Campagne 'N-237 Veilig!' van start Sr aan gekomen. Frank van den Berg in tv-serie Link vDQ/ FOORT Grote schade door brand in gebouw Concordia Kartonage Dansschool Rellum Gespecialiseerd in vis-, vlees- en pastagerechten Jeugdtheater in Dorpshuis 101 TKBat: een modern bedrijf WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 Doel. minder ongelukken en minder slachtoffers NOOIT IN AMERS Meningen van lezers Interpretatie Inbrekers laten oog vallen op vrachtwagen Amersfoorter onder invloed in auto Verkeerscontrole Amersfoortsestraat Ongeval na negeren van rood licht: 3 mensen in hospitaal Klachten bezorging Stijldansen, Aerobics Callanetics. Kom eens langs* om de gezellige sfeer van onze dansschool te ervaren. Zeker de moeite waard Geen massa systeem Persoonlijke aandacht lOKA verhuist naar Sterrenbergweg Hypsos in Duitsland Ton de Groenteman opent nieuwe zaak Kerkdiensten Medische dienst JJurgerlijk^tanc^ Hulpverlening Schrijfmiddag voor Amnesty, Dorpshuis ,tUK)tnAUEINSOEsr£ Eistorante italiano pizzeria Ook kindermenu aanwezig Afhalen mogelijk Voor reserveringen en bestellingen 03463-54009 Gevraagd: redactionele ondersteuning Tweedehands kleding en speelgoed op beurs in Dorpshuis 'De Drie Eiken' Beheercommissie Dienstencentrum De Drie Eiken In Memoriam: A. Bosma KORFBAL Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Woensdagmiddag 21 september j.1. was er veel blauw te zien bij de opening van de campagne om on der andere de Amersfoortsestraat verkeersveiliger te maken. Uiter aard is dat een gangbare kleur in het Folitieopleidingscentrum 'de Boskamp' in Amersfoort, echter viel het in deze niet specifieke poli tie- manifestatie wel op. Ook bleek dat er nog vele soorten poli- tie-unifoTmen zijn met uitmonsteringen die meer aan de brandweer doen den ken. In dit geheel heette burgemeester J. de Widt, als voorzitter stuurgroep van deze campagne de vele genodigden welkom en gaf uitleg van het waarom. 'Er wordt op rijksweg N-237 veel te hard gereden door zowel automobilis ten als door bromfietsers. Om dat in po sitieve zin te veranderen, is gekozen voor een mix van politieoptreden, voorlichting en verkeerstechnische voorzieningen aan de weg', aldus de voorzitter. De voorlichting is gericht op verbete ring van de kennis, de houding en het gedrag van de weggebruiker. Vervol gens kwamen drie sprekers aan het woord die deze aktie vanuit hun visie benaderden en hun adhesie hieraan be tuigden. Uit diverse onderzoeken is ge bleken dat snelheidsovertredingen schering en inslag zijn. Gemmiddeld rijdt 85% van de brom fietsers met een hogere snelheid dan de vereiste 40 km/u. Hetzelfde kan men zeggen van automobilisten die snéller rijden dan max. 80 km/u. Vooral tus sen 's avonds 8 uur en 's morgens 8 uur zijn hoge tot zeer hoge snelheden geme ten. Het gevolg is dat er elk jaar enkele doden te betreuren vallen, gemiddeld vijf ziekenhuisopnamen van ernstig ge wonden om maar niet te spreken van overige verwondingen en veel materië le schade. Bestuurders van auto's en bromfietsen krijgen folders uitgereikt waarin de onveiligheid nog eens duide lijk wordt omschreven. Opgevoerde bromfietsen kunnen de kans lopen op inbeslagname van hun karretje en een boete van f 150,00. De te hard rijders hebben de keuze uit de navolgende be talingen: 0-14 km overschrijding: f 50; 15-20 km overschrijding: f 100; 21-25 km overschrijding: f 150; 26-30 km overschrijding: f 200 en 31 of meer als 'c s™ A!S jc re MRORuor. overschrijding krijgen een nog hogere boete opgelegd. De slagzin 'Je krijgt spijt als je te hard rijdt', kan dan ook van dubbele betekenis zijn. De aktie zal on geveer een jaar duren. Bij een brand die maandagavond woedde in de hal van Concordia Kartonage is volgens de brand weer zeker voor 200.000 gulden schade aangericht. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Brandstichting wordt niet uitgesloten. Bijna drie kwartier had de brandweer nodig om het vuur in het bedrijfsverza melgebouw aan dè Laan van Blussé van Oud Alblas onder controle te krijgen. De brandweer werd om kwart voor ne gen gewaarschuwd en was zes minuten later aanwezig. Ingezet werden twee autotankspuiten, een hulpverlenings voertuig en 24 personen. Door de hevige rookontwikkeling in de hal w.as het moeilijk om de brandhaard te lokaliseren. Midden in de hal woedde een felle brand. Uiteindelijk bleek dat pallets van vier bij zes meter met daarop golfkarton in lichterlaaie stonden. Na dat de brandweer dat had ontdekt, was het vuur snel geblust. Door de brand is een grote hoeveelheid verpakkingsmateriaal verwoest. Ook een aantal machines liep schade op door verhitting. Na de bluswerkzaam heden werd het pand geventileerd en werden rookafzuigers geplaatst om de rookschade zoveel mogelijk te beper ken. De Raad van Kerken is van mening dat de redactionele interpretatie van de overweging van ds. Van Marion in de krant van 14 september j.1., geen recht doet aan de context. In de overweging ging het om de vraag hoe wij zó Kerk kunnen zijn dat 'verlamden' (dat zijn: zieken, eenzamen, mensen met verdriet etc.) zich bij ons geborgen voelen en daardoor dichtbij Jezus kunnen komen. Jammer dat, mede door sommige be woordingen die door de redactie geko zen zijn, de overweging een negatieve indruk heeft opgeroepen bij lezers die de overweging zélf niet hebben ge hoord. Ook de opmerking dat het open zijn van de Hoeksteen een lidteken op de plaatselijke oecumene zou zijn, is voor rekening van de redactie, de Raad van Kerken distantieert zich hiervan. Voorzitter: ds. J. van Marion Op de Schooldwarsweg is vrijdagnacht ingebroken in een vrachtwagen en een trailer. Van de vrachtwagen werd een ruit van de cabine ingegooid. De dader haalde vervolgens de radiocassette recorder uit het dashboard. Hij forceer de ook de deur van de laadbak, maar daaruit wordt niets vermist. Namens een ander bedrijf werd aangif te gedaan van inbraak in een trailer die iets verderop stond. De inbreker ging er met een KTV, een videorecorder, ze ven hallogeenlampen en keukenspullen vandoor. Met een alcoholpromillage van 1,5 is een Amersfoorter zondagavond aange houden. Dat gebeurde op de Amers foortsestraat. Ondanks dat hij drie keer zoveel alcohol in zijn bloed had dan is toegestaan voor het rijden in een voer tuig, was hij toch achter het stuur ge stapt. Onder toezicht van de politie hebben vrijwilligers vorige week woensdag een verkeerscontrole gehouden op de Amersfoortsestraat. De actie duurde 's avonds van 20.00 tot 22.00 uur. Vijf tien automobilisten bleken de gordel niet te gebruiken, bij twee wagens man keerde een geldig APK-bewijs en een wagen vertoonde technische gebreken. De betrokken automobilisten kregen een bekeuring. Een Amersfoortse tweeling van elf jaar en een 47-jarige man uit Amerongen zijn zaterdagavond naar het ziekenhuis gebracht, nadat ze betrokken waren ge weest bij een ongeval op de hoek van de Amersfoortsestraat en de Richelleweg. De aanrijding werd veroorzaakt door een 36-jarige Amersfoorter, bij wie de kinderen in de auto zaten. De man ne geerde het rode licht en botste tegen de auto van de man uit Amerongen. De dreun kwam hard aan, want beide wa gens raakten total loss. Eén kind klaag de over hoofdpijn, zijn tweelingbroer liep een snee boven zijn oog op en de man uit Amerongen werd met heuplet sel en pijn in de borst naar het zieken huis gebracht. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 02155-21841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabe- zorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. 20 jaar persoonlijke aandacht voor elke cursiste Rademakerstraat 24, Soesterberg, tel. 03463-52213/52590 Inschrijven van "maandag t/m vrijdag van 19.00-21.00 uur of vraag geheel vrijblijvend de folder aan. I Het caravanbedrijf Hoka, op de hoek II Generaal Winkelmanstraat en Kamer- lingh Onneslaan, heeft een stuk grond gekocht op de voormalige voetbalvel den aan de Sterrenbergweg. M Het is de bedoeling dat dit bedrijf daar wordt voortgezet. Het huidige terrein, alsmede dat op de hoek van de Profes sor Lorentzlaan en de Buys Ballotlaan wordt door eigenaar V.d. Hoof in prin cipe met woningen bebouwd, bestaan de uit vier seniorenwoningen aan de Kamerlingh Onneslaan en twee wonin gen aan de Buijs Ballotlaan. De ge meente Soest ondersteunt deze aanvra gen, mede gelet op de gerirtge bouwmo gelijkheden in Soesterberg. Gezien de gestage groei van haar activi teiten in Duitsland heeft Hypsos het aantal werkmaatschappijen uitgebreid met een eigen vestiging in Keulen (Hypsos GmbH). De Duitse onderne ming biedt hetzelfde assortiment ruim telijke communicatie aan als de Hypsos Group te Soesterberg. De productie van displays, interieurs en stands zal voornamelijk in Soesterberg plaatsvinden. Het bouwen geschiedt in samenwerking met vaste partners in Duitsland. Donderdag 29 september openen Ton en Rita de groentezaak aan de Radema kerstraat 28. Voor de kinderen hebben zij donderdag, vrijdag en zaterdag een leuke verrassing. Donderdagmiddag kunnen de kinderen zich vanaf 13.30 uur laten schminken. Geattendeerd wordt op de reclame in deze krant en de huis-aan-huis folder van a.s. zaterdag, en op de scherpe prijzen en dé optimale service. Ton en Rita staan garant voor elke dag vers gesneden groenten en rauwkost- salades met een groot assortiment in aardappelen, groente, fruit en exotische vruchten. Ze zijn vakbekwaam in het verzorgen van fruitmanden en voor grote (tijdige) bestellingen kan men hen telefonisch bereiken via tel. (03463) 51457. De zaak is geopend maandag t/m vrijdag 08.30-18.00, zaterdag 08.00-16.00 uur (vrijdag koopavond tot 20.00 uur). Zondag 2 oktober ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 kand. B. Reitsma, Zwolle; gez. dienst GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 B. van Empel Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEBOREN GEHUWD Geen. Geen. OVERLEDEN 22 september: Albert Bosma (73), Gen. Winkelmanstraat 16. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Vrijdag 30 september is men in het Dorpshuis van 13.30 tot 15.30 uur wel kom voor de schrijfmiddag van Amnes ty International. Ditmaal gaan de brie ven naar de regeringen van Kirgistan, Libië en Bangladesh. Donderdag 29 september wordt om 20.25 uur op tv-1 de eerste af levering van Link uitgezonden. Na jaren van voorbereiding, research en filmen gaat deze co-produktie van IKON en KRO in uitvoering. Eén van de spelers in dit stuk is de Soesterberger Frank van den Berg, bekend als toneelspeler en 'spiel- macher' in de Zeskamp op Konin ginnedag. Op de vraag hoe juist hij in dit tv-stuk werd verkozen was zijn reactie aldus. 