il Wa rrote drukte bij heropeningsfeest van Jbert Heijn-supermarkt Smitshof Najaarsproeverij Gommers 'Jasmijn' in geuren en kleuren nu ook in Smitshof-winkelcentrum Fysio Yita en Clair Matin beloven 'mooie' feestdagei Sint vindt in Soest bed gespreid bij familie Yan Rouwendaal 99De Sprong99 1 HANDEL WANDEL I Jls MOSSELEN WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA H i Publiek verdringt zich voor de deuren AFGELOPEN MET ANGST EN TWIJFELS Op zondag 20 november in Darthuizen VERSE Garnalen om te pellen 15.00 42.50 15.00 10.50 17.50 17.50 2.25 3.25 8.50 7.50 9.00 6.00 5.00 1.50 16.00 16.00 6.50 5.00 3.95 Vishandel 't Hoekje Levi Scholten (2) opent nieuwe bloemenwinkel ft Gezondheidsinstituut en schoonheidssalon De Soester Duinen Onbeperkt Schade drie auto's na aanrijding op verkeerskruising Bromfietser geeft geen voorrang aan bestuurder auto 'De kleedkamer van Sint en Piet' Edelsteenslij perij leest de Soester Courant MET FEESTPRIJZEN DE FEESTDAGEN TEGEMOET FYSIO VITA CLAIR MATIN cv Duswelkom Dest imber )nder grote belangstelling heeft Evorige week woensdagmorgen om 10.00 uur de feestelijke herope ning plaatsgevonden van de Albert leijn-supermarkt in het winkel centrum Smitshof. Na de ope ningsceremonie, voor de ingang wat inmiddels het "Smits- f. plein" wordt genoemd, nam het publiek massaal bezit van de igloednieuwe supermarkt. Het plein stond al geruime tijd voor de I opening vol met belangstellenden en Igenodigden, onder wie een complete r afvaardiging van de basisschool Daniël. I De leerlingen zetten het feest luister bij met versierde hoepels en zorgden ook I voor het hiep-hiep-hoera nadat burge- I meester De Widt de manshoge cham- I pagnefles had ontkurkt, waardoor het I vuurwerk met veel geknal en gespetter ontbrandde in grote roze wolken. J De burgemeester kon bij de scholieren I geen kwaad meer doen toen hij opperde I ze als beloning nog maar een weekje vrij j te geven, welk aanbod in overleg met I meester P. Moens werd omgezet in een I vrije woensdagmiddag (die hadden ze toch al). Eerder had bedrijfsleider Goossens het publiek en de gasten ver- welkomd en vooral de klanten bedankt, l die de supermarkt ook tijdens de "ver banning" naar de tent aan de Smitsweg trouw waren gebleven. "Je kijkt je ogen uit," stelde de burge meester vast, nadat hij een rondgang door de nieuwe winkel had gemaakt. "Wie mooi wil zijn moet pijn lijden, maar het leed is dan toch geleden." Hij complimenteerde de families Kerver en De Winter voor hun durf tot' onderne- V.r.n.l. burgemeester De Widt, de he ren Kerver en De Winter en een aantal medewerkers. Foto: Goos van der Wilt NEODERMA BIO-PEELING: 100% KRUIDEN EN 100% EFFECTIEF! Dit is niet slechts een loze belofte. Het is zekerheid. Nu heeft iedereen de kans om zijn of hoar huid op te fleuren en blijvende frisheid te verschaffen. Eerder verricht wetenschappelijk onderzoek heeft aan de dermatologie een revolutionaire wending gegeven! Nu is er Neoderma Bio-peeling als meest geavanceerde vorm van kruidentherapie. Neoderma Bio-peeling bestaat alleen uit zuivere Chinese kruiden, verbetert de bloedcirculatie, versnelt het stofwisselings proces, vormt nieuwe cellen en verfrist de huid en maakt zodoende een einde aan: ACNE ACNELITTEKENS ONREGELMATIGE PIGMENTATIE SPROETEN KLEINE RIMPELS VETTIGE AANBLIK GROVE PORIËN Het geeft een volledige garantie voor de verjonging van uw huid en het herstel van de vroegere frisse aanblik van de verouderde en verslapte huid. De kruidentherapie van Neoderma Bio-peeling is geschikt voor iedere huidsoort. Dit is dé