P/s stichtim K» /Tl in aruóhocK NAAIMACHINES Pools-Nederlands concert zeer geslaagd Soester Applaus 25 jaar op toneel uissteden Concert Motet- en Madrigaalkoor met werken uit de Romantiek Grote boekverkoop bij Bibliotheek Albert Cuyplaan \S O Nieuw! Kinderboerderij 1994 de Vrije Teugel JSf 25Jaar Nieuws van de bibliotheek Soesterbergj van de Ame Kunstwerk van de Alpine- en langlai Ook verhuur skii Skischool Otto Zoe STRAALBEDRIJF v. Rouwendaal v.o.t. STRALEN SCHOPEREN FUNSTRALEN t Zondag 30 oktober in de Oude Kerk NNereldH/inkel 'Als we eerlijk delen...' Kinderboerderij 1 De Vrije Teugel I ALS-HET-OM-DE-BESTE-GAAT! SUPER-AANBIEDING... BERNINA 1031 incl. stofhoes WOENSDAG 19 OKTOBER 1994 SOESTER COURANT l CULTUUR WELZIJNI PAGINA 14 WOENSDAG 19 OK Muziekschoolleerlingen in C-drie V olksuniversiteit Soest/Soesterberg Oy\ stichting openbare bibliotheek 'De Italiaanse Meesterhand' op 21 en 22 oktober in C-drie maand Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Lezing: projectie en heelheid Nieuwegracht 23 - 3763 LP Soest - Telefoon 02155 - 2 20 50 Het Nederlands Motet- en Madri gaalkoor uit Soest verzorgt op zon dagmiddag 30 oktober zijn na jaarsconcert in de Oude Kerk aan de Torenstraat. Op het program ma staan werken uit de Roman tiek, van Bruckner, Fauré, Men- delssohn en Rheinberger. Onder leiding van dirigent Gerard van Amstel begint het koor, dat in 1948 werd opgericht en zowel geestelijke als wereldlijke muziek vertolkt, met "Ver- leih uns Frieden" van Felix Mendels- sohn-Bartholdy, gevolgd door "Hör mein Bitten" van dezelfde componist. Daarna vermeldt het programma de "Messe in C" van Anton Bruckner en het "Stabat Mater" van Joseph Rhein- De Schoof, tel. 12527 De Engh, tel. 21987 De Praatpaal, tel. 19546 Het nieuwe programmaboekje 1994/ 1995 is klaar. Het staat bol van de acti viteiten voor kinderen, tieners, jonge ren en volwassenen en is verkrijgbaar bij Buurthuis De Engh, Albert Cuyp- laan 2^0, Buurthuis De Praatpaal, Smitweg 311 of bij De Schoof, Molen straat 142. De Engh Fotocursus In buurthuis De Engh start binnenkort de cursus Fotograferen. We gaan in de ze cursus uit van de basis van de foto grafie n.1. alles zelf doen in zwart/wit met de zgn. spiegelreflexcamera. Daarnaast leren we ook de foto's te ont wikkelen. De cursus is op vrijdag van 19.30-21.20 uur en kost f 25,- voor 10 lessen. Mensen vanaf 18 jaar kunnen zich opgeven per telefoon 21987 of door even langs te komen. De Praatpaal Eetcafe Elke maandag speciale seviceverlening voor mensen vanaf 18 jaar om het "al leen" zijn even te doorbreken. Na de maaltijd is het gezamenlijk afwassen. Kosten f 7,50 opgeven op maandag voor 14.00 uur, telefoon 19546. Kookgroep voor mannen Tien gezellige kook-eetavonden voor mannen die het leuk vinden zelf aan de slag te gaan. Op deze avonden kan men zich de kookkunst eigen maken. De kosten voor 10 woensdagavonden van 17.45-21.00 uur bedragen f 90,- (incl. alle ingrediënten), tel. 19546. berger. Na de pauze wordt het "Re quiem" van Gabriël Fauré gebracht. Aan het concert wordt meegewerkt door Gijs de Bruin, bas; Ridie Wüth- rich, sopraan; Gerband Komen, orgel; en het instrumentaal ensemble "La Stravaganza". Het concert begint om 14.30 uur. Toe gang: f 15,-; cjp/654- f 12,50. Kaarten zijn in voorverkoop verkrijg baar bij De Gouden Snaar, Steenhoff- straat 13A-15, bij de leden van het koor en vanaf 14.00 uur voor de 'uitvoering aan de kerk. \^Stichtincj Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 28132 "Als we eerlijk delen hoeven mensen niet te vluchten." Dat is de slogan waar mee de Vereniging voor Noord-Zuid Campagnes aandacht vraagt voor de scheve verhoudingen in de wereld. 