te koop Verdubbel consument Stijlvolle Rouwboeketten en Rouwarrangementen 'Bob de Rooi sumo-worstel 8 Bauers 8 g Kwintet g A. VAN PIJPEN H. van Oestb.v. SOESTER COURANT f^Jj^/VOENSDAG 2 NOVEMi Nieuwe supermai Leer(nog beter) schaken op de Soester Schaakschool! 'RIMPELS GAAN EEN COLLAGEEN ANNIE VAN LOGTESTIJN - VAN 'T KLOOSTER Algemene Soester en Baarnse ¥yJB Uitvaartverzorging 1 "Verwoerd" Deposito - Vooruitregeling Noorderweg 29, Soest telefoon: 02155 -1 48 32 Groot openingsfeest Roomboter-amandel- speculaastaartje 1595 jÉfjPS1 Stoft het bakkettf Pint §ïaï»pmaJter gooooooooooog Gooische Uitvaartverzorging Meerhuizen ina«= peters-Huizenkrant Vraag die krant. Uitvaartcentra: ooooooooooooo BLOEMISTERIJ HANDEL Soest-zuid mag vandaag best een I heeft het volgens velen "de mooisi nieuwde C-1000 Versmarkt Voo schitterend verbouwd en sterk uil aanw inst voor de bewoners van belangrijke mijlpaal voor de famil Heieen, met haar twaalf jaar de sechtpaar Nico en Joke van de Gra de officiële opening en sindsdien 1 winkel. ■jggs, Geheel verbijsterd zijn wij door kgS// het onverwachte overlijden van mijn allerliefste ledje en onze fan- tastische, onvergetelijke mama in gyjffla de nog zo jonge leeftijd van 41 jaar. IED MARTENS - SMIT (Aleida Theodora Maria) Paul Martens Martijn Maripes Voor ons drieën zal ledje blijven voortleven als een blije en hartelijke vrouw en mama. Het ge mis is onbeschrijflijk en valt voor ons niet te be grijpen. 30 oktober 1994 Reigerpad 29 3766 XA Soest led is thuis, alwaar geen bezoek, led hield veel van bloemen. Voor haar zal een avondwake zijn op donder dag 3 november om 19.00 uur in de H. Joan- neske'rk aan de Willaertstraat 49 te Soest, waarna gelegenheid is tot afscheid nemen eri condoleren. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehou den op vrijdag 4 november om 10.30 uur in de hierboven genoemde kerk. Samenkomst inde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om ca. 12 00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Na afloop van de begrafenis is eveneens gele genheid tot persoonlijk condoleren In restau rant Darthuizen aan de Prins Hendriklaan 1 te Soest. Op vrijdagavond 16 november 1994 starten nieuwe cursussen in het EHBO-gebouw, Parallelweg 7a, Soest. 18.45 uur: jeugd 7 t/m 14 jaar 20.00 uur: ouderen vanaf 15 jaar Cursusgeld: f 25,- voor 10 lessen U kunt zich met deze bon opgeven. Naam: Adres; Leeftijd:Tel.: Insturen naar: Evertsenstraat 131, 1215 LN Hilversum of Winterkoning 90, 3766 WE Soest Zoveel krachten nog zoveel wensen zoveel interesse in vele mensen Lieve led, we zullen je missen. Ook namens mama Bart-Jan, Dênise Yulisia Wilma Bernard Daar is wel het een en ander aan vooraf 'gegaan. In de afgelopen weken ei maanden is er ontzettend hard gewerk aan de uitbreiding van het winkelcen trum, waarin de verbouwing van d< C-1000 een centrale plaats inneemt. D< inieuwe supermarkt heeft immers zijl totale vloeroppervlak zo ongeveer ver dubbeld: van 550 naar 1100 vierkant' meter, en een fors deel van die "aanvul ling" moest gevonden worden in de be bouwing van het parkeerterrein naas de Zuidpromenade. Niet alleen aan de buitenkant leverde] de werkzaamheden het nodig ongerie op, maar in de laatste periode ging da ook in het inwendige van de winke yoor de medewerkers en de klanten nie bepaald ongemerkt voorbij. Gelukki; beschikken ze in Soest-zuid over eei behoorlijk incasseringsvermogen ei niemand klaagde dan ook, in de zekert verwachting dat het allemaal goed zoi komen en dat er iets prachtigs voor in dt plaats zou komen. Die verwachting is meer dan werkelijk heid geworden. De C-1000 supermark is aangepast aan de modernste eisen ei is daarmee een winkel geworden waar mee de familie Van de Graaf in alle op zichten voor de dag kan komen. Di nieuwe zaak biedt veel meer dan de ou de, niet alleen qua ruimte - de looppa den zijn aanzienlijk breder geworden ei de opstelling is veel ruimer en royaler waardoor het manoeuvreren met di tyinkelwagentjes een stuk soepeler ver Bedroefd nemen wij afscheid van mijn schoon zoon en onze zwager EVERARD SMIT De toekomst leek hoopvol, het mocht niet zo zijn. Wij zullen hem missen. C.A. Rademaker-Brouwer