gelegenheid om op veilige wijze een jeugdige huid te verkrijgen zonder ongewenste neveneffecten en zonder er voor thuis te moeten blijven. Verbetering wordt gegarandeerd en wordt reeds kort na aanvang van de therapie zichtbaar. Reeds vanaf uw eerste bezoek zal uw vertrouwen gewonnen zijn. TER KENNISMAKING BETAALT U NU SLECHTS 95,- VOOR DEZE BEHANDELING! Fysio Vita Middelwijkstraat 29, 3764 CD Soest telefoon 02155-25860 men en meende dat Soest trots op de nieuwe zaak kan zijn. Het gaat trou wens toch heel goed met de plaatselijke middenstand, aldus De Widt. "Overal zie je nieuwe winkels komen, en kenne lijk heeft de consument meer te beste den, want uiteindelijk is die het die be paalt wat er gebeurt." Hij constateerde- ook dat al die ontwikkelingen heel goed zijn voor de werkgelegenheid. Spektakel Na afloop stroomde het publiek mas saal de nieuwe supermarkt binnen om met eigen ogen te aanschouwen hoe de zaak veranderd is. Alle klanten kregen een tractatie en 's middags was er direct al het nodige spektakel met de komst van een heuse olifant en twee echte ka melen, waarop de jeugd een ritje kon maken. Donderdag ging het feest ver der met "koe melken", vrijdag waren er clowns en kon de jeugd zich uitgebreid laten schminken, en zaterdag stond al les in het teken van een doorlopende "heksenshow". Dinsdagavond was de voltooiing van de nieuwbouw al gevierd met een feestje voor de medewerkers en genodigden. Directeur Kees Kerver onderstreepte daarbij dat het altijd de mensen zijn die de winkel "maken", in dit geval vooral de medewerkers uiteraard, maar ook de klanten. Hij was overigens blij dat de zaak inmiddels weer op de oude stek te rug was, na het maandenange verblijf in de tent, een paar honderd meter verder op. Gommers Wijnimport houdt op zondag 20 november de jaarlijkse najaarsproeverij. Wederom ge beurt dat in restaurant Darthuizen aan de Prins Hendriklaan. Aan sluitend op de proeverij bestaat de mogelijkheid een herfstbuffet te nuttigen. Op de proeftafel staat bijvoorbeeld de t Chateau Fontesteau (Haut-Médoc 90). Verder kan worden geproefd van onder meer de Chateau Bahans-Haut-Brion 85, diverse Crus uit de Beaujolais, de Capello de Prete 90, de Grove Mill 'Sauvignon Blanc' uit Nieuw-Zeeland en de Montepulciano d'Abruzzo 92 (die is gekozen tot de beste Italiaanse wijn). Het betreft een kleine greep uit het ruime aanbod van veertig wijnen, afkomstig uit diverse streken van de we reld, die Gommers Wijnimport mee neemt naar Darthuizen. De najaarsproeverij is van 16.00 tot 18.00 uur. Het buffet begint om 18.30 uur. Voor het totale arrangement moet 55 gulden worden betaald. Mensen die alleen de najaarsproeverij willen mee maken, kunnen volstaan met een tien tje. Belangstellenden kunnen zich op geven in de winkel van Gommers Wijn import aan de F.C. Kuyperstraat 26 of via de telefoon: 21557. 5 maten. Topkwaliteit van Prins en Dingemanse Voorradig stoofpaiing Deze week: Alleen donderdag: Tong klein kilo Tong groot kilo 22,50, 2 kilo Zeepaling kilo Schelvisfilet 500 gram Tarbot kilo Griet kilo Moten verse zalm 100 gram van 3.50 voor.,. Verse zalmfilet 100 gram van 3,95 voor,,. Moten kabeljauw 500 gram Snoekbaars 500 gram Kibbeling gratis saus bij 500 gram 500 gram van 10,- voor Gebakken schol 2.50p.tt.,3wor Lekkerbek 1.75 p.st. 3 voor Gestoomde makreel per stuk Scholfilet 500 gram 9,50, kilo Kabeljauwfilet 500gram9.50, kilo Verse schol kilo van 8.50 voor Gebakken schar p.st, 1,50,4 voor Tongscharfilet 100 gram 4,96 voor1 llw kwalitalts vishandel Molenstraat, hoek Nleuweweg Soest, tel. 18402 