U JU HET nu 3 JRQUlSEN Avondverbinding Soesterberg hersteld an&school Rellum Feestelijke start 25-jarig Dorpshuis Militairen terug uit Goma '\^/rf/v w n__ i IS) Proef met Taxibus op 5 september gestart Onze lessen beginnen op 18 september Geen massa systeem Persoonlijke aandacht Gezellige sfeer HeP woeP a/gek/open a/s we u w'eP kunnen fte/pen, Zie pagina 25. Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand Hulpverlening SMIT/ v. GRONINGEN Autoradio gestolen Geluidscontouren vliegbasis WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1994 Nederlanders komen aan op vliegbasis Meningen van lezers Dorpsplein Activiteiten Dorpshuis 25 jaar Klachtentelefoon van Defensie Ballonnen landen in provincie Friesland Wim Overaoor officieel PHILIPS dealer Agenda incs Side voor aulo- nofdstcunen 2 bumpers i binnen uit Ier a-sym- ntrale ver- SOESTERBERGSE OURANT Met ingang van maandag 5 sep- tember is de avondbusverbinding tussen Soest en Soesterberg weer hersteld door de Taxibus. De eer ste retourrit had niemand minder dan wethouder Pieter ten Hove als passagier. De bus vertrok om 19.30 uur vanaf station Soest-Zuid en arriveerde rond kwart voor acht bij de halte aan de Rademaker- straat. Even later vertrok de Taxibus via de be kende bushaltes aan de Kampweg, Ka- merlingh Onneslaan en Oude Tempel laan naar Soest. Ook een aantal raads leden maakte deze rit mee. Tot het laten rijden van de taxibus besloot de Soester gemeenteraad, nadat vooral Soester- bergers ontevreden waren over het ver dwijnen van de busverbinding 's avonds tussen Soesterberg en Soest. Onder an dere de Vereniging Soesterbergs Be lang bleef aandringen op deze busver binding. Voor een half jaar zullen de brutokos- ten van de ritten van de taxibus onge veer 26.500 gulden bedragen. Daarop zullen de reizigersopbrengsten in min dering worden gebracht. Dit bedrag zal voorlopig gedekt worden uit het bedrag voor het openbaar vervoer in de begro ting: de jaarlijkse bijdragen aan het Soester bussysteem. Daarbij is er vanuit gegaan dat als de verwachte meevaller, de toename van het busgebruik in Soest, onverhoopt niet optreedt het bedrag voor Taxibus alsnog beschikbaar wordt gesteld. De prognose is dat er gemiddeld per rit van de Taxibus tenminste één reiziger zal worden vervoerd. Naast het vervoer tussen Soesterberg en Soest hebben per bus reizende bezoekers van Medisch Centrum Molendael, dankzij de Taxi bus, meer tijd voor hun ziekenbezoek. Vanuit Soest geeft de Taxibus een uit stekende aansluiting op buslijn 56 rich ting Zeist. Een paar minuten na aan komst van de Taxibus in Soesterberg passeert buslijn 56. Omdat buslijn 56 tussen Zeist en Amersfoort maar één keer per uur op en neer rijdt, ontbreekt de aansluiting vanuit Zeist richting Amersfoort. Een rit per taxibus tussen Soest en Soesterberg kost, evenals de bus overdag, op basis van het huidige prijspeil f 2,87 (4 strippen) en f 1,47 voor PAS 65-houders en kinderen. Bij de prijzen is uitgegaan van het kopen van de strippenkaart met 15 of 45 strip pen in de voorverkoop op het postkan- toor of (tabaks-)winkels. Een kaartje in Met de Taxibus werd maandag voor het eerst de avondverbinding tussen Soest en Soesterberg onderhouden. In de komende maanden moet blijken of de proef in aanmerking komt voor de structurele inzet van een busje. Foto: Aldo Allessie de (taxi-)bus is twee keer zo duur. Het hanteren