sluteru BEN rademaker SOEST 1 HANDEL WANDEL STRAKS OP HARTJE ZUID Fysio Fitness Promotions houdt zondag a.s. open huis Het Smeeing Auto-plein Drie kledingdieven laten buit achter in bossages Soester tuincentrum f 17,44. Drukkerij Brink: een 'oude bekende' op een nieuw adres in Soest RUIME KEUZE TUINHUISJES WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1994 SOESTER COURANT Jl Club voor: - Beginners - Gevorderden - Vergevorderden - Zeer vergevorderden 5% Uiteraard voor elk wat wils: - jeugd - echtparen - jongeren 20 tot 35 jaar (1e en 2e jaars) - clubs voor 55-plussers op dinsdagmiddag (paren) - kinderclub op woensdag middag (8 tot 12 jaar) EEN COMPLETE CURSUS VOOR SLECHTS PER PERSOON! INSCHRIJVING-INFORMATIE dagelijks (behalve op zondag) van 17.00 tot 20.00 uur. Telefoon 02155-22811. Langskomen kan natuurlijk ook en wel elke ma.-, wo.- en vrijdag vanaf 22 augustus t/m 28 september van 19.00-20.00 uur in ons danscentrum aan de Alb. Cuyplaan 198b te Soest. Voor 55-plussers en kinderen van 7 tot en met 13 jaar Danscentrum Gerla start nieuwe cursussen Feestelijke aanbiedingen Vernieuwde Gemar weer open PAGINA 9 PARFUMERIE - SCHOONHEIDSSALON Aktiedagen: 8, 9 en 10 september Jonkman gaat, Hoffkomt als directeur-zaken Directiewisseling bij ABN-Amro Brede kennis SOESTER TUINCENTRUM WIEKSLOTERWEG SOESTER TUINCENTRUM TEGEN ZEER SCHERPE PRIJZEN IAinUlN33NinX H31S30S D3MH3i01S)l3IM IAinUlN3DNin± U31S30S ZwartMul Co en De Haan Melkert Fusie accountantskantoren rond fieP mep af gek /open a/s we a a/eP kam en fte/pen, Zie pagina 25. Bier uit 1744. Nu perfekt op dronk. Ter gelegenkeid van ons 250-jarig jukil eum nu iedere brat voor Bedrijf onderdak aan Dorresteinweg 12A Flexibel Danscentrum Gerla De voorbereidingen voor het nieu we seizoen zijn bij Danscentrum Gerla weer in volle gang. In de ac commodatie aan de Albert Cuyp laan is alles klaar voor een nieuw seizoen vol dansplezier. Danslessen zijn tegenwoordig veel meer dan alleen het leren van alle Ball- room en Latin-American dansen. Het is ook een echt avondje-uit, een ont moetingsplaats voor veel vrienden en vriendinnen en een uitstekende manier om nieuwe vrienden en kennissen op te doen. Voor een ieder is er bij Gerla wel iets naar de zin te vinden. Uiteraard zijn er de clubs voor de jeugd en de paren en er is een ruime keuze qua lesavond, van beginners tot wedstrijddansers! Ook voor vrije blije jonge mensen van 20 tot 35 jaar is er bij Gerla een speciale club. Al sinds de oprichting van het danscen trum in 1986 is er rekening gehouden met het feit dat ook deze leeftijdscate gorie graag wil leren dansen met gelijk gestemden en niet op paren of jeugd clubs. "Wij proberen het voor elke leeftijds groep aantrekkelijk te maken," zeggen Frits en Karin. "Voor de paren zijn er eigen clubs, zodat men zich met leeftijd genoten het dansen eigen kan maken, op muziek die men leuk vindt, en gezel lig wat kan babbelen in de pauzes. Ook voor de jeugd zijn er speciale clubs. Na tuurlijk vragen de jongelui weer om to taal andere zaken, maar ook daar is vol op rekening mee gehouden. Zo leren zij de danspassen op muziek uit de top-40 en is er ook een behoorlijke hoeveel heid discoverlichting aanwezig, hoewel wij duidelijk stellen beslist géén disco theek te zijn." Nieuw dit jaar zijn de speciale clubs voor 55-plussers op de dinsdagmiddag. Voor diegenen die met de VUT of pen sioen zijn een ideale manier om gezellig een middag uit te zijn en tevens op een verantwoorde manier in beweging te blijven. De lessen zijn enigszins aange past qua