteren, want zo'n plan maak je niet zonder enige re den. We werden die dag geconfron teerd met soms emotionele taferelen. Collega's die het niet meer zagen zitten, vooral de ouderen die er meer dan der tig jaren hadden gewerkt. Waar moes ten zij naar toe? Onderling werd er veel over de toekomst gesproken, helaas liet het Departement van Defensie zich niet horen, ondanks vragen van ons. Einde lijk kregen we eind augustus 1993 be richt dat we op een middag weef in de filmzaal moesten komen." "En weer verscheen daar de Chef van het Amerikaanse Bureau van het De partement van Defensie. Zijn kop kon den we toen bijna uittekenen. En weer mochten we het aanhoren van 'jullie hoeven je geen zorgen te maken', 'jullie gaan er financieel niet op achteruit', 'jullie blijven in dezelfde salarisschaal' en dat naar passend werk binnen De fensie zou worden gezocht; men zou dezelfde burgerrang of functie behou den." "Met klem vroegen we of wij zijn woor den konden geloven en dat dit alles ook feitelijk zo zou gaan. Nee, we konden hierop vertrouwen en nogmaals, we hoefden ons geen zorgen te maken. Een maand later, weer een 'meeting' met weer dezelfde man uit Den Haag. Ja, het was toch wel iets anders dan hij eerst gezegd had. De opgebouwde extra en rechtmatige toeslagen zouden niet meer worden uitbetaald. Die toeslagen bestonden uit een maandelijkse hono rering tussen de 250 en 900 gulden. Dat is even een klap terug? Als je dat tien, soms twintig jaar had verdiend, dan moet je heel wat passen terug maken. En of dat nóg niet genoeg was, kwam de dreiging dat een ieder voor slechts één baan in aanmerking kwam, dus geen keus, het was slikken of stikken. Nam je die baan niet aan, dan werd je naar de sociale dienst verwezen, met andere woorden kreeg je ontslag." Opvang ln december 1993 vertrokken de eer sten en kregen voor zover mogelijk een baan bij Defensie. Van een afscheid of een opvang in hun nieuwe betrekking was geen sprake. Zelfs kregen ze geen uitnodiging om het officiële afscheid van de Amerikanen bij te wonen. Tot op heden hebben ze van de Amerika nen niets meer gehoord. Hun ontevre denheid ligt in de onmenswaardige be handeling. Ze moesten allen hun werk plek verlaten, waar ze zoveel jaren hun best hadden gedaan. Ze moesten heel wat stappen terug maken, vooral op fi nancieel gebied. Ze zagen dat hoge ambtenaren met een gouden handdruk vertrokken of via begeleiding elders een nog betere baan kregen. "Ik weet dat velen van ons precies zo denken als ik", zegt één van hen. "Maar ze durven het niet te zeggen, omdat ze bang zijn dat Defensie hen hiervoor zal straffen. Ze zwijgen uit angst om niet in hun werk benadeeld te worden en dat moet je in 1994 in Nederland ervaren. Het is of we achter het ijzeren gordijn leven met communistische methodes." .- De gezichten stralen een verkrampte woede uit. "Nogmaals, dit is niet na trappen, maar we willen wel eens naar buiten komen omdat ons onrecht werd aangedaan." De gesprekken gaan naar de ongeveer dertig Nederlanders die nu nog bij de Amerikanen werken en zich inzetten om het sluitingsproces tot een goed ein de te maken. Zij zijn vaak de as waarom het draait en dat wordt niet gewaar deerd. Ze kunnen niet meer terugvallen op hun Nederlandse personeelschef, want die afdeling bestaat niet meer. Op 24 juni kregen ze een brief van het bu reau uit Den Haag, waarin enkele tele foonnummers stonden. In voorkomend geval kunnen ze zich daarmee in ver binding stellen. "Maar wie gelooft wat Den Haag nog zegt? Ze hebben ons allemaal voor de gek gehouden, dacht je dat wij ze dan ook nog gaan bellen? Ook komt één keer per week iemand van het bureau uit Den Haag. Elke vraag van enige im portantie wordt door hen verwezen naar een wazig iets. We hebben de vak bonden ingeschakeld, maar die deden ook niets. Ze stonden erbij en ze keken er naar en meer niet. Ja, schouders op halen, kunnen wij ook. Het Departe ment van Defensie beloofde een goed sociaal beleid. Men zou een uitstekende begeleiding regelen. Zij die in 1993 zijn vertrokken hebben tot op heden nog niets gezien en gehoord. Alles