w CAMPOELISO SPORT! )osteuropese troepen terug Ipdat wij hen niet vergeten KORFBAL De Meijerij begint eethuis 't/Vedertje v ,1 pmekoeken DeMeferf' 'lilitairen sluiten oefening af Drie beeldjes uit tuin gestolen rfUKlE!™1-''5 'NSOEst£# STORANTE ITALIANO PIZZERIA Salute! 03463 - 54009 RADEMAKERSTRAAT 32 - SOESTERBERG Wat te doen met dode dieren? li Muzikant in hart en nieren Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand Hulpverlening IJSVERENIGING SOESTERBERG ALGEMENE VERGADERING KVO sluit af met ruime zege op RDZ; 10-5 WOENSDAG 2 NOVEMBER 1994 Gespecialiseerd in pannekoeken Carnavalsvereniging aan vooravond van nieuwe seizoen 'De Drie Eiken' Beheercommissie Dienstencentrum De Drie Eiken Wim Overgoor officieel PHILIPS dealer Odeon geeft eerste harmonieconcert op zaterdag 5 november Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" Griepvaeciijatie Bijna 20i bekeuringl op N-237j De Taxibus, ook voor u Bingo De Hoeksteen Agenda I ijdagmorgen was de vliegbasis esterberg bedekt met laaghan- nde bewolking. Vliegtuigen die het kader van de oefening 'Coö- ratieve Spirit 94' hun man- lappen van Soesterberg moes- 1 ophalen, waren volledig aan wezen op de radar en de toren, nadert te hoog, doorstarten en op- uw landen', aldus het bericht van de ïgbasis Soesterberg vanuit de toren ir de Oekraïnse Ilyushin 11-76 Can- Direct daarop het laconieke ant- lord: 'Geen probleem voor ons, we :ten hem aan de grond'. En met de js naar beneden duikt het gevaarte n meer dan 20 ton naar de startbaan, ak voor de baan kwam het bulderend horizontale toestand om daarna een harde, maar perfecte landing uit te eren. en later verklaart de vrij jonge vlieger "i dit toestel dat hij onder veel moeilij- omstandigheden landingen had uit- i/oerd. Op het vliegtuig wijzend rea- ?rde hij lachend: 'Ik ken hem en hij nt mij'. De 50 militairen worden arop uit hangar I naar hun vliegtuig bracht. In een opmerkelijke soepel id beginnen ze met het overladen. De ïge mannen klaren de klus in looppas nder enige aansporing of commando n hun superieuren. Na de laatste )et verdwijnen ze zwaaiend het vlieg- g in. larsend en piepend sluit het monster or middel van vijfluiken zijn achter- Omdat een ieder in een soort hoe stemming verkeert mag men zelfs ;n in het vliegtuig kijken. De mannen ten lachend tegen de zijkant met voor :n een hoop losliggende bagage. De Dninklijke Marechaussee verricht rvolgens de paspoortcontrole waar- de laatste deuren worden gesloten, [et gierende geluid van startende aalmotoren, opzwepend tot een oor- :rdovend gebulder met als sluitstuk Groeten uit Holland. een lange aanloop en een directe stijle klim tot de aangegeven hoogte. Daarachter staan twee vrachttoestellen van de Zweedse luchtmacht. Zij ver voeren manschappen van de Estlandse en Letlandse strijdkrachten. Ook hier is het aankomen per bus, snel overladen en instappen. De gehouden oefening alsmede het binnenkomen en het ver trekken van deze eenheden geeft aan dat het een gedisciplineerde en goed ge trainde eenheid is. Het is een goede zaak dat het IJzeren Gordijn verdwe nen is en deze mensen nu tot onze bondgenoten behoren. Drie beeldjes van ongeveer tachtig cen timeter hoog zijn in het weekeinde uit een tuin aan het Van Maarenplein ge stolen. Een beeldje stelt een boswachter voor, een ander een uil. De waarde van de buit is niet bekend. Vanaf 9 november a.s. kunt u bij ons de échte wijnprimeur uit Italië proeven. arrivato