tempo, zodat een ieder zich kan ontplooien zonder het gevoel te krijgen het niet bij te kunnen houden. Inschrijving is mogelijk per paar be staande uit heer/dame of dame/dame, aangezien de dames, zeker in deze leef tijdscategorie, toch vaak in de meerder heid zijn. Ook nieuw is de zogenaamde Kinder club voor 'kids' van 7 tot 13 jaar. Zij krijgen op deze manier de kans de dan sen op een leuke speelse manier onder de knie te krijgen. "Aangezien ons al vele malen gevraagd is naar zo'n specia le kinderclub hebben wij deze dit jaar in ons lesprogramma opgenomen. Tot nu toe hebben wij over belangstelling ab soluut niet te klagen, hoewel de jonge mannetjes het nog wat laten afweten, maar jongens moeten altijd wat meer aan het idee wennen, dus wij twijfelen er niet aan of ook dat komt vanzelf in orde." Ook buiten de lessen om is er in het danscentrum van Frits en Karin nog veel meer te beleven. Feestavonden zo als het Sinterklaasbal, het Kerstbal en de play-backwedstrijd zijn alom ge liefd! Natuurlijk is er ook het vrijdan- sen. Op zaterdag is het de beurt aan de jongeren. Het vrijdansen voor paren is voortaan twee maal per maand en wel op de tweede en laatste zondagavond. Het spreekt uiteraard vanzelf dat er op een deskundige wijze dansonderricht wordt gegeven. Alle lessen worden door Frits zelf gegeven. "Natuurlijk is een uitstekende wijze van lesgeven van levensbelang," beaamt hij. "Wij zijn NDA (Ned. Dansleraren Ass.) en ANDV (Alg. Ned. Dansleraren Ver.) gediplomeerd en ook aangesloten bij deze bonden." Danscentrum Gerla is te vinden aan de Albert Cuyplaan 198B. Groot feest is het deze week bij de Ge- mar, de bekende "gezinsmarkt" aan de Parallelweg. Na tien dagen geslo ten te zijn geweest is de supermarkt weer open gegaan. In de tussentijd is de winkel bijna hele maal vernieuwd. Het geheel is nu zo overzichtelijk en modern ingericht dat de vele Gemar-klanten er hun weg uit stekend zullen weten te vinden. Uiter aard zijn directie en medewerkers van de Gemar, nu het eindelijk zo ver is, bij zonder trots op de "nieuwe" zaak. "Er is grote behoefte aan zo'n gezellige supermarkt in Soest. Dat is de laatste ja ren heel duidelijk gebleken," zegt com mercieel medewerker A. Smeenk van de Gemar. Er is in korte tijd met man en macht ge werkt, maar het resultaat mag gezien worden. De medewerkers van de Ge mar staan dan ook graag klaar om de klanten te verwelkomen in de mooie zaak. Ze kunnen dan tevens profiteren van de feestelijke heropenings-aanbie- dingen, die in de advertentie elders in deze krant staan vermeld. Een bezoekje aan de moderne super markt aan de Parallelweg is de komen de dagen dan ook beslist extra de moei te waard. SLUFTER Zondag. 11 september staan van 10.00 tot 15.30 uur bij Fysio Fit ness Promotions de deuren open voor een ieder, die interesse heeft in gezondheid, bewegen, fitness. Op deze dag staat het cursusprogram ma '94/'95 centraal met als nieuwste trend: 'Personal Training'. Leo en Mo nique van der Horst, eigenaars van en werkzaam binnen het centrum als fysio therapeut: "Anno 1994 zijn er nog veel mensen die wel het nut van bewegen en fit zijn inzien, maar die niet precies we ten hoe ze dat moeten aanpakken, of die drempelvrees hebben voor een fit nesscentrum. Misschien spelen daarbij lichamelijke klachten een rol en/of zijn er specifieke trainingswensen. Voor die mensen ontwikkelden wij Personal Training." Voorafgaand aan deze 10-wèekse cur sus wordt men aan een sportmedische- test onderworpen, naar aanleiding waarvan een individueel trainingspro gramma wordt