zou goed gegaan zijn als het Departement van Defensie open en eerlijk was geweest en ons van de juiste feiten en omstandighe den in kennis had gesteld." Vuil Het is stil in de Soesterbergse huiska mer. Eeltige handen wringen zich om stoelleuningen. Een map wordt ge opend, waarin zeker dertig Amerikaan se dankbetuigingen zitten. Als Neder lander deden wij ons uiterste best, dat waren we aan onze naam en stand ver plicht. We zijn als vuil afgevoerd, dat hebben we kennelijk verdiend. Ook dat gebeurt allemaal in 1994. Het gesprek is afgelopen, ze kijken elkaar aan. "Het is net of we door dit gesprek een stuk balast kwijt zijn." ><5 Groep 8 van de Wethouder de Haanschool nam donderdagavond afscheid. Zoiets doe je tegenwoor- Ïdig niet alleen met een handdruk. Ongeveer vier maanden geleden kwamen elf ouders bijeen voor een eerste opzet voor deze avond. In Ans Oude Geerdink vonden ze de stimulerende kracht voor een daverend afscheid, gegeven door de leerlingen van groep acht aan hun ouders en leer krachten. Het begon met een barbecue, gevolgd door show en toneel. In het duister begon het met muziek, terwijl in een hoek diabeelden werden vertoond over een schoolreis van de groepen 7 en 8 naar Giethoorn. En die reis was de basis voor de opvoering van 'het Monster van Giethoorn'. Het be gon allemaal zo mooi, een fijne reis en veel plezier. Zelfs André van Duijn kwam in play-backvorm op het toneel. Langzaam maar zeker werden de mu ziek en de spanning opgevoerd. Som mige ouders keken met open mond naar de snel wisselende tonelen. Hier en daar werd met de muziek meegeknikt of zelfs gezongen. Na elk bedrijf een en thousiast applaus voor de kleine kun stenaars. Met 'Joy Liberty' werden de oren op de proef gesteld, maar dat maakte het allemaal nog spannender. Het play-backen en opzeggen van soms lange zinnen kon groep 8 goed. Als ze zo het voortgezet onderwijs in stappen, slagen ze allemaal cum laude. De onderlinge toneelstukken werden vlot en vaardig door een jonge dame met hoge hoed aangekondigd. Angsti ge gezichten zag men bij de ouders toen het toneel ineens vol stond met witte spookbeelden. Op de tonen van musi- calmuziek werden lome bewegingen door de witte figuren uitgebeeld. De souffleur had niets te doen, want alles werd luid en duidelijk verteld. Sommige moeders knepen hun echtge noten in de arm toen twee zielige meis jes door een verschrikkelijk monster werden overvallen. Dit werd snel 'live' via het journaal bekend gemaakt. De politie met een rechercheteam werd in gezet om op het Zwaneneiland bij Giet hoorn sporen te vinden van de spoor loos verdwenen meisjes. Vissers hoor den dezelfde berichten via hun transis torradio, het speelde zich allemaal af in de hal van de Wethouder de Haan school. Nachtelijke bizarre evenemen ten en toen, met een zucht van verlich ting, werden de beide meisjes gevonden Na een goed uitgevoerd toneelstuk vloeiden er tranen bij de leerlingen van groep acht. en zelfs uit de klauwen van het gruwe lijk monster gered. Ineens reed daar weer de bus van de Giethoorn-Expres se over het toneel met daarin de leerlin gen van groep 8. Een meisje werd in eens wakker en had gelukkig al die soms enge dingen gedroomd. Op de klanken van 'opzij, opzij, opzij' stonden tot slot alle leerlingen van groep 8 op het po dium met in hun handen een bord van de school waar ze naar toe gingen. Daarin scoorde Eemland vrij hoog. Ze kregen een staande ovatie van ouders en leerkrachten voor dit prachtig stuk toneel. De directeur van de Wethouder de Haanschool, Gerrit Stekelenburg, kreeg van de leerlingen van groep 8 als een dank een grimeerdoos voor de school aangeboden. En toen was dan het afscheid daar en spontaan begon nen de leerlingen van groep 8 te huilen, vooral enkele meisjes konden dat heel goed. Op de vraag aan enkele leerlin gen of dit ook bij het toneel behoorde, was hun reactie, dat zij inderdaad met een verdrietig gevoel afscheid namen van een mooie tijd op een mooie school. Zondag 17 juli ROOIWS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantorij Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buvs Ballotlaan 2 10.00 SoW-dienst in gereformeerde kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A.. Nawijn, So W-dienst STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.00 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: W. Brand, Dolderseweg 57a, Den Dolder tel. 030-293100 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Scliieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak). HUISARTS van 18 juli t/m 5 aug. De plaatselijke huisartsen nemen waar. OVERLEDEN Babs Smienk-Weerdesteijn, Van Maarenplein 2. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Centrum voor Maatschap pelijke Dienstverlening Soest-Baarn- Eemnes Generaal Winkelmanstraat 103 (ge- ref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17 A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Klaar terwijl u wacht Herkeuring gratis Bij 10.000 km beurt APK gratis 20 uitstekende occasions Reparatie en onderhoud alle merken auto's. Ook lichte bedrijfswagens. SCHADE-REPARATIES +SPUITEN+LASWERK Wij zijn gesloten van 21 juli t/m 10 augustus. Postweg 58 (ind. terrein) Soesterberg, tel. 03463-53381 Geopend: 08.00-18.00 uur Vrijdagavond koopavond Zaterdag geopend van 09.00-16.00 uur. In een carport aan de Versteeghlaan is zondag brand ontstaan, toen een 21-ja rige man de benzinetank van zijn brom fiets vulde. Hij morste brandstof die vervolgens vlam vatte. Toen de brand weer arriveerde, was er al sprake van een uitslaande brand. De gevel van de woning brandde al, maar volgens de brandweer werd het vuur buiten gehou den door de dubbele beglazing. De brand was snel onder controle. Niette min wordt de schade geschat op 70.000 gulden. Niemand raakte gewond. Het Dorpsplein voldeed niet meer aan de gestelde eisen, althans dat was de mening van de gemeente Soest. Plannen werden gemaakt, op papier getekend en tentoonge steld. Dat was het begin van heel wat moeilijkheden, want de me ningen waren verdeeld. Het college ging echter rustig door met zijn plannen, schaafde die hier en daar bij na de inspraakavond van 17 juni en lanceerde het voorstel onlangs in de commissie ruimtelijke ordening. Alle fracties van de Soester gemeenteraad gingen akkoord met het voorstel. Na de zomervakantie beginnen de werkzaam heden. De meesten zijn onbekend met de wijzi gingen, daarom een korte samenvat ting. De huidige capaciteit van 33 par keerplaatsen wordt uitgebreid naar 56. Het plein op de hoek met de Plesman- straat wordt iets groter, hierdoor komt er meer ruimte voor bijvoorbeeld ter rasfunctie. Was men eerst van plan ri- viergrind voor verharding te gebruiken, daarvoor in plaats komt nu fijn grind of graniet. Er zijn plannen om de busroute te ver plaatsen. Blijft die via het Dorpsplein lopen, dan wordt een abri (bushokje) geplaatst. Op verzoek van insprekers worden twee vlaggemasten geplaatst en mogelijk een 380 v(kracht)stroomaan- sluiting, maar daarvoor moeten extra fi nanciële middelen nog worden vrijge maakt. Op verzoek van de Adviesgroep Ge handicapten wordt een aantal banken en/of zitgroepen in een hout/staal- combinatie geplaatst. Veel is gesproken over de bomen op het plein. Langs de straat worden geen zes, maar vijftien bomen verplant. De drie andere bomen worden verplaatst naar de hoek met de Plesmanstraat. Twee bomen worden uit de tuin en nabij de ingang van De Drie Eiken verwijderd. Aansluitend wordt De herinrichtingsplannen voor het Dorpsplein kunnen rekenen op een raadsbrede steun en worden na de zo mervakantie uitgevoerd. op de gevels van de politiepost, de be handelruimte van de fysiotherapeut en de hulpsecretarie een beukenheg (blok- haag) opgenomen met een breedte van circa 80 centimeter. Het kunstwerk wordt omgeven door een in de omge ving passende omlijsting. De openbare straatverlichting blijft hetzelfde. Wel wordt gedacht aan een wijziging van verlichtingsarmatuur met het gevolg dat een boogarmatuur centraal op het Dorpsplein wordt geplaatst. De contai ners zouden verplaatst worden naar de Rademakerstraat, maar aangezien daar geen ruimte is, blijven ze voorlopig op het