ns a§§® fllnamand 57AAK WORTMANN IEN iHANDEL WANDEL 'Facelift' voor Studio Stance Andeweg De inschrijving is in volle gang 31e najaarscollectie bij Wortmann Mode Stance Andeweg. Gemar Gezinsmarkt in een nieuw jasje Stam-Twingo's maken langste trouwstoet Interacademie Hulscher krant ToPa/e kleuranalyse, volgens afspraak.. Profiteer nu en maak kans op gratis dinerbon De nieuwe wintercollectie is nu volop aanwezig! \G\UA 2q EST HEN 22061 WOENSDAG 14 SEPTFMRFR 1994 SOESTER COURANT PAGINA 21 Bijzondere aanbiedingen bij vijfjarig bestaan Telefoon 02155-17954 l| Dagelijks van 15.00 tot 21.00 uur, (behalve op zondag). Je kunt ook vrijblijvend eerst even een kijkje komen nemen in ons danscentrum. is er al vanaf per persoon Dans en Partycentrum Weegbreestraat 205-207 Soest. Portefeuille weg Inbraak Smitsweg 'Met de Gemar naar A vifauna EXCLUSIEVE DAMES- EN HERENMODE Omdat je verder wilt komen SCHOOL NG: Foto: Aldo Altessie Studio Stance Andeweg, de be kende afslank- en nagelsalon (en nog heel wat méér) aan de Vosse- veldlaan, viert deze niaand het vijfjarig bestaan. De studio zelf heeft inmiddels een complete "fa celift" ondergaan, waardoor Stan ce Andeweg haar klanten nog be ter kan ontvangen. Het is niet eenvoudig de activiteiten van Studio Stance Andeweg in één zin te vatten. Zelf omschrijft ze zich bij voor keur als een "gespecialiseerde schoon heidsspecialiste", wie de uiterlijke ver schijning van haar klanten ter harte gaat. Daarvoor heeft ze naast een grote deskundigheid een groot aantal metho den en technieken in huis. In de eerste plaats is er de afslank-stu- dio, waarin Stance Andeweg niet alleen een aantal behandelingen aanbiedt die uitkomst bieden aan mensen die wor stelen met hun omvang - zoals Body-w- rap en Slendertone - maar ook een scala aan speciale dieetprodukten. "Gemak kelijke alternatieven voor wie geen dieet kan volhouden," aldus Stance. Daarnaast is er de nagelstudio, waar Stance Andeweg haar klanten voorziet van kunstnagels. Ook op dit gebied zijn de technieken en de produkten de laat ste jaren zeer sterk verbeterd. "Teleur stellingen zijn er niet meer bij; iedereen - zowel de dames als de heren - kan te genwoordig een uistekende verzorgde nagel krijgen," aldus Stance Andeweg. Een van de andere activiteiten is de "fa- ceology", zoals de techniek heet waar bij door spiercontracties hetzelfde re sultaat wordt bereikt als bij een facelift, maar die bovendien als voordeel heeft dat de huid intensief gereinigd wordt en dat er geen injectienaalden aan te pas komen. Ook mag niet overmeld blijven dat de studio ook een waar eldorado is op het gebied van cadeautjes en bijoux, zoals oorbellen, kettingen, armbanden, zo dat ook heel veel mensen graag een be zoekje aan de Vosseveldlaan brengen zónder onderweg te zijn voor een be handeling. Bovendien is er een zeer groot assortiment huid- en nagelver- zorgingsprodukten, zowel voor in en als na het bad of de zonnebank. Stance bindt zich niet aan één merk, maar kiest weloverwogen de produkten die bewe zen hebben dat ze goed én betaalbaar zijn. Tenslotte beschikt Stance over een zon nebank die voorzien is van een lage- druk gezichtsbruiner, wat een bijzon derheid genoemd mag worden. De meeste zonnebanken zijn uitgerust met hoge-druk bruiners, maar de methode die Stance Andeweg toepast voorkomt het verouderingsproces van de huid en geeft toch dezelfde bruining. Aanbiedingen Het vijfjarig bestaan en de verbouwing van de studio zijn