Hulleman opflek JrVan Breukelen Vast-goed WW E w Letcafe 1 HANDEL WMDËL Soest smult bij eetcafé 'Het Raadhuis' Winkelkring Prijzenfestival Een volledige oogmeting bij Hulleman Optiek het Raadhuis 'Kenteken graveren' morgen op parkeerplaats postkantoor 'Ambassadeurs van koeltechnisch vak' Open huis advocaten in historisch pand BOSMAN heeft 'n leuke CD-aktie Hl ..lij-1 SUaWc £mzI' INA 12 WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA;13 Smakelijke aanbiedingen bij 1-jarig bestaan - Oogmeting per computer Oogmeting per phoropter Rood-groen test Nabij test Oogdruk controle 1 -jarig bestaan Shoarma schotel Broodje shoarma 5,00 Immerzeel sluit pas per 1 januari Auto gestolen 80 Spijkerbroeken uit winkel gestolen Actie wordt wegens succes herhaald Koninginnelaan 40, Soest Tel. 02155-17962 Voormalige politiebureau Van Weedestraat MET DE VAN BETER (Gratis CD bij offerte-aanvraag). - i» tJfv ATAG Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke HR-verwarmingsketel Hoogwaardig Nederlands kwaliteitsprodukt Comfortabele warmwater-voorziening Vakkundige installatie door Mag select-dealer 5 jaar all-in garantie Gratis onderhoudscontract tot 1-1-'96 Ook mogelijkheid tot lease of huur Momenteel met f 200, - milieusubsidie Gecertificeerd VRAAG VRIJBLIJVEND ONZE DOCUMENTATIEMAP AAN. Bosman Loodgieters b.v. - Soest /Hoevelaken - Bel gratis 0.6-0.22.22.11 iet is precies een jaar geleden dat tcafé "Het Raadhuis" zijn deu- opende aan de Steenhoff- |raat, schuin tegenover het voor- alige gemeentehuis waaraan het lijn naam dankt. Op het hoekje jan de Raadhuisstraat is het sinds dien alle dagen van de week een j>men en gaan van Soesters die van smullen houden. Voor lunches en diners kunnen ze bij 'Het Raadhuis" dan ook uitstekend te- echt, want de zaak is zeven dagen per 'eek geopend en heeft een uitgebreide pijskaart - van een simpel broodje tot ;en complete T-bonesteak - die vooral le hongerige klant zal aanspreken. Niet Heen Soest heeft "Het Raadhuis" ont- ekt, want de vaste gastenkring telt re gelmatig bezoekers uit de hele omge ving, zelfs uit Nieuwegein en Scherpen- zeel. "De mensen komen overal vandaan," aldus eigenaar Jan Veldhuizen. "Als ze eenmaal hier geweest zijn komen ze al tijd weer terug, bijvoorbeeld voor onze saté van de grill. Die gaat heel hard." Samen met Mehmet Eris en Wil de Jong zorgt Veldhuizen bij Het Raadhuis voor de inwendige mens. Vooral de grill-gerechten vallen uitste kend in de smaak, maar ook de stok- broodjes, de uitsmijters, de shoarma, sis kebab en köfte - de wat exotische spe cialiteiten - doen het uitstekend. En de lamskoteletjes van Het Raadhuis blij ken in staat de niet-lusters binnen de kortste keren om te turnen, zo lekker zijn ze. "Een kwestie van goed marine ren en grillen," zegt Jan Veldhuizen. V.l.n.r. Wil de Jong, Jan Veldhuizen en Mehmet Eris van "Het Raadhuis Advertentie Onder de ingeleverde bonnen van het chequeboekje worden wekelijks prijzen toegekend. De winnaars van de exclusieve gla zen vaas zijn: mevr. Bakker, Acaciallaan; mevr. Rouw, Hom mel; mevr. Kooiman, Albert Cuyplaan; mevr. Verzuu, Gems hoorn en mevr. Kowsoleea, Am- nestylaan. Op de foto mevr. Die- leman van Dima, die namens de Winkelkring de prijzen en een bloemetje aan enkele winnares sen uitreikte. Automatisch bepalen van de glassterkte. Het bekende oogmeten tussen beter en slechter zien. Voor het juiste evenwicht. Het bepalen van de juiste leessterkte. Een meting door een non-contact tonometer. Door een luchtstootje wordt de oogdruk gevoelloos gemeten, Maak gebruik van deze GRATIS-oogmeetservice. Bel of kom langs voor een afspraak, telefoon 1 38 59. BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Optometrist O.V. - Contactlensspecialist A.N.V.C. BURG. GROTHESTRAAT10 - 3761 CM SOESTDIJK - TELEFOON 02155 1 38 59 's Maandags gesloten Populair zijn inmiddels ook de dag schotels (f 22,50). Een