16 oktober, Wereldvoedseldag, was een krachtig pleidooi voor een gastvrij Ne derland met grote evenementen in Am sterdam en Den Haag. De campagne duurt tien dagen. Om eerlijk delen het hele jaar door in praktijk te brengen biedt de Wereld winkel volop gelegenheid. Een groot assortiment levensmiddelen staat voor u klaar: koffie uit Colombia, Guatema- le, Costa Rica, Tanzania. Thee uit Sri Lanka, India, Tanzania, rietsuiker uit Costa Rica. Cacao en cho colade uit Bolivia, kruiden uit Sri Lan ka, tonijn van Kaap Verdië, ananas uit Vietnam, muesli uit Bolivia, honing uit Mexico, marmelade uit Cuba, noten uit Peru, Bolivia, Costa Rica, Senegal, ba- nanenchips uit Mozambique, wijn uit Chili, enz; Alles van kleine producenten die, door de rechtvaardige prijs die de alternatie ve handel betaalt, in staat zijn hun le vensomstandigheden in eigen land te verbeteren. Als wij een eerlijke prijs betalen, hoe ven zij niet te vluchten. Openingstijden: dinsdag t/m zaterdag van 9.30-17.00 uur. Védelaarpad 53, tel. 18136 Medewerkers van de kinderboerderij lopen tot en met zaterdag 22 oktober met een collectebus langs de deuren van de Soester huizen. We hopen met de opbrengst van deze collecte nieuw meubilair voor de activiteitenruimten te kunnen aanschaffen. Maandag 24 oktober Vanochtend ontvangt Titia voor de les over 'Ganzenpad' groep 1 van de Lud- gerusschool. Vanmiddag komt groep 2 van de Professor Waterinkschool voor hetzelfde project. Om 15.45 uur begint de knutselclub voor kinderen van 4 en 5 jaar. Deze groep gaat weer iets fantastisch maken. Dat doet om dezelfde tijd ook de to neelgroep voor oudere kinderen. Zij oefenen verder totdat de uitvoering kan plaatsvinden. Dinsdag 25 oktober Na schooltijd: de kookgroep van Jiska en Puck. Oudere kinderen leren lekke re hapjes maken. De boerderijclub van Erik en Pieter gaat vanmiddag rogge zaaien. Oudere kinderen kunnen zich voor deze club nog opgeven. Woensdag 26 oktober Om 9.30 uur start de peuter/ouderacti viteit. Gezellig met elkaar activiteiten doen. Voor koffie, limonade en een koekje is gezorgd. Het is altijd reuze ge zellig en kost vier gulden per kind/ou derpaar. En dan om 14.00 uur start de toneelgroep met haar nieuwste voor stelling. Een aantal jarige kinderen met hun vriendjes komen kijken. Na de voor stelling is er nog genoeg te doen om er een leuke middag van te maken. ~\Z Van Weedestraat 46C, Soest 1> 1 U/, Tel. 02155 -10824 Tamboerijn 31, Soest Tel. 02155-24839 BERNINA-1031 jubileum gelijkstroommotor naaldstop boven-onder draadafsnijder knoopsgatautomaat stretchsteken-overlocksteken nuttige steken kniehevel vrije arm konstante draadspanning voor diverse garens Zwitsers precisiewerk Wie kiest voor BERNINA, kiest voor perfectie REPARATIES ALLE MERKEN. Soest: V. Weedestraat 221Tel. 13480 De roofbruid (Margaret Atwood) Drie totaal verschillende vro voelen zich sterk met elkaar ve den door hun wraakgevoelens een aantrekkelijke rivale die hi ven heeft vergald. Amersfoort, Ulrechtsestraat 32, tel. 033 - 637774. Amersfoort, Emiclaerhof 126, tel 033 564127. Almere, Schoutstraat 106, tel. 036 - 5334266. Barneveld, Langstraat 82, tel. 03420- 91591Lelystad, Neringpassage 24, tel, 03200 - 33950 Leusden, Hamersvelds^weg 89, tel 033 - 950805. Maarssenbroek, Bisonspoor 2032, tel. 03465 - 75418. Nieuwegein, Markt 20 Cityplaza, tel. 03420 - 44998. Soest, V. Weedestraat 221, tel. 02155 -13480. Zeist, Slotlaan 96, tel. 03404 - 16711. Vorige week dinsdagavond gaven leerlingen van de RMA muziek school Soest en leerlingen van de