aanleiding voor een aantal zeer interessante aanbiedingen. Zo maakt men deze maand, als men zich aanmeldt voor een behandelingen, kans op een van de drie dinerbonnen in een exclusief restaurant naar keuze, en krijgen alle klanten deze maand een uniek presentje. Bovendien geldt op al le behandelingen en aankopen in sep tember een speciale korting van vijf procent en worden kunstnagels (per set van tien, zowel de gel- als de harsna gels) aangeboden met een korting van maar liefst 55 gulden. In de komende tijd wil Stance zich ver der gaan bezighouden met de samen- Kapsalon Syllie flair rekenen nes Side 'oor auto- lofdsteunen bumpers binnen uit er a-sym- ntrale ver- e Volvo- l Amazon. In 't bezit van het door het Min. van WVC erkend F.D.O. diploma. stelling en verzending van een nieuws brief, waarmee de ruime klantenkring en andere belangstellenden op de hoogte gehouden worden van nieuwe ontwikkelingen en produkten, met tips en recepten. De bedoeling is dat de nieuwsbrief eens in de zoveel tijd ver schijnt, maar het is op dit moment nog een beetje toekomstmuziek. Dat alles maakt een bezoekje aan Stu dio Stance Andeweg in de komende weken bijzonder de moeite waard. De studio is gevestigd aan de Vosseveld laan 47 in Soest-zuid en telefonisch te bereiken onder nummer 12013. Wortmann Mode aan de Burge meester Grothestraat met een fi liaal in Baarn brengt alweer voor de 31e maal een exclusieve na- jaars-modecollectie voor zowel dames als heren. Voor zowel de man als de vrouw heeft Wortmann Mode een eigen afdeling ingericht. Om te beginnen bij de mannen vinden wij een totaalassortiment exclusieve mode. De confectie-afdeling die be staat uit kostuums, kolberts en panta lons is te omschrijven als klassiek spor tief. Kostuums, veelal afkomstig uit Duitsland, zijn zowel verkrijgbaar in 1 rij modellen als ook in 2 rij. De kleuren daarbij zijn veelal gedekt van tint, zoals donkerblauw en diverse grijzen, terwijl de dessinering rustig gehouden is. De kolberts en blazers zijn uitgevoerd in wollen stoffen die in de dessins vaak een Engelse optiek hebben, zoals kleine ruitjes en Prince de Galles. Ook uni-kleuren zijn helemaal actueel waar bij de warme tinten camel, groen en bordeaux opvallen. De collectie wollen pantalons is perfect afgestemd op de kolberts en blazers, zo dat er combinaties gemaakt kunnen worden die helemaal af zijn. Ter com pletering van een combinatie heeft Wortmann Mode een ruime keus in shirts en dassen. In een gemiddelde maat kan men vaak kiezen uit meer dan 100 verschillende overhemden in vele kleuren, kwaliteiten en dessins. Enkele bekende merken in voorgaande artikelgroepen zijn: Dressler, Brax, Gardeur, Stylemaster en King. Naast de wat 'Business' achtige geklede mode, neemt de vrijetijdskleding een steeds belangrijker plaats in, in het herenkle- dingassortiment van Wortmann Mode. Dus u vindt hier ook jeans, corduroy en katoenen pantalons in diverse uitvoe ringen en vele maten. Hierop worden dan flanellen, corduroy of jeansoverhemden gecombineerd, maar ook katoenen shirts in uni's, rui- Afslank- Nagelstudio 5% korting op alle behandelingen 5% korting op al uw aankopen 55,- korting op hars- en gelnagels Voor iedere klant ligt een uniek presentje klaar. Geldig t/m 30 september 1994. Vosseveldlaan 47, Soest. Telefoon 02155 - 12013 ten en strepen behoren tot de mogelijk heden om een leuke set te maken. In de najaars- en wintertijd zijn pullovers, sweaters en vesten onontbeerlijke