Cees en Bep Ans en Wout Jan en Wil Theo en Ria Bep en Vic Frans en Marianne Riet en Coen Wim en Bets Fons en Vivianne Soest, 28 oktober 1994 'Want ik ben verzekerd, dat noch hoogte, noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods'. Rom. 8:38,39 Na een moedig gedragen lijden is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader en opa A.NTON CORNELIS BEEK op de leeftijd van 74 jaar. Soest: H. Beek-Bredewout Soest: J.E. Beek A.H. Beek-Lamers Martijn 29 oktober 1994 Wiardi Beckmanstraat 42a 3762 HB Soest. Anton is opgebaard in het uitvaartcentrum De Engenhof, Alb. Cuyplaan 196 te Soest. Gelegenheid tot condoleren en afscheidne- men aldaar, woensdag 2 november van 19 30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaar de heer Ds. D. Bosmazal D.V. worden gehou den donderdag 3 november om 13.00 uur in de Oude Kerk, Torenstraat 1 te Soest, waarnaom- streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Met enorme verslagenheid vernamen wij dat zondag j.l. is overleden IED MARTENS Zij was als barteamlid en vrouw van ons mede bestuurslid een fantastische kracht voor onze vereniging. Ons medeleven gaat uit naar Paul, Martijn en Marloes en wensen hun veel kracht om dit enorme verlies te verwerken. Bestuur en Barteam sportorganisatie Soest. Lief en leed delen, geeft een zinvol leven. In vrede is op 71 -jarige leeftijd in de Heer ont slapen mijn innig geliefde man en onze dierba re vriend, DINGEMAN JOZIAS COUMOU -DIM- uit aller naam: Mevr. J.G. Coumöu-Schipperijn 28 oktober 1994 Kerkpad Z.Z. 28 3764 AS Soest Naar de uitdrukkelijke wens van de overlede ne, is zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Op zondag 13 november .zullen wij hem her denken in de Heilige Mis, om 11.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus aan het Kerkplein te Soest. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht overleden ons oud-kerkbestuurslid, voorzitter van ons kerkkoor en voorzitter van de evene mentencommissie EVERARD SMIT op de leeftijd van 70 jaar. De Maria-parochie verliest in hem een actief en beminnelijk mens. Wij wensen zijn vrouw, kin deren en kleinkinderen veel sterkte in de ko mende tijd. Namens de Maria-parochie Pastor H. Goddijn Collageen is een stof, die het ont: eiwit, want dat is het eigenlijk, gaat voch rimpels en veroudering van de huid. Collageen komt ook in de huid zelf voor, doch bij het ouder worden in min dere mate. Wanneer deze collageen- behandeling wordt toegepast, maken we dus gebruik van huidverwante pro- dukten. Een behandeling levert al di- rekt resultaat op. f Eigendomweg 80, Soest Telefoon 02155-146 17/106 47 Het plotselinge bericht van het overlijden van onze oud-directeur E.G.A. SMIT heeft ons diep getroffen. Zijn inzet voor het be drijf tijdens de jarenlange periode van zijn ac tieve leiderschap en zijn onverminderde be trokkenheid in de jaren daarna, dwongen veel respect en bewondering af. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen en de overige familie veel kracht en moed toe om dit grote verlies te dragen. De medewerkers van Drukkerij/Uitgeverij Smit God, waarom neemt U nou? waarom neemt U wat goed was? waarom neemt U nou? Na een zeer ernstige, kortstondige ziekte is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma Annie op de leeftijd van 66 jaar. P.R. van Logtestijn Gérard en Bep f Anouk, Marit Guus en Cornia Jorn, Silke Wim en Erna Roos Erik en Yvonne Johan en Melinda 29 oktober 1994 Lange Brinkweg 6 3764 AD Soest Liever geen bezoek aan huis. De Uitvaartdienst heeft plaatsgevonden in de H.H. Petrus en Pauluskerk en de begrafenis op het R. K. kerkhof aan de Dalweg op woensdag 2 november 1994. Uitvaartleider: G.A. van Haren Rouw- en koffiekamers beschikbaar. DAG EN NACHT BEREIKBAAR Soest, Schoutenkampweg 83 Halfvrijstaand woonhuis met c.v.-gas (moeder- haard) en garage op sublieme locatie in Soest- Zuid, U bent hier slechts enkele minuten lopen verwijderd van fraaie natuurgebieden, winkels en openbaar vervoer. Indeling: woonkamer keuken, toilet en hal. 1 e verd.: 3 slaapkamers en badkamer met 2e toilet. 