-j C #>T,r flf uchtmacht over Bosnische wegen ideon ook als harmonie geslaagd F-15 Eagle op laatste rustplaats M ich m Donateursavond Vrienden v.h. Vliegdorp Veteranen op vliegbasis Beaujolais in het Dorpshuis i??fir8 ir PAGINA 18 WOENSDAG 9 NOVEMBER 1994 uchtmachtdetachement na drie maanden terug rML"'' m 4»4k<üt rW ssen 1 en ep op ïden f ergunnmg voor serstbomenverkoop 5ublieke belangstelling in Officiers casino valt tegen, maar: een Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijk Hulpverlening Brommer gestolen Prijskaartje zit nog aan gestolen salontafel Militaire Luchtvaart Museum wederom verrijkt ,mb: .;t 'r4i £k m Jaarlijkse wijnproef avond op 17 november Sint komt weer naar het Vliegdorp Agenda 4- Dneerd. Het res- >ver de diverse enst te doen als 'oor dit doel gin- r Leeuwarden, ihoven en Dee- ioesterberg ach- erden op de vel- pen terrein ge- un lot overgela- een zekere toe- ïder leiding van (arry van der '91 de Stichting opgericht. Ze bouwden hem weer op. Op 10 el na veertig ja- ruim vanaf het stelling van de- het bevorderen oor de Spitfire verwerven van rdig te houden, r behoort men nateurs van de adres is Dutch an 311, 2903 Correspondentie-adres: P. Taai. Van Maarenplein 1 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 WELKOM Ktlj. iber is een sa- d tussen het \bstede/Scu- vil zeggen dat trlopende we- tar allerlei op- :he en techni- ieao, mmo en rling van het ^garandeerde ificeerde be- deze samen- t dat een leer- ïlt. Zelfs kan 40r program- 'rbeeld in het derwijs reeds ;ang van het 2 leerling het ning merken en optimale komstig be- aandag 1 augustus vertrok een ntal wit geverfde voertuigen in t vroege morgenuur vanuit het tmp van Zeist richting voorma- Joegoslavië. De opdracht was: 2e maanden containervervoer men met leden van 812 Trans- rtgroep van de Koninklijke indmacht. et werden honderden containers met :n gemiddelde van meer dan 13000 lometer per trekkend voertuig. Da- :n van gemiddeld 15 uren arbeid, rij- nd over soms onbegaanbare wegen onder vaak gevaarlijke omstandig- den. Split, Duvno, Lukavac, Santici, agreb, plaatsen die men van tv-beel- :n kent werden voor de mannen van [TGKLu geheel eigen namen met een gen beeld en geschiedenis. Eind sep- mber kwam het niet direct leuke be- :ht: detachering met één maand ver- ngd. Hun aanwezigheid bleek een bit- re noodzaak te zijn. Hun devies: alles )ed en op tijd afleveren was onmisbaar worden. lussen waar anderen voor bedankten erden door hen gedaan. Rijdend door nalle haast onbegaanbare bergwegen, eens stoppen en dekking zoeken van- ege het onbezonnen vuren op dit lege Zeist op Bansport. Altijd attent zijn om dat fata- arantie voor 2re informa- t J. de Kruijf ist vestiging 3700 AJ Officiersca- I d op last en s gebouwd, geschiede- cers van dit 2n in Soes- van het ge- i vertellen. Wie heeft ind die aan Hoe was n hoe werd i waarom? vooral de n. Zij zijn <s werken, :t de mond st over die 1 doen ze innen ver- ino in de >m bij ser- sergeant 2 bereiken eens bin- de hoofd- b moment net te vlug af te zijn. Rijden por bij herhaling platgeschoten dor- B. en W. hebben de heer K. Oostma pestemming verleend voor de verkoop Jan kerstbomen in de periode 10 t/m ■2 december op het Dorpsplein. Het College verwacht dat de werkzaamhe den voor de herinrichting van het plein End november zijn afgerond. Oostma jan dezelfde lokatie gebruiken als in de jooraf gaande jaren: de hoek van de filesmanstraat. pen en steden; mensen die van huis en haard verdreven als wilden langs de straat liepen. Soms verschrikkelijke beelden die men zag, niet stoppen, doorrijden