items en die zijn hier dan ook volop te koop. Naast de klassieke hoogwaardige lams wol kwaliteiten van Stylemaster, zijn er ook prachtig dunne zuiver wol pul lovers in fraaie motieven van Marz. Zelfs stoere grove wolle pullovers zijn in het assortiment aanwezig. Deze laat- sten zijn van het nieuwe merk 'For Fel- lows' dat door Jack van Gelder is geïn troduceerd en wordt vertegenwoor digd. Andere merken in de vrije- tijdskledingsector zijn bij Wortmann Mode; Valmeline, Red Green, Sei- densticker en Roberto Sarto (alleen in Soest). Naast jassen en jacks wordt de najaarscollectie echt compleet met sok ken, ondergoed en pyjama's van res pectievelijk OO en Schiesser. De damesafdeling van Wortmann Mo de bestaat inmiddels al weer ruim acht jaar in Soest. In een bijzonder fraai inte rieur kunnen de dames hier in alle rust kiezen uit een verrassend ruim assorti ment exclusieve najaarsmode. De kleurthema's voor het komende winterseizoen zijn: groen met marine, bruin met beige, grijs met zwart en rood, en tenslotte camel met jeans- blauw. Pantalons zijn ervan de merken: Brax en Gardeur, uitgevoerd in mooie wollen stoffen in winterkatoen en in jeans waarbij het modebeeld niet altijd effen is maar soms ook geruit. Op het gebied van pullovers en vesten is er ook veel variatie. Zowel in dikke als dunne wol, zowel met als zonder mouwen, zo wel glad als met kabels en patentsteken wordt het assortiment gepresenteerd. Naast veel uni kleuren zijn er ook leuke gedessineerde pullovers en vesten van de merken: Marz, Mamut en Lea Ferri verkrijgbaar. Blouses in meerdere kwaliteiten, waar onder zuiver wol, zijn ingekocht bij de merken Hammerle, Arrow en Dimag- gio. Omdat de winter ongetwijfeld gaat ko men brent Wortmann Mode voor het buiten zijn een grote collectie winter mantels en gevoerde regenjassen. Echt actueel zijn ook de kortere coatjes waarbij verschillende stoffen en uitvoe ringen mogelijk zijn. Zoals ieder seizoen opnieuw hebben Monique en Emile Wortmann weer het beste uitgekozen uit de vele collecties die zij hebben ingezien. Daarmee heb ben zij een prijswaardig assortiment da mes- en herenkleding voor u samenge steld. Het is de moeite waard om dat eens zelf te gaan beoordelen. Een 28-jarige Soester deed vorige week bij de politie aangifte van de diefstal van zijn portefeuille. Die was weggenomen uit de kleedkamer van sporthal Beu kendal aan de Beukenlaan. In de porte feuille zaten wat geld en enkele pasjes. Een 53-jarige bewoner van de Smits- weg ontdekte vorige week dat zijn tele visie verdwenen was. De dader heeft waarschijnlijk de voordeur open "ge hengeld" want inbraaksporen waren er niet. Verder bleken ook de stereo-in stallatie, wat glaswerk en een hoeveel heid geld te zijn meegenomen. "Een overweldigende drukte." Zo karakteriseert Cor van Boeijen van de Gemar Gezinsmarkt aan de Parallelweg de belangstelling voor de heropening van de verbouwde supermarkt, vorige week woens dag. Niet alleen de klanten, ook de Gemar-medewerkers zelf zijn en thousiast voor de nieuwe zaak. "Het is voor ons allemaaléen feest om in zo'n entourage te mogen werken." Een nieuwe vloer, een nieuw plafond, nieuwe verlichting, nieuwe koelingen, nieuwe kassa's (met pin-betaling), een nieuwe groente-afdeling, een nieuwe kaas- en brood-afdeling, een nog veel sfeervollere snuffel-etage en een nieuw voorportaal (speciaal om de caissières uit de tocht te houden) - het kan ge woon niet op bij de vernieuwde Gemar. De vele