van het strippenkaartsysteem en OV-jaarkaarten heeft het voordeel dat de rijksoverheid op de gebruikelijke wijze, afhankelijk van het aantal perso nen, bijdraagt in de kosten. Op grond daarvan had het nationaal tariefsys teem de voorkeur. De bussen vertrek ken vanaf de bushalte op de Radema- kerstraat tegenover restaurant de Tuin om 19.45 uur en 22.45 uur via de bus haltes aan de Kampweg, Kamerling Onneslaan en Oude Tempellaan. Om 22.30 uur vertrekt de taxibus vanaf Sta tion Soest Zuid naar Soesterberg via de genoemde haltes in omgekeerde rich ting. Na de halte aan de Kampweg ver volgt het de weg via de Veldmaarschalk Montgomeryweg, Koppenlaan, Van der Griendtlaan naar de halte aan de Rademakerstraat. Daarmee wordt aan een dringende wens voldaan.Uit het ex periment moet blijken of de Taxibus aanslaat en voorziet in een behoefte. 20 iaar persoonlijke aandacht voor elke cursist, Rademakerstraat 24, Soesterberg, tel. 03463-52213/52590 U heeft nog Z. weken de tijd om in te schrijven-, (03463) 52213 of 52590 Met een paar fikse donderklappen nam Soesterberg afscheid van de maand augustus om de maand sep tember feestelijk in het Dorpshuis te beginnen. Om drie uur 's mid dags heette mw. Jean Marie van Staveren, voorzitter van de Stich ting Dorpshuis Soesterberg vele bewoners van Sterrenberg harte lijk welkom, waaronder diverse prominente kunstenaars. Daarna nam dhr. Speelman, directeur van Sterrenberg, de microfoon en bena drukte nog eens het positieve begrip 'een goede buur is beter dan een verre vriend'. Hij was dankbaar voor de goe de onderlinge relatie en prees de kun- j stenaars van Sterrenberg. Schilderijen versierden het interieur van het Dorps huis en zullen daar de eerste paar maan- j den blijven hangen. Dhr. Speelman deelde mede dat deze Sterrenbergse kunst in binnen- en buitenland bekend is. Zelfs in Taiwan en Australië zijn stukken van hen terug te vinden. 'Het maakt niet uit of het mooi of slecht is, I. het heeft altijd een gevoel en dat is zo belangrijk', aldus dhr. Speelman. l Mw. Van Staveren heeft met haar be stuur en de beheerders van het Dorps huis naar dit jubileum gewerkt en uitge keken. Ze had zich geen feestelijker opening kunnen voorstellen. Max Tim merman, beeldend kunstenaar begon twintig jaar geleden met de schilders kunst onder de bewoners van Sterren berg. Timmermanf'Ik sloeg van de ene verbazing naar de andere. Het leek of de kunst daar opgestapeld lag, zo bruis te het naar boven. Mensen met een geestelijke handicap kunnen in de volksmond niets. In het Dorpshuis hangt het bewijs van het tegendeel'. Timmerman werkt nu wekelijks met ca 120 bewoners. 'Het voornaamste is dat men vaak niet in staat is verbaal te kun nen communiceren maar dat wel heel goed tot uiting komt in de kunstwerken die zij leveren. Want kunstwerken zijn het en tot zelfs ver in het buitenland zeer gewaardeerd', aldus Timmerman. Beheerder Henk van Appeldoorn had diverse microfoongesprekken met on der andere de kunstenaars Lenie van Harten, Victor v.d. Elshout, Rika Ben- tink, Piet Koopman, Max v.d. Bruin- horst, Dirk Zwart, Jenay Bot en Susan Reyn. Receptie Vrijdag 2 september mochten bestuur en beheerders van het Dorpshuis vele handen schudden tijdens een gezellige receptie ter ere van het 25-jarig bestaan van het Dorpshuis. Voorzitter mw. Jean Marie van Staveren keek in haar ope ningswoord even terug op de afgelopen 