il novello ilprimo vino dell'anno de echte primeur uit Italië. Voor reserveringen en bestellingen Openingstijden: dagelijks van 16.00 tot 23.00 uur 3IJBRANDUS VAN ANGEREN M-O-MSSKJ" 20-3-HMB GEVALLEN VOOR HET VADERLAND Onder deze noemer zal Richard de Mos, Vliegtuiglaan 3, regelmatig vertellen >an zijn bijzondere interesse over het >erzet in de jaren 1940-1945 toegespitst op Soesterberg. Vandaag zijn eerste ar- ikel. Van Angeren Onlangs was in de Soesterbergse Cou- ant te lezen dat het nieuwe boekje van dhr. Top over Soesterberg vliegveld in de oorlogsjaren opgedragen is aan An- dries Stemerding. Een Soesterberger die vanwege zijn verzetsactiviteiten is gefusilleerd. In de jaren '50 is er al een andere gefusilleerde Soesterbergse ver zetsstrijder postuum geëerd. Toen werd er namelijk een straat naar Van Ange ren genoemd, de Van Angerenstraat in Soesterberg. Het gaat om Sybrandus P.L.G. van An geren, maar hij stond beter bekend on der de roepnaam Bram. Hij werd gebo ren op 14 maart 1920 te Soesterberg en woonde op de Raciemakerstraat, waar zijn ouders een bakkerij hadden (later zat daar Garantmarkt en nu een kap perszaak en een fitnesscentrum). In de oorlogsjaren nam Bram van Angeren deel aan het verzet in Soesterberg, dat onder regio Zeist viel. Op 6 maart 1945 ontdekten de Duitsers dat er van hun voorraden in üe keuken van muis ten Halve, meel was gestolen. Duitse solda ten, begeleid door een rijksveldwach ter, gingen bij de plaatselijke bakkers een kijkje nemen of daar gestolen goe deren lagen. Aangekomen bij de bak kerij van Van Angeren zagen ze twee jongens vluchten. Bij onderzoek von den ze op de zolder van de bakkerij wa pens van het verzet. De jongens konden 1 ze echter niet meer vinden; die hadden zich verstopt in de kolenloods van Van Leeuwen. De Duitsers pakten toen de vader van Bram van Angeren op. Dit is Bram ter ore gekomen en hij heeft zich diezelfde dag nog aangegeven, zodat zijn vader werd vrijgelaten. Bram van Angeren werd gearresteerd en vastge houden in het Sicherheits-Dienstge- bouw op het Wolvenplein in Utrecht. Twee weken later, op 20 maart 1945 werd hij met zo'n zes anderen gefusil leerd nabij Loosdrecht. De lichamen hebben daar nog enige tijd begraven ge legen in een weiland. Na de bevrijding heeft begrafenisondernemer Smoren- burg het lichaam van Bram van Ange ren opgehaald en herbegraven op de R.K. begraafplaats van Soesterberg. Thans staat er op de fusilladeplaats bij Loosdrecht een monumentje met daar op de namen van de gevallenen. Naar aanleiding van het dumpen van een dode hond in een vuilcontainer werd gesteld dat men dode huisdieren moet aanbieden bij het Slachthuis, ge vestigd aan de Lange Brinkweg 65 te Soest, tel. 02155 - 12610. Zulke berichten worden soms niet hele maal goed gelezen. Het slachthuis neemt alleen honden, katten en derge lijke 'kleine huisdieren' aan. Dus geen schapen, geiten, koeien, paarden en an dere grote dieren. In zulk geval dient men kontakt op te nemen met de fa. Ce- beson te Woudenberg, tel. 03498 - 64351. Met dit bedrijf kan men een af spraak maken wanneer het kadaver kan worden opgehaald of gebracht. Een wekelijkse column van of over een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: dhr. Sies Delfsma, Van An gerenstraat 2. Het was afgelopen januari 38 jaar gele den dat de toen 38-jarige Sies Delfsma met echtgenote en zes kinderen vanuit Drente naar Soesterberg kwam. In het schone Drentse land had