opgesteld. Vervolgens traint men ook een, twee keer per week onder 'persoonlijke begeleiding' op zeer geavanceerde trainingsappara- tuur. Tussentijds wordt men opnieuw getest en kan eventueel de training wor den aangepast. Na de eindtest is men in staat zelfstandig het trainingsprogram ma uit te voeren en bij te stellen en zijn de effecten merkbaar: fitter, slanker, leniger, gezonder. In het cursusprogramma vindt men ui teraard ook het bekende afslankpro- gramma 'Bodycontour'. De redenen waarom deze cursus in Nederland zo'n opmars maakt, zijn duidelijk: een even wichtig voedingsprogramma, twee keer per week sporten, gericht op verbran ding van vetweefsel, huiswerkoefenin gen, regelmatige metingen en begelei ding door speciaal hiervoor opgeleide trainers/sters. Met uiteraard het bekende cursusboek 'Mijn Bodycontour' als leidraad. Op zondag 11 september is er een gratis proefles bodycontour om 14.00 uur, waarvoor reservering is gewenst. Ver der kan men tijdens het open huis gratis zijn vetpercentage en de conditie laten meten. Mitsubishi-, Fiat en Lancia-dealer Smeeing opent in Soest een voor de regio uniek Auto-plein. Op maar liefst 3000 vierkante meter staan continu plusminus 150 au to's; nieuwe en gebruikte perso nen- en bedrijfswagens. In totaal staan er bij Smeeing nu zo'n 250 auto's. Wat de consument ook zoekt, hij treft het aan op het naar Amerikaans voorbeeld ingerichte Auto-plein of binnen in een van de showrooms. "We liepen," vertelt direkteur Jan Smeeing, "al enige tijd met plannen rond een Auto-plein in te richten met een continue 'Open Airshow'. Toen we nog niet zo heel lang geleden het terrein naast onze vestiging konden kopen, hadden we ineens de ruimte om die Per 1 september begroet het hoofdkantoor van de ABN-Amro- bank (rayon Soest) aan de Soester- bergsestraat een nieuw gezicht: L. Hoff neemt daar als directeur-za ken de functie over van J. Jonk man, die per dezelfde datuni rayon-directeur wordt van de Baarnse bank. Hoff (34) werkte de afgelopen twee jaar op het districtskantoor in Amersfoort. Daarvoor was hij vijfjaar werkzaam op het regiokantoor in Utrecht en daar voor startte hij zijn loopbaan op het hoofdkantoor van de bankorganisatie in Amsterdam. Hoff heeft daarmee er varing opgebouwd op een aantal knooppunten van de bank en alle eche lons, zoals hij het noemt, meegemaakt. Zijn "specialiteit" ligt op het gebied van de zakelijke kredietverlening, met na me op de terreinen van landbouw en visserij, en die zullen zijn warme be langstelling blijven houden. "Als we de agrariërs van dienst kunnen zijn, dan graag," aldus Hoff. De zakelijke dienstverlening staat bij de ABN-Amrobank hoog in het vaandel. Deze belangrijke tak van de bankaire activiteiten is geconcentreerd op het rayon-hoofdkantoor aan de Soester- bergsestraat, met de beide bijkantoren aan resp. de Smitsweg en de Van Wee- destraat. Maar in principe zal de nieuwe directeur-zaken zijn cliënten vooral op hun bedrijf bezoeken, legt "vertrekken de man" Jonkman uit. Hij verlaat Soest na (bijna) vier jaar. Daarvoor was hij werkzaam in Leiderdorp. Hij heeft het in Soest zo naar zijn zin dat hij hier graag blijft wonen. Werken bij de ABN-Amro-Soest is aantrekkelijk, vindt ook zijn opvolger. Binnen het district Utrecht neemt de Soester bank een belangrijke plaats in met een zeer breed georiënteerd pakket aan dienstverlening. "Soest is mooi voor een directeur-zaken. Je hebt hier van alles: lokaal, nationaal en interna tionaal. Je kunt hier dus veel leren en een hoop energie kwijt," aldus Hoff, die nu