jspörtI Overste Aalders opgevolgd door De Wit ïog drie nachtjes slapen... 'DE SPITSHEUVEV t Bertus Broek nieuwe prins 15?5 15?5 Activiteiten onder de loep I APK-keuren zonder afspraak75,- AGINA 14 WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 Commando overdracht 101 Tank Bataljon/Du Moulinkazerne De ongekende klasse van Barbecue-Restaurant Weer of geen weer, barbecuen kan bij ons altijd! En natuurlijk bent u ook van harte welkom in ons overbekende a la carte restaurant. De Zotteklappers kiezen 'hoogheid' Rob Brouwer I995 Meningen van lezers Sinterklaascadeautje? Soest 'Natuurlijk' Om verwarring te voorkomen Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand I Hulpverlening J Toneeluitvoeringen Utile Dulci later KORFBAL Winst AGAVS-dames in duel met SSS Badminton AGAYS Pastor Julius Ypma (67) overleden Nieuws van het Oranje Comité Soesterberg Zon in schoorsteen Bazar voor 'Bouwenl aan de toekomst' Bewoners overhandigen handtekeningen Vrijwilligersaktiviteiten in Drie Eiken een hele week uit protest opgeschort Opstoppingen in betalingsverkeer na bekeuringen Gereedschap gestolen Geld gestolen uit gokkast bedrijf 'De Drie Eiken' Activiteiten Agenda Correspondentie-adres P. Taai, Van Maareroïein 1, 3769 EN Soestcrb^^W tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: I C. van Barneveld. Molenstraat 112, Soera tel.(02155) 21841 'Met de overhandiging van het vaandel van het 101 Tank Bataljon draag ik het commando aan jouw over en wens je veel succes.' Met deze woorden werd een plechtig heid besloten die donderdagmid dag plaatsvond op de appelplaats van de Du Moulinkazerne. In een druilerige regen stond het perso neel en materieel van 101 Tank Batal jon, de Technische diensten gelegerd in deze kazerne en het Fanfarekorps der Genie rond de vrij grote appèlplaats van de Du Moulinkazerne. Vanwege een sterfgeval kon het eigen Trompet- t<®orps der Cavalerie niet optreden. Vanuit enkele half-open sheltertenten werd dit alles door vele genodigden ga- djgesl agen. Vooral het intreden van de Standaard in de bekende 'slow pass' was een bijzonder ritueel. Alle opge steld e eenheden werden in doodse stilte door deze bijzondere wacht begroet. Dte bekende roffel volgde met de be ginklanken van het Wilhelmus. Op dat moment kwamen de oude en de nieuwe commandant de apelplaats op. Het melden van de paradecommandant aan zijn chef, daarop de speciale groet van dè beide heren aan de Standaard met als slpt de beleefdheidsgroet van de schei dende commandant aan alle zes opge stelde groepen. Vervolgens klonk het Wmmando 'in orde van inspectie' [waarop de beide commandanten de op gestelde eenheden inspecteerden. Op vallend was dat alleen de oude en nog zittende commandant de opgestelde eènheden groette. De nieuwe commandant had op dat loment nog niets te vertellen. In zijn cheidsrede noemde overste Aalders Jat hij de drieeneenhalf jaar met plezier zijn functie had uitgeoefend. Wel waren het zeer bewogen jaren geweest, gezien de beruchte Prioriteiten Nota. Het had Bimers maar een haartje gescheeld of de Du Moulinkazerne met al zijn perso neel was wegbezuinigd. Overste Aal ders noemde die tijd een metamorfose, vol van onzekerheden en spanningen. Hij noemde de overkomst van de Tech nische Dienst van Utrecht naar hun on- prdeel een positief gegeven, waardoor let geheel meer body had gekregen. ■et was een tijd om vooruit te zien naar Borgen, maar heel bewust blijven door- Jaan met vandaag. Om dat iets moeilij ker te maken kwamen de uitzendingen naar voormalig Joegoslavië, Angola en andere landen. Dat was een extra krachtsinspanning en toch hadden ze het met vlag en wimpel gehaald. Zelfs pn bijzondere oefening in Engeland en en grote samenwerking met Ameri- kanse troepen in Duitsland hadden het Snkonderdeel bedolven onder compli menten. Een gegeven waarop overste Aalders bijzonder trots was. 