25 jaar. Daarin was het niet de instand- koming het centrale punt maar wel het instandhouden van het Dorpshuis. Heel wat stormen heeft Het getrotseerd. Zeven jaar geladen zei ze van harte 'ja' op het verzoek voorzitter van de Stich ting Dorpshuis Soesterberg te willen worden. Met haar komst werd ook een start gemaakt aan een nieuw begin waarvan veel gelukt is. Zij prees de goe de samenwerking met het Soestse C-Drie dat tijdens de receptie duidelijk in de directe hulp van personeel C-Drie zichtbaar was. Niet alle doelen werden bereikt, met andere woorden er is volgens mw. Van Staveren nog veel te doen. 'Zo vereist het management meer dan één keer vergaderen per maand. Het bestuur en de beheerders vormen een team en staan voor een maximale dienstverle ning. Helaas beperken bezuinigings maatregelen deze expansie', aldus mw. Van Staveren. Naar de politiek vroeg ze een positief beeld over het Dorpshuis te Hellen en Piet voor de tent tijdens de Sch uifdeurensh o w. vormen en ook eens aan een goede be- wijzering naar het Dorpshuis te denken. Wethouder Ten Hove kon als volgende spreker direct daarop inhaken, echter gaf hij alleen een lesje welzijnsleer. Zo wel aan het begin als aan het einde van zijn rede stelde hij twee keer de vraag 'welke plaats neemt het Dorpshuis in?' Het bleef helaas bij deze vraag. Voor het bestuur van het Dorpshuis is het te hopen dat hij eenzelfde houding heeft als een fan van Feijenoord: geen woor den maar daden. Schuifdeurenshow Zaterdag 3 september stond 's avonds om 8 uur de 'schuifdeurenshow' op het programma. Ongeveer 80 bezoekers waren getuige van zang, declamatie, to neel en muziek van klasse. Onbekend talent wist de aanwezigen te boeien, zo als een voor de vuistweg conference, het gesprek van Hellen en Piet voor de tent enz. Het verdiende veel meer be zoek maar mogelijk is de zaterdag avond niet het geschikste moment voor dergelijke kunst. Zondag 11 september ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 ds. J. van Marion; oec. dienst Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. C.M. Graafstal, Ermelo GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie r.k. kerk STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 51517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEBOREN Alexandra Anna Relinda van Mil, An- thonie van Leeuwenhoeklaan 109; Sjoerd Petrus Kop, Farman 18; Sebas- tiaan Mulder, Apollo 1. GEHUWD Geen. OVERLEDEN Geen. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Autorijschool 10 Rijlessen (auto) 425.00 Losse les (auto) 45.00 Rijles motor 47.50 ook automaat (auto) Dag- en avondschool Theoriecursus start op 21 september om 19.30 uur. Theorie- theorie cursus examenkaart f 140,- De cursus wordt gegeven in eigen leslokaal. Kampweg 96, Soesterberg Tel. 03463-5 23 15/5 22 72 b.g.g. 5 20 88/5 15 04 autotelefoon 06 - 52 87 88 59 Een man uit Haaksbergen is donder dagmorgen zijn autoradio kwijtgeraakt. De diefstal werd tussen negen en elf uur op de Amersfoortsestraat gepleegd. Het College van B. en W. heeft in een brief van 3 mei aan de Staatssecretaris van Defensie gevraagd de geluidscon touren van de vliegbasis te herzien. Dit op grond van het vertrek van 24 Ameri kaanse F-15 gevechtsvliegtuigen. De daardoor ontstane ruimte kan volgens het College worden aangewend voor eventuele geluidgevoelige bestemmingen. De toenmalige staatssecretaris