voor je eigen veiligheid. Vrijdag 4 november was dat alles voor bij toen ze veilig met hun soms al rood verroeste containers na honderd dagen weer arriveerden op het Kamp van Zeist. Het welkom thuis werd hen van uit spandoeken en kelen van een via duct boven de snelweg toege schreeuwd. Gedisciplineerd zetten zij hun zware KLu tiptrailers naast elkaar en stapten zichtbaar vermoeid uit de ca bines. Hun commandant overste Ha- braken meldde het geheel bij Comman dant MTGKLu luitenant-kolonel Val- lée. Hij heette zijn mannen welkom en was trots op de klus die ze met hun allen zo goed hadden geklaard. Allen werden door hem persoonlijk en letterlijk in de bloemetjes gezet. Nog even sprak een commodore namens de Luchtmacht staf, maar toen werd het eindelijk tijd voor familie en vrienden. Ze stonden al een tijd lang te popelen en bekeken dé gezichten van de mannen. Waren de rimpels hier en daar dieper geworden? Was hij in die korte tijd grij zer geworden? Ietwat verlegen met al die belangstelling stond korporaal A.J.C. Sleven uit Utrecht dit alles gade te slaan. 'Samen met mijn maat Ypma hebben we het goed gehad', is zijn eer ste lachende reactie, maar na even doorpraten wil hij wel erkennen dat het zwaar was. 'Elke dag vroeg op en maar rijden over vaak moeilijke wegen, dat was ver moeiend. Vooral 's nachts rijden soms over geitepaden met altijd die spanning bij je. Niet dat het een obsessie werd, daarvoor heb je het dan te druk. Maar je weet dat het elk moment kan gebeuren. Maar dank zij onze goede opleiding en vakkennis hebben wij de klus zonder brokken kunnen klaren'. Vermoeid zette hij de zonnebril af en wreef door z'n ogen. 'Ja, dan is het fijn om weer hier te zijn. Uiteraard hebben we veel gezien en soms dingen die een poos op je netvlies blijven hangen, maar hoe gek het ook klinkt, na een tijdje valt dat niet meer op. Ik heb echt zin om hier weer mijn werk te doen, gewoon weer in dat oude ritme van toen te komen'. Col lega's schudden hem en al zijn maten de hand. Sleven bekeek het in een opmer kelijke rust. Soms schudde hij even zijn hoofd, kennelijk het gevoel of hij droomde. Majoor C. de Vps, Chef Personeelsza ken en PR van MTGKLu: 'Dit is voor de eerste keer dat wij als onderdeel zo lang in een oorlogsgebied hebben ge werkt. Dat is een geheel andere uitvoe ring en beleving van de opdracht. Dat de mensen terug zijn gekomen zonder enige schade is de vrucht van een jaren lange ervaring. Het zijn vakmensen die hun beroep verstaan. Ze weten om te gaan met een stuk discipline en je kunt zeggen dat ze heel nauw betrokken zijn met datgene waarmee ze bezig zijn. Vergeet niet dat wij binnen twee weken startklaar moesten staan voor deze op dracht. Dat betekende een enorme in zet van zowel betrokkenen als anderen. En als je dan dit resultaat ziet dan zijn wij duidelijk in onze doelstelling ge slaagd. Het is nu een zaak van evalue ren, wat moet anders, beter of wat was duidelijk goed. Ook wij als transport eenheid hebben hiervan veel geleerd. En gezien de omstandigheden waarin wij in deze tijd verkeren moeten we re kening houden dat zulks mogelijk mor gen weer kan gebeuren. Met ingang van vandaag kunnen we zeggen dat we over enige ervaring beschikken. Het voort bestaan van een deskundige vervoers- eenheid als die van MTGKLu heeft ook met deze opdracht zijn waarde ten volle bewezen'. De mannen bleven nog even hangen maar langzaam maar zeker ver trokken ze naar hun huis die ze in hon derd dagen niet hadden gezien. Na een verdiende verlofperiode zullen ze weer naar hun onderdeel terugkeren om met Sleven te