'Mijn stokpaardje was het stimuleren van de eigen verantwoordelijkheid. Dat hebben jullie goed opgepakt. We zijn niet langer een gesloten eenheid maar staan open naar onder andere onze bu ren voor een optimale samenwerking. Vrouwen en mannen van het 101 Tank Bataljon, van de Du Moulinkazerne, van de Ketting Olivierkazerne, mijn tijd zit er op. Ik dank u allen voor het in mij gestelde vertrouwen, maar in het bij zonder voor de goede onderlinge vriendschap. Het is mij een genoegen het commando van dit prachtige tan konderdeel en de mooie kazernes Du Moulin en Ketting Olivier over te dra gen aan mijn opvolger, overste De Wit'. Met het in ontvangst nemen van de on- derdeelsvlag en Du Moulinvlag was overste De Wit de nieuwe commandant geworden. In zijn 'maidenspeech' noemde hij de hedendaagse tijd binnen de Koninklijke Landmacht moeilijk en spannend. Ook 101 Tank Bataljon stond nog steeds onder druk van die be kende nota. 'Echter gaan de zaken door zoals zij zijn gegaan. Dat vereist veel in zet. Voor u staat een kakelverse nieuwe bataljonscommandant. Ik ben blij met deze functie en ik heb er zin in. Samen met li allen werkend aan een toekomst, fel en vastberaden', aldus De Wit. De scheidende commandant was zichtbaar vermoeid vanwege een pittige oefening van ongeveer een maand waarin weinig tijd was voor slaap. Hij kreeg de functie van plaatsvervangend commandant van de 13e Mechanische Brigade in p zaterdag 19 november is het over, Sint Nicolaas en zijn Zwarte ieten komen ook naar Soester- erg. Om 13.00 uur wordt hij in 'e Lichtpunt van Sterrenberg ver acht. Daar worden spelletjes ge- aan en zal een clownsduo optre- en. et is alleen toegankelijk voor kinde in met uiteraard de begeleidende ou- srs. Om 14.45 uur vertrekt de stoet voor een rondgang door Soesterberg. De muziekvereniging Odeon zorgt zo als altijd voor de muzikale begeleiding. Aangezien het paard van de Sint ziek is, heeft de Stichting Jeugdwerk voor een ludiek vervoermiddel gezorgd. Omdat ook de Sint dit niet mag weten, blijft het nog een geheim. Op het pas gereno veerde Dorpsplein zal ook nog een hap pening plaatsvinden. Reden genoeg om massaal de Sint en zijn knechten in te halen. I Wij zijn geopend: Maandag t/m vrijdag 07.30 - 23.00 uur. I Zondag vanaf 16.00 uur. Zaterdag vanaf 17.00 uur. Utrechtseweg 254 - Amersfoort (nabij Stichtse rotonde) Tel. 033-615631 - Op de elfde van de elfde werd 's avonds om 11 over 11 binnen de carnavalsvereni ging 'de Zotteklappers' de nieuwe Prins Zotteklap IVgekozen. Zijne Dorstlustige Hoogheid is in het dagelijks leven Bertus Broek, Generaal Winkeltnanstraal 110 en zijn Adjudant is geworden Huub Schepers, momenteel wonende in Amersfoort. Dit sterke duo staat garant voor een grootse carnavalstijd onder het motto Samen goed leven is samen goed feestenBeiden, met hun Raad van Elf, treden a.s. saterdag voor het eerst in het openbaar op bij de opening van het gerenoveerde Dorpsplein. Commando overdracht Du Moulin kazerne, links de nieuwe commandant kol. F.A. de Wit en rechts kol. Aalders. Oirschot. De in Amersfoort wonende nieuwe commandant overste F.A. de Wit, is afkomstig van de Afdeling Be leid van Directie Personeel Koninklijke Landmacht in Den Haag. Overste De Wit zal