mmm SClHMMIISlkCI HANDEL j WANDEL Alleen btw exclusief bij Inclusief bv Tromslager stalt kerstpakketten al uit Circus Royal volgende week in Soest Sancties 't Hart opgeheven Kantorencentrum de oplossing voor starters en doorstarters Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Nieuwe presentatie in winkel Steenhoffstraat t. De Narre Knollen bedankt sponsors Dineractie van winkeliers van centrum Baarn Videorecorder weg bij inbraak woning Auto van Soester 's nachts gestolen Voor alle zekerheid! Woning stoffering kan niet zonder... 2a, Meeste maatregelen overbodig geworden Ook snorfietsen verdwijnen als sneeuw voor de zon maakt- VAN UW KERSTPAKKET DE TROMSLAGER Maandag 17 en dinsdag 18 oktober op de Eng WOENSDAG 12 OKTOBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA 7 'Ouw- ïwerk Jning. BERG '4633 2f \28 ia/v* PTT tot! 9'oot zijn ekens incl. slechts 'o 20,00 'DSCHAP ip kunt u Inclusief bv doet zijn naam in alle T opzichten eer aan. Alleen de btw is exclusief bij het kantorencentrum aan de Laanstraat in Soest. In het pand worden units van 23 vierkan te meter verhuurd aan bedrijven die kantoorruimte nodig hebben. I Daaraan kleven veel voordelen, zo blijkt uit een gesprek met directeur mevrouw J.M. Hermans, r De huurprijs van een gestoffeerde unit kost per maand 790 gulden, exclusief btw. Uiteraard kunnen de huurders ook meerdere units betrekken. Inclusief I verleent voor dat geld een groot aantal I diensten. Bij afwezigheid kan de tele- foon worden «doorgeschakeld naar de I receptie. De receptioniste ziet aan de hand van een lampje voor welk bedrijf er wordt gebeld en neemt vervolgens op onder vermelding van de naam van het betreffende bedrijf. De receptioniste kan op die manier als doorgeefluik op- treden tussen bedrijf en klant. Bezoe kers worden ook opgevangen en door verwezen. Deze service geldt op werk- 1 dagen van 8.30 tot 17.00 uur, maar de huurders kunnen dag en nacht het voormalige gebouw van de Hermans Groep in. Traject Op die manier levert Inclusief de oplos sing aan vooral starters en doorstarters. "Starters volgen meestal een traject. Ze beginnen thuis en omdat ze hun geld buiten de deur moeten verdienen, vangt de partner de telefoontjes op. Als dat te moeilijk wordt, nemen ze een ant- i woordapparaat. Dan merken ze dat mensen daar niet graag op inspreken en vervolgens nemen ze een autotelefoon. En dat is niet altijd praktisch, omdat je bijvoorbeeld niet altijd iets kunt op schrijven," zegt mevrouw Hermans. "Bij ons kunnen ze de overhead-kosten laag houden, omdat ze niet meteen een secretaresse in dienst hoeven te nemen voor het geval ze op pad zijn. Hoe beter de huurders ons inlichten, des te beter kunnen wij hun klanten te woord staan." De huurders kunnen gebruik maken van een gezamenlijke kopieer- en fax apparaat én hun eigen koffie of thee zetten in één van de gemeenschappelij ke keukens. In de huurprijs zit verder onder meer inbegrepen de onroerend zakenbelasting, rioolbelasting, water schapslasten, verzekering (met uitzon dering van de kantoorinventaris), on derhoud van het gebouw, aanleg en be kabeling van telefoon, schoonmaak kosten en verspreiding post. Waar apart voor moet worden betaald is de vergaderruimte die per uur wordt verhuurd. Voor 35 gulden per uur kan dan tevens gebruik worden gemaakt van audiovisuele middelen. Aan de voorgevel en in de hal van het pand aan de Laanstraat hangen borden met daar op de namen van de bedrijven die er ge vestigd zijn. Op het terrein van het kan torencentrum is ruim voldoende par keergelegenheid. Een unit leent zich bij uitstek voor een kantoor met twee medewerkers. In sommige gevallen wordt een unit ge bruikt door drie medewerkers, andere bedrijven hebben meer units gehuurd. 