zeggen 'weer in het oude ritme terug te keren'. Motor Transport Groep Koninklijke Luchtmacht is een grote ervaring rijker. leze dag ging 'de ïuw de ordt een 3.11 uur [oogheid tklap IV pektakel voor de :n groot :er Time Drdt om •erenka- ;ten zijn rnavals- ook dis- speciale le Zotte 'oor het deZot- gevon- minder beken- tot het loemde istische den. t aterdag 5 november was de grote lag voor muziekvereniging Odeon. Het korps moest laten horen dat ze afscheid had genomen van fanfare en over was gegaan naar harmo nie. Een gegeven die tenminste volle bak zou moeten opleveren. Lang niet alle plaatsen waren be zet. j *Pat was niet alleen een financiële dom- >er voor Odeon, maar ook een niet ver- liende tegenslag. Het was grote klasse rat men die avond zowel voor als na de >auze kon horen en zien. Odeon begon net Children Suite, een vijf-delige be- verking van Georgi Salnikov. Een stuk lie voor een muziekvereniging van lechts een half jaar harmonie, veel te waar is. Immers juist hierin komt het tarmoniegebeuren sterk naar voren. 3nder leiding van dirigent Gerrit de Weerd werd het een daverende ope- ling. De dubbele piano's waren zuiver w gedisciplineerd. Vooral in het zo kla- ;ende deeltje was de eerste partij goed :n zuiver op maat. Na deze opening wam het Vilja Lied van Frans Lehar net de sopraan Liesbeth Damen. Voor iet eerst zag men Odeon in deze bege rende rol en warempel de grote klas- e en formidabele stem van Liesbeth Damen werd zonder gebruikmaking van microfoon in alle ruimten van de toch grote Casino-zaal gehoord. Odeon was in dit stuk goed in de tempowisse lingen en sloot automatisch aan bij de zang van de sopraan. Paganini Varia- tions van Willy Hautvast was daarna negen minuten lang afwisseling en va riatie. De staccato's in het begin met een goed begeleidend slagwerk. In Gerrit de Weerd heeft Odeon een dirigent van klasse gevonden. Elke verandering trok hij als het ware met zijn handen uit de instrumenten. In dit stuk was de harmo nie 'harmonieus'. Liebe, du Himmel auf Erde werd weer ondersteund met de sopraan Liesbeth Damen. De combina tie sopraan en harmonie kon men in dit stuk niet optimaal vinden. Niet doordat één van beiden slecht was, integendeel, maar meer het gezamenlijke daarvan. Echter kan dit ook zeer persoonlijk zijn en ligt het juist aan het oor van de be zoeker. Happy Sound Selection van Cees Vlak was als sluitstuk gekozen. Enkele jeugdleden mochten hier ook aan mee doen en dat was in het begin even te ho ren. Maar weldra werden zij harmo nieus opgenomen in de bekende Zuida- merikaanse klanken. Soms was het of men toch nog even iets van fanfare hoorde, of zou dat nog iets van oude liefde zijn? Odeon, een half jaar gele den nog fanfare, is geslaagd in haar overgang naar harmonie. Dat zij hierin is geslaagd is in de eerste plaats te dan ken aan dirigent Gerrit de Weerd. S. Delfsma kreeg vanwege zijn 65-jarig lidmaatschap een onderscheiding. De ze werd hem overhandigd door B. van de Flier namens de Federatie Katholie ke Muziekverenigingen en opgespeld door niemand minder dan mw. Delfs ma. Een terechte eer aan een muzikant die vele jaren aktief lid was van Odeon, Na de pauze was het Amsterdamsche Tram-orkest die het voor het zeggen of blazen had. In zes stukken zoals Olym- pic Fanfare and Theme, Four Scottish Dances, El Camino Real en Pepita Greus gaf zij een voorbeeld wat een harmonie-orkest is. Ook hierin was dui delijk de sterke hand van de meester Gerrit de Weerd te horen. Het werd een streling voor het gehoor hoe dit orkest alle accenten op zijn juistheid wist te be palen. Soms leken