nog in Hilversum woont maar op re delijke korte termijn naar Soest hoopt te kunnen verhuizen. "De kracht van onze bank is dat we op velerlei gebied gespecialiseerd zijn. We hebben hier een club van elf man klaar staan, met een brede kennis van zaken. En voor die gevallen waarin nog meer specialisatie nodig is, kunnen we snel een beroep doen op de kantoren in Utrecht en Amersfoort," aldus de he ren Jonkman en Hoff beiden. Het Soes ter kantoor is vooral gericht op het mid den- en kleinbedrijf, maar gaat grotere opdrachtgevers beslist niet uit de weg. "We zijn sterk cliënt-gericht," meent Hoff. "De klant is, met zijn vragen en voorstellen, het uitgangspunt voor de dienstverlening. Wij zoeken oplossin gen bij zijn vraagstelling, niet ander som. Dat vraagt ook om een kwaliteits- gerichte opstelling. In dat opzicht kun nen we ons hele pakket hier prima kwijt, zodat we een stevig marktaandeel hebben." 1/t Twee dekbedovertrekken, vier spijkerjacks en een kinderjack die uit een winkel aan de Burgemees ter Grothestraat waren gestolen, zijn korte tijd later in een bossage aan de Van Mecklenburghlaan ge vonden. De buit was daar verstopt door drie on bekende mannen die ervan worden ver dacht de diefstal te hebben gepleegd. Zij waren als volgt te werk gegaan. Omstreeks half twee woensdagmiddag hadden ze de goederen uit de zaak ge stolen. Een medewerker zette de ach tervolging in, maar raakte het drietal kwijt. Een zoekactie van de politie le verde evenmin het gewenste resultaat op. Even later trokken de mannen evenwel de aandacht van een vrouw, toen ze de spullen verstopten in een bossage aan de Van Mecklenburghlaan. Ze belde de politie en nam zelf poolshoogte toen de mannen waren vertrokken. In de bosjes zag ze de jacks en de overtrekken met prijskaartjes en hangers liggen. Op dat moment kwamen de dieven in een auto terug om de buit op te halen, maar toen zij merkten dat ze ontdekt waren, sloe gen ze op de vlucht. De politie die korte tijd later arriveerde, slaagde er niet in het drietal te achterhalen. Ruime parkeergelegenheid. Wieksloterweg 37 (W.Z.) - Soest Telefoon 02155-1 67 76 plannen te realiseren. Letterlijk en fi guurlijk." Op het Smeeing Auto-plein treft de consument behalve een keur aan ge keurde Top-occasions ook hagelnieu we auto's aan. "Die mix maakt ons ze ker uniek," gaat de officiële dealer van Mitsubishi, Fiat en Lancia verder. "Bo vendien bieden wij op het Auto-plein naast personenwagens ook bedrijfswa gens aan. De keuze is overweldigend groot. En dat maakt het werken met dit Auto-plein juist zo aantrekkelijk. Een auto kopen wordt op deze manier weer een stuk leuker," aldus de enthou siaste ondernemer. "Zeker tijdens de Aktiedagen, 8, 9 en 10 september, ter gelegenheid van de officiële ingebruik name van het Auto-plein. Dan hebben we hotdogs, popcorn, muziek... We pakken het Amerikaans aan! Een beetje feest. Het wordt hartstikke gezellig. Ook al omdat we weer een aantal uitstekende aanbiedingen heb ben natuurlijk. Op z'n Amerikaans zal ik maar zeggen: We make you an offer, you can't refuse! Dus er valt voor onze klanten nog wat te verdienen ook!" De twee grootste zelfstandige ac countantskantoren in de regio Utrecht en 't Gooi, Zwart, Mul Co uit Soest en De Haan Mel kert zijn sinds 1 januari jongstle den gefuseerd. Door de opening van de nieuwe vestiging in Baarn op vrijdag 26 augustus j.1. is nu ook de organisatorische fusie een feit. "Door de ingebrachte expertise van de beide kantoren is het nog beter moge lijk om onze cliënten van dienst te kun nen zijn," aldus