bloemstukken getuigen van het feit dat ook tal van klanten en relaties opgetogen zijn over het uiteindelijke re sultaat. De Gemar zou de Gemar niet zijn als dat bovendien niet gepaard zou gaan met allerlei zeer interessante aanbiedin gen, waarvan een aantal in de adverten tie elders in deze krant vermeld staat. Men kan gerust zeggen dat het hier om "super-reclames" gaat. Avifauna De feestelijke heropening vormde te vens het startsein voor een nieuwe ak- tie: "Met de Gemar naar Avifauna". De Gemar-klanten maken nu kans op een leerzame en bijzonder gezellige dag in het beroemde vogelpark (Europa's be roemdste) in Alphen aan den Rijn, waar ze tussen de bananebomen de mooiste inheemse vogels kunnen be wonderen, genieten van een rondvaart op de Zuidhollandse plassen, of van de speciale attracties: een sensationeel speelpark met een echt spookhuis, mi- niscooters, skelters en botsauto's. De spelregels zijn als volgt: bij elke be stede 25 gulden ontvangt de klant een gratis Avifauna-munt. De munt wordt ook verstrekt bij vier aanbiedingen, die per week verschillen. Bij inlevering van vier munten krijgt men een gratis toe gangsbewijs, of een gratis ticket voor de rondvaart, of een kaartje voor de spe ciale attracties (voorde kinderen van 6 - 14 jaar). Busreis Bovendien organiseert de Gemar op dinsdag 18 oktober een speciale busreis naar Avifauna, waarvoor men zich vóór 4 oktober moet opgeven op de snuffe l-etage. De kosten bedragen slechts f 10,- per persoon (heen en terug) en de deelnemers treffen in de bus dan ook nog eens een verrassingspakket aan! Kaartjes voor de busreis kan men even tueel bijkopen. De entreebewijzen voor Avifauna blijven ook tijdens de herfst vakantie geldig. Foto: Goos van der Wilt. Heklame BAARN Laonstroot 65 - 02154-15418 SOEST Burg.Grothestroaf 7 - 02155-14488 Recordpoging voor Guiness Books of Records Maar liefst 35 Twingo-rijders uit Soest hebben afgelopen vrijdqg meege daan aan poging om het Guiness Book of Records te halen. Ze verzamelden zich bij Renault-dealer Stam aan het Nieuwerhoekplein, om zich aan te slui ten bij de stoet van het bruidspaar De Jong-Goedhart uit Uithoorn, op weg naar de kerkelijke inzegening in Am- sterdam-Sloterdijk. Ook van andere Stam-vestigingen deed een flink aantal Foto: Aldo Allessie De bedoeling was één lange stoet te ma ken, bestaande uit allemaal dezelfde auto's. Daarvoor waren 606 auto's no dig. Dat lukte niet helemaal, maar met 459 auto's (van ietwat uiteenlopend ty pe) werd het in elk geval wel de langste trouwstoet, wat recht geeft op een ver melding in het record-boek. Alle Soes ter deelnemers kregen bij Stam een cer tificaat van deelname, zodat ze thuis kunnen bewijzen dat ze "erbij waren". Je bent op zoek naar de beste avondcursus in de regio? De avondopleidingen van Interacademie Hulscher in Soest gaan weer beginnen! Vul snel de bon in als je verder wilt komen. En we sturen je nog sneller een informatiepakket terug. Doen! Stuur mij informatie over de volgende opleiding (en): Receptioniste/Telefoniste Secretaresse Nederlands Secretaresse Medisch Secretaresse Directiesecretaresse Toeristisch Medewerk(st)er Toeristisch Management-Assistent(e) Management-Assistent(e) Midden Management Marketing-Assistent(e) NIMA-A Public Relations en Voorlichting DNGPR-A Stuur mij meer informatie over de deelopleidingen I Ongefrankeerd sturen naar: Interacademie Hulscher, Antwoordnummer 25, 3760 WB Soest k

Soester Courant | 1994 | | pagina 23