Frinking antwoordde daarop dat het gebruik van landingsplaatsen, circuits en opstel plaatsen binnen de Koninklijke Lucht macht nog onderwerp van studie was. Over de routes van transportheli's moest bovendien nog overleg met de commissie ex art. 28 Luchtvaartwet plaatsvinden. In afwachting van e.e.a. kon hij geen di recte uitspraken doen, maar herhaalde zijn eerdere toezegging dat de procedu re voor een kleinere geluidszone zal worden gestart als de toekomstige be legging en het toekomstige gebruik daartoe aanleiding geven. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 De honderd Nederlandse militai ren die bijna vijf weken geleden naar Goma (Zaïre) vertrokken voor hulp aan de Rwandese vluch telingen, keerden zondagavond op vliegbasis Soesterberg terug. Ze werden ontvangen door enkele hon derden familieleden die achter de hek ken stonden tussen hangar 5 en 6. Om precies 19.10 uur landde het toestel van Transavia op de basis. Toen het naar de plaats taxiede waar alle mensen ston den, werd het begeleid door een brand weerauto waarop met grote letters stond: Rita ik wil met je trouwen. Voor op de brandweerauto stond een ietwat trillende a.s. bruidegom in smetteloos wit. Op het moment dat de brandweer auto door het hek naar het toestel reed was dat tevens het sein voor de vele honderden mensen om naar het vlieg tuig te rennen. Het werd een prachtige ontmoeting. Vijf landmacht militairen van de zoge heten verkeers- en vervoerscel, blijven tot het eind van deze maand in Goma om daar te assisteren bij de aan- en af voer van personeel en goederen. Het Nederlands materieel blijft daar in de kampen achter voor gebruik door parti culiere hulporganisaties. Deze hebben de hulp overgenomen van onder andere de Nederlandse militairen. Daarbij gaat het om taken die naast de Nederlanders ook werden verricht door Franse, Amerikaanse en Israëlische mi litairen. De hoofdtaken van het Neder landse detachement bestonden uit het verstrekken van medische hulp, het verzorgen van watertransporten en as sistentie bij de aan- en afvoer van goe deren en personeel. Een en ander ge beurde in nauwe samenwerking met hulporganisatie als Artsen zonder Grenzen en Memisa. Naast de inzet in de kampen werkten de Nederlanders samen met Israëlische miltairen in een veldhospitaal dat inmiddels is opgehe ven. Het Nederlands materieel dat de afgelopen weken naar Goma werd overgevlogen en waarvan een groot deel achterblijft, bestaat onder meer uit vrachtauto's, terreinvoertuigen, gene ratoren en veldbedden. De militaire hulpverleners hebben onder buitenge woon moeilijke omstandigheden ge werkt, waarbij lichamelijk en geestelijk veel van hen werd gevraagd. Er zal veel aandacht worden besteed aan de na zorg van de militairen. Met de voorbe reidingen voor het nazorgprogramma is reeds begonnen. Volgens de Soesterbergse Courant van 31 augustus j.1. gaat men dan nu begin nen aan de verbetering van het Dorps plein. Men mag wel stellen als dat deze reconstructie wel zweet en tranen heeft gekost. Maar nu de aanpak op zich. Volgens het schrijven in de - Soester bergse Courant, wordt dit geen verbe tering maar wordt dit Dorpsplein met de tijd een brengplaats van afval. Kijk, er komt een nieuw wachthuisje, maar rond dit wachthuisje wil men n.1. een blokhaag plaatsen ter hoogte van 60 centimeter. De ervaring heeft ons nu reeds geleerd, en dan kijk ik naar de