bijzonderheid is nog dat Het Raadhuis niet werkt met voorgebakken diepvries-patat, maar met echte verse frites, van pas geschilde aardappels die in blokjes worden ge sneden en gefrituurd. Alle gerechten zijn verkrijgbaar met een garnituur van frites, rijst, salade en diverse sauzen. Alles is vers en met de hand gemaakt. Shoarma-aanbiedingen Het eenjarig bestaan is voor Het Raad huis aanleiding voor een paar feestelij ke aanbiedingen. Een broodje shoarma (normaal f 7,50) is nu verkrijgbaar voor vijf gulden; de shoarma-schotel (normaal f 18,50) gaat weg voor vijf tien gulden. Dat maakt een bezoekje aan het eetcafé aan de rand van het win kelcentrum Van Weedestraat in de ko mende dagen extra de moeite waard. Het Raadhuis, Steenhoffstraat 15A, is zoals gezegd alle dagen van de week ge opend. Van maandag tot donderdag van 11.00 tot 24.00 uur, op vrijdag avond van 11.00 tot 01.00 uur, op za terdag van 13.00 tot 01.00 uur en op zondag van 16.00 tot 24.00 uur. Ook kan men er alle gerechten afhalen. Daarvoor is het raadzaam om eerst even te bellen: tel. 29239. Ter gelegenheid van ons op maandag, dinsdag en woensdag a.s. van 18,50 voor. 15,00 van 7,50 voor Openingstijden: ma t/m do 11.00 - 24.00 uur vrenza 11.00 - 01.00 uur zon 15.00 - 24.00 uur Steenhoffstraat 15a - Soest Telefoon 02155 - 2 92 39 Rectificatie: In het artikel over de fa. Van de Ven in de Soester Courant van 9 november is de indruk gewekt dat kantoorboekhan del Immerzeel (Van Weedestraat) zijn deuren al per 1 december zou sluiten. Dat blijkt onjuist te zijn. De zaak blijft in de maand december nog geopend en sluit dus pas per 1 januari. Vanaf het Kerkpad NZ is vrijdagavond tussen negen uur en tien over negen een auto gestolen. Het betreft een Subaru van een 44-jarige man uit Amersfoort. Uit een winkel aan de Soesterbergse- straat zijn tachtig spijkerbroeken gesto len. De inbraak werd zaterdagmorgen tussen half drie en drie uur gepleegd. Om binnen te komen werd een ruit in gegooid. Daarvan is aangifte gedaan door een 32-jarige Soester. VLAAI VLAAI VLAAI VLAAI VLAAI VLAAI VLAAI T-y/ vn/ten) u//Ze/ £&u/e/ea Kent u het spreekwoord: t? "er is nog nooit een kok gevonden, die koken kon c naar alle monden". Wij niet! De verrukkelijke vlaai van de week is de bosvruchtenvlaai van 18.95 voor 15,- d 5> Van Weedestraat 46 II, Soest. Telefoon 02155-21059 g VLAAI VLAAI VLAAI VLAAI k VLAAI VLAAI VLAAI In 1990 werden er 18.350 perso nenauto's gestolen. In 1993 waren dat er al 32.000. Dat is in drie jaar tijd bijna een verdubbeling van het aantal gestolen auto's! De ver wachting is dat dit aantal het ko mende jaar ook weer toe zal ne men. Uit een rapport van de Cen trale Recherche Informatiedienst (CRI) blijkt dat in alle provincies sprake is van een toename van de autodiefstal. Ook worden steeds minder gestolen au to's teruggevonden. Ongeveer 40% van de gestolen auto's blijft weg. Auto's die wel worden teruggevonden zijn meestal fors beschadigd. Een auto stelen is nog altijd een snelle en gemakkelijke manier om je te verrij ken. Een professionele dief heeft bin nen een halve minuut een auto gestolen en is meestal in staat een eventuele alarminstallatie uit te schakelen. Hoe wel er in Europa grote criminele orga nisaties zich met autodiefstal bezighou den valt autodiefstal voor Justitie onder 'kleine criminaliteit' en heeft daarom geen prioriteit. De pakkans is klein en het opsporen van een gestolen auto is tijdrovend en kostbaar. Met een gesto len auto de grens over gaan is, door het wegvallen van de grenzen, de laatste ja ren steeds eenvoudiger geworden. Volgens de CRI zijn de merken Opel, Volkswagen, Ford, Mercedes en Fiat het meest in trek bij autodieven. Niet al leen duurdere auto's, maar ook kleine re auto's worden vaak gestolen. Kleine auto's zijn makkelijk verhandelbaar en vooral de Volkswagen-Golf, de Fia- t-Uno en Panda worden, ongeacht