hij een eigen boerderijtje. Met zijn vrouw werkte hij heel wat meer dan acht uur per dag 'in het zweet zijns aanschijns' zonder er één cent beter van te worden. In het vakblad stond een vacature bij fa. de Ridder, ci viel cultuurtechniek bv. in Soester berg. In de tijd dat velen emigreerden, immi- greerde de familie Delfsma naar het vliegdorp en moést tijdelijk een onder komen zoeken in een woonwagen aan de Schooldwarsweg. Melk en boter werden koel gehouden in een grote wasketel die onder de woonwagen in de grond was gegraven. 'Het was ér inder daad erg klein, maar we hebben er veel plezier gehad,' aldus Delfsma. Dat tij delijke wonen werd wel vier jaren, maar eindelijk kreeg hij achter in de Winkel manstraat een vrijstaande woning voor zien van een moes- en bloementuin. Daar heeft hij met veel plezier tot 1988 gewoond. Op een gegeven moment wa ren de kinderen de deur uit, met andere woorden het kon ook wel wat kleiner. En zo verhuisden ze naar de Van Ange renstraat 2. 'We hebben geen minuut heimwee gehad naar het huis in de Win kelmanstraat. We wonen hier prachtig, met een mooi uitzicht.' En breed zwaai end groet hij een voorbijganger. Op 63-jarige leeftijd ging Delfsma met de vut. Hij had toen 24 jaren bij De Rid der gewerkt en nog steeds zijn er goede kontakten. Als geboren en getogen Fries heeft hij geen drang om naar dat oude volk terug te keren. 'Wat heb ik daar te zoeken? Soesterberg is een mooi dorp met een mooie omgeving en in al die jaren hebben we hier heel wat men sen leren kennen.' aldus Delfsma. Hobby's heeft hij ook. De bloementuin voor en de groentetuin achter zijn een duidelijke getuige daarvan. Maar er is maar één hobby die er ver bovenuit steekt en dat is muziek. Een instrument bespelen in een muziekvereniging. 'Ik was elf jaar toen ik op een platte bugel begon, net zoals de Duitsers die heb ben. De muziekstukken had ik in een zeildoek tas met een stuk touw om de nek en zo liep ik toen al met de muziek mee.' De ogen van de nu 76-jarige Delfsma beginnen te glinsteren als hij spreekt over die tijd. '52 jaar geleden heb ik mijn vrouw na een muziekuitvoering en op het ijs leren kennen en we houden nog veel van elkaar. Muziek maakt een mens gelukkig, het bewijs zie je voor je,' en lachend kijkt hij zijn twee jaar oudere echtgenote aan. Na zijn vestiging in Soesterberg zocht hij die muzikale mo gelijkheden bij Odeon. Maar als protes tant kon je niet zo ineens in een katho lieke muziekvereniging opgenomen worden. Hij werd op de wachtlijst ge plaatst en in 1964 werd hij lid van Odeon, als eerste niet-katholiek. Tot 1972 had hij de eer deze bijzondere sta tus binnen het korps te mogen bekle den. Daarna werd het een algemene vereniging. Op grond van zijn gezoncjheid en leef tijd is hij geen aktief lid meer, maar is wel bij alle aktiviteiten nauw betrokken. Vanhf zijn elfde jaar is hij altijd lid ge weest van een muziekvereniging, dat wil zeggen dat Delfsma dit jaar 65 jaar verbonden is aan de muziek. Is er ie mand die dat kan overtreffen? Daarom een eresaluut aan deze muzikant in hart Zondag 6 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademaketstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 kinderkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ziegeref. kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; gez. dienst (woensdag! november, 19.30: ds. P. v. Breugel, Scherpenzeel; dank stond) STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 mevr. A. Visser Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 299, tel. 030-284555.. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEBOREN 18 oktober: Rachel, dochter van Marco en Astrid Tammer, Fokkerstraat 13; 19 oktober: Gesina Kelly, dochter van Henk en Bep de Vos, Gen. Winkel manstraat 72. GEHUWD Geen. OVERLEDEN 24 oktober: Laura Devilee-van der Lin den (48), Gen. Winkelmanstraat 13. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soeste_rbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. LJtrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (|eref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Op dinsdag 8 november a.s. organiseert weer de jaarlijkse in de "HOEKSTEEN". Aanvang om 19.30 uur. ledereen is welkom!!! De laatste wedstrijd, voordat de korf ballers de zaal ingaan, heeft KVO overtuigend gewonnen van RDZ. Door het slechte weer was het een moeilijk bespeelbaar veld, maar KVO speelde een betere partij; 10-5. Zeker in de tweede helft werden de Zeistenaren onder druk gezet. Na een 3-0-voorsprong werd de stand door RDZ gelijk getrokken, waarna KVO net voor rust nog een punt scoorde, zo dat ze met een 4-3-voorsprong de rust ingingen. In de tweede helft had KVO het betere spel en werd uiteindelijk met een ruime marge gewonnen. Overige uitslagen: KVO 2-THOR 2 11-9, KVO 3-SVMM 2 20-7, KVO 4-Fiducia 4 11-5, TZ 7-KVO 5 4-4, KVO Al-Reflex Al 8-1, KVO A2-Meeuwen A5 4-5, KVO El-DOS El 0-0. Halfweg tussen Soesterberg en Amersfoort ligt links op nummer 91 een idyllisch geheel dat de naam 'De Meijerij' draagt. Een echte Hollandse windmolen geeft direct een welkom en schuin daar achter, verscholen onder de bo men, het eethuis 't Meijertje. Het gehele terrein heeft een geschiede nis. Tijdens de Eerste Wereldoorlog was er een vrouwenkamp gevestigd voor Belgische vluchtelingen. Kort daarop vond de Nederlandse Protes tanten Bond gedurende een lange pe riode daar onderdak. Direct na de oor log was het een verwaarloosd geheel totdat de heer Meijer het kocht. Hij staat alom bekend als één van de meest gedecoreerde verzetsstrijders en zo was hij op elke 4 mei herdenking bij het mo nument in Soesterberg aanwezig. Nadat hij de onderkomens had her steld, werden ze gebruikt voor Indone sische repatrianten. Aangezien die stroom vluchtelingen bleef groeien, Voor de lehherste Wij heter a var harte we!jont! Hotel- er burgalowparj Tei. 033 - 6517-51 Na bijna negen maanden 'rust' barst het carnaval over anderhalve week weer los. Op vrijdag 11 november vindt de bekendmaking van de nieuwe Prins Carnaval van Soesterberg plaats. Dat gebeurt om ongeveer 11.11 uur. Carnavalsvereniging de Zotteklappers gaat inmiddels haar vierde seizoen in en is bijna niet meer weg te denken uit Soesterberg. Omdat de belangstelling voor het carnaval in het dorp groeit, ko men de Zotteklappers met een speciale aanbieding voor de echte carnavalslief hebbers: Men kan donateur worden door vóór 11 november a.s. de minima le bijdrage van f 25,- te betalen. Men ontvangt dan de donateurskaart waar mee men vrij entree heeft voor alle thuisfeesten in de Time Out Bar. Verder is er op 27 februari 1995 een speciaal surprise-uittreden waarvoor donateurs zich gratis kunnen inschrij ven. De activiteiten van de Zotteklap pers breiden zich elk jaar uit. Ook dit seizoen is er een groot programma-aan bod tussen 11 november '94 en 28 fe bruari '95. Via de Soesterbergse Cou rant en door