de moeilijkste muzi kale opgaven kinderwerk. Echter is het duidelijk dat dit orkest over een groot aantal uitstekende muzikanten beschikt en opvallend veel jeugd. Zondag 13 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks- 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 zie geref. kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. H. Bijlsma, Putten; ZWO- dienst STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 51517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEBOREN 21 oktober: Yessica Naomi, dochter van Hennie en Astrid Eerkens, Prof. Lorentzlaan 159. GEHUWD Geen. OVERLEDEN 30 oktober: Dirk Christiaan Ernst Gotzsch (86), Dorpsplein 74; 30 oktober: Nicoline Hoekmeyer-Arz- bach (84), Dorpsplein 47; 31 oktober: Johan Hendrik van Dam (88), De Heybergh, Rademakerstraat; 6 november: Elisabeth Sijntina van Nues-van 't Hoenderdal (85), Dorps1 plein 58. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Aan de Generaal Winkelmanstraat is vorige week een groene Honda Vision- bromfiets gestolen. De eigenaar, een 45-jarige Soesterberger, deed aangifte bij de politie. Terwijl de politie op zoek was naar in brekers, werden de twee daders aange houden door de koninklijke mare chaussee. Die hield het tweetal aan, on der meer omdat ze in een onverzekerde auto door Soesterberg reden. De mare chaussee trof in de auto een salontafel met prijskaartje aan. Die hadden de twee Amersfoorters kort daarvoor ge stolen uit een meubelzaak op de hoek van de Richelleweg en de Amersfoort sestraat. De politie was daar naar toe getogen, nadat het inbraakalarm was Tijdens de afscheidsceremonie van de 32nd Tactical Fighter Group, op dinsdag 19 april van dit jaar, werd een F-15 Eagle overgedragen aan het Militaire Luchtvaart Mu seum. Het was een geste om iets te rug te doen voor het bijna veertig jarige verblijf van het Amerikaan se Squadron op de vliegbasis Soes terberg. Op woensdag 3 november was het zover dat deze prachtige vogel op het apart voor haar gereserveerde plekje bij het museum werd bijgezet. Omstreeks 23.30 uur was de lucht boven de Van Weerden Poelmanweg vol met flitsend blauw en oranje zwaailicht. Het hek bij Far East werd even geopend om een in drukwekkende stoet te laten passeren. Voertuigen van de Koninklijke Mare chaussee markeerden de wegen om de ze vrij van verkeer te houden. Dan ver scheen Hare Majesteits F-15 voor een tal van flitsende fotografen. Trots hief ze haar prachtige hoofd en gunde al dat gepeupel geen blik uit haar donkere ogen. Zo voor het oog werd ze niet ge trokken door een trekker, maar volgde ze deze zoals alleen zij dat kon. Daar achter een rij militaife voertuigen met deskundigen, belangstellenden en allen die haar zo goed hebben gekend op een eerbiedige afstand. Tijdens deze laatste rit bleef ze met haar fijn beschaafde snuit omhoog kijken. Het was of ze in gedachten al die uren telde dat ze dit luchtruim met gracieuze bochten en wentelingen had doorklieft. Al haar broers en zusters waren destijds naar Amerika teruggekeerd. Zij niet, want een ernstige ziekte in haar binnen ste noopte tot algehele rust. Zij kon nog één zaak dienen en dat was zich door velen laten bewonderen en mogelijk zelfs laten strelen. Zo'n aanlokkelijk aanbod is voor een straaljager om door de knieën te gaan, zelfs voor een F-15. Daarom reed ze stralend van plezier te gen het middernachtelijk uur door de poorten van het Kamp van Zeist. En nu staat zij direct bij het begin van het Mili taire Luchtvaart Museum, nog steeds met haar neus omhoog en kijkend in de richting van Amerika vanwaar ze