muziekschool Kozle (Polen) een concert in cultureel centrum C-drie. Dit concert vormde het muzikaal hoogtepunt van een eer ste uitwisseling tussen de muziek scholen Soest en Kozle. Het concert werd geopend door het B-orkest van de Soester accordeonver eniging, dat met veel enthousiasme speelde. Monique Thomas, Rinske de Waard, Annemarie Korten en Wilma Kuyer brachten een aantal pianostuk ken ten gehore. Grote indruk maakte een Hongaarse dans en een Poolse volksmelodie die speciaal voor deze ge legenheid waren ingestudeerd. Een fluitkwartet van de RMA speelde een vijftal Hollandse kinderliedjes waar mee het van de Poolse gasten veel waar dering kreeg. Na de pauze speelden de leerlingen uit Kozle. De 21 -jarige Eva Paraniak bleek een groot accordeontalent te zijn. Haar vertolking van twee walsen en een pol ka oogstte veel bewondering. Kozle heeft een belangrijke piano afdeling. Marta Kotodziejczyk, Marzena Kramer en Katherin Swietek bleken jonge ta lentvolle leerlingen te zijn. Opvallend was het stuk 'Nachtklange aus dem Theater' van Robert Schumann. Het koperkwintet en het dwarsfluitduo De Poolse muzikanten lieten zich in C-drie van hun meest enthousiaste kant kennen. Foto: Goos van der Wilt. speelden niet zo briljant als de andere instrumentalisten. In Polen blijkt de speeltraditie op blaasinstrumenten niet zo groot als bijvoorbeeld in Nederland. Opvallend was ook de grote discipline waarmee de Poolse leerlingen zich pre senteerden, een voorbeeld voor de RMA-leerlingen. Al met al was het een zeer geslaagd con cert waaruit weer eens bleek dat muziek een internationale taal is die over lands grenzen heen gaat. De zaal was goed ge vuld en het publiek kan terugkijken op een bijzondere ervaring met muziek. De Openbare Bibliotheek aan de Albert Cuyplaan 202 ver koopt op zaterdagmorgen 22 oktober, van 10.00 tot 12.30 uur, weer duizenden boeken. Zoals alle voorgaande keren is er voor iedere boekenliefheb ber weer veel te snuffelen en te zoeken. Boeken Romans zijn er in grote getale, maar ook boeken over allerlei onderwer pen zoals hobbyhoeken, reisgidsen, geschiedenis en land- en volkenkun de. Naast het aanbod voor volwasse nen zijn er natuurlijk weer de stapels kinderboeken: spannende verhalen, prentenboeken, strips en informa tieve boekjes. Ook zijn er tijdschrift- jaargangen te koop. Video's en grammofoon- f(laten n verband met het feit dat de biblio theek gestopt is met het uitlenen van video's zullen er ditmaal nog enige honderden speelfilms te koop wor den aangeboden. Tevens zijn er voor de muziekliefhebber weer honder den grammofoonplaten te koop. Bodemprijzen De prijzen zijn echte bodemprijzen: de video's worden verkocht voor f 5,-, romans en studieboeken zijn f 1,50, jeugdboeken f 1,-, grammo foonplaten f 1,- en tijdschriften per jaar of halfjaar f 1,50. van f2.795,- voor Dorpsplein 1 Volwassenafdeling De rest van de dag (Kazuo Isti Het levensverhaal van een volr te butler, dit boek is schitterenc ilmd als The remains of the da'. Antony Hopkins en E Thormpson in de hoofdrollen, De volmaakte moord (A.J. nell) Een huurling, wiens gezin om bij de vliegramp bij Locker! 