S. de Haan, vennoot van Zwart, Mul Co. De persoonlijke aandacht door onze vennoten geeft aan dat het advies, in de ruimste zin van het woord opgevat wordt. Er is de laatste tijd, vanuit bedrijfseco nomisch oogpunt, nogal wat veran derd: veranderende markten, flexibele houding door het bedrijfsleven ten aan zien van afnemers of toeleveranciers en nieuwe produkt-markt combinaties. De accountancy moet meegroeien om De vennoten C. de Wissel, S. de Haan enA. Krijkamp. (v.l.n.r.) van de gefu seerde accountantskantoren Zwart, Mul Co en De Haan Melkert. inzicht te blijven behouden in financiële omstandigheden van organisaties. Vanuit deze optiek heeft Zwart, Mul Co gekozen voor een aanpak die geken merkt wordt door een groot aantal spe cialismen en een maximum aan per soonlijke aandacht. De accountancy dienstverlening van Zwart, Mul Co bestaat uit een zeer breed pakket. Van het opzetten van bu sinessplannen (financiële verantwoor ding) tot accountantsverklaringen. Zwart, Mul Co heeft een uitgebreid klantenbestand, variërend van bedrij ven uit de top van het Midden en Klein bedrijf, nomprofit organisaties en over heid. De nieuwe accountancy groep Zwart, Mul Co heeft 40 personen in dienst en heeft vestigingen in Soest, Houten, Baarn en Nijkerk. eoaJ; Geldig van 5 september t/m 24 september 1994. LAANSTRAAT 44 - SOEST - TELEFOON 1 29 57 Sinds eind augustus is drukkerij Brink gevestigd op een nieuw adres in Soest. Het bedrijf verhuis de van de Wieksloterweg naar de Dorresteinweg 12A en de heren G. (Gijs) van Dijk en J. (Joop) Bakker vormen samen de directie. Ondanks de vertrouwde naam - druk kerij Brink mag gerust een "oude be kende" genoemd worden - is er in feite sprake van een nieuw bedrijf. Dat is trouwens al zo sinds maart vorig jaar, toen Van Dijk en Bakker dè afgesplitste drukkerij-afdeling van de firma Brink overnamen en "voor zichzelf begon nen". Ze werkten resp. al 18 en 20 jaar bij de firma, dus wisten ze precies waar ze aan begonnen. "Nee, een avontuur is het niet," bevesti gen Van Dijk en Bakker. "Als je al zo lang bij een bedrijf werkt ken je het van binnen en van buiten. Dat we de naam Brink gehouden hebben is om het niet te verwarrend te maken, want veel klanten kennen ons daar nu eenmaal van. Een naamsverandering zou een volgende stap kunnen zijn, maar zo ver is het nog niet." Drukkerij Brink is wat men noemt een "all-round" drukkerijs en levert eer steklas drukwerk, zowel voor bedrijven die grote hoeveelheden drukwerk vra gen (recklamemateriaal, affiches, jaar verslagen, zelfs tijdschriften en boeken) als voor particulieren die met kleinere oplagen kunnen volstaan: briefpapier, enveloppen en familiedrukwerk (ge boorte- en trouwkaarten bijvoorbeeld). Drukkerij Brink gaat geen enkele vorm van drukwerk uit de weg. Het wordt vervaardigd op de beide offsetpersen in de ruime hal. Dat de drukkerij sinds kort ook over eigen zet-apparatuur be schikt betekent dat de opdrachten nog voordeliger en sneller afgewerkt kun nen worden. "Met z'n tweeën zijn we zeer flexibel," aldus van Dijk en Bak ker, "zodat we heel snel kunnen werken maar ook heel goede kwaliteit kunnen leveren". Ter gelegenheid van de ingebruikne ming van het nieuwe bedrijfspand aan de Dorresteinweg (een bord aan de straatkant wijst de weg: achter Mini- Transport Nederland) heeft drukkerij Brink voor oude en nieuwe klanten een interessante aanbieding in petto. (Zie de advertentie elders in dit blad). De drukkerij is bereikbaar via tel. (02155) 12787 en fax (02155) 14560.

Soester Courant | 1994 | | pagina 9