2e verd.: ruime zolder Grondoppervlak 222 m2. f 298.000,- Vrijdag en zaterdag: van 8,95, nuVj ~T ja. Vrijdagavond koopavond. W-V Zaterdag geopend WSjf«8L van 07.00 - 16.00 uur. LAANSTRAAT 31 SOESTDIJK TELEFOON 12387 Soest, Het Oude Raadhuis 3 Luxe parterre-appartement met terras, berging en eigen parkeerplaats in het souterrain. Het terras heeft een maximum aan privacy en ziet uit op de besloten tuin. Winkels en N.S.-sta tion zijn binnen handbereik. Indeling: grote living van ruim 50 m2, terras, luxe keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken, ex clusieve marmeren badkamer met ligbad en douche^separaat toilet, 2 slaapkamers en hal. f 335.000,- In hef komende weekeinde vier café Bos Duin aan de Bosstraa een groot feest ter gelegenheid vai de heropening van de verbouwdi zaak. Hoofdgast is "Bob dt Rooy", die als presentator op treedt van de sumo-worstelwed strijden. UITVAARTVERZORGING Henk en Tiny Kroon van Bos Duit begroeten a.s. zaterdagavond vermoe delijk een groot aantal "vaste klanten' van het verbouwde partycentrum aai de Bosstraat 80. Ze zijn welkom vai 21.30 tot 01.45 uur. "Bob de Rooy" (althans iemand die sprekend op hen lijkt) die in zijn uiterlijk zelf soms ooi wel wat heeft van een Japanse worste laar, treedt die avond op als presentato en scheidsrechter bij een sumo-worstel wedstrijd, waaraan iedereen kan mee doen. De entree is vrij. Voor Soest en omstreken (gevestigd sinds 1938, lid NUVU) Verzorging van begrafenissen en crematies. (Dag en nacht bereikbaar) Rouwkamers beschikbaar Uitvaartcentrum De Engenhof, Albert Cuyplaan 196 te Soest, Vrijblijvende offerte verzekeringen. Een brochure met uitgebreide informatie zenden wij u gaarne toe Informatie: Gen.Winkelmanslraat 142,3769 EH Soesterberg. Telefoon 03463- 51223 of 53704. 8 5 gangen-menu g o f55,g o O Gerookte zalm 2 De deelnemers kunnen hun wor stel-vaardigheden onderling beproe ven in een "net echte" wedstrijd, waarii ze elkaar geacht worden te "vloeren" volgens de regelen van de sumo-wor stelkunst. Ze worden daartoe gehuld ii een speciaal pak van kunststof, dat oj de juiste plaatsen voorzien zal zijn vai lucht (zie foto). Dat het worstelen daar mee een "koud kunstje" is zal iedereei beamen. Blessures zijn nagenoeg uitge sloten en verwacht mag worden dat he geheel zaterdagavond in Bos Duii aanleiding geeft tot heel veel plezier. Dt kampioen maakt kans op een leukt prijs, maar wat dat zal zijn houdei Henk en Tiny Kroon op dit momen nog even geheim. Het openingsfeest wordt naast Bob dt Rooy opgeluisterd door een live-optre den van een aantal artiesten, maar ooi dat is een "surprise" en zelfs Henk ei Tiny kennen de namen van de optre denden nog niet. Zij wachten nieuws gierig af. Ook de komende zondag staat nog ii het teken van het openingsfeest. Bos Duin is dan echter gereserveerd voor dt speciale genodigden, die van 19.00 to 21.00 uur o.a. worden onthaald op livt muziek. Soest, Hartmanlaan 2 Sfeervol landhuis met rieten kap, c.v.-gas, ga rage en prachtig volgroeide tuin met terrassen en vijverpartij. Idyllisch plekje op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Grondoppervlak 1110 m2. Indeling: grote L-vormige woonkamer, keuken met inbouwapparatuur, kelder, töilet en hal. Verdieping: 3 slaapkamers (óorspronkelijk 4), badkamer, balkon en overloop, f 698.000,- UITVAARTVERZORGING Bouillon met paddestoelen Lepelaarstraat 45 - 3742 XG Baarn Telefoon 02154 - 1 44 33 DAG EN NACHT BEREIKBAAR Regeling van begrafenissen en crematies voor alle gezindten door het gehele land. Ook verzorging van elders verzekerde uitvaarten, deposito's, voorafregelingen en uitvaartverzekeringen. Rouwkamers: in het Uitvaartcentrum "De Engenhof", Albert Cuyplaan 196 te Soest, en in ons Uitvaartcentrum "De Ark", Reigerstraat 17 te Baarn. Granité Ganzeborst met zuurkool ,De Engenhof", Albert Cuyplaan 196, Soest, Telefoon 035 - 24 25 48 Ijs mei warme kersen Kortingsbonnen zijn bij dit menu niet van toepassing. .Westerstraat", Westerstraat 92, Amersfoort, Telefoon 033 - 61 13 44 ,Ete5tauranL rkstraat 87, TeL 02155- O BURG. GROTHESTRAAT 55 O O TEL/FAX 02155- 1 25 16 O O O Dag en nacht bereikbaar Telefoon 02154 - 1 46 35 of 1 44 33 Het sumo-worstelen wordt gegaran deerd een vrolijke boel.

Soester Courant | 1994 | | pagina 6