hun bouwjaar goed verkocht in het Oost blok. De diefstal van bijv. de Fiat Uno steeg met 77,5%! Onaantrekkelijk maken Een goede en goedkope manier om een auto onaantrekkelijk voor diefstal te maken is het graveren van het kenteken in de autoruiten. Een gestolen auto wordt namelijk vaak met andere kente kenplaten en van een ander gestolen papier weer doorverkocht. Als uw éi gen kenteken in alle ruiten van uw auto is gegraveerd, is duidelijk van wie de au to is en kan iedereen gemakkelijk zien of de papieren kloppen. Dieven hebben dan ook een duidelijke voorkeur voor niet gegraveerde auto's. Politie en ver zekeringsmaatschappijen staan achter deze vorm van diefstalpreventie. Ook de Consumentenbond en de ANWB adviseren autobezitters de auto te laten graveren. Deze week houdt het snelle kwaliteits team van Automark, dat al negen jaar in Nederland professioneel kentekens graveert, een speciale aktie in Soest. Door de snelle werkmethode zijn er geen wachttijden en hoeft u geen af spraak te maken. Voor f 25,- per auto kunt u uw kenteken in alle ramen van uw auto laten graveren. Bovendien worden de beide voorportieren ook voorzien van waarschuwingsstickers, die bij de prijs zijn inbegrepen. Voor f 10,- extra kunt u een speciale re- flectielaag over de gravures laten aan brengen, waardoor de inscripties ook bij regen en 's avonds bij weinig licht goed zichtbaar blijven. Dat verhoogt de preventiewaarde. Het aanbrengen van de gravures kost slechts enkele minu ten. U kunt terecht op donderdag 17 no vember van 9.00 tot 17.00 uur op de parkeerplaats bij het postkantoor a/d Steenhoffstraat, achter de VW. U her kent Automark aan de gele outfit. ."...f- Vorige week dinsdag werden op het SOM Examencentrum te Soest circa 90 diploma 's uitgereikt aan geslaagde kandida ten voor de 'Vakopleiding Koeltechniek'. De voorzitter van de Stichting Koeltechnisch Onderwijs (SKO), de heer M.J. Weststrate midden foto), onderstreepte nog eens het belang van deze opleidingen voor zowel werkgever als werknemer. Ook de geslaagde kandidaten zijn voor hem deambassadeul van het koeltechnisch vak die de kwaliteit en de motivatie uit stralen om in deze tijd van snelle technologische ontwikkeldT gen en toenemende concurrentie de continuïteit in deze bran che kunnen waarborgen. Een paar honderd gasten kwamen afgelopen vrijdag een kijkje ne men in het fraai gerenoveerde ou de politiebureau van Soest aan de Van Weedestraat 3. Sinds septem ber j.1. is daarin het advocatenkan toor Van Loon Van der Wolf ge vestigd. Het monumentale pand werd precies honderd jaar geleden gebouwd in op dracht van dokter Batenburg, die er zijn praktijk vestigde. De arts is vernoemd in de straatnaam van de woningen die rondom het pand zijn gebouwd. De meeste Soesters kennen het gebouw echter als het voormalige politiebureau, dat enkele jaren geleden werd verruild voor de nieuwbouw aan de Dalweg. Het advocatenkantoor -Van Loon Van der Wolf richt zich in hoofdzaak op de commerciële praktijk, met name het midden- en kleinbedrijf. Mr. D. van Loon (1950) is sinds 1980 advocaat in Soest en o.m. bestuurslid van de Soester Zakenkring en rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank in Zwolle. Mr. J.E. van der Wolf (1960) is bestuurslid van de Stichting beheer Bewonersgelden Den- nedal en van de KNMV-afdeling Noord-Holland. Mr. Van Loon houdt zich binnen het kantoor met een algemene praktijk in het bijzonder ook bezig met het be stuursrecht, het bouwrecht en de incas sopraktijk; mr. Van der Wolf heeft vooral het arbeidsrecht, het vennoot schapsrecht en het contractenrecht in zijn portefeuille. Foto. Aldo Anessie LOODGIETERS ïvT-.'.' I j#v' l-v| V Voorwaarden: Bij aanvraag van 'n offerte om uw huidige c.v.-ketel te vervangenontvangt u 'n leuke CD Deze aktie geldt van 1 novemljer 1994 t/m 31 maart 1995, Waarborg- installateur

Soester Courant | 1994 | | pagina 13