'Supermarkt' Inclusief is daarmee een 'supermarkt' in de non-food sector geworden, zo lijkt het. De verscheidenheid van het soort bedrijf is aanzienlijk. Bij Inclusief heeft bijvoorbeeld Voorbij's Beheer onder dak gevonden, maar ook Vertaalbu reau Alinea Lingua, Vision Admini- Directeur J.M. Hermans van Inclu sief bv: "Bij ons kunnen starters en doorstarters de overhead-kosten laag houden. Foto: Goos van der Wilt. stratiekantoor, Opleidingscentrum Spoedeisende Eerste Hulp, Kraemer Verzekeringsbedrijven, de PTT, Lizzyli Decoraties en Critchley, een Engelse fabrikant en leverancier van bevesti gingsmiddelen voor kabels. Zij voelen zich alle thuis bij Inclusief. Hermans: "Hier ontstaat ook een on derlinge band. Waar het kan, zullen de huurders elkaar helpen. Als er vertaal werk is, gaan ze naar het vertaalbureau en we hebben ook twee computerbe drijven die een keer samen een grote klus hebben geklaard. Het is plezierig dat je elkaar kunt helpen en dat je ver schillende soorten bedrijven in huis kunt halen. De units zijn ook geschikt voor telewerkers. Voor mensen die elke dag, op weg naar hun werk, in de file staan en bij ons dichter bij huis kunnen werken. De overheid doet dat al veel, wij proberen die markt aan te boren bij bedrijven." De units zijn uitsluitend bestemd voor kantoren. "Produktie-ruimte kan ik ze niet bieden," zegt mevrouw Hermans die nog een aantal units vrij heeft. Inclu sief bv is telefonisch te bereiken onder nummer 16949 (fax. 16124). Het kan torencentrum is te vinden aan de Laan straat 2 (naast Garage De Soester). 'ging :y en -sta- luxe ex il en hal. vi raal irras it in- dka- gro- ii en 5 Veel mensen willen nog niet eens dénken aan de winter, maar atten te ondernemers zitten niet stil en hebben het oog al gericht op de cember. De Soester party- en cate ringspecialist De Tromslager be hoort daar ook toe. In de zaak aan de Steenhoffstraat is daartoe vorige week een geheel nieuwe presentatie ip gebruik genomen, waar de inhoud van de verschillende kerst pakketten uit de Tromslager-collectie van dit jaar te bekijken is. Volgens Rob Eimers van de Tromslager gaat het bij de meeste pakketten om "artikelen dié iedereen lekker vindt, niet van die ex treme dingen die je nogal eens tegen komt, maar die eigenlijk niemand lust". De kerstpakketten van de Tromslager - in Soest en omgeving wijd en zijd be kend als specialist in salades, hapjes, koude schotels en complete warme en koud buffetten - staan vooral bekend om hun rijke "vulling". Ze zijn er dit jaar in vijf verschillende uitvoeringen, allemaal voorzien van een naam ("Ro de Kerstman", "Blauwe Kerstnacht", "Sfeervolle Kersttafel", "Witte Kerst" en "Luxe Kerstdagen"), variërend in omvang (van 18 tot 29 artikelen) en in prijs (van f 59,90 tot f 129,50 exclusief BTW, maar inclusief bezorging). De pakketten zijn dus afgestemd op ieders budget. De laatste bevat o.a. een fles cognac, een kerststol en luxe paté. Presentje Elk pakket krijgt een bijzonder mooie doos als verpakking en bevat naast een keur van smakelijke levensmiddelen ook een klein presentje, wat altijd een leuke verrassing is, aldus Rob Eimers. Hij adviseert zijn afnemers - ook dit jaar vooral uit het bedrijfsleven, maar in toenemende mate ook particulieren - vroegtijdig te bestellen, om er zeker van te zijn dat de bestelling tijdig wordt uit gevoerd, dus liefst vóór eind november. Wie zich eerst wil overtuigen van de in houd van de pakketten - alles zelf sa mengesteld door de Tromslager - kan gerust een kijkje komen nemen in de winkel aan de Steenhoffstraat, waar de complete samenstelling van alle pak ketten wordt gepresenteerd. Men kan daar in één