1988, rust niet voor hij de dadc de terroristische aanslag heeft spoord. Het land van de dageraad (J< Bruchac) In de Amerikaanse prehistorie een jonge Indiaan van de sja van zijn stam de opdracht te on ken waardoor hun stam worc dreigd, De zwarte weduwe (Darian N Een aankomend schrijver laai strikken voor een boek over hei ces tegen een half Aziatische vi die wordt verdacht van de ui derlijke gruwelijke verbranc moord op haar echtgenoot. Jeugdboeken Prentenboeken De Beer (Raymond Briggs) Wanneer Ellen met haar tedd; in bed ligt krijgt ze een echte ij op bezoek. Als Ellen haar 01 Op woensdag 26 oktober houdt astro loge/ psychologe Bettina Reijn een le zing over het onderwerp "Projectie en heelheid" in restaurant Van den Brink, Soesterbergsestraat 122. Aanvang: 20.00 uur. Entree: f 15,-. Aan de orde komt o.m.: De mens pro jecteert delen van zichzelf op de buiten wereld en wij vullen eikaars projecties allemaal feilloos in. Hoe werken deze mechanismen? Hoe herkennen we het deel dat onze buitenwereld voor ons zichtbaar maakt, wat is daarin de les die we moeten leren? Groei van onbewuste eenheid naar bewustere heelheid. Informatie: Anita Ansinger, tel. 20335. De medewerkers van de kinderboerderij komen één dezer degen langs. Met een kollektebus. We sparen voor nieuw meubilair voor de aktiviteitenruimtes voor de kindersn. Doet u mee? Geef dan gul. Bus gemist? U kunt uw gift ook storten' op gironummer 4496858 t.n.v. St. K.B. 'De Vrije Teugel', postbus 3139 te Soest, Wij bestaan maar één keer 25 jaar. Steenhoffstraat 9A, tel. 22195 Antiek Wat is antiek en hoe denkt de vakman/ vrouw hierover? In drie bijeenkomsten leert men het nodige over stijlen en stijl kenmerken, die samen de basis vormen om meer te weten te komen over hét be grip antiek. Voor velen is antiek en oud hetzelfde en over stijlen weet men meestal niet meer dan de beschrijving: druk, bewerkt of strak. Belangrijk is ook kennis over de tijd waarin iets is ge maakt. Ook wordt besproken of het wel of geen zin heeft reparaties te laten uit voeren. Kortom, in deze bijeenkomsten wordt men wegwijs gemaakt in de dool hof die antiek nog vaak is. Tenslotte zal de aanschaf van antieke voorwerpen bij antiquairs, op beurzen en veilingen ter sprake komen. Eventueel kan een be zoek aan een veiling of beurs worden gebracht. Aanvang: maandag 14 november, 19.30-21.30 uur (1 x per twee weken). Begeleider: Mevr. I.T. Kreuzer-Boode. Adres: Mavo Soest. Valeriaanstraat 167a. Aantal bijeenkomsten 3. Prijs: f 55,- (stencilkosten plm. f 1,- via bege leider). Kerstversieringen In deze korte cursus leert u hoe u snel aparte versieringen voor in of rond de kerstboom kunt maken. De eerste les wordt besteed aan het vervaardigen van kabouters en beertjes. In de tweede les worden van karton, fiberfill en kerst- stof, kerstboomhangers gemaakt. Aanvang cursus: maandag 14 novem ber, 9.00-11.30 uur. Docente: Mevr. C. Uijland-Wijnands. Cursusadres: Wijk- gebouw Emmakerk, Regentesselaan 2a. Aantal lessn: 2. Cursusprijs: f 55,- (materiaalkosten plm. f 17,50 via do cente). Lezing In de Tweede Wereldoorlog zijn tijdens luchtgevechten boven ons land talloze vliegtuigen verongelukt en neergestort. Bij het droogvallen van de polders zijn veel vliegtuigwrakken tevoorschijn ge komen. In deze boeiende lezing met dia's zal de heer Zwanenburg, bergings officier bij de luchtmacht, vertellen over de oorlogvoering in de lucht tij dens: de Tweede Wereldoorlog en de berging van de toestellen na de oorlog. De lezing vindt plaats op dinsdag 15 no vember van 14.30-16.30 uur in het Wijkgebouw Emmakerk, Regentesse laan 2a. Prijs: f 7,50. Graag vooraf inschrijven bij het kan toor van de Volksuniversiteit. Volkuni versiteit Soest/Soesterberg, Steenhoff straat 9a. Tel.: 22195, maandag en woensdag 13.00-16.00 uur; dinsdag en donderdag 10.00-13.00 uur. Tijdens de herfstvakantie 17 t/m 22 oktober, is het kantoor gesloten. Steenhoffstraat 46, tel. 19577 Donderdag 20 oktober: Filmhuis'Friends' Apartheid in Zuid-Afrika heeft beken de films opgeleverd als "Cry Freedom", "A World Apart" en "A