Huis verkopen... wij taxeren gratis. \fanBreukelenVast-goed komt u maar. Deze week! MANS GRATIS! Business-center Van de Yen nu geopend Goud en zilver voor worstenmakers Hoogste punt bij project 'Koningspoort' 1 HANDEL WANDEL I Aanbiedingen Nieuw: 'Fluister'-hakselaars van Bosch bij Provak Hooijer van DUTCHENMAC. Op het Industrieterrein tegenover het postkantoor: Koninginnelaan 40, Soest Tel. 02155-17962 Soesters willen eigen bedrijf op industrieterrein vestigen 1,35P. 9,95 1,35 0,95 89,- 199,- 895,- 1.295,- Kantoorefficiency ttifi Busservice op zaterdag en donderdagavond Winkelexpres: gratis en snel van Galgenwaard naar Utrecht-centrum De Soester Duinen Onbeperkt Bazar van bewoners in Groot Engendaal Wie personeel zoekt leest de Soester Courant Zaterdag demonstratie ING-bank Soest opent geldpunt in winkelcentrum 'Hartje Zuid' MONIQUE BROUNS Elke tweede Kantoorgebouw wordt begin 1995 in gebruik genomen /i ■■■MM WOENSDAG 26 OKTOBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA 15 "Klaar! Komt u maar../' Met deze tekst kondigt Kantoorefficiency Van de Ven in Soest de opening aan van haar nieuwe afhaalcen- trum, tevens centraal magazijn, aan de Nijverheidsweg 24a. Pal te genover het postkantoor nestelde de bekende vakhandel op het ge bied van kantoorbenodigdheden zich op het Soester Industrieter rein. Midden tussen haar afnemers en potentiële cliënten: de bedrij ven en kantoren die de produkten en diensten van Van de Ven nu on der handbereik hebben. Op ruim 750 overzichtelijk ingerichte vierkante meters is een centrum ont staan, dat de functie van showroom voor kantoormachines- en meubelen vervult, maar ook dienst zal doen als af- haalmagazijn. De officiële openingsfes tiviteiten zullen in de tweede helft van november plaatsvinden. De nieuwe vestiging van Kantooreffi ciency Van de Ven komt in plaats van de showroom aan de Korte Brinkweg die vorige maand werd leegverkocht en gesloten. Van de Ven heeft er vier jaar gezeten en was er al snel uit het bekende jasje gegroeid. Er bestaat een grote be hoefte om alles zoveel mogelijk bijel- kaar onder één dak te kunnen zien en bestellen. Dat was aan de Korte Brink- weg niet mogelijk. Na lang zoeken is Van de Ven erin geslaagd een prachtige ruime hal te vinden die na een paar maanden hard werken is omgetoverd tot een zeer representatief geheel, waar met name het bedrijfsleven terecht kan voor letterlijk alles op het gebied van kantoorbehoeften. Drie vestigingen Kantoorefficiency Van de Ven bedient de regio vanuit drie adressen: In Soest in de Steenhoffstraat en nu aan de Nij verheidsweg en in Baarn in de Nieuw- straat. Het nieuwe Business-Center op het Industrieterrein opent de mogelijk heid de vestiging aan de Steenhoffstraat ruimer van opzet te maken. De kan toormeubelen en -machines gaan voor een groot deel naar het Industrieterrein, waardoor er ruimte vrijkomt om het as sortiment luxe artikelen uit te breiden. En dat is voor de particuliere klant ook weer goed nieuws. Binnenkort zal de maTkt zich op dat gebied richting Steen hoffstraat verplaatsen omdat de van ouds bekende winkel van Immerzeel in de Van Weedestraat eind dit jaar de deuren sluit. Van de Ven speelt daar, in goed overleg, nu al op in en heeft in de Steenhoffstraat een schitterend assorti ment luxe schrijfartikelen en papeterie opgebouwd. De betere merken vulpen nen, een ruime keuze luxe mappen, agenda's, fotoalbums, veel papiersoor ten maar vooral ook teken- en schilder behoeften. U treft bij Van de Ven het volledige Talens-programma aan. Compleet Het bedrijfsleven kent de bestaande adressen aan de Steenhoffstraat in Soest en in Baarn aan de Nieuwstraat maar al te goed als er kantoormeubelen en -machines moeten worden aange schaft. Van de Ven is één van de groot ste op dit gebied in en om Gooi en Eem- land. Van een eenvoudige bureaustoel tot en met een complete projectinrich ting, inclusief kleuradviezen en kan- toorlay-outs, de vakterm voor het ont werpen van een efficiënte indeling van de kantoorruimten. Het nieuwe Business-Center, dat onder leiding staat van Henk en Tineke van den Oosterkamp, daarbij