'Doordat ik ongeveer 5 jaar geleden aan de IKON-serie 'Barst' heb meege werkt, kreeg ik een uitnodiging voor een auditie en verkreeg een rol waar ik erg blij mee was. De serie, ontwikkeld en* geschreven door Mary Michon, Ruud Schuitemaker en Karei Eykman, gaat over 10 - tot 15% van de Neder landsejongeren die leven op het randje. Voor hen is er nauwelijk plaats en we- RADEMAKERSTRAAT 32 - SOESTERBERG Openingstijden: dagelijks van 16.00 tot 23.00 uur Op zaterdag 1 oktober om 13.30 uur Zaterdag 1 oktober gaan om 13.30 uur de deuren van het Dorpshuis open om de jeugd hernieuwd ken nis te laten maken met de bekende clown Slimpie. De kaartjes kosten f 5,00 en om 14.00 uur begint de show. Deze heeft als titel 'vriendschap' mee gekregen. De clown Slimpie raakt in al lerlei situaties verzeild waarna hij op zijn eigen doldwaze wijze weer uit pro beert te komen. Het programma is een aaneenschakeling van liedjes, lichtef fecten, grappen en grollen, spannende maar ook vertederende momenten. Clown Slimpie probeert samen met de kinderen het verhaal tot een goed einde te brengen. De kinderen zullen geboeid zijn door wat ze te zien krijgen. Slimpie zorgt ervoor dat de kinderen na afloop getuige zijn geweest van een waar feest. De vrolijke clown staat borg voor hu mor. Het is zeker dat de kinderen veel om hem zullen lachen. Slimpie houdt ervan om de kinderen optimaal bij de show te betrekken. Zijn vrolijkheid staat garant voor de gulle lach. Kijken en luisteren naar de show betekent ook genieten van de dolkomische avontu ren van deze bijzondere clown. Slimpie is 'de' grote vriend van alle jongens en meisjes vooral in de leeftijd van 4 tot 12 jaar. En ook hun ouders zijn van harte welkom. In de pauze kunnen de kinde ren zich gratis laten schminken door het schmink-team en Clown Slimpie. De werkzaamheden om elke week een Soesterbergse Courant te leveren zijn van dien aard, dat redactionele hulp zeer gewenst is. Ook is het niet juist dat één persoon dit werk alleen doet, want bij ziekte of anderszins zou ineens alles wegvallen. Ook verdient bijvoorbeeld de plaatselijke sport veel meer aan dacht, waar nu bijna geen tijd voor is. Om die reden worden belangstellenden gevraagd dit vrijwilligerswerk te willen ondersteunen. Men is op maandag 3 oktober om 20.00 uur in het Dorpshuis welkom, waar een soort informatie avond wordt gegeven. 'Huzaren van Alexander' heringedeeld Sinds 1672 bestaat de cavalerie- eenheid 'Huzaren van Alexander' en heel wat roemruchte daden staan in hun vaandel. In de heden daagse krijgsmachttaai kennen we dit onderdeel beter als 101 Tank Bataljon, militair afgekort met 101 TKBat. Destijds behoorde dit elite-bataljon tot de 11e Brigade, maar aangezien dit door de herstructurering luchtmobiel werd waren de huzaren met hun zware tanks letterlijk ietwat te zwaar. Geen probleem, de 12e Brigade was er ook nog, maar die werd opgeheven en sinds kort maken ze deel uit van de 13e Ge mechaniseerde Brigade binnen de Ko ninklijke Landmacht. Deze eenheid heeft zijn basis in het 'schone Brabantse land' en wordt om die reden ook wel de Bourgondische brigade genoemd. De letterlijke onder linge afstand speelt volgens overste Pie- ter Aalders, commandant van 101 TKBat geen rol. 'Je hoeft daarvoor niet voortdurend fysiek in eikaars gezel schap te verkeren. Ook uit oogpunt van werving en' met het aanstaande be roepsleger komt het er toch op neer dat personeel in de regio woont. Dan is die landelijke spreiding helemaal zo gek nog niet. Vergeet niet dat zestig procent van de bevolking in de Randstad woont.' Wat is nu het hart van 101 TKBat? 'Wij hebben een eigen traditie en een unieke manier van werken. Ook hebben we een sterke binding met het koningshuis. Dat kun je zien aan de gekroonde A op ons uniform. Als bataljon waarderen wij dat ten zeerste,' is het uniforme ant woord van velen. Een zwarte A is voor iedereen, een rode A wordt verstrekt als blijk van persoonlijke waardering. De Du Moulinkazerne aan de Amers foortsestraat lijkt op het eerste gezicht een cavaleriekazerne, je staat direct oog in oog met een Leopard I-tank. De re gio is de bakermat van deze cavalerie- eenheid. Maar de kazerne herbergt ook veel technisch personeel, mensèn van