Dry White Season". Het verdwijnen van de apart heid heeft ook gevolgen voor de film cultuur, met name. in Zuid-Afrika zelf. Sinds de politieke veranderingen eind jaren tachtig, is het kritisch benaderen van politieke onderwerpen niet langer taboe. Elaine Proctor maakte hiervan dankbaar gebruik met haar debuutfilm "Friends" "Friends" speelt in de tweede helft van de jaren tachtig in Johannesburg. In een groot huis wonen drie vriendinnen: Thoko, Aninka en Sophie. Thoko is een zwarte lerares. Haar moeder woont in de township en heeft voor blanken moeten werken om haar te laten stude ren. Thoko is strijdbaar, maar veraf schuwt geweld. Aninka stamt uit een bóeren-familie. Ze is archeologe en staat op het punt in het huwelijk te treden met een oudere liberale man. De flerde vriendin is Sop hie (gespeeld door Kerry Fox die we kennen als de hoofdrolspeelster uit An Angel at my Table") heeft zich ge distantieerd van haar rijke, blanke fa milie. Overdag werkt ze als bibliotheca resse, 's nachts is zij activiste in een mul- ti-raciaal groepje dat aanslagen pleegt. Op de bruiloft van Aninka wordt Tho ko, de enige zwarte gast op het feest, vreselijk beledigd door één van de aan wezigen. Sophie verdedigt Thoko en samen verlaten ze het feest. Hierna raakt Sophie in een depressie. Wanneer een door Sophie geplaatste bom op het vliegveld twee zwarte men sen dood, raakt ze in een diepe crisis. Ook de vriendschap tussen de drie vrouwen komt onder grote druk te staan. Tenslotte verlaat Sophie het huis en zoekt haar toevlucht bij haar ouders en haar ex-man, om vervolgens weer te rug te keren naar huis. Tot haar schrik is ook Aninka's man in het huis ingetrok ken. Ruzie volgt en de vriendschap lijkt voor immer voorbij.... Elaine Proctor (33) groeide op in een conventionéel Afrikaner gezin. Na de toneelschool werkte ze enige tijd als te levisie-actrice. Al snel ging ze over tot het filmen. Ze sloot zich aan bij een groep filmmakers die documentaires maakte over raciale en politieke con flicten. Over "Friends" zegt Proctor: "De film wijkt af van het anti-apartheid genre uit de jaren tachtig en negentig doordat de benadering 'persoonlijker' is. Het is een gewoon verhaal dat het evenwicht be schrijft tussen de innerlijke beleving en het uiterlijke leven in hedendaags Zuid- Afrika. Niet alleen in politieke zin, maar ook als een studie naar het type mensen dat daar woont en naar de wijze waarop zij gevormd zijn door daar te wonen". Aanvang: 20.30 uur Entree: f 7.50; cjp/65+ f 5,-. Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Het kunstwerk van de maand is van Henny Visch. Het is een houtsnede van 70 x 50 cm en is getiteld: "Orion en de hemelstier". Henny Visch, in 1924 geboren te Soesterberg, volgde een opleiding aan de Rijksnormaalschool te Am sterdam, afdeling schilderen en te kenen. Na een periode van monumentaal werk heeft ze zich in de tachtiger ja ren eerst toegelegd op grafiek. Door veel te experimenteren heeft ze in haar werk een eigen techniek ont wikkeld. Ze combineert bij de grafiek de spontaniteit van de droge naald techniek, waarbij de lijnen direct in het metaal worden gegrafeerd, met hoogdruk: kleurvlakken die met inktrollen op de plaats worden aan gebracht. De kleuren, waaraan ze hoge eisen stelt, worden laag voor laag aangebracht. Ze streeft naar een zo groot mogelijke transparantie. Naast de grafiek ontstaat in de tach tigerjaren een oeuvre van schilderij en, gouaches en pastels. Het werk is abstract. De inspiratiebronnen zijn processen van wording en groei in de dode en levende natuur en het spel van licht en beweging. Bettina