containers, als dat men zijn afval zal storten tussen wacht huisje en de blokhaag daar omheen. Ditzelfde zal ook gaan gebeuren rond de papier en glas containers, want ook hier wilde men een blokhaag om heen plaatsen. Men maakt er zelfs geen punt van om zijn dode huisdier in een zak te stoppen en deze dan naast de container te deponeren, (ervaring juni j.1.). Laat men dus in Soest weten waar men aan begint, zodat niet de gehele Soes terbergse bevolking zal worden aange zien als zijnde de bevuilers van het dorp. Hopende dat na veel knokken dit Dorpsplein een plein zal worden waar men echt trots op kan zijn. Laat dus na deze reconstructie, de bewoners van De Drie Eiken niet genieten van uw afval (de schillen en de dozen). J. van Loveren Plesmanstraat 53 Naast de in de agenda genoemde bij zonderheden ïyordt de aandacht geves tigd op de workshop van de bewoners van Sterrenberg, woensdag 7 septem ber van 14 tot 16 uur. Onder deskundi ge leiding wordt een uitleg gegeven van materialen en technieken. 's Avonds vanaf 19.00 uur staan diverse clubs tegenover elkaar in een volleybal toernooi. Bezoekers worden dringend verzocht sportschoenen of gympjes te dragen. De volksloop start donderdag 8 sep tember vanaf het Dorpsplein via de route Van Angerenstraat, Ant. van Leeuwenhoeklaan via een route door het bos en terug langs dezelfde weg. Be woners van deze beide straten en vooral het begin van de Ant. van Leeuwen hoeklaan worden beleefd maar drin gend verzocht hun auto's voor een kor te periode elders te parkeren. De informatiemarkt van vrijdag 9 sep tember begint om 19.00 uur. In diverse ruimtes kan men nader kennis maken met de 23 opgegeven verenigingen en instanties. Intussen worden in de sport zaal opvoeringen vertoond van Laeti- tia, Ultice Dulci, Balkandansgroep en AGAVS. Vanaf 21.30 uur treedt de Occasionband op onder de titel 'Back to the sixties'. De toegang is gratis mits men in het be zit is van een toegangskaart. Deze kaar ten zijn verkrijgbaar bij het Dorpshuis. De klaverjasmarathon wordt op zater dag 10 september gehouden, aanvang 10 uur. Tijdens het kaarten kan men de inwendige mens versterken door onder andere snert, deskundig bereid door Jan Pley. De fietspuzzeltocht en kinder kennis staan ook voor 10 september op het programma, aanvang 11 uur. Elke dag kan men de doorlopende film van 'oud Soesterberg' bekijken. Beel den uit de beginjaren van deze eeuw ge ven een beeld van het Soesterberg van toen. Met deze aktiviteiten besluit het Dorps huis haar aktiviteiten verbonden aan het 25-jarig bestaan en slaan ze de weg in naar het jaar 2019 om dan het 50-ja- rig bestaan nog grootser te vieren. De Occasionband die a.s. vrijdag in het Dorpshuis de muziek 'Back to the sixties gaat brengen. V.l.n.r. Frank van den Essenburg, bas; George Legierse, zang; Rob Brons, drums; Hans van Mamerveld, solo/fead gitaar; Willem van Doezelaar, slag/rhythm gitaar. i Enkele bewoners van de Amersfoort sestraat hebben met de Provinciaal Mi litair Commandant Utrecht (PMCU) een gesprek gehad over een aantal klachten en zorgen die zij hebben over onder andere geluidsoverlast van oefe nende militaire voertuigen. Als eerste resultaat van dit gesprek heeft de PMCU, vooruitlopend op een definitieve regeling, een telefoonnum mer beschikbaar gesteld voor eventuele klachten van bewoners van de Amers foortsestraat en mogelijk daarbuiten. Op