oogopslag met welke kwali- teitsprodukten de "relaties" aan het eind van het jaar een beetje verwend kunnen worden. Katinka Eimers van de Tromslager bij de nieuwe presentatie van de kerst pakketten. Fo$o: Goos van der Wilt. De Tromslager is dagelijks te bereiken Nu de laatste carnavalskrakers alweer enige tijd achter ons liggen en de voor bereidingen voor het nieuwe seizoen reeds in volle gang zijn, wil het bestuur van de Soester Carnavalsvereniging De Narre Knollen de sponsors bedan ken die de vereniging het afgelopen seizoen hebben gesteund. Adviesbureau van Rouwendaal, Auto bedrijf Stam, Banketbakkerij Wim Ra demaker, Banketbakkerij Hans Bou- mans, Café Bosch en Duin, Construc tiebedrijf Van Hengstum, Dranken handel Wim Brouwer, Drukkerij Smit B.V., E.T.B. Binnen en Buiten, Active sports Nic. van Dam, Fa. Comag, Frans Bosman' Elektra, J. van Dasselaar Groente en Fruit, Fred de Zoete, Pro vak Hooyer, ING-bank, Installatiebe drijf Frans v.d. Kant, Installatiebedrijf Cees Jensma, Kat Emaille, Loodgie- tersbedrijf Van der Pol, Metselbedrijf Ben Kuijer, Metselbedrijf Cees van den Broek, Motshagen Verf en Glas, Procar B.V., Siem Opmeer, Slagerij Van Asch, Wasiel Steitner Tapijten. Mede door de sponsoring van deze be drijven en personen zijn o.a. het Kin dercarnaval en het Seniorencarnaval een onvergetelijke gebeurtenis gewor den. Winkeliersvereniging Centrum Baarn heeft een actie georganiseerd, waarbij de consument kans maakt op dinerbon nen. Bewaar bij de leden van winke liersvereniging Centrum Baarn de kas sabonnen, die u bij aankoop krijgt, tot een bedrag van f 150,00. De kassabonnen, die week besteed bij leden Centrum Baarn, stopt u in een en veloppe. Deponeer de enveloppe met uw naam, adres en telefoonnummer in de bekende groene bussen. Deze bus sen staan op de volgende punten: Woonstyle Brinkstraat, Hema Brink, Drukkerij Bakker Laanstraat en Jos Hendricksen Nieuwstraat. De leden van winkeliersvereniging Centrum Baarn zijn herkenbaar aan het geel met groene C.B. vignet. De actie loopt in de weken 40, 41, 42, 43 van 3 t/m 29 oktober. Notaris Windhorst trekt uit de goede inzendingen, maandag 10,17, 24 en 31 oktober telkens 25 winnaars, die hier van bericht ontvangen. Bewoners van een huis aan de Konin- ginnelaan zijn een videorecorder kwijt geraakt. Het apparaat werd gestolen door inbrekers die eeirraam van de wo ning hadden geforceerd. Vanaf een parkeerplaats aan de Haver- weerd is in de nacht van zondag op maandag een auto gestolen. Het gaat om de Suzuki van een 31-jarige Soester. Het (oorspronkelijke) kentekennum mer is VH-07-PZ. Whirlpool wasdroger reverserend De natte maanden komen er weer aan! Nu kopen betekent geld verdienen, want deze perfekte wasdroger is nu extra voordelig. nclusief 3 |r. garantie Philips koffiezetter Nog zo'n ongelooflijke aanbieding van uw vakspecialist en de koffie is perfect geurig vol aroma Whirlpool wasautomaat type AWM 847 Maar liefst 18 was programma's, inclusief speciaal wolwas en kort programma voor licht ver vuild wasgoed. Minimaal verbruik van water, stroom en wasmiddel. Dus voordeliger wassen Adviesprijs 1.475 1000 toeren Incl. 3 jr. garantie EUROPESE ELECTRO SPECIALISTEN onvo koo I 5000 EUROPESE ELECTRO SPECIALISTEN. DE BESTEN VAN DE WERELD VAN WEEDESTRAAT 78 - TEL. 1.7253 TECHNISCHE DIENST - TEL. 10344* iet zonder ruime keuze, niet zonder optimaal advies en niet zonder de ambachtelijke kwaliteit van de echte vakman stoffeerder. WoningsLo/fering kan dus niet zonder Middelman. Voor tapijt, vinyl, gordijnen, vitrages en zonwering. Middelman ligt direkt aan de grote weg van Soest naar Amersfoort. Birkstraat 99 te Soest Tel. 02155-11004. De gemeente Soest heeft drie van