de overgang moeten leiden van diènstplichtig naar beroepspersoneel, een klus die van hem alle aandacht zal vragen. WIJNHANDEL SLIJTERIJ LEGNER JONGE BORREL per liter LEGNER VIEUX per liter ★HOOGHOUDT BERENBURGER per liter BEAUJOLAIS PRIMEUR EST ARRIVÉ 17 NOVEMBER GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 03463 53439 Gemeentebestuur van Soest, pas op uw tellen. Soesterbergers zijn geen bomen die je kunt vellen. Geef prioriteit aan het ouderenbeleid. Dat is nu wel eens de hoogste tijd. Vrij willig(st)ers lopen op het puntje van hun tenen. En zelfs de S.W.O.S. wil ze verder uit benen. De gemeente trekt weer duidelijk zijn grenzen. Maar over de bult wonen ook mensen. Zijn Soesterbergers met Zeist niet beter af? Deze gemeente doet niet zo maf. Dorpsgenoten, trek flink aan de bel, anders verandert het hier in een hel. Ontspanning bij huis zou moeten kun nen, of zou het gemeentebestuur ons dat niet gunnen? Eerst de dus en nu het vrijwilligerswerk. Burgers, nu stellen wij paal en perk. Is het niet de gemeente dan het is de S.W.O.S., maar Soesterberg is weer de klos. Verontruste Soesterbergers, Atie en Cor Brandes. In de Soester Courant van 9 november stonden op pagina 18 twee artikelen over het Oranje Comité. De ene zonder toevoeging van plaats en de andere van Soesterberg. Redactioneel kan zoiets mogelijk leuk staan, maar het sticht wel verwarring. Naar aanleiding van dit be richt heb ik als bestuurslid van het Oranje Comité Soesterberg diverse te lefoontjes moeten beantwoorden om dat dit gegeven haaks staat op onze ak- tiviteiten. Het betrof hier een loterij van het Oranje Comité Soest die kennelijk niet zo succesvol was verlopen en de ge meente Soest financieel moest bijsprin gen. Dat dit niet het Oranje Comité Soesterberg betrof mag duidelijk wor den uit de volgende drie punten. Ten eerste maken wij niet zulke blunders, ten tweede zal de gemeente Soest ons als Soesterbergers niet direct die steun geven en ten derde staat het misschien wel leuk zo naast elkaar in de krant, maar schept het onnodige verwarring. Daarom een beleefd verzoek aan de redactie dit in het vervolg gescheiden te willen houden. mw. A. Pley, penningmeester Oranje Comité Soesterberg Zondag 20 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 gemengd koor Zondag 10.30 zie Sterrenberg Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15,30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion; H.A. GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; H.A. STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra (met r.k. kerk), mmv koor- en muziekgroep Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 51200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEBOREN 21 oktober: Yessica Naomi, dochter van Hennie Eerkens en Astrid den Uyl, Prof. Lorentzlaan 159; 9 november: Sybilla Johanna Wilhel- mina, dochter van Rob en Beebs Huis man, Van Angerenstraat 16. ONDERTROUWD 27 oktober: Roelof Jaap van der Horst (Pernis) en Barbara Monique van He- teren, Van Maarenplein 20. OVERLEDEN 13 november: Julius Ypma (67), pas toor r.k. parochie Soesterberg; 13 november: Gosewina van Zoest (87), weduwe van Johannis van Cuij- lenborg; 14 november: Eleonora Coenraad (75), weduwe van Bruinier, Plesman- straat 38. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. De geplande uitvoeringen van het to neelstuk 'Dertig seconden liefde' van de toneelvereniging Utile Dulci, zijn verplaatst van 17 en 18 november naar 24 en 25 november. De beide voorstel lingen worden in De Hoeksteen gehou den, aanvang 20.15 uur. Met een voltallig team, maar sinds maandag 7 november zonder trainer/ coach ging het vlaggeschip bij de volley baldames van AGAVS op 10 novem ber naar Barneveld voor een duel met SSS. De eerste set werd duidelijk door beter spel gewonnen met 15-10. De tweede set stonden ze met 10-1 achter. Maar toen kwam de vechtlust naar voren en werd ook deze set gewonnen met 15-13. De derde set werd rommelig ge speeld, maar toch wisten de dames van AGAVS deze met 15-12 te winnen. De eerste partij werd omgezet in een 3-0 overwinning. Recreatief bezig, dat kan. Onder des kundige leiding, ook dat is mogelijk. Gezelligheid? Dat staat bij AGAVS voorop. Kom gerust eens kijken en meedoen. Er zijn leenrackets aanwezig. Men speelt elke donderdag van 21.00 tot 23.00 uur in de Banninghal. Infor matie mevrouw Van Doezelaar, tel. 53511. Zondag 13 november is om 01.50 uur in de Lichtenberg Ziekenhuis overle den: Jules Ypma, oud 67 jaar, sinds 1982 pastor van de R.K. Parochie St. Carolus Borromeus te Soesterberg. De Avondwake wordt gehouden op donderdag 17 november te 19.00 uur in de plaatselijke RK Kerk, terwijl de uit vaart op vrijdag 18 november te 11.00 uur zal plaatsvinden. Woensdag 16 no vember is er van 19.00 tot 21.00 uur ge legenheid om in de RK. Kerk afscheid van hem te nemen. In de Soesterbergse Courant, zal in de editie van woensdag 23 november ruime aandacht aan deze bijzondere Dorpspastor worden ge wijd, alsmede een In Memoriam na mens de Congregatie S.V.D. en het kerkbestuur van de R.K. Parochie St. Carolus Borromeus te Soesterberg. Op donderdag 24 november zijn alle verenigingen en belangheb benden, die iets met de activiteiten van het Oranje Comité te maken hebben, om 20.00 uur welkom in de kantine van het KVO-gebouw aan de Kerklaan. Daar wordt het totale aanbod van acti viteiten vastgesteld en de verdere plan ning met betrokkenen besproken. Het comité is verzocht als grootgebruiker van het Dorpsplein, maatregelen te treffen voor een soort opening van dit plein. Aangezien één en ander op zater dag 19 november zal plaatsvinden, is er niet voldoende tijd om dit groots aan te pakken. Echter zal de aanwezigheid van Sint Nicolaas en Prins Carnaval heel veel goed maken. Het comité komt op 8 december weer bij elkaar om het totale programma voor 1995 vast te stellen. De penningmeester kan men met in- De Sint is in het land en zaterdag in Soesterberg. Een tijd vol gezelligheid en verrassingen, althans voor velen. Helaas is dit niet weggelegd voor bij voorbeeld eenzamen en zieken. De af deling Zonnebloem Soesterberg doet een beroep op alle inwoners hen een handje mee te helpen om juist deze ook 'de zon in de schoorsteen' te geven. Een pakje maken, helemaal niet duur, maar gewoon voor die ander die het dan zo nodig heeft. Wilt u ook meedoen? Bel de heer Van Deijl, tel. 51709 of me vrouw Langerak, tel. 51828. gang van heden ook direct via de giro bereiken. Op nummer 159009 ten na me van Oranje Comité Soesterberg, Dorpsplein 105, 3769 VD Soesterberg zijn alle bijdragen welkom. Om zoveel mogelijk financiën te sparen, wordt voor de vergaderingen gratis ge&uik gemaakt van het kleine kamertje in het Dienstencentrum van De Drie EUèa. Een geste waarvoor het comité dtaBe- heercommissie zeer dankbaar is. Ook van buiten Soesterberg melden ve^H gingen om mee te doen in de festiv|R ten van 1995. Onlangs werd alle'be trokken verenigingen schriftelijk ge vraagd hun aktiviteit en aanvulle^R gegevens op te geven. Dit stuk interma? tie is nodig om het geheel van activit^* ten goed op de rails