Sinds vorige week heeft het beken de "Soestzuidse" bloemenhuis Jasmijn een vestiging iri het nieuwe winkelcentrum Smitshof. De win kel werd dinsdagavond feestelijk geopend door Levi Scholten (2), die het papier voor de deur aan flarden reed. Met wat wel een sluimerend coureur s-talent genoemd mag worden stuurde Levi - zoon van Hans en Mirjam Schol ten - zijn trapauto zonder veel aarzeling door de papieren barrière, waarmee de officiële opening een feit was. Dat werd gevierd met een gezellig open huis, waar familie, vrienden en bekenden het jonge bloemistenechtpaar van de Zuid promenade kwamen feliciteren met het nieuwe filiaal, waarvan de afwerking in de vertrouwde handen was van het Soester bouwbedrijf W. van Doorn. Qua opzet doet de Smitshof-winkel niet onder voor de zaak aan de Zuidprome nade. Hans Scholten: "Daar hebben we bewust voor gekozen, zodat de consu- •ment weet dat hij dezelfde keus en kwa liteit, en hetzelfde brede en diepe assor timent mag verwachten." Een voordeel is dat hij op de diverse veilingen 's mor gens vroeg nog groter kan inkopen, zo dat ook de consument kan profiteren van interessante prijzen. Net als in Har tje-Zuid legt Jasmijn aan de Smitshof zich speciaal toe op geurende bloemen. Ook bij Jasmijn-Smitshof kan men te recht voor Fleurop en voor alle soorten bloemwerk, inclusief bruids- en rouw- werk. Claudia Sieben is de gediplo meerde bloembindster die in de nieuwe zaak de scepter zwaait. Als "hoofd bloemenmeisje" tovert zij met het crea tieve team van Jasmijn-bloembindsters op de achtergrond de mooiste boeket ten, in alle geuren en kleuren. Ter gele genheid van de opening volgen er in de komende weken nog diverse aantrek kelijke aanbiedingen tegen scherpe prijzen. Bloemenhuis Jasmijn-Smitshof (offi cieel Smitsweg 14) is telefonisch be reikbaar onder nr. 22300 en geopend op maandag van 13.00 tot 18.00 uur, van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 t/m 18.00 uur (op koopavond tot 21.00 uur) en op zaterdag van 8.30 tot 16.30 uur. Levi Scholten reed de dichtgeplakte entree bij Jasmijn-Smitshof aan flar den. Foto: Goos van der Wilt Gezondheidsinstituut Fysio Vita en schoonheidssalon Clair Matin bieden hun klanten absolute kwa liteit en betaalbare kwaliteit! "De klant moet zich hier thuis voelen" dragen zij hoog in hun vaandel en met succes! De klanten komen graag voor een be handeling en maken veelal meteen een nieuwe afspraak, kortom men is zeer te vreden over wat deze instituten te bie den hebben. Fysio Vita en Clair Matin zijn dan ook dag in dag uit bezig met het verrijken van deze kwaliteit, altijd op zoek naar een nog beter resultaat! Fysio Vita Zo introduceert Fysio Vita nu de Neo derma biopeeling, een Chinese krui- denpeeling die voor vele probleemhui den wellicht de oplossing biedt. Fysio Vita denkt hierbij vooral aan de acne en de acne-littekens. Acne is een groot en veelvoorkomend probleem. Het zijn vooral jonge mensen die hier veel last van hebben, niet alleen het uiterlijk maar vaak ook wordt hierdoor het in nerlijk geschaad. Het gevoel 'ik zie er niet uit' en 'ik kan me nergens meer ver tonen' roept veel onzekerheden op waardoor men zich vaak afsluit van de buitenwereld. Het zijn dikwijls de jonge mensen die hier echt onder lijden, ter wijl ze juist zouden moeten genieten van toch 'de mooiste tijd' van hun le ven! Fysio Vita wil deze mensen graag hel pen om door middel van deze bio-pee- RESTAURANTS PARTY EN vergadercentrum gourmetten, steengrillen of fonduenf 27,50 Inclusief uitgebreide garnituren en salades. Tijdens de maanden