werkdagen kan men van 08.15 tot 16.45 uur de klachten melden via tele foonnummer: 030-36^510. Buiten de ze tijden kan men hiervoor terecht bij de Brigade Koninklijke Marechaussee te Soesterberg, tel. 51403. Op de eerst volgende werkdag worden de klachten behandeld. Zaterdag 25 juni was het Roefeldag met als start het oplaten van vele kleurige ballonnen. Er waaide toen een vrij strakke wind pal uit het zuiden. Ergens boven het IJsselmeer kwamen de bal lonnen een zware onweersbui tegen met veel regen. Helaas kan een ballon slecht tegen regen en veel vluchten ein digden op het water. Toch waren er ook ballonnen die in Friesland landden, zo blijkt uit de correspondentie. Van alle ballonnenkaartjes kwamen er acht terug. Die waren ingevuld door: Arie Witteveen, Generaal Spoorstraat 12, gevonden door Hans Jorritsma uit Tzum. Wesley Merts, Wostok 17, ge vonden door A. Wind uit Burgwerd. Vincent Koke, Generaal Winkelman straat 77gevonden door H. Klinstra uit Warns. Roy Brink, Generaal Winkel manstraat 117a, gevonden door Jan Jetze de Vries uit Helaardermieden, Kim van de Kamp, Morane 9, gevon den door W. Hovinga uit Bolsward. Ka- te van Bavel, Versteeghlaan 44, gevon den door A. Terpstra uit Wommels. Li- sette Geers, Bloemheuvel 28, gevon den door Sipke van Berkum uit Elahui- zen en tenslotte Jeffrey Groenenboom, Mercury 126, gevonden door Janke Alie Klaver uit Tzummarum. De prijzen worden uitgereikt tijdens de Informatiemarkt in het Dorpshuis op vrijdag 9 september om 19.30 uur bij de stand van de Stichting Vrienden van het Vliegdorp. (ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie van audio, video en huishoudelijke apparaten. Oöopsnd vaitaf 10.00 uur. Maandag dB ge hete dag en woensdagmiddag gesteen. Rademakerstraat 2SG, Soesterberg Telefoon 03463-51850 Woensdag 7 september 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 13.30 Engelse les, Drie Eiken 14.00 Ballet, Dorpshuis 14.00 Workshop Sterrenberg, Dorps huis 18.00 Badminton, Banninghal 19.00 Volleybaltoernooi, Dorpshuis 19.30 Sjoelen, Drie Eiken 19.30 Drumband Odeon Donderdag 8 september 19.00 Volksloop, Dorpsplein 19.30 Caroluskoor, Carolusschool 19.30 Volksdansen, Drie Eiken 19.30 Jeu de Boules, Drie Eiken 20.30 Oranje Comité, Drie Eiken Vrijdag 9 september 19.00 Leerlingenorkest Odeon 19.00 Informatiemarkt, Dorpshuis 21.30 Occasionband, Dorpshuis Zaterdag 10 september Rommelmarkt Odeon, t/o rk kerk Monumentendag 39.00 Judo Laetita, Dorpshuis 10.00 Klaverjasmarathon, Dorpshuis 11.00 Fietspuzzeltocht, Dorpshuis 11.00 Kinderkermis, Dorpshuis Zondag 11 september 11.00 en 15.00 Modeshow de Bedstee 14.00 Open Huis, Drie Eiken Maandag 12 september Start renovatie Dorpsplein 10.00 Modeshow de Korte, Drie Eiken 10.30 Sport 55-F, Banninghal 14.00 Handwerken, Drie Eiken 16.30 Yoga, Dorpshuis 19.00 Jeugd-EHBO, Dorpshuis 19.30 Harmonie Odeon 19.30 Kaarten, Drie Eiken 19.30 Esbergkoor, Dorpshuis 20.00 Modeshow de Bedstee Dinsdag 13 september 10.45 Ouderengym, De Drie Eiken 13.00 Piep noch Stok, Carolushuis 14.00 Zangmiddag, Drie Eiken 18.00 Majorettes Odeon 19.30 Dameskoor Carolusschool 19.45 Grabbelavond LTV, Sportpark 20.00 Bridge, Drie Eiken •Woensdag 14 september 10.15 Volksdansen, Drie Eiken 13.30 Engelse les, Drie Eiken 14.00 Ballet Laetita, Dorpshuis 19.30 Drumband Odeon 19.30 Sjoelen, De Drie Eiken Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15