een variatie aan opleidingen waar de cavaleristen veel profijt van trekken. Het bezit een schat aan infrastructuur zoals bijvoorbeeld de simulatoren op de Vlasakkers, een uitgebreid remplace ment om tanks per trein te vervoeren, de modernste tankgarage van Neder land en een optimale onderwijs- en leermethode. Het bataljon kreeg relatief goed opge leide dienstplichtigen binnen de gele deren, maar dat is straks afgelopen. In oktober 1995 komen alleen beroeps mensen binnen de poorten van de Du Moulinkazerne. De verwachting is dat ze dan hoog opgeleide, goed gemoti veerde medewerkers zullen krijgen die het duidelijk als een tijdelijke uitdaging zullen zien tussen hun middelbare school en hogere vervolgopleidingen. Heeft het onderdeel deze mensen wat te bieden? Overste Aalders: 'Wij bieden een scala aan mogelijkheden voor ver dieping en verdere studie binnen de functie. We zorgen voor 'education permanente', een kans tot doorstro ming of job-rotation. Dat laatste kan ook beter op lagere niveaus beslist wor den, hand-picked, Den Haag is traag. "Een gedifferentieerde diensttijd is een goede zaak, gelijke monniken gelijke kappen is onzin, niet iedereen is gelijk. Net zoals differentiatie in beloning een goede zaak is als je jezelf als modern en flexibel bedrijf profileert, moet je ook marktgericht denken.' Het is duidelijk dat ook binnen de krijgsmacht een geheel ander en mo dern denken is ontstaan. De Huzaren van Alexander van heel vroeger had den dit niet kunnen dromen. Op zaterdag 8 oktober a.s. zal in Soes terberg weer de traditionele kinderkle ding- en speelgoedbeurs plaatsvinden. Van 10.00 tot 12.00 uur opent het Dorpshuis hiervoor haar deuren. In breng van kleding en speelgoed is mo gelijk op vrijdag 7 oktober van 18.00 tot 20.00 uur en eveneens in het Dorps huis. Van de ingebrachte artikelen wordt verwacht dat zij schoon zijn en in redelijke staat verkeren. De beurs biedt ruimte aan kleding vanaf maat 86 t/m maat 176. De ervaring heeft inmiddels geleerd dat eigentijdse kleding vriende lijk geprijsd, uitstekend in de markt ligt. Wat betreft het tweedehands speelgoed is vooral het kwalitatief betere speel goed een zeer geliefd artikel. Aan koper en verkoper wordt over het af te reke nen bedrag 15% onkostenvergoeding gevraagd. Ophalen van niet verkochte artikelen en afrekenen met de verko pers vindt zaterdagmiddag plaats van 13.30 tot 14.30 uur. Niet opgehaalde artikelen worden geschonken aan di verse projekten. Voor inlichten en/of verkoopnummer kan men kontakt op nemen met: 03463-52295, 51269, 52961 of 03404-24552. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Men kan de volgende activiteiten note ren. Dinsdag 4 oktober, te 12.30 uur, warme maaltijd, bestaande uit bouillon, jacht schotel met bruine bonen, gemengde salade, vruchtenvla met lange vingers. De kosten zijn f 7,50 per persoon; op gave uiterlijk 3 oktober te 12.00 uur op het kantoor van het Dienstencentrum of telefonisch 51402. Het handwerkseizoen is weer begonnen en om ruimte te maken voor alle nieuwe spullen waar de dames weer enthousiast aan bezig zijn, houdt men op maandag 10 oktober van 14.00 tot 16.00 uur in de zaal van het Dienstencentrum een grote kastopruiming. Veel kant en klare handwerken en een hoeveelheid over tollig materieel ruimt men op. Een ieder is van harte welkom om even in de kast te snuffelen, het is zeker de moeite waard. Dinsdag 18 oktober zal er van 14.00 tot 16.00 uur een eenmalige cursus zijde schilderen worden gegeven in de grote zaal van het Dienstencentrum. Er is plaats voor maximaal 15 deelnemers te gen een bijdrage van f 5.00 per per soon. Aanmelden aan het kantoor van het Dienstencentrum' elke maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. ten