oktober, november en december presenteren wij de wildkaart Hoofdgerechten vanaff 27,50 Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 02155-12739, Fax 02155-25961 Drie auto's zijn maandagavond bescha digd bij een aanrijding op de kruising van de Soesterbergsestraat, de Kerk straat en de Birkstraat. Er vielen geen gewonden. De botsing werd veroorzaakt door een 65-jarige vrouw uit Soest. Zij kwam uit de Soesterbergsestraat en verleende geen voorrang aan een twintig-jarige plaatsgenoot die vanaf de Kerkstraat naderde. Door de botsing werd de auto van de vrouw tegen e^n geparkeerde auto 'geduwd'. Die wagen is eigendom van een 25-jarige Soester. Het ongeluk gebeurde om ongeveer half negen. Doordat een 28-jarige bromfietser uit Soest geen voorrang verleende aan een automobilist ontstond vorige week woensdag een aanrijding op de Beetz- laan. De bromfietser kwam 's morgens om tien voor zeven uit de Hcllingweg rijden, maar had moeten stoppen voor de auto die werd bestuurd door een 37-jarigc man uit Soest. Beide voertui gen werden beschadigd. De 28-jarige Soester hield een pijnlijke elleboog over aan het ongeluk. Sinterklaas komt elk jaar met vreugde naar Soest, en heus niet alleen omdat de kinderen hier al tijd net wat braver zijn dan in an dere plaatsen. De oude bisschop weet dat hij in Soest altijd kan re kenen op een uitstekend "pied a terre" bij de familie Van Rouwen daal aan de Koninginnelaan 11. Al meer dan een halve eeuw - wat voor Sinterklaas natuurlijk maar een peule- schil is - zorgen de Van Rouwendaals ervoor dat de Goedheiligman er tip-top uitziet. Als hij straks weer dagen en nachten in de weer is op de daken hoeft hij zich geen zorgen te maken over bij voorbeeld zijn kledij, want die is in goe de handen. Dat geldt trouwens ook voor de Zwarte Pieten, want ook zij zijn bij Van Rouwendaal kind-aan-huis. In de "kleedkamer van Sint en Piet" (achter Koninginnelaan 11) vindt de oude bisschop bij wijze van spreken zijn bed gespreid. Er hangt ook een zeer uit gebreide garderobe voor hem klaar. Als het moet kan hij bij Van Rouwendaal wel zo'n 35 keer van tabberd, mijter ên andere toepasselijke kledingstukken wisselen. Voor Zwarte Piet(en) heeft wendaal graag een afspraak met de Sint Van Rouwendaal daar nog eens hon- en zijn gevolg. "Het moet al heel gek derd pakken bovenop! gaan als wij ze niet kunnen helpen," Onder aanvoering van moeder Van zegt Piet van Rouwendaal, die inmid- Rouwendaal beleven ze aan de Konin- dels alweer wordt overstelpt met aan- ginnelaan met z'n zessen elk jaar in no-vragen voor Sint-bezoeken, vember en december weer topdrukte. Niet alleen particulieren, ook bedrijven Meun en toeverlaat en verenigingen maken via Van Rou- Het Sinterklaasvak is een ernstige zaak, 25 ^9-rxart eigen collectie gouden sieraden met edelsteen en brillant zilveren sieraden met edelsteen en colliers reparaties, colliers knopen etc. eigen slijperij Lange Brinkweg 66 Soest Tel. 02155-13042 en de Van Rouwendaals zijn de Goed heiligman dan ook tot steun en toever laat in deze drukke weken. Ze fluisteren in zijn oor wat hij moet doen en waar hij naartoe moet en zorgen voor zijn totale uitmonstering, net zoals voor de Kerst man, de Paashaas en allerlei andere be langrijke figuren. Voor de Sint is het dan ook een vertrouwd adres, waar hij alle faciliteiten ter beschikking heeft, ook voor zijn kapsel (waarvoor Astrid van Rouwendaal - van kapsalon Privé - haar vaardigheden uit de kast haalt). Van Rouwendaal regelt het allemaal, ook de agenda van de Sint. Wie op de topdagen - 3,4 en 5 december - Sint en Piet nog graag "over de vloer" wil heb ben moet er dan ook vlug bij zijn. Even bellen naar 12882, 17390 of 22292 en het staat genoteerd! Bij Van Rouwen daal vertrekt Sint meestal in het gezel schap van twee Pieten, maar desge wenst kunnen dat er ook veel meer zijn. Zelfs is een complete Pietenband be schikbaar. ling de huid rustig te krijgen Ji<j tot een minimum te beperkei^" acne vaak van binnen uit - de In spelen immers een grote rol 9 er door middel van de juistej ling veel aan gedaan worden. 