eens naar Nederland kwam. Zij bezit nog alle kenmerken van toen, de oranje bies en het kroontje op het staartvlak en de mascotte van het 32nd Squadron op de neus. Verder op de lin kerbuik de naam Wolfhounds met on der de mascotte de zo belangrijke jaren 1954-1994. Dat deze Eagle F-15 in het Kamp van Zeist moge rusten in 'vrede'. De grote zaal van het Officiersca sino was afgelopen donderdag avond gratis ter beschikking ge steld om de donateurs van de Stichting Vrienden van het Vlieg dorp op te vangen. Kennelijk was de concurrentie met de voetbal wedstrijd Werder Bremen-Feije- noord te groot, want slechts tachtig mensen waren gekomen, van wie de meesten in de pauze weer naar huis gingen. Het was geen praatavond maar meer een gezellig onderonsje, muzikaal op geluisterd door de in België wonende Amerikaanse Country en Westernzan ger Jimmy Lawton met begeleiding van de band Stratcat. Ondanks zijn goede stem en de welluidende klanken van de band stonden de knoppen van de ge luidsversterker voor een onderling goed gesprek ietwat te ver open. Toch was het een sfeervolle avond waarin be stuursleden hier en daar gesprekken aanknoopten. De altijd enthousiaste voorzitter Hans van Epen was best tevreden. 'We zijn in de opzet geslaagd om een avond te creëren waarin we met onze donateurs in gesprek kunnen zonder in een verga derstijl te vervallen. Zo hebben we van avond heel wat informatie gekregen. Mensen attenderen je op dingen die je dan pas ziet. Duidelijk verneem je dat Soesterberg een bijzondere band met de vliegbasis heeft. Men wil dat zo hou den, Soesterberg is immers hierdoor groot geworden', aldus Van Epen, om zich daarna naar de dansvloer te spoe den. Jimmy Lawton had daarvoor een kort optreden in het Dorpshuis van Sterren- berg achter de rug. 'De ongeveer 70 be woners waren enthousiast, evenals de zanger zelf en dit kontakt met Sterren- berg zal vooral niet de laatste zijn', al dus hoofd Recreatie Sterrenberg, Jan Dekkers. Voor de tweede keer dit jaar werd de vliegbasis Soesterberg bezocht door veteranen. Ze werden even eens ontvangen in het Officiersca sino. Het ging om oud-militairen van het Wapen der Militaire Luchtvaart en van de Marine Luchtvaartdienst, die in mei 1940 in de strijd tegen de Duitsers heb ben gediend, vervolgens Nederlandse militairen die van 1940 tot 1945 bij de Royal Airforce en de Fleet Air Army waren. Dan de luchtmachtmilitairen die van 7 december 1941 tot 15 augus tus 1945 in Australië en/of Zuid-Oost Azië in de strijd tegen de Japanners be trokken waren. Daarna allen die van De 'Beaujolais Primeur est arrivé!' Reden voor het Dorpshuis Soes terberg om op donderdag 17 no vember in samenwerking met de plaatselijke wijnhandel-slijter Rob Brouwer, een wijn(proef)avond te houden. Aanvang 20.00 uur. Naast de Beaujolais Primeur wordt ook aandacht geschonken aan de Bordeaux en Zuidafrikaanse wijnen. De Beaujo lais heeft een verleden, waarin mystiek en harde werkelijkheid met elkaar ver weven zijn. De Zuidafrikaanse wijnen zijn nieuw en dus onbekend voor ons. Jan van Riebeek vond de Kaap de Goe de Hoop een ideale plaats als rustpunt voor de schepen op hun lange tocht naar Indië. Hij plantte als één van de eersten gewassen, de zo vermaarde wijnstok. Niet alleen was de wijn lekker, ook was het een goed geneesmiddel te gen scheurbuik en andere gevreesde ziekten van die tijd. In 1659 werden de eerste druiven geoogst en snel daarna werd dit nog grootser aangepakt. Zo kennen we de fameuze Constantia-wij- nen. De smaken wordt men op deze wijn(- proef)avond aangeboden en via een vi deo kan men zich even in die wijnstre ken verplaatsen. Een toegangskaart geeft ook recht op het meedoen aan een verloting met leuke prijzen. Tevens krijgt men 10 procent korting op vele soorten wijnen. Kaartverkoop in het Dorpshuis Soes terberg na 18.00 uur en bij wijnhan del-slijter Rob Brouwer Soesterberg. Kosten f 5.00 per kaart. 