zich niet aangetrokken tot het voor ons zo 'normale leven'. Doordat ieder van de 6 hoofdpersonen in de serie een eigen probleem heeft, krijgt de kijker een mooi voorbeeld van een groep die vrij onbekend is. De verhalen in de serie zijn in het echt ook gebeurd, maar in de serie gespeeld door jonge amateur-ac teurs. Mijn aandeel in de serie is niet groot, maar desondanks kan de oplet tende kijker zien dat ik soms nadrukke lijk aanwezig ben. Ik speel Aremo Vis ser, de vriend van Joep die in aflevering 1 verhuist van huis naar de kamer bo ven de snackbar van zijn ouders. Tij dens de voorbereidende repetities werd duidelijk dat er alleen geïmproviseerd zou gaan worden. Er was een script, maar de auteurs moesten het doen met steekwoorden en reacties op de tegen spelers. Ter voorbereiding ben ik, om dat ik in de serie een voetbalsupporter ben, een paar keer naar de 6-side van FC Utrecht geweest. Een spannende ervaring. Alle op lokatie opgenomen scènes zijn niet echt. Daarvoor waren vaak honderden figuranten nodig in clusief de medewerking van de Utrechtse politie en ME. Ook is het voor mij leuk om terug te zien dat een scene bestaat uit opnames waar in som mige gevallen 6 maanden tussen heeft gezeten. Ik ben nu al 8 jaar bezig met to neel en aanverwante aktiviteiten zoals bedrijfsfilms, presentaties en een beetje televisie. Wel ben ik erg trots op mijn aandeel in deze serie omdat het preten tieus en vernieuwend is. De kans is groot dat hij verkocht gaat worden aan het buitenland. Dus misschien zie ik mezelf nog eens Duits spreken', aldus Frank van den Berg. Tijdens het bezorgen van de Warme Maaltijden op 22 september j.1., werd •de heer Bosma plotseling onwel, waar door hij accuut in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Ongeveer twee uren later bereikte ons het ontstellende bericht dat de heer Bosma was overle den. Na het beëindigen van zijn melk zaak, bleek hij geen persoon te zijn om stil te zitten. Toen dan ook de Warme Maaltijdvoorziening bezorgers nodig had, meldde hij zich hiervoor aan. Met veel plezier en enthousiasme, meestal vergezeld van een 'praatje' vervulde hij gedurende meer dan vijfjaren deze taak op een voortreffelijke wijze. Het be stuur van de Warme Maaltijdvoorzie ning en vele Soesterbergers zijn hem veel dank verschuldigd en zullen hem Bestuur en Werkgroep Warme Maal tijdvoorziening Soest/Soesterberg. Woudenberg - KVO 9-8 In een pittige wedstrijd heeft KYO de punten in Woudenberg moeten la ten. Het was een goed gespeelde par tij, waarin de spelers elkaar niet veel toegaven. Bij rust was de stand 5-5. Het werd 9-8 voor Woudenberg. Na rust kwam KVO op voorsprong door een afstandschot van Angelique Jansen die Petra Jansen-Blaauwen- draat verving die op huwelijksreis is. Maar ook de voorsprong van 5-7 werd weer gelijk getrokken en uiteindelijk was het Woudenberg die na een 8-8 ge lijke stand het winnende doelpunt scoorde. Doelpunten werden gemaakt door Folko de Raad en Marcel Bos 2x, Monique v.d. Hooff, Angelique Jan sen, Jaap v.d. Hoek en Rob de Peuter allen lx. Overige uitslagen: Woudenberg 3 - KV02 16-6, KV03 - Fortis 2 29-6, Desto3 - KV04 10-9, KVO Al-Altius Al 10-10, Unitas A5 - KVO A2 2-4, Arena Cl - KVO Cl 9-0, Sparta D2 - KVO Dl 2-5, KVO El - Nova El 0-0. Donderdag 29 september 08.30 Opening Ton de Groenteman Vrijdag 30 september 13.30 Schrijfmiddag Amnesty, Dorps huis 20.00 Bingo, De Hoeksteen Zaterdag 1 oktober Ouderendag 09.00 Aktie oud papier, t.o. Rabobank 15.30 KVO 1-Reehorst 1, KVO-ter- rein Dinsdag 4 oktober 12.30 Warme maaltijd, Drie Eiken 10.00 Spreekuur, Drie Eiken Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1. .1

Soester Courant | 1994 | | pagina 17