middel van het program mablad dat eind januari wordt ver spreid, wordt men op de hoogte gehou den van alle gebeurtenissen en men ver wacht veel nieuwe leden die in hun nieuwe agenda zullen plaatsen: zater dag 7 januari'95 Nieuwjaarsbal en 4 fe- bruari'95 Carnaval met een Western tintje en van 25 t/m 28 februari in het Carnavalsweekend met vele activitei ten. Wie donateur wil worden moet bellen: 52790 of 52267 voor meer informatie. werd het bungalowpark uitgebreid. Ve le vakantiegangers, maar in het bijzon der de Amerikanen waren daarop de vaste bewoners van de bungalows. Vanwege gezondheid en leeftijd van Meijer ging het bedrijf over nagr de dochter Beer-Meijer. Met vernieuwde kracht gaf zij nog meer fleur aan de bewoning van de mooie houten huisjes. Haar dochter Thessy zag mogelijkheden in het voorheen zo stille eethuis. Het was ingericht als een soort kantine, maar per april van dit jaar is het een oergezellig en knus eethuisje geworden. De nostalgie straalt je tege moet van het kopje koffie tot het stroopkannetje van toen. Wat heeft 't Meijertje' om er eens naar toe te gaan. Het is een eethuis bij uitstek en in het bijzonder gespecialiseerd in de vele soorten pannekoeken die men kan aan vullen met diverse heerlijkheden. Ver der vele soorten soepen, sandwiches in elke vorm en maat, plates met als uit springer 'de Hollandse pot van de week' en dat alles voor zeer gangbare prijzen. De gerechten worden geserveerd op echt Delfts blauwe borden en charman te dames staan garant voor een uitste kende bediening. Dit alles kan men on der de rook van Soesterberg vinden. De Meijerij nodigt u uit voor een bezoek van woensdag tot en met zondag vanaf 11.00 uur, terwijl de keuken tot 20.00 uur geopend is. Maandag en dinsdag zijn ze gesloten. Ook vergaderingen, kleine bruiloften en partijen zijn daar welkom. En loopt het uit de hand, op het terrein staan 23 bungalows en 8 ap partementen waar men vanaf één dag tot zelfs een halfjaar kan logeren. Ter introductie en een nadere kennisma king met dit voortreffelijke eethuis, krijgt men tegen inlevering van de hier naast geplaatste advertentie van De Meijerij, een reductie van 5 gulden op de genoten maaltijd. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Op dinsdag 8 november om 14.00 uur is men welkom in het Dienstencentrum van De Drie Eiken. Dan worden, onder begeleiding van een pianist, liedjes van toen en nu gezongen. Op vrijdag 11 november komt het WEB-theater om 20.00 uur in het Dienstencentrum. Uitgevoerd worden twee éénakters van Herman Heijer- mans. Toegangsprijs 2.50 gulden. Correspondi p T - 3769 EN Soj tel./fax (034 Klachten b C. van Barnêl Molenstraat 7 tel. (02155) j {ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie van audio, video er huishoudelijke apparaten. Geopend vanaf 1Ö.ÖÖ uttr. Maandag de ge- g en woensdagmiddag gesloten. fiademakerstraat 28G, Soesterberg Telefoon 03463-51850 Odeon geeft voor het eerst een harmo nieconcert. Op zaterdag 5 november zullen om 20.15 uur de eerste klanken door de grote zaal van het Officiers Ca sino ruisen. Men heeft afscheid geno men van het fanfare repertoire en het is de vraag of men in de nieuwe opzet'van harmonie is geslaagd. Men kan dat en nog veel meer beluisteren tegen beta ling van 15 gulden. Voorverkoop in res taurant de Tuin, Rademakerstraat 6 en Van Delft, Buys Ballotlaan 17. Huisarts Galjart: Drie I vember van 15.00-15.3_ Huisarts Prause: Praktij ber van 