1945-1950 bij de luchtmacht waren in het toenmalige Nederlands-ïndië. En tenslotte personeel van de Koninklijke Luchtmacht die van 1958 tot 1962 in Nederlands Nieuw-Guinea hebben ge diend. Een aantal van hen zat donderdag 3 no vember in de grote zaal van het Offi cierscasino en mocht weer even de sfeer van toen proeven. Een hartelijk wel kom kregen ze van de commandant van de Vliegbasis Soesterberg, kolonel vlieger Jan Ansink. Ze keken even vreemd op toen deze zich voorstelde: 'Ik ben Jan Ansink'. Dan de bevrijden de lach van ja, dat kan allemaal tegen woordig. Niet meer die grote afstand van vroeger maar het naast elkaar staan om dezelfde job te klaren. Ansink liet zijn respect en waardering klinken aan het adres van de veteranen. "Ze hebben niet alleen de oorlog aan den lijve ondervonden, ze hebben ook de Koninklijke Luchtmacht de basis ge geven waarop ze nu staat." Hij noemde de grote verandering door het wegval len van het Warschaupact en de gevol gen daarvan, en de taken in het buiten land - Bosnië, Italië, Afrika, Sinaï, An gola enz. - die de luchtmacht veel werk geven. Met een inkrimpend budget en personeel moet hetzelfde, zo niet meer worden verricht. Dat vraagt inzicht en vakmanschap. "Ik dank u voor uw inzet voor de vrijheid en het staan voor de de mocratie, een goede zaak die ook nu nog onverminderd van kracht is." Daarna werd één minuut stilte in acht genomen voor allen die voor die vrede zijn gevallen. Gesteund door het mooie weer werd het voor de oudstrijders een fijne dag, zoals een ruim negentigjarige kapitein na afloop zei: "Even deze oude kist bijtanken en hij kan weer mijlen op eigen kracht verder vliegen." Stichting Jeugdwerk Soesterberg tel. 02155-19546 03463-53411 Van officiële zijde heeft Stichting Jeugdwerk Soesterberg vernomen dat Sint Nicolaas op zaterdag 19 november het Vliegdorp zal bezoeken. De goed heiligman wordt dit jaar ontvangen in de grote zaal van 'Het Lichtpunt' in Sterrenberg. Vanaf 13.00 uur zijn alle Soesterbergse kinderen tot en met acht jaar van harte welkom. Het feest begint om 13.30 uur met een groots optreden van Dwumpie en Dwampie, die samen met de kinde ren Sint binnen halen. Aansluitend is er om 14.30 uur een rij toer door het dorp, via de route Sterren berg, Amersfoortseweg, Rademaker straat, Versteeglaan, V.d. Griendlaan, Rademakerstraat, Kampweg, Van Maarenplein, Spoorstraat, Winkel manstraat, Buys Ballotlaan, Plesman- straat, Fokkerstraat, Winkelmanstraat, Van Angerenstraat, Dorpsplein. Wil je ook mee in de optocht? Zorg dan dat je fiets, bakfiets enz. versierd is. Je moet je wel eerst even aanmelden bij Nel Ruis, tel. 03463-53129. Wie weet krijg je wel een mooie prijs van Sin terklaas! Donderdag 10 november 14.00 ANBO, Drie Eiken 17.30 Griepvaccinatie, dr. Creutzberg 20.00 Oranje Comité, Drie Eiken Vrijdag 11 november 14.00 Theater Wilhelmina, Drie Eiken 23.00 Verkiezing Prins Carnaval, Ban- ninghal Zaterdag 12 november 11.00 Bazar, Hoeksteen le zaalcompetitie korfbal, Banninghal Zondag 13 november 13.15 teams 1 en 2 Badso, Banninghal 14.00 Open huis, Drie Eiken Maandag 14 november 10.00 Koffie/inloop-ochtend, Hoek steen Woensdag 16 november tot 22.00 uur Avondvliegen helicopters Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 19