Dorpsplein. Om overlast zoveel mogelijk te beperken worden de contai ners omgeven door een groenstrook van voldoende hoogte en formaat. Op vrijdag 8 juli nam Bep van der Geer afscheid als onder wijzeres aan de Wethouder de Haanschool. Gedurende vijf tien jaar heeft zij haar beste krachten gegeven aan de leerlin gen van deze school. Zij was een bevlogen leerkracht, die werkzaam was in vele groepen. Maar groep driede vroegere eerste klas, had haar grote liefde. Met moeite kon zij aan het eind van het schooljaar haar kinderen overdragen aan een col- Zij was een indringende leerkracht en haar leerlingen pro beerden maar al te vaak haar uitgesproken mening thuis over te brengen. Met name: dierenliefde en anti-racisme. Bep wilde geen officieel afscheid, maar overleg tussen collega 's en ou ders zorgde ervoor dat de kinderen van haar groep en hun ou ders toch voor een speels af scheid zorgden. Uiteraard met een lach, maar ook met menige traan. Op de kruising van de Richelleweg en de Willem Stuutlaan zijn vorige week twee auto's tegen elkaar gebotst. Een 33-jarige Utrechter reed op de Willem Stuutlaan en stopte voor de haaietan- den. Van links naderde een vrachtwa gen die de Willem Stuutlaan wilde inrij den. "Kom", dacht de automobilist, "dan kan ik alvast mooi de Richelleweg op rijden." "Kom", dacht een 24-jarige man uil Hoogland die achter de vrachtwagen reed, "als de vrachtwagen afslaat, kan ik er mooi voorbij." Terwijl de Utrechter de kruising op reed, haalde de Hooglander de vracht wagen in. Daarbij overschreed hij de doorgetrokken streep op de weg. Op de kruising 'ontmoette' beide auto's el kaar. Blikschade aan beide vehikels was het gevolg. De Hooglander werd met onbekende verwondingen naar zieken huis Eemland, locatie Lichtenberg ge bracht. (ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie van audio, video en huishoudelijke apparaten. Geopend vanaf 10.00 uur. Maandag da ge hele dag en woensdagmiddag gesloten. Rademakerstraat 28G, Soesterberg Telefoon 03463-51850 In de volksmond kennen we allemaal 'het Dienstencentrum van De Drie Ei ken'. Velen zijn van mening dat het betreffende gebouw niet alleen bij, maar ook van De Drie Eiken is. En dat wil het bestuur van het Dien stencentrum ten stelligste ontkennen. Ook heerst de gedachte dat het alleen toegankelijk is voor ouderen woonach tig in De Drie Eiken. En ook dat is niet waar. Volgens een bestuurslid zou de ruimte van het Dienstencentrum net zo goed op het terrein langs de Kampweg kunnen staan. Daarom doet men een beroep op alle ouderen in en om Soes terberg, dit speciaal voor hen ingerichte gebouw te bezoeken. Men kan er elke dag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur terecht voor een kopje koffie, thee of iets anders. In de recreatiezaal staan radio en televisie en verder kan men daar biljarten en alle soorten spelletjes doen. Ondanks de vakantietijd is er elke maandagavond vanaf 19.30 uur het klaverjas- en jokerspel; kortom er is voor elke vijftig-plusser wel wat te doen. t Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Donderdag 14 juli joker- en klaverjas- middag, aanvang 13.30 uur. Donderdag 28 juli bingo, aanvang 13.00 uur. Zaterdag 10 september klaverjas-ma- rathon, aanvang 10.30 uur, in het kader van het 25-jarig bestaan van het Dorps huis. Aanmelden, tel. 51612 of 51975. Het geplande zomerfeest op 22 juli gaat wegens verbouwing en vernieuwde tuinaanleg niet door. Woensdag 13 juli 19.30 Sjoelen, Drie Eiken 20.00 Funky Robics, Dorpshuis Donderdag 14 juli 13.00 Klaverjassen/jokeren Drie Ei ken 19.30 Volksdansen, Drie Eiken Zaterdag 16 juli 09.00 Open tennis toernooi LTV Sportpark Zondag 17 juli 09.00 Open tennistoernooi LTV Sport park Maandag 18 juli 15.00 Open tennistoernooi LTV Sport park 19.30 Klaverjassen, Drie Eiken Dinsdag 19 juli 15.00 Open tennistoernooi LTV Sport park 13.00 Piep noch Stok, Carolushuis 20.00 Bridge, Drie Eiken Woensdag 20 juli 15.00 Open tennistoernooi LTV Sport park 16.15 Fokker 75 jaar Luchtvaartmu seum 20.00 Funky Robics, Dorpshuis Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 11