te zetten. Om die reden verzoekt het comité hen alsn^v van deze gegevens te voorzien. Afgelopen zaterdag werd in de Hoek-^ steen een bazar gehouden voor de akti< 'Bouwen aan de toekomst', uitgaandi van de landelijke kerken. Voor de vele mensen die door diverse calamiteiten werden getroffen, werd een netto be drag van f 3000 bijeengebracht. De vrijwilligers die dit succes met elkaar hebben verdiend zijn de plaatselijke winkeliers en alle anderen dankbaar voor hun medewerking en vrijgevig heid. Inmiddels is het bedrag gestort op giro 9600 tnv genoemde aktie te Utrecht. van 08.00-12.30 uur AUTOBEDRIJF B&S Rademakerstraat 31Soesterberg, tel. 03463-51530 Het met de helft terugbrengen van het aantal uren van de beroeps kracht in het dienstencentrum De Drie Eiken, mevr. Tosca van Bus sel, heeft zowel bij de bewoners als in het dorp veel protesten opgele verd. Zo zag men op vele deuren een pamflet met het opschrift "Noodkreet". Dinsdag 8 november hield de SWOS een vergadering .in het dienstencen trum, waarvan de bewoners gebruik qiaakten. Zij hadden een kleine 300 handtekeningen verzameld en een brief aan de SWOS geschreven, waarin hun bezwaren nog eens duidelijk werden omschreven. Mw. Henny de Jager en Lyda van Gameren overhandigden ze aan dhr. Wassenaar van de SWOS en verzochten hem dringend goede nota te willen nemen van hun wensen. Dhr. Wassenaar beloofde dit in het gesprek naar voren te brengen. Veel vrijwilligers waren die morgen in en om het dienstencentrum te vinden. Met een soort examenvrees in de ogen werd steeds naar die ene deur gekeken waarachter de vergadering met de SWOS plaatsvond. In een kleine groep werden de zaken nog eens op een rijtje gezet. In januari van dit jaar werden de eerste gesprekken gevoerd en namens de beheercommissie van De Drie Eiken moest het bestuur van de Stichting Woon- en Dienstencentrum daar hun belangen verdedigen. Het is volgens hen duidelijk dat dit toen niet is gebeurd, er zijn er zelfs die twijfe len of daar wel een bestuurslid van de stichting aanwezig was. Na aandrang van de beheercommissie ging het be stuur van de stichting zich daarna beter met de zaak bemoeien, maar dat was toen het paard achter de wagen span nen. De SWOS beloofde het bestuur wel dat in het dienstencentrum van De Drie Eiken de financiële administratie zou plaatsvinden en een computer ge plaatst zou worden. Dat werd daarna nog eens door de SWOS bevestigd. Dat de SWOS dat zonder reden intrekt vinden de vrijwilligers een vreemde zaak. Het terugbrengen van 20 naar 10 uur per week van de beroepskracht zien zij niet als een bezuiniging, maar het verplaatsen van geld en arbeid naar Soest terwijl men daarover voldoende krachten bezit. Dat zien de vrijwilligers als onredelijk. Het is bekend dat Tosca van Bussel thuis veel werk voor De Drie Eiken moet doen om haar loketfunktie opti maal te kunnen verrichten. Een andere vrijwilliger heeft in de Soester Courant gelezen dat de SWOS van de gemeente toestemming heeft gekregen om haar administratieve arbeid in Soest uit te breiden. Dat is nog niet gerealiseerd, dus is er alle reden om Tosca dat stuk extra te geven. Nog een ander ziet het meer als een machtsstrijd binnen de SWOS. Alles was volgens hem goed geweest als ze ook eens hadden geluisterd naar vrij willigers in Soesterberg. Het is volgens hem onjuist dat de vrijwilligers niet wil den luisteren. 