geassisteerd door een vakkundig team, is welover wogen ingericht. Samen met collega Dick de Waard uit Baarn, heeft Henk van den Oosterkamp de hitte van de zo mermaanden getrotseerd om de ingrij pende verbouwing van de hal voor el kaar te krijgen. Dat is bijzonder goed gelukt. De entree is uitnodigend met veel glas en geeft al direct uitzicht op de gehele hal. Daar werd een complete etage in gebouwd, waarop de showroom voor de kantoormeubelen een royale plaats heeft gevonden. Er onder is het maga zijn met de werkvoorraad voor de drie vestigingen van Kantoorefficiency Van de Ven ingericht. De parterre is hele- Het interrieur van het nieuwe 'busi ness center' van Van de Ven. Foto: Goos van der Wilt maal voor de kantoorbehoeften en -machines gereserveerd. Moderne vi trines bieden een goed overzicht op het uitgebreide assortiment. In de entree naar de ruimte waar de Technische Dienst een plaats heeft gekregen staat een serie gegarandeerde occasions, waaronder aantrekkelijk geprijsde fo tokopieerapparaten. Automatisering Op de scheiding met de magazijnen is de afdeling Automatisering te vinden. Onder de naam 'Omnitrade' opereert hier Mare Herwijer als automatise ringsspecialist. Die sapienwerking be stond al enige tijd, want Van de Ven kan u ook op dit, zich zeer snel ontwik kelend terrein, goed van dienst zijn en u deskundig adviseren bij de aanschaf van een computer of het inrichten van een communicatienetwerk. De heer Herwijer adviseert en bemiddelt graag en verzorgt naast de levering van appa ratuur en softwarepakketten ook trai ningen en onderhoud. Aanbiedingen Er is, ter gelegenheid van de ingebruik neming van het nieuwe Business-Cen ter, een aantrekkelijk pakket aanbie dingen samengesteld, dat via een adver tentie elders in deze krant, luid en dui delijk wordt aangekondigd. Het zal ongetwijfeld weer druk zijn bij Kantoorefficiency Van de Ven, zoals het ook druk was bij de uitverkoop, een paar weken geleden toen de voorraden die in de vorige showroom aan de Korte Brinkweg in Soest volledig werden uit verkocht. Als het succes van die ver- koopaktie nu bij de opening van het Bu siness-Center herhaald kan worden, dan zullen ze bij Van de Ven dik tevre den zijn. Het motto is duidelijk: 'Klaar! Komt u maar...' De officiële opening volgt in de tweede helft van november. Kantoorefficiency Van de Ven, Nijver heidsweg 24a, Industrieterrein Soest, recht tegenover het postkantoor. U bent daar vanaf nu van harte welkom. Zeven keer goud en drie keer zil ver. Dat kunnen Henk en Wim Voskuilen uit Soest op hun lange erelijst bijschrijven. De worsten makers scoorden in Utrecht tij dens de internationale beurs voor slagers en worstenmakers, Slavak- to, wederom hoog. Henk en Wim zonden afzonderlijk een groffe en fijne rookworst in. Ook op de paardeworst lieten ze hun eigen recept de vrije loop. Daarnaast werkten ze ge zamenlijk aan een ronde en rechte le verworst in natuurdarm, een boeren achterham en Indische snackballen. Zeven keer kregen ze van de deskundi ge jury het maximaal haalbare aantal punten (50), alsmede een gouden certi ficaat. Alleen bij de fijne (tweemaal) en groffe rookworst moesten ze genoegen nemen met zilver. Een Nederlands kampioenschap zat er ditmaal niet in, ondanks dat Voskuilen en Voskuilen tot het selecte gezelschap hoorden van de deelnemers die het hoogste aantal punten haalden. Het was de eerste keer dat er geen nationale titel aan de uitste kende beoordeling hing, maar niette min waren beiden tevreden. "Er wor den zoveel produkten aangeleverd uit allerlei landen. Ik had nummer tiendui zend-zoveel. Ik weet niet of er ook zo veel produkten waren, maar ik had dat nummer wel. De tafels lagen vol met produkten," zei Wim Voskuilen. Met zijn broer Henk heeft hij overigens een eigen bedrijf in Hilversum, De Kroes Toeleveringsbedrijf. Ze maken produkten voor met name slagerijen, supermarkten en grossierderijen. Het bewijs, dat dat hen is toevertrouwd, le verden beiden tijdens de Slavakto die eens in de driejaar wordt gehouden en waaraan de gebroeders Voskuilen acht tien jaar geleden al deelnamen. Ze