16.00-17.00 Huisarts Creutzberg: Praktijk, lü november van 17.30- lfflflD uur De politie heeft vorige week niel minder dan 195 bonnen uitgeschre ven. Dat gebeurde tijdenïerschil- lende controles die van maandag tot en met zaterdag met tusseAqoen op de Amersfoortsestraat werden ge houden. In totaal werden 177 autonmÉfllisten bekeurd, omdat ze te hart reden. Ook een aantal bestuurders^Sfe het rode licht had genegeerd o]f de on- doorbroken witte streep had over schreden, werd betrapt. Verder deelde de politie processen-Brbaal uit aan bromfietsers die hun voertuig hadden opgevoerd, geen heliiilroe- gen of van wie de bromfietsBeveel decibels produceerde. De intensieve controles hebbefelles te maken met de actie om de 14-237. zoals de Amersfoortsestraat in de boeken staat, veiliger te makeijft: Elke avond rijdt tussen Soest en Soes terberg de taxibus op de route van lijn 73. Hij vertrekt om 19.46 uur vanaf de Rademakerstraat, tegenover restaurant de Tuin. Vervolgens worden de haltes aan de Kampweg, Kamerling Onrifes- laan en Oude Tempellaan aangedaan en om 19.59 uur is de taxibus bij station NS Soest Zuid. Daar heeft men een directe aansluiting op lijn 70 naar Soestdijk-Noord, via het Raadhuisplein (20.05 uur) en Winkel centrum Óverhees. Lijn 70 vertrekt om 22.11 uur vanuit Soestdijk-Noord en is om 22.25 uur bij het Raadhuisplein met als eindpunt station NS Soest Zuid te 22.30 uur. De taxibus staat dan klaar en vertrekt na aankomst en overstap van lijn 70 richting Soesterberg via de haltes Oude Tempellaan, Kampweg via Kop penlaan en Van der Griendtlaan naar het eindpunt Rademakerstraat. Vreugde Is Ons Streven houdt vrijdag 4 november haar traditionele bingo-1 avond in de Hoeksteen, aanvang 20.00 Stichting Jeugdwerk Soesterberg lel. 02155-19546 03463-53411 Instuifmiddagen Voor jongens en meisjes in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar wordt er elke woens dagmiddag van 14.00 tot 15.30 uur een gezellige instuifmiddag georganiseerd. Elke woensdag valt er wel weer wat nieuws te beleven. De kosten zijn f 1,50 per persoon. Plastic modelbouw Voor kinderen in de leeftijd van 8 t/m 13 jaar zijn er plastic modelbouwavon den op de woensdagen van 18.30 tot 20.00 uur. De kosten per avond zijn f 1,50. In verband met de grote belangstelling is Stichting Jeugdwerk Soesterberg bo vendien op zoek naar enkele vrijwillig (st)ers voor zowel de instuifmiddagen als de modelbouwavonden. Wie wil on ze gezellige teams komen versterken? Voorzitter Stichting Jeugdwerk Soesterberg zoekt voor haar bestuur tevens een voorzitter (m/v). Affiniteit met kinderen, zakelijk inzicht en enige ervaring met besturen en de gemeentelijke instellingen wor den op prijs gesteld. Wonende in de omgeving van Soesterberg. Voor alle funkties kan men kontakt op nemen met Barbara Bunte, tel. (02155) 17615/12527. Woensdag 2 november 19.30 Dankstond, geref. kerk Donderdag 3 november Veteranendag Vliegbasis 19.30 Donateursavond St. Vrienden v/h Vliegdorp, Officierscasino Vrijdag 4 november 20.00 Bingo Vios, Hoeksteen 18.00-21.00 Chemokar, Buys Ballot laan Zaterdag 5 november Oud papier, Buys Ballotlaan 12.00-22.00 Oefenen KVO, Banning- hal 20.00 Concert Odeon, Officierscasino Zondag 6 november 14.00 Open huis, Drie Eiken Dinsdag 8 november 14.00 Zangmiddag, Drie Eiken 19.30 IJsvereniging, de Hoeksteen Woensdag 9 november tot 22.00 Avondvliegen helicopters Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 19