1 se kruiden die bij deze therapij worden zorgen voor een goeJ circulatie en versnellen het stc lingsproces; door de vorming y we cellen herstelt en verfrist he^H Kortom: de bio-peeling is de^^ van het proberen waard! Fysio Vita berekent tot aan de 1 gen voor deze speciale behandelS clusief voor de regio, een fef Naast deze nieuwe behandeltij men bij Fysio Vita nog steeds f voor goed begeleide fitness, de a bank en niet te vergeten de al j geïntroduceerde nieuwe geneej Vision 2000. Clair Matin Ook de schoonheidssalon Clair f biedt de klant op weg naar de feestda gen een aantal bijzondere behandmn- gen, zoals de hydro-lifting: een kosjjie- tische face-lift, beter vertaald als huid verzorging in optima forma, want in één behandeling worden alle facetten yan de huidconditie aangevuld en verbé terd, waardoor de huid in een topconro tie wordt gebracht. Clair Matin werkt niet met de pretentie dat een behande ling wonderen verricht en dat rimpels dus zouden verdwijnen, maar deze hy dro-lifting verzacht wel degelijk de orS effenheden en geeft de huid absoluut een frisser en jonger aanzien, wat al di verse keren in de praktijk gebleken is!' Bij de hydro-lifting wordt gebruik ge-I maakt van anti-verouderingsvitaminenl (A en E) en van pure werkstoffen, zoals» collageen en elastine, wat dan ook staat 1 voor resultaat en voor het zelfvertrou- wen van de klant. Ook Clair Matin heeft een feestprijs voor deze unieke behandeling. De zeer uitgebreide standaardbehan deling (een absolute all-in behandeling, dus mét peeling, mét verven van wim pers en wenkbrauwen, harsen etc.) blijft natuurlijk gehandhaafd, zoals ook het bijzonder algenmasker en de zeer spe ciale oogbehandeling waarmee al heel wat resultaten geboekt zijn. Enfin, het is aan u om te ontdekken wat betaalbare kwaliteit betekent. Maak eens een afspraak; u zult er geen spijt van krijgen. Een bezoek aan deze insti tuten is meer dan de moeite waard. In formatie: tel. 25860 of 29649. GEZONDHEIDSINSTITUUT NEODERMA BIO-PEELING acne/acne-littekens/onregelmatige pigmentatie/sproeten/kleine rimpels/vettige aanblik van de huid en grove poriën. Nu voor een feestprijs van 95,- FITNESS: voor jong maar vooral ook voor de ouderen onder ons onder begeleiding altijd kleine groepjes en- betaalbaar ZONNEBANK verantwoord zonnen, nu een kuur (=13 maal) voor 100,- VISION 2000 magneettherapie, inzetbaar bij velerlei klachten SCHOONHEIDSSALON HYDRO-LIFTING de veelbesproken kosmetische facelift van G.M. Coliin nu geen 89,- maar voor een feestprijs van 80,- OOGBEHANDELING zeer speciale oogbehandeling ook in kuUrverband ALGO-MASQUE een bijzonder algenmasker vooral voor de vochtarme huid TOTAAL maar vooral een heerlijke stan daardbehandeling: deze is all-in dus mét peeling, mét verven van wenkbrauwen en wimpers, mét harsen etc. Nu geen 59,- maar voor een feestprijs van 50,- U ZULT ER GEEN SPIJT VAN KRIJGEN! Fysio Vita, Middelwijkstraat 29 te Soest Telefoon 02155-25860 Clair Matin, Middelwijkstraat 29 te Soest Telefoon 02155-29649

Soester Courant | 1994 | | pagina 11