zouden overigens niets anders willen dan met hun bedrijf naar het industrie terrein in Soest verhuizen. Daarover is al contact geweest met de gemeente. Omdat De Kroes geen Soester, maar Henk (rechts) en Wim Voskuilen met twee van de tien oorkondes. Nu willenze ook dat hun inspanningen vooreen ves tiging in Soest kunnen worden be kroond. Foto: Goos van der Wilt een Hilversums bedrijf is, zou daar geen toestemming voor worden gegeven. De gemeente geeft immers de voorkeur aan plaatselijke bedrijven. Henk en Wim, beiden geboren en getogen Soes ters, hopen dat het standpunt op het ge meentehuis wordt herzien. "We willen graag en er is ruimte genoeg," aldus Henk Voskuilen. Klaar! We hebben het rustig aan gedaan. Alles keurig op zijn plek. Overzichtelijk. Ruim van opzet. Met onder andere een kantoormeubelshowroom van ruim 200 m2. Van de Ven 's Business Center (700 m2 is er klaar voor. Ajhaaladres en centraal magazijn voor dl uw kantoorbehoeften. De officiële opening komt wat later. U hoort er tijdig over. Nu al bent u welkom. We hebben alvast een paar daverende akties klaar gezet. Kijk en komt u maar. 'Alzicht' hangmappen, folio en A4 verpakt per 25 stuks Plastic ordneralfabets per 25 stuks Plastic L tassen 1 doosa 100 stuks Gele zelfklevende memoblaadjes bij afname van 12 bloks 76x127 Gele zelfklevende memoblaadjes bij afname van 12 bloks 76x76 Verrijdbare hangmappenboy, folio in de kleur rood, zwart of lichtgrijs Burostoel geremde wielen, in hoogte verstelbaar, in de kleur rood, blauw of antraciet Telefax 'Utax 330 inklusief telefoonhoorn automatisch afsnijden en nummer voorkeu rtoetsen Kopieermachine 'Utax C40 compacte tafelkopieermachine, inklusief afdruk-unit voor 20.000 afdrukken, tonerpatroon voor 1000 afdrukken i10p.st. per blok per blok Vermelde prijzen exclusief 17,5 BTW. Geen verkoop aan particulieren. Deze aanbiedingen zijn strikt netto en geldig tot en met 30-11 -'94. Nijverheidsweg 24 A, Soest (Industrieterrein). (Recht tegenover het Postkantoor) Telefoon 02155-10115 Telefax 02155-22022 Vanaf komende zaterdag (29 ok tober) biedt de gemeente Utrecht een unieke busservice op de zater dag en de donderdagavond (koop avond): de Winkelexpres, van Sta dion Galgenwaard in Utrecht oost naar het centrum van de stad. Automobilisten uit de regio kunnen hun auto op zaterdag en donderdag avond gratis en bewaakt parkeren op de P R-plaats bij het stadion. Daar zijn drie opstap- en uitstaphaltes gecreëerd, zodat men niet lang met zware bood schappentassen hoeft te lopen. Elke tien minuten vertrekt de Winkelexpres richting centrum, en elke tien minuten gaat er een bus terug. In het centrum doet de Winkelexpres vier opstap/uitstaphaltes aan: Maria- RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM gourmetten, steengrillen of fonduenf 27,50 Inclusief uitgebreide garnituren en salades. Tijdens de maanden oktober, november en december presenteren wij de wildkaart Hoofdgerechten vanaff 27,50 Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 02155-12739. Fax 02155-25961 Op woensdag 2 november zal er in "Groot Engendaal", Boekweitland 103, weer de traditionele 'bazar' wor den gehouden. Bewoners zullen dan hun zelfgemaakte artikelen verkopen. De bazar zal met verschillende activi teiten opgeluisterd worden zoals: lote rij, grabbelton voor de kinderen en an dere spelen. Het is dan ook een ideale gelegenheid om ideeën op te doen voor presentjes voor de komende feestda gen. Vrijwilligers zorgen weer voor de nodige versnaperingen. De opbrengst zal ten goede komen van het aanschaffen van handwerkmateria len en het organiseren van ontspan ningsavonden voor de bewoners. De bazar is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. plaats, Vredenburg, Neude en Nachte gaalstraat. Deze halteplaatsen liggen bij de belangrijkste winkelgebieden in Utrecht-stad. De bus stopt onderweg niet en heeft bovendien altijd voorrang. De gemeente Utrecht biedt deze service gratis aan. Het betekent een verbete ring van de bereikbaarheid van de bin nenstad, waardoor de parkeerproble men die zich op zaterdag en donder dagavond voordoen voorkomen kun nen worden. De Winkelexpres rijdt op donderdag van 17.