Reijn. Mevrouw J. Mulder zat v< laatste keer aan haar bureai een leuke tijd van tien jaar u einde gekomen. Met ingang oktober was ze ontslagen. verder? Tien jaar geleden solliciteerde succes naar een job bij het Mi van Defensie en kreeg een functi Amerikanen in Camp New dam. In een bureau vlakbij het kantoor werd ze tewerkgeste dienste van de Amerikaanse S Police. Met enkele leden van de de Koninklijke Marechaussee S berg trachtte zij een verbinding men tussen de Nederlandse po overheid en de Amerikanen. E een vrij pittige functie, omdat zijds heel veel zaken speelden haar bureau liepen. Donderdag 29 september was d maal voorbij, over. Ietwat verc keek ze haar kamer rond, waar z jaren had gewerkt. Het was er 1 het klonk er hol. Nu mocht ze rr een aantal collega's het allei meemaken. Een paar toesprak vlaggen die neergehaald werd klanken van de beide volkslieder de nodige emoties daarbij. Mw. 1* onderging dit vrij emotieloos en 1 het met een nuchtere blik. Daar: even een babbeltje met die, een weps voor een Amerikaan, een derklopje waar dat nodig was. mw. Mulder ook dit laatste ai langs zich heengaan. Op de vraag: hoe nu verder? be te lachen. "Ik heb met ingang va daag verlof gekregen tot 1 noverr dat neem ik ook. De laatste tijd Ai 25 jaar krijgt Soester Applaus de handen van het publiek op el kaar. Ook komend weekeinde zal de plaatselijke toneelvereniging mogelijk een staande ovatie in ont vangst nemen als in C-drie de ko mische thriller 'De Italiaanse Meesterhand' wordt opgevoerd. Ter gelegenheid van 'een kwart eeuw Soester Applaus' brengt het toneelge zelschap twee uitvoeringen op de plan ken. Dat gebeurt op vrijdag 21 en zater dag 22 oktober. De acteurs en leden die achter de schermen actief zijn, beloven dat het spectaculaire uitvoeringen zul len worden. "Het worden bloedstollen de, maar vermakelijke avonden," voor spelt Soester Applaus. De twintig leden vormen, volgens Carin Kudders, een gezellige, hechte club. "Maar er is nog plaats voor nieuwe mensen, want je hebt nooit leden ge noeg," aldus Kudders. Voor belangstel lenden die eerst de kat uit de boom wil len kijken, heeft ze een tip: "Ze kunnen vrijblijvend langskomen op repetitie avonden. En als ze vrijdag of zaterdag naar de uitvoering komen kijken, kun nen ze zich een nog beter beeld schep pen." De semi-professionele vereniging groeide sinds 1 oktober 1969 uit tot een begrip in Soest en omstreken. Soester Applaus zal dat vrijdag en zaterdag on getwijfeld bewijzen. "De Italiaanse Meesterhand' van Norman Robbins gaat over een knotsgekke familie die een grote som geld erft. Zoals zo vaak ontaardt de verdeling van het geld in verdeeldheid en hebzucht onder de fa milieleden. Onder mysterieuze om standigheden verdwijnt de ene na de andere erfgenaam. De dader ligt niet op het kerkhof. Of toch wel? Er heerst twijfel of de overledene daadwerkelijk is overleden. 'De Italiaanse Meesterhand' van Nor man Robbins en uitgevoerd door Soes ter Applaus is te zien op vrijdag 21 en zaterdag 22 oktober in C-drie aan de Willaertstraat. De aanvang is 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur. Een plaatsbewijs kost 10 gulden (cjp/654- 7,50 gulden). Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van C-drie, maar kunnen tevens worden gerserveerd bij C-drie (tel. 22188) of de VW Soest (tel. 12075). Eén van de laatste repetities van Soes ter Applaus dat ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan komend weekeinde twee keer de komische thriller 'De Ita liaanse Meesterhand' op de planken brengt. Foto: Goos van der Wilt.

Soester Courant | 1994 | | pagina 14