'Meneer, ze hebben ons als kleine kinderen in de hoek getrapt. Dacht je dat wij als vrijwilligers in de SWOS voor vol worden aangezien? Zij kwamen steeds met hun eisen en voor waarden en dat moesten wij maar slik ken. En als wij vroegen of we daarover konden praten, gaven ze niet thuis.' Met een daverende klap slaaf hij met zijn vuist op de tafel. Maar kan men in Soesterberg niet op een zelfde wijze werken als bijvoor beeld in Honsbergen? 'In Honsbergen zit een beroepskracht die alleen maar delegeert. Dat is in De Drie Eiken nooit geweest en dat verander je niet in een korte tijd. Dat is hier historisch zo ge groeid en altijd goed geweest. In Hons bergen zit een functionaris van de Stich ting Bejaarden Bank Soest en doet daar de loketfunktie notabene ook nog geas sisteerd door een secretaresse. Die doen met z'n tweeën al het werk dat Tosca hier doet en dan moet dit hier met de helft terug worden gebracht?' Ook wordt het bestuur van de Stichting Woon- en Dienstencentrum genoemd. 'Waarom hoor je niets van hen? Waar om springen zij niet voor onze belangen in de bres?' Het zijn vragen en opmerkingen die de gemoederen onder de vrijwillig(st)ers beheersen. Vrijdag 18 november kwa men ze bijeen om zich verder te bera den. In een aangetekende brief werd burgemeester J. de Widt uit Soest ge vraagd te bemiddelen. Om hun eisen kracht bij te zetten zal van zondag 13 november tot en met zater dag 19 november geen enkele aktiviteit in het dienstencentrum van De Drie Ei ken plaatsvinden. Een stilte die het dienstencentrum nog nooit heeft ge kend en zwaar op de maag van de bewo ners van De Drie Eiken ligt. 'Jammer, maar noodzakelijk', is hun reactie. Het is goed mogelijk dat er in het beta lingsverkeer in de richting van justitie binnenkort opstoppingen ontstaan. De politie controleerde vorige week we derom op tal van plaatsen op de N-237, waartoe ook de Amersfoortsestraat be hoort. Daarbij werden 282 bekeurin gen uitgedeeld. In 273 gevallen ging het om mensen die te hard reden. De top was 132 kilometer op het traject waar 80 kilometer de limiet is. Uit een bestelbusje is vorige week elek trisch gereedschap gestolen. De diefstal werd 's ochtends omstreeks zeven uur gepleegd op de Generaal Winkelman straat. Een onbekend geldbedrag is in de nacht van zaterdag op zondag uit een bedrijf gestolen. De dader kwam binnen via een deur aan de zijkant van het pand en doorzocht vrijwel alle lades en kasten. Hij nam geld mee uit de la van een gok kast. 1 Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 De agenda voor de komende tijd: 17 november 09.45: koffiemorgen PCOB; 14.00 uur videofilm; 18 november 14.00: themamiddag ANBO; 20 november 12.00: viering Heilig Avondmaal herv. kerk; 24 november 10.30: koffïe-ochtend bewoners 2e en 5e etage plus bewoners aanleunwoningen van de Heybergh; 25 november 20.00: bingo; 02 december 14.00: Sinterklaasfeest; 06 december 12.30: warme maaltijd; 13 december 14.00: zangmiddag; 14 december: kerst-sjoelen; 15 december 14.00: koffiemiddag ANBO; 16 december 14.00: bingo; 22 december: kerstdiner; 26 december: kerstinstuif; 31 december: oudjaarsavond. Woensdag 16 november tot 22.00 avondvliegen helicopters Donderdag 17 november 09.00 Aquarellen, De Tuin 09.45 Koffiemorgen PCOB, Drie Ei ken 19.00 Avondwake pastor Ypma, r.k.kerk 20.00 Wijnproefavond, Dorpshuis Vrijdag 18 november 11.00 Uitvaart pastor Ypma, r.k.kerk 14.00 Themamiddag ANBO, Drie Ei ken 15.00 Herdenking 33 van Soesterberg, vliegbasis Zaterdag 19 november 14.00 Intocht Sint, vanaf Sterrenberg 15.00 Opening Dorpsplein Zondag 20 november 14.00 Open Huis, Drie Eiken Maandag 21 november tot 22.00 avondvliegen helicopters Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15