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur elke tien minu ten van Galgenwaard naar het centrum; de vertrektijden vanuit het centrum naar Galgenwaard zijn om de tien mi nuten, op donderdag van 17.10 tot 21.20 uur en op zaterdag van 10.10 tot 18.20 uur. De toenemende weigering van ge meentelijke reinigingsdiensten om tuinafv al - vooral snoeihout - mee te nemen is nu een reden om een Bosch hakselaar aan te schaffen. Bosch, bekend om zijn milieube wuste aanpak, verlaagt de aan- schafdrempel door allereerst ri goureus af te rekenen met het ge bruikelijke oorverdovende lawaai van hoogtoerige inaalmessen. Niks burengerucht of oordoppen. De krachtige Bosch 'fluisterhakselaar' kneust namelijk met een langzame freeswals de dikke takken alvorens ze nog kleiner te versnijden. De nieuwe constructie voorkomt bovendien het ergerniswekkende euvel van vastlo pend snoeihout, met al het lastige gedoe van uitschakelen en losmaken. In te genstelling tot het 'proppen' van zwie pende takken bij traditionele appara ten, trekt de freeswals van de Bosch fluisterhakselaar het tuinafval met slechts 40 omwentelingen per minuut naar binnen. Mocht er toch iets blokke ren, dan draait hij zich eenvoudig in omgekeerde richting vrij. Zonder enig risico. Dat typeert ook de veiligheid van de twee modellen, AXT 1800 en AXT 2200, die overigens voorzien zijn van een afgeschermde vultrechter en een stabiel onderstel. De apparaten kunnen takken van 30 a 35 mm verhakselen voor snelle compostering. De door dachte aanwinst van het Bosch tuinpro- gramma wordt standaard geleverd met opvangzak en beschermhoes. Interessant genoeg om komende zater dag eens te gaan kijken bij Provak Hooijer aan de Soesterbergsestraat 4. Beide modellen zullen dan gedemon streerd worden van 10.00 tot 16.00 uur. De ING Bank in Soest neemt op 2 november 1994 in het winkelcen trum 'Hartje Zuid' in Soest een Geldpunt in gebruik. Het Geld punt is een selfservice-vestiging, waarmee de bank zowel het win kelende publiek als de onderne mers in en rond Het winkelcentrum van dienst wil zijn bij het afhande len van de meest voorkómende geldhandelingen. Het Geldpunt is uitgerust met een geld automaat en een afstortfaciliteit (dag en nachtkluis). Het óeldpunt in 'Hartje Zuid' is zeven dagen per week en 24 uur per dag geopend. Geldautomaat De geldautomaat is toegankelijk voor houders van een bankpas met PIN-co- de van alle Nederlandse banken. Dus ook voor de houders van een giromaat pas van de Postbank. Rekeninghouders van de ING-bank en de Postbank kun nen zonder kosten geld opnemen. Re keninghouders van de ING-bank kun nen er ook hun saldo opvragen. Afstortfaciliteit In de dag- en nachtkluis kunnen de za kelijke relaties van de ING-bank hun contant geld, cheques en andere waar depapieren deponeren. De bank zorgt ervoor dat deze geldstortingen snel worden verwerkt. IN-WSAR PARTTWO P.T.A. MARC O'POLO CLAIRE RAVENS GARDEUR •BRAX •MAC TURNOVER CATSBY Koninginnelaan 22, 3762 DE Soestdijk Telefoon: 02155-25996 - Fax: -2155-12740 G.van&üUREN VERHUlZfNGEN BV Afgelopen vrijdag is met enig feestelijk ceremonieel het hoogste punt bereikt van het nieuwe kan toorgebouw "Koningspoort", dat met de inmiddels al gereed geko men opslaghal plaats gaat bieden aan diverse Soester bedrijven. Het project krijgt gestalte aan de Ko ningsweg, naast het fabriekscomplex van Yves Rocher, tegenover Mercu- rius. In september vorig jaar werd de eerste steen gelegd door dhr. A. van 't Net. Het pand wordt begin volgend jaar in gebruik genomen door de firma's Van Buuren, Trane en Aabero. Een klein deel van het kantoorgebouw - dat vier verdiepingen gaat tellen - staat op dit moment nog te huur. Het kantoorgebouw aan de Konings weg biedt straks onderdak aan diverse Soester bedrijven. Foto: Goos van der Wilt De bouw wordt uitgevoerd door de fir ma E. van den Hengel uit Soest; de con structie wordt verzorgd door Krabben- dam-Boerkoel en het geheel is ontwor pen door architect H.H. van Zeeland.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15