de vier sancties tegen café 't Hartje aan de Koninginnelaan opgeheven. Eén dwangsombeschikking (500 gulden boete voor elke keer dat de muziek te hard staat) blijft 'als stok achter de deur' gehandhaafd. Eén sanctie is overbodig geworden, omdat de buren zijn verhuisd en eige naar Groeneveld van 't Hartje die wo ning heeft betrokken. Om die reden is ook de bestuursdwang tegen gebruik van de muziekinstallatie ingetrokken. Die bestuursdwang was overigens na een schorsingsverzoek van Groeneveld geschorst. In november zou hierover een bodemzaak bij de Raad van State worden gevoerd, maar dat is niet meer nodig, oordelen burgemeester en wet houders. "Een soortgelijke bestuurs dwang in verband met overtreding van de geluidnorm op de gevel van de buren is ook ingetrokken. Alleen als de muziek 't Hartje meer de cibels produceert dan is toegestaan, zal de gemeente optreden. Maar in een ad viesnota aan het college wordt de voor zichtige conclusie getrokken 'dat Groe neveld zijn lesje heeft geleerd'. In de laatste twee maanden heeft de gemeen te geen klachten meer gehad over ge luidsoverlast. Als sneeuw voor de zon. Zo verdwijnt een niet gering aantal snorfietsen in Soest. Op de Van Goyenlaan werd vo rige week een berging opengebroken. De dader ging er vervolgens met de snorfiets van een 52-jarige Soester van door. Vanaf de parkeerplaats bij sporthal Beukendal werden zaterdag tussen 17.00 en 21.00 uur twee snorfietsen ontvreemd. Ze behoren toe aan twee zeventien-jarige jongens uit Soest. De voertuigen stonden afgesloten met ka bel- en hangsloten, maar de dieven lie ten zich daardoor niet ontmoedigen. en altijd afgestemd op uw budget! Kom vrijblijvend kijken in onze zaak. De salade- en koud buffetspecialist voor particulieren en bedrijven! Steenhoffstraat 58 - Tel. 02155-22871 - Fax 02155-28159 'onsv Circus Royal - volgens sommigen het mooiste en liefste circus van Nederland - komt volgende week naar Soest.. Op maandag 17 okto ber ('s middags en 's avonds) en dinsdag 18 oktober ('s middags) brengt het op het evenementente- rein de Eng aan de Prins Bern- hardlaan een programma vol span ning en sensatie. Olifanten, roofdieren, acrobaten, ar tiesten en uiteraard clowns vormen de hoofdbestanddelen van het circus, dat al in 1896 werd opgericht (en dus bijna 100 jaar oud is) en onlangs een nieuw start maakte. Traditie in een modern jasje, zoals directeur Joop Teuteberg het omschrijft. Voor jong en oud, dus voor het hele gezin, een prachtig pro gramma dat ruim twee uur duurt. Een korte opsomming van wat de be zoekers kunnen verwachten: (muzika le) clownerie op hoog niveau, waarin Joop Teuteberg zich een clown van in ternationale klasse toont en het publiek enorme lachsalvo's weet te ontlokken; junior-directeur Tonie Teuteberg, spreekstalmeester, dresseur en regis seur in en buiten de piste; een puur Ne derlandse koe en een Engels mini-stier tje ("Mini en Maxi','); een bloedstollend dressuurnummer met Bengaalse en Su- matraanse tij'gers; een dressuurnummer met vier onstuimige Arabische paar den; een gigantisch trapezenummer van het Russische duo Spartac, vol kracht en elegance in een adembene mende act; Piste Safari met struisvo gels, zebra's, olifanten; een ballerina te paard, jongleurs, trampolinespringers en nog meer clowns: Los Ginos. Kortom: een programma van wereld klasse in een Nederlands circus met een sfeervolle, gastvrije ambiance. De voorstellingen vinden plaats op maandag 17 oktober om 15.00 en 19.00 uur en op dinsdag 18 oktober om Spectaculaire scène uit het program ma van Circus Royal. 15.00 uur. De kassa is geopend van 10.